ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی

از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید
لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی

لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی

 

دانشگاه علمی کاربردی یکی از دانشگاه های دارای تنوع رشته بالا می باشد. به همین دلیل بسیاری از متقاضیان این دانشگاه علاقه مند به مشاهده لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی هستند. با توجه به بازار کار خوب رشته فوریت های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی می توان آن را از جمله رشته های پرطرفدار محسوب نمود. قبولی در رشته های تجربی دانشگاه علمی کاربردی بسیار راحت تر از سایر دانشگاه ها می باشد. در ادامه شما را با لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی آشنا خواهیم نمود.

 

برای دریافت  لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی ، اطلاع از نحوه پذیرش رشته های علمی کاربردی، شهریه رشته های پزشکی علمی کاربردی با مشاوران ما از سراسر کشور :

9099075307 (تماس از سراسر کشور)

9099075307 ( استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

مشاهده لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی

 رشته های تجربی دانشگاه علمی کاربردی شامل چه رشته هایی می‌باشد؟  دانشگاه جامع علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی متقاضیان خود را پذیرش می‌نماید. اگر به تحصیل در رشته مورد علاقه خود می باشید ، ما دانشگاه علمی کاربردی را به شما معرفی می‌نماییم. دانشگاه علمی کاربردی به صورت بدون کنکور، متقاضیان خود را پذیرش می‌کند.

در سایت ایران تحصیل در رابطه با نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی  صحبت نمودیم.شرایط پذیرش در رشته های بدون آزمون مهر و بهمن علمی کاربردی متفاوت با سایر دانشگاه های دیگر می باشد. لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی شامل در زمره رشته های تجربی دانشگاه علمی کاربردی می باشد.

 

 

 

ثبت نام لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی در دو ترم مهر و بهمن امکان پذیر است.

 

 

 

 

 

ثبت نام در لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی

قبل از اینکه به لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی بپردازیم لازم می‌دانیم در رابطه با نحوه ثبت نام و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای شما توضیحات لازم را ارائه دهیم. همان‌طور که می‌دانید دانشگاه علمی کاربردی در دو نوبت مهر و بهمن دانشجو می‌پذیرد. داوطلبانی که قصد شرکت در دانشگاه علمی کاربردی دارند می‌توانند در مقطع کاردانی بدون کنکور در هر نوبت که مایل باشند یعنی نیمسال اول و یا نیمسال دوم ثبت نام نمایند.

از جمله شرایط ثبت نام برای شرکت در مقطع کاردانی علمی کاربردی دارا بودن مدرک دیپلم خواهد بود و نیازمند داشتن گواهینامه پیش دانشگاهی که برای دانش آموختگان نظام قدیم نخواهد داشت. داوطلبان می‌توانند بدون اینکه نیازمند گواهینامه پیش دانشگاهی باشند، ثبت نام خود را آغاز نمایند. البته همان‌طور که می‌دانید، لزوم دارا بودن گواهینامه پیش دانشگاهی برای فازغ التحصیلان رشته های نظری یا همان رشته های ریاضی و فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی می‌باشد.

فارغ التحصیلان رشته های هنرستان و فنی و حرفه‌ای فاقد مدرک پیش دانشگاهی می باشند بنابراین این مورد را نمی توان به آن ها تعمیم داد. بنابراین دارندگان مدارک مذکور می توانند در رشته های تجربی دانشگاه علمی کاربردی دست به انتخاب بزنند. ملاک بررسی صلاحیت شما در دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور، معدل دیپلم و سوابق تحصیلیتان خواهد بود.

سوال یعدی که برای داوطلبان مطرح می شود این است که سوابق تحصیلی چگونه محاسبه می‌شود و چگونه می‌توان از بین لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی دست به انتخاب زد ؟ چه عواملی می‌تواند در انتخاب شما در بین لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی مؤثر باشد؟ از جمله سوالاتی است که کارشناسان ما به صورت کامل در رابطه با آن به شما پاسخ خواهند داد.

 

 

رشته های تجربی دانشگاه علمی کاربردی

 لیست رشته های علمی کاربردی مهر و بهمن  هر ساله در نیمسال اول (ترم مهر) و همچنین نیمسال دوم یا همان (ترم بهمن) ارائه می شود . دانشجویان برای پذیرش این رشته‌ها فقط بر اساس سوابق تحصیلی و به صورت نیمه متمرکز پذیرفته می‌شوند. لیست رشته های تجربی دانشگاه علمی کاربردی شامل رشته‌های متنوعی می‌شود که هر ساله دانشگاه علمی کاربردی دانشجویان خود را می‌پذیرد.

لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی عبارتند از  : تجهیزات اتاق عمل ، تجهیزات پزشکی ، کنترل و کیفیت دارو ، تجهیزات فنی اتاق عمل ، تجهیزات فنی آزمایشگاه ، تشخیص پزشکی ، تجهیزات آزمایشگاه پزشکی ، تجهیزات کنترل عفونی ، استریلیزاسیون و… تعدادی از لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی را برای شما در این نمونه معرفی نمودیم. اما قطعاً ارائه این لیست نمی‌تواند نمونه کاملی در این زمینه باشد.

 اینکه شما در کدام واحد دانشگاه علمی کاربردی پذیرفته شوید، بستگی به عوامل مختلفی دارد. مهم ترین این عوامل را می‌توان انتخاب رشته و سوابق تحصیلی شما در این مورد باشد. نحوه محاسبه این سوابق تحصیلی را می‌توانید از کارشناسان ما جویا شوید.  یکی از سوالاتی که داوطلبان با مطالعه این مقاله و دیدن لیست رشته‌های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی ممکن است برای آن‌ها مطرح شود؛ این است که آیا در رشته‌های بدون آزمون مهر و بهمن علمی کاربردی رشته‌های بدون کنکور پزشکی و دندانپزشکی را می‌توان گنجانید؟

 

رشته فوریت های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی

به دلیل تقاضای زیادی که داوطلبان تجربی به رشته فوریت های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی دارند و همچنین به دلیل اینکه پذیرش در این رشته‌ در دانشگاه‌های سراسری بسیار سخت می‌باشد. هزینه شرکت در دانشگاه آزاد این رشته‌ها بسیار زیاد است و داوطلبان ممکن است توان پرداخت آن را نداشته باشند به همین دلیل و به دلیل اینکه دانشگاه علمی کاربردی نسبت به دانشگاه آزاد و پیام نور میزان شهریه کمتری دارد و همچنین به دلیل راحت الوصل بودن ورود به آن، تمایل و گرایش به شرکت در رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور بسیار بیشتر می‌باشد.

پاسخ این سؤال که آیا دانشگاه علمی کاربردی رشته های پزشکی و دندانپزشکی را دارد؟ را می‌توانید از مشاورین ما بخواهید. کارشناسان ما اطلاعات کاملی در ارتباط با لیست رشته‌های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی و رشته های جامع علمی کاربردی به شما ارائه خواهند داد و همچنین اگر سؤالی در ارتباط با رشته‌های بدون آزمون مهر و بهمن علمی کاربردی دارید را، می‌توانید از مشاوران پاسخگوی ما اطلاعات لازم را کسب نمایید.

 

برای دریافت  لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی ، اطلاع از نحوه پذیرش رشته های علمی کاربردی، شهریه رشته های پزشکی علمی کاربردی با مشاوران ما از سراسر کشور :

9099075307 (تماس از سراسر کشور)

9099075307 ( استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 کانال اطلاع رسانی لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی

کانال اطلاع رسانی لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی

مطالب مرتبط :

رشته های دانشگاه پیام نور کارشناسی

کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

آیا دانشگاه علمی کاربردی رشته داروسازی دارد؟

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

رشته های دانشگاه علمی کاربردی مهر

لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی

 

در این مقاله تلاش نمودیم تا شما را با لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی آشنا نماییم. با توجه به اینکه هر ساله رشته های تجربی دانشگاه علمی کاربردی دارای تنوع بیشتری می شود، مشاوران ما به سوالات شما در رابطه با رشته فوریت های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی و سایر رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی به صورت کامل و جامع پاسخ خواهند داد.

 

4.3/5 - (6 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ثبت نام در لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی چه زمانی صورت می پذیرد؟

داوطلبان و متقاضیان می توانند در ترم مهر و بهمن پس از دانلود دفترچه راهنما نسبت به انتخاب رشته در لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی اقدام نمایند.

 

آیا در لیست رشته های تجربی دانشگاه علمی کاربردی رشته تجهیزات اتاق عمل وجود دارد؟

بله. با توجه به فراخوان دانشگاه علمی کاربردی می توانید برای انتخاب رشته اقدام نمایید.

 

آیا می توان برای رشته فوریت های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی در مهر ماه ثبت نام نمود؟

بله. اما این مورد بسته به واحدهای دانشگاهی مختلف می تواند متفاوت باشد.

نظرات

86 دیدگاه دربارهٔ «لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی»

 1. Avatar photo سلامی گفت:

  سلام رشته فوریت های پزشکی واسه کاردانی میشه شرکت کرد بدون کنکور ؟

  1. Avatar photo کارشناس 2 گفت:

   سلام وقت به خیر
   لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی هرساله در دو نوبت از طریق دفترچه راهنمای ثبت نام اعلام می شود که هر کدام شرایط مخصوص به خود را دارند.
   برای اطلاع از شرایط و نحوه ی ثبت نام با مشاوره مربوطه سرکارخانم همامی داخلی 102 از ساعت 12 الی 20 از طریق تلفن ثابت بدون پیش کد با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 2. Avatar photo آرش عزیزی گفت:

  سلام آیا کرمانشاه یا شهرهای مربوط به استان کرمانشاه رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی رو داره یا نه ؟و اینکه کدوم شهرش همچین رشته هایی رو داره ممنون بابت راهنماییتون

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   رشته های پزشکی و پیرا پزشکی بدون کنکور پذیرش ندارند و هم چنین این رشته ها به هیچ وجه داخل علمی کاربردی ها ارائه نمیوشد و تنها در علمی کاربردی تجهیزات داندان و اتاق عمل ارائه میشود

 3. Avatar photo ایمان گفت:

  سلام وقت بخیر
  آیا مدرک تحصیلی دانشگاه علمی کاربردی برای وزارت بهداشت قابل قبول نیست؟؟؟؟درسته که میگن مدارک تحصیلی دانشگاه علمی کاربردی مربوط به بهداشت برای وزارت بهداشت قابل قبول نیست و فاقد مجوزه ؟؟؟
  باتشکر و سپاس فراوان

  1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

   سلام دوست عزیز مدرک علمی کاربردی مورد تایید وزارت بهداشت کشور میباشد.

 4. Avatar photo احسان فروزانمهر گفت:

  سلام وقت بخیر من مدرک فنی کاردانش دارم میتونم در دانشگاه علمی کاربردی رشته علوم ازمایشگاهی ثبت نام کنم؟

 5. Avatar photo M گفت:

  سلام
  وقت بخیر
  با دیپلم کار دانش میتونیم بین همه رشته های دانشگاه علمی کاربردی انتخاب کنیم؟
  یا ن محدودیتی هست برای دیپلمی که داریم فقط تعداد مشخصی رشته میتونیم بریم؟

  1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

   سلام. خیر محدودیتی ندارید و میتونید از هر رشته ای که علاقه مند هستید انتخاب رشته کنید.

 6. Avatar photo بیتا گفت:

  سلام علمی کاربردی رشته فوریت پزشکی دارد؟

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   دانشگاه علمی و کاربردی در رشته فوریت پزشکی پذیرش ندارد

   1. Avatar photo کمال سلامت گفت:

    سلام پس چرادرمتن بالانوشتیدرشته فوریت پزشکی هم دردانشگاه علمی کاربردی هست

    1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

     سلام وقت بخیر
     رشته فوریت پزشکی در دانشگاه های علوم پزشکی ارائه میشود

 7. Avatar photo motamed گفت:

  من دیپلم مکانیک خودرو هستم می شود در امدادوسوانح یا در یکی از رشته های پزشکی مدرک بگیرم مممنون هستم

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   دانشگاه علمی کاربردی محدودیتی ندارد و هر رشته ای که مایل باشید میتوانید شرکت کنید.

 8. Avatar photo Maedeh گفت:

  سلام رشته من کارو دانش هست میخوام دانشگاه رشته مدارک پزشکی رو انتخاب کنم چون به شغلم نزدیکه . میشه مراحلش رو بفرمایید.

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   برای تحصیل در این رشته و بررسی شرایط و نوع مدرک درخواستی تان با کارشناسان ما در مرکز مشاوره ایران تحصیل در ارتباط باشید
   راه ارتباط:9099075307

 9. Avatar photo سارینا گفت:

  سلام دانشگاه علمی کاربردی پزشکی داره؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   خیر متاسفانه ارائه نمی شود.

 10. Avatar photo نسترن شعبانی گفت:

  سلام شهریه دانشگاه علمی کاربردی ترمی چند هست

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر بستگی به رشته های مختلف دارد و مقدار شهریه ان متغیر خواهد بود

   1. Avatar photo Nazanin گفت:

    سلام رشته مدیریت کسب و کار mba داره دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ؟؟؟؟

    1. Avatar photo ranjbar گفت:

     سلام وقت بخیر
     این رشته در مقطع کارشناسی به عنوان مدیریت کسب و کار شناخته شده و همچنین بله این رشته در دانشگاه های علمی کاربردی هم ارائه میود جهت اطلاع از واحد های ارائه شده و نحوه ثبت نام به منظور برسی تخصصی تر با توجه به شرایط ویژه شما این امکان را دارید با کارشناس ارشد در این بخش خانم رنجبر داخلی ۱۱۰ در ساعات ۸.۳۰ الی ۱۷.۳۰ روزهای شنبه تا پنج شنبه با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ بدون پیش شماره از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید تا تمامی اطلاعات را در اختیارتان قرار دهند

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • کارنامه دانشجویی در سامانه هم آوا

  مشاهده کارنامه دانشجویی در سامانه هم آوا + راهنما edu.uast.ac.ir

  نحوه مشاهده کارنامه دانشجویی در سامانه هم آوا مشخص شده است. سامانه هم آوا برای دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی است و در آن انواع خدمات مربوط به دانشجویان مانند انتخاب واحد، مشاهده کارنامه، پرداخت شهریه و سایر موارد دیگر قابل...
 • اعتراض به نمرات در سایت هم آوا

  راهنما جامع اعتراض به نمرات در سایت هم آوا – ایران تحصیل

  یکی از بحث‌انگیزترین سوال های دانشجویان علمی کاربردی نحوه اعتراض به نمرات در سایت هم آوا می‌باشد. به طوری که آن‌ها قصد دارند بدانند چگونه به نمرات دریافتی خود در آزمون‌های پایان ترم اعتراض کنند تا استادان در نمرات آن‌ها...
 • انتخاب واحد دانشگاه علمی کاربردی

  انتخاب واحد دانشگاه علمی کاربردی 1403 + زمان – آموزش نحوه

  زمان انتخاب واحد دانشگاه علمی کاربردی 1403 مشخص شد. دانشجویانی که در هر کدام از مقاطع تحصیلی در دانشگاه علمی کاربردی تحصیل می‌کنند، بایستی بر اساس تاریخ‌های اعلام شده و انتخاب واحد قید شده در تقویم آموزشی این دانشگاه، اقدام...
 • انتقالی دانشگاه علمی کاربردی

  انتقالی دانشگاه علمی کاربردی + شرایط آیین نامه 1403

  انتقالی دانشگاه علمی کاربردی بحث مهم این روزها میان دانشجویان است. دانشگاه علمی کاربردی تحت نظارت وزارت علوم، رشته‌های بدون کنکور در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته را از طریق سایت هم‌آوا ارائه می‌دهد. دانشجویان این دانشگاه ممکن است در...
تماس با مشاور