تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
نتیجه قرعه کشی ایران خودرو

نتیجه قرعه کشی ایران خودرو با کد ملی + استعلام آنلاین | ایران تحصیل

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۳۴
نتیجه قرعه کشی ایران خودرو
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

همانطور که می دانید ایران خودرو هر سال برای تحویل خودرو، اقدام به ثبت نام از افراد متقاضی می کند و در نهایت با قرعه کشی خودروها را تحویل می دهد. در این میان برای اطلاع از نتایج قرعه کشی راه های مختلفی وجود دارد که یکی از آن راه ها مشاهده اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو با کد ملی است. افرادی که در این قرعه کشی شرکت کرده اند، باید در زمان مقرر نسبت به مشاهده نتیجه قرعه کشی ایران خودرو اقدام نمایند. آن ها به هیچ عنوان برای مشاهده نتایج نباید به سراغ سایت های متفرقه بروند و  فقط باید از طریق سایت های معتبر، از نتیجه قرعه کشی اطلاع یابند.

اگر شما هم جز افرادی هستید که می خواهید از نتیجه قرعه کشی ایران خودرو با کد ملی و یا سایر روش ها، آشنا شوید، در ادامه مقاله با ما همراه باشید. ما در ادامه مقاله زمان مشاهده نتایج، نحوه مشاهده نتایج و سایت های معتبر اطلاع رسانی را به شما عزیزان به طور کامل و مفصل بیان خواهیم کرد. 

 

زمان اعلام نتیجه قرعه کشی ایران خودرو 

شما عزیزانی که در قرعه کشی ایران خودرو شرکت کرده اید، بی صبرانه منتظر اعلام نتیجه قرعه کشی ایران خودرو هستید. شما عزیزان باید در زمان مقرر از طریق روش های مختلف نسبت به مشاهده اسامی برندگان اقدام نمایید. لازم به ذکر است تا بدانید که ایران خودرو، هر ساله طرح های فروش مختلفی را ارائه می دهد؛ به همین دلیل، نمی توان زمان دقیقی را بر ای اعلام اسامی برندگان آن اعلام کرد. اما، به یاد داشته باشید که همواره 72 ساعت یعنی سه روز بعد از قرعه کشی، اسامی برندگان توسط سایت های معتبر اعلام می شوند. شما برای این که بتوانید نتیجه قرعه کشی خود را بدانید، باید همواره سایت های مربوطه را بررسی کرده و یا از افراد متخصص کمک بگیرید. همکاران ما در ایران تحصیل نیز می توانند به شما عزیزان در این زمینه یاری برسانند. 

 

زمان اعلام نتیجه قرعه کشی ایران خودرو 

 

 

روش های مشاهده نتیجه قرعه کشی ایران خودرو 

لازم به ذکر است تا بدانید که اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو به طور معمول از طریق دو روش رسمی اعلام خواهد شد. در روش اول، پیامکی برای برندگان ارسال می شود که در آن عنوان شده فرد به عنوان نفر اصلی یا ذخیره است. روش بعدی نیز مراجعه به سایت است که در آن متقاضیان می توانند با وارد کردن اطلاعات خود نتیجه را مشاهده نمایند. در ادامه، هر یک از روش های مشاهده نتیجه قرعه کشی ایران خودرو را به طور کامل، به شما عزیزان بیان خواهیم کرد. 

 

 

اعلام اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو از طریق پیامک

اگر منتظر اعلام اسامی از راه پیامک هستید، باید توجه داشته باشید که شماره موبایلی که داده اید، فعال و روشن بوده باشد. نکته بعدی توجه به محتوای پیام است؛ متاسفانه بارها مشاهده شده که برخی افراد سودجو با هدف کلاهبرداری اقدام به ارسال پیامک های انبوه کرده و با ترفندهای مختلفی گوشی تلفن همراه و یا رمز های اینترنتی افراد را هک می کنند. پس توجه داشته باشید که در پیامک های ارسالی از سمت ایران خودرو تنها به این موضوع که شما برنده شده اید اشاره شده و از شما مبلغی برای پرداخت نخواسته و به صورت کلی درخواستی مطرح نمی شود.

 

اعلام اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو از طریق سایت

ممکن است برخی افراد در زمان ارسال پیامک، متوجه آن شده و یا به اشتباه پیامک ارسالی را حذف نمایند. به همین دلیل ما در این قسمت نحوه پیگیری قرعه کشی ایران خودرو با کد ملی و همچنین نحوه اطلاع از اسامی برندگان ایران خودرو با کد پیگیری را بررسی خواهیم کرد. برای استفاده از سایت نیز دو روش وجود دارد. اولین روش پیگیری اسامی برندگان ایران خودرو با کد پیگیری و کد ملی، بدون وارد شدن به حساب کاربری است. اما، روش دوم وارد شدن به حساب کاربری برای مشاهده اسامی برنده شدگان می باشد.

 

 

مشاهده نتیجه قرعه کشی ایران خودرو با استفاده از کد پیگیری

یکی از روش های مشاهده نتایج قرعه کشی در سایت، استفاده از کد پیگیری است که در ادامه مراحل آن را بررسی خواهیم کرد. به یاد داشته باشید که در این روش احتیاجی به رمز عبور ثبت نام ایران خودرو ندارید. برای مشاهده نتایج از این طریق، باید مراحلی را با دقت و به درستی طی کنید که این مراحل، شامل موارد زیر می باشند:

در ابتدا باید وارد سامانه esale.ikco.ir شوید که وارد شدن به آن هم با استفاده از سیستم و هم با گوشی امکان پذیر خواهد بود. اولین سایتی که نشان داده می شود، دارای عنوان « فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو » بوده که باید بر روی همان کلیک کنید.

 

مشاهده نتایج قرعه کشی ایران خودرو با استفاده از کد پیگیری

 

 

با وارد شدن به صفحه اصلی سایت، گزینه های متعددی را مشاهده خواهید کرد که یکی از آن ها گزینه «لیست برندگان قرعه کشی» می باشد که با شکل گردونه مشخص شده است و باید روی آن کلیک کنید.

 

 

مشاهده نتایج قرعه کشی ایران خودرو از طریق کد یگیری

 

 

در مرحله بعدی وارد صفحه دیگری خواهید شد که در آن لیست برندگان قرار گرفته است. برای پیگیری نام خود کافی است در قسمت کد پیگیری، آن را وارد کرده و جستجو را بزنید. اگر برنده شده باشید، پیام شما برنده شده اید را مشاهده خواهید کرد.

 

مشاهده نتایج قرعه کشی ایران خودرو

 

 

بدین ترتیب در این روش امکان مشاهده اسامی برندگان ایران خودرو با کد پیگیری و کد ملی وجود خواهد داشت. توجه داشته باشید که ممکن است در هنگام طی کردن مراحل به دلیل شلوغی سامانه با ارور های مختلفی مواجه شوید. همچنین در پاسخ به این سوال که کد پیگیری قرعه کشی ایران خودرو چند رقمی است؟ باید بگوییم این کد 7 رقمی می باشد. اگر کد رهگیری خود را فراموش و یا گم کرده باشید، نگران نباشید. زیرا، می توانید از طریق مطالعه مقاله زیر مجدد آن را به دست آورید. 

 

 

جهت مطالعه کد رهگیری ایران خودرو را گم کردم، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

 

 

مشاهده نتیجه قرعه کشی ایران خودرو از طریق کد ملی

منظور از مشاهده نتایج با استفاده از حساب کاربری، همان روش مشاهده اسامی برندگان قرعه کشی ایران خودرو با کد ملی است. در این قسمت همراه ما باشید تا روش پیگیری قرعه کشی ایران خودرو با کد ملی را بررسی کنیم. در روش قبلی نیازی به وارد کردن کد ملی نبود، زیرا فرد کد پیگیری داشت؛ اما اگر کد پیگیری نداشتید و یا در صورت گم کردن کد رهگیری ایران خودرو می توانید با استفاده از پیگیری قرعه کشی ایران خودرو با کد ملی این کار را انجام دهید. برای این کار نیز باید مراحلی را طی کنید که برخی از این مراحل، شامل موارد زیر می باشند: 

در ابتدا باید وارد سایت ایران خودرو به نشانی الکترونیکی  esale.ikco.ir شوید. سپس باید به جای انتخاب لیست برندگان قرعه کشی، گزینه ورود کاربر را انتخاب کنید.

 

مشاهده نتایج قرعه کشی در سایت ایران خودرو از طریق کد ملی

 

 

پس از انتخاب این گزینه صفحه جدیدی را مشاهده خواهید کرد که در آن نام کاربری و کلمه عبور شما پرسیده می شود. کاربری همان کد ملی شما است و کلمه عبور را هم قبل خودتان انتخاب کرده اید. این موارد را وارد کرده و گزینه ورود را بزنید.

 

 

مشاهده نتایج ایران خودرو با کد ملی

 

 

در صفحه پیشخوان حساب کاربری خود گزینه های متعددی را خواهید دید که یکی از آن ها «استعلام وضعیت قرعه کشی» است که باید آن را انتخاب کنید. با انتخاب گزینه مشخصات خودرویی که انتخاب کرده اید به شما نشان داده شده و اگر واجد شرایط دریافت آن باشید و برنده شده باشید، عبارت برنده شده اید را مشاهده خواهید کرد.

 

 

در صورتی که در لیست برندگان قرعه کشی ایران خودرو بودیم چه کنیم؟

ما در موارد فوق سعی کردیم مراحل مربوط به مشاهده نتیجه قرعه کشی ایران خودرو با کد ملی و با استفاده از کد پیگیری را بررسی کنیم. اگر نام شما جزء برنده شدگان بوده باشد، یعنی این شانس را داشته اید که اتومبیل خود را دریافت کنید. در این صورت نیاز است یک سری مراحل را طی نمایید که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

در ابتدا نیاز بدانید که شرکت ایران خودرو یک بازه زمانی معمولا 3 یا 5 روزه برای پرداخت وجه مورد نیاز مشخص می کند. افرادی که در این بازه زمانی وجه را پرداخت نمی کنند یعنی انصراف داده اند. برای واریز وجه نیز باید دوباره به حساب کاربری خود مراجعه کرده و این بار گزینه «واریز وجه قرعه کشی» را انتخاب نمایید. با انتخاب این گزینه از شما کد پیگیری ثبت نام خواسته می شود که باید آن را به همراه کد امنیتی وارد کرده و روی جستجو بزنید.

بعد از این مراحل اطلاعات خودرویی که برنده شده اید به شما نشان داده می شود که باید مبلغ آن را پرداخت کنید. همچنین رنگ بندی و نمایندگی تحویل نیز از شما خواسته می شود. برای دریافت نیز باید منتظر تماس از سمت نمایندگی مربوطه بمانید. سپس باید در تاریخی که به شما اعلام می شود، به نمایندگی رفته و قرارداد را امضا نموده و تحویل بگیرید.

 

 

شرایط ثبت نام قرعه کشی ایران خودرو 

شرایطی که در این قسمت آورده ایم تقریباً در هر ثبت نام یکسان بوده؛ اما ممکن است تغییراتی را داشته باشد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

۱. به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می گیرد.

۲. حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) از شرکتهای ایران خودرو و سایپا 2 سال باید باشد

۳. دارا بودن گواهینامه رانندگی معتبر(حداقل پایه سوم) ضروری است.

۴. انتقال امتیاز و حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی به فرد دیگر تخلف است.

۵. متقاضی باید در هنگام ثبت نام، شماره حساب(شماره شبا) مربوط به خود را معرفی نماید و لازم است از کارتهای بانکی به نام خود برای واریز وجه استفاده کرده باشد.

۶. شماره تلفن همراه معرفی شده باید به نام فرد متقاضی و نه فرد دیگری باشد.

۷. ثبت نام برای مشتریان حقوقی امکان پذیر نیست.

۸. فرد انتخاب شده، می بایست در مرحله واریز وجه، جهت انتخاب کد نمایندگی مطابق با استان محل سکونت (آدرس و کد پستی) اقدام کرده باشد.

۹. گارانتی خودرو پس از ۳ ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می شود.

۱۰ . امکان صلح در قرارداد و نقل و انتقال خودرو حتی به صورت وکالتى مطابق با مصوبات کمیته خودرو ممنوع است.

نکته ۱: ثبت نام برای متقاضی دارای پلاک انتظامی فعال (نصب بر روی خودرو) ممنوع تعیین شده است.

نکته ۲: ثبت نام متقاضیانی که فاقد گواهینامه رانندگی معتبر خودرو (حداقل پایه سوم) یا دارای پلاک انتظامی فعال باشند، کان لم یکن تلقی شده و فرد متقاضی به مدت ۳ سال از ثبت نام در تمامی طرح ها محروم می شود.

نکته ۳: در این بخشنامه از زمان واریز وجه تا تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف پرداخت نخواهد شد.

 

شرایط ثبت نام قرعه کشی ایران خودرو 

 

 

شرایط اختصاصی ثبت نام ایران خودرو

1 .تحویل خودرو بر اساس اولویت بندي تعیین شده در قرعه کشی و سایر ضوابط ابلاغی کمیته خودرو می باشد.

2 .انتخاب رنگ خودرو پس از اعلام اسامی منتخبین و توسط مشتري در زمان واریز وجه خواهد بود.

3 .خودروي ثبت نامی، بیمه شخص ثالث برابر آخرین سقف قانونی ابلاغ شده در زمان تحویل خودرو  خواهد داشت.

4 .صحت کلیه اطلاعات درج شده خصوصاً کد ملی،آدرس و کد پستی بر عهده متقاضی می باشد و در صورت تغییر یا اشتباه در اطلاعات ارائه شده کلیه تبعات ناشی از آن منجمله تاخیر در تحویل و عدم شماره گذاري بر عهده شخص خواهد بود.

5 .در زمان تکمیل وجه دعوتنامه بخشی از ثمن معامله توسط مشتري، تا مدت یک سال گرفته نشده و به ازاي مبلغ دین و تعهد مشتري بابت عدم انتقال خودرو به غیر، خودرو به همان مدت در رهن شرکت می باشد.

6 .در صورت عدم اقدام براي فک رهن، پس از یک سال توسط مشتري، جرایم تاخیر مطابق ضوابط به حساب مشتری منظور می شود.

7 .در صورت بروز هرگونه تاخیر احتمالی در تحویل خودرو برابر ضوابط مندرج در قرارداد، خسارت تاخیر به صورت روز شمار (12درصد سالیانه) محاسبه و در بازه زمانی مطابق ضوابط پرداخت می شود.

8 .درصورت عدم تکمیل وجه دعوتنامه در بازه زمانی مجاز، شرکت میتواند خودرو را به سایر متقاضیان منتقل کند و نوبت مشتري را به موعد دیگري موکول نماید.

9 .در صورتی که پس از امضاي قرارداد فی مابین با مشتري بر حسب ضرورت ویا الزامات قانونی و یا لزوم رعایت استانداردهاي اجباري، شرکت ملزم به نصب تجهیزات و یا لوازم اضافی(آپشن) بر روي خودرو گردد و یا تغییري در برخی از قطعات خودرو ایجاد شود، وجوه مورد نظر گرفته خواهد شد.

10 .امکان انصراف از ثبت نام تا قبل از پایان مهلت ثبت نام از طریق سایت و میز کار مشتري وجود دارد.

11 .سامانه پیام کوتاه شرکت ایران خودرو به شماره 300096440 می باشد و کلیه پیامک هاي ارسالی از طریق شماره مذکور خواهد بود.

 

جهت اطلاع از نحوه ثبت نام ایران خودرو، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

 

 

جدیدترین اخبار پیرامون نتایج قرعه کشی  ایران خودرو

ایران‌خودرو درباره ممنوعیت خرید و فروش حواله هشدار داد

در اطلاعیه گروه صنعتی ایران خودرو آمده است: پس از اعلام نتایج قرعه‌کشی دومین فروش محصولات ایران‌خودرو در سامانه یک‌پارچه تخصیص خودرو، برخی از برگزیدگان به درج آگهی فروش حواله خودرو در سایت‌های خرید و فروش اینترنتی اقدام کرده‌اند که ممنوعیت این موضوع در بخش‌ نامه‌ های مختلف فروش ایران‌خودرو اطلاع‌رسانی شده و مورد تاکید بوده است.

نتایج نهایی قرعه کشی محصولات ایران خودرو و سایپا مشخص شد 

منتخبان این دوره از فروش یکپارچه خودروها، از ساعت هشت صبح امروز (دوشنبه سوم مرداد) تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه (ششم مرداد) فرصت دارند وجه خودروی خود را (وجه کامل خودروهای فروش فوق‌العاده و فروش فوری یا مبلغ علی‌الحساب طرح‌های پیش‌فروش و مشارکت در تولید) واریز کنند.

نتایج قرعه‌کشی ایران خودرو برای مادران چه زمان اعلام می شود؟

همزمان با اعلام نتایج قرعه‌کشی خودرو در سامانه sale.iranecar.com، نتیجه قرعه‌کشی ایران خودرو برای مادران هم در همین سامانه اعلام می‌شود.

 

خلاصه مطلب

ما در این مطلب سعی کردیم روش های مختلف مشاهده نتیجه قرعه کشی ایران خودرو را به شما عزیزان به طور کامل و مفصل، بیان کنیم.به یاد داشته باشید که به صورت کلی طرح های شرکت ایران خودرو یک ساله و یا تحویل فوری می باشد که افراد می توانند ابتدا پیش ثبت نام کرده و در بازه های زمانی بعدی خودرو را تحویل بگیرند. برای اطلاع از تاریخ قرعه کشی جدید ایران خودرو هم مناسب ترین راه مراجعه به سایت این شرکت است که نحوه انجام این کار را نیز بررسی نمودیم. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید و یا در مراحل ذکر شده با مشکلی رو به رو شدید، می توانید با کارشناسان ما در ایران تحصیل تماس بگیرید. همکاران ما در هر ساعت از شبانه روز آماده خدمت سرانی به شما عزیزان می باشند. 

 

برای دانلود پی دی اف مقاله، کلیک کنید. 

 

 

3/5 - (32 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

زمان تحویل خودروها پس از برنده شدن در قرعه کشی چه تاریخی است؟

معمولاً یک سال بعد تحویل داده می شود.

آیا یک نفر همزمان دو بار ثبت نام کند؟

خیر برای هر کد ملی تنها یک بار امکان ثبت نام وجود دارد.

نحوه مشاهده نتیجه قرعه کشی ایران خودرو از طریق کد ملی چگونه است؟

نحوه مشاهده نتیجه قرعه کشی ایران خودرو با کد ملی به طور کامل در مقاله بیان شده است لطفا مقاله را مطالعه کنید. 

 

مطالب مرتبط

نظرات

 1. بزرافشان
  ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۸

  سلام خانومم یه ماشین به نامش هست ایا برای امتیاز فرزند اوری میتونه ثبت نام کنه

  • javadi
   ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۶

   سلام روزبخیر
   خیر متاسفانه امکانش نیست.

 2. javadi
  ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۱

  سلام روزبخیر
  بله دوست گرامی امکان ثبت نام وجود داره.

 3. علی
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۸

  سلام کد قرعه کشی رو دارم ولی تو رقمی انگار یک رقم اضافه نمیشه ثبت کنم لطفاً راهنمایی کنید

  • bahraii
   ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۷

   سلام وقت بخیر با کد ملی امتحان کنید

 4. علی
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۳

  سلام من کد قرعه کشی رو دارم ولی دوازده رقمیه انگار یه رقم اضافه نمیشه ثبت کنم

  • isaei
   ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۳

   سلام وقتتون بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید .

 5. قاسمی
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۷

  سلام خدمت شما منبرای فرزند آوری ثبت نام کردم شماره حساب خودمو زدم چون خانمم حساب فعلا نداره بعد اشتباهی شماره تلفن خودمم زدم میخواستم بدونم قبول میکنند ممنون میشم جواب بدین

  • karimi
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۶

   سلام تماس بگیریدبراتون درستش کنیم

  • واعظی
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۱

   سلام وقتتون بخیر خسته نباشید جناب قرعه کشی بر چه اساس هست که من با داشتن ۵ بچه جزء اولویت ها نمیشم چندین دفعه ثبت نام کردم با ۳۷ سال سن بچه ی آخرم ۱۴۰۹ هست ولی میگن باید برج ۸ باشه تا شامل مادران بشی من خیلی نیاز دارم به ماشین یعنی هیچ طرحی برای من وجود نداره که بتونم سریع تر صاحب ماشین بشم

   • karimi
    ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۳

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 6. احمد
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۵

  سلام برای فرزند آوری ثبت نام کردیم خانمم شماره حساب نداشت شماره حساب خودمو زدم بعد شماره موبایل خودمم زدم احتمالا داره که قبول نکنند ممنون میشم جواب بدید

  • karimi
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۱

   سلام تماس بگیرین مشاوران مادرست کنن براتون

 7. علی
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۰

  سلام خوبین خسته نباشید جواب قرعه کشی کی ابلاغ میشه

  • bahraii
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۲

   سلام وقت بخیر به احتمال عصر امروز

  • obeidavi obeidavi
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۴

   سلام وقت بخیر به احتمال زیاد امروز اعلام وقت میشود لطفا جهت اطلاع دقیق از اعلام نتایج قرعه کشی تماس حاصل فرمایید

 8. امیرخان
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۲

  میشه توضیح کامل بدین که چرالیست امشب برنده شدگانونمیاره؟؟؟

  • javadi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۵

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی هنوز برگزار نشده.

  • مهدی سعیدی
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۹

   سلام خسته نباید میشه بگید این قرعه کشی چ ‌نوقعی جوابش میاد؟

   • isaei
    ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۹

    سلام وقت بخیر
    جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 9. فاطمه آزاد
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۲۷

  من درطرح مادران وفرزنددوم من متول9/9/1400هست که ازهمون اول ثبتنام میکنم وشوهرم هم که کارگرساختمانی هستندطرح عادی برای پژوپارس ثبتنام میکنیم چرابرنده نمیشم؟وبرچه اساس قرعه کشی میکنیدخواهشا وشمارووجدانتون جواب بدین

  • hedayati
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۵

   سلام وقت بخیر
   بر اساس شانس قرعه کشی می شود سرکار خانم.

 10. صادق
  ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۵

  سلام چرا هرچقدر سرچ‌‌میکنم ک با کاملی ببینم نتایجو ولی نمیشه

  • hedayati
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۰

   جهت پیگیری قرعه کشی خودرو با کارشناسان ما تماس بگیرید

 11. faranak
  ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۰

  شماره اشتباه دادیم اون خط سوخته حالا باید چیکار کنیم

  • heydari
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۳

   سلام وقت بخیر شماره جدید و یرایش بدهید

 12. م
  ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۶

  تو کدوم سایت باید ببینم؟

  • karimi
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۴

   همون جایی که ثبت نام کردین برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 13. اسماعیل سرخ قلعه
  ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۷

  سلام . الان اگه بخوام نگاه کنم پرنده شدم در قرکشی مشخص میشه

  • ekhlasi
   ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۶

   سلام وقت بخیر . اعلام نتایج قرعه کشی در تاریخ 2 مرداد در سایت مربوطه اطلاع رسانی خواهد شد

 14. ا
  ۲۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۹

  سلام من ثبت نام انجام داده ام اما الان برای ورود به کاربری هرچی رمز رو وارد میکنم پیام میده رمز اشتباه است.یا اشکال دارد .

  • aghazade
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۲

   سلام وقت بخیر
   باگ سیستم ضعیف میباشد مجدد اقدام کنید

 15. ناهید
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۰

  سلام.من کد پیگیری ندارم چکار کنم .برنده هم شدم

  • fathollahi
   ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۵

   سلام باید با پشتیبانی فروش اینترنتی ایرانخودرو تماس بگیرید

ایران تحصیل
تماس با مشاور