ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

سامانه ثبت نام جهش تحصیلی + زمان، شرایط و منابع ۱۴۰۳

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۱۰۶
 • تاریخ بروزرسانی: ۲ تیر ۱۴۰۳
سامانه ثبت نام جهش تحصیلی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

ثبت نام جهش تحصیلی با یک تماس

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

سامانه ثبت نام جهش تحصیلی برای دانش آموزان مدارس فعال شد. کلیه دانش آموزان محترم می‌توانند بعد از کسب اطلاعاتی در رابطه با شرایط لازم برای ثبت نام دانش آموزان جهشی وارد سامانه شده و اقدامات لازم را برای ثبت نام بعد از دادن امتحان در سامانه سنجش جهش تحصیلی انجام دهند.

دانش آموزان می‌توانند هر سال قبل از شروع سال تحصیلی جدید در سامانه ثبت نام جهش تحصیلی نام نویسی کنند و به اصطلاح یک پایه را جهشی بخوانند. دانش آموزانی که می‌خواهند برای جهش تحصیلی ثبت نام کنند باید به مدرسهای که در آن تحصیل می‌کنند مراجعه کرده تا مدیر مدرسه اقدامات لازم را در این خصوص انجام دهد.

کال تو اکشن راهنمای تلفنی

زمان و نحوه ثبت نام برای جهش تحصیلی سال 1403

زمان ثبت نام برای جهش تحصیلی معمولا در پایان امتحانات خرداد ماه هر سال آغاز می‌شود و برای ثبت نام عزیزانی که قصد دارند از یکی از مقاطع تحصیلی بدون گذراندن یک سال تحصیلی عبور کنند تا اواسط تیر ماه مهلت در نظر گرفته شده است.

در خصوص نحوه ثبت نام و مراحل جهش تحصیلی باید در نظر داشته باشید که در ابتدای کار باید این موضوع توسط دانش آموز یا والدین او به مدیریت مدرسه اطلاع داده شده و مدیریت مدرسه اقدامات اولیه را در این خصوص انجام دهد.

زمان و نحوه ثبت نام برای جهش تحصیلی سال

در صورتی که مدیر مدرسه با این درخواست یعنی انجام جهش تحصیلی موافقت کند، باید دانش آموز هزینه ثبت‌نام را پرداخت کرده و سپس به اداره آموزش و پرورش منطقه برای سنجش معرفی شوند.

پس از موافقت مدیر مدرسه، جلسات مشاوره‌ای برای آمادگی و محک زدن دانش آموز در نظر گرفته می‌شود که پس از تایید مشاور باید دانش آموز به اداره آموزش و پرورش منطقه خود مراجعه کند.

ثبت نام جهش تحصیلی از طریق آموزش و پرورش

همانطور که در بخش های قبلی اشاره شد قبل از مراجعه به آموزش پرورش باید با مدیریت مدرسه و مشاوران جلساتی را گذراند و تاییدیه مربوطه را گرفت؛ اما پس از این اقدامات نیاز است دانش آموز از جهت هوش و توانایی های درسی مورد سنجش قرار گیرد.

به طور خلاصه در صورتی که دانش آموزان واجد شرایط ثبت‌ نام برای جهش تحصیلی باشند ابتدا باید تست هوش جهش تحصیلی دهند و در صورتی که در این تست، امتیاز کافی را به دست آوردند باید در آزمون‌های مقطع تحصیلی شرکت کنند. در صورتی که دانش آموزان بتوانند در این آزمون نمره کافی را به دست آورند مجاز به جهش تحصیلی خواهند شد.

ثبت نام جهش تحصیلی از طریق آموزش و پرورش

معمولا وزارت آموزش و پرورش تست هوش دانش آموزان را از 26 تیر ماه تا 26 مرداد ماه انجام می‌دهد. لذا شما در این تاریخ مقرر شده میتوانید مراجعه کنید. البته لازم به ذکر است که دانش آموز باید حداقل آی کیو 120 باشد تا بتواند در آزمون تست موفق شود.

ثبت‌نام برای جهش تحصیلی از مدارس آغاز شده و مدیران مدرسه هنگام ثبت‌نام برای جهش تحصیلی باید طبق مقررات عمل نموده و در صورتی که دانش آموزی واجد شرایط باشد باید اطلاعات فردی و عملکرد درسی وی را در سامانه ثبت نام نماید.

در رابطه با زمان ثبت‌نام دانش آموزان جهشی در سامانه، باید خدمت شما عرض کنیم که این امر همزمان با آغاز سال تحصیلی و ثبت‌نام در مدارس برای دانش آموزان انجام می‌شود.

به این ترتیب که دانش آموزان مقطع ابتدایی برای ورودی‌های سال جاری، از 31 خرداد ماه آغاز و تا 21 مرداد نیز ادامه داشت.

اقدامات لازم برای جهش تحصیلی

در رابطه با زمان ثبت نام دانش آموزان مقطع متوسطه در سامانه، باید عرض کنیم که این امر برای آن‌ها در سال جاری از 23 تیر ماه آغاز شد و تا مدتی بعد یعنی اواسط مرداد ماه نیز ادامه داشت.

 تاریخ های اعلام شده مریوط به سال گذشته است و در حال حاضر تاریخ دقیق ثبت نام و زمان مراجعه دانش آموزان اطلاع رسانی نشده است. به محض انتشار اطلاعیه هایی در این خصوص از طریق همین صفحه به همراهان اعلام میگردد.

بنر کال تو اکشن

سامانه ثبت نام جهش تحصیلی

همانطور که گفته شد بخشی از ثبت نام از طریق مدیریت مدرسه انجام می‌شود. در کنار آن بخش دیگری از ثبت نام باید توسط دانش آموز و در سامانه‌ای تحت عنوان سامانه دانش آموزی به آدرس snd.medu.ir انجام می‌گردد.

البته لازم به ذکر است این سامانه علاوه بر این که پورتال دانش آموزان را دارد مربوط به اقدامات مربوط به مدیریت مدارس نیز هست و مدیران مدارس نیز میتوانند از طریق این سامانه اقدام کنند.

در سال های گذشته این سامانه بطور متمرکز در آدرس اینترنتی snd.medu.ir در دسترس بود اما در حال حاضر با مراجعه به این سامانه با پیامی تحت عنوان تغییر آدرس های اینترنتی مراجعان مواجه خواهید شد که خدمات این سامانه را از حالت متمرکز خارج کرده و در دسته بندی های زیر قرار میدهد:

ردیف مخاطب آدرس اینترنتی سامانه جدید
1 مقطع پیش دبستانی p-snd.medu.ir
2 مقطع متوسطه اول m1-snd.medu.ir
3 مقطع متوسطه دوم m2-snd.medu.ir
4 مدارس بزرگسالان t-snd.medu.ir
5 مقطع متوسطه اول پیش حرفه ای – استثنایی esm1p-snd.medu.ir
6 مقطع متوسطه دوم حرفه ای – استثنایی esm2p-snd.medu.ir
7 مدارس پیش دبستانی استثنایی ps-snd.medu.ir
8 مدارس ابتدایی استثنایی es-snd.medu.ir
9 سامانه پشتیبانی support-snd.medu.ir

شرایط ثبت نام جهش تحصیلی

یکی از روش‌های کوتاه کردن زمان تحصیل، جهشی خواندن است به این صورت که دانش آموزان دو پایه تحصیلی را در یک پایه می‌خوانند مثلا می‌توانند از پایه اول به سوم بروند.

تمام دانش آموزانی که می‌خواهند برای سال 1403 جهت جهش تحصیلی پایه‌های بالاتر ثبت‌نام کنند، باید پایه‌های اول مقطع‌های قبل را گذرانده باشند. همچنین دانش آموزانی م‌ توانند برای جهش تحصیلی ثبت نام کنند که ضریب هوشی بالاتری را نسبت به همکلاسی‌های خود داشته باشند.

برای اطلاع از شرایط ثبت نام جهش تحصیلی متوسطه اول و دوم کلیک کنید.

شرایط ثبت نام برای دانش آموزان مقطع اول متوسطه

 • نمره نوبت دوم و معدل فرد دانش آموز در پایه هفتم تحصیلی به ترتیب نباید از 15 و 18 کمتر باشد.
 • نمرات دانش آموز در پایه هشتم در امتحانات شهریور ماه مخصوص دانش آموزان مایل به جهش تحصیلی به هیچ وجه نباید از 16 پایین تر باشد.

برای ورود به سامانه پشتیبانی همگام و اطلاع از شماره تماس پشتیبانی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

شرایط ثبت نام برای دانش آموزان مقطع ابتدایی

 • تأیید صلاحیت های روانی و هوشی توسط آموزش و پرورش استثنایی
 • کسب نمره خیلی خوب در تمامی دروس پایه های تحصیلی

شرایط ثبت نام در سامانه جهش تحصیلی برای دانش آموزان استعداد درخشان

باید عرض کنیم که شرایط جهش تحصیلی در سایت ثبت‌نام جهش تحصیلی برای دانش آموزان استعداد درخشان و افرادی که مایل به جهش تحصیلی در مدارس تیز هوشان هستند با دیگر دانش آموزان فرق دارد.

در این بخش با ذکر شرایط ثبت نام در سایت، برای دانش آموزان استعداد درخشان در خدمت شما هستیم.

 • نمرات دانش آموزان مایل به جهش تحصیلی در پایه هشتم ابتدایی در امتحان ورودی این دوره به هیچ وجه نباید از 17 کمتر باشد.
 • نمرات فرد متقاضی در دروس مختلف به هیچ وجه نباید از 18 پایین تر باشد.
 • داشتن معدل حداقل 19 برای دروس مختلف مورد امتحان در خرداد ماه در پایه هفتم تحصیلی برای هر یک از دانش آموزان مایل به داشتن جهش تحصیلی الزامی و مهم است.

شرایط اولیه جهش تحصیلی

مراحل ثبت نام در سامانه جهش تحصیلی دانش آموزان

مراحل ثبت نام در سامانه جهش تحصیلی دانش آموزان

کلیه دانش آموزان مایل به ثبت نام در سایت ثبت نام جهش تحصیلی الزاماً باید قبل از هر اقدامی از مراحل ثبت نام دانش آموزان تحصیلی اطلاعات لازم را بدست آورند.

در صورت تمایل به شرکت در فرآیند جهش تحصیلی و ثبت نام، باید درخواست خود را به مدیر مدرسه ارائه دهید. مراحل ابتدایی ثبت نام توسط مدیر و در سامانه سناد دانش‌آموزی انجام می‌شود. مدیر باید دانش‌آموز را برای ثبت نام در جهش تحصیلی نام نویسی کند، سپس پس از تأیید درخواست، وارد مرحله بعدی یعنی آزمون هوش شود.

برای ورود به سامانه سناد دانش‌آموزی، ابتدا مطابق جدول ارائه شده آدرس مربوط به مدرسه خود را انتخاب کنید، سپس پس از ورود به صفحه اصلی، روی عبارت ورود به بخش مدارس کلیک کنید

کد مدرسه (که یک عدد 8 رقمی منحصر به فرد است)، کد ملی و کلمه عبور (که رمز سامانه قدیمی است) را در جاهای مشخص شده وارد کرده و سپس دکمه ورود را فشار دهید.

پس از بررسی وضعیت ثبت‌نام در پایه جدید و آزادسازی دانش‌آموز، اطلاعات کاربری او را مجددا در بخش دانش‌آموزان جهشی ثبت کنید.

در صورتی که دانش‌آموز قصد جهش تحصیلی بیش از دو پایه را داشته باشد، منطقه شماره‌نامه‌ای برای او ثبت خواهد کرد که این کار به عهده مدیر مدرسه است. بعد از ثبت اطلاعات و درخواست کمیسیون جهش تحصیلی توسط مدیر مدرسه، باید منتظر دریافت نتیجه بمانید تا تاریخ برگزاری آزمون هوش مشخص گردد. درخواست جهش در سامانه مربوطه ثبت شده و با توجه به نمرات و سوابق تحصیلی دانش‌آموز، حکم تایید یا عدم تایید آن صادر خواهد شد.

در مرحله آخر نوبت به ثبت درخواست در سامانه سنجش جهش تحصیلی و همین طور اخذ اطلاعات لازم از سامانه سناد می‌رسد.

دقت کنید که در صورت ثبت نام دانش آموزان در پایه تحصیلی که قصد جهش تحصیلی در آن را دارند هر فرد کاربر سنجش آموزش و پرورش باید ابتدا جهت آزاد سازی دانش آموز از پایه مورد ثبت نام اقدام کرده و در ادامه برای ثبت نام دانش آموزان جهشی در سامانه ثبت نام جهش تحصیلی اقدامات لازم را انجام دهد.

امکان شرکت مجدد در طرح جهش تحصیلی برای دانش آموزان ابتدایی

دانش آموزان بسیاری هستند که در طول سال های گذشته برای ثبت نام در سامانه اقدام کرده‌اند؛ اما متأسفانه مؤفق به قبولی و پذیرش نشده‌اند.

در پاسخ باید عرض کنیم که بله محدودیتی در این رابطه وجود نداشته و فرد به راحتی می‌تواند برای این امر مهم اقدامات لازم را انجام داده و ثبت نام کند.

بنر برنامه ریزی درسی

بنر برنامه ریزی درسی

جهت دانلود PDF مقاله سامانه ثبت نام جهش تحصیلی روی لینک کلیک کنید.

 

پادکست صوتی مقاله

 

3.9/5 - (14 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

ثبت نام جهش تحصیلی با یک تماس

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

سامانه ثبت نام جهش تحصیلی چیست؟

سامانه ثبت نام دانش آموزان جهشی سایت سناد نام دارد و آدرس اینترنتی آن snd.medu.ir است.

آیا ثبت نام دانش آموزی جهشی نیاز به پرداخت هزینه دارد؟

بله. برای واریز هزینه می توانید از طریق سایت پرداخت تعرفه دانش آموزان جهشی اقدام کنید.

چه زمانی باید برای ثبت نام جهش تحصیلی در سامانه اقدام کرد؟

بطور کلی از پایان خرداد تا اواسط مرداد برای ثبت نام جهشی در نظر گرفته شده. برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام در سامانه با تیم مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

آیا شرکت در آزمون هوش در سامانه سنجش جهش تحصیلی برای دانش آموزان جهشی الزامی است؟

بله. کلیه دانش آموزان باید برای این امر اقدامات لازم را انجام دهند.

نظرات

106 دیدگاه دربارهٔ «سامانه ثبت نام جهش تحصیلی + زمان، شرایط و منابع ۱۴۰۳»

 1. Avatar photo ف.ج گفت:

  سلام مدیر مدرسه گفتن که برای جهش تحصیلی اول به سوم ثبت کردن اما در سامانه مای مدیو پیام میاد که توسط مدیر ثبت نشده است. زمان ثبت نام در سامانه سیرت و سیدا مجدد تمدید می‌شود و یا اینکه آیا مهلت ثبت نام وجود دارد؟

  1. Avatar photo moshaver3 گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله وجود داره که میشه توسط کارشناس ثبت کرد به علت اینکه اماکن ذکر این مطالب در کامنت امکان پذیر نیست می تونید
   با کارشناس ارشد سامانه ثبت نام جهش تحصیلی جناب اقای رفیعی داخلی 104 از ساعت 5 ظهر تا 11 شب در روز های شنبه تا چهارشنبه از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره و کد شهر و بدون صفر با شماره 9099075307 تماس حاصل فرمایید.

 2. Avatar photo فاطمه گفت:

  سلام دخترم براجهشی دوم به چهارم ثبت نام کردم زمان تست هوش اولیه کی هست

  1. Avatar photo کارشناس 2 گفت:

   سلام وقت به خیر
   تاریخ برگزاری آزمون در سامانه ثبت نام جهش تحصیلی قید میشود.
   برای اطلاع از نحوه شرکت در این آزمون با کارشناس مربوطه سرکار خانم طهماسبی داخلی ۱۰۸ از ساعت ۹ الی ۱۷ روزهای شنبه تا پنجشنبه از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش کد و صفر با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ تماس بگیرید.

 3. Avatar photo معصومه گفت:

  سلام.دانش آموز بعد از تایید مدیر،برای رزرو نوبت اشتباها پایه دیگری را انتخاب کرده ،باید چیکار کرد؟ امکان حذف نوبت هم وجود نداره

  1. Avatar photo ranjbar گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله این امکان را دارید

 4. Avatar photo آیهان گفت:

  چطور برای جهش سوم به چهارم ثبت نام کنم؟

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   ثبت نام جهشی از طریق سامانه مای مدیو امکان پذیر است

 5. Avatar photo Yyyy گفت:

  سلام میخوام از پنجم به هفتم جهشی بخونم امکان پذیر هست

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   دوره جهشی از دوم به چهارم و چهارم به ششم و از ششم به هشتم امکان پذیر است

 6. Avatar photo ramin گفت:

  سلام من قراره هشتم رو جهشی بخونم میشه بگید
  ازمون تست هوش چطوریه

  1. Avatar photo مشاور حمامی گفت:

   سلام وقتتون بخیر نمونه سئولات تست هوش را از انتشارات مختلف میتوانید تهیه بفرمایید

  2. Avatar photo ادوین گفت:

   سلام اگه بخوام هفتم و هشتم باهم بخونم میشه؟ و چجوری ثبت نام کنم؟ و اینکه تست هوشو از کجا گیر بیارم؟

   1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

    سلام وقت بخیر
    اگر مدنظرز شما جهشی میباشد شما باید دارای یکسری صلاحیت ها باشید و همچنین مدیر مدرسه هم شمارا تایید کند و نمونه سوالات و تست ها در قالب کتمکن نمیشود پاسخگو بود اگر مایل بودید تماس بگیرید تا مشاوران مربوطه راهنماییتان کنند

 7. Avatar photo nj گفت:

  سلام وقت بخیر من در هنرستان مشغول به تحصیلم ایا امکانش هست الان که دهمم سال 11رو توی تابستون جهشی بخونم و سال دیگه برم 12

  1. Avatar photo مشاور حمامی گفت:

   سلام وقتتون بخیر بستگی به ازمون هوش شما دارد

 8. Avatar photo فاطمه شریف گفت:

  سلام و عرض ادب
  پسرم جهش اول به سوم را قبول شد و امتحانات دوم ابتدایی را بانک‌هات خیلی خوب قبول شد
  ولی اولیای مدرسه میفرمایید که هنوز نمرات را ما نتونستیم وارد سامانه کنیم
  آیا صحت داره؟ مقدورهست مرا راهنمایی کنید؟ و اینکه وارد چ سامانه ای بشم ک نمرات را ارسال و تاییداشون بگیرم؟ خودم پیگیر کار پسرم باشم و انجام بدم
  هنوز ن دوم و ن سوم ثبت نام نشده

  1. Avatar photo مشاور راهدار گفت:

   سلام مدیر مدرسه باید از طریق سامانه سیدا اطلاعات دانش اموز رو وارد کند

 9. Avatar photo علیرضا حیدری گفت:

  سلام و عرض ادب
  جهش هفتم به نهم حتی اگه ۶ تا از امتحانا هم گذشته باشه ممکنه؟
  من ۱ شهریور پرسیدم گفتن ۶ تا از امتحانا گذشته
  چیکار میتونم کنم؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   با سلام
   شرایط شما باید مورد بررسی جزئی تر قرار بگیرد برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099075307 داخلی 104 (رفیعی) تماس بگیرید.

   1. Avatar photo مصطفی عرب گفت:

    سلام خوبین
    من سنم بزرگه دوسال عقب موندم می تونم هفتم به نهم را بخونم

    1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

     سلام وقت بخیر
     شرایط جهشی خواندن در مدارس بزرگسالان وجود ندارد.

     1. Avatar photo Faati گفت:

      سلام
      چرا نمیشه خیلیا تو مدارس بزرگسالان جهشی خوندن
      قبلا

     2. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

      دررمدارس بزرگسالان امکان فشرده کردن دوره وجود دارد اما جهشی امکان پذیر نمیباشد.

     3. Avatar photo Faati گفت:

      یعنی همچین چیزی دیگه وجود نداره یا هست

     4. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

      جهش تحصیلی همچنان وجود دارد.

 10. Avatar photo رضا گفت:

  سلام، من متوسطه ام، با مدیرم تماس میگیرم جواب نمیدن
  ((با سلام و احترام
  فرآیند نوبت گیری جهش در روز دوشنبه مورخ 1402/5/30 به مدت 24 ساعت (از 12شب یکشنبه تا 12 شب دوشنبه) فعال می گردد. این زمان به هیچ عنوان قابل تمدید نخواهد بود.
  شایسته است اطلاع رسانی به والدین متقاضی جهش انجام شود)).
  این پیامیه که مدیر ارسال کرده برام
  خب من متوسطه ام باید توی مای مدیو ثبت نام کنم؟
  میرم توی مای مدیو و میزنم روی جهش تحصیلی میره تو سایت سیرت، اونجا همش میزنه شماره تماس ولی رو وارد کنید، وارد میکنم از سایت کلا میپرم بیرون
  خب الان وصعیت من متوسطه ام اینجوریه، حتما تو مای مدیو باید ثبت نام کنم؟ چجوری؟ میبخشید میشه سریع جواب بدید، تا دوساعت دیگه مهلت تموم میشع من از یه سال عقب میوفتم

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   مشکل سایت می بایست حل شود.

 11. Avatar photo محمد گفت:

  سلام دخترم امسال قراره بره اول ابتدایی، آیا میتونه از الان جهشی بخونه؟ یا باید اول رو تموم کنه بعد

  1. Avatar photo مشاور صادقی گفت:

   سلام
   جهشی تحصیل کردن شرایط خاص دارد

  2. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   باید اول ابتدایی بگذرونند بعد اقدام کنند برای جهشی

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • Irtextbook.com + ورود به سامانه ثبت نام کتاب درسی دانش آموزان

  سامانه ثبت نام کتاب درسی دانش آموزان 1403 + ورود irtextbook

  در چندین سال اخیر، نحوه خرید کتاب کاملاً متفاوت شده است و دانش‌آموزان باید از طریق سامانه ثبت نام کتاب درسی به آدرس irtextbook نسبت به تهیه کتاب اقدام کنند. این سامانه، برای تسهیل فروش و توزیع مواد آموزشی و...
 • انتخاب رشته دبیرستان

  مشاوره انتخاب رشته دبیرستان ۱۴۰۳ + تست استعداد شما!

  انتخاب رشته دبیرستان از جمله مهم ترین و چالش برانگیزترین انتخاب هایی است که پیش روی دانش آموزان مقطع متوسطه قرار دارد. اینجاست که دریافت مشاوره  انتخاب رشته دبیرستان اهمیت زیادی پیدا می کند. با دریافت مشاوره انتخاب رشته دبیرستان...
 • شرایط ثبت نام مدارس دانش آموزان اتباع

  شرایط ثبت نام مدارس دانش آموزان اتباع + شیوه نامه 1403

  شرایط ثبت نام مدارس دانش آموزان اتباع با دانش ‌آموزان ایرانی متفاوت است. این دسته از دانش ‌آموزان می‌توانند با مراجعه به سامانه‌ای که سازمان آموزش و پرورش معرفی کرده است، در پایه‌های ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم ثبت...
 • ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ

  ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ ۱۴۰۳ + ورود mehrefarhang.ir

  ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ ۱۴۰۳ آغاز شد. آن دسته از داوطلبانی که مایل به ادامه تحصیل در مدارس فرهنگ می باشند، می توانند در زمان مقرر ، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. ثبت نام آزمون ورودی مدارس...
تماس با مشاور