ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

سامانه استخدام بخش خصوصی ۱۴۰۲

سامانه استخدام بخش خصوصی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

سامانه استخدام بخش خصوصی ۱۴۰۲ راه اندازی و در دسترس افراد متقاضی قرار گرفت. تمامی اشخاص مایل به استخدام در سازمان های مختلف خصوصی می توانند برای ثبت نام به سایت ثبت نام اینترنتی آزمون بخش خصوصی مراجعه کرده و اقدامات لازم را برای ثبت نام در این سامانه انجام دهند. البته در این میان کسب اطلاعاتی موثق و درست در ربطه با زمان و نحوه ثبت نام و همین طور شرایط و ضوابط مشخص شده برای جذب نیرو از طریق سامانه استخدام بخش خصوصی نیز برای هر یک از داوطلبان و متقاضیان الزامی و مهم به نظر می رسد.

با توجه به این که کسب اطلاعاتی در رابطه با زمان و نحوه ثبت نام در سامانه استخدام بخش خصوصی و همین طور شیوه و شرایط ثبت نام در این سایت ثبت نام اینترنتی آزمون بخش خصوصی برای هر یک از افراد متقاضی الزامی و مهم به نظر می رسد از این رو یاری خواستن از مشاوری خبره و کاردان می تواند در این رابطه بسیار مفید و کارساز باشد. برای سهولت کسب اطلاعاتی در رابطه با تاریخ، زمان و یا شرایط و ضوابط پذیرش در این دوره استخدامی می توانید با تیم مشاوره کاردان و حرفه ای در این رابطه تماس حاصل فرمایید.

اطلاعیه:

در زمان ثبت نام برای جذب و پذیرش نیرو در سامانه ثبت نام اینترنتی بخش خصوصی معدل و رشته تحصیلی شما ملاک و معیار انتخاب قرار نمی گیرد.

 

تاریخچه راه اندازی سامانه استخدام بخش خصوصی

از چهار سال قبل تاکنون براساس تصمیم شورای سیاست گذاری استخدام بخش خصوصی از میان افراد دانش آموخته در رشته های مختلف تحصیلی برای استخدام در پست های متعدد شغلی دعوت به عمل می آید.

در واقع، با وجود تعداد دو هزار و چهارصد شرکت مختلف در سطح ایران که به تأمین نیروی خبره و ماهر نیاز دارد این کار می تواند به کاهش نرخ بیکاری و همین طور خودداری از مهاجرت و عزیمت نیروی کار به کشورهای خارجی برای گذران امور زندگی کمک بسیار مؤثری داشته باشد.

دقت داشته باشید که جذب نیرو در این شرکت ها که به وسیله شرکت داوطلبان در آزمون استخدامی در سامانه استخدام بخش خصوصی و ثبت نام در آن انجام می گیرد از میان افرادی با داشتن شایستگی شغلی و همین طور دانش عمومی بالا صورت می گیرد.

در سال جاری نیز چهارمین دوره ثبت نام در سایت ثبت نام اینترنتی آزمون بخش خصوصی برای داوطلبان انجام گرفت و افراد زیادی در این آزمون شرکت کردند.

 

 

برای دریافت مشاوره و برنامه ریزی جهت قبولی در آزمون استخدامی وارد لینک مربوطه شوید.

 

 

چه زمانی می توان برای ثبت نام در سامانه استخدام بخش خصوصی اقدام کرد؟

یکی از مهم ترین موضوعاتی که شرکت کنندگان در آزمون استخدامی بخش خصوصی باید به آن توجه لازم را مبذول دارند و از آن مطلع شوند در رابطه با زمان ثبت نام در سایت ثبت نام اینترنتی آزمون بخش خصوصی است.

کلیه داوطلبان الزاماً‌ باید در زمان تعیین شده برای ثبت نام در سامانه استخدام بخش خصوصی اقدامات لازم را انجام دهند و خارج از این زمان به هیچ وجه امکان ثبت نام در سایت ثبت نام اینترنتی آزمون بخش خصوصی برای داوطلبان و متقاضیان وجود ندارد.

در سال گذشته ثبت نام در سامانه استخدام بخش خصوصی از تاریخ بیست و یکم تیر ماه سال جاری شروع شد و تا دوازدهم مرداد ماه نیز ادامه داشت و داوطلبان در این زمان می توانستند اقدامات لازم را برای ثبت نام در سایت ثبت نام اینترنتی آزمون بخش خصوصی انجام دهند.

 

 

اطلاعیه:

زمان ثبت نام آزمون بخش خصوصی ۱۴۰۲ هنوز اعلام نشده است.

 

شرایط ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی ۱۴۰۲

برای اطلاع از شرایط ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی در این قسمت همراه ما باشید. در دفترچه ثبت نام یک سری شرایط عمومی و اختصاصی تعیین می شود که نیاز است از آن ها اطلاعات کافی را بدست آورید.

در ادامه این شرایط را بررسی خواهیم کرد:

افراد با هر مدرک و مقطع تحصیلی می توانند ثبت نام کنند.

افرادی که در ازمون های سال های قبل جذب کار شده اند امکان ثبت نام مجدد را دارند؛ اما در اولویت کمتری برای پذیرفته شدن  قرار گرفته اند.

ثبت نام به صورت اینترنتی و از طریق سایت inre.ir و یا در دفاتر پیشخوان دولت انجام می شود.

داشتن حداقل 15 سال سن اجباری است.

داشتن تابعیت ایرانی اجباری است.

تدین به دین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور اجباری است.

 

 

نحوه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی ۱۴۰۲

در خصوص نحوه ثبت نام باید بدانید که به صورت اینترنتی و از طریق وبسایت دبیرخانه آزمون استخدام بخش خصوصی انجام خواهد شد. توصیه ما به شما این است که قبل از مراجعه به سایت ابتدا دفترچه ثبت نام را مطالعه کرده و نکات آن را به خاطر بسپارید.

تمامی مدارک را باید به صورت اینترنتی ارسال کنید و مراحل ثبت نام به صورت کلی در 5 مرحله انجام خواهد شد. برای شروع ثبت نام نیز لازم است کدملی و شماره موبایل خود را وارد کنید.

 

 

مراحل ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی ۱۴۰۲

 برای اطلاع از مراحل ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی در این قسمت همراه ما باشید.اولین مرحله ثبت نام وارد کردن مشخصات فردی است که شامل،نام، نام خانوادگی، سال تولد، جنسیت و شهر و استان محل سکونت سه ماه اخیر می شود.

در مرحله بعد نیاز است انتخاب مشاغل انجام شود که در 9 دسته ارائه شده است و در این مرحله هر داوطلب مجاز به انتخاب حداکثر 2 دسته شغلی است و از هر دسته فقط 4 عنوان شغلی خواهد بود.

تایید نهایی نیز در مراحل بعدی انجام می شود که باید در این قسمت تمامی اطلاعاتی که ثبت شده اند و قابل مشاهده هستند بررسی نمایید تا مغایرتی نداشته باشند.

تایید مشخصات کاربری نیز انجام می شود که در این مرحله داوطلب صحت اطلاعات وارد کرده را تایید می کند.

برای ورود به جلسه آزمون کارت نیاز است. در این مرحله نیز لازم است برای دریافت کارت اقدام کنید. البته قبل از آن پرداحت هزینه اجباری است.

 

 

چگونه می توان برای ثبت نام در سامانه استخدام بخش خصوصی اقدام کرد؟

ثبت نام هر یک از داوطلبان برای شرکت در آزمون بخش خصوصی و در نهایت جذب و پذیرش در ارگان ها و سازمان های مختلف به صورت اینترنتی انجام می شود.

در واقع، هر یک از داوطلبان باید به سایتی به نام inre.ir مراجعه کرده و در آنجا تمامی مراحل ثبت نام را به طور دقیق انجام دهند.

در ادامه با ذکر راهنمای تصویری ثبت نام در سایت ثبت نام اینترنتی آزمون بخش خصوصی در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز هستیم.

. در اولین قدم برای ثبت نام در سایت ثبت نام اینترنتی آزمون بخش خصوصی الزاماً باید آدرس سایت ثبت نام یعنی inre.ir را در مرورگر گوگل خود درج کنید و در ادامه وارد این سامانه شوید.

 

 

سایت ثبت نام اینترنتی آزمون خصوصی

سایت ثبت نام اینترنتی آزمون خصوصی

 

 

. در قدم دوم و بعد از ورود به سایت ثبت نام اینترنتی آزمون بخش خصوصی نوبت به کلیک بر روی گزینه واقع در سمت چپ سامانه استخدام بخش خصوصی به نام ثبت نام آزمون می رسد.

 

 

مراحل ثبت نام در سایت استخدام خصوصی

مراحل ثبت نام در سایت استخدام خصوصی

 

 

 

. در سومین مرحله الزاماً‌ باید در صفحه جدید باز شده دو مورد مهم یعنی کد ملی و شماره موبایل خود را در فیلدهای تعبیه شده در سامانه استخدام بخش خصوصی درج بفرمایید.

. در قدم بعدی باید اطلاعات فردی خود از جمله شهر و استان محل سکونت، جنسیت، سال تولد و همین طور نام و نام خانوادگی خود را در فیلدهای مربوطه در سامانه وارد کنید.

. در مرحله بعدی شما باید از میان دسته شغل های به نمایش درآمده دسته بندی شغلی مورد نظر خود را انتخاب بفرمایید و بر روی آن کلیک کنید.

 

 

جزییات ثبت نام در سامانه استخدام خصوصی

جزییات ثبت نام در سامانه استخدام خصوصی

 

 

. در قدم بعد باید اطلاعات درج شده را با دقت چک کرده و در صورت نیاز آن ها را ویرایش کنید و در ادامه با زدن کلید موجود در پایین صفحه آن ها را تأیید بفرمایید.

. در مرحله آخر باید از طریق کارت عابر بانک خود برای واریز هزینه ثبت نام در آزمون استخدامی در سایت ثبت نام اینترنتی آزمون بخش خصوصی اقدامات لازم را انجام دهید.

 

 

نحوه ثبت نام در بخش خصوصی

نحوه ثبت نام در بخش خصوصی

 

 

روند پذیرش در سازمان های بخش خصوصی چگونه انجام می شود؟

دقت داشته باشید که جذب و استخدام داوطلبان در بخش خصوصی طی سه مرحله مختلف انجام می گیرد.

به این معنا که کلیه افراد بعد از انجام ثبت نام در سامانه استخدام بخش خصوصی باید دو مرحله غیرحضوری را پست سر بگذارند و در صورت تأیید مسئولین امر در آخرین و سومین مرحله یعنی مصاحبه شرکت کنند و با پذیرش در این بخش به سازمان مورد نظر خود جهت اشتغال به کار راه پیدا کنند.

 

 

 

سهمیه های اختصاصی به داوطلبان حاضر در آزمون استخدامی بخش خصوصی

در رابطه با سهمیه های اختصاصی به داوطلبان مایل به استخدام در بخش خصوصی باید عرض کنیم که در صورتی که شما دوست عزیز دارای سه و یا دو مهارت شغلی باشید امکان استخدام شما در بخش خصوصی به مراتب از دیگران بیشتر است و می توانید امید بیشتری در مقایسه با دیگر افراد به پذیرش داشته باشید.

 

 

برای اطلاع از بهترین کلاس های آمادگی آزمون های استخدامی وارد لینک مربوطه شوید.

 

 

در رابطه با رشته های مورد ثبت نام در سامانه استخدام بخش خصوصی چه می دانید؟

یکی از مهم ترین مواردی که هر یک از داوطلبان و متقاضیان ثبت نام در آزمون استخدامی بخش خصوصی باید به آن توجه لازم را مبذول داشته باشند در رابطه با رشته های مورد ثبت نام است.

در رابطه با رشته های مورد ثبت نام در سایت ثبت نام اینترنتی آزمون بخش خصوصی باید خدمت شما عرض کنیم که در هر رشته ای که درس خوانده و مدرک تحصیلی داشته باشید امکان ثبت نام در این آزمون مهم را دارید.

پس دقت داشته باشید که هیچ گونه محدودیتی برای افراد و متقاضیان وجود ندارد و نمی توان گفت که تنها در صورت داشتن مدرک تحصیلی در رشته تحصیلی خاصی می توانید برای ثبت نام در آزمون استخدامی بخش خصوصی اقدام فرمایید.

در واقع، تنها معیار مهم برای استخدام در بخش خصوصی داشتن اطلاعات و مهارت و تجربه لازم است و مدرک و رشته تحصیلی در این میان هیچ اهمیتی ندارد.

 

 

در رابطه با مشاغل مورد پذیرش در بخش خصوصی چه می دانید؟

در رابطه با مشاغل مورد پذیرش در بخش خصوصی که از طریق ثبت نام در سامانه استخدام بخش خصوصی می توان برای استخدام در آن ها اقدام کرد باید عرض کنیم که این مشاغل در نه دسته مختلف قرار می گیرند.

در ادامه با ذکر این نه دسته شغلی در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل هستیم.

 

 

دسته های شغلی مورد پذیرش در بخش خصوصی
بازاریابی و فروش
سلامت
فنی و اجرایی
کارشناسی و ارائه خدمات
مالی، اداری و حقوقی
مدیریتی
مهندسی

هنر، رسانه و آموزش

 

 

در هر یک از این دسته های شغلی مشاغل مختلفی گنجانده شده اند که می توانید برای پذیرش در آن ها اقدام کنید.

به طور مثال، در گروه کاشناسی و ارائه خدمات امکان استخدام در مشاغلی همچون مهندسی برق، مهندسی معدن و مهندسی انتقال و انتشار برای داوطلبان وجود دارد.

از طرف دیگر، از میان مشاغل موجود در گروه هنر، رسانه و آموزش می توان از طراحی داخلی و دکوراسیون، کارشناس شبکه های اجتماعی، کارشناس یا مدرس ریاضی و ارزیاب صحنه پرداز نام برد.

بعلاوه، از میان مشاغل موجود در گروه مدیریتی هم می توان به مشاغلی همچون امور گردشگری، مدیر تبلیغات و بازاریابی و مدیر کنترل کیفیت اشاره کرد.

