ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

دانشگاه های پردیس خودگردان + آدرس، تلفن و رشته ها

دانشگاه های پردیس خودگردان
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

برای قبولی در بهترین دانشگاه‌های پردیس خودگردان تماس بگیرید.

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

دانشگاه های پردیس خودگردان شعبه‌هایی از دانشگاه های دولتی هستند که در قبال دریافت هزینه، اقدام به پذیرش دانشجو می‌کنند. کلیه داوطلبان متقاضی ورود به دانشگاه پردیس بین الملل ایران می‌توانند در صورت واجد شرایط بودن، در رشته‌های دانشگاه پردیس شرکت نمایند. شعبه‌های پردیس دانشگاهی برای کلیه داوطلبانی که مایل به ادامه تحصیل در دانشگاه‌ پردیس‌های خودگردان می‌باشند، فراهم گردیده است.

هدف از ایجاد دانشگاه پردیس خودگران، جلوگیری از مهاجرت دانشجویان به خارج از کشور و همچنین پذیرش دانشجویان در دانشگاه های معتبر به ازای پرداخت شهریه، از دانشجویان می‌باشد. جهت اطلاع از فهرست دانشگاه های پردیس خودگردان و رشته‌های دانشگاه های پردیس از سراسر کشور با شماره 9099075307 تماس بگیرید تا شما عزیزان را به بهترین شکل راهنمایی کنند.

معرفی دانشگاه های پردیس خودگردان

👈 دانشگاه های سراسری هرسال تعداد محدودی دانشجو پذیرش می‌کنند و همین امر سبب می‌شود که بسیاری از داوطلبان به فکر ادامه تحصیل در دانشگاه های شهریه پرداز از جمله دانشگاه پردیس خودگردان باشند.

👈 دانشگاه های پردیس خودگردان بخشی از دانشگاه های دولتی کشور شناخته می‌شوند که تحت نظارت وزارت علوم و تحقیقات فعالیت دارند. دانشگاه های پردیس خودگردان در زمینه کیفیت آموزشی و علمی اساتید، با دانشگاه های دولتی همسطح هستند. از این رو متقاضیان می‌توانند از اعتبار مدرک این دانشگاه آسوده خاطر باشند.

برای اطلاع از شرایط ثبت نام دانشگاه پردیس خودگردان روی لینک کلیک کنید.

👈مهم‌ترین تفاوت دانشگاه های پردیس خودگردان، شهریه پرداز بودن این دانشگاه است و دانشجویان باید برای پرداخت هزینه‌های تحصیل خود شهریه ثابت و متغیر هر ترم خود را بپردازند.  روش‌های پذیرش دانشگاه پردیس به سه شکل است. راه اول شرکت در آزمون سراسری و قبولی در کنکور و یا شرکت در آزمون‌های اختصاصی این دانشگاه ها است و راه آخر نیز ثبت نام در رشته‌های بدون کنکور پردیس خودگردان می‌باشد.

👈از آنجا که بسیاری در ارتباط با لیست دانشگاه های پردیس خودگردان سؤال دارند، در جدولب زیر فهرست این دانشگاه ها را ارائه کرده‌ایم.

فهرست دانشگاه های پردیس خودگردان
پردیس خودگردان دانشگاه صنعتی شریف پردیس خودگردان دانشگاه تهران
پردیس خودگردان دانشگاه زابل پردیس خودگردان ارشد امیرکبیر
پردیس خودگردان شیراز پردیس خودگردان ارشد فردوسی مشهد
پردیس خودگردان دانشگاه شاهد دانشگاه بین المللی کیش
پردیس خودگردان پردیس خودگردان دانشگاه جندی شاپور

کال تو اکشن تماس

لیست دانشگاه های پردیس خودگردان پزشکی

👈پردیس خودگردان در واقع با هدف اولیه خود که جذب دانشجویان خارج از کشور به این دانشگاه بود، فاصله زیادی دارد. این هدف پس از تأسیس دانشگاه محقق نشد و به همین دلیل با اسم پردیس خودگردان به جذب دانشجویان داخل کشور در قبال دریافت شهریه برای پذیرش این دانشجویان، به کار خود ادامه داد.

👈اطلاع از فهرست دانشگاه های پردیس خودگردان پزشکی بسیار اهمیت دارد. از این رو در ادامه فهرست این دانشگاه ها را ارائه کرده‌ایم.

فهرست دانشگاه های پردیس خودگردان پزشکی
  پردیس دانشگاه علوم پزشكی اصفهان       پردیس دانشگاه علوم پزشكی تبریز        پردیس دانشگاه علوم پزشكی ارومیه
   پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشكی اراك     پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشكی اردبیل      پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشكی بابل
     پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشكی شهركرد        پردیس دانشگاه علوم پزشكی شهید بهشتی – تهران     پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشكی ایران
   پردیس دانشگاه شاهد – تهران        پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشكی بوشهر     پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشكی تهران
    پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشكی آبادان   پردیس دانشگاه علوم پزشكی دزفول    پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشكی مشهد
      پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشكی گناباد    پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشكی سبزوار    پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشكی بیرجند
      پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشكی قزوین     پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشكی فسا     پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشكی شیراز
        پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشكی جهرم      پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشكی زاهدان    پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشكی زابل
  پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشكی شاهرود     پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشكی سمنان     پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشكی زنجان
  پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشكی لرستان – خرم آباد    پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشكی گیلان – رشت    پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشكی گلستان – گرگان
   پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشكی كرمان     پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشكی یاسوج       پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشكی رفسنجان
     پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشكی كردستان – سنندج پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشكی قم پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشكی بم
پردیس خودگردان دانشگاه علوم پزشكی ایلام

لیست دانشگاه های پردیس خودگردان پزشکی

دانشگاه های پردیس بین الملل ایران

👈دانشگاه های پردیس بین الملل ایران هم با آزمون و هم به صورت بدون آزمون دانشجویان خود را جذب می‌نماید. برخی از دانشگاه ها و برخی از شعبه‌های پردیس خودگردان از داوطلبان مصاحبه به عمل می‌آورند و در صورت قبولی در مصاحبه دانشگاه مورد نظر، می‌توانند در رشته و دانشگاه انتخابی خود ادامه تحصیل دهند. به علت بالا بودن شهریه پردیس خودگردان، برخی از داوطلبان مایل به انتخاب رشته از بین دانشگاه های پردیس بین الملل نمی‌باشند.

👈لازم به ذکر است که لیست دانشگاه های پردیس بین الملل همان دانشگاه های سراسری همراه با پرداخت شهریه ثابت و متغیر هستند. در صورت قبولی در دانشگاه های پردیس صنعتی شریف و پردیس خودگردان امیرکبیر، داوطلبان قبل از پذیرش نهایی، به مصاحبه دعوت می‌شوند. با این وجود، دانشگاه های پردیس بین الملل هنگام ورود داوطلبان مصاحبه نخواهند داشت و پذیرش آنها به شکل متمرکز است.

برای مشاهده اعتبار مدرک پردیس خودگردان روی لینک کلیک کنید.

👈از سوی دیگر برخی از دانشگاه ها ممکن است برای اخذ پذیرش در مقاطع بالاتر آزمون زبان برگزار کرده و یا درخواست ارائه مدارکی چون سوابق تحصیلی را داشته باشند. در ادامه اسامی برخی از دانشگاه های پردیس بین الملل را ارائه کرده‌ایم.

✅ پردیس بین الملل دانشگاه مازندران

✅پردیس بین الملل ارس دانشگاه تبریز

✅پردیس بین الملل قم دانشگاه تهران

✅پردیس بین الملل ارس دانشگاه تهران

✅پردیس بین الملل ارشد دانشگاه تهران

✅پردیس بین الملل دانشگاه صنعتی شریف

✅پردیس بین الملل دانشگاه امیرکبیر

✅پردیس بین الملل دانشگاه کیش

✅پردیس بین الملل دانشگاه فردوسی مشهد

👈دانشگاه های آزاد و دانشگاه پیام نور نیز شعبه پردیس بین الملل را دارند. در مجموع پردیس بین الملل برای پذیرش دانشجویان بین الملل کشورهای خارجی تأسیس شده یود. اما در حال حاضر دانشجویان داخلی نیز می‌توانند شانس تحصیل در این دانشگاه ها را داشته باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام دانشگاه پردیس تهران وارد شوید.

👈 در لیست دانشگاه های بین‌المللی ایران، شاهد پذیرش در رشته‌های پزشکی، دندان پزشکی و داروسازی می‌باشیم. در کل می‌توان گفت در تمامی لیست دانشگاه های پردیس خودگردان می‌توان پذیرش را منحصر در لیست رشته های بدون کنکور پردیس خودگردان پرطرفدار علوم تجربی و علوم ریاضی دانست. قابل ذکر است که پذیرش در هیچ یک از رشته‌های دانشگاه پردیس خودگران گروه علوم انسانی وجود ندارد.

دانشگاه های پردیس بین الملل ایران

برای دانلود دفترچه انتخاب رشته دانشگاه پردیس خودگردان بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

شهریه دانشگاه های پردیس خودگردان

👈میزان شهریه پردیس خودگردان بستگی به رشته انتخابی داوطلبان دارد، بسته به تعداد واحدهای عملی، مقدار شهریه نیز می‌تواند کاهش یا افزایش پیدا کند.

👈با توجه به تغییر دانشگاه ها، تنها می‌توانیم میزان نسبی شهریه را در این مبحث برای شما در برخی از رشته‌ها ارائه دهیم و این میزان همانند سایر دانشگاه هایی که شهریه آنها هر ساله در حال افزایش می‌باشند، در این دانشگاه ها نیز، به همین منوال می‌باشد.

مبلغ شهریه آموزشی در رشته پزشکی حدوداً 25 میلیون تومان
مبلغ شهریه آموزشی در رشته داروسازی حدوداً 22 میلیون تومان
مبلغ شهریه آموزشی در رشته دندانپزشکی حدود 26 میلیون تومان

👈این مبالغ مربوط به مقطع دکتری عمومی در دانشگاه های پردیس بود. مبالغ کارشناسی، کارشناسی ارشد و Ph.D به شرح زیر می‌باشد.

مبلغ شهریه کارشناسی ( در تمامی رشته‌های تحصیلی) حدود 9 میلیون تومان
مبلغ شهریه کارشناسی ارشد ( در تمامی رشته‌های تحصیلی) حدود 10 میلییون تومان
مبلغ شهریه Ph.D ( در تمامی رشته‌های تحصیلی) حدود 16 میلیون تومان

شهریه دانشگاه پردیس خودگردان

📢 اطلاعیه 📢

جهت اطلاع از لیست دانشگاه های پردیس خودگردان و رشته‌های دانشگاه های پردیس بین الملل ایران و دیگر دانشگاه های بدون کنکور از سراسر کشور با شماره‌ 9099075307 تماس بگیرید.

بنر کال تو اکشن

خلاصه مطالب

در این نوشته سعی کردیم در مورد اینکه دانشگاه های پردیس خودگران چه دانشگاه هایی هستند توضیحاتی ارائه کنیم. آن دسته از داوطلبانی که موفق به اخذ نمره حد نصاب در آزمون سراسری نشده‌اند، می‌توانند در دانشگاه های پردیس بین الملل در رشته‌های پزشکی و رشته‌های غیر پزشکی در مقاطع بالاتر ادامه تحصیل دهند.

در این مطلب سعی کردیم اطلاعات جامعی در خصوص لیست دانشگاه های پردبس ارائه کنیم. چنانچه سوالی در مورد هر یک از قسمت‌های مقاله داشته باشید، می‌توانید با کارشناسان خبره ما در ایران تحصیل تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند یا نظرات خودتان را برای ما کامنت بگذارید تا کارشناسان ما در اسرع وقت پاشخگوی شما عزیزان باشند.

🔗 برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید.

پادکست صوتی مقاله

 

2.8/5 - (13 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

برای قبولی در بهترین دانشگاه‌های پردیس خودگردان تماس بگیرید.

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

با چه روش هایی می توان در دانشگاه های پردیس خودگردان ثبت نام کرد؟

ثبت نام در این دانشگاه ها هم به صورت شرکت در آزمون سراسری و هم به صورت بدون آزمون انجام می پذیرد.

 دانشگاه های پردیس خودگردان چه نوع دانشگاه هایی هستند؟

دانشگاه های پردیس خودگردان نمونه هایی از دانشگاه های دولتی هستند که در قبال دریافت هزینه اقدام به پذیرش دانشجو می کنند.

آیا به دانشجویانی که در دانشگاه های پردیس خودگردان پذیرفته می شوند خوابگاه ارائه می شود؟

خیر. معمولا برای دانشجویانی که در این دانشگاه ها پذیرفته می شوند خوابگاه ارائه نمی شود.

نظرات

90 دیدگاه دربارهٔ «دانشگاه های پردیس خودگردان + آدرس، تلفن و رشته ها»

 1. Avatar photo M گفت:

  سلام و عرض ادب شهریه ۱۴۰۳ ۱۴۰۴ پزشکی و دندان چقدر هست؟
  آخرین رتبه قبولی و معدل چنده؟
  سپاسگزارم…

  1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

   سلام دوست عزیز باید اشاره کنید کدام دانشگاه مد نظرتون هست.

 2. Avatar photo شهین گفت:

  سلام خانم محمدی شهین هستم براتون پیام گذاشته بودم در مورد پسرم ل،طفا منو راهنمایی کنید .میخوادبره ترکیه درس بخونه اگه مطمئن بشم توپردیس شریف تهران یا امیر کبیر بدون کنکور میتونه پذیرش بگیره ،همین جا ثبت نام میکنه.لطفا کمکم کنید

  1. Avatar photo مشاور ارشد ذوالنورنیا گفت:

   سلام در ایران نمیشه بدون کنکور رشته های پزشکی رو تحصیل کرد

 3. Avatar photo امیر گفت:

  کدوم دانشگاه پردیس خودگردان رشته روانشناسی داره؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   پردیس کیش این ارشته را ارائه دادند

 4. Avatar photo دکتری گفت:

  از کجا میتوان در پردیس خودگردان ها ثبت نام کرد؟
  من اکثر سایت دانشگاه ها رو چک کردم خبری از اطلاعیه نبود

  1. Avatar photo مشاور رضایی گفت:

   سلام وقت بخیر
   ثبت نام پردیس های خودگردان در بازه مقرر از سایت سنجش انجام پذیر است

 5. Avatar photo ش گفت:

  سلام محل تشکیل کلاسهای پرستاری پردیس دانشگاه تهران کجاست؟

  1. Avatar photo مشاور امینی گفت:

   سلام دوست عزیز
   روبه رو انتخاب واحداتون میزنه.

 6. Avatar photo فاطمه روایی گفت:

  سلام و درود
  از نظر اعتبار مدرک کدوم یکی از این دانشگاه های پردیس خودگردان بهتر هستن؟

  1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

   سلام. لطفا اشاره کنید کدام واحد ها قبول شده اید؟ اما بشکل کلی کیش بهتر هست.

 7. Avatar photo هانیه شادالویی گفت:

  لیست دانشگاه های پردیس خودگردان تهران رو هم میتونید بفرستید برام/؟

  1. Avatar photo مشاور امینی گفت:

   سلام دوست عزیز
   داخل سایت گذاشته شده
   اگر پیدا نکردید تماس بگیرید.

 8. Avatar photo اربابی گفت:

  با سلام ببخشید محل دانشگاه پردیس خودگردان دانشگاه اصفهان کجا می باشد؟

  1. Avatar photo tahmasebi گفت:

   سلام. در همان شهر اصفهان.

 9. Avatar photo فائزه گفت:

  باسلام پردیس دندان بجنورد برا منطقه ۱ تا چه رتبه ای پارسال رفته
  ساکن مشهد هستم

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   پذیرش ها بر اساس سهمیه پذیرش ها و درصد ها انجام می شود.

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • شهریه دانشگاه آزاد بیشتر است یا پردیس خودگردان؟

  شهریه دانشگاه آزاد بیشتر است یا پردیس خودگردان؟

  دانش‌جویان دانشگاه‌های غیر دولتی، اغلب این سوال برایشان پیش می‌آید که شهریه دانشگاه آزاد بیشتر است یا پردیس خودگردان؟ دانشجویان قبل از تصمیم‌گیری، باید هزینه‌های تحصیلی و امکانات ارائه‌ شده‌ توسط هر دو نوع موسسه را مقایسه کنند تا انتخابی...
 • ثبت نام دانشگاه پردیس تهران

  ثبت نام دانشگاه پردیس تهران ۱۴۰۳ + لیست رشته ها

  یکی از دانشگاه هایی که بر اساس سوابق تحصیلی و بدون شرکت در کنکور دانشجو می پذیرد، دانشگاه پردیس خودگردان است. پردیس های خودگردان، در تمامی شهرهای ایران وجود دارند و داوطلبان برای ثبت نام در این دانشگاه ها، باید...
 • پردیس خودگردان چیست؟

  پردیس خودگردان چیست؟ + هزینه، شرایط و رشته محل ها 1403

  در ایران انواع مختلفی از دانشگاه های دولتی، نیمه دولتی و غیر دولتی وجود دارند که هر یک شرایط پذیرش، شهریه، رشته های ارائه کننده، شرایط انصراف و … خود را دارند. دانشگاه های دولتی معمولا رایگان هستند و یا...
 • پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان

  پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان + شرایط 1403

  اگر علاقه‌مند به تحصیل در رشته پزشکی هستید، یکی از انتخاب‌های منحصر به فرد شما انتخاب دانشگاه پردیس خودگردان است. توجه داشته باشید، افراد زیادی به دنبال تحصیل در رشتهپزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان هستند، تا  بدون مواجه شدن...
تماس با مشاور