تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
سربازی متاهلین

سربازی متاهلین 1400

سربازی متاهلین
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

بحث سربازی متاهلین 1400 یکی از آن بحث هایی است که با توجه به آخرین اخبار سربازی متاهلین در بین سربازان متأهل آماده به خدمت دهان به دهان می چرخد. آیا به عنوان یک سرباز متأهل اطلاعی از شرایط خدمت سربازی متاهلین دارید؟ در مورد ازدواج در حین خدمت سربازی چه می دانید؟ به نظر شما تاثیر ازدواج در حین خدمت سربازی چگونه است؟ حتی افرادی هستند که هنوز پاسخی برای این پرسش که آیا متأهل بودن کسری خدمت دارد یا خیر پیدا نکرده اید.

 

در این مقاله جامع با موضوع سربازی متاهلین در خدمت شما دوستان و عزیزان هستیم و سعی داریم اطلاعات خوبی را در این زمینه در اختیار شما دوستان و عزیزان قرار دهیم. پس ما را همراهی کنید تا هر آن چه را که در رابطه با سربازی متاهلین و همین تاثیر ازدواج در سربازی براساس آخرین اخبار سربازی متاهلین نیاز دارید را با خواندن این نوشته بدست آورید.

 

 

جهت اطلاع از شرایط خدمت نظام وظیفه سربازان متأهل از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

آخرین اخبار سربازی متاهلین

 

 

آیا اطلاعی در رابطه با شرایط خدمت سربازی متاهلین دارید؟

بحث شرایط خدمت سربازی متاهلین از جمله موارد بسیار مهمی است که واقعاً جای بحث و بررسی دارد و از قضا مشمولان زیادی هم به دنبال کسب اطلاعاتی در مورد آن هستند.

کسانی که در حال حاضر دیگر مجرد نیستند و مزدوج شده اند مدام به دنبال کسب اطلاعاتی در مورد شرایط خدمت سربازی متاهلین هستند و قصد دارند از آخرین اخبار سربازی متاهلین در مورد شرایط خدمت سربازی متاهلین اطلاع حاصل کنند.

آن ها می خواهند بدانند که در نهایت آیا متاهل بودن کسری خدمت دارد یا خیر؟ ازدواج در حین خدمت سربازی و یا بعد از آن می تواند با دریافت کسری خدمت برایشان همراه باشد؟

در جواب به این سوال مهم و اساسی یعنی این که آیا متاهل بودن کسری خدمت دارد یا خیر؟ باید خدمت شما دوستان و همراهان عزیز موضوع مهمی را عرض کنیم.

آن هم این که، سازمان نظام وظیفه عمومی کشور در صورت داشتن شرایط خدمت سربازی متاهلین برای دادن کسری خدمت به آن ها اقدام می کند.

البته از توجه به این موضوع مهم غافل نشوید که براساس آخرین اخبار سربازی متاهیلن کسری خدمت تنها به کسانی تعلق می گیرد که فرزندی داشته باشند.

در غیراینصورت دادن کسری خدمت به این دسته از افراد در صورت ازدواج در حین خدمت سربازی و یا بعد از آن امری نشدنی و محال است.

پس، هیچ وقت در جستجوی دریافت کسری خدمت سربازی متاهلین بدون فرزند نباشید. اینجاست که پاسخ این سؤال یعنی آیا متاهل بودن کسری خدمت دارد به خوبی مشخص می شود.

حال که به این موضوع پی بردید که امکان دریافت کسری خدمت سربازی را در صورت متاهل بودن اما نداشتن فرزند ندارید پس آیا سازمان نظام وظیفه هیچ امتیاز خاصی را برای افراد مشمول متأهل در نظر نگرفته است؟

در جواب این سؤال براساس آخرین اخبار سربازی متاهلین باید خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کنیم که شاید پاسخ این سؤال یعنی آیا متاهل بودن کسری خدمت دارد برای شما دوست عزیز متاهل فاقد فرزند منفی باشد اما به این موضوع مهم دقت داشته باشید که از طرف سازمان نظام وظیفه در نظر گرفته شده است.

موضوع از این قرار است که شما در صورت متاهل بودن و نداشتن فرزند می توانید دوران خدمت سربازی خود را در شهر محل اقامت خود که می تواند زادگاهتان هم باشد سپری کنید.

 

 

در صورت متاهل بودن فرد سرباز امکان خدمت وی در شهر خودش وجود دارد. در واقع شانس وی برای این امر بالاتر از بقیه است

 

مدارک لازم جهت دریافت سربازی متاهلین شامل چه مواردی می شود؟

دریافت کسری خدمت سربازی متاهلین در صورت داشتن مدارک لازم برای فرد متقاضی انجام می گیرد.

مدارکی که در صورت عدم وجود آن ها نمی توان برای دریافت سربازی متاهلین اقدام کرد.

آیا از لیست مدارک لازم جهت دریافت سربازی متاهلین اطلاعی دارید؟ آیا می دانید این مدارک شامل مدارک تحصیلی و شخصی می شوند یا خیر؟

برای اطلاع از لیست مدارک لازم برای دریافت سربازی متاهلین با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

در مورد آخرین قوانین نظام وظیفه برای افراد متاهل چه می دانید؟

آیا اطلاعی در مورد آخرین قوانین خدمت نظام وظیفه براساس آخرین اخبار سربازی متاهلین دارید؟

در این قسمت، با ذکر ضوابط و قوانین اعلام شده برای خدمت سربازی متاهلین در خدمت شما عزیزان و همراهان عزیز هستیم.

 

 

قانون اول- اخذ کسری خدمت نظام وظیفه در مقابل هر یک از فرزندان

در صورتی که فرد متاهل فرزندی داشته باشد می تواند به آسانی از این قانون استفاده کند.

 

 

قانون دوم- فرد مشمول مرخصی های بیشتری در مقایسه با بقیه مشمولان دارد

اگر فرد مشمول ازدواج کرده باشد و همسر داشته باشد می تواند تعداد روزهای مرخصی بیشتری در مقایسه با سایرین (افراد مجرد) داشته باشد.

 

 

قانون سوم-نزدیک بودن به محل زندگی همسر و خانواده

هر فرد در صورت متاهل بودن می تواند در شهر خود و در کنار همسرش دوران خدمت سربازی را بگذراند.

 

 

 

شرایط خدمت سربازی متاهلین

 

 

تاثیر ازدواج در سربازی چیست؟

در مورد تاثیر ازدواج در سربازی افراد متاهل و مزدوج باید خدمت شما عزیزان عرض کنیم که در هر صورت این مورد می تواند یک امتیاز برای هر فرد مشمول دارای همسر به حساب بیاید.

واضح تر بگوییم تاثیر ازدواج در سربازی به گونه ای است که فرد دوران خدمت سربازی راحت تر و بی دردسرتری را در مقایسه با بقیه افراد مشمول خدمت نظام وظیفه می گذراند.

علت این موضوع این است که به هر حال این افراد در حال حاضر دیگر مجرد نیستند و مسئولیت یک خانواده را بر عهده دارند و باید از آن ها مراقبت و نگهداری کنند.

به عنوان نمونه، سازمان نظام وظیفه روزهای بیشتری به آن ها مرخصی می دهد و همین موضوع باعث می شود که این سربازان مدت زمان بیشتری را در کنار خانواده خود باشند.

بنابراین، همان طور که ملاحظه می فرمایید تاثیر ازدواج در سربازی حال چه ازدواج در حین خدمت سربازی و چه ازدواج قبل از آن نه تنها بد نیست بلکه می تواند شرایط بهتر و مساعدتری را برای خدمت فرد در سربازی ایجاد کند.

شاید به همین علت است که افراد بسیاری تمایل به ازدواج در حین خدمت سربازی و یا قبل از شروع این دوره را دارند.

دیگر تاثیر ازدواج در سربازی این است که فرد امکان طی دوران خدمت سربازی اش را در سازمان ها و ارگان های مختلف دولتی دارد.

حتماً می پرسید چگونه این امر میسر است؟ باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که براساس آخرین اخبار سربازی متاهلین انجام این کار با دریافت امریه برای هر یک از دوستان عزیز مشمول خدمت نظام وظیفه متاهل میسر است.

بهترین قسمت ماجرا هم این است که هر فرد در طول دوران خدمت در ارگان ها به عنوان امریه سربازی می تواند همانند دیگر پرسنل و کارکنان آن سازمان یا ارگان حقوق و دریافتی داشته باشد و از مزایای آن استفاده کند.

جالب اینجاست که براساس آخرین اخبار سربازی متاهلین بدانید افراد متاهل و مزدوج برای پذیرش در امریه سربازی در اولویت قرار دارند و شانسشان از بقیه افراد به مراتب بیشتر است.

در صورتی که به عنوان فردی متاهل و دارای همسر به دریافت امریه سربازی فکر می کنید اما از نحوه ثبت نام، شرایط دریافت و مواردی از این قبیل هیچ اطلاع خاصی ندارید می توانید از کمک ها و مساعدت های یک مشاور خبره در این حوزه استفاده کنید.

مشاوری که با ارائه اطلاعاتی دقیق و موثق بتواند شما را از چند و چون دریافت امریه، شیوه ثبت نام در این حوزه، مزایای استفاده از امریه و مواردی از این دست به خوبی استفاده کنید.

مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل می توانند با ارائه بهترین و دقیق ترین اطلاعات در زمینه امریه خدمت نظام وظیفه در خدمت شما دوستان و عزیزان باشند و شما را از جزئیات و نکات مرتبط با دریافت امریه به خوبی آگاه کنند.

 

 

در مورد شرایط و نحوه دریافت انواع دیگر کسری خدمت نظام وظیفه چه می دانید؟

در نوشته حاضر با ذکر اطلاعاتی مفید و قابل توجه در رابطه با سربازی متاهلین در خدمت شما دوستان و عزیزان همیشه همراه بودیم.

اما شاید این سؤال برای شما عزیزان مطرح شود که نحوه و همین طور شرایط استفاده از انواع دیگر کسری های خدمت به چه صورت است؟

حتی شاید اصلاً‌ ندانید که به جز کسری خدمت مختص متاهلین کسری خدمت های دیگری هم وجود دارند که افراد می توانند آن ها را دریافت کنند.

در جواب به شما دوستان و عزیزان مشمول خدمت نظام وظیفه باید عرض کنیم که تعداد زیادی کسری خدمت نظام وظیفه وجود دارند که هر فرد در صورت نیاز می تواند از آن ها استفاده کند.

از بین تمامی کسری خدمت های معرفی شده می توان از کسری خدمت جانبازان، ایثارگران، کسری خدمت جبهه پدر و همین طور کسری خدمت جبهه پدر یاد کرد که هر فرد در صورت نیاز باید اطلاعاتی را در رابطه با آن بدست آورد.

فقط تنها چیزی که اهمیت دارد این است که جهت اخذ هر یک از این کسری خدمت ها چه فرآیندها و مراحلی را باید طی بفرمایید و در کل روال انجام کار به چه شکل است.

اما در این میان این سؤال مهم و کلیدی پیش می آید که چگونه می توانید از این اطلاعات مهم در مورد انواع کسری های خدمت مطلع شوید؟

شاید بپرسید که آشنایان و دوستان می توانند بهترین و موثق ترین اطلاعات را در این زمینه به ما بدهند؟

اگر کمی در این رابطه فکر کنید می توانید متوجه شوید که امکان عدم ارائه اطلاعات درست توسط این افراد وجود دارد.

علی الخصوص این که احتمال ایجاد تغییراتی در جزء به جزء و بند بند قوانین نظام وظیفه وجود دارد و نباید از این موضوع مهم غافل شد و آن را در نظر نگرفت.

پس در این میان چاره چیست؟ در جواب باید عرض کنیم که در این زمان بهترین راهی که می توانیم به شما پیشنهاد کنیم استفاده از راهنمایی ها و مشاوره های یک مشاور خبره است که بتواند با ارائه بهترین اطلاعات در خدمت شما دوستان و عزیزان باشد.

در حال حاضر متأسفانه مشاوران زیادی هستند که به علت فقر آگاهی اطلاعات خوبی را در رابطه با نظام وظیفه و کسری خدمت در اختیار شما قرار نمی دهند.

در نتیجه، فرد مشمول بیشتر گمراه می شود و نمی تواند راه درست را انتخاب کند.

اما در این میان مشاوران ایران تحصیل با ارائه دقیق ترین و موثق ترین اطلاعات و تجربه های خود در خدمت شما دوستان و عزیزان هستند و می توانند خیال شما را از ارائه به روزترین اطلاعات و قوانین راحت کنند.

موضوع دیگر این که اوضاع بد اقتصادی مردم در این روزهای سخت بر هیچ کس پوشیده نیست و در این بین اگر شخصی به دریافت مشاوره سربازی هم نیاز داشته باشد مجبور به پرداخت هزینه سنگینی است.

اما مشاوره های ارائه شده در مجموعه ایران تحصیل با قیمتی بسیار مناسب خدمت شما عزیزان و دوستان گرامی ارائه می شوند تا شما نگرانی بابت هزینه خدمات مشاوره ای ارائه شده نداشته باشید.

 

 

در رابطه با انواع و اقسام معافیت خدمت نظام وظیفه چیزی می دانید؟

علاوه بر انواع کسری خدمت ها داشتن اطلاعاتی کامل و به روز در رابطه با معافیت های سربازی هم می تواند بسیار مهم باشد.

شاید این موضوع از آن جایی نشأت می گیرد که امروزه افراد زیادی به دنبال اخذ انواع معافیت ها از جمله معافیت تحصیلی، معافیت کفالت و مواردی از این دست هستند.

آیا به دنبال دریافت معافیت کفالت پدربزرگ و یا مادربزرگ هستید؟ آیا می دانید چه شرایطی برای دریافت این نوع از معافیت های جد یا جده در نظر گرفته شده است؟

آیا اطلاعی از نحوه و زمان انجام این کار دارید؟

در مورد معافیت های سه خواهری، خواهر معلول، برادر معلول، پدر یا مادر مریض چه می دانید؟

آیا به آسانی می توان برای گرفتن این نوع از معافیت ها اقدام کرد و بدون دردسر از امتیازات آن ها بهره مند شد؟

این ها همه پرسش هایی است که در رابطه با انواع و اقسام معافیت های خدمت نظام وظیفه برای هر فرد مشمول خدمت نظام وظیفه سربازی مطرح می شود و اطلاع از شرایط آن ها بسیار مهم است.

 

 

برای آشنایی با امکان یا عدم امکان دریافت کسری خدمت سربازان متأهل از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

شرایط معافیت پزشکی دندان

ساده ترین راه معافیت سربازی 

نحوه تقسیم سربازان بعد از آموزشی

سربازی متاهلین 

4/5 - (1 امتیاز)

مدارک لازم برای سربازی متاهلین شامل چه مواردی می شوند؟ 

برای اطلاع از مدارک لازم برای سربازی متاهلین با مشاوران حاضر در مجموعه ما تماس حاصل فرمایید.

شرایط خدمت سربازی متاهلین شامل چه مواردی می شوند؟ 

از میان شرایط خدمت سربازی متاهلین براساس آخرین اخبار سربازی متاهلین می توان به داشتن مدت مرخصی طولانی تر اشاره کرد.

تاثیر ازدواج در سربازی چیست؟ 

در صورت ازدواج در طول یا قبل از خدمت نظام وظیفه می توان تعداد روزهای مرخصی بیشتری داشت و احتمالاً‌ در شهر خود مشغول به خدمت شد.

آیا متاهل بودن کسری خدمت دارد؟ 

برای اطلاع از این موضوع با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. امیر محمپ
  ۳۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۸

  سلام ببخشید من یه سوال داشتم هرکی یچیز میگه ممنون میشم راهنمایی کنید .
  من الان سربازم و ارشد قبول شدم ، هواستم بدونم میتونم ایست خدمتی بگیرم برم دانشگاه ازاد؟ چون قبلا یکبلر انصراف دادم از مقطع ارشد و رفتم سربازی . خیلیا گفتن یکبار انصراف مشکلی ایجاد نمیکنه . اما از اون ور الان تو اطلاعیه سازمان سنجش زده برای سربازا باید توی دفترچه نزده باشه دانشجوی انصرافی . نمیدونید دقیقا این موضو رو از کجا پیگیری کنم

 2. رضا
  ۳۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۱

  /

  • کارشناس ارشد
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۳

   سلام سوالتون چیه

 3. حمید رضا
  ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۶

  سلام از زمان اقدام به گرفتن نامه معافیت تحصیلی کارشناسی ارشد دوره روزانه تا تایید نهایی گرفتن چقد زمانمیبره؟

  • کارشناس ارشد
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۶

   سلام بامشاورین مرکزتماس بگیرید

 4. سجاد
  ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۵

  با سلام. ببخشین من یک بار از دانشگاه پیام نور انصراف دادم و الان مجددا دارم کارشناسی حقوق پیام نور میخونم. میخواستم بدونم اگه توی کنکور تجربی شرکت کنم و پزشکی بیارم راهی هست که ادامه تحصیل بدم؟ لطفا کمکم کنین. بهم ایست خدمتی میدن؟

  • کارشناس ارشد
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۳

   سلام وقت بخیر خیر امکانش نیست مجدد انصراف بدید

 5. میثم التمار
  ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۵

  اگر در دانشگاه قبول شیم
  ولی دوبار انصراف داده باشیم ، میتونیم اقدام به سربازی واز ایست خدمت استفاده کنیم ؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۷

   سلام وقت بخیر در شرایط و مراحل ایست خدمت سربازی امکان 1 بار انصراف میباشد

   • کارشناس ارشد
    ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۵

    سلام بله بایکسری شرایط امکان دارد

 6. مهدي
  ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۹

  سلام و درود آيا اگر يكبار انصراف داده باشيم در مقطع ارشد و بعد بريم امريه و در حين خدمت كنكور بديم ميشه ايست خدمتي گرفت؟
  بسيار سپاس

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۵

   سلام باشرایط امکان انجامش فراهمه

   • مهدي
    ۳۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۱

    ببخشيد شرايطش چيه؟

    • کارشناس ارشد
     ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۴

     سلام وقتتون بخیر اگر شما قبولی در کنکور در مقاطع کارشناسی و ارشد و دکترا داشته باشید و در حین خدمت این قبولی را کسب کنید با ارایه قبولیتان به نظام وظیفه نظام وظیفه بع شما ایست خدمتی می دهد می توانید به تحصیل بپردازید

   • مهدي
    ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۹

    سلام و عرض ادب فراوان
    ميشه محبت كنيد بفرماييد با چه شرايطي ايست خدمتي با يكيار انصراف وجود دارد؟ بسيار سپاس

    • کارشناس ارشد
     ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۲

     سلام وقت بخیر. شرایط و مراحل ایست خدمتی سربازی متفاوت است. برای اطلاع بیشتر با ما تماس بگیرید.

 7. حسن پی جی
  ۲۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۵۳

  سلام من سرباز اعزامی سال ۹۸هستم ۲سال خدمتم رو انجام دادم و الان در اضافم بخاطر یه مسائلایی منرو تبعید کردن به شهرستان و تور پرونده جدیدم انقطاع خدمتی ایست خدمتی زدن یعنی از نو خدمت کنم باید چیکار کنم کمکم کنید.

  • کارشناس ارشد
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۰

   سلام وقت بخیر برای اطلاع از شرایط و مراحل ایست خدمت سربازی با ما تماس بگیرید.

 8. ساسان
  ۱۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۴۰

  سلام آیا میشه برای قبولی در دانشگاه با سوابق تحصیلی ایست خدمتی گرفت؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۶

   سلام
   بستگی به فرماندتون دارد اما به طور کل اولویت ایست خدمت با قبولی های دانشگاه سراسری و با ازمون ها ست

 9. Mostafa
  ۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۹

  سلام خسته نباشید من فوق دیپلم از دانشگاه دولتی دارم الان ۱۰ ماهه سربازم وبنا به دلایلی مجبورم ایست خدمت بزنم میشه لطف کنید بگید چطور اقدام کنم سنوات سربازی هم ندارم

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۰

   سلام ایست خدمت سربازی فقط برای پذیرفته شدگان در کنکور یا اینکه بیماری داشته باشید داده میشه

 10. محمدجواد فارسی فراشبندی
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۶

  با عرض سلام و احترام خسته نباشید خدمت شما خواستم یه موضوعی مطرح کنم در حال حاضر سرباز هستم و ۵ ماه از خدمت سربازی می‌گذرد ۸ ماه دیگر دارم و مشکل بیماری اعصاب و روان مشکل سردرد میگیرن دارم و این بیماری از ارث به من رسیده است و خیلی هم اذیت میشم آیا راهی برای معافیت دائم دارم یا خیر؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۳

   سلام باید از یگان خدمتی خودت نامه بگیری برای کمیسیون پزشکی و درخواست معافیت دائم یا موقت کنی

 11. علی
  ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۷

  سلام لطفا سوال منم جواب بدین سوال قبلیم رو جواب ندادین تو سایتتون ثبت کردم.سوالی که دارم میخواستم بدونم اگه اعزام سربازیو تمدید کنم یک ماه و از تمدید اقدام کنم آیا تمدید اعزام مانع استفاده از ایست خدمت برای رفتن به دانشگاه میشه یعنی تمدید اعزام رو ایست خدمت تاثیر میذاره؟ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای ایست خدمتی نظام وظیفه تمدید اعزام مشکلی در ایست خدمت ایجاد نمیکنه موفق باشید

 12. Sf
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۳

  سلام وقت بخیر من کنکور ارشد قبول شدم و منتظر نتایج انتخاب رشته هستم می‌خوام ایست خدمتی بگیرم.چهار روز فراری بهم خورده ولی داخل پادگان مونده و دادگاهی نشده ایا این موجب میشه که نتونم ایست خدمتی بگیرم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۳

   سلام اره اگه فرار از خدمت داشته باشی برای ایست خدمت به مشکل میخوری ولی فرار از خدمت کسانی که بیش از 14 روز غیبت دارند هستند

