ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوره کنکور 1403 + مشاوره خصوصی + طرح VIP الماس

مشاوره کنکور
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

امروز که تو در تورنومنت بزرگ کنکور قرارگرفتی، یه مشاوره کنکور تخصصی، حکم مربی رو داره که میتونه با تجربه و تخصص خودش تورو به قهرمانی نزدیک کنه! اما مساله مهم اینه که ما چطور میتونیم یه مربی خوب یا همون مشاور کنکور حرفه ای برای این برهه مهم از فرآیند تحصیلیمون پیدا کنیم؟ شاید خیلی از شما عزیزان تجربه مشاوره ناموفق رو داشته باشید!

پس میدونین اگر برنامه ریزی درست و علمی و مختص شرایط شما نباشه، اگر پیگیری‌ها درست انجام نشه، اگر مشاور خصوصی کنکور شما تجربه و علم کافی در حوزه کنکور نداشته باشه هر چند شما تمام انرژیتون هم بزارین نتیجه ای جز سرخوردگی و عدم پیشرفت نداره! خب چاره کار کجاست؟

خدمات مشاوره کنکور در آکادمی ایران تحصیل برای اولین بار در کشور به صورت تجمیعی در قالب طرح مشاوره رتبه شو، تمامی نیاز های دانش آموزان اعم از تدریس دروس به شیوه تستی، برنامه ریزی علمی متناسب با شرایط هر دانش آموز، آموزش های تکمیلی مانند دوره های تندخوانی و محاسبات سریع مرتفع می کند اما خدمات مشاوره کنکور آکادمی ایران تحصیل فقط به این موارد اکتفا نمی کند علاوه بر همه موارد مذکور یک تیم متخصص و باتجربه متشکل از برترین مشاوران کنکور ایران و کارشناسان کوچینگ در کنار شما عزیزان هستند و همه چیز را برای پرواز به سوی هدف آماده می کنند.

 

با پر کردن فرم زیر ، ما با شما تماس میگیریم

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

اهمیت استفاده از مشاوره کنکور

شاید این پرسش مهم از ذهن شما هم عبور کند که دریافت مشاور خصوصی کنکور یا ده مشاور برتر کنکور برای داوطلبان آزمون سراسری چه اهمیتی دارد و چرا باید از این مشاوره کنکور استفاده کنند. یکی از دلایل مهم استفاده از مشاوره تلفنی کنکور، تاثیر آن بر نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و سراسری است.

زمانی که داوطلبی قصد شرکت در آزمون سراسری را دارد الزاما باید با موارد و نکات مهمی نیز آشنایی لازم را پیدا کند. به طور مثال باید بداند که چه منابعی را باید برای مطالعه انتخاب کند و کدام یک بهترین هستند.

بعلاوه، با توجه به کمبود وقت برای درس خواندن باید بداند که کدام یک از روش های مطالعه برای وی بهترین هستند و حتی در رابطه با انواع روش های تندخوانی نیز اطلاعاتی را بدست آورد. اینجا است که نقش مشاوره کنکور  و دریافت این مشاوره کنکور از ده مشاور برتر کنکور آن هم با مناسب ترین قیمت اهمیت بسیار زیادی برای هر یک از داوطلبان مایل به شرکت در انواع گروه های آزمایشی پیدا می کند.

ویژگی های یک مشاوره کنکور خوب

از آن جایی که کنکور یکی از حساس ترین و مهم ترین آزمون هایی است که هر فرد ممکن است در طول زندگی خود در آن شرکت کند از این رو مشاوری که خدمات مشاوره کنکور را با بهترین قیمت به شما ارائه دهد، باید از ویژگی های خاصی برخوردار باشد تا بتواند قبولی شما را در این آزمون مهم تضمین کند و نگرانی شما را در این رابطه برطرف سازد.

حتماً‌ می پرسید این مشاور خصوصی کنکور که البته بهتر است از میان ده مشاور برتر کنکور انتخاب شود الزاماً از چه خصوصیاتی باید برخوردار باشد تا بتوان وی را بهترین نامید و در زمینه ارائه انواع خدمات مشاوره کنکور آن هم با پرداخت بهترین قیمت به وی تکیه کرد؟ در ادامه به ذکر لیستی از مهم ترین ویژگی ها و خصوصیات یک مشاوره کنکور حاضر در تیم مشاوره کنکور برای شما عزیزان می پردازیم. با حرفه ای ترین مشاوره کنکور آینده رؤیایی را برای خود رقم بزنید.

مشاور باید دلسوز و با محبت باشد

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که می توان برای تیم مشاوره کنکور در نظر گرفت برخورد دلسوزانه وی با داوطلبان است. زیرا در صورت داشتن برخوردی نامناسب و بسیار خشک با داوطلب کنکور، وی پس از مدتی دیگر تمایل چندانی به دریافت خدمات مشاوره کنکور از مشاوره حتی در صورت پرداخت مناسب ترین قیمت مشاوره کنکور را ندارد.

به ضعف های درسی شما در انواع دروس پی ببرد

یکی دیگر از خصوصیات مهم یک تیم مشاوره کنکور خوب که می توان به آن اشاره کرد، شناخت وی در رابطه با نقاط ضعف شما در انواع دروس است. با شناخت این نقاط ضعف در جلسات یک تیم مشاوره کنکور حرفه ای می توانید برای رفع آن ها اقدامات لازم را انجام دهید و بهترین درصدها را در دروس مختلف از آن خود کنید. شما می توانید از مشاور خصوصی کنکور استفاده نمایید.

جهت مشاهده منابع درسی کنکور سراسری بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

به طور مرتب پیگیر درس خواندن و روند پیشرفت شما باشد

از مهم ترین ویژگی ها و خصوصیات مطرح شده برای تیم مشاوره کنکور، پیگیر بودن مدام آن ها در رابطه با درس خواندن و روند پیشرفت شما دوستان عزیز است. اگر مشاور خصوصی کنکور، پیگیر کار شما و برگزاری منظم و مرتب جلسات مشاوره کنکور نباشد شما هم بعد از مدتی انگیزه خود را از دست می دهید و مانند سابق درس نمی خوانید. نتیجه هم که چیزی به جز قبول نشدن در رشته و دانشگاه مورد علاقه نیست.

بتواند بهترین برنامه ریزی درسی را برای موفق شدن شما تنظیم کند

مشاوره کنکور توسط مشاور خوب کسی است که بتواند بهترین و جامع ترین برنامه ریزی کنکور را برای رسیدن شما به موفقیت و پیشرفت داشته باشد. آن هم برنامه ریزی که با توجه به اصول مشخص و با توجه به وضع درسی و شرایط خانوادگی و فردی شما و همین طور نقاط قوت و ضعفتان در انواع دروس عمومی و تخصصی نوشته شده باشد.

شما را با اصول و فوت و فن رسیدن به موفقیت آشنا کند

یک مشاور خصوصی کنکور باید بتواند راه و چاه رسیدن به پیشرفت و موفقیت را به شما نشان دهد و در این راه همراه خوبی برایتان باشد. فردی که بتواند شما را با بهترین و اصولی ترین روش های درس خواندن آشنا کند و راهکارهای لازم برای قبولی از جمله شرکت در بهترین کلاس های آمادگی کنکور، مطالعه معتبرترین منابع و کتب کمک درسی و غیره را به شما ارائه کند.

جهت کسب اطلاعات در مورد مشاوره کنکور تجربی بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

خود مشاور باید رتبه خوبی در کنکور کسب کرده باشد

یکی دیگر از مهم ترین خصوصیاتی که بهتر است یک مشاور خصوصی کنکور داشته باشد در رابطه با رتبه برتر شدن وی در کنکور است. حتماً‌ می پرسید که اصلاً چه لزومی بر رتبه برتر بودن مشاور است و چرا باید چنین فردی را برای دریافت خدمات مشاوره کنکور انتخاب کنیم؟

در پاسخ باید عرض کنیم مشاور کنکور خصوصی که خود روزی جز رتبه برترهای کنکور بوده به مراتب چند پیراهن بیشتر از شما پاره کرده و اطلاعات و تجربیات خوبی هم در رابطه با نحوه رسیدن به موفقیت در کنکور سراسری و رتبه برتر شدن دارد. شخصی که می تواند در رابطه با روش های مطالعه خود در دوران کنکور و همین طور شیوه های موفقیت آمیز تست زنی با شما صحبت کند و اطلاعات خوبی را در قبال دریافت قیمتی مناسب در اختیارتان قرار دهد.

مشاوره کنکور با بهترین قیمت ارائه شود

از دیگر ویژگی های بهترین مشاوره کنکور می توان از ارائه خدمات مشاوره با بهترین و مناسب ترین قیمت مشاوره کنکور نام برد. در حال حاضر، مراکز مشاوره مختلفی در زمینه ارائه خدمات مشاوره فعالیت می کنند اما خدمت ارائه شده در این مراکز چندان مناسب نیست. در نتیجه، قبل از هر گونه اقدامی برای انتخاب مشاور جهت دریافت مشاوره تلفنی خصوصی و قیمت آن اطلاع حاصل کنید.

تغییرات اصلی کنکور 1403 نسبت به دوره های قبل

همانطور که احتمالا می دانید روند این آزمون از کنکور 1403 تغییر اساسی خواهد کرد که قطعا استرس را تا حد امکان برای داوطلبان کاهش می دهد و البته دانستن جزئیات قطعا تاثیر بسزایی خواهد داشت. کنکور سراسری در مسیر برنامه ریزی برای تحصیل بر اساس آخرین اخبار حوزه و اعلام رسمی شورای عالی انقلاب فرهنگی، مهمترین تغییرات کنکور عبارتند از:
مقرر شد از سال 1403 کنکور سراسری دو بار در سال برگزار شود که در دی ماه 1401 و نوبت دوم در تیر ماه 1403 برگزار شود، البته این زمان در سال 1403 تغییر کرد و مقرر شد امتحان 1403 در دو دوره یعنی اردیبهشت و تیر 1403 برگزار شود.
همچنین لازم به ذکر است که نتایج به دست آمده در این آزمون ها به مدت دو سال معتبر خواهد بود و دانشجویان می توانند در صورت نیاز برای ثبت نام در دانشگاه تا پایان این مدت منتظر بمانند.
تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 1403 40 درصد است و 60 درصد مابقی به سنجش نمرات کنکور سراسری اختصاص دارد که باید در سال 1403 به 50 درصد و در سال 1404 به 60 درصد برسد.

ضمناً حداکثر سهم دروس عمومی و سهم دروس اختصاصی از نمره کل سوابق تحصیلی به شرح زیر استک
26% عمومی و 14% تخصصی برای کنکور 1403
1403 برای کنکور عمومی 28 درصد و 22 درصد تخصصی
30% عمومی و 30% تخصصی 1404 به بعد

مشاوره کنکور گروه آزمایشی تجربی

از سال ها قبل رشته علوم تجربی، به عنوان یکی از بهترین و کاربردی ترین رشته ها در میان تمامی رشته های گروه نظری مطرح بوده است و طرفداران خاص خودش را هم در میان داوطلبان و دانش آموزان کنکوری دارد. اما نکته ای که در اینجا مهم به نظر می رسد اطلاع از فوت و فن پذیرش در رشته های سطح بالای این گروه آزمایشی و کسب موفقیت و پیشرفت است. در ادامه این مبحث با ذکر توضیحات و نکاتی مفصل برای قبولی و پذیرش در کنکور تجربی در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز هستیم.

رشته های گروه علوم تجربی

اولین مورد مهمی که در مورد کنکور تجربی باید خدمت شما عرض کنیم، کسب شناختی کلی در رابطه با رشته های این گروه آزمایشی است. رشته هایی که به مراتب طرفداران پروپاقرص خود را در میان دانش آموزان و داوطلبان کنکوری دارند و می توانند به عنوان بهترین رشته های تحصیل مطرح باشند. با شناخت این رشته ها می توانید به انتخاب شغل مورد علاقه خود برای آینده پرداخته و بدانید که به چه رشته ای علاقه مند هستید. در ادامه این نوشته با ذکر شماری از مهم ترین و پرطرفدارترین رشته های گروه آزمایشی تجربی در خدمت شما هستیم. جهت مشاوره کنکور با ایران تحصیل در ارتباط باشید.

رشته های گروه آزمایشی علوم تجربی (مقطع کارشناسی)
آموزش ابتدایی آموزش کودکان استثنایی اعضای مصنوعی
بهداشت مواد غذایی علوم آزمایشگاهی فیزیوتراپی
تکنولوژی اتاق عمل میکروبیولوژی شنوایی شناسی
بینایی سنجی مامایی آموزش کودکان استثنایی
پرستاری هوشبری تکنولوژی پرتو درمانی
روان شناسی گفتار درمانی علوم تغذیه
زیست شناسی دریا کادر درمانی علوم آزمایشگاهی دامپزشکی
علوم و صنایع غذایی تکنولوژی پزشکی هسته ای زیست شناسی جانوری
فیزیوتراپی مدیریت بازرگانی بهداشت و بازرسی گوشت
آموزش شیمی مدیریت بیمه ساخت پروتزهای دندانی
شیمی محض اعضای مصنوعی زیست فناوری
مهندسی بهداشت حرفه ای و ایمنی کار تکنولوژی پرتو شناسی تکنولوژی پرتو درمانی

موارد مهم درباره ضرایب زیر گروه های تجربی

هر یک از گروه های رشته علوم تجربی ضرایب متفاوتی دارند که در زمان شرکت در کنکور این رشته تحصیلی باید به آن توجه لازم را داشته باشید. با اطلاع از این ضرایب مهم می توانید به میزان اهمیت دروس گنجانده شده در هر کدام از زیر گروه ها پی ببرید تا بدین ترتیب زمان بیشتری را برای مطالعه آن ها بگذارید. در ادامه این نوشته با ذکر جداول ضرایب دروس مختلف در انواع زیر گروه های تجربی در خدمتتان هستیم.

ضرایب درس های تخصصی زیر گروه های علوم تجربی
زیر گروه ها / اسامی دروس فیزیک ریاضی زمین شناسی شیمی زیست شناسی
زیر گروه یک تجربی 2 2 0 3 4
زیر گروه دو تجربی 2 3 1 4 4
زیر گروه سه تجربی 2 3 4 2 2
زیر گروه چهار تجربی 3 4 1 2 2
زیر گروه پنج تجربی 2 3 1 2 2

 

ضرایب درس های عمومی زیر گروه های علوم تجربی
زیر گروه ها / اسامی دروس دینی عربی زبان ادبیات فارسی
ضرایب دروس 3 2 2 4
زیر گروه دو تجربی 2 3 1 4

موارد مهم بودجه بندی مباحث دروس گروه تجربی

یکی از مهم ترین مواردی که قبل از شرکت در کنکور تجربی و در واقع شروع مطالعه برای این آزمون حساس و سرنوشت ساز باید به آن توجه خاصی را مبذول دارید، در رابطه با بودجه بندی دروس عمومی و اختصاصی است. حتماً‌ می پرسید که خب بودجه بندی یعنی چه و اطلاع از آن چه لزومی برای من دارد؟

بودجه بندی به این معناست که هر یک از بخش های مطرح شده در کتاب های عمومی و اختصاصی گروه تجربی، چند سؤال در کنکورهای سال های گذشته مطرح شده است. در واقع، با اطلاع از بودجه بندی کنکور تجربی و لیست زیر گروه های رشته تجربی است که می توانید به این موضوع پی ببرید کدام یک از فصول کتاب با توجه به تعداد بیشتر سؤالات مطرح شده از بقیه مهم تر هستند و الزاماً باید زمان بیشتری را برای خواندن آن ها اختصاص بدهید. در ادامه با ذکر جداول حاوی بودجه بندی کنکور گروه علوم تجربی در تعدادی از دروس مهم این رشته بر اساس آزمون سال گذشته در خدمت شما عزیزان و همراهان هستیم.

بودجه بندی درس دین و زندگی تجربی
شعر 1 سوال
احکام 1 سوال
متنی 9 سوال
آیات و روایات 14 سوال

 

بودجه بندی درس ادبیات فارسی گروه تجربی
مباحث ادبیات شمار سؤالات در کنکور
تاریخ ادبیات 1 سوال
دستور فارسی 5 سوال
املاء 3 سوال
آرایه های ادبی 4 سوال
قرابت معنایی 9 سوال

 

بودجه بندی درس ریاضی گروه تجربی
مباحث درس ریاضی شمار سؤالات در کنکور
احتمال  2 سؤال
مثلثات  4 سؤال
توان های گویا  0 سؤال
مشتق  4 سؤال
معادله ها و نامعادله ها  3 سؤال
 حد و پیوستگی 4 سؤال
شمارش/ بدون شمارش 1 سؤال
دنباله، الگو، مجموعه 1 سؤال
کاربرد مشتق 2 سؤال
توابع نمایی و لگاریتمی 2 سؤال

 

بودجه بندی درس ادبیات فارسی گروه تجربی
مباحث درس ادبیات شمار سؤالات در کنکور
تاریخ ادبیات  1 سؤال
دستور فارسی  5 سؤال
املاء  3 سؤال
آرایه های ادبی  4 سؤال
قرابت معنایی  9 سؤال

منابع مورد نیاز برای قبولی در کنکور تجربی

یکی از موارد بسیار مهمی که هنگام شرکت در کنکور گروه تجربی به آن توجه خاص و ویژه ای داشته باشید در رابطه با منابع مورد نیاز برای مطالعه، یعنی همان منابع عمومی و اختصاصی است. آیا اطلاعی از منابع اختصاصی و عمومی برای مطالعه در زمان شرکت در کنکور تجربی دارید؟ آیا می دانید چه تعداد دروس عمومی و چه تعداد درس اختصاصی را باید بخوانید؟ در این بخش با ذکر لیست دروس و منابع مورد نیاز عمومی و اختصاصی برای کنکور تجربی در خدمتتان هستیم.

منابع مورد نیاز برای دروس عمومی رشته تجربی (نظام جدید)
نام درس مقطع تحصیلی سال چاپ کتاب
انگلیسی (سال سوم) پایه دوازدهم تحصیلی سال 98
انگلیسی (سال دوم) پایه یازدهم تحصیلی سال 97
انگلیسی (سال اول) پایه دهم تحصیلی سال 96
دین و زندگی (سال سوم) پایه تحصیلی دوازدهم سال 97
دین و زندگی (سال دوم) پایه تحصیلی یازدهم  سال 98
دین و زندگی (سال اول) پایه تحصیلی دهم  سال 97
عربی، زبان دین و قرآن (سال سوم) پایه تحصیلی دوازدهم سال 97
عربی، زبان دین و قرآن (سال دوم) پایه تحصیلی یازدهم سال 98
عربی، زبان دین و قرآن (سال اول) پایه تحصیلی دهم سال 97
فارسی (سال سوم) پایه تحصیلی دوازدهم سال 96
فارسی (سال دوم) پایه تحصیلی یازدهم سال 97
فارسی (سال اول) پایه تحصیلی دهم سال 96

 

منابع مورد نیاز برای دروس تخصصی رشته تجربی (نظام جدید)
نام درس مقطع تحصیلی سال چاپ کتاب
شیمی (سال سوم) پایه دوازدهم تحصیلی  سال 97
شیمی (سال دوم) پایه یازدهم تحصیلی  سال 96
شیمی (سال اول) پایه دهم تحصیلی  سال 95
زمین شناسی پایه تحصیلی یازدهم  سال 96
فیزیک شناسی (سال سوم) پایه تحصیلی یازدهم  سال 98
دین و زندگی (سال اول) پایه تحصیلی دهم  سال 97
عربی، زبان دین و قرآن (سال سوم) پایه تحصیلی دوازدهم  سال 97
عربی، زبان دین و قرآن (سال دوم) پایه تحصیلی یازدهم  سال 98
عربی، زبان دین و قرآن (سال اول) پایه تحصیلی دهم  سال 97
فارسی (سال سوم) پایه تحصیلی دوازدهم سال 96
فارسی (سال دوم) پایه تحصیلی یازدهم سال 97
فارسی (سال اول) پایه تحصیلی دهم سال 96

برنامه ریزی برای کنکور تجربی

برنامه ریزی درسی کنکور تجربی نیز یکی از موارد بسیار مهم و کلیدی است که الزاماً در جلسات مشاوره کنکور در رابطه با آن صحبت می شود. در واقع، داشتن برنامه ریزی تجربی آن قدر مهم است که در صورت عدم وجود آن نمی توانید انتظار پذیرش در یکی از بهترین رشته های تحصیلی و دانشگاه های معتبر کشور را داشته باشید. چه بسیار افرادی که علیرغم اوضاع درسی نه چندان مناسب و معدل نسبتاً پایین اما با داشتن برنامه ریزی دقیق درسی و ملزم کردن خود به اجرای آن، به موفقیت های بزرگی در انتخاب رشته کنکور تجربی دست پیدا کرده اند و پذیرش در رشته های سطح بالایی همچون پزشکی، داروسازی، فیزیوتراپی، بینایی سنجی و یا دندان پزشکی را آن هم در بهترین دانشگاه ها از آن خود کرده اند. پس هرگز بدون برنامه ریزی برای مطالعه دروس گروه تجربی حال چه عمومی و چه اختصاصی را آغاز نکنید که هیچ اثر و نتیجه مطلوبی را به دست نمی آورید.

برای مطالعه مقاله انتخاب رشته کنکور تجربی، بر روی لینک کلیک کنید.

نکات مورد نیاز برای داشتن بهترین برنامه ریزی کنکور تجربی

برای داشتن بهترین و جامع ترین برنامه ریزی کنکور تجربی توجه به یک سری نکات از اهمیت بالایی برخوردار است. در ادامه به ذکر این نکات و ویژگی های خاص و منحصر به فرد برای شما دوستان و همراهان عزیز می پردازیم.

از توجه به نقاط ضعف و قوت خود غافل نشوید

یکی از مهم ترین مواردی که باید در زمان برنامه ریزی برنامه درسی گروه آزمایشی تجربی، به آن توجه کنید توجه به نقاط قوت و ضعف است. با شناخت نقاط قوت و ضعف است که می توانید به این موضوع پی ببرید که چه مقدار زمان را می توانید برای مطالعه دروس مختلف اختصاص بدهید و هر درس به چند ساعت زمان برای مطالعه نیاز دارد. در واقع، اگر در درسی مشکل داشته باشید به مراتب نیاز به اختصاص زمان بیشتری برای مطالعه آن ها دارید و باید تمرکز بیشتری بر روی آن داشته باشید.

برای بهتر متوجه شدن نقاط ضعف و قوت خود میتوانید از مشاوره کنکور ایران تحصیل کمک بگیرید.

از توجه به ضرایب دروس عمومی و اختصاصی غافل نشوید

یکی از مهم ترین مواردی که در زمان تنظیم برنامه درسی تجربی باید به آن توجه لازم را مبذول دارید، ضرایب دروس عمومی و اختصاصی است. حتماً‌ می پرسید توجه به ضرایب دروس مختلف چه اثری در نحوه برنامه ریزی درسی ما در کنکور تجربی می تواند داشته باشد؟ در پاسخ باید عرض کنیم که دروسی همچون ادبیات فارسی، فیزیک و شیمی که ضرایب آن ها در مقایسه با دیگر دروس بیشتر است به مراتب نیاز به زمان بیشتری برای مطالعه دارند و باید وقت بیشتری را برای آن ها بگذارید.

از گنجاندن زمانی برای استراحت و تفریح در برنامه ریزی خود غافل نشوید

یکی دیگر از مواردی که باید در زمان برنامه ریزی درسی در گروه علوم تجربی، به آن توجه لازم را مبذول دارید در رابطه با اختصاص زمانی برای استراحت و تفریح است. استراحتی که بتواند خستگی را به میزان زیادی از شما دور کند و انرژی تان را بازگرداند. می توانید بعد از هر یک ساعت و نیم الی دو ساعت از مطالعه درسی خاص، به مدت ده الی پانزده دقیقه استراحت داشته باشید و یا حتی روزهای جمعه را بیخیال درس خواندن شوید و کامل استراحت کنید و وقت خود را در کنار خانواده، دوستان و آشنایان بگذرانید.

اما بهتر است که برای داشتن برنامه ای صحیح حتما از مشاوره کنکور کمک بگیرید. زیرا، آن ها می دانند که چگونه و چه تایمی به شما استراحت دهند که نه بیش از حد باشد و نه خیلی کم باشد. مشاوران ما در ایران تحصیل پس از دریافت تست های مختلف از شما و آشنایی کامل با شما، بهترین برنامه را که متناسب با شما باشد طراحی می کنند. برای دریافت بهترین برنامه بر روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاوره کنکور گروه آزمایشی علوم انسانی

گروه علوم انسانی نیز یکی دیگر از گروه های آزمایشی است که طرفداران خاص خود را در میان داوطلبان کنکوری دارد. از میان رشته های بسیار پرطرفدار گنجانده شده در این گروه آزمایشی می توان رشته حقوق، روانشناسی و همین طور رشته های مدیریتی را نام برد که هر یک مورد توجه دانش آموزان و داوطلبان کنکوری هستند. در این گروه آزمایشی هم همچون گروه آزمایشی علوم تجربی هر فرد نیاز به دریافت مشاوره کنکور برای رسیدن به نتیجه مطلوب و مورد پسند خود دارد.

فردی که بتواند داوطلب را از بهترین منابع مورد نیاز و همین طور انواع کتب کمک درسی برای مطالعه آگاه کند و بهترین شیوه مطالعه هر یک از دروس گنجانده شده در این رشته تحصیلی از جمله ریاضیات، روانشناسی، زبان انگلیسی و دروس دیگر را به وی بگوید.مشاوره کنکور گروه آزمایشی علوم انسانی ایران تحصیل بهترین همراه در زمان کنکور است.

جهت دریافت مشاوره کنکور انسانی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

اهمیت برنامه ریزی برای قبولی در کنکور انسانی

برنامه ریزی درسی برای قبولی و پذیرش در کنکور گروه علوم انسانی یکی از موارد مهمی است که جهت رسیدن به بهترین نتیجه در آزمون و ورود به رشته های تاپی همچون حقوق نباید از آن غفلت کرد. البته دقت داشته باشید که این برنامه ریزی کنکور علوم انسانی باید دقیقاً بر اساس هدف داوطلب یعنی این که قصد قبولی و پذیرش در کدام رشته و دانشگاه را دارد تنظیم شود.

از طرف دیگر، توانایی های وی نیز باید مدنظر قرار بگیرد و برنامه طوری تنظیم شود که فرد داوطلب بتواند به آسانی و بدون هیچ مشقت و سختی آن را اجرا کند. مورد مهم دیگر این که، برای رسیدن به بهترین نتیجه در کنکور انسانی، گنجاندن ساعاتی برای تست زنی و همین طور مرور مطالب نیز برای هر یک از افراد در جستجوی موفقیت ضروری و مهم به نظر می رسد.

توجه به بودجه بندی دروس اختصاصی و عمومی انسانی

اگر واقعاً خود را برای رقابتی سخت با رقبای خود در کنکور انسانی آماده کرده اید از توجه به بودجه بندی دروس و اطلاع از آن ها از طریق مشاوره کنکور خبره آن هم با پرداخت بهترین قیمت مشاوره کنکور انسانی غافل نشوید.مشاور خصوصی کنکور انسانی به شما بیسیار کمک میکند، زیرا در این صورت است که امکان آشنایی با سؤال های پر تکرار را در هر یک از ضرایب دروس عمومی و اختصاصی کنکور پیدا می کنید و می توانید به میزان اهمیت هر یک از فصول کتاب نیز پی ببرید. برای تسلط بیشتر و یادگیری بهتر مطالب مهم گنجانده شده در کتب اختصاصی و عمومی گروه علوم انسانی، هرگز از مرور مکرر آن ها در طول هفته و ماه غافل نشوید.

برای کسب اطلاع از ضرایب دروس عمومی و اختصاصی کنکور بر روی لینک کلیک کنید.

اطلاع از رشته های گروه انسانی در جلسات مشاوره کنکور

یکی از موارد مهمی که در جلسات مشاور خصوصی کنکور انسانی در رابطه با آن بحث می شود، رشته های گنجانده شده در زیر گروه های رشته انسانی خاص و منحصر به فرد است. رشته هایی که شما به عنوان یک داوطلب گروه علوم انسانی باید به آن توجه خاصی را مبذول دارید و اطلاعات خوب و دقیقی را در رابطه با آن ها بدست آورید. در ادامه این مبحث با ذکر شماری از مهم ترین رشته های گنجانده شده در گروه علوم انسانی در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز هستیم.

رشته های تحصیلی گروه علوم انسانی در مقاطع کارشناسی و کاردانی
کاردانی بیمه مدیریت بیمه اکو جغرافیا
کاردانی جهانگردی مدیریت صنعتی باستان شناسی
حسابداری هتلداری آموزش ابتدایی
امنیت اقتصادی کاردانی امور بانکی آموزش علوم ورزشی
اقتصاد آمار علوم تربیتی
مدیریت امور گمرکی آموزش تاریخ علوم ورزشی
مشاوره کاردانی امور بانکی آمار
آموزش تاریخ جغرافیا باستان شناسی
آموزش ابتدایی آموزش علوم ابتدایی آموزش علوم ورزشی
علوم تربیتی آموزش راهنمایی و مشاوره مردم شناسی
علوم ورزشی مطالعات خانواده برنامه ریزی اجتماعی و تعاون
مشاوره کاردانی آموزش و پرورش کودکان استثنایی مردم شناسی
کاردانی علم اطلاعات و دانش شناسی جامعه شناسی آموزش علوم اجتماعی
پژوهشگری امنیت زبان و ادبیات فارسی مترجمی زبان عربی
ایران شناسی کاردانی حقوق قضایی تربیت مروج سیاسی
فقه و مبانی حقوق اسلامی فلسفه مددکاری اجتماعی

زمینه های کاری رشته انسانی

یکی دیگر از موارد بسیار مهم و کلیدی که باید از طریق تیم مشاوره کنکور انتخاب رشته انسانی در رابطه با رشته علوم انسانی بدانید، در رابطه با زمینه های کاری این رشته شناخته شده است. به این معنا که باید بدانید در صورت قبولی و پذیرش در رشته های مختلف معرفی شده در این گروه آزمایشی، در آینده چه مشاغلی در انتظار شما است.

به فرض مثال، در صورت ادامه تحصیل در رشته پرطرفداری همچون روانشناسی می توانید در مهد کودک ها، آموزش و پرورش، بیمارستان، بهزیستی، کانون اصلاح تربیت، شهرداری، کلینیک مشاوره، روانشناسی و دیگر مؤسسات مشغول به کار شوید.

از طرف دیگر، اگر قصد ادامه تحصیل در رشته های گروه مدیریت مانند مدیریت بازرگانی، صنعتی، بیمه و غیره را دارید می توانید در شرکت ها و مؤسسات خصوصی و دولتی مشغول به کار شوید و شغلی را در این مراکز برای خود دست و پا کنید. اگر تمایل به تحصیل در رشته ای همچون حسابداری دارید باید عرض کنیم که مراکزی همچون دفاتر حسابداری، بیمارستان ها، شرکت های خصوصی و دولتی و غیره در انتظار استخدام شما در آینده ای نه چندان دور هستند.برای مشاور خصوصی کنکور و انتخاب رشته با ایران تحصیل در ارتباط باشید.

آشنایی با دانشگاه های پذیرنده رشته علوم انسانی در جلسات مشاوره کنکور

یکی از مهم ترین مواردی که به طور معمول در جلسات مشاور خصوصی کنکور گروه انسانی می توان اطلاعاتی را در رابطه با آن از طریق مشاوره کنکور به دست آورد دانشگاه های پذیرنده رشته های گروه آزمایشی علوم انسانی است. به طور کلی می توان گفت که دانشگاه های پذیرنده رشته های علوم انسانی شامل دانشگاه های غیرانتفاعی، روزانه، شبانه، دولتی و پیام نور می شوند.

البته به جز این دانشگاه ها امکان ادامه تحصیل داوطلب در دانشگاه آزاد اسلامی در رشته های مختلف تحصیلی گنجانده شده در گروه علوم انسانی نیز وجود دارد. در ادامه این نوشته تعدادی از دانشگاه های پذیرنده رشته های تحصیلی گروه علوم انسانی را در شهرهای مختلف برای شما ذکر می کنیم.

اسامی دانشگاه های پذیرنده رشته های گروه علوم انسانی
دانشگاه لرستان-خرم آباد دانشگاه علامه طباطبایی
دانشگاه گنبد دانشگاه صنعتی شاهرود
دانشگاه گلستان-گرگان دانشگاه شیراز
دانشگاه کاشان دانشگاه شهید مدنی آذربایجان-تبریز
دانشگاه قم دانشگاه شهید چمران-اهواز
دانشگاه فردوسی مشهد دانشگاه شهید بهشتی-تهران
دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر دانشگاه شهید باهنر-کرمان
دانشگاه شهرکرد دانشگاه سیستان و بلوچستان-زاهدان
دانشگاه شاهد-تهران دانشگاه سمنان
دانشگاه سید جمال الدین اسدآبادی-اسدآباد همدان دانشگاه زنجان
دانشگاه زابل دانشگاه خلیج فارس-بوشهر
دانشگاه رازی-کرمانشاه دانشگاه حکیم سبزواری-سبزوار
دانشگاه دامغان دانشگاه جیرفت
دانشگاه خوارزمی دانشگاه جهرم
دانشگاه تهران دانشگاه تربت حیدریه

مشاوره کنکور گروه آزمایشی ریاضی فیزیک

گروه آزمایشی ریاضی فیزیک و رشته های معرفی شده در آن یکی از بهترین و در واقع پرطرفدارترین رشته هایی هستند که داوطلبان می توانند برای انتخاب آن ها، از طریق ده مشاور برتر کنکور اقدام کنند. مشاور خصوصی کنکور به کمک مشاوران صورت میگیرد و از آن جایی که راه یابی به رشته و دانشگاه مورد علاقه، آشنایی با بهترین و شناخته شده ترین منابع درسی و کمک درسی و همین طور درس خواندن آن هم با برنامه ریزی دقیق روزانه، هفتگی و ماهانه برای هر یک از داوطلبان این گروه آزمایشی اهمیت بالایی دارد از این رو دریافت خدمات مشاوره کنکور ریاضی از تیم ده مشاوره کنکور برتر می تواند بسیار مهم تلقی شود.برای دریافت مشاور خصوصی کنکور از ایران تحصیل کمک بگیرد.

برای دریافت مشاوره کنکور ریاضی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

اطلاع از رشته های گروه ریاضی فیزیک در جلسات مشاوره کنکور

رشته های گروه ریاضی را می توان در دسته های مختلفی از جمله رشته های گروه علوم پایه و همین طور رشته های گروه فنی مهندسی دسته بندی کرد. شما دوست عزیز کنکوری قبل از اقدام برای انتخاب رشته در گروه ریاضی فیزیک و پر کردن فرم انتخاب رشته باید در مورد این رشته های تحصیلی و همین طور بازار کار آن ها اطلاعات موثق و خوبی را بدست آورید و سپس دست به انتخاب آن ها بر اساس علاقه خود کنید. از آن جایی که بد نیست با اسامی شماری از مهم ترین و پرطرفدارترین رشته های گروه ریاضی فیزیک آشنا شوید در این بخش قصد داریم اسامی شماری از این رشته ها را خدمتتان ذکر کنیم.

اسامی رشته های گروه ریاضی فیزیک
شیعه شناسی شیمی کاربردی
مهندسی برق شیمی محض
کاردانی علوم ورزشی کاردانی مدیریت صنعتی
کاردانی پالایش گاز کاردانی معماری
کاردانی فنی برق کاردانی فنی کشتی
کاردانی نقشه برداری مهندسی دریانوردی
کاردانی فنی معدن امنیت اطلاعات
مهندسی نفت علوم ورزشی
مهندسی پلیمر آموزش ریاضی
ریاضیات و کاربردها حسابداری
علوم انتظامی مهندسی صنایع
ریاضیات و کاربردها مهندسی شهرسازی
مهندسی ماشین آلات دریایی مهندسی ماشین های ریلی

برای کسب اطلاع از شرایط ثبت نام آزمون های آزمایشی سنجش روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

اطلاع از بهترین رشته های گروه ریاضی فیزیک در مشاوره کنکور

یکی از موارد مهمی که در جلسات مشاور خصوصی کنکور ریاضی فیزیک و از طریق مشاور برتر کنکور می توانید در رابطه با آن اطلاعاتی بدست آورید، بهترین رشته های معرفی شده در گروه ریاضی فیزیک و آشنایی با زیرگروه های رشته ریاضی است.

آیا می دانید کدام یک از رشته های گروه ریاضی فیزیک که شماری از آن ها را در بالا خدمتتان معرفی کردیم از بقیه بهتر هستند و جایگاه بالاتری در میان داوطلبان و متقاضیان این رشته دارند؟

به طور معمول داوطلبان گروه ریاضی از انتخاب و تحصیل در رشته های گروه مهندسی همچون مهندسی برق، نفت، کامپیوتر و صنایع استقبال بیشتری می کنند. البته رشته های مدیریتی هم در میان داوطلبان گروه ریاضی جایگاه خاص و ویژه ای دارد و آن ها تمایل زیادی به انتخاب این رشته ها از خود نشان می دهند.

آشنایی با لیست دانشگاه های پذیرنده گروه ریاضی فیزیک

لیست دانشگاه های پذیرنده رشته های گروه ریاضی فیزیک نیز از مواردی است که در جلسات مشاور خصوصی کنکور  و از طریق ده مشاور برتر کنکور می توانید اطلاعاتی را در رابطه با آن ها بدست آورید. دانشگاه هایی که انواع غیرانتفاعی، پیام نور، روزانه و همین طور شبانه را شامل می شوند. در ادامه این بحث با شما در ذکر شماری از دانشگاه های پذیرنده رشته ریاضی فیزیک همراه شما هستیم.برای مشاوره کنکور میتوانید با ایران تحصیل در ارتباط باشید.

دانشگاه های پذیرنده رشته های گروه ریاضی فیزیک
دانشگاه اصفهان دانشگاه تفرش
دانشگاه تهران دانشگاه تربت حیدریه
دانشگاه شهید بهشتی-تهران دانشگاه حکیم سبزواری-سبزوار
دانشگاه الزهرا-خواهران-تهران دانشگاه دامغان
دانشگاه بناب دانشگاه خوارزمی
دانشگاه بوعلی سینا-همدان دانشگاه زنجان
دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)- قزوین دانشگاه سمنان

مشاوره کنکور برای روش صحیح مطالعه

در مطالعه کنکوری، تمامی نکات، مطالب‌ریز و درشت، محتویات اصلی و پاورقی و حتی موارد کمتر اشاره شده، اهمیت خاص خود را دارد و نباید از هیچ مطلبی به آسانی و بدون تفهیم کامل موضوع، گذر کرد.

یک اشتباه که برخی دانش آموزان انجام می‌دهند، رجوع به کتاب‌های کمک درسی گوناگون بدون مطالعه اولیه کتاب‌های درسی است. حتما به این نکته توجه داشته باشید که شرط لازم و اولیه برای موفقیت در روش تست زنی، تسلط به مباحث کتاب درسی است.

برای انجام مطالعه به روش کنکوری، سعی کنید به اصطلاح، “قورباغه خود را قورت دهید” (به این معنی که از دروس سخت‌تر شروع کنید و مطالعه این‌گونه دروس را، به انتهای روز موکول ننمایید.) تنوع در خواندن دروس عمومی و اختصاصی، امری الزامی و نکته‌ای بسیار مهم برای مطالعه است. این مساله تاثیر به سزایی در جلوگیری از دل زدگی و کلافگی داوطلب دارد. به‌طور استاندارد، بعد از هر درس تخصصی یک درس عمومی را مطالعه کنید.

حتی المقدور دروس سخت و مشابه را در یک روز قرار ندهید. تست زدن دروس تخصصی، بلافاصله بعد از مطالعه و برای دروس عمومی، خداکثر تا ۲۴ ساعت پس از زمان مطالعه دروس مورد نظر انجام گیرد. برای هر ۱ ساعت مطالعه، حدودا ۱۵ دقیقه استراحت لازم است. یادداشت و نکته برداری از هر درس و مرور در پایان هر روز، جزو ملزومات یادگیری بهتر و مفید‌تر است. اهمیت جمع‌بندی و مرور را فراموش نکنید و از این نوع مطالعه جهت یادآوری مطالب فراموش‌شده‌و تثبیت یادگیری خود استفاده نمایید.

جدیدترین اخبار پیرامون مشاوره کنکور

تاثیر انتخاب رشته بر آینده داوطلب

پس از برگزاری کنکور سراسری، این مرحله انتخاب رشته می باشد که مرحله ای سرنوشت ساز برای داوطلبان کنکور محسوب می شود و نیاز است برای پشت سر گذاشتن آن به روشی اصولی و درست، حتما از افراد مجرب و کارشناسان تحصیلی راهنمایی دریافت نمایند.

مشاور رتبه های تک رقمی کنکور به کمک مشاور خصوصی کنکور

در سلسله مطالب قبلی به معرفی دبیران برند ایران پرداخته بودیم اکنون در این گفتار به معرفی بهترین مشاوران و به طور ویژه، مشاورینی که تجربه کار با رتبه های تک رقمی کنکور داشته اند خواهیم پرداخت.

فرماندار مهاباد: اخذ مبالغ سنگین برای مشاوره انتخاب رشته دانش آموزان قابل قبول نیست

به گزارش ایرنا، امیر قادری روز شنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش اظهار کرد: نظارت ویژه در بحث نرخ مشاوره و انتخاب رشته بویژه در بخش خصوصی باید انجام و با اخذ مبالغ خارج از عرف جلوگیری شود.

خلاصه مطلب

ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را به طور مفصل و کامل با اهمیت مشاوره کنکور آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که اگر در هر یک از گروه های انسانی، ریاضی و یا تجربی هستید، برای داشتن یک انتخاب رشته خوب بهتر است از یک مشاور خوب و با تجربه کمک بگیرید. مشاور خصوصی کنکور به شما کمک می کنند که هم با منابع و سوالات آزمون آشنا شوید و هم با شیوه صحیح تست زنی و …. آشنا شوید.

اما، یک مشاور خوب باید حتما ویژگی هایی را دارا باشد تا بتواند به شما عزیزان کمک کند. مشاوران ما در ایران تحصیل با داشتن چندین سال سابقه، می توانند تمامی این موارد را به شما عزیزان آموزش دهند. برای برقراری ارتباط با مشاوران ما کافی است تا برای ما کامنت بگذارید و یا با شماره  9099075307 تماس بگیرید. در هر ساعت از شبانه روز می توانید با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید.

جهت دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید.

پادکست صوتی مقاله

4.9/5 - (16 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

چرا باید از مشاوره کنکور استفاده کرد؟

استفاده از مشاوره کنکور به خصوص مشاور خصوصی کنکور می تواند به فرد در افزایش انگیزه و داشتن مطالعه ای بهتر برای کنکور کمک کند.

یک تیم مشاوره کنکور چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

از میان ویژگی های یک تیم مشاور کنکور که بهتر است از میان ده مشاور برتر کنکور هم انتخاب شوند می توان به پیگیر بودن و یاد دادن راه و چاه رسیدن به موفقیت به داوطلب کنکور اشاره کرد.

آیا امکان دریافت خدمات مشاوره کنکور با پرداخت بهترین قیمت وجود دارد؟

بله. در این رابطه می توانید با مشاوران تیم ایران تحصیل در تماس باشید.

نظرات

85 دیدگاه دربارهٔ «مشاوره کنکور 1403 + مشاوره خصوصی + طرح VIP الماس»

 1. Avatar photo مهدی گفت:

  با درود و خسته نباشید خدمت شما
  ببخشید من دیپلمم رو خرداد ۱۴۰۱ گرفتم و سال ۱۴۰۲ یک بار ترمیم کردم ولی نمراتم در حد انتظارم بالا نرفتش
  امسال دانشجو هستم و قصد شرکت در کنکور ۱۴۰۳ رو ندارم؛ولی طبق مصوبه جدید فرصت داده شده که کسانی که قبلا ترمیم کردن هم بتونن مجددا ترمیم معدل کنن
  میخواستم بدونم اگر امسال ترمیم نکنم میتونم که فرصت ترمیم مجددم رو سال ۱۴۰۴ ازش استفاده کنم؟(به جای ۱۴۰۳)

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله این امکان را دارید

 2. Avatar photo امیر گفت:

  با سلام خسته نباشید من الان دوازدهم رشته کاردانش تعمیر ماشین های الکترونیکی هستم میتونم تو کنکور رشته میکانیک خودرو شرکت کنم ؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام بله میتونید شرکت کنید

 3. Avatar photo سعید گفت:

  سلام وقت بخیر ببخشید یم سوال از مشاوره کنکور دارم کسی که کنکور دی شرکت کرده لازمه دوباره ثبت نام کنه برای کنکور تیرماه؟!

  1. Avatar photo مشاور امینی گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای هر کدام ثبت نام جداگانه باید انجام بدید .
   ولی اینو خودتان انتخاب میکنید که هر دو را شرکت کنید یا یکی را.

 4. Avatar photo فرزانه گفت:

  با سلام من فارغ تحصیل ۱۴۰۱ تجربی هستم و با ترمیم معدل ، سوابق تحصیلی ام شود ۷۴۸۹میخواستم بدونم ایا این تراز برای کنکور ۱۴۰۳ تغییر میکنه
  و این که میانگین ۵۰ درصد هر درس میتونم پزشکی یا دندون قبول بشم؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   با عرض سلام خدمت شما.
   با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 5. Avatar photo زهرا گفت:

  سلام وقت بخیر
  سهمیه ای که برای زلزله زندگان خوی هست، تا چند سال اعمال میشه؟ کسی که قراره 4 سال بعد کنکور بده اینم حساب میشه واسش؟

  1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

   سلام وقت بخیر
   هر سال در دفترچه ثبت نام اعلام می شود و متفاوت است

 6. Avatar photo حامد گفت:

  من دیپلم نظام قدیم تجربی دارم ولی پیش مدرک پیش دانشگاهی ندارم الان دارم ادامه تحصیل میدم و تطبیق دادم به نظام جدید و الان دارم دروس سال دوازدهم تجربی رو پاس میکنم ولی تا خرداد ۱۴۰۳ طول میکشه
  میخواستم بدونم که میتونم تو کنکور اردیبهشت یا تیر ۱۴۰۳ ثبت نام کنم یا نه
  میخواستم برای ثبت نام کلاس اقدام کنم که این سوال فکرمو درگیر کرده
  اگه نیاز به مدرک دیپلم باشه قاعدتا دانش اموزی که امسال سال دوازدهمه روزانه هس هم نمیتونه پس ثبت نام کنه!!!

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   با سلام
   شما با این شرایط تا خرداد 1403 فارغ التحصیل می شوید پس مشکلی برای شرکت در کنکور 1403 نخواهید داشت و نمرات شما در کنکور به عنوان سوابق تحصیلی اعمال خواهد شد .برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099075307 داخلی 104 (رفیعی) تماس بگیرید.

 7. Avatar photo Mina گفت:

  سلام وقت بخیر
  آیا میشه با دیپلم انسانی تو رشته طراحی لباس دانشگاه الزهرای تهران درس خوند و اینکه
  برای انتخاب این رشته باید از طریق دفترچه انتخاب کنیم یا حضوریه ؟؟؟

  1. Avatar photo moradian گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله امکان پذیر است ثبت نام شما کاملا به صورت غیر حضوری می باشد جهت انحام ثبت نام با کارشناسان ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 8. Avatar photo فرزام گفت:

  وقت بخیر ، با رتبه 4067 سهمیه 5 درصد رشته ریاضی چه مهندسی هایی در دانشگاه گیلان در میام ؟

  1. Avatar photo مشاور حمامی گفت:

   سلام وقتتون بخیر نرم افزار تخمین رشته استفاده کنید

 9. Avatar photo الهه گفت:

  سلام وقت بخیر با رتبه ۹۰۰۰ پزشکی تعهدی میشه قبول شد؟
  یا پزشکی مناطق محروم؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   احتمالش ناچیز است.

 10. Avatar photo عاطفه گفت:

  سلام من فارغ التحصیل 1401امسال رشته تجربی هستم میخوام انسانی رشته حقوق دانشگاه دولتی برم با شرکت کردن در کنکور سراسری رشته انسانی براساس سوابق تحصیلی میشه یا باید تراز در کنکور انسانی را بدست بیارم برای رشته حقوق

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   باید کنکور سراسری بدهید. هم سوابق تحصیلی شما و هم تراز کنکور برای قبولی بررسی می شود.

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • حوزه‌ های برگزاری کنکور سراسری در تبریز

  حوزه‌ های برگزاری کنکور سراسری در تبریز 1403 {آدرس و مسیر}

  لیست حوزه های برگزاری کنکور سراسری در تبریز هر سال بعد از اعلام مهلت ثبت نام آزمون سراسری در سنجش اعلام می‌شود. در واقع داوطلبان رشته‌های تجربی، ریاضی فیزیک، انسانی، زبان و هنر با دریافت کارت ورود به جلسه خود...
 • rahgiri.sanjesh.org

  پیگیری درخواست سامانه سنجش + راهنما rahgiri.sanjesh.org

  سامانه پاسخگویی اینترنتی سنجش آموزش کشور به آدرس اینترنتی rahgiri.sanjesh.org از سوی این سازمان ایجاد شده است تا متقاضیان گرامی بتوانند به صورت غیر حضوری و اینترنتی جهت ثبت درخواست سازمان سنجش اقدام کنند. در این سامانه هم چنین می...
 • سیستم پاسخگویی سازمان سنجش

  سیستم پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش + request.sanjesh.org

  سیستم پاسخگویی سازمان سنجش برای استفاده کلیه افراد و داوطلبان کنکوری فعال شد. کلیه متقاضیان می‌توانند در صورت نیاز به استفاده از سامانه ثبت درخواست سنجش وارد نشانی request.sanjesh.org شده و درخواست خود را در این سامانه درج فرمایند. همچنین...
 • ترمیم معدل چیست؟

  ترمیم معدل چیست؟ زمان، منابع و شرایط بخشنامه 1403

  آیا میدانید ترمیم معدل چیست؟ ترمیم معدل یکی از راه‌هایی است که به دانش آموزانی که نمرات پایین در امتحانات نهایی کسب کرده اند، فرصت جبران اشتباهات را می‌دهد.  هدف اصلی از ترمیم معدل، افزایش نمرات و بهبود معدل کلی...
تماس با مشاور