ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور

سامانه ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور 1402

  • دسته بندی
  • دیدگاه ها ۰
ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ممکن است برخی داوطلبان به هنگام تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام کنکور 1402 دچار اشتباه در درج اطلاعات شده باشند که این افراد باید نسبت به اصلاح اشتباهات صورت گرفته اقدام نمایند. سازمان سنجش به همین منظور امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور 1402 را در زمان ثبت نام و یا دریافت کارت ورود به جلسه مهیا کرده است. در فرآیند ثبت نام کنکور سراسری گاهی ممکن است داوطلبان به دلایل مختلفی همچون بی دقتی و یا عدم اطلاع از قوانین، اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری را اشتباه وارد کرده باشند.

به همین دلیل سازمان سنجش در 4 مرحله (زمان ثبت نام، تمدید مهلت، مهلت مجدد و زمان دریافت کارت ورود به جلسه) گزینه ای را تحت عنوان ویرایش ثبت نام در اختیار داوطلبان قرار داده است تا بتوانند دوباره وارد فرم ثبت نام شده و اطلاعات خود را تصحیح نمایند. با توجه به اهمیت این مرحله برای متقاضیان در ادامه جزئیات مربوط به نحوه و زمان ویرایش ثبت نام کنکور سراسری 1402 را بررسی خواهیم کرد.

 

 

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور 1402

کنکور امسال در دو بازه زمانی دی ماه و تیرماه برگزار خواهد شد. اولین کنکور پیش رو کنکور دی 1401 خواهد بود که تاریخ ویرایش اطلاعات کنکور به شرح زیر است:

همزمان با شروع شدن ثبت نام کنکور، لینک ویرایش و اصلاح اطلاعات ثبت نامی این آزمون نیز در سایت سنجش فعال خواهد شد. بنابراین افرادی که قصد شرکت در کنکورهای سال 1402 را دارند مطابق زمان ثبت نام این آزمون در مهلت نام نویسی یعنی برای کنکور دی از 8 لغایت 14 آبان و برای کنکور تیر از 15 لغایت 21 فروردین فرصت  برای ویرایش اطلاعات ثبت نام خواهند داشت.

بعد از اتمام بازه زمان اولیه ثبت نام کنکور 1402، معمولا سازمان سنجش مهلت ثبت نام را برای 2 الی 3 روز تمدید خواهد کرد و به این ترتیب فرصت دوباره ای در اختیار داوطلبانی قرار می گیرد. در این مهلت افرادی که در مهلت اولیه موفق به تکمیل فرم ثبت نام نشدند یا از زمان ثبت نام جا ماندند اقدام به ثبت نام خواهند کرد. در این دوره زمانی تمامی افراد ثبت نام کننده امکان ویرایش اطلاعات اشتباه در ثبت نام کنکور سراسری را دارند که باید از طریق لینک های اعلام شده این کار را انجام دهند.

هنوزتمدید مهلت ثبت نام کنکور 1402 مشخص نیست؛ اما اگر به سال های گذشته استناد کنیم، احتمالاً در بازه 2 یا 3 روز امکان تمدید مهلت ثبت نام وجود خواهد داشت.

اگر باز هم در این بازه موفق به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود نشدید، می توانید در بازه زمانی بعدی که حدوداً یک ماه بعد از ثبت نام انجام می شود، برای ویرایش اطلاعات خود اقدام کنید.

با توجه به اینکه امسال تغییراتی در زمان و نحوه برگزاری کنکور 1402 مشخص نیست که فرصت مجددی برای نام نویسی در کنکور در نظر گرفته می شود یا خیر. به همین خاطر پیشنهاد می کنیم با ما در تماس باشید تا از آخرین اخبار مرتبط با خبر شوید.

 

 

اطلاعیه:

به صورت کلی در 3 بازه زمانی داوطلبان امکان ویرایش اطلاعات خود را دارند که شامل زمان ثبت نام، زمان تمدید ثبت نام و زمان دریافت کارت ورود به جلسه می شود.

 

 

ویراش اطلاعات ثبت نام کنکور 1402 در زمان دریافت کارت ورود به جلسه

در  زمان دریافت کارت ورود به جلسه نیز امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی وجود دارد. سازمان سنجش به صورت محدود امکان تغییر و اصلاح برخی از اطلاعات ثبت نامی داوطلبان را در این دوره فراهم کرده است.

تمامی متقاضیان در این بازه زمانی می توانند مواردی مانند (کد سوابق تحصیلی، سری و سریال شناسنامه، محل تولد، سهمیه کنکور سراسری، معدل کتبی نهایی دیپلم، محل گرفتن مدرک ماقبل ديپلم، محل گرفتن مدرک ديپلم و وضعيت تحصيلی و اشتغال) را به صورت اینترنتی اصلاح نمایند و برخی اطلاعات مانند (زبان خارجی انتخابی داوطلب، نوع معلولیت و عکس داوطلب) از طریق مراجعه به باجه های رفع نقص برطرف کنند.

 

 

برای اطلاع از مدارک لازم برای ثبت نام کنکور کلیک کنید.

 

 

نحوه ویراش اطلاعات ثبت نام کنکور

جهت ویراش اطلاعات ثبت نام کنکور 1402 ابتدا باید به سامانه سنجش وارد شوید. پس از ورود به سایت با توجه به اطلاعات ثبت نام خود می‌توانید به سامانه مذکور وارد شوید. در این سامانه اطلاعات ثبت نامی خود را می‌توانید ملاحظه نمایید و با توجه به لینک ویرایش ثبت نام ، کلیک نموده و اطلاعات خود را ملاحظه نمایید.

مهلت ویرایش اطلاعات داوطلبان کنکور1401 این امکان را برای کلیه داوطلبانی که به هر دلیلی موفق به ثبت نام نشده‌اند به وجود می‌آورد تا بتوانند با استفاده از این سامانه ثبت نام خود را انجام دهند. توصیه ما به این دسته از داوطلبان این است که ابتدا به مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام بپردازید و پس از آن فرم موجود در دفترچه را تکمیل نمایید تا از اشتباهات رایجی که ممکن است صورت گیرد جلوگیری نمایید.

به هنگام ویراش اطلاعات ثبت نام کنکور نهایت دقت را برای تصحیح و یا وارد نمودن اطلاعات خود داشته باشید برخی از اطلاعت ثبت شده در این زمان، حتی به هنگام رفع نقص کارت نیز، قابل ویرایش نخواهند بود و چنانچه حتی موفق به پذیرش در این زمینه گردید، با توجه به مغایرت مدارک و اطلاعات ثبت نیامی ، از ادامه تحصیل شما جلوگیری خواهد شد.

برای ویرایش اطلاعات در زمان ثبت نام باید مراحل زیر را طی کنید:

ابتدا باید با مراجعه به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org وارد سامانه شوید.

سپس با ورود به بخش سراسری و کلیک روی لینک ثبت نام آزمون سراسری 1402 فرایند را آغاز کنید.

 

ویرایش اطلاعات در زمان ثبت نام

 

برای اطلاع از جزییات مربوط به تمدید ثبت نام کنکور کلیک کنید.

 

در این قسمت باید گزینه ویرایش اطلاعات را انتخاب نمایید.

سپس با درج اطلاعات ثبت نامی و مشخص کردن نظام آموزشی + (شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام) ادامه مراحل را بروید.

 

نحوه وارد شدن برای ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور

 

برای اطلاع از زمان، نحوه و شرایط ثبت نام دانشگاه شاهد بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

نحوه ویرایش اطلاعات زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 

چند روز قبل از برگزاری کنکور سراسری، امکان دریافت کارت ورود به جلسه از سایت سازمان سنجش فراهم خواهد شد که در این بازه زمانی نیز امکان ویرایش اطلاعات وجود خواهد داشت. 

 

مراحل ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور 1402 زمان دریافت کارت ورود به جلسه شامل موارد زیر می شود:

 

  1. مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org
  2. ورود به بخش سراسری
  3. انتخاب گزینه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور 1402
  4. کلیک بر روی گزینه ویرایش اطلاعات بر روی کارت صادر شده

پس در ابتدا وارد سایت سنجش شده و عبارت کارت ورود به جلسه را انتخاب می کنیم.

برای ورود به صفحه مشاهده کارت باید یکی از 4 روش زیر را امتحان کنید.

  1. شماره پرونده، کد رهگیری و شماره شناسنامه
  2. شماره پرونده، کد ملی و سریال شناسنامه
  3. شماره پرونده، شماره داوطلبی
  4. شماره سریال، شماره شناسنامه

 

ویرایش اطلاعات کنکور در زمان دریافت کارت

 

در این قسمت کارت ورود به جلسه شما به نمایش در می آید که در صورت وجود هرگونه اشتباه در اطلاعات می توانید از قسمت ” ویرایش اطلاعات ” ، اطلاعات خود را   اصلاح نمایید. 

 

 

اطلاعیه:

برخی از ایرادات کارت ورود به جلسه کنکور سراسری مثل اشتباهات عکس، عدم اعمال سهمیه و … فقط از طریق مراجعه به باجه‌های رفع نقص کنکور قابل اصلاح است.

برای اطلاع از اینکه کد رشته محل در ثبت نام کنکور چیست، کلیک کنید.

سامانه ویراش اطلاعات ثبت نام کنکور 

ایران تحصیل سامانه ویراش اطلاعات ثبت نام کنکور 1401 را راه اندازی نمده است که با توجه به این سامانه تمامی داوطلبان عزیز می توانند بدون هیچ گونه محدودیتی و مراجعه فیزیکی به مراکز کافی نت ها و به دور از خطاهای احتمالی ، به راحجتی با تنها با برقرتری یک تماس به کلیه اطلاعت و همچنین راهنمایی های لازم دسترسی پیدا کنند.

آن دسته از داوطلبانی که جامانگان از ثبت نام محسوب می شوند نیز، با توجه به این سامانه می توانند در مهلت ویرایش اطلاعات داوطلبان کنکور 1402 نسبت به ثبت نام مجدد اقدام نمایند. متخصصین ما با استفاده از تجربه و علم خود به خوبی از تمامی قوانین و همچنین بندهای مربوط به ثبت نام اگاهند . لذا به خوبی می توانند راهنمایی های لازم را به کلیه داوطلبان گرامی ارائه نمایند.

برای برقراری ارتباط با مشاورین ایران تحصیل کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. مشاورین و متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه رز آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند. با برقرری این ارتباط می توانید انجام ویراش اطلاعات ثبت نام کنکور 1402 را به متخصصین ما بسپارید و یا از زمان مهلت ویرایش اطلاعات داوطلبان کنکور 1402 ، به خوبی مطلع گردید.

 

برای دانلود pdf مطلب کلیک کنید.

 

خلاصه مطلب

ما در این مطلب سعی کردیم به بررسی نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور بپردازیم. همانطور که اشاره کردیم امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور 1402 در سه بازه زمانی وجود دارد که شامل بازه ثبت نام، تمدید ثبت نام و زمان دریافت کارت می شود. در صورتی که اطلاعات خود را اشتباه وارد کرده اید و قصد ویرایش آن را دارید باید از زمان دقیق و تاریخ های اعلام شده اطلاعات کافی را بدست آورید و نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام کنید. در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتری در خصوص نحوه ویرایش اطلاعات داشتید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

به این پست امتیاز دهید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

سامانه ویراش اطلاعات ثبت نام کنکور 1402 در کدام سایت است؟

سامانه ویراش اطلاعات ثبت نام کنکور 1402 در سایت sanjesh.org موجود میباشد.

نحوه ویراش اطلاعات ثبت نام کنکور 1402 در سامانه sanjesh.org چگونه است؟

نحوه ویراش اطلاعات ثبت نام کنکور  1402 در سامانه sanjesh.org کامل در مقاله توضیح داده شده است اگر در ویرایش آن به مشکل برخوردید کارشناسان ایران تحصیل آماده خدمت رسانی هستند.

آیا مهلت ویرایش اطلاعات ثبت شده، تمدید خواهد شد؟

خیر، اگر در ویرایش اطلاعا خود در زمان مشخص شده نشده اید امکان تمدید ویرایش وجود ندارد.

مطالب مرتبط

نظرات

تماس با مشاور