تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
سامانه المپیاد دانش آموزی

سامانه المپیاد دانش آموزی

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۰
سامانه المپیاد دانش آموزی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

سامانه المپیاد دانش آموزی جهت انجام تمامی موارد ثبت نام، دریافت کارت ورود به جلسه و دریافت کارنامه فعال می باشد. داوطلبان گرامی می توانند با ورود به این سایت با نشانی oly.medu.ir ، از اطلاعات منتشر شده آگاه و در زمان های مقرر نسبت به امور مربوطه اقدام نمایند. با توجه به نزدیکی زمان برگزاری المپیادهای مختلف دانش آموزی، تصمیم داریم بیشتر با سایت المپیاد دانش آموزی آشنا شویم. همچنین، برای کسب جدیدترین اخبار می توانید با همکاران ما تماس بگیبرید.

 

 

به منظور آشنایی با نحوه ورود به سامانه المپیاد دانش آموزی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

سامانه المپیاد دانش آموزی برای چه منظوری است؟

 

oly.medu.ir

 

باشگاه دانش پژوهان جوان تدبیری اندیشیده است تا متقاضیان المپیادهای علمی بدون نیاز به مراجعه حضوری و تنها از طریق اینترنت برای انجام تمامی مراحل نام نویسی، دریافت کارت ورود به جلسه، و دریافت کارنامه اقدام کنند.

بر این اساس، دانش آموزان می توانند در زمان های مقرر شده با ورود به پنل شخصی خود، موارد ذکر شده را انجام دهند. البته باید خاطر نشان کنیم که با توجه آنکه المپیاد دانش آموزی در سه مرحله برگزار می شود، زمان تعیین شده برای این موارد برای مراحل مختلفف متفاوت می باشد.

همچنین، داوطلبان می بایست مبلغ مشخصی را در هنگام ثبت نام در سامانه المپیاد دانش آموزی واریز کرده و سپس کد دریافت شده از کارت اعتباری را وارد نمایند.

 

 

جهت اطلاع از روش و تاریخ اعتراض به نتایج المپیاد دانش آموزی بر روی لینک کلیک کنید

 

 

مراحل ثبت نام در سامانه المپیاد دانش آموزی

برای نام نویسی لازم است که مراحل زیر طی شود:

 • ورود به سامانه oly.medu.ir و وارد نمودن  کد ملی و رمز ورود همگام که قبلا از مدرسه دریافت نموده اید
 • تکمیل اطلاعات خواسته شده در فرم ثبت نامی و بارگذاری مدارک
 • پرداخت وجه خواسته شده از طریق درگاه های بانکی مجازی
 • کلیک بر روی اتمام فرایند و دریافت کد رهگیری ( متقاضیان باید این کد را تا پذیرش نهایی نزد خود نگه دارند).
 • دانش آموزان دقت داشته باشند که در صورت مشاهده هر گونه مغایرت در اطلاعات وارد شده، تمامی مسئولیت های بر عهده داوطلب می باشد.
 • چنانچه مدیران یا مدرسان، دانش آموزان آموزشگاه خود را به صورت گروهی در سامانه المپیاد دانش آموزی ثبت نام نمایند، بایستی حتما عکس و اطلاعات آن ها را تایید کنند.
 • اگر مدیران ثبت نام دانش آموزان را انجام دهند، مسئول مشاهده هر گونه مغایرت در اطلاعات می باشند.

 

 

به منظور آگاهی از زمان اعلام نتایج المپیاد دانش آموزی لینک قرمز را انتخاب نمایید

 

 

دریافت کارت ورود به جلسه از سایت المپیاد 

 

دریافت کارت ورود به جلسه از سایت المپیاد 

 

 

مسلما هر فردی که قصد شرکت در المپیاد دانش آموزی را دارد، به خوبی می داند که بدون داشتن کارت ورود به جلسه حضور در روز آزمون امکانپذیر نمی باشد.

در حال حاضر نمی توان تاریخ دقیقی برای این منظور معرفی کرد، چرا که برای هر مرحله یک کارت جداگانه صادر می گردد. اما به طور معمول و روال مرسوم این است که این کارت سه تا چهار روز قبل از برگزاری المپیاد، صادر می شود.

اما روند دریافت کارت ورود به جلسه در سامانه المپیاد دانش آموزی برای همه آزمون ها یکسان می باشد. به طوری که پس از ثبت آدرس اینترنتی oly.medu.ir و وارد کردن کد ملی و رمز همگام، به صفحه شخصی تان هدایت می شوید. در این پنل قادر خواهید بود تا کارت را با کلیک بر روی منوی مورد نظر دانلود و چاپ نمایید.

 

برای اطلاع از اینکه چگونه برای تیزهوشان برنامه ریزی کنیم؟ بر روی لینک کلیک کنید

 

سایت اعلام نتایج المپیاد دانش آموزی

انتشار کارنامه های المپیاد دانش آموزی نیز به صورت اینترنتی و از طریق سایت oly.medu.ir صورت می گیرد. نتایج مرحله اول المپیاد سال جاری در تاریخ 1 اردیبهشت اعلام شد. زمان اعلام نتایج همه مراحل المپیاد به تریتب زیر می باشد.

 

مرحله اول 1 اردبیهشت
مرحله دوم تیرماه
دوره آموزشی تابستان شهریور
دوره جهانی نیمه دوم اسفندماه

 

در هر کدام از این مراحل، دانش آموزانی که در یک یا چند آزمون خود پذیرفته نشده اند، می توانند تصویر کارنامه و پاسخ برگ خود را در هیمن سایت مشاهده نمایند.

البته این امکان نیز وجود دارد تا  افرادی که نسبت به نتیجه خود اعتراض دارند نیز در مهلت های معینی برای این کار اقدام کنند. کارشناسان مربوطه، کارنامه مورد نظر را با دقت بررسی کرده و در صورت نیاز به تغییر، آن را ترتیب اثر خواهند داد.

 

 

جهت اطلاع از شهریه مدارس تیزهوشان برای فرهنگیان بر روی لینک کلیک کنید

 

 

شرایط شرکت در المپیاد دانش آموزی چیست؟

طبق آنچه که در دستورالعمل های برگزاری المپیادهای علمی oly.medu.ir آمده است، دانش آموزان شرکت کننده در این آزمون باید از شرایط عمومی و اختصاصی برخوردار باشند. شرایط عمومی به شرح زیر می باشند:

 

 • دانش آموزان پایه دهم و یازدهم می بایست در سال تحصیلی 99-1400 در حال تحصیل باشند.

 

 • اگر دانش آموزان شاغل به تحصیل پایه دهم و یازدهم از شرایط عمومی و اختصاصی برخوردار باشند، مجاز به شرکت در بیش از یک آزمون خواهند بود.

 

 • شرکت کنندگان در المپیادهای ادبی و فیزیک به صورت آزمایشی می باشد و دوره آموزشی تابستان نخواهند داشت.

 

 • دارندگان مدال برنز المپیاد کامپیوتر و نقره و برنز و سایر المپیادها که در پایه دهم مشغول به تحصیل می باشند، تنها در صورتی می توانند در المپیادهای سال جاری شرکت نمایند که در همه مراحل برگزیده شوند. عبور به مرحله بعد بدون قبولی در مرحله قبل امکانپذیر نمی باشد.

 

 • دانش آموزان برگزیده المپیاد سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی، و دارندگان مدال های طلا، نقره و برنز المپیادهای دیگر، تنها در صورتی می توانند در المپیاد سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی شرکت نمایند که در همه مراحل آزمون های سال جاری پذیرفته شوند.

  

 

برای دریافت راهنمای ورود به سامانه ثبت نام و اعلام نتایج تیزهوشان لینک مربوطه را انتخاب نمایید

 

 

شرایط اختصاصی شرکت در آزمون المپیاد

در سامانه المپیاد دانش آموزی oly.medu.ir برای پذیرش در هر کدام از رشته ها، شرایط خاصی تعیین شده است. به دلیل آنکه این شرایط طولانی می باشد، در جدول زیر بخشی از آن ها را ذکر می کنیم. اما برای اطلاع دقیق در مورد ضوابط شرکت در رشته مورد خود می توانید از مشاوران ایران تحصیل راهنمایی بگیرید.

 

گروه آزمون المپیاد پایه رشته تحصیلی تسهیلات ملاحظات
شیمی دهم و يازدهم تمامی رشته ها     معاف از کنکور دانش آموزان شاغل به تحصیل در پایه دهم مجاز به شرکت در آزمون های مرحله اول و دوم می باشد. این متقاضیان تنها یک بار می توانند در دوره آمورزشی تابستان و یا دوره های بعد از آن شرکت نمایند.

در صورت انصراف از یک دوره، امتیاز آن ها سلب می شود و برای سال بعد نیز بایستی مجددا ثبت نام کنند. در صورتی که در آزمون مرحله اول شرکت کرده و پذیرفته شوند، مجاز به ورود به مرحله بعد خواهند بود.

 

کامپیوتر دهم و يازدهم تمامی رشته ها معاف از کنکور دانش آموزان پایۀ یازدهم که در سال گذشته موفق به کسب مدال نقره این المپیاد شده اند در صورت تمایل به شرکت مجدّد در این المپیاد، میتوانند با ارائۀ برگ خالصۀ وضعیّت و گواهی اشتغال به تحصیل که به تأیید مدرسه و ادارۀ کلّ آموزش و پرورش رسیده باشد، بدون شرکت در آزمونهای مرحله اول و دوم، در دورۀ آموزش تابستانی 1400 حضور یابند.
فیزيک دهم و يازدهم تمامی رشته ها معاف از کنکور شرکت دانش آموزان پایه دهم در این المپیاد به صورت آزمایشی بوده و به دوره آموزشی تابستان راه نخواهند یافت.

 

برای دریافت نتایج اعتراض به آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی بر روی لینک کلیک کنید

 

 

مدارک لازم جهت ثبت نام در سامانه المپیاد دانش آموزی

 • دانش آموزان بایستی برای هر آزمون مبلغ خاصی که برای سال جاری 40 هزار تومان بود را به صورت اینترنتی و از طریق درگاه های بانکی قرار گرفته در سامانه المپیاد دانش آموزی oly.medu.ir پرداخت نمایند. دقت داشته باشید که در صورت واریز وجه به روش مراجعه به بانک یا دستگاه های خود پرداز، قابل قبول نبوده و ثبت نام انجام نمی شود.

 

 • بارگذاری جدیدترین عکس با کیفیت مناسب. فرمت عکس باید JPG و با سایز 400×300 پیکسل یا 300× 200 پیکسل باشد. حجم این فایل نباید از 70 کیلو بایت تجاوز کرده و در عکس بانوان نیز شئون اسلامی رعایت شود.

 

 

برای اتصال به سامانه سنجش و پذیرش تکمیل ظرفیت هشتم سمپاد بر روی لینک کلیک کنید

 

 

بخش های مختلف سایت المپیاد دانش آموزی oly.medu.ir

نتایج آزمون مرحله اول المپیادهای علمی اعلام شد منابع آزمون المپیادهای علمی

 

دفترچه سوالات آزمون المپیادهای علمی  اصلاحیه دستورالعمل برگزاری آزمون المپیادهای علمی

 

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون لیست اسامی پذیرفته شدگان دوره آموزشی تابستان المپیاد

 

اخبار مهم بخشنامه اصلاحیه زمان برگزاری آزمون المپیادهای علمی

 

پرداخت هزینه ثبت نام

 

 

 

برای دریافت راهنمای سامانه فاینال امتحانات نهایی بر روی لینک کلیک کنید

 

خلاصه مطالب

در این مقاله با نحوه ورود به سامانه المپیاد دانش آموزی و ثبت نام، کارت ورود به جلسه، نتایج و شرایط مربوطه در این سایت آشنا شدیم.

مرحله اول این المپیاد در سال جاری برگزار و نتایج در اردیبهشت ماه اعلام گردید. تاریخ مراحل بعدی نیز به ترتیب در آینده نزدیک طبق یک زمانبندی مدون در oly.medu.ir منتشر خواهد شد. اگر می خواهید منابع معتبر و موثق را داشته و از رقیبان خود پیشی بگیرید، می توانید باز مشاوران ایران تحصیل یاری بجویید. کارشناسان ما از طریق شماره های مندرج در جدول زیر در همه روزهای هفته از ساعت 8 صبح الی 1 شب پاسخگوی همه دوستان گرامی می باشند.

 

 

برای اطلاع از منابع درسی و نمونه سوالات سامانه المپیاد دانش آموزی و سایر اخبار و اطلاعات از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

 اعلام نتایج آزمون تیزهوشان

اطلاع از نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان

آشنایی با نمونه سوالات آزمون هوش سمپاد 

سامانه المپیاد دانش آموزی

5/5 - (1 امتیاز)

برای ورود به سامانه المپیاد دانش آموزی به چه مدارکی نیاز است؟

دانش آموزان باید در هنگام ورود به پنل شخصی خود، رمز همگام و کد ملی را ثبت نمایند.

آدرس سایت المپیاد دانش آموزی چیست؟

جهت ورود به این سامانه باید آدرس oly.medu.ir را وارد نمود.

ثبت نام مرحله 2 و 3 المپیاد دانش آموزی سال جاری در چه زمانی است؟

به دلیل تغییرات جزئی و احتمالی، می توانید برای اطلاع از تاریخ دقیق ثبت نام و برگزاری این آزمون ها با مشاورین ما تماس بگیرید.

شرایط شرکت در المپیاد دانش آموزی چیست؟

در این مقاله شرایط عمومی و اختصاصی شرکت در المپیاد دانش آموزی ذکر گردیده است. 

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور