ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

كارداني مامايي بدون كنكور

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307
كارداني مامايي بدون كنكور

كارداني مامايي بدون كنكور

 

برای اطلاع از شرایط كارداني مامايي بدون كنكور ، دانشگاه های ارائه دهنده آن، هزینه های تحصیلی آن، اعتبار مدرک آن و …،

و برای اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور، مقاطع موجود در پذیرش های بدون کنکور، واحد های دروس بدون کنکور و …

با مشاوران مرکز مشاوره سازمان سنجش – ایران تحصیل تماس بگیرید.

 تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره :9099075307

زمان پاسخگویی ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل.

 

 

كارداني مامايي بدون كنكور برای دانش آموزان کنکوری بسیار مهم می باشد چرا که این دانش آموزان در صورتی که از کنکور سراسری نتیجه مطلوب خود را کسب نکنند می توانند می توانند به رشته های بدون کنکور روی آورند و در صورتی که به رشته مامایی علاقه داشته باشند می توانند سراغ كارداني مامايي بدون كنكور بروند. با توجه به اینکه این دانش آموزان به طور پیوسته در حال تحصیل هستند و همچون افراد دیگر که بین تحصیل دبیرستان و دانشگاهشان فاصله نیفتاده، مطالب را فراموش نکرده اند، می توانند در دانشگاه در كارداني مامايي بدون كنكور نتایج بسیار خوبی را کسب کنند چرا که مطالب را فراموش نکرده اند و مطالب برای آنها سخت نخواهد بود.

كارداني مامايي بدون كنكور برای افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند ولی مدرک تحصیلی مورد نیاز را ندارند نیز بسیار مهم می باشد چرا که بدون نیاز به اینکه در کنکور سراسری شرکت کنند و وارد رقابت شوند و زمان و انرژی خود را صرف رقابت کنند، می توانند سراغ كارداني مامايي بدون كنكور رفته و در این رشته تحصیل نموده، مدرک مورد نیاز خود را کسب کنند، با توجه به اینکه در این زمینه فعالیت داشته اند، دروس در این مقطع برای آنها بسیار جذاب خواهد بود و با توجه به تجربه آنها در این زمینه می توان گفت که دروس برای آنها خیلی سخت نخواهد بود و مطابق با کارشان می باشد.

كارداني مامايي بدون كنكور همچنین برای افرادی که ادامه تحصیل نداده اند نیز گزینه بسیار خوبی می باشد. چرا که این افراد می توانند بدون نیاز به شرکت در کنکور سراسری، و فقط با شرایط خاصی، وارد این رشته شده و در رشته مورد علاقه خویش ادامه تحصیل دهند و پس از کسب مدرک خویش، وارد بازار کار شوند.

كارداني مامايي بدون كنكور – رشته مامایی

مامایی از گرایش های علوم پزشکی می باشد و در دانشگاه ها علوم پزشکی سراسر کشور موجود می باشد. مامایی نقش های گسترده ای دارد اعم از نقش های مشاوره ای آموزشی، حمایتی، مراقبتی و … . تمامی این نقش ها در باب ارتباط مادر و کودک است. از جمله دیگر نقش های مامایی می توان به آموزش به دختران در دوران بلوغ در زمینه های بهداشتی اشاره کرد. هدف از رشته مامایی تربیت کارشناسانی می باشد که با کارآیی و مهارت لازم بتوانند سلامت مادران و کودکان و بهداشت آنان در جامعه اسلامی ایران را تقویت کنند.

توجه : دانشجویانی که قصد شرکت در رشته هوشبری بدون کنکور را دارند اینجا کلیک کنند.

 

كارداني مامايي بدون كنكور – شرایط

  • داوطلبان برای پذیرش در این رشته می بایست از سلامت جسمی و روحی برخوردار باشند و نقص جسمانی و نقص عضو نداشته باشند و از لحاظ روحی و روانی در سلامت کامل باشند.
  • داوطلبان برای پذیرش در كارداني مامايي بدون كنكور با توجه به نیمه متمرکز بودن رشته های علوم پزشکی و قبولی داوطلبان بر اساس سوابق تحصیلی و مصاحبه، می بایست آمادگی لازم برای شرکت در مصاحبه ورودی را داشته باشند.
  • داوطلبان کاردانی مامایی بدون کنکور در هنگام پذیرش در دانشگاه مورد نظر، 3 برابر دوران تحصیل خود، تعهد خدمت خود را به دانشگاه ارایه می دهند.
  • داوطلبان کاردانی مامایی بدون کنکور در دانشگاه مورد نظر میبایست بومی به حساب بیایند.
  • حداکثر سن برای داوطلبان این رشته برای آقایان 27 سال و برای خانم ها 25 سال می باشد.

برای اطلاع از شرایط كارداني مامايي بدون كنكور ، دانشگاه های ارائه دهنده آن، هزینه های تحصیلی آن، اعتبار مدرک آن و …،و برای اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور، مقاطع موجود در پذیرش های بدون کنکور، واحد های دروس بدون کنکور و …

با مشاوران مرکز مشاوره سازمان سنجش – ایران تحصیل تماس بگیرید.

 تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره : 9099075307

زمان پاسخگویی ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل.

 

مطالب مرتبط:

مدارک پذیرش بدون آزمون

كارداني مامايي بدون كنكور مهر 97

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

مشاوره تکمیل ظرفیت کنکور سراسری – آزاد ۹۶

ثبت نام پرستاری بدون آزمون

كارداني مامايي بدون كنكور بهمن 96

مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷

شرایط دکتری بدون آزمون

شرایط كارداني مامايي بدون كنكور

دوره های پاره وقت و تمام وقت دانشگاه آزاد

رشته های بدون کنکور پزشکی

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی

دانشگاه های آزاد دارای رشته ی پزشکی

اطلاعیه های سازمان سنجش

 

به این پست امتیاز دهید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

مطالب مرتبط

نظرات

تماس با مشاور