سیستم ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد
سیستم ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد

سامانه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 98

azmoon.org

سیستم ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد

برای اطلاع از نحوه ثبت نام – لیست رشته محل ها – میزان شهریه و شرایط ثبت نام  از طریق سیستم ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد با مرکز تماس بگیرید.

تماس از سراسر کشور فقط از طریق تلفن ثابت با شماره تماس : 9099072952(تماس از سراسر کشور) و  9099072952 (تماس استان تهران) 

پاسخگویی همه روزه 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل.

 

سیستم ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی به منظور تسهیل در روند ثبت نام دانشجویان متقاضی ورود دانشگاه آزاد تشکیل شده تا در وقت و هزینه دانشجویان و پرسنل واحد های دانشگاه آزاد صرفه جویی شود.ضمنا با توجه به وجود سیستم ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد روند ثبت نام داوطلبان فقط از طریق این سیستم ممکن بوده و ثبت نام حضوری در هیج یک از واحد های دانشگاه آزاد انجام نخواهد شد.

 

سیستم ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد – کاردانی

به اطلاع کلیه داوطلبان ثبت نام می رسانیم که ثبت نام کاردانی پیوسته بدون کنکور انشگاه آزاد در اکثر کد رشته های موجد برای بهمن ماه 97 نیز انجام خواهد شد و داوطلبان محترم ملزم به رعایت شرایط ثبت نام در سیستم ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد می باشند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کاردانی پیوسته صرفا از بین داوطلبانی که دارای یکی از مدارک دیپلم فنی حرفه ای – کاردانش و یا دیپلم 4 ساله نظام قدیم باشند انجام می گیرد و در غیر این صورت ثبت نام داوطلب مردود و استرداد مبلغ خرید کارت برای این داوطلبان مقدور نمی باشد.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کاردانی ناپیوسته صرفا از بین آن دسته از داوطلبانی صورت می گیرد که دارای یکی از مدارک پیش دانشگاهی نظام جدید- دیپلم 4 ساله نظام قدیم و یا مدارک بالاتر باشند و ثبت نام دانشجویانی که دارای این مدارک ثبت نامی نباشند مردود می باشد .

 

سیستم ثبت نام بدون آزمون کارشناسی دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی به صورت پیوسته و همچنین کارشناسی ناپیوسته انجام می پذیرد به اطلاع می رسانیم متقاضیان محترم توجه داشته باشند حتما قبل از ثبت نام از شرایط پذیرش که در دفترچه ثبت نام مندرج است مطلع گردند.

ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی در دو دسته انجام می پذیرد در دسته اول متقاضیانی که دارای مدرک کاردانی می باشند می توانند جهت ثبت نام در موعد مقرر وارد سیستم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد شده و با وارد کردن اطلاعات لازم جهت پذیرش بدون کنکور یا بر اساس سوابق تحصیلی اعلام تقاضا نمایند.

ثبت نام کارشناسی دانشگاه آزاد به صورت پیوسته نیز مختص داوطلبانی است که هنوز وارد دانشگاه نشده اند و دارای مدرک پایه پیش دانشگاهی هستند شایان ذکر است تمامی متقاضیان محترمی دارای مدرک دیپلم چهارساله نظام قدیم هستند نیز می توانند در این بازه زمانی وارد سیستم ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد شده و ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

به اطلاع می رسانیم سیستم ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور برای دوره کارشناسی به مدت ده روز فعال خواهد بود و در این مدت تمامی متقاضیانی که جهت پیش ثبت نام دانشگاه آزاد اقدام نموده اند می توانند با ورود به سیستم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ثبت نام خود را نهایی کنند.

 

به اطلاع می رسانیم ورود به سیستم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد با آی پی خارج از کشور امکان پذیر نیست

 

سیستم ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد – شرایط ثبت نام

به اطلاع کلیه داوطلبان محترم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد می رساند سیستم ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد به صورت شبانه روزی فعال بوده تا روند ثبت نام دانشجویان تسهیل یابد ضمنا دانشجویان محترمی که قصد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد را دارند می توانند پس اطلاع از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و آگاهی از رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد از طریق سیستم ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد azmoon.org نسبت به امور ثبت نامی خود اقدام نمایند.

برای آگاهی از رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد اینجا کلیک کنید.

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای هر مقطع دانشجویی متفاوت می باشد و دانشجویان گرامی حتما پس از احراز شرایط خود از طریق تماس با مرکز مشاوره نسبت به ثبت نام اقدام کنند در صورتی که داوطلبی دارای شرایط سیستم ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد نبوده و ثبت نام کند ثبت نام وی مردود و مبلغ ثبت نام وی استرداد داده نخواهد شد.

ثبت نام هر داوطلب فقط در یک کد رشته محل امکان پذیر خواهد بود و در صورت مشاهده ثبت نام داوطلبی در دو کد رشته محل هر دو ثبت نام وی مردود می باشد و هیچ عذری پذیرفته نخواهد بود.

متقاضیان محترم ثبت نام موظفند تا قبل از پایان مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نسبت به تکمیل مراحل و روند ثبت نام خود اقدام کنند آخرین مهلت احتمالی برای نیمسال دوم بهمن 96 تا پایان بهمن ماه خواهد بود.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای متقاضیان در حال تحصیل نیز طبق قوانین و شرایط دانشگاه آزاد انجام می شود در صورتی که متقاضی ثبت نام نیمسال اول تا آخر شهریور موفق به اخذ مدرک پیش دانشگاهی شود ویا متقاضی ورودی ترم بهمن تا اخر بهمن ماه موفق به اخذ مدارک لازم شود.

 

برای اطلاع از نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد  – لیست رشته های دانشگاه آزاد بدون کنکور – رشته های پزشکی بدون کنکور – میزان شهریه بدون کنکور و شرایط سیستم ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

تماس از سراسر کشور فقط از طریق تلفن ثابت با شماره تماس :

9099072952 و در صورت شلوغی خطوط با 9099072952 ( استان تهران)

پاسخگویی همه روزه 8 صبح الی 1 شب حتی ایم تعطیل.

 

مطالب مفید :

یک نظر برای «سیستم ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد بهمن 98 – azmoon.org»

  • سلام دوستان لیست رشته های بدون کنکور هنر آزاد کجاست ؟؟ پیوسته. داره اشکم در میاد نمیتونم پیدا کنمش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.