 13. ابوالفضل
  ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۱

  سلام .برادر من از سال ۹۶ تا ۹۸ در شیروان خدمت کرده و بعدش برای تحصیل در مقطع ارشد در حالی که فقط ۲ ماه از خدمتش مونده بود ایست خدمتی زد…الان میخواد از قانون بعد مسافت(خدمت در شیروان) استفاده کنه و به ازای هرماه خدمت ۴/۵ روز از خدمتش کم کنه اما بهش گفتن تو منفک شدی نمیتونی استفاده کنی!!! علاوه بر این بجای ۲ ماه ۵ ماه باید خدمت کنه (چون خدمت ۲۴ ماه شده) لطفا راهنمایی بفرمایید

  نظر شما بعد از تائید نمایش داده میشود.

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۰

   سلام وقت بخیر.
   طبق گفته خود سازمان نظام وظیفه ایشان منفک شدند و درخواستشون مورد پذیرش نیست.

   • محمد جواد
    ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۸

    سلام من مهر ۱۴۰۰ اعرام به خدمت هستم و انتخاب رشته کنکور کردم نتیجه هنوز نیومده اگه قبول شدم میتونم داخل اموزشی ایست خدمتی بزنم یا باید اموزشیم تموم شه بعد اقدام کنم

    • کارشناس ارشد
     ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۳

     سلام وقت بخیر با توجه به شرایط ایست خدمتی مشکلی برای تحصیل در صورت قبولی نداردی و ایست خدمتی برای شما صادر میشود موفق باشید

     • محمدجواد فارسی فراشبندی
      ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۸

      با عرض سلام و احترام خدمت شما خواستم بگم من سرباز هستم و از خدمت سربازیم ۵ ماه می‌گذرد و با مشکل اعصاب و روان و با بیماری سردرد میگیرن مواجه هستم و این بیماری از ارث به من رسیده و خیلی هم اذیت میشم آیا راهی برای معافیت دائم دارم یا خیر یا آیا با مراجعه به روانپزشک میتوانم کسری از روانپزشک بگیرم ؟!

 14. ابوالفضل
  ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۸

  سلام .برادر من از سال ۹۶ تا ۹۸ در شیروان خدمت کرده و بعدش برای تحصیل در مقطع ارشد در حالی که فقط ۲ ماه از خدمتش مونده بود ایست خدمتی زد…الان میخواد از قانون بعد مسافت(خدمت در شیروان) استفاده کنه اما بهش گفتن تو منفک شدی نمیتونی استفاده کنی!!! علاوه بر این بجای ۲ ماه ۵ ماه باید خدمت کنه (چون خدمت ۲۴ ماه شده) لطفا راهنمایی بفرمایید

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۸

   سلام وقت بخیر.
   طبق آخرین اطلاعیه سازمان نظام وظیفه، همان اطلاعاتی که بهتون دادند درست هستش.

 15. محمد
  ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۱۳

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید من مرداد 99 دیپلم گرفتم ولی قبل از اخذ دیپلم معافیت تحصیلی نگرفتم. و تا اخر ( 31 ) شهریور فرصت دارم و غیبت نمیخورم و بر اساس سوابق تحصیلی انتخاب رشته کردم
  سوالم اینکه که من امسال چجوری میتونم وارد دانشگاه بشم؟

  اگر دانشگاه ثبت نامم نکنه.. میتونم الان برم خدمت و هنگام خدمت سربازی وقتی که نتایج انتخاب رشته اعلام شد برای دانشگاه پیام نور ایست خدمت بگیرم؟
  راهی هست که من من امسال بتونم وارد دانشگاه شم؟؟؟
  و منی که تا 31 شهریور فرصت دارم دانشگاه ثبت نامم میکنه؟یا اگرثبت نامم نمیکنه برم سربازی و و هنگام اعلام نتایج انتحاب رشته برای دانشگاه پیام نور ایست خدمت بگیرم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۰

   سلام وقت بخیر برای ایست خدمتی در صورتی که وارد غیبت نشده باشید و قبولی دانشگاه بیاورید میتوانید ایست خدمتی بگیرید موفق باشید

 16. meb
  ۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۵

  با سلام. من الان سرباز هستم. میخواستم بدونم در صورت پذیرش دکترا، چه مراحلی برای گرفتن ایست خدمت یا معافیت تحصیلی باید طی کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۸

   سلام وقتتون بخیر.
   بعد از گذراندن دوره آموزشی میتونید از ایست خدمتتون استفاده کنید.

   • محمد جواد
    ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۴

    سلام من مهر ۱۴۰۰ اعرام به خدمت هستم و انتخاب رشته کنکور کردم نتیجه هنوز نیومده اگه قبول شدم میتونم داخل اموزشی ایست خدمتی بزنم یا باید اموزشیم تموم شه بعد اقدام کنم

 17. مهدی سیفی
  ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۵

  سلام من یکسال خدمتم و مادرممریض شده و احتیاج به نگهداری داره چطور ایست خدمتی بگیرم یه برادرم دارم مجرده

  • کارشناس ارشد
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۲

   سلام وقتتون بخیر چون برادر دارید نمیتونید معافیت بگیرید

 18. حمید
  ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۲

  سلام. لطفا به من کمک کنین من سر در گمم با این سوال. اونایی ک قبلا دوبار انصراف دادن آیا میتونن در حین خدمت کنکور بدن و ایست خدمت بگیرن؟ یه جا میگن میشه و یه جا هم میگن نمیشه. لطفا جواب درستشو بگین

  • moshaverarshad
   ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۸

   سلام حمید
   با این شرایط ن متاسفانه نمیتونید ایست خدمتی بگیرین

 19. علی
  ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۱

  سلام من دانشجوی پیام نور بودم و قبل از شروع ترم ده یعنی آخرای ترم ۹ دی ماه ۹۹ انصرافدادم سوالم اینه که اگه کنکور ۱۴۰۰ دانشگاه قبول شم بهم معافیت مجدد برای رشته جدیدی میدن؟ واینکه درصورتی که قبول نشم کنکور ۱۴۰۰ میتونم دفترچع پست کنن برم سربازی و حین خدمت کنکور ۱۴۰۱ شرکت کنم و درصورت قبولی ایست خدمت بگیرم فقطم یه بار انصراف دادم ممنون میشم راهنناییم کنید.

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۳

   سلام چون یکبار انصراف دادی دیگه نمیتونید انصراف بدید و کنکور شرکت کنید ولی میتونی بری خدمت در حین خدمت کنکور بدی روزانه پذیرش بشی و ایست خدمت بگیری

   • محمد
    ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۰۶

    سلام وقتتون بخیر.
    ببخشید من مرداد 99 دیپلم گرفتم ولی قبل از اخذ دیپلم معافیت تحصیلی نگرفتم. و تا اخر ( 31 ) شهریور فرصت دارم و غیبت نمیخورم و بر اساس سوابق تحصیلی انتخاب رشته کردم
    سوالم اینکه که من امسال چجوری میتونم وارد دانشگاه بشم؟

    اگر دانشگاه ثبت نامم نکنه.. میتونم الان برم خدمت و هنگام خدمت سربازی وقتی که نتایج انتخاب رشته اعلام شد برای دانشگاه پیام نور ایست خدمت بگیرم؟
    راهی هست که من من امسال بتونم وارد دانشگاه شم؟

    • کارشناس ارشد
     ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۹

     سلام وقت بخیر برای ایست خدمتی در صورتی که وارد غیبت نشده باشید و قبولی دانشگاه بیاورید میتوانید ایست خدمتی بگیرید موفق باشید

 20. میلاد
  ۱۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۹

  باسلام من غیبت ندارم وتاریخ اعزامم اول شهریور1400 میباشد درکنکورسراسری هم حضوریافتم چنانچه فرهنگیان رومجازبشم میتونم ایست خدمت بگیرم اول مهرماه وازخدمت بیام بیرون؟؟؟ممنون میشم جواب بدین

  • moshaverarshad
   ۲۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۷

   سلام اره میتونی بری خدمت و وقتی نتایج اعلام شد میتونی در هر مرحله از خدمت ایست بگیری و بیای بری دانشگاه تحصیل کنی

 21. moshaverarshad
  ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۱

  سلام محمد
  شما با توجه به اینک ایست خدمتی زدین مجدد همون اموزشگاه میرین دوره اموزشیتون تموم شد به یگان مربوطه اعزام میشین

 22. سعید
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۲

  سلام خسته نباشید.
  من زمانی که خدمت۲۱ماه بود چندماه خدمت کردم و ایست خدمتی زدم.الان که دوباره پست کنم خدمتم۲۴ماه حساب میشه یاهمون۲۱ماه؟

  • moshaverarshad
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۵۰

   سلام سعید طبق ایین نامه جدید 24 ماه حساب میشود

 23. Mohsen
  ۱۰ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۰

  سلام من دیپلم دارم ۸ ماه خدمت کردم اگه کنکوربدم قبول شم میتونم ایست خدمت بزنم

  • مشاور ارشد
   ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۸

   سلام بله اگه‌یگان شما قبول کنند می تونید برای ایست خدمتی بعد از قبولی در دانشگاه اقدام نمایید.

 24. محمد امین
  ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۱۴

  سلام خسته نباشید بنده سرباز هستم و میخوام ایست خدمت بزنم و برم دانشگاه ، با توجه به اینکه من قبلا دوبار انصراف دادم ایا برام مشکلی پیش نمیاد؟؟!

  • مشاور ارشد
   ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۴

   سلام متاسفانه شما نمیتونید با توجه به اینک‌ دوبار انصراف دادین

 25. محمد
  ۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۷

  سلام.من تا آخر امسال فارغ التحصیل کارشناسی شبانه میشم.میتونم کنکور بدم برای پزشکی و بعد از اون برم سربازی و موقع ثبت نام از ترخیص خدمت استفاده کنم؟

 26. پویانیک پیک
  ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۸

  سلام جناب من دانشگاه ازاد قبول شدم ایست خدمت هم زدم الان شرایطم یهو جوری شده ک نمیتونم درس بخونم اگه انصراف بدم شنیدم یک سال فرصت معرفی دارم اگه معرفی نکنم فقط غیبت میخورم یا سرباز فراری هم محسوب میشم ایا ارتش میفته دنبالم؟؟؟؟ یا فقط سنوات وغیبت میخورم

  • مشاور ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۵

   سلام پس از انصراف شما ادامه سربازیتونو ادامه ندین به عنوان سرباز فراری شناخته میشین

 27. عرفان
  ۲۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۱

  سلام وقت بخیر من دانشجوی ورودی ۹۵ کارشناسی پیوسته هستم. بهمن ۹۸ تو ترم هفت کاردانیمو گرفتم و اومدم بیرون. کنکور کاردانی به کارشناسی امسال شرکت کردم و قبول شدم الان نظام وظیفه میگه تو حق تحصیل نداری. من نمیدونم واقعا باید چیکار کنم. ایست سربازی شامل من میشه؟

  • مشاور ارشد
   ۲۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۴۹

   سلام شرایط ایست خدمتی رو با دقت بخون موفق باشی

 28. مجید
  ۲۲ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۵

  با سلام
  اگر در زمانی ک خدمت ۲۱ ماه بود کمی خدمت کرده و ایست خدمتی بگیریم ، با تپحه به این ک خدمت ۲۴ ماه شده ، مشمول قانون ۲۴ ماه میشویم؟

 29. حسین
  ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۰

  سلام . اگر فارغ التحصیل مقطع کارشناسی باشیم و در کنکور شرکت کنیم و رشته ی پزشکی قبول شیم . میتونیم از ایست خدمت استفاده کنیم؟ممنون میشم راهنمایی کنید

 30. عمران
  ۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۵۳

  سلام یه سوال خواهشن جواب بدید ایست خدمت فقط برای کنکور ارشده یا سراسری هم میشه امتحان داد

 31. علی حسینی
  ۳۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۵

  سلام
  من الان حین خدمت سربازی هستم و از طریق استعدادهای درخشان و بدون کنکور برای دکتری دانشگاه امیرکبیر پذیرفته شده ام. می خواستم بدونم میتونم ایست خدمت بزنم یا حتما باید از طریق کنکور باشه این ادامه تحصیل؟

  • dr-naqizade
   ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۷

   سلام و وقت بخیر
   جهت اطلاع از شرایط ایست خدمتی نظام وظیفه 99 با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

 32. Jalal feiz
  ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۹

  سلام.من دانشجوی روزانه دولتی هستم و قصد دارم بعد از اتمام درسم دوباره کنکور کارشناسی بدم.باید از ایست خدمتی استفاده کنم؟؟

 33. سجاد
  ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۰

  سلام خسته نباشید
  اگر یکبار از دانشگاه روزانه انصراف داده و در مهلت یکساله ب خدمت سربازی اعزام شویم و بعد در دانشگاه ازاد ثبت نام کرده و ایست خدمتی بگیریم ایا با شرکت مجدد در کنکور میتوتن پزشکی و دارو و… خوند و از دانشگاه آزاد انصراف داد ؟آیا در صورت انصراف مهلت یکساله برای کسانی ک قبلا یکبار انصراف داده اند وجود دارد ؟

  • dr-naqizade
   ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۶

   سلام ممنون
   شما در صورتی که از دانشگاه سراسری قبول بشین و یکسال از انصرافتون تو دانشگاه سراسری گذشته باشد میتونید از ایست خدمتی استفاده نمایید.

ایران تحصیل
تماس با مشاور