شرایط خرید خدمت سربازی سال 97

شرایط خرید خدمت سربازی سال 97 ممکن است کمی دست خوش تغییراتی بشود و برخی از قوانین آن طبق نظر سازمان نظام وظیفه تغییر کند .عموما برای افرادی که قصد دارند  به خدمت سربازی اعزام شوند همواره این سوال را در ذهن خود دارند که امسال خدمت سربازی چند ماهه خواهد بود؟‌ آیا کمتر یا بیشتر می شود؟ آیا شرایطی بر روی آنان اعمال خواهد شد یا. تمامی سوالات شما را مشاوران ایران تحصیل به آن پاسخ خواهند داد.

نحوه خرید خدمت سربازی سال 97 چطور خواهد بود؟

شرایط خرید خدمت سربازی سال 97 سخت می شود؟

تخفیفات خرید خدمت سربازی سال 97 چگونه است؟

 

جهت کسب اطلاع از شرایط خرید خدمت نظام وظیفه سال 97 و  چگونگی استفاده از این طرح و تکمیل مدارک خود با شماره زیر تماس بگیرید:

تماس فقط با شماره 9099072952 ( استان تهران) و یا 9099072952 پاسخگویی ۸ صبح الی ۱ شب حتی ایام تعطیل

 

قوانین و شرایط خرید خدمت سربازی سال 97 مطابق جدیدترین تغییرات

طبق قوانینی که در حال حاضر در حال اجرا می باشد افرادی که قصد خرید سربازی بدون غیبت دارند باید از شرایط خرید خدمت سربازی سال 97 با خبر باشند. زیرا ممکن است قانونی که در حال اجراست پابرجا نماند یا تغییر کند.

برخی از مشمولین بر این باورند که ممکن است با توجه به تغییر قیمت ها ،‌قیمت خرید خدمت سربازی تغییرات اساسی کند و گران تر بشود و آن وقت است که شاید دیگر نتوانند به راحتی گذشته خدمت سربازی خود را بخرند و از رفتن به سربازی معاف شوند.

در حال حاضر قانونی که اجرا می شود و بر اساس آن تا پایان سال 96 مشمولین خرید خدمت انجام داده اند بر این اساس است که مشمولان زیر دیپلم 10 میلیون تومان، دیپلم 15 میلیون تومان، کاردانی 20 میلیون تومان،کارشناسی 25 میلیون تومان، کارشناسی ارشد 30 میلیون تومان، ‌دکترای عمومی علوم پزشکی 35 میلیون تومان، دکترای تخصصی غیرعلوم غیرپزشکی 40 میلیون تومان و دکترای تخصصی رشته‌های علوم پزشکی و بالاتر تا 50 میلیون تومان باید برای خرید جریمه بپردازند .

اما شرایط خرید خدمت سربازی سال 97 چطور تغییر خواهد کرد؟ آیا بیشتر می شود؟ یا کمتر. یا اصلا آیا این قانون پابرجا خواهد ماند یا به کل ملغی می گردد؟ پاسخ تمامی این سوالات را می توانید از مشاوران ما در سایت ایران تحصیل بپرسید.

بنا به گفته سازمان نظام وظیفه کشور قرار بود تا برنامه و شرایط خرید خدمت سربازی سال 97 تا آخر فروردین‌ماه اعلام و شیوه‌ نامه اجرایی جریمه مشمولان غایب از سوی ستاد کل نیروهای مسلح به  سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا اعلام و ابلاغ گردد که تا الان این امر محقق نشده است.

 

کلیه مشمولانی که قصد پذیرش سپاه ، ایست خدمتی و استخدام در این ارگان را دارند روی لینک کنند

 

شرایط خرید خدمت سربازی سال 97 سخت می شود؟

اینکه شرایط خرید خدمت سربازی سال 97 سخت می شود یا آسان چیزی نیست که بتوان به قطعیت آن را اعلام کرد. اما می توان گفت که این شرایط برای افراد متأهل بهتر از مشمولین مجرد خواهد بود.

گفته می شود که میزان جریمه برای سرباز متاهل و دارای فرزند مقداری متفاوت تر خواهد بود. بنا به گفته سردار کمالی مشمولین متاهل از 5 درصد تخفیف برخوردار خواهند بود و همچنین به ازای هر تعداد فرزند نیز 5 درصد دیگر تخفیف به آنها داده می شود.

میزان جریمه و شرایط خرید خدمت سربازی سال 97 برای این دسته از افراد ممکن است دست خوش تغییراتی برای رفاه حال آن ها بشود تا بتوانند خرید خدمت خود را راه تر و آسوده تر انجام بدهند.

 

نحوه خرید خدمت سربازی سال 97 چطور خواهد بود؟

در حال حاضر شرایط خرید خدمت سربازی سال 97 و نحوه پرداخت آن دو حالت دارد. این دو روش عبارتند از روش نقدی و اقساطی که احتمالا برای سال 97 نیز این دو روش پرداخت جریمه قابل اجرا خواهد بود تا افرادی که توان مالی دارند نقد پرداخت کنند و افرادی که نمی توانند این مبلغ را به صورت نقدی پرداخت کنند آن را به صورت قسطی حساب کنند؛ در روش اول، فرد می‌تواند جریمه را به صورت نقدی پرداخت کرده و تقاضای کارت معافیت کند و در روش دوم به این صورت خواهد بود که پرداخت اقساطی جریمه مشمولان غایب نیز در دستورکار قرار گرفته و بایستی افراد در این روش مبلغ جریمه خود را تا پایان سال 97 تسویه شود و همچنین خرید قطعی خدمت سربازی این افراد زمانی اجرایی می شود که بعد از پرداخت یک ‌سوم مبلغ جریمه، قرد غایب می‌تواند تقاضای صدور کارت معافیت کند و کارت معافیت خودش را دریافت کند.

 

شرایط خرید خدمت سربازی سال 97 با تخفیف چگونه است؟

علاوه بر تخفیفاتی که برای متأهلین سازمان نظام وظیفه در نظر گرفته است ، یک تخفیف بسیار خوب دیگری نیز وجود دارد که برای افراد تحت پوشش کمیته امداد یا بهزیستی هستند. برای فرزندان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی تخفیفات ویژه ای قائل شده چرا که آنها آنچنان که رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح می گوید برای خرید سربازی 70 درصد تخفیف دارند. و خرید خدمت خود با هر مدرکی که هستند را می توانند با تخفیف 70 درصد انجام بدهند و از انجام خدمت سربازی معاف شوند.

قانون خرید خدمت مشمولان غایب تاکنون به این صورت خواهد بود که هر فردی که بیش از 8 سال غیبت دارد بسته به نوع مدرک تحصیلی اش با مبلغ مشخص شده می تواند جریمه را پرداخت کند و کارت پایان خدمت را دریافت نماید که قرار است در چند روز آینده مبالغ جریمه و تعرفه های جدید از سوی نظام وظیفه ابلاغ گردد که مشمولین می توانند برای اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در پایین مقاله تماس حاصل نمایند.

 

جهت کسب اطلاع از شرایط خرید خدمت سربازی سال 97 و  چگونگی استفاده از این طرح و تکمیل مدارک خود با شماره زیر تماس بگیرید:

تماس فقط با شماره 9099072952 ( استان تهران) و یا 9099072952 پاسخگویی ۸ صبح الی ۱ شب حتی ایام تعطیل

 

کانال شرایط خرید خدمت سربازی سال 97
کانال شرایط خرید خدمت سربازی سال 97

 

مطالب مرتبط :

مدارک لازم برای اخذ معافیت های کفالت

مشاوره تخصصی نظام وظیفه

معافیت فرزندان ایثارگر

انواع معافیت های سربازی

کفالت سربازی

معافیت پزشکی سربازی

جدیدترین تغییرات خدمت نظام وظیفه

کسری خدمت سربازی

امریه سربازی

شرایط خرید خدمت

معافیت کفالت مادر مطلقه

شرایط خرید خدمت سربازی سال 97

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *