منابع کنکور ریاضی 98

منابع کنکور ریاضی 98 برای داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید متفاوت می‌باشد. پیرو اطلاعیه سازمان سنجش و آموزش کشور، کلیه داوطلبان گروه علوم ریاضی و فنی با استفاده از منابع درسی کنکور ریاضی 98 که معرفی شده در سایت ایران تحصیل می‌باشد لازم است نسبت به خرید و مطالعه کتب مختلف اقدام نمایند.

لازم به ذکر است این نکته را به تمامی داوطلبان عزیز ارائه نماییم که هر یک از داوطلبان، علاوه بر گروه آزمایشی خود برای خرید منابع کنکور ریاضی 98 ، باید به نظام قدیم و جدید بودن نیز، به هنگام  ثبت نام و خرید کتب مورد نظر اقدام نمایند. بنابراین به هنگام بررسی و خرید منابع درسی کنکور ریاضی 98 ، حتماً لازم است به این نکات توجه  ویژه ای داشته باشید.

منابع کنکور ریاضی 98 به دو صورت عمومی و اختصاصی می‌باشد. منابع عمومی همان دروسی هستند که برای تمامی داوطلبان در گروه های آزمایشی مختلف یکسان می‌باشد و هر یک از این دروس نیز، با توجه به نظام قدیم و نظام جدید بودن می‌تواند منابع متفاوتی داشته باشد. در واقع تقریباً می‌توان گفت ساختار کتب را یکسان قلمداد نمود اما با توجه به تغییراتی که در سال‌های اخیر نسبت به تغییر در پایه‌های کلاس‌ها شاهد می‌باشیم، ممکن است اندک تغییرات جزئی را ملاحظه نمایید.

 

جهت اطلاع از منابع کنکور ریاضی 98 ، منابع درسی کنکور ریاضی 98 و مشاوره موفقیت در کنکور سراسری با برترین رتبه های تک رقمی کنکور با مرکز مشاوره منایع کمک آموزشی ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

برترین منابع درسی کنکور ریاضی 98

 

منابع درسی کنکور ریاضی 98
منابع درسی کنکور ریاضی 98

پس از تهیه کردن منابع درسی کنکور ریاضی 98 لازم است نسبت به روش‌های صحیح درس خواندن برای کنکور و همچنین روش‌های تست زنی و همچنین فهرست حذفیات کنکور سراسری 98 مطلع باشید. چنانچه در مطالعه دروس مختلفی همچون ریاضی و فیزیک دچار مشکل هستید، ما روش مطالعه فیزیک کنکور را با سه گام طلایی پیشنهاد می‌نماییم.

منابع درسی کنکور ریاضی 98 چنانچه به صورت درست انتخاب شوند می‌تواند گام مهمی در موفقیت شما محسوب گردد. گرچه قطعاً موفقیت نیازمند برنامه‌ریزی درست و اصولی و همچنین گام برداشتن در جهت آن می‌باشد. در ادامه به ذکر هر یک از منابع عمومی و اختصاصی منابع درسی کنکور ریاضی 98 برای داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید خواهیم پرداخت.

برای کسب اطلاع دقیق در رابطه با تمامی منابع مطالعه کنکور و همچنین منابع درسی کنکور ریاضی 98 می‌توانید با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین و متخصصین ما همه روه و در هر ساعت از شبانه روز می‌توانند به شما کمک نمایند تا بتوانید در رابطه با منابع درسی کنکور ریاضی 98 آشنا شوید. همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز، می‌توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

 

 

منابع کنکور ریاضی 98 در دروس تخصصی و عمومی نظام قدیم و نظام جدید متفاوت می باشد.

 

 

منابع کنکور ریاضی 98 عمومی

منابع کنکور ریاضی 98 عمومی نظام جدید را در ادمه به صورت کامل به شما داوطلبان عزیز ارائه خواهیم داد. داوطلبان نظام قدیم نیز می توانند با مراجعه به سامانه ایران تحصیل نسبت به دریافت منابع درسی کنکور ریاضی 98 عمومی اطلاعات لازم را کسب نمایند. در زیر به شرح هر یک از دروس و منابع آن خواهیم پرداخت.

منابع درسی کنکور ریاضی دهم (نظام جدید) :

 • فارسی ( کد کتاب 110201 )
 • نگارش ( کد 110202 )
 • دین و زندگی ( 110204 )
 • عربی ( 110206 )
 • زبان انگلیسی ( 110230 )

منابع درسی کنکور ریاضی یازدهم (نظام جدید) :

 • فارسی ( کد کتاب 111201 )
 • نگارش ( کد 111202 )
 • دین و زندگی ( 111204 )
 • عربی ( 111206 )
 • زبان انگلیسی ( 111230 )

داوطلبان عزیز توجه داشته باشند به هنگام خرید منابع کنکور ریاضی 98 لازم است به کد هریک از موارد ارائه شده توجه نمایند. چرا که عامل مهمی که موجب می گردد شما در خرید منابع درسی کنکور ریاضی 98 دچار اشتباه نگردید، اطلاع از همین منابع می باشد. به همین دلیل است ما تنها به ذکر نام کتاب های مورد نظر اکتفا نکرده ایم.

 

منابع کنکور ریاضی 98 اختصاصی

منابع کنکور ریاضی 98 اختصاصی
منابع کنکور ریاضی 98 اختصاصی

منابع کنکور ریاضی 98 در واقع متفاوت با منابع عمومی می باشد. قطعا برای موفقیت در کنکور لازم است نسبت به هر دو منبع آمادگی و اطلاعات لازم را کسب نمایید. اما با توجه به اینکه ضریب و تاثیر منابع اختصاصی بسیار واجب تر و لازم تر از منابع عمومی می باشند، بنابراین توصیه می نماییم که در مطالعه خود، منابع درسی کنکور ریاضی 98 اختصاصی را در اولویت خود قرار دهید.

منابع کنکور ریاضی 98 اختصاصی پایه دهم (نظام جدید) :

 • ریاضی ( کد کتاب 110211 )
 • هندسه (کد 110213 )
 • فیزیک ( 110209 )
 • شیمی ( کد 110210 )

منابع درسی کنکور ریاضی 98 پایه یازدهم (نظام جدید) :

 • حسابان ( کد 111214 )
 • آمار و احتمال (کد 111215 )
 • هندسه ( 111213 )
 • فیزیک ( 111209 )
 • شیمی ( کد 111210 )

در رابطه با منابع اختصاصی کنکور ریاضی در رابطه با توجه به کد هر یک از ، تفاوتی با دروس عمومی نخواهد داشت. بنابراین هر یک از داوطلبان که مایل به خرید و یا اطلاع از منابع درسی کنکور ریاضی 98 می باشید، بهتر است ابتدا در رابطه با کد هر یک از کتاب های دروس مختلف به صورت دقیق اطلاعات لازم را کسب نمایید .

 

معرفی منابع کنکور ریاضی 98

برای کسب اطلاعات در رابطه با منابع کنکور ریاضی 98  می توانید با مشاورین و متخصصین ما در ارتباط باشید. همچنین با استفاده از این سامانه نیز در رابطه با ضریب هر یک از دروس و نحوه محاسبه در زیر گروه های مختلف اطلاعات لازم را به دست آورید. کسب اطلاع در رابطه با رشته های دانشگاهی مختلف ریاضی نیز با استفاده از همین سامانه امکان پذیر می باشد.

سامانه ایران تحصیل با معرفی دقیق تمامی گروه های آزمایشی مختلف می تواند اطلاعات مفید و جامعی را در رابطه با منابع کنکور ریاضی 98 در اختیار شما قرار بدهد. برای کسب اطلاعات کامل و دقیق در این رابطه می توانید با متخصصین ما که شماره های آن در سایت موجود می باشد، استفاده نمایید. لیست کامل منابع کنکور ریاضی 98 نظام قدیم و نظام جدید با استفاده از این سامانه قابل دسترس خواهد بود.

برای کسب اطلاع دقیق در رابطه با منابع کنکور ریاضی 98 و  ضرایب دروس کنکور ریاضی 98  می توانید با متخصصین ما در ارتباط باشید. مشاورین و متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهد بود. تلاش تیم و مجموعه بزرگ ایران تحصیل موفقیت تمامی داوطلبان در تمامی گروه های آزمایشی است. همچنین ارائه منابع کنکور ریاضی 98 به صورت دقیق از جمله وظایف ما خواهد بود.

 

جهت اطلاع دقیق از منابع کنکور ریاضی 98 ، منابع درسی کنکور ریاضی 98 – مشاوره رایگان کنکور سراسری و برنامه ریزی درسی توسط برترین رتبه های سال های گذشته کنکور با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

کانال اطلاع رسانی مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری 98
کانال اطلاع رسانی مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری 98

 

بیشتر بدانید

روش مطالعه رتبه های برتر کنکور

بهترین روش مطالعه ریاضی کنکور

موفقیت در کنکور در کمترین زمان

روش مطالعه فیزیک کنکور

روش نوین مطالعه کنکور – pqr5

بانک سوالات کنکور

جمع بندی کنکور در یک ماه

همه چیز درباره کنکور ریاضی

سه ماه مانده به کنکور

افزایش سرعت تست زنی کنکور

روش های مطالعه دروس عمومی کنکور

منابع درسی کنکور ریاضی 98

منابع کنکور ریاضی 98

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.