ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

تغییرات پذیرش بر اساس شرط معدل دانشگاه آزاد بدون کنکور 1403

تغییرات پذیرش براساس شرط معدل دانشگاه آزاد بدون کنکور
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

شرط معدل دانشگاه آزاد بدون کنکور آنچه در حال حاضر برای قبولی در هر کدام از رشته‌های آزاد بدون کنکور مهم است، برخورداری از بالاترین نمره شرط معدل دانشگاه آزاد بدون کنکور ۱۴۰۳-۱۴۰۴ خواهد بود. یکی از مهم‌ترین تغییرات دانشگاه آزاد بدون کنکور این است که امسال شرط معدل ورود به دانشگاه آزاد بر اساس معدل کتبی و کل دیپلم می‌باشد. شرط معدل دانشگاه آزاد بدون کنکور برای رشته‌های مختلف متفاوت است. 

از سوی دیگر حداقل معدل برای رشته‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد ۱۴۰۳ براساس به معدل سایر متقاضیان هر رشته محل مشخص می‌شود. در واقع شرط معدل خاصی برای پذیرش مطابق با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد 1403 تعیین نشده و معدل هر داوطلب صرفاً در مقایسه با معدل دیگر داوطلبان سنجیده خواهد شد. شما داوطلبان عزیز برای اطلاع از تغییرات پذیرش بر اساس شرط معدل دانشگاه آزاد بدون کنکور ۱۴۰۳-۱۴۰۴ می‌توانید با شماره 9099075307 تماس گرفته و با مشاوران خبر کادمی ایران تحصیل در ارتباط باشید. 

برای آشنایی با مراحل ثبت نام دانشگاه آزاد و آخرین تغییرات 1403-1404 روی لینک کلیک کنید.

تأثیر شرط معدل دانشگاه آزاد بدون کنکور ۱۴۰۳-۱۴۰۴

شرط معدل دانشگاه آزاد بدون آزمون در واقع همان معدل کتبی دیپلم شما خواهد بود. بدین معنا که شما برای قبولی در هر کدام از رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد لازم است از معدل لازم و تعیین شده برخوردار باشید که در این مورد دو ملاک معدل کتبی دیپلم و همچنین معدل کل دیپلم تأثیر گذار خواهد بود.

بنابراین افرادی که دارای معدل مناسب‌تری هستند، شانس بالاتری برای اخذ پذیرش در رشته‌های بدون کنکور دانشگاه آزاد سال 1403 – 1403 خواهند داشت. در سال‌های اخیر نیز حداقل معدل افراد، با دیگر داوطلبان سنجید می‌شود، اما هیچ شرظ معدل مشخصی، تعیین نشده است.

برای اطلاع از راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد وارد لینک شوید. 

تأثیر شرط معدل دانشگاه آزاد بدون کنکور

اطلاعیه

ملاک پذیرش در رشته‌های بدون آزمون آزاد، معدل کتبی داوطلب می‌باشد. 

تأثیر شرط معدل دانشگاه آزاد بدون کنکور براساس گروه آزمایشی ۱۴۰۳-۱۴۰۴

یکی از سوالاتی که بسیاری از داوطلبان دارند این است که در صورت تمایل به انتخاب رشته‌های گروه‌های آزمایشی دیگر ، تأثیر شرط معدل دانشگاه آزاد بدون آزمون بر رشته جدید چگونه است؟

قطعاً اولویت پذیرش متقاضیان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور در وهله اول با داوطلبانی است که از معدل بالاتری برخوردار می‌باشند و در مرحله دوم بر اساس ظرفیت هر یک از رشته‌ها در مورد پذیرش داوطلبان تصمیم گیری خواهد شد و مرحله سوم بررسی اولویت‌های انتخابی داوطلبان در انتخاب رشته می‌باشد.

گروه آزماشی ریاضی تجربی انسانی علوم و معارف اسلامی سایر عناوین دیپلم
علوم ریاضی و فنی ۱۰۰ ۱۰۰ ۳۱٫۴ ۳۱٫۴ ۳۱٫۴
علوم تجربی ۱۰۰ ۱۰۰ ۳۱٫۴ ۳۱٫۴ ۳۱٫۴
علوم انسانی ۸۰ ۸۰ ۱۰۰ ۱۰۰ ۴۱٫۲
هنر ۱۰۰ ۱۰۰ ۱۰۰ ۱۰۰ ۱۰۰
زبان‌های خارجه ۱۰۰ ۱۰۰ ۱۰۰ ۱۰۰ ۱۰۰

 

تأثیر شرط معدل دانشگاه آزاد بدون کنکور براساس گروه آزمایشی

آیا شرط معدل دانشگاه آزاد بدون کنکور شامل حال تمامی داوطلبان می‌باشد؟

تأثیر معدل برای داوطلبانی است که دیپلم خود را از سال‌های 84 به بعد دیپلم خود را دریافت نموده‌اند و همچنین برای داوطلبان نظام جدید 3-3-6 دریافت نموده‌اند و همچنین معدل آنان بالای 10 باشد. بنابراین تأثیر معدل برای سایر فارغ التحصیلان لحاظ نخواهد شد.

در صورتی که از معدل پایینی برخوردار باشیم آیا راه دیگری غیر از شرط معدل دانشگاه آزاد بدون آزمون برای ورود به رشته‌های بدون آزمون وجود دارد؟ برخی از واحدهای دانشگاه آزاد در طی سال ممکن است فراخوان جذب دانشجو در رشته‌های مختلف را در وب سایت خود منتشر نمایند که پذیرش آنها با تأثیر معدل صفر می‌باشند.

برای آشنایی با زمان اعلام نتایج ارشد دانشگاه آزاد وارد لینک شوید. 

حداقل معدل لازم در رشته‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد ۱۴۰۳-۱۴۰۴

برای پذیرش در رشته‌های پر متقاضی دانشگاه‌های تهران خصوصاً دانشگاه‌های تهران مرکز و همچنین علوم و تحقیقات، داوطلبان در صورتی که معدل بالای 16 داشته باشند، می‌توانند در رشته‌های بدون کنکور پذیرفته شوند. البته تا حدودی پذیرش داوطلبان بر اساس ظرفیت‌ها تعیین خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با حداقل معدل برای پذیرش در رشته‌های بدون آزمون و همچنین کسب اطلاعات دقیق در مورد تغییرات پذیرش بر اساس شرط معدل دانشگاه آزاد بدون کنکور می‌توانید با مشاوران مجموعه ایران تحصیل در ارتباط باشید. 

برای اطلاع از سامانه جامع مالی حسابیار دانشگاه آزاد کلیک کنید.

حداقل معدل لازم در رشته‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد

شرایط اختصاصی پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۳-۱۴۰۴

 • دارا بودن مدارک پیش دانشگاهی نظام قدیم و همچنین دارا بودن مدرک دیپلم نظام قدیم الزامی می‌باشد.
 • داوطلبانی که در رشته‌های بدون کنکور غیر مرتبط با رشته خود ثبت نام نموده‌اند، لازم است 14 واحد جبرانی  را بگذرانند.
 • متقاضیان رشته‌های بدون کنکور تربیت بدنی مشمول طرح شرط معدل دانشگاه آزاد بدون کنکور نخواهند بود.
 • دارا بودن سلامت جسمانی کامل و برخورداری از تمامی موارد تعیین شده برای رشته‌های عملی الزامی می‌باشد.
 • فارغ التحصیلان رشته‌های فنی و حرفه‌ای تا قبل از ثبت نام حضوری در دانشگاه باید مدرک کاردانی خود را تحویل دهند.

اطلاعیه

جهت اطلاع از شرط معدل آزاد بدون کنکور برای تمامی رشته‌ها و شرط معدل ورود به دانشگاه آزاد بدون آزمون دانشگاه‌های مختلف و انجام ثبت نام با مجموعه ایران تحصیل از طریق شماره 9099075307 تماس بگیرید.

نحوه پذیرش در رشته‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد ۱۴۰۳-۱۴۰۴

در بخش قبل در ارتباط با شرط معدل دانشگاه آزاد بدون کنکور توضیح دادیم. اما نکته مهمی که باید بدان توجه نمایید این است که در صورتی که شما در رشته‌های موجود در دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور پذیرفته شده باشید، می‌توانید برای انتقالی و یا مهمانی درخواست خود را ثبت نمایید.

چنانچه انتخاب و پذیرش شما بر اساس رشته‌های دانشگاه‌های بدون کنکوری است که خود دانشگاه‌ها طی اطلاعیه‌ای برای پذیرش دانشجو اعلام می‌نمایند باشد، این امکان را نخواهید داشت که برای انتقالی و یا مهمانی در هیچ یک از واحدهای دانشگاه آزاد اقدام نمایید.

در رابطه با اینکه در کدام یک از واحدهای دانشگاه آزاد می‌توانید با تأثیر معدل صفر پذیرفته شوید، می‌توانید با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.

اعلام نتایج دانشگاه آزاد اسلامی ۱۴۰۳-۱۴۰۴

 داوطلبان که در رشته‌های بدون کنکور دانشگاه آزاد ثبت نام نموده‌اید، برای مشاهده نتایج ثبت نام مهر ماه لازم است در نیمه دوم شهریور ماه به سایت دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه نمایید. دریافت کارنامه داوطلبان بر اساس اطلاعات ثبت نامی آنان خواهد بود.

چنانچه داوطلبی اطلاعات ثبت نامی و یا کد رهگیری دسترسی نداشته باشد، می‌تواند از راه‌های پیش بینی شده جهت دریافت نتیجه اقدام نماید. برای حل این مشکل می‌توانید با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.

داوطلبان محترم با توجه به لیست رشته‌هایی که در انتخاب رشته انتخاب نموده و در سایت دانشگاه آزاد به آدرس azmoon.org وارد نموده‌اند، در رشته‌هایی پذیرفته خواهند شد که از شرط معدل آزاد بدون کنکور ۱۴۰۳-۱۴۰۴ برخوردار باشند.

اعلام نتایج دانشگاه آزاد اسلامی 

خلاصه مطالب

در این مقاله تلاش کردیم تا توضیحات لازم در مورد شرط معدل دانشگاه آزاد بدون کنکور ۱۴۰۳-۱۴۰۴، نحوه پذیرش رشته‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد، حداقل معدل لازم برای پذیرش در رشته‌های بدون کنکور را ارائه کنیم. در حال حاضر شرط معدل برای ادمه تحصیل در دانشگاه آزاد بر مبنای معدل کتبی و معدل کل دیپلم داوطلبان می‌باشد.

شرط معدل دانشگاه آزاد بدون آزمون برای رشته‌های مختلف متفاوت است. بنابراین باید به لیست رشته‌ها ارائه شده و معدلی که برای تحصیل در این رشته‌ها لازم است، دقت داشته باشید. در صورت داشتن هرگونه سؤال مرتبط با شرط معدل ورود به دانشگاه آزاد بدون آزمون و یا موارد ذکر شده می‌توانید با مشاوران ایران تحصیل از طریق شماره 9099075307 در ارتباط باشید. 

برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید. 

3.6/5 - (41 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

من از شرط معدل دانشگاه آزاد بدون کنکور  ۱۴۰۳-۱۴۰۴ برخوردار نیستم آیا راهی برای قبولی در رشته های بدون آزمون دارم؟

بله. همانطور که ذکر گردید، داوطلبان در برخی از دانشگاه ها می توانند بدون نیاز به معدل بالا در دانشگاه آزاد بدون کنکور پذیرفته شوند.

آیا در لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد رشته های پزشکی و پیراپزشکی وجود دارد؟

بله. خوشبختانه داوطلبان واجد شرایط این رشته ها می توانند بر اساس دانشگاه های دارای رشته های مذکور اقدام به انتخاب رشته نمایند.

آدرس سامانه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد چیست؟

برای ثبت نام شرط معدل ورود به دانشگاه آزاد بدون آزمون مقاطع کاردانی و کارشناسی می توانید به نشانی  azmoon.iau.ac.ir مراجعه نمایید.

 

نظرات

2,036 دیدگاه دربارهٔ «تغییرات پذیرش بر اساس شرط معدل دانشگاه آزاد بدون کنکور 1403»

 1. Avatar photo مینا گفت:

  سلام وقت بخیر من معدل کتبی ام ۹ اما معدل کل دیپلم ۱۶/۴۱ تجربی است کدام دانشگاه ها با معدل کل رشته بدون کنکور پذیرش میکنند ؟
  شانس اینکه با دیپلم تجربی رشته مهندسی کامپیوتر یا معماری یا زیست فناوری قبول بشم با سوابق وجود داره که ثبت نام یا انتخاب رشته کنم ؟
  با دیپلم میخوام برم آزاد بخونم باید مقطع کاردانی برم یا کارشناسی ؟
  درسته که بعضی دانشگاه های آزاد برای پذیرش معدل کل رو مدنظر یا ملاک قرار میدن ؟

  1. Avatar photo کارشناس 2 گفت:

   سلام وقت به خیر
   یکی از شروط پذیرش بدون آزمون داشتن حداقل معدل 10 می باشد.اما یک سری از دانشگاه ها پذیرش راحت تری نسبت به بقیه با معدل های پایین تر دارند.برای اطلاع از تغییرات پذیرش بر اساس شرط معدل با کارشناس مربوطه سرکار خانم رنجبر داخلی 110 از ساعت 9 الی 18 روزهای شنبه تا پنجشنبه از طریق تلفن ثابت بدون پیش کد و صفر با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 2. Avatar photo امیر محمد گفت:

  سلام با معدل کتبی ۱۴ و کل ۱۸ دیپلم تجربی چقدر شانس قبولی در رشته زیست شناسی سلولی و مولکولی بدون کنکور دانشگاه آزاد در تهران رو دارم؟

  1. Avatar photo ranjbar گفت:

   سلام وقت بخیر
   با توجه به معدل های شما شانس قبولی در دانشگاه هایی که این رشته را بر اساس معدل پذیرش میکنند دارید اما هر دانشگاهی معدل های متفاوتی را پذیرش میکنند جهت اطلاع از این دانشگاه ها و نحوه ثبت نام با توجه به شرایط ویژه شما این امکان را دارید با کارشناس ارشد خانم محمدی داخلی 107 در ساعات8.30 الی 17.30روزهای شنبه تا پنج شنبه با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ بدون پیش شماره از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید تا تمامی اطلاعات را در اختیارتان قرار دهند

 3. Avatar photo علی گفت:

  سلام از کی باید برا ثبت نام اولیه اقدام کنیم

  1. Avatar photo کارشناس 2 گفت:

   سلام وقت به خیر
   تغییرات پذیرش بر اساس شرط معدل دانشگاه آزاد هنوز اعلام نشده است.معمولا زمان ثبت نام از نیمه مرداد به بعد می باشد.
   برای اطلاع از نحوه ثبت نام و آشنایی با لیست رشته و دانشگاه ها با کارشناس مربوطه سرکار خانم میری داخلی 113 از ساعت 9 الی 17 روزهای شنبه تا پنجشنبه از طریق تلقن ثابت بدون گرفتن پیش کد و صفر با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 4. Avatar photo مصطفی گفت:

  سلام معدل کل ۱۵ و کتبی ۹ شانس قبولی فیزیک دانشگاه ازاد تهران مرکز رو دارم

  1. Avatar photo کارشناس 2 گفت:

   سلام وقت به خیر
   تغییرات پذیرش براساس شرط معدل هرساله از طریق دفترچه راهنمای ثبت نام اعلام می شود.معمولا برای این نوع پذیرش حداقل معدل 10 الزامی است اما یک سری رشته های شرایط راحت تری برای پذیرش دارند.
   برای دریافت اطلاعات در زمینه پذیرش دانشگاه با کارشناس مربوطه سرکار خانم همامی داخلی 102 از ساعت 16 الی 23 روزهای شنبه تا پنجشنبه از طریق تلفن ثابت بدون پیش کد و صفر با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 5. Avatar photo فائزه باقری گفت:

  سلام وقتتون بخیر،من اتباع افغانستانی هستم.معدل کتبی ۱۰/۲۷ومعدل کل۱۵/۴۴شده میتونم در دانشگاه ازاد تهران رشته علوم ازمایشگاهی رو بخونم؟یا نمیشه از سایت اف استیودنت برم ک معدل مهم نباشه؟

  1. Avatar photo ranjbar گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله شما این امکان را دارید ولی باید توجه داشته باشید که پذیرش اتباع با افراد مقیم ایران دارای شرایطی میباشند به منظور برسی تخصصی تر با توجه به شرایط ویژه شما این امکان را دارید با شمارا 9099075307 تماس بگیرید و با کارشناس ارشد در این بخش خانم محمدی صحبت بفرمایید تا درمورد نحوه پذیرش و دانشگاه های ازادی که این رشته را ارائه میدهند اطلاعات را در اختیاران قرار دهند

 6. Avatar photo روزبه گفت:

  ببخشید من هم رشته ی تجربی هستم و امسال دیپلم میگیرم خواستم بدونم با معدل کل بالای ۱۶.۵ و کتبی بالای ۱۱.۵ شانس پذیرش در رشته مهندسی کامپیوتر یا علوم کامپیوتر تهران یا شیراز رو دارم ؟ و اینکه ملاک پذیرش بر اساس معدل کل هست یا کتبی؟

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   بر طبق دفترچه های سال گذشته دانشگاه ازاد معدل کتبی نهایی ملاک پذیرش است بر طبق معدل تان تقریبا شانس پذیرش برای شما در رشته علوم کامپیوتر وجود دارد اما برای رشته مهندسی کامیپوتر شانس پایین تری وجود دارد در نظر بگیرید علاوه بر معدل نحوه انتخاب رشته سایر داوطلبان و ظرفیت دانشگاه در پذیرش شما تاثیر گذار است با توجه به تغییرات زمان ثبت نام و اماده سازی مدارک ثبت نام می توانید با کارشناس ارشد انتخاب رشته خانم مرادیان داخلی 112 از ساعت 8/30 صبح الی 17/30 از طریق شماره 9099075307 بدون گرفتن کد با تلفن ثابت از سراسر کشور ارتباط برقرار کنید

 7. Avatar photo آتریسا سلحشور گفت:

  سلام،وقت بخیر من رشته ی انسانی ام و میخوام فارغ التحصیل رشته ی حقوق از دانشگاه ازاد کیش یا تهران بشم و امسال سال دوازدهم هستم وهنوز دیپلممو نگرفتم اما مطمئنم که معدلم زیر ۱۸یا۱۷نمیشه،با این حساب من میتونم قبول بشم؟!

  1. Avatar photo ranjbar گفت:

   سلام وقت بخیر
   شما شانس قبولی در این دانشگاه ازاد واحد کیش راخواهید داشت اما باید توحه داشته باشید باید دارای یکسریراز شرایط ها هم باشید برای پذیرش این دانشگاه جهت اطلاع از این شرایط و نحوه ثبت نام به منظور برسی تخصصی تر با توجه به شرایط ویژه شما این امکان را دارید با کارشناس ارشد در این بخش خانم رنجبر داخلی ۱۱۰ در ساعات ۸.۳۰ الی ۱۷.۳۰ روزهای شنبه تا پنج شنبه با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ بدون پیش شماره از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید تا تمامی اطلاعات را در اختیارتان قرار دهند

 8. Avatar photo Behnaz گفت:

  سلام وقت بخیر
  معدل نهایی ام رو 12 تا 13 میشم و معدل دیپلم 16 ، رشته ام هم ریاضی هست
  میتونم شیمی محض دانشگاه آزاد اصفهان خوراسگان رو بخونم ؟

  1. Avatar photo ranjbar گفت:

   سلام وقت بخیر
   رشته شیمی محض را در دانشگاه های ازاد به صورت بدون کنور امکان ثبت نام دارید که معدل کل دیپلم‌شما را درنظر میگیرند جهت اطلاع از نحوه ثبت نام و زمان ثبت نام به منظور برسی تخصصی تر با توجه به شرایط ویژه شما این امکان را دارید با کارشناس ارشد در این بخش خانم رنجبر داخلی ۱۱۰ در ساعات ۸.۳۰ الی ۱۷.۳۰ روزهای شنبه تا پنج شنبه با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ بدون پیش شماره از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید تا تمامی اطلاعات را در اختیارتان قرار دهند

 9. Avatar photo Behnaz گفت:

  سلام رشته ریاضی هستم
  میتونم با معدل دیپلم 16 علوم پایه (شیمی ) دانشگاه آزاد اصفهان رو بخونم ؟

  1. Avatar photo کارشناس 2 گفت:

   سلام وقت به خیر
   تغییرات پذیرش بر اساس شرط معدل هنوز از طریق دفترچه اعلام نشده است.
   برای اطلاع از نحوه ثبت نام با کارشناس مربوطه سرکارخانم محمدی داخلی 107 از ساعت 9 الی 17 روزهای شنبه تا پنجشنبه از طریق تلفن ثابت بدون پیش کد و صفر با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 10. Avatar photo یاسین گفت:

  سلام با معدل کل۱۸/۱۷ و معدل کتبی۱۴/۷۲تجربی مهندسی کامپیوتر تهران میشه بیارم؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله شانس قبولی را دارید شما

   1. Avatar photo روزبه گفت:

    ببخشید من هم رشته ی تجربی هستم و امسال دیپلم میگیرم
    خواستم بدونم با معدل کل بالای ۱۶.۵ و کتبی بالای ۱۱.۵ شانس پذیرش در رشته مهندسی کامپیوتر یا علوم کامپیوتر تهران یا شیراز رو دارم ؟
    و اینکه ملاک پذیرش بر اساس معدل کل هست یا کتبی؟

    1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

     سلام وقت بخیر
     طبق دفرتچه انتخاب رشته بدون کنکور سال گذشته در پذیرش رشته های بر اساس سوابق تحصیلی معدل کتبی نهایی دیپلم ملاک پذیرش است برطبق معدل تان تقریبا شانس پذیرش برای شما پایین است در نظر بگیرید علاوه بر معدل نحوه انتخاب رشته سایر داوطلبان و ظرفیت دانشگاه در پذیرش شما تاثیر گذار است باتوجه به اینکه پاسخ دقیق به سوال شما نیازمند بررسی موارد و ایتم های بیشتری از مدارک شما دارد و پاسخگویی علمی و مفید بدون بررسی دقیق در این کامنت امکان پذیر نیست لذا شما می توانید جهت بررسی بهتر می توانید با کارشناس ارشد انتخاب رشته خانم مرادیان داخلی 112 از ساعت 8/30 صبح الی 17/30 از طریق شماره 9099075307 بدون گرفتن کد با تلفن ثابت از سراسر کشور ارتباط برقرار کنید

 11. Avatar photo ... گفت:

  سلام وقت بخیر برای دانشگاه آزاد معدل کل مهم است یا کتبی؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقتتون بخیر کتبی

   1. Avatar photo Masi گفت:

    سلام ببخشید برای تحصیل تو رشته های زبان مثل آلمانی یا فرانسه یا حتی مهندسی هایی مثل کامپیوتر، چه معدل کتبی لازم هست؟

    1. Avatar photo ranjbar گفت:

     سلام وقت بخیر
     حداقل معدل های قابل قبول برای دانشگاه های ازاد به صورت بدون کنکور ۱۶ میباشد ولی بدای هر شته و هر کدام از واحد های دانشگاه ازاد کف قبولی متفاوتی دارند جهت اطلاع از این کف قبولی ها و دانشگاه های ارائه شده در رشته های مدنظر شما به منظور برسی تخصصی تر با توجه به شرایط ویژه شما این امکان را دارید با کارشناس ارشدخانم رنجبر داخلی 110 در ساعات 8.30 الی 17.30 روزهای شنبه تا پنج شنبه با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ بدون پیش شماره از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید تا تمامی اطلاعات را در اختیارتان قرار دهند

 12. Avatar photo نیلا گفت:

  سلام ببخشید با معدل کتبی ۱۷ و معدل کل ۱۶/۷۰ شانس قبولی روانشناسی دانشگاه آزاد تهران مرکز رو دارم؟ رشته‌ام انسانیه

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   پذیرش رشته روانشناسی در دانشگاه ازاد تهران مرکز از طریق ازمون صورت می گیرد

 13. Avatar photo ملی گفت:

  سلام وقت بخیر من رشته انسانی، معدل نهایی۱۱ و معدل کل۱۵ با این شرایط میتونم رشته مدیریت در دانشگاه آزاده تهران غرب بخونم؟ و اینکه برای رفتن به دانشگاه تهران غرب معدل کل، از چند به بالا باید باشه؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   ملاک و معیار براساس معدل بالاتر خواهد بود هر چقدر معدل شما بالاتر باشد شانس قبولی شما بیشتر خواهد بود

   1. Avatar photo ملی گفت:

    ببخشید معدل کل بالا باشع یا معدل نهایی؟

    1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

     معدل کل ملاک پذیرش میباشد.

 14. Avatar photo ملی گفت:

  سلام وقت بخیر من معدل نهایی۱۱ و معدل کل۱۵ با این شرایط میتونم رشته مدیریت در دانشگاه آزاده تهران غرب بخونم؟ و اینکه برای رفتن به دانشگاه تهران غرب معدل کل، از چند به بالا باید باشه؟

  1. Avatar photo ranjbar گفت:

   سلام وقت بخیر
   احتمال قبولی را دارید و دانشگاه های ازاد بر اساس معدل کل پذیرش میکنند جهت اطلاع از کف قبولی داشنگاه ازاد وایا این رشته ارائه میشود در سال 1403با توجه به شرایط ویژه شما این امکان را دارید با کارشناس ارشدخانم رنجبر داخلی 110 در ساعات 8.30 الی17.30 روزهای شنبه تا پنج شنبه با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ بدون پیش شماره از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید تا تمامی اطلاعات در در اختیارتان قرار دهند

 15. Avatar photo سودا عبدی گفت:

  سلام،لطفا میشه بگین با معدل کتبی نهایی 15.50 و معدل کل 18.61 روانشناسی دانشگاه آزاد تبریز بیارم؟

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   در صورتی که دیپلم شما از گروه نظری باشد طبق معدل ذکر شده شانس پذیرش برای شما وجود دارد

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • دفترچه انتخاب رشته هنر دانشگاه آزاد

  دفترچه انتخاب رشته هنر دانشگاه آزاد + سوابق تحصیلی مهر ۱۴۰۳

  داوطلبانی که قصد ثبت‌نام بدون کنکور در دانشگاه آزاد را دارند باید در زمان مقرر شده دفترچه انتخاب رشته هنر دانشگاه آزاد را دانلود کنند. دانشگاه آزاد مانند تمام دانشگاه‌های سراسری کشور هر ساله در دو نوبت مهر ماه و...
 • زمان ثبت‌ نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد

  زمان ثبت‌ نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۳ + مدارک

  زمان ثبت‌ نام کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۳ با انتشار کارنامه اولیه کنکور و انتخاب رشته آغاز می‌شود. کلیه داوطلبان با توجه به جدول زمان‌بندی می‌توانند در تاریخ مقرر شده ثبت‌نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد ۱۴۰۳ را...
 • دفترچه ثبت نام بدون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

  دفترچه ثبت نام بدون کنکور ارشد آزاد ۱۴۰۳ + دانلود PDF

  دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد برای متقاضیان و دانشجویانی که مایل به ادامه تحصیل ارشد بدون کنکور هستند منتشر شده است و تمام داوطلبان میتوانند با دانلود و مطالعه دقیق آن از ضوابط و شرایط ثبت...
 • ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد

  ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد 1403 + جدول رشته و واحد

  انجام ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد برای تمامی داوطلبان واجد شرایط امکان پذیر است. همزمان با ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم  می توانید انتخاب رشته نمایید. قبل از ثبت نام نیمسال دوم دانشگاه آزاد ابتدا دفترچه...
تماس با مشاور