تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از کل کشور
ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور 98

سامانه ویراش اطلاعات ثبت نام کنکور 1400

  • دسته بندی
  • دیدگاه ها ۰
ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور 98
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

ویراش اطلاعات ثبت نام کنکور 1400 از امروز آغاز می شود به اطلاع تمامی داوطلبان محترمی که جهت ثبت نام کنکور 1400 اقدام نموده اند و در ورود اطلاعات خود مواردی را به اشتباه وارد نموده اند می رسانیم سامانه ویرایش اطلاعات کنکور 1400 از امروز جهت ویرایش و تصحیح اطلاعات وارده جهت ثبت نام امکان پذیر می باشد.

شایان ذکر است داوطلبان محترم جهت ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود می توانند وارد سامانه ویرایش ثبت نام کنکور 1400 شوند و موارد لازمه را تصحیح نمایند ضمنا داوطلبانی گرامی جهت اطمینان در تصحیح اطلاعات می توانند جهت ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون سراسری 1400 از ساعات 8 صبح الی 12 شب با شماره های 9099072952 (تماس از سراسر ایران) و 9099072952 (تماس از استان تهران) تماس حاصل نمایند.

 

جهت بهره مندی از مشاوره رایگان کنکور  – یا مشاوره موفقیت در کنکور سراسری روی لینک مورد نظر کلیک کنید

 

ویراش اطلاعات ثبت نام کنکور 1400

ویراش اطلاعات ثبت نام کنکور 1400 برای آن دسته از داوطلبانی است که در وارد نمودن اطلاعت ثبت نامی خود دچار خطا و اشتباه شده‌اند. سازمان سنجش فرصتی را مبنی بر مهلت ویرایش اطلاعات داوطلبان کنکور 1400 قرار داده است. با توجه به اینکه دانش آموزان سال سوم متوسطه دوم هنوز فرا التحصیل نشده‌اند، لذا اطلاعات و مدارک آنان نیز تکمیل نمی‌باشد. در نتیجه برخی از بندهای مربوط به فرم ثبت نام برای آنان خالی خواهد بود.

به هنگام ثبت نام کنکور سراسری بسیاری از داوطلبان برای پر کردن فرم ثبت نام به کافی نت‌ها مراجعه می‌نمایند. در نتیجه احتمال خطا و اشتباه در پر کردن فرم ثبت نام بالا می‌رود و همین مسئله موجب بروز مشکلاتی برای متقاضیان گرامی می‌گردد. برنامه ریزی کنکور 1400 صرفاً به تهیه بهترین منابع کنکور و یا یادگیری تکنیک‌های تست زنی کنکور منتهی نمی‌گردد. بلکه چنانچه به موقع برای ویراش اطلاعات ثبت نام کنکور 1400 اقدام ننمایید. حتی در صورت قبولی دچار مشکل خواهید شد.

با توجه به اینکه تأثیر سوابق تحصیلی برای نتیجه آزمون در سال‌های اخیر رو به افزایش است، در نتیجه وارد نمودن اطلاعات مربوط به سوابق تحصیلی از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار می‌باشد. به همین دلیل آن دسته از داوطلبانی که معدل آنان مشخص نشده است، لازم است در زمان ویراش اطلاعات ثبت نام کنکور 1400 نسبت به وارد نمودن زمان دقیق آن اقدام نمایند.

 

جهت اطلاع از ویراش اطلاعات ثبت نام کنکور 1400 – اطلاع از نتیجه کنکور  –  شرایط پذیرش بدون کنکور ، نحوه ثبت نام ، از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور 1400

مهلت ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور 98

مهلت ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور

مهلت ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور 1400 حدوداً یک هفته می‌باشد که داوطلبان لازم است با توجه به این زمان لازم است نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند. برای آن دسته از داوطلبانی که در وارد نمودن اطلاعات خود دچار خطا . یا اشتباهی شده‌اند و همچنین مدارک آن‌ها به هنگام ثبت نام تکمیل نبوده است، می‌توانند در این زمان نسبت به تکمیل و یا ویرایش فرم ثبت نام اقدام نمایند.

ویرایش اطلاعات ثبت نام به صورت الکترونیکی امکان‌پذیر می‌باشد و نیازی به مراجعه حضوری نخواهد بود. مهلت ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور 1400 به صورت مشخص شده می‌باشد در نتیجه چنانچه داوطلبان در این زمان نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام ننمایند، مهلت دیگری برای آنان قرار داده نخواهد شد. با توجه به شلوغی خطور بهتر است مراجعه به سایت را در روزهای پایانی موکل ننمایید.

در ادامه در رابطه با ویراش اطلاعات ثبت نام کنکور 1400 به صورت کامل توضیح خواهیم داد. همچنین زمان مهلت ویرایش اطلاعات داوطلبان کنکور 1400 را نیز شرح خواهیم داد. همچنین سامانه‌ای را ایران تحصیل برای کلیه داوطلبان عزیز تعبیه نموده است که با توجه به آن، تمامی داوطلبان عزیز می‌توانند با استفاده از این سامانه تنها با برقراری تماس کلیه امور مربوط به ویرایش اطلاعات را به انجام برسانند.

 

همزمان با ویراش اطلاعات ثبت نام کنکور امکان ثبت نام مجدد برای دانش آموزان وجود دارد.

