تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
مرکز مشاوره تحصیلی

مرکز مشاوره تحصیلی تخصصی

مرکز مشاوره تحصیلی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

مرکز مشاوره ایران تحصیل یکی از تخصصی ترین مراکز مشاوره در سطح کشور که با کادری متخصص پاسخگوی سوالات شما مخاطبان عزیز در همه زمینه های تحصیلی خواهد بود.

آیا قصد شرکت در کنکور را دارید و به یک مشاور خبره نیاز دارید؟ رتبه های تک رقمی پاسخگوی سوالات شما خواهند بود و با برنامه ای تست شده قبولی شما را تضمین می کنند.

آیا می دانید می توانید بدون کنکور در تمامی رشته های دانشگاهی حتی پیراپزشکی ها شرکت نمایید؟

آیا می دانید می توانید به صورت رایگان در خارج از کشور در رشته های پزشکی و پیراپزشکی تحصیل کنید؟

آیا دانش آموز شما قصد انتخاب رشته دارد و برای انتخاب رشته ای موفق سردرگم هستید؟ مشاوران ما با استعدادیابی و برخی آزمون های علمی رایج در دنیا بهترین رشته را به شما معرفی می کنند.

انتخاب یک مرکز مشاوره خوب به جرات می تواند شما را در بهترین مسیر ممکن برای زندگیتان قرار دهد تیم مشاوران ایران تحصیل از بین اساتید علمی کشور و همچنین رتبه های تک رقمی کنکور سال های گذشته از 8 صبح الی 12 شب آماده پاسخگویی آنلاین به شما عزیزان می باشد.

 

جهت ارتباط با رتبه های تک رقمی کنکور و برترین مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران تحصیل از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9099072952 (تماس از استان تهران)

پاسخگویی 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل 

 

مرکز مشاوره تحصیلی خوب می‌تواند به شما کمک کند تا به راحتی در کنکور پذیرفته شوید. وظایفی که بر عهده  مرکز مشاوره تحصیل کنکور – مدارس و دانشگاهی قرار دارد ، متعدد و متفاوت می‌باشد. بنابراین بسته به مقطع تحصیلی شما می‌تواند راهنمای شما در مسیر رسیدن به هدف‌هایتان باشد. آیا می‌توان به هر مرکزی اعتماد نمود و مراجعه نمود؟ قطعاً خیر!

قبل از اینکه به مرکز مشاوره تحصیلی مراجعه نمایید، بهتر است یک سؤال را از خودتان بپرسید. هدف من از این مراجعه چه چیزی است؟ انتظاری که از مشاورین مرکز مشاور دارم چیست؟ پاسخ به این دو سؤال می‌تواند مشخص و تعیین کننده ویژگی های بهترین مرکزی که می‌تواند به شما کمک نماید باشد. فراموش نکنید در هر مقطع تحصیلی که باشید، شرایط شما منحصربه‌فرد است بنابراین نباید فرصت را از دست بدهید.

مشاوره و برنامه‌ریزی را می‌توان ازجمله کارهایی دانست که در مرکز مشاوره تحصیلی صورت می پذیرد. اما آیا وظایف مرکز مشاوره تحصیل کنکور – مدارس و دانشگاهی تنها به همین مورد ختم می‌گردد؟ خیر. در ادامه به صورت کامل به شما توضیح خواهیم داد که شما لازم است چه انتظاری از مراکز مشاوره داشته باشید و اینکه ملاک‌های بهترین مراکز مشاوره چه چیزی است تا به شناخت درستی در این مورد نائل شوید.

در ادامه به معرفی مرکز مشاوره تحصیلی ایران تحصیل خواهیم پرداخت اما تمامی کاربران عزیز می‌توانند جهت آشنایی با خدمات این مرکز با  شماره تلفن‌های 9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9099072952 (تماس از استان تهران) از ساعات 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید تا به اطلاعات جامعی در این زمینه دست‌یابید.

 

معرفی مرکز مشاوره تحصیلی

 

معرفی مرکز مشاوره تحصیلی

معرفی مرکز مشاوره تحصیلی

تنها کاری که یک مرکز مشاوره تحصیلی انجام می دهد، مربوط به امور تحصیل و برنامه‌ریزی نمی‌باشد. بخش مهمی از خدمات مرکز مشاوره تحصیل کنکور – مدارس و دانشگاهی را می‌توان به موضوع مشاوره‌های روانشناسی برا تمامی این مقاطع دانست. تصور نمایید برای دانش‌آموزی که مایل به شرکت در مدرسه تیزهوشان و نمونه دولتی است، برخلاف یک کنکوری ، تسلط زیادی بر روی استرس خود نمی‌توانند داشته باشد.

برای یک دانش آموز شاگرد اول مدرسه که دچار افت تحصیلی شدیدی شده است، نمی‌توان نحوه برنامه‌ریزی را آموزش داد. زیرا این دانش آموز قطعاً خود می‌تواند بهترین برنامه‌ریزی را داشته باشد. بنابری آنچه این دانش آموز نیازمند است ریشه‌یابی مشکل است. چرا این مشکل به وجود آمده است؟ برای حل آن چه‌کاری می‌توان انجام داد؟

یکی از عمده‌ترین مسائلی که در مرکز مشاوره تحصیلی ما در رابطه با دانش آموزان کلاس نهم با آن موجه می‌باشیم ، به سردرگمی و همچنین استرس‌هایی است که دانش آموزان مدارس راهنمایی با آن مواجه می شوند. این موضوع از دو عامل نشات می‌گیرد، شرایط اجتماعی جامعه ، عدم شناخت دانش آموز در رابطه با توانایی‌های خود و همچنین فشار والدین بر دانش آموزان می باشد.

آنچه در معرفی یک مرکز مشاوره تحصیلی خوب می‌توانیم نام ببریم، اشراف بر این موضوعات و همچنین کمک به دانش آموزان در رابطه با حل این مشکلات است. آنچه یک دانش‌آموزی که دچار استرس فراوانی است نیازمند است، ارائه نمونه سؤالات یا افزایش تعداد ساعات مطالعه نمی‌باشد. اشراف مرکز مشاوره تحصیل کنکور – مدارس و دانشگاهی می‌تواند کمک کند تا افراد در مقاطع مختلف به راحتی به حل مشکلاتشان بپردازند.

 

 

مرکز مشاوره تحصیلی ایران تحصیل ، در دو بخش مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی خدمات مختلفی را به دانش آموزان ، داوطلبان کنکوری و دانشجویان ارائه می نماید.

 

 

 

مرکز مشاوره تحصیل کنکور – مدارس و دانشگاهی

 

مرکز مشاوره تحصیل کنکور - مدارس و دانشگاهی

مرکز مشاوره تحصیل کنکور – مدارس و دانشگاهی

 

مرکز مشاوره تحصیل کنکور – مدارس و دانشگاهی ایران تحصیل شامل مشاورین مختلفی در هر بخش می باشد. به همین دلیل آنچه یک مشاوره خوب می تواند از پس آن بر بیاید، در رابطه با ارائه تمامی موارد ذکر شده برای داوطلبان است. آمادگی های روانی که برای هر یک از این مقاطع تحصیلی جهت موفقیت بسیار لازم و ضروری می باشد، نیازمند ارائه کامل در این مقاطع می باشد.

مرکز مشاوره تحصیل کنکور – مدارس و دانشگاهی چه خدماتی را ارائه می دهد؟ برای یک داوطلب کنکوری می تواند در اولین مراحل به کمک او بیاید و به راهنمایی های لازم جهت رسیدن به اهداف او در مراحل ابتدایی و همچنین مشاوره تحصیلی تلفنی شبانه روزی و استعدادیابی در مرحله دوم بپردازد. تا فرد مورد نظر علاوه بر رسیدن اهداف خود، به بهترین وجه بتواند ویژگی خود را بشناسد.

 یکی از خدماتی که مرکز مشاوره تحصیل کنکور – مدارس و دانشگاهی برای دانشجویان دانشگاه انجام می دهد، ارائه اطلاعاتی در رابطه با نحوه ثبت نام در دانشگاه ، نحوه انتخاب واحد، انجام ثبت نام ، شرایط نقل و انتقال ، شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت، نحوه اخذ مرخصی در دانشگاه ، نحوه انصراف از رشته ، نحوه تغییر رشته و همچنین آینده شغلی و ارائه مشاوره تحصیلی برای موفقیت در امتحانات می باشد.

در یک مرکز مشاوره تحصیل در مقطع مدارس ، برای پایه های تحصیلی مختلف، خدمات مختلفی شامل می گردد. به عنوان مثال برای دانش آموزان پایه های اول که برخی از آنها با مشکلاتی در رابطه با انجام تکالیف خود مواجه اند، مشاوره های لازم جهت قبولی در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی ، کمک به حل اضطراب های مختلف همچون اضطراب جدایی دانش آموزان ابتدایی و انجام برنامه ریزی کمک کننده می باشد.

 

بهترین مرکز مشاوره تحصیلی

بهترین مرکز مشاوره تحصیلی را می توان آن مرکزی دانست که کمک می نماید تا هریک از دانش آموزان و داوطلبان بتوانند به راحتی و به خوبی از خدمات لازم در هر یک از مقاطع بهره مند گردند. به عنوان مثال همانطور که عرض کردیم، مرکز مشاوره تحصیل کنکور – مدارس و دانشگاهی در تمامی مقاطع ،خدمات و وظایف منحصر به فردی را دارد که لازم است به آنها بپردازد، اشراف بر مباحث روانشناسی و آگاهی بر وظایف مشاوره ای می تواند یکی از الزامات برای تمامی مشاورین باشد.

قبل از اینکه به مرکز مشاوره تحصیلی مراجعه نمایید، بهتر است ابتدا هدف خود را به صورت دقیق از مراجعه به این مرکز مشخص نمایید. زیرا هر مرکزی نمی تواند به شما کمک نماید تا به راحتی به آنچه می خواهید برسید. مفتخریم تا  مرکز مشاوره تحصیل کنکور – مدارس و دانشگاهی ایران تحصیل را به شما معرفی نماییم که در آن تمامی مقاطع تحصیلی می توانند به راحتی و با خیال آسوده از خدمات لازم بهره مند گردند.

جهت برقراری ارتباط با مرکز مشاوره تحصیلی ایران تحصیل کافی است با شماره های مندرج در جدول زیر تماس حاصل نمایید. مشاورین و متخصصین ایران تحصیل همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند. خدمات  مرکز مشاوره تحصیل کنکور – مدارس و دانشگاهی  منحصر به تمامی دانش آموزان ، داوطلبان و دانشجویانی است که برای آینده خود برنامه ریزی نموده اند.

 

 

جهت اطلاع دقیق از مرکز مشاوره تحصیلی  ، مرکز مشاوره تحصیل کنکور – مدارس و دانشگاهی ، مشاوره تضمینی کنکور و مشاوره تلفنی کنکور با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

کانال مشاوره تحصیلی ایران تحصیل

کانال مشاوره تحصیلی ایران تحصیل

 

بیشتر بدانید

فنون تست زنی بدون معلومات

نکات طلایی موفقیت در کنکور در کمترین زمان

شروع کنکور از عید

سه ماه مانده به کنکور

پذیرش ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد

ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

مرکز مشاوره تحصیلی ایران تحصیل

به این پست امتیاز دهید

مطالب مرتبط

نظرات

 1. معصومه
  ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۱

  سلام خوب هستید؟
  من یازدهم تجربیم ، و پارسال معدلم خوب نبود
  ولی امسال می‌خوام بخونم ولی هرکس از راه میرسه میگه تو نمیتونی و از این حرفا به کل همه امیدمو از دست دادم و خودمم به این باور رسیدم که دیگه قبول نمیشم

  میشه یه کمکی بهم بکنید؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۶

   با سلام
   برای موفق شدن نیاز به برنامه درسی دارید
   برای دریافت برنامه ریزی با ما تماس بگیرید

 2. ماهان
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۵

  سلام من سال 99 کنکور شرکت کردم هم سوابق که رشته پذیرش شده در سوابق رو انتخاب کردم بعد از یک ترم به خاطر مغایرت معدل سازمان سنجش اون رشته رو برای من لغو کرد و الویت های بعدی منو بررسی کرد و رشته دیگه قبول شدم که اصلا مدنظرم نبود برای بهمن ماه همون سال با سوابق تحصیلی مججد انتخاب رشته کردم که هیچ کدوم از الویت هام پذیرش نشدو مرودو اعلام شد مجدد برای کنکور 1400 خوندم هم سوابق شرکت کردم که دوتا رشته پذیرش شدم رشته پذیزش شده در سوابق لصلا جز تحصیلات تخصصی من نیست و اون رشته دیگه که با رتبه کنکور پذیرش شدم هم مورد علاقه من نیست الان سوالی که دارم اینه من 2 بار انتخاب رشته کنکور داشتم 3 بار سوابق تحصیلی اگر بخوام برای بهمن ماه مجدد انتخاب رشته کنم آیا مجاز هستم و دوم اینکه چطور برای نتایج سوابق تحصیلم درخواست بررسی مجدد بزنم یا اصلا درخواست مجدد شدنی هست ؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۱

   سلام وقت بخیر برای دانشگاه بدون کنکور با سوابق محدودیتی در تعداد شرکت در ثبت نام انها وجود ندارد ولی در صورتی که روزانه قبول شده باشید چه با ازمون چه بدون ازمون از روزانه محرومیت را دارید ولی اگر غیر روزانه شرکت کرده باشید و در صورت قوبلی اقدام به ثبت نام نکرده باشید مشکلی برای ثبت نام مجدد بهمن وجود ندارد موفق باشید

 3. کمالی
  ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۱

  سلام من برای انتخاب رشته مردودشدم میخواستم ببینم میتونم توتکمیل ظرفیت ازادشرکت کنم کددسترسی هم دارم اما توسامانه واردنمیشم میزنه اطلاعات صحیح نمیباشد

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۱

   سلام وقت بخیر براب تکمیل ظرفیت ازاد در حال حاضر برای رشته پیراپزشکی ها و پزشکی مشخص شده است ولی برای سایر رشته ها ممکن است که اعلام شود و باید منتظر بمانید در غسر این صورت برای بدون کنکور سراسری یا ازاد در بازه زمانی بهمن ماه اقدام کنید موفق باشید

 4. عرب
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۱

  سلام خسته نباشید
  من سال ۱۴۰۲ کنکور دارم
  و دانش اموز رشته ریاضی هستم
  میخواستم بدونم که من میتونم سال ۱۴۰۲ کنکور تجربی بدم؟!
  این امر سال های پیش ممکن بوده
  برای کنکور ۱۴۰۲ ب چ صورته؟!

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۱

   سلام
   بله اما در بین رشته های نظری فقط یک کنکور را میتوانید شرکت کنید

 5. یوسف
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۳۷

  سلام و خسته نباشد
  من رشته ام فنی کامپیوتر هس
  الان هم میرم پایه ۱۲
  میخوام بدونم میتونم به جای کنکور فنی کنکور انسانی بدم ؟
  یعنی تو سال ۱۴۰۱ می تونم کنکور بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز بله شما میتونید به جای کنکور فنی و حرفه ای کنکور سراسری انسانی شرکت کنید و منعی وجود ندارد موفق باشید

 6. رضا
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۲

  با عرض سلام
  بنده در کنکور سراسری تجربی موفق به کسب رتبه ۴۰۰۲ در زیر گروه ۱ منطقه۳ شدم.تراز کنکور بنده ۸۸۵۸ شده.
  در فرم انتخاب رشته ۱۴ مورد پزشکی تعهدی استان اصفهان را انتخاب کردم.خودم هم ساکن استان اصفهان هستم و سه مورد هم پزشکی تعهدی شهرستان خودم را انتخاب کردم.با توجه به شرایط شانس قبولی من در این رشته ها (تعهدی ها)چقدر است؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۱

   سلام
   با توجه به رتبه و ترازتون .شانس قبولی شما در رشته پزشکی دارای تعهد 60 درصد است.

 7. ارجمندی
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۲

  سلام
  من برای ثبت نام کنکور باید معدل کل و معدل کتبی سال سوم و پیش رو داشته باشم ولی نمیتونم پیداشون کنم.
  راهی هست بصورت مجازی بتونم این اطلاعاتو بدست بیارم؟
  ممنون از پاسخگویی شما

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام وقت به خیر تنها راه دستیابی به این اطلاعات مدارک تحصیلی شما و یا از طریق مراجعه به آموزش و پرورش است.

 8. رستمی
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۰

  سلام دانشجوی شبانه هستم کنکور دادم امسال ایا با قبولی رشته روزانه یا مردودی از تحصیل در رشته حال حاظر مجروم میشم؟ باید انصراف بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۴

   سلام وقت به خیر در صورتی قبولی قبل از ثبت نام در رشته جدید موظف به انصراف از رشته و دانشگاهی قبلی هستید.

 9. mahdi
  ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۳

  سلام وقت بخیر.من دیپلم ریاضی و فیزیک دارم.میخواستم داخل گروه رشته انسانی کنکور شرکت کنم، آیا میتونم دانشگاه فرهنگیان این رشته رو بیارم(مجاز بشم)؟؟؟
  آیا تاثیر مثبت معدل دیپلمم روی کارنامه کنکور لحاظ میشه؟
  ممنون میشم جواب بدین

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۲

   سلام وقت به خیر نظام آموزشی 6-3-3 محدودیتی از نظر شرکت در کنکور سراسری را ندارند و همچنین در صورت مجاز شدن امکان انتخاب رشته فرهنگیان برای شما وجود دارد.

 10. نیلا
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۴

  سلام
  من دانش آموز پایه ی دوازدهم گرافیک رایانه ای هستم میگن که میشه با معدل سال آخر بدون کنکور دانشگاه رفت درسته ؟
  اگه میشه با چه معدل و با چه نمراتی میشه بدون کنکور قبول شد ؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۰

   سلام وقتتون بخیر ابتدا باید عرض کنم که کعدل کتبی سال اخر مهم سات و نکته بعدی اینکه هر سال باتوجه به مقاطع مختلف مثل کاردانی یا کارشناسی همه داشنگاه این رشته هارو بدون کنکور ارائه نمیدن و فقط بعضی از رشته ها بدون کنکور ارائه میشه

 11. سحر
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۰

  اگر در رشته های شبانه دانشگاه تحصیل کنیم و درس های دانشگاه را نخوانیم و فقط برای کنکور مجدد بخوانیم مشکل پیش می‌آید؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز با توجه به قوانین کنکور سراسری منعی برای کنکور سال اینده شما وجود ندارد موفق باشید

 12. امیر
  ۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۵

  سلام من امسال دیپلم رشته معماری داخلی رو گرفتم و میخوام اول برم سربازی بعد برم دانشگاه و در کنار سربازی برای کنکور دانشگاه دولتی عمران بخونم
  ولی شنیدم میگن رشته عمران رو میشه با نمرات سال آخر دانشگاه‌ دولتی قبول شد بدون کنکور ایا همچنین چیزی ممکنه؟
  و اینکه من خواستم مشاوره بگیرم ولی مثل اینکه باید تماس بگیرم
  آیا میشه به صورت چت مشاوره گرفت؟

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۰

   سلام مهندسی عمران در دانشگاه های ازاد . پیام نور و غیرانتفاعی بدون ازمون هست.دولتی ها بدون ازمون پذیرش ندارند

 13. زینا
  ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۵۰

  من دیپلم کاردانی و فوق دیپلم کامپیوتر دارم. میتونم کنکور تجربی شرکت کنم؟ لطفا راهنمایی کنید

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۶

   سلام بله میتونید

 14. آیسا
  ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۶

  سلام . میخوام بدونم توی دانشگاه ازاد تهران یا پردیس تهران میشه بدون کنکور حقوق خوند؟

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۵

   سلام اره دانشگاه های ازاد اطراف تهران

 15. نورا
  ۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۸

  سلام خسته نباشید میخواسم بدونم کسی که فارق التحصیل رشته مامایی دانشگاه تهرانه در مقطع کارشناسی هستش میتونه مجدد در کنکور ریاضی شرکت کنه؟

  • moshaverarshad
   ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۷

   سلام نورا
   دانشگاه سراسری نمیتونین پذیریش بگیرین

 16. فاطمه
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۴

  سلام من میخواستم بپرسم رشته های بدون کنکور و بر‌اساس معدل مثل رشته عکاسی و گرافیک چه دانشگاه هایی را شامل میشن دانشگاه دولتی عضو اونا نیست؟ فقط ازاد؟ رشته های بدون کنکور چه دانشگاه هایی دارن؟

  • moshaverarshad
   ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۴

   سلاام فاطمه
   جهت اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه ازاد و دولتی با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید

 17. نرگس کسرایی
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۶

  سلام من کنکور ثبت نام کردم اما بعد فهمیدم سهمیه ایثار گری داریم الان چیکار کنم که بتونم ازش استفاده کنم؟ ایا بعد از اومدن رتبه ها واسه انتخاب رشته میتونم استفاده کنم؟؟؟؟

  • moshaverarshad
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۰

   سلام شما بامرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید براتون درخواست ثبت کنند که بتونید ویرایش کنید

 18. حدیث
  ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۰۲

  خسته نباشید …. یه سوال در مورد شرکت مجدد در کنکور سراسری داشتم ….
  کارشناسی زیست شناسی دارم …. چهار ساله درسم تموم شده ….میخوام مجددا برای کنکور برای رشته پرستاری شرکت کنم …. محدودیتی برای من وجود نداره که در کنکور سراسری و آزاد برای رشته پرستاری شرکت کنم ؟
  ۳۰ ساله هم هستم

 19. عرفان
  ۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۷

  سلام من میانگین دروس عمومیم 70 درصو و دروس اختصاصیم 50 درصداه ..با این درصدا داروسازی قبول میشم ؟

 20. امیر
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۲

  سلام برای قبولی در دانشگاه های تهران فرقی نمیکنه چ آزاد چ ملی رتبه کل در سهمیه میخاستم بدونم رشته فیزیک

  • مشاور ارشد
   ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۱۲

   سلام برای قبولی در دانشگاه تهران سراسری رشته با رشته فرق میکنه‌ ولی برای قبولی اکثر رشته‌ها‌‌‌رتبه‌باید زیر ۱۰۰۰ باشه تا شانس قبولی داشته باشین

 21. امیر
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۶

  سلام سحرجان درصدای کنکورت چند.زدی که فیزیک قبول شدی کدوم دانشگاه؟

 22. سحر صادقیان
  ۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۰۰

  سلام وقت بخیر من الان ۲۸ سالمه و میخوام کنکور تجربی برای پزشکی شرکت کنم و رشته دیپلمم ریاضی فیزیک بوده الان میخوام مجدد شروع کنم برای درس خوندن و لیسانس حسابداری و فوق دیپلم فیزیک هسته ای دارم …اما دوست دارم پزشکی بخونم میشه بهم راهنمایی کنید باتشکر

  • مشاور ارشد
   ۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۲

   سلام برای قبولی در رشته های پزشکی حتما باید دیپلم تجربی داشته باشید تا بتونید در کنکور سراسری شرکت نماید .

 23. مهدیس
  ۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۴

  سلام خواهش میکنم یکی جواب منو بده من رشتم تجربیه سال1400 برای بار دوم کنکور میدم پشتیبان نگرفتم فقط کتاب تست خریدم از روی کتاب نمیخونم فقط درسنامه های کتاب کار رو میخونم و بعدش تست میزنم همون لحظه همه رو بلدم یکم که میگذره همه رو یادم میره
  بعدش میشه لطف کنین یه سایت معتبر که بودجه بندی دقیق و تضمینی کنکور1400تجربی رو داره معرفی کنید؟
  ممنون

  • مشاور ارشد
   ۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۲۹

   سلام مهدیس جان شما نیاز به یک مشاوره تحصیلی دقیق دارید تا براتون برنامه ریزی کنه و نحوه ی مطالعه شما اشتباه است و باید تغییرش بدی مشاوران ایران تحصیل می تونن شمارو کاملا راهنمایی کنن.

 24. مهدیه
  ۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۰۲

  سلام برای مشاور تحصیلی آنلاین نیاز ب یک مشاور متخصص دارم برای کنکور سال۱۴۰۰ میخواهم شروع ب خواندن کنم به کمکتون نیاز دارم ک برای مترجمی زبان انگلیسی چه درس هایی رو بخوانم ک درصد بیشتر بتونم بگیرم تو کنکور و بتونم دولتی بیارم و این ک چ کتاب های تستی خوب هستند لطفاً راهنمایی کنید.با سپاس

 25. Z
  ۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۷

  سلام من پشت کنکور ریاضی هستم وکنکوری۱۴۰۰یه سری افکاره غیره درسی خیلی رو درس خوندنم تاثیره منفی گذاشته چیکارکنم ک این افکارمزاحم درس خوندنم نشه واقعا هرکارمیکنم نمیتونم ازشرشون خلاص شم

 26. شایان
  ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۶

  پس چگونه میتونم در ازمون سراسری بعد بدون محرومیت شرکت کنم لطفآ راهنمایی کنید

 27. شایان
  ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۳

  سلام من به دانشگاه روزانه قبول شدم ولی نمیخوام برم به دانشگاه ایا میتونم برای کنکور سال بعد یعنی 1400 شرکت کنم

  • مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۷

   سلام برای دریافت بهترین مشاوره کنکور آنلاین بهترین گزینه تماس با مرز مشاوره ایران تحصیل است.
   شما در دانشگاه روزانه قبول شدید و جایگاه یک نفر رو گرفتید متاسفانه سال بعد نمی تونید در کنکور سراسری شرکت کنید .

 28. فاطمه حكيم پور
  ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۸

  با عرض سلام من نظام جدید هستم در کنکور ۹۸ شرکت کردم و دانشگاه دولتی روزانه قبول شدم و الان در حال گذراندن ترم سوم هستم تصمیم گرفتم انصراف و دوباره کنکور بدم میخواستم بدونم که محدودیتی برای کنکور دادن من وجود داره یا نه ؟من میتونم باز دانشگاه های روزانه را انتخاب کنم و قبول شوم ازجمله فرهنگیان؟

 29. رامین
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۴

  عرض سلام و خسته نباشید.واقعیتش من یه مدته سربازیم تموم شده و الان میخوام برای کنکور 99 بخونم و فقط 5 ماه فرصت دارم و فقط زیست دوم را خوب خوندم.خواستم اگه امکان داره راهنماییم کنید که چه مبحث هایی حذف کنم من خودم زمین شناسی و فیزیک پیش1 و سوم را حذف کردم. ایا میتونم از زیست هم مباحثی حذف کنم. ممنون میشم راهنماییم کنید

  • dr-naqizade
   ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۱

   سلام و وقت بخیر بله میتونید ولی اینک بدونید کدوم بخش هارو بخونید با مشاوران تخصصی مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید تا راهنمایی کنند

ایران تحصیل
تماس با مشاور