مشاوره رایگان کنکور هنر 98

خبر خوبی که امروز برای کلیه داوطلبان گروه آزمایشی هنر داریم ، مشاوره رایگان کنکور هنر 98 است. شاید بتوان گفت داوطلبان گروه هنر کمی مورد بی مهری مشاوران و یا مؤسسات قرار گرفته‌اند. متأسفانه دید عموم مردم در رابطه با کنکور هنر ، بسیار دید متفاوتی با سایر رشته‌ها می‌باشد. با توجه به تعداد داوطلبان کمی که این گروه دارند، مشاوره و برنامه ریزی کمتری نیز، برای این رشته قرار داده شده است.

مشاوره رایگان کنکور هنر 98 از جمله خدماتی است که مشاورین ما مایلند برای کمک به داوطلبان این گروه آزمایشی داشته باشند. برعکس دید عموم مردم ، کنکور هنر با توجه به نامشخص بودن منابع آن و همچنین با در نظر گرفتن این نکته ، اطلاع از منابع آزمون و همچنین انجام  مشاوره موفقیت در کنکور سراسری ،برای داوطلبان کمی سخت خواهد بود.

مشاوره انتخاب رشته کنکور هنر به کلیه داوطلبان کمک می‌نماید تا بلا توجه به علایق و استعداد خود و همچنین اطلاع از نحوه آزمون عملی که در برخی از رشته‌ها وجود دارند، به خوبی مطلع گردند. امکان استفاده از مشاوره رایگان کنکور هنر 98 برای کلیه داوطلبان وجود دارد و هیچ گونه محدودیتی برای تعداد تماس و یا انجام مشاوره تحصیلی تلفنی  وجود نخواهد داشت.

 

جهت اطلاع از مشاوره رایگان کنکور هنر 98 و مشاوره انتخاب رشته کنکور هنر ،  قبولی در کنکور سراسری، انجام ثبت نام ، نحوه صحیح مطالعه دروس و فنون تست زنی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

  تماس با شماره 9099072952 از کل کشور 

 تماس با شماره 9092305587 از استان تهران

پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

برنامه ریزی و مشاوره رایگان کنکور هنر 98

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور هنر
مشاوره انتخاب رشته کنکور هنر

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری شامل موارد متعددی می‌باشد. یکی از دغدغه‌های اصلی متقاضیان ورود به رشته هنر ، در رابطه با منابع آزمون می‌باشد. با توجه به اینکه رتبه کسب شده در کنکور هنر حتماً لازم است رتبه پایینی باشد ، و چنانچه داوطلبی این رتبه را کسب ننماید ، نخواهد توانست به رشته مورد علاقه خود راه یابد ، در نتیجه از مهم‌ترین عوامل تأثیر گذار در این مورد را می‌توان اطلاع از منابع دانست.

در مشاوره رایگان کنکور هنر 98 کلیه منابع معتبر را به شما معرفی خواهیم نمود. روش مطالعه در کنکور هنر 98 کمی متفاوت با سایر گروه‌های دیگر می‌باشد. همچنین با توجه به اینکه تعداد ظرفیت در این رشته بسیار کم می‌باشد ، بنابراین دقت عمل در این مورد را از ضروریات می‌باشد. اگر شما نیز از جمله افرادی می‌باشید که علاوه بر رشته اصلی خود، هم‌زمان در کنکور هنر شرکت نموده‌اید، نیازمند برنامه ریزی ویژه می‌باشید.

متقاضیان محترم می‌توانند جهت مشاوره رایگان کنکور هنر 98 بها شماره‌های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایند. هر ساعت از شبانه روز ، حتی ایام تعطیل ، آماده ارائه خدمات به شما داوطلبان عزیز می‌باشند. انتخاب رشته کنکور هنر را با خیال آسوده به همراه مشاوره و آمادگی جهت آزمون عملی کنکور هنر انجام دهید.

 

 

مشاوره رایگان کنکور هنر 98 شامل برنامه ریزی ، معرفی منابع ، نحوه مطالعه صحیح در هر درس و همچنین فنون تست زنی و انتخاب رشته می باشد.

 

 

 

برنامه ریزی کنکور هنر

یکی از مواردی که ما حتماً به آن در مشاوره رایگان کنکور هنر 98 توجه می‌نماییم ، برنامه ریزی و کتابهای تست زنی است که کلیه داوطلبان لازم است داشته باشند. البته برنامه ریزی برای کنکور هنر را با توجه به شناور بودن این رشته می‌توان به سه دسته برنامه ریزی و سه نوع داوطلب در این مورد اشاره نمود.

یک دسته را می‌توان دانش آموزان سال چهارم در رشته‌های مختلف دانست و یا دانش آموزان هنرستان‌ها می‌باشند که هم‌زمان با آمادگی در کنکور ، مشغول به تحصیل هستند. دسته دوم ، آن دسته از داوطلبانی هستند که پست کنکور محسوب می‌شوند و در کنار رشته اصلی خود، مایل به شرکت در رشته هنر به صورت شناور می‌باشند. دسته سوم نیز شامل داوطلبانی است که تنها گروه آزمایشی آنان ، هنر می‌باشد.

چنانچه شما جزو دسته اول می‌باشید ، طبیعتاً باید اولویت اول را مطالعه دروس سال چهارم قرار دهید. زیرا این مباحث با توجه به تأثیر مثبت معدل ، باید اولیت اول شما قرار گیرید. در مشاوره رایگان کنکور هنر 98 به شما کمک خواهد شد تا جزو هر کدام از این دسته‌ها که می‌باشید، به صورت کامل و با خیال آسوده برنامه ریزی درست و اصولی داشته باشید.

 

منابع کنکور هنر 98 – 99

 

منابع کنکور هنر
منابع کنکور هنر

 

کنکور هنر ، منایع مختلفی دارد. تقریبا می توان گفت بسیاری از منابعی که در این کنکور ذکر می گردند ، بهترین منابع کنکور هنر می باشند. به همین دلیل این منابع را می توان بسیار متنوع یافت. بخشی از سردرگمی هایی که داوطلبان در رابطه با این گروه آزمایشی دارند ف مربوط به همین منابع مختلف می باشد. در واقع یکی از خدمات ما در مشاوره رایگان کنکور هنر 98 معرفی همین منابع می باشد.

البته تعداد کتب قطعی را می توان به عنوان منابع اصلی معرفی نمود. همچنین تست های مناسب برای این رشته و نحوه مطالعه در رابطه با این تست ها و… را نیز ، می توان به این موضوع اضافه نمود. تست های مناسب برای دروس مختلف نیز ، متنوع می باشند و معرفی کامل انواع کتاب تست های مختلف را جزو در اولویت مشاوره رایگان کنکور هنر 98 قرار داده ایم.

 

مشاوره انتخاب رشته کنکور هنر در ایران تحصیل

سایت ایران تحصیل خدمات متنوع و مختلفی را به داوطلبان و دانش آموزان در تمامی رشته ها و گروه های آزمایشی مختلف ارائه می دهد. با توجه به سوالات مختلفی که داوطلبان در رابطه با انتخاب رشته دارند، ما مشاوره کنکور هنر را به صورت رایگان در اختیار داوطلبان متقاضی قرار داده ایم.

مشاوره رایگان کنکور هنر 98 شامل مباحثی همچون : مطالعه اصولی و درست با توجه به دروس مختلف ، اطلاع از مباحث مهم در تمامی مباحث و همچنین ضرایب دروس با توجه به یزر گروه های انتخابی شما می باشد. لذا کلیه داوطلبان می توانند با توجه به سوالات خود، در زمینه های مختلف ، اطلاعات لازم را کسب نمایند.

مشاورین ایران تحصیل همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که شما مایل باشید، اماده ارائه خدمات به داوطلبان عزیز می باشند. انجام مشاوره رایگان کنکور هنر 98 و مشاوره رایگان کنکور تجربی 98 و مشاوره رایگان کنکور ریاضی 98 با برقراری تماس شماره های زیر ، امکان پذیر می باشد.

 

کانال اطلاع رسانی مشاوره رایگان کنکور هنر 98
کانال اطلاع رسانی مشاوره رایگان کنکور هنر 98

 

جهت اطلاع از مشاوره رایگان کنکور هنر 98 و مشاوره انتخاب رشته کنکور هنر ، منابع معتبر در تمامی رشته ها ، انجام ثبت نام ، نحوه صحیح مطالعه دروس و فنون تست زنی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

بیشتر بدانید

بانک سوالات کنکور

زمان برگزاری کنکور 98

روش های مطالعه نفرات برتر کنکور ریاضی و تجربی

بهترین مشاور تحصیلی در کرج

مشاوره انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

چگونه تست بزنیم

زیر گروه های کنکور هنر

مشاوره تخصصی نظام وظیفه

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

مشاوره رایگان کنکور هنر 98 – 99

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.