 

 

نحوه ویراش اطلاعات ثبت نام کنکور

ویرایش ثبت نام کنکور 98

ویرایش ثبت نام کنکور

جهت ویراش اطلاعات ثبت نام کنکور 1400 ابتدا باید به سامانه سنجش وارد شوید. پس از ورود به سایت با توجه به اطلاعات ثبت نام خود می‌توانید به سامانه مذکور وارد شودی. در این سامانه اطلاعات ثبت نامی خود را می‌توانید ملاحظه نمایید و با توجه به لینک ویرایش ثبت نام ، کلیک نموده و اطلاعات خود را ملاحظه نمایید.

مهلت ویرایش اطلاعات داوطلبان کنکور1400 این امکان را برای کلیه داوطلبانی که به هر دلیلی موفق به ثبت نام نشده‌اند به وجود می‌آورد تا بتوانند با استفاده از این سامانه ثبت نام خود را انجام دهند. توصیه ما به این دسته از داوطلبان این است که ابتدا به مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام بپردازید و پس از آن فرم موجود در دفترچه را تکمیل نمایید تا از اشتباهات رایجی که ممکن است صورت گیرد جلوگیری نمایید.

به هنگام ویراش اطلاعات ثبت نام کنکور نهایت دقت را برای تصحیح و یا وارد نمودن اطلاعات خود داشته باشید برخی از اطلاعت ثبت شده در این زمان، حتی به هنگام رفع نقص کارت نیز، قابل ویرایش نخواهند بود و چنانچه حتی موفق به پذیرش در این زمینه گردید، با توجه به مغایرت مدارک و اطلاعات ثبت نیامی ، از ادامه تحصیل شما جلوگیری خواهد شد.

 

 

برای اطلاع از زمان، نحوه و شرایط ثبت نام دانشگاه شاهد بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

سامانه ویراش اطلاعات ثبت نام کنکور 1400

ایران تحصیل سامانه ویراش اطلاعات ثبت نام کنکور 1400 را راه اندازی نمده است که با توجه به این سامانه تمامی داوطلبان عزیز می توانند بدون هیچ گونه محدودیتی و مراجعه فیزیکی به مراکز کافی نت ها و به دور از خطاهای احتمالی ، به راحجتی با تنها با برقرتری یک تماس به کلیه اطلاعت و همچنین راهنمایی های لازم دسترسی پیدا کنند.

آن دسته از داوطلبانی که جامانگان از ثبت نام محسوب می شوند نیز، با توجه به این سامانه می توانند در مهلت ویرایش اطلاعات داوطلبان کنکور 1400 نسبت به ثبت نام مجدد اقدام نمایند. متخصصین ما با استفاده از تجربه و علم خود به خوبی از تمامی قوانین و همچنین بندهای مربوط به ثبت نام اگاهند . لذا به خوبی می توانند راهنمایی های لازم را به کلیه داوطلبان گرامی ارائه نمایند.

برای برقراری ارتباط با مشاورین ایران تحصیل کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. مشاورین و متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه رز آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند. با برقرری این ارتباط می توانید انجام ویراش اطلاعات ثبت نام کنکور 1400 را به متخصصین ما بسپارید و یا از زمان مهلت ویرایش اطلاعات داوطلبان کنکور 1400 ، به خوبی مطلع گردید.

 

جهت اطلاع از ویراش اطلاعات ثبت نام کنکور  – دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ، مشاوره انتخاب رشته کنکور ، شرایط پذیرش بدون کنکور ، مشاوره و برنامه ریزی کنکور  ، از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

 

کانال اطلاع رسانی ویرایش اطلاعات کنکور سراسری 98

کانال اطلاع رسانی ویرایش اطلاعات کنکور سراسری بیشتر بدانید :

 

کد سوابق دیپلم و پیش دانشگاهی

نتایج نهایی کنکور سراسری 

مشاوره رایگان کنکور هنر 

مشاوره رایگان کنکور تجربی 

ثبت نام بدون کنکور رشته پرستاری

ثبت نام دانشگاه سراسری بدون کنکور 

مامايي بدون كنكور

مشاوره ادامه تحصیل در سنین بالا

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

شهریه رشته فیزیوتراپی دانشگاه آزاد

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

رشته علوم آزمایشگاهی بدون کنکور

رشته مهندسی بهداشت حرفه ای بدون کنکور

رشته پزشکی بدون کنکور 

مشاوره تحصیلی تلفنی

جمع بندی کنکور 

dipcode.medu.ir

زمان ویرایش اطلاعات داوطلبان کنکور

ویراش اطلاعات ثبت نام کنکور

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

سامانه ویراش اطلاعات ثبت نام کنکور 1400 در کدام سایت است؟

سامانه ویراش اطلاعات ثبت نام کنکور 1400 در سایت sanjesh.org موجود میباشد.

نحوه ویراش اطلاعات ثبت نام کنکور 1400 در سامانه sanjesh.org چگونه است؟

نحوه ویراش اطلاعات ثبت نام کنکور 1400 در سامانه sanjesh.org کامل در مقاله توضیح داده شده است اگر در ویرایش آن به مشکل برخوردید کارشناسان ایران تحصیل آماده خدمت رسانی هستند.

آیا مهلت ویرایش اطلاعات ثبت شده، تمدید خواهد شد؟

خیر، اگر در ویرایش اطلاعا خود در زمان مشخص شده نشده اید امکان تمدید ویرایش وجود ندارد.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور