تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور

شهریه دکتری دانشگاه آزاد – گروه های آموزشی

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952
شهریه دکتری دانشگاه آزاد

شهریه دکتری دانشگاه آزاد

برای اطلاع از میزان شهریه دکتری دانشگاه آزاد ، 

با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور  با شماره : 9099072952 ( استان تهران) 

پاسخگویی ۸ صبح الی ۱ شب حتی ایام تعطیل .

 

شهریه دکتری دانشگاه آزاد برای افرادی که مدرک فوق لیسانس دارند و در زمان دریافت مدرک، قصد ادامه تحصیل نداشته اند و به کار های اجرایی مشغول شده اند و بعد از مدتی، دوباره قصد ادامه تحصیل و ثبت نام آزمون دکتری و دریافت مدرک دکتری خود دارند نیز بسیار مهم است.  برای مبحث انتخاب رشته و انتخاب دانشگاه، شهریه دکتری دانشگاه آزاد بسیار مهم می باشد چرا که فرد با در نظر گرفتن بودجه خویش و در آمد خویش، دانشگاه مورد نظر برای ادامه تحصیل و دریافت مدرک را انتخاب می کند. با توجه به اینکه مقطع دکتری، از سطح بسیار بالایی برخوردار است و دروس این دوره بسیار سطح بالا و مهم و تخصصی و سخت می باشد، منطقی است که شهریه دکتری دانشگاه آزاد نسبت به دوره های قبل، بسیار بالا تر باشد. بنا بر این پیشنهاد ما این است که قبل از هرگونه تصمیم به ادامه تحصیل و یا دریافت مدرک دکتری در دانشگاه های آزاد، ابتدا این پست را مطالعه فرمایید که در آینده برای پرداخت شهریه به مشکل نخورید.

شهریه دکتری دانشگاه آزاد برای دانشجویان مطقع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد های سراسر کشور ، که قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری را دارند نیز موضوع بسیار مهمی می باشد به طوری که این موضوع بر روی برنامه زندگی، کار، فعالیت و مطالعه این دانشجویان تأثیر مستقیم می گذارد  این دانشجویان برای اینکه در مقطع دکتری دانشگاه آزاد ادامه تحصیل دهند و مدرک دکتری خود را در این افزایش شهریه تأثیری در بقیه برنامه ها، فعالیت ها و زندگیشان نداشته باشد، می بایست، بیش از پیش کار کنند و بیشتر فعالیت در آمد زا داشته باشند. این در حالیست که از آن طرف، هر ترم، درس های آنها در ترم سخت تر شده و نیاز مند مطالعه بیشتر می باشد. از این رو، این تغییر شهریه دانشگاه و در واقع افزایش شهریه دکتری دانشگاه آزاد ، کاملا بر زندگی این دانشجویان تأثیر می گذارد. بنا بر این، اطلاع از میزان شهریه کارشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد و تغییرات و افزایش میزان شهریه دکتری دانشگاه آزاد مطلب بسیار مهمی می باشد. داوطلبین می توانند برای ثبت نام دکتری وارد سامانه ثبت نام دکتری شوند و دفترچه انتخاب رشته دکتری سراسری را دریافت کنند.

 

کانال اطلاع رسانی شهریه دکتری دانشگاه آزاد

کانال اطلاع رسانی شهریه دکتری دانشگاه آزاد

 

برای اطلاع از شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اینجا کلیک کنید.

 

شهریه دکتری دانشگاه آزاد گروه های آموزشی فنی ، انسانی ، کشاورزی ، علوم پایه

شهریه دکتری دانشگاه آزاد در هر سال تحصیلی نسبت به سال گذشته تغییر می کند. دانشگاه های آزاد اسلامی سراسر کشور همه ساله، در مقطع دکتری دو نوع پذیرش متفاوت در رشته های ارائه شده مختلف را ارائه می دهند. اول عبارت است از پذیرش با آزمون که از طریق کنکور سراسری ورودی دکتری دانشگاه ها، افرادی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های آزاد دارند انتخاب شده و در این دانشگاه پذیرفته می شود. پذیرش دوم، به صورت بدون کنکور و بدون آزمون و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی می باشد به این صورت که افرادی که قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری در دانشگاه آزاد را دارند می توانند برای ثبت نام و با آگاهی از شرایط دکتری بدون آزمون در این مقطع، درخواست داده و دانشگاه های آزاد اسلامی پس از بررسی سوابق تحصیلی داوطلبین مورد نظر، آن افراد را پذیرفته و مشغول تحصیل در دانشگاه های آزاد اسلامی می شوند.

برای اطلاع از میزان شهریه دکتری دانشگاه آزاد – نرخ شهریه دانشگاه آزاد، 

با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور  با شماره :  9099072952 ( استان تهران)

پاسخگویی ۸ صبح الی ۱ شب حتی ایام تعطیل .

 

جدول تقریبی شهریه دکتری دانشگاه آزاد به تفکیک گروه آموزشی، خدمات وهزینه دکتری آزاد در زیر آورده شده است.

شهریه مقاطع دکتری تخصصی  
گروه آموزشیهزینه خدمات آموزشی (ریال)شهریه ثابت (ریال) شهریه متغیر(هر واحد نظری) ریالبیمه دانشجویی (ریال)
فنی مهندسی ، علوم پایه و کشاورزی1.320.00060.296.0004.028.25027.500
علوم انسانی1.320.00040.318.0004.028.25027.500

 

بنا بر این شهریه دکتری دانشگاه آزاد اسلامی برای دانشجویان آن در هر ترم تحصیلی به ازای 8 واحد درسی تقریباً به صورت زیر می باشد.

شهریه یک ترم : شهریه ثابت + هزینه خدمات آموزشی + شهریه متغیر * 8 + بیمه دانشجویی

که اگر این فرمول را برای گروه آموزشی فنی مهندسی ، علوم پایه و کشاورزی پیاده کنیم تقریبا  93.869.000 ريال می باشد.و اگر این فرمول را برای گروه آموزشی علوم انسانی پیاده کنیم، تقریبا 73.891.000 ريال می باشد.

برای اطلاع از میزان شهریه دکتری دانشگاه آزاد ، 

با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور  با شماره :  9099072952 ( استان تهران)

پاسخگویی ۸ صبح الی ۱ شب حتی ایام تعطیل .

مطالب مرتبط:

رشته های بدون کنکور پزشکی ایران

دوره های پاره وقت و تمام وقت دانشگاه آزاد اسلامی

دانشگاه های آزاد دارای رشته ی پزشکی

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی ایران

ثبت نام رشته ی پرستاری بدون کنکور

ثبت نام آزمون دکتری 98

 

 

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور