ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان 1403-1404 | my.medu.ir

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان 1403 اعلام شد. دانش آموزان و اولیا گرامی جهت بررسی شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان در مدارس استعدادهای درخشان سمپاد به درگاه ثبت نام تیزهوشان پادا مراجعه نموده و از شرایط و ضوابط مدارس تیزهوشان اطلاع یابند. لازم است بدانید فرآیند ثبت نام تیزهوشان 1403 -1404 در هر پایه ششم به هفتم و نهم به دهم، به صورت اینترنتی می‌باشد.

به علاوه در سال‌های اخیر علاوه بر رشته‌های نظری (ریاضی، تجربی و انسانی)‌ آموزش پرورش در برخی از رشته‌های فنی و مهارتی نیز در مدارس تیزهوشان ثبت نام می‌کند. در ادامه با ما همراه باشید تا از شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان 1403-1404 اطلاعات بیشتری را بدست آورید.

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد 1403

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان مدارس تیزهوشان برای آن دسته از دانش‌آموزانی که می‌خواهند در مدارسی با امکانات رفاهی بالا و سطح فکری برتری تحصیل کنند بسیار پراهمیت است. برای معرفی مدارس تیز هوشان باید گفت مدارسی هستند که سطح آموزشی و پرورشی تمام برنامه‌های آنان با مدارس عادی متفاوت است.

دانش‌آموزان را از طریق آزمون پذیرش می‌کنند و دانش آموزان مستعد و تیزهوش به این مدارس راه پیدا می‌کنند. آزمون تیزهوشان هر سال در کل کشور و بصورت هماهنگ کشوری برگزار می‌شود.

سهمیه‌ها در این آزمون تاثیری ندارد و این شرایط موجب می‌شود که مدارس تیزهوشان، خاص و ممتاز باشند. برای ثبت نام در مدارس تیزهوشان قبل از هر اقدامی باید شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان 1403-1404 را به دقت مورد بررسی قرار دهیم که در این راستا اولیا و دانش آموزان گرامی ملزم به مطالعه دفترچه ثبت نام مدارش تیزهوشان می‌باشند.

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان برای هر پایه متفاوت می‌باشد. شرایط ثبت نام مدارس سمپاد برای دانش آموزان ششم به هفتم به صورتی می‌باشد که معدل نیمه دوم آن‌ها در همه دروس خیلی خوب و یا در یک درس خوب و مابقی خیلی خوب باشد. همچنین شرایط ثبت نام مدارس سمپاد نهم به دهم نیز به گونه‌ای است که معدل دانش آموز جهت ثبت نام در آزمون باید بالای 19 باشد. در ادامه این مقاله به طور کامل به این شرایط اشاره خواهیم کرد.

برای مطالعه بخشنامه جدید مدارس تیزهوشان روی لینک کلیک کنید.

بنر کال تو اکشن

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان پایه ششم به هفتم 1403

یکی از مهمترین مواردی که برای ثبت نام مدارس تیزهوشان و شرکت در آزمون ورودی باید به آن دقت داشت شرایط و ضوابط آن است. این شرایط برای هر مقطع تحصیلی متفاوت بوده و دارای دو بخش عمومی و اختصاصی می‌باشد.

شرایط عمومی ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1403

همان طور که بیان شد، داوطلبان برای شرکت در این آزمون باید با پیش نیاز و ضوابط مهم آن آشنا شده و در صورت داشتن تمامی شرایط، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. برخی از مهم ترین شرایط ثبت نام در این آزمون برای دانش آموزان پایه ششم، شامل موارد زیر می باشند:

به طور کلی موارد زیر را می‌توان به عنوان شرایط عمومی ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم نام برد:

✅ دارا بودن تابعیت ایرانی (لازم به ذکر است که داوطلبان غیرایرانی نیز می‌توانند با شرایط خاصی نسبت به نام‌نویسی خود اقدام کنند.)

✅ داوطلبان باید از مدارسی که هم اکنون در آن جا درس می خوانند، گواهی اشتغال به تحصیل را دریافت کنند.

✅ در مدارس تیزهوشان، دانش‌آموزان باید در تمامی دروس نوبت دوم پایه پنجم ابتدایی و تمامی دروس نوبت اول پایه ششم، مقیاس “خیلی خوب” را کسب کنند.

✅ افرادی که در دو سال تحصیلی پنجم و ششم ابتدایی حداکثر یک عنوان درسی را با مقیاس “خوب” پشت سر گذاشته‌اند، می‌توانند در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان پایه ششم به هفتم در سال ۱۴۰۳ – ۱۴۰۴ شرکت کنند.

✅ در صورتی که در شهرستان مختلف چند مدرسه تیزهوشان وجود داشته باشد، دانش‌ آموزان می‌ توانند سه دبیرستان دوره اول متوسطه را بر اساس علاقه خود انتخاب کنند.

✅ تربیت بدنی و شایستگی عمومی نیز جزو مواد درسی محسوب می‌شود.

✅ بعلاوه داشتن اشتغال به تحصیل در پایه ششم ابتدایی و آگاهی از شرایط و موارد مربوط به ثبت‌ نام در آزمون تیزهوشان از جمله اقدامات لازم برای داوطلبان است.

برای مشاهده بودجه بندی آزمون تیزهوشان روی لینک بزنید.

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان پایه ششم به هفتم

شرایط اختصاصی نام نویسی تیزهوشان ششم به هفتم

علاوه بر شرایط عمومی ثبت نام تیرهوشان پایه ششم به هفتم، شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان دیگری نیز وجود دارد که در دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان با عنوان شرایط اختصاصی به آن اشاره شده است.

❌ اشتغال به تحصیل در پایه ششم ابتدایی از اولین شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1403 – 1404 تعیین شده است.

❌ کسب مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس پایه پنجم و ششم ابتدایی تعیین شده است.

❌ کسب مقیاس خوب در یک درس و در باقی دروس پایه ششم کسب نمره خیلی خوب نیز مهم می باشد

❌ تعیین مدرسه با توجه به محل سکونت دانش آموزان خواهد بود.

❌ حداکثر امکان انتخاب سه مدرسه در یک محدوده وجود دارد.

❌ در صورت قبولی دانش آموز در یک منطقه تحصیلی امکان جابه‌جایی به مدارس دیگر مناطق وجود نخواهد داشت.

تیزهوشان ششم به هفتم

برای اطلاع از کارت ورود به جلسه تیزهوشان کلیک کنید.

معرفی شرایط پذیرش در آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 1403

دانش آموزانی که مایلند در مدارس سمپاد از طریق سامانه مای مدیو نام نویسی کنند، باید ابتدا در آزمون سنجش هوش شرکت کنند. اما قبولی در این آزمون، نیازمند داشتن شرایطی است.  شرایط پذیرش در آزمون سنجش هوش مدارس تیزهوشان ششم به هفتم در سال ۱۴۰۳ به شرح زیر است:

کسب حد نصاب نمره: دانش‌آموزان برای پذیرش در مدارس تیزهوشان باید حد نصاب نمره‌ای را در آزمون سنجش هوش کسب کنند. این نمره حداقلی است که برای ورود به این مدارس لازم است کسب شود و بدون آن، پذیرش امکان‌پذیر نخواهد بود.

شرکت همزمان همزادان: در صورت وجود همزادان (دوقلو یا بیشتر، همجنس یا غیر همجنس)، در صورت قبولی یکی از آن‌ها، سایر همزادان نیز به شرط کسب حداقل ۸۰ درصد از نمره کل آخرین نفر پذیرفته شده در مدرسه انتخابی، پذیرفته می‌شوند.

اولویت های مشابه: یکی دیگر از شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان 1403 این است که اولویت‌ها و نوع مدرسه انتخابی برای همزادان باید مشابه یکدیگر باشد. این امر به این معناست که همزادان باید به یک مدرسه انتخابی دسترسی داشته باشند و انتخاب مدارس مختلف برای هر همزاد امکان‌ پذیر نیست.

اطلاع از ظرفیت پذیرش: در زمان ثبت‌نام، داوطلبان باید از محدودیت‌ها و ظرفیت پذیرش آزمون تیزهوشان در مدارس مختلف اطلاع داشته باشند. آگاهی از موارد مهم ثبت نام به داوطلبان کمک می‌کند تا انتخاب‌های خود را با اطلاعات دقیق‌تری انجام دهند و از انتخاب‌های بهتری برخوردار شوند.

در کل، شرایط پذیرش در آزمون سنجش هوش تیزهوشان بسیار مراحله‌ای است و نیازمند آگاهی دقیق از معیارها و شرایط مربوطه می‌باشد.

شرایط ثبت نام تیزهوشان پایه نهم به دهم 1403

علاوه بر داوطلبان ثبت نام آزمون پایه ششم به هفتم، برخی از دانش آموزان نیز قصد شرکت در آزمون پایه نهم به دهم را دارند. این دانش آموزان نیز باید با شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان 1403-1404 آشنا شده و سپس نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

شرایط عمومی ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم

تعدادی از مهم ترین شرایط عمومی ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم، شامل موارد زیر می باشند:

 • داوطلبان این پایه نیز همانند پایه ششم باید تابعیت ایرانی داشته باشند.
 • دانش آموزان پایه نهم، باید به مدارس خود مراجعه کرده و گواهی اشتغال به تحصیل را از مدیران مدارس خود دریافت نمایند.
 • معدل کل پایه هشتم این دانش آموزان باید حداقل 19 باشد.

شرایط اختصاصی پذیرش تیزهوشان نهم به دهم

از شرایط اختصاصی که برای ثبت‌نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم وجود دارد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

✅ اشتغال به تحصیل دانش آموز در پایه نهم از اولین شرایط ثبت نام تیزهوشان 1403 – 1404 تعیین شده است.

✅ دارا بودن معدل کل سالانه 19 در پایه هشتم لحاظ گردیده است.

✅ پذیرش دانش‌ آموزان به مدارس دوره دوم متوسطه استعداد درخشان تنها بر اساس رتبه‌ کسب شده در آزمون ورودی خواهد بود. این به این معناست که فقط دانش‌ آموزانی که در آزمون بهترین عملکرد را از خود نشان داده‌اند، می‌ توانند پذیرفته شوند.

✅ دانش‌ آموزان باید مدرسه یا مدارس مورد نظر خود را بر اساس منطقه و محل سکونت خود انتخاب کنند. این انتخاب باید بر اساس محل زندگی و فاصله از مدارس مورد نظر انجام شود.

✅ محل برگزاری آزمون ورودی بر اساس منطقه سکونت دانش‌آموزان مشخص خواهد شد. این امر به دانش‌ آموزان کمک می‌ کند تا به راحتی به آزمون حاضر شده و از فرصت‌های ارائه شده بهره‌مند شوند.

✅ در صورت وجود چند دبیرستان استعداد درخشان در یک شهرستان، داوطلبان می‌ توانند بر اساس اولویت‌های خود حداکثر سه مدرسه و یک رشته را انتخاب کنند.

✅ در صورت عدم قبولی در اولویت‌ های انتخابی، امکان بررسی امتیازات توسط سایر حوزه‌ ها وجود ندارد و داوطلب نمی‌تواند در این خصوص اقدامی انجام دهد.

✅ در صورت شرکت همزادان (دوقلو یا چند قلو، همجنس یا غیرهمجنس)، در صورت قبولی یکی از آنها، دیگری می‌ تواند به شرط کسب حداقل ۸۰ درصد از نمره آخرین نفر پذیرفته شده در مدرسه مورد نظر، به صورت مازاد بر ظرفیت نام‌نویسی خود را انجام دهد.

✅ در سال اول پذیرش، امکان تغییر رشته برای دانش‌ آموزان امکان‌پذیر نمی‌ باشد و دانش‌ آموزان ملزم به انتخاب رشته قبولی هستند.

برای اطلاع از زمان انتشار نتایج آزمون تیزهوشان روی لینک کنید.

نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نتیجه سنجش اول ابتدایی وارد شوید.

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان بدون آزمون

ورود بدون آزمون به مدارس تیزهوشان تنها مخصوص آزمون تیزهوشان نهم به دهم است. بنابراین دانش آموزان پایه هفتم و هشتم متوسطه، که در مدارس تیزهوشان درس خوانده‌اند و معدل هر دو سال آنها بالای هفده شده باشد، مجاز می‌باشند که بدون ثبت نام در آزمون تیزهوشان نهم به دهم و بدون آزمون وارد مدرسه تیزهوشان در پایه دهم شوند. باز هم تاکید می‌کنیم که این شرایط تنها برای آزمون تیزهوشان نهم به دهم است.

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان برای دوقلوها

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان برای دوقولوها به این می باشد که اگر دو دانش آموز دوقلو (همجنس یا غیرهمجنس) همزمان شرکت کنند و یکی از آن‌ها قبول شود، دیگری تنها در صورت کسب حداقل ۸۰ درصد نمره آخرین نفر پذیرفته‌شده‌در یکی از انتخاب‌هایش می‌تواند مازاد بر ظرفیت ثبت نام کند. این قانون برای داوطلبان تیزهوشان ششم ابتدایی و هم تیزهوشان نهم به دهم اعمال می‌شود.

همچنین باید توجه داشت که امتیاز دانش‌آموزان همزاد قبل از اعلام نتیجه آزمون تحت بررسی قرار می‌گیرد و در صورت داشتن حداقل امتیاز مورد نیاز، نام شخص به عنوان مازاد بر ظرفیت در فهرست پذیرفته‌شدگان قرار خواهد گرفت. اگر سوالی در خصوص شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان دوقولوها دارید با کارشناسان ایران تحصیل در ارتباط باشید.

کال تو اکشن تماس

نکات مربوط به شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان 1403

پذیرش در آزمون تیزهوشان و ورود به مدارس تیزهوشان تنها از طریق آزمون و نمره‌ای که دانش آموزان از آزمون کسب می‌کنند بوده و معدل دانش‌آموزان و نیز سهمیه‌های روستایی، جانبازان و شاهد و … در نتیجه آزمون تاثیری ندارد.

برای ظرفیت ثبت نام تیزهوشان لازم به ذکر است که در زمان ثبت نام اینترنتی در سایت ثبت نام، برای ظرفیت تیزهوشان ششم به هفتم  و ظرفیت مدارس تیزهوشان نهم به دهم اطلاع رسانی می‌شود.

دانش‌آموزان متقاضی شرکت در آزمون تیزهوشان می‌بایست در زمان ثبت نام، با توجه به محل سکونت خود اقدام به انتخاب مدرسه نمایند و این یکی از شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان است. شما دانش آموزان مجازید حداکثر سه دبیرستان را در دوره اول یا دوم به تربیت اولویت انتخاب نمایید زیرا برخی شهرستان‌ها در دوره های اول و دوم تیزهوشان دارای چند دبیرستان تیزهوشان می‌باشند.

دانش‌آموزان در زمان ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم تنها می‌توانند یک رشته تحصیلی را انتخاب کنند. در ضمن پذیرش نهایی مدارس دوره دوم متوسطه برای رشته‌های : ریاضی و فیزیک – علوم تجربی و علوم انسانی، بستگی به کسب شرایط احراز رشته بر اساس آیین نامه هدایت تحصیلی دانش آموز می‌باشد.

در دوره دوم متوسطه، دانش‌آموزان در سال اول تحصیلی مجاز به تغییر رشته نخواهند بود و در سال‌های بعد مجاز به تغییر رشته هستند؛ اما ضروری است که کف امتیاز قبولی در رشته مورد نظر خود را در آزمون ورودی دبیرستان کسب نمایند. برای کسب اطلاعات بیستر می توانید به سایت sampad.medu.ir مراجعه کنید.

نکات مربوط به شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان

خلاصه مطلب شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان

ما در این مقاله از ایران تحصیل به بررسی شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان و نکات مربوط به آن پرداختیم. شما با خواندن این مقاله دریافتید که شرایط ثبت نام مدارس سمپاد برای دانش آموزان ششم به هفتم به صورتی می‌باشد که معدل نیمه دوم آن‌ها در همه دروس خیلی خوب و یا در یک درس خوب و مابقی خیلی خوب باشد. همچنین شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم نیز به گونه‌ای است که معدل دانش آموز جهت ثبت نام در آزمون باید بالای 19 باشد.

از دیگر شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان می‌توان به داشتن تابعیت ایرانی و دارا بودن نمره “خیلی خوب” در همه دروس نوبت اول اشاره کرد. البته لازم به ذکر است که داوطلبان غیر ایرانی نیز می‌توانند با شرایط خاص مربوط به خود در این آزمون شرکت کرده و ثبت‌نام خود را در این مدارس انجام دهند.

در این مقاله علاوه بر موارد بالا درباره ثبت‌نام مدارس تیزهوشان بدون آزمون نیز مطالبی گفته شد. نکته حائز اهمیت در این مورد، این است که ورود بدون آزمون به مدارس تیزهوشان تنها مخصوص آزمون تیزهوشان نهم به دهم است.

برای دانلود فایل PDF مقاله کلیک کنید.

4/5 - (6 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

برای شرکت در ثبت نام آزمون تیزهوشان باید به چه سایتی مراجعه نماییم ؟

متقاضیان آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم می بایست به سایت مای مدیو به نشانی my.medu.ir مراجعه نمایند.

آیا ثبت نام مدارس تیزهوشان حضوری انجام می شود؟

خیر ثبت نام مدارس تیزهوشان به صورت اینترنتی انجام خواهد شد.

برای ثبت نام مدارس تیزهوشان معدل مورد نیاز است؟

برای ثبت نام مدارس تیزهوشان معدل بالای 19 مورد نیاز است.

نظرات

69 دیدگاه دربارهٔ «شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان 1403-1404 | my.medu.ir»

 1. Avatar photo باران گفت:

  سلام من تو کارنامه ششم یک خوب دارم میتونم ثبت نام کنم؟

  1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

   سلام. بشرط اینکه در کارنامه ی پنجمتون خوب نداشته باشید امکان ثبت نام خواهید داشت.

 2. Avatar photo Ali گفت:

  سلام من معدل هفتمم ۱۹.۵۹ شد هشتم ۱۸.۸۷ و ترم اول نهمم هم ۱۹.۲۱ میتونیم در آزمون شرکت کنم؟

  1. Avatar photo مشاور رضایی گفت:

   سلام وقت بخیر
   نیمه دوم هشتم و نیمه اول نهم باید بالای 19 باشد

 3. Avatar photo محمد رضا گفت:

  سلام خسته نباشد
  من معدل پایه هشتم بالی ۱۹ بود اما معدل نوبت اول سال نهمم زیر ۱۹ شده میتونم آزمون بدم؟

  1. Avatar photo مشاور امینی گفت:

   سلام دوست عزیز
   خیر طبق دفترچه 1402 صفحه 6
   گفته شده باید هر دو 19 به بالا باشد
   شما منتظر دفترچه 1403 باشید شاید تغییر دادند.

 4. Avatar photo مهدیار گفت:

  سلام وقت بخیر
  ببخشید میخواستم بدونم که معدل نوبت دوم هشتم ۱۸/۹۳ شده بود اگه امثال معدلم بالای ۱۸یا۱۹ باشه میتونم ثبت نام کنم واینکه امتحان نوبت اول مهمه
  بعد من یه دوستی داشتم که معدلش ۱۸/۵۵ شده بود ولی تونست در تیزهوشان ثبت نام کنه چطوری تونسته به نظرتون؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   معدل پذیرش تیزهوشان 19 میباشد و همین طور قبولی در ازمون ورودی

 5. Avatar photo han گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  من یازدهم ریاضیم
  میتونم میان ترم برم ازمون ورودیشونو بدم؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر خیر باید منتظر بمونید سال تحصیلی تمام بشود و بعد برای میان پایه اقدام کنید

 6. Avatar photo احسان گفت:

  سلام من هفتم معدلم‌ ۱۹.۹۲ شده ولی نمرمم توی سال هشتم ۱۸.۸۰ شده‌ و از نهم نمره ی خوبی هم دارم می تونم توی آزمون شرکت کنم؟ آیا هشتم برای آزمون امسال ملاک هستش یا نهم ؟

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   برای شرکت در آزمون تیزهوشان نهم به دهم می بایست معدل کل سالیانه حداقل 19 در پایه هشتم باشد

 7. Avatar photo Hasti گفت:

  باسلام
  توی شهر من فقط یک دبیرستان سمپاد وجود داره
  میتونم شهرای دیگه در استانمو به عنوان اولویت انتخاب کنم؟

  1. Avatar photo مشاور حمامی گفت:

   سلام وقتتون بخیر خیر

 8. Avatar photo ⓩⓐⓗⓡⓐ گفت:

  سلام
  من پایه هفتم معدل ترم دوم معدلم بالای 17 بود و پایه هشتم معدل کلم بالای 19 و پایه نهم بالای 19 ایا میتونم بدون ازمون وارد مدرسه تیز هوشان بشم

  1. Avatar photo مشاور امینی گفت:

   سلام دوست عزیز
   خیر باید ازمون بدید.

 9. Avatar photo !!! گفت:

  سلام
  خسته نباشید
  دانش آموزان اتباع با چه شرایطی میتونن در مدارس تیزهوشان شرکت کنند ؟؟؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   با سلام
   خیر نمیتوانند ثبت نام کنند

   1. Avatar photo بی نام گفت:

    سلام شرایط ثبت‌نام برای پایه ی ۱۲ چی هست من الان یازدهم هستم(تجربی)

    1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

     سلام وقت بخیر
     پایه دوازدهم تیزهوشان برگزار نمی شود

  2. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   شما هم مانند سایر دانش آموزان می بایست در ازمون تیزهوشان شرکت نمایید

 10. Avatar photo . گفت:

  سلام یه سوال داشتم
  اتباع هم میتونن در تیزهوشان شرکت و ثبت نام کنند ؟
  چه شرایطی داره ؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   با سلام
   نمیتوانند شرکت کنند

 11. Avatar photo آیلار گفت:

  سلام وقت بخیر من معدله هفتمم 18خورده ای بوده معدم هشتمم19/79نهمم بالای 19میاد میتونم تو ازمون تیزهوشان شرکت کنم؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   با سلام
   بله

 12. Avatar photo نهمی گفت:

  سلام وقت بخیر
  برای ورود به مدارس فرزانگان پایه دهم، نیاز به شرکت در ازمون تیزهوشان هست یا فقط شرط معدل بالای ۱۹ کافیه؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله شما باید ازمون ورودی هم شرکت کنید

  2. Avatar photo نهم گفت:

   سلام دوستان
   برای ورود بدون آزمون اول باید دوره متوسطه اول را در همین مدارس گذرانده باشید و دوم باید در طول تحصیل متوسطه اول معدل نهایی تان بالا ۱۸ باشد.
   من خودم در تیزهوشان هستم و بخشنامه را دیده ام .

 13. Avatar photo خرمی گفت:

  ببخشید این شرایطی که تعیین کردن برای ثبت نام بجز شرکت توی خود آزمون تیزهوشان هست دیگکه؟؟ ینی به هر حال هرکی بخواد تیرهوشان قبول شه ازمونو باید بده دیگه؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   پذیرش تیزهوشان بر اساس ازمون ورودی میباشد همراه با شرایط اعلام شده

 14. Avatar photo تابنده گفت:

  من یک پام مادرزادی اعصاب ضعیفی داره در حد فلجی. با این شرایط میتونم تو مدرسه تیزهوشان ثبت نام کنم؟

  1. Avatar photo tahmasebi گفت:

   دوست عزیز، این مورد ربطی به ثبت نام شما در مدرسه تیزهوشان ندارد.

 15. Avatar photo امیر گفت:

  سلام برای تیزهوشان باید برم کلاس آموزش یا کتاب کمک درسی بگیرم؟

  1. Avatar photo مشاور امینی گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   میتونید برای بالا بردن شانس قبولی کلاس های بیرون ثبت نام کنید که مخصوص تیز هوشان هستند
   بستگی به پایت میتونی کتاب کار هم تهیه کنید .

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • دریافت مستقیم کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

  دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳ + pdf

  اطلاعیه دریافت مستقیم کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 1403 – 1403 اعلام شد. پیرو اعلامیه سازمان سمپاد دانش آموران گرامی می توانند از طریق پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir به صورت اینترنتی نسبت به...
 • اسامی قبول شدگان نمونه دولتی

  اسامی قبول شدگان نمونه دولتی 1403 + مشاهده my medu

  آزمون نمونه دولتی هر سال برای پذیرش دانش آموزان در مقاطع ششم به هفتم و نهم به دهم در تاریخی مشخص برگزار می‌شود. دانش آموزان می‌توانند بعد از آزمون اسامی قبول شدگان نمونه دولتی را در سایت مای مدیو مشاهده...
 • کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی

  کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی ۱۴۰۳ + نحوه دریافت

  دانش‌آموزان علاقه‌مند به تحصیل در مدارس نمونه دولتی، باید در وهله اول در آزمون ورودی شرکت کنند تا بعد از اعلام نتایج بتوانند ثبت نام خود را انجام دهند؛ اما نکته‌‌ای که نباید آن را فراموش کرد، به همراه داشتن...
 • منابع آزمون تیزهوشان

  منابع آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳-۱۴۰۴ + 3 منبع طلایی قبولی

  آزمون ورودی به مدارس تیزهوشان هر ساله در دو مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم برگزار می‌شود. متقاضیان می‌توانند در صورت قبولی اقدام به ثبت نام در این مدارس نمایند؛ لازم به ذکر است که ثبت نام در...
تماس با مشاور