ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان + راهنما تصویری جامع

نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان + راهنما تصویری جامع
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان در پایه های مختلف تحصیلی برای داوطلبان و متقاضیان مشخص شد. کلیه دانش آموزان باید قبل از انجام ثبت نام از نحوه سامانه نام نویسی استعدادهای درخشان اطلاعات لازم را بدست آورند. باید عرض کنیم که نحوه ثبت نام آزمون سمپاد برای تمامی افراد متقاضی به صورت اینترنتی و از طریق سامانه اعلام شده انجام می گیرد.

 

در اینجا ممکن است این سؤال در ذهنتان ایجاد شود که آیا نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان در دو پایه ششم به هفتم و همین طور نهم به دهم با یکدیگر فرق دارد؟ آیا ثبت نام در هر دو پایه در یک سایت انجام می گیرد و یا این که نه شاهد ثبت نام در این دو پایه در دو سایت مختلف هستیم؟ اگر به دنبال اطلاع از نحوه ثبت نام استعدادهای درخشان هستید مطالعه مقاله حاضر را به شدت به شما عزیزان همیشه همراه توصیه می کنیم. در این نوشته، قصد ارائه اطلاعاتی را در رابطه با نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان برای شما دوستان و عزیزان داریم. البته در این نوشته می توانید اطلاعاتی را در رابطه با زمان و شرایط ثبت نام در این قبیل از مدارس و مواردی از این دست را نیز پیدا کنید.

 

 

جهت اطلاع از مراحل ثبت نام در مدارس تیزهوشان از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

در مورد نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان در پایه نهم به دهم چه می دانید؟

ثبت نام مدارس تیزهوشان در پایه نهم به دهم برای داوطلبان در پایه نهم به دهم در سایتی تحت عنوان azmoon.medu صورت می گیرد.

کلیه داوطلبان می توانند بعد از اطلاع از نحوه ثبت نام استعدادهای درخشان کلیه اقدامات لازم را برای ثبت نام انجام دهند.

البته دقت داشته باشید که به جز اطلاع از نحوه ثبت نام آزمون سمپاد در پایه نهم به دهم کسب اطلاعاتی در رابطه با هزینه پرداختی برای ثبت نام نیز الزامی به نظر می رسد.

در بخش بعدی با ارائه راهنمای گام به گام ثبت نام اینترنتی استعدادهای درخشان در پایه نهم به دهم در خدمت شما دوستان و عزیزان هستیم.

با توجه به راهنمای گام به گام ثبت نام اینترنتی استعدادهای درخشان ارائه شده در زیر می توانید با راهنمای تصویری ثبت نام اینترنتی استعدادهای درخشان به طور کامل و دقیق آشنایی پیدا کنید.

 

 

برای دریافت نمونه سوال های آزمون سمپاد در پایه های مختلف بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

راهنمای گام به گام ثبت نام اینترنتی استعدادهای درخشان نهم به دهم

. در اولین قدم برای ثبت نام در مدارس تیزهوشان در پایه نهم به دهم لزوماً باید به آدرس اینترنتی azmoon.medu.ir مراجعه کنید.

 

 

نحوه ثبت نام آزمون سمپاد

 

 

بعد از ورود به سامانه مذکور لزوماً باید رمز عبور همگام و کد ملی خود را در سامانه اعلام شده درج بفرمایید.

دقت داشته باشید که برای دریافت رمز عبور همگام خود باید به مدرسه محل تحصیل مراجعه بفرمایید.

. در قدم بعدی می توانید تعهد نامه را مشاهده کنید. توجه کنید که مطالعه تعهد نامه به نمایش درآمده برای شما دوست عزیز داوطلب الزامی است.

 

 

نحوه ثبت نام استعدادهای درخشان

 

 

پس از مطالعه جزء به جزء محتویات تعهدنامه در صورت موافقت با موارد مندرج در آن می توانید بر روی دکمه ذخیره و بعدی کلیک بفرمایید تا بدین ترتیب به صفحه بعدی هدایت شوید.

. در قدم بعدی و با ورود به صفحه بعد می توانید مشخصات عمومی خود را در این صفحه تکمیل بفرمایید.

 

 

آزمون سمپاد

 

 

. در مرحله بعدی در صورت داشتن خواهر یا برادر دوقلو می توانید بر روی یازدهمین گزینه کلیک کنید و اقدام به درج کد ملی برادر یا خواهر دوقلوی خود در فیلد مربوطه کنید.

 

 

استعدادهای درخشان

 

 

. در صفحه بعدی می توانید موارد شماره شانزده تا بیست را مشاهده کنید. اطلاعاتی که به شکل خودکار برای شما دوست عزیز نشان داده می شود.

 

 

راهنمای ثبت نام تیزهوشان

 

 

مدارس تیزهوشان

 

 

نکته بسیار مهم و قابل ذکر این که در صورت تکمیل این اطلاعات و تأیید آن ها به هیچ وجه نمی توانید برای ویرایش آن ها اقدامات لازم را انجام دهید.

توجه کنید که عکس شما جهت بارگذاری در سایت باید در اندازه و حجم مشخصی باشد. در غیراینصورت امکان آپلود آن برای شما دوست عزیز متقاضی وجود ندارد.

مورد بسیار مهم دیگر این که اگر معدل شما دوست دانش آموز از حد معمول و تعیین شده پایین تر باشد به هیچ وجه نمی توانید برای ثبت نام اقدام کنید و این اجازه به شما داده نمی شود.

در صورت تأیید اطلاعات درج شده در این قسمت می توانید بر روی گزینه ذخیره و بعدی کلیک بفرمایید.

. در قدم بعدی نوبت به درج اطلاعاتی مربوطه به مدارس تیزهوشان می رسد. در ادامه تنها باید بر روی گزینه ذخیره و بعدی بزنید.

 

 

ثبت نام اینترنتی تیزهوشان

 

 

 

. در آخرین مرحله از ثبت نام در مدارس تیزهوشان پایه نهم به دهم نوبت به کلیک بر روی گزینه ای به نام تأیید صحت اطلاعات می رسد.

در پایان هم می توانید برای پرداخت هزینه ثبت نام در مدارس تیزهوشان پایه نهم به دهم گزینه ذخیره و بعدی را بزنید تا به صفحه پرداخت هزینه هدایت شوید.

 

 

تیزهوشان

 

 

به این موضوع مهم توجه داشته باشید که تا زمانی که هزینه را واریز نکرده اید می توانید اطلاعات درج شده را ویرایش بفرمایید.

اما به محض واریز هزینه ثبت نام به هیچ وجه این امکان برای شما دوست عزیز دانش آموز وجود ندارد و دیگر کار از کار گذشته است.

آیا می دانید هزینه پرداختی برای ثبت نام در مدارس تیزهوشان چقدر است؟ اگر به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با هزینه ثبت نام مدارس تیزهوشان هستید می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید تا شما را از هزینه پرداختی مطلع کنند.

در پایان ثبت نام و بعد از طی مراحل و فرآیندهای لازم می توانید پرینتی هم از رسید ثبت نام خود تهیه کرده و آن را در نزد خود حفظ بفرمایید.

 

 

برای ورود به سامانه آنلاین تست هوش آزمون تیزهوشان بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

در مورد نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان در پایه ششم به هفتم چه می دانید؟

در بخش بالا توضیحاتی مفصل را در رابطه با نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان در پایه نهم به دهم را خدمت شما دوستان عزیز دانش آموز ارائه کردیم.

اما شاید شما دوست عزیز تمایل به ثبت نام در پایه ششم به هفتم تیزهوشان را داشته باشید. در نتیجه، به دنبال اطلاع از نحوه ثبت نام آزمون سمپاد در این پایه تحصیلی هستید.

به هر حال قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام در این مدارس اطلاع از نحوه ثبت نام استعدادهای درخشان کاملاً ضروری و مهم به نظر می رسد.

قبل از صحبت در رابطه با نحوه ثبت نام آزمون سمپاد در پایه ششم به هفتم باید خدمت شما دوست عزیز دانش آموز نکته مهمی را عرض کنیم.

آن هم این که، کلیه متقاضیان ثبت نام مدارس در مدارس تیزهوشان در پایه ششم به هفتم الزاماً باید در آزمون سنجش هوش شرکت کرده و شانس خود را در این آزمون امتحان کنند.

در رابطه با نحوه ثبت نام در مدارس تیزهوشان باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که این ثبت نام در سایتی به آدرس hoosh.medu.ir برای کلیه داوطلبان و متقاضیان انجام می شود.

در این بخش از نوشته پیش رو با ذکر نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان در پایه ششم به هفتم در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

در صورت نیاز به کسب اطلاعاتی دقیق تر در رابطه با نحوه ثبت نام آزمون سمپاد در پایه ششم به هفتم تحصیلی می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مشاوران ما می توانند اطلاعات خوبی را در رابطه با نحوه ثبت نام آزمون سمپاد در پایه ششم به هفتم تحصیلی در اختیار شما دوستان عزیز دانش آموز و داوطلب شرکت در آزمون تیزهوشان این پایه تحصیلی قرار دهند.

. اولین قدم در رابطه با نحوه ثبت نام استعدادهای درخشان در پایه ششم به هفتم باید عرض کنیم که شما به عنوان یک دانش آموز باید به سایتی به آدرس hoosh.medu.ir مراجعه کنید.

. در دومین مرحله شما نیاز به تکمیل فرم تقاضانامه اینترنتی مندرج در سامانه hoosh.medu.ir دارید.

. در سومین مرحله نوبت به آپلود عکس داوطلب البته با فرمت jpg می رسد.

. در قدم بعدی نوبت به واریز مبلغ مورد نیاز برای ثبت نام می رسد که باید به وسیله کارت عابر بانک خود آن را پرداخت بفرمایید.

. پس از کامل کردن فرآیند ثبت نام نوبت به دریافت کد پیگیری می رسد. دقت داشته باشید که دریافت نکردن این کد مهم به منزله کامل نشدن فرآیند ثبت نام شماست.

نکته: در صورت عدم دسترسی کد همگام و یا فراموش کردن آن می توانید با حضور در مدرسه محل تحصیل خود آن را دریافت کنید.

 

 

برای دریافت جزوه های قبولی در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

در رابطه با شرایط ثبت نام در مدارس تیزهوشان در مقاطع مختلف تحصیلی چه می دانید؟

در بخش های بالا توضیحاتی مفصل و کامل را در رابطه با نحوه ثبت نام استعدادهای درخشان در دو پایه ششم به هفتم و همین طور نهم به دهم خدمت شما دوستان و عزیزان دانش آموز ارائه کردیم.

اما آیا اطلاعاتی در رابطه با شرایط ثبت نام در مدارس تیزهوشان در مقاطع مختلف تحصیلی در پایه های ذکر شده دارید؟

آیا این شرایط برای دو پایه ششم به هفتم و همین طور نهم به دهم با یکدیگر متفاوت هستند؟

 در صورت نیاز به کسب اطلاعاتی در رابطه با شرایط ثبت نام در مدارس تیزهوشان در پایه های تحصیلی مختلف می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید تا شرایط لازم را خدمت شما دوستان و یاران عزیز ارائه کنند.

 

 

در مورد مدارس تیزهوشان و نحوه تحصیل در آن چه می دانید؟

با توجه به موضوع این مقاله در رابطه با نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان در خدمت شما یاران همیشگی بودیم.

اما بهتر است قبل از اطلاع از نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان اطلاعاتی را در رابطه با این قبیل از مدارس و همین طور نحوه تحصیل در آن ها بدست آورید.

باید خدمت شما دوستان عرض کنیم که مدارس تیزهوشان یکی از بهترین و شناخته شده ترین مدارس تیزهوشان در ایران به شمار می روند که هر سال افراد زیادی جذب تحصیل در آن می شوند.

اصلاً شاید باور نکنید اما قبولی در این مدارس آرزوی بسیاری از والدین و همین طور دانش آموزان است.

اما دقت داشته باشید که هر فرد دانش آموز باید شرایط ورود به این قبیل از مدارس از جمله شرط معدل را داشته باشد.

 در غیراینصورت به هیچ وجه نمی تواند اقدامات لازم را برای ثبت نام انجام دهد.

در صورت تحصیل دانش آموز در مدارس تیزهوشان وی می تواند آمادگی بیشتری برای شرکت در آزمون های مهمی همچون کنکور سراسری پیدا کند.

به این صورت که با توجه به هوش و استعداد وی و همین طور تحصیل وی در مدارس تیزهوشان می توان امید بیشتری به قبولی وی در کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها داشت.

البته توجه داشته باشید که حتماً قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان و یا اطلاع از نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان اطلاعاتی را نیز در رابطه با منابع مورد نیاز برای مطالعه در این آزمون مهم بدست آورید.

به هر حال شما باید با دروس مورد نیاز برای قبولی در آزمون تیزهوشان آشنا شوید تا بدین ترتیب بتوانید قبولی را از آن خود کنید.

 

 

بهترین مدارس تیزهوشان ایران کدام ها هستند؟

شناخت مدارس تیزهوشان علی الخصوص مدارس بهترین مدارس تیزهوشان ایران برای هر فرد داوطلب و متقاضی ادامه تحصیل در این مدارس الزامی به نظر می رسد.

آیا شناختی نسبت به بهترین مدارس تیزهوشان کشور دارید؟ اصلاً بهترین مدارس تیزهوشان در کدام شهرهای ایران واقع شده اند؟

اگر به دنبال شناخت بهترین و شناخته شده ترین مدارس تیزهوشان ایران هستید می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات لازم را در رابطه با این مدارس در اختیارتان قرار دهند و اسامی آن ها را خدمت شما ذکر کنند.

 

 

جهت اطلاع از شرایط ثبت نام در مدرسه های تیزهوشان از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

چگونه برای تیزهوشان برنامه ریزی کنیم؟

پشتیبانی تیزهوشان

پیگیری ثبت نام تیزهوشان

چگونه در آزمون تیزهوشان قبول شویم؟ 

سوالات تحلیلی تیزهوشان 

ویرایش ثبت نام آزمون سمپاد 

سامانه تحت وب شاد

سایت خرید کتاب درسی دبیرستان

ثبت نام کتاب درسی مدارس

نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان

 

5/5 - (3 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان چگونه است؟ 

ثبت نام در مدارس تیزهوشان به صورت اینترنتی و برای هر کدام از پایه ها در سامانه جداگانه ای انجام می گیرد.

آیا نحوه ثبت نام آزمون سمپاد ششم به هفتم به صورت اینترنتی است؟ 

بله. برای ثبت نام در آزمون سمپاد ششم به هفتم باید به سامانه تحت عنوان hoosh.medu.ir مراجعه کنید و مراحل ثبت نام را در آن جا جلو ببرید.

نحوه ثبت نام استعدادهای درخشان در پایه نهم به دهم چگونه است؟ 

برای اطلاع از نحوه ثبت نام استعدادهای درخشان در پایه نهم به دهم و دریافت راهنمای تصویری این ثبت نام با مشاوران ما تماس بگیرید.

 

 

نظرات

مطالب مرتبط

تماس با مشاور