 

 

در رابطه با زمان و نحوه اعلام نتیجه آزمون استخدامی بخش خصوصی چه می دانید؟

همان طور که بالاتر هم خدمت شما توضیح دادیم برای قبولی در آزمون استخدامی بخش خصوصی الزاماً‌ باید سه مرحله متفاوت را پشت سر بگذارید تا بدین ترتیب بتوانید به استخدام یکی از مؤسسات خصوصی در بیایید.

دو مرحله اول که آزمون تخصصی و شخصیت شناسی هستند و در انتها هم که باید برای استخدام در مصاحبه شرکت فرمایید.

با پشت سر گذاشتن مرحله مصاحبه نوبت به اعلام نتایج نهایی پذیرش در انواع مؤسسات خصوصی می رسد. در این مرحله هر داوطلب باید در زمان مشخصی برای مشاهده نتایج اقدام کند.

پس ملاحظه می کنید که نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی طی دو مرحله (اولیه و نهایی) خدمت داوطلبان و متقاضیان اعلام می شود.

در ادامه با ذکر اطلاعاتی در رابطه با زمان و نحوه اعلام نتیجه آزمون استخدامی بخش خصوصی طی دو مرحله اولیه و نهایی در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز هستیم.

 

 

زمان اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی

در رابطه با زمان اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی باید خدمت شما عرض کنیم که این زمان برای سال جاری پانزدهم آبان ماه است.

یعنی نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی تا چند روز آینده از طریق سامانه استخدام بخش خصوصی خدمت داوطلبان اعلام می شود.

 

 

نحوه اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی

در رابطه با نحوه اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی باید عرض کنیم که این امر با طی مراحلی برای هر یک از افراد شرکت کننده در این آزمون جهت جذب نیرو انجام می شود.

در ادامه با ارائه راهنمای اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی به صورت تصویری در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل هستیم.

. در اولین قدم برای مشاهده نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی الزاماً‌ باید از طریق مرورگر سیستم کامپیوتر خود به سامانه استخدام بخش خصوصی به نشانی inre.ir وارد شوید.

. در قدم بعدی باید اولین گزینه یعنی آزمون استخدامی بخش خصوصی را انتخاب کنید.

. مرحله بعدی کلیک باید بر روی گزینه ای به نام اعلام نتایج بخش خصوصی کلیک بفرمایید تا نتایج برای شما نشان داده شوند.

 

 

زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی بخش خصوصی

پس از برگزاری دو مرحله اول استخدام مصاحبه نیز برای داوطلبان برگزار می شود و پس از مدتی نتایج نهایی استخدام به عرض داوطلبان و متقاضیان استخدام و جذب در هر یک از ارگان ها و سازمان های پذیرنده نیرو می رسد.

در رابطه با زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی بخس خصوصی در سال جاری باید عرض کنیم که این زمان در سال جاری احتمالاً در دی ماه انجام می گیرد و داوطلبان می توانند در این زمان از نتیجه استخدام خود مطلع شوند.

 

 

نحوه اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی بخش خصوصی

در رابطه با نحوه اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی بخش خصوصی باید عرض کنیم که این نتایج به صورت اینترنتی و از طریق سامانه استخدام بخش خصوصی به اطلاع داوطلبان و متقاضیان می رسد.

کلیه داوطلبان می توانند با مراجعه به این سامانه به آدرس inre.ir از نتیجه آزمون خود مطلع شوند.

 

 

لزوم دریافت مشاوره برای قبولی در آزمون استخدامی بخش خصوصی

استخدام در آزمون استخدامی هم مانند سایر آزمون های ورودی سازمان ها و ارگان های مختلف پیچ و خم های خاص خودش را دارد.

از این رو باید به طور کامل با فوت و فن آن از جمله نحوه و زمان ثبت نام در سامانه استخدام بخش خصوصی و همین طور شرایط پذیرش در این سامانه اطلاعات لازم را بدست آورید.

از طرف دیگر، استخدام در این ارگان ها با مصاحبه نیز همراه است که الزاماً باید با سؤالات رایج در این مصاحبه استخدامی و نحوه پاسخگویی درست به آن ها آشنا باشید تا خدایی ناکرده شکست نخورید و این فرصت استثنایی را از دست ندهید.

حتی باید بدانید که برای قبولی در مصاحبه استخدامی چه منابعی را باید مورد مطالعه قرار دهید تا بتوانید به استخدام در شغل مورد علاقه و مورد نیاز خود دربیایید.

کسب اطلاع از تمامی این موارد مهم در گرو مشورت و کمک خواستن از فردی آگاه و کاردان مانند مشاوری خبره است. شخصی که بتواند با ارائه اطلاعات درست و موثق شما را تا حد زیادی در این رابطه راهنمایی کند و از موارد مهمی مانند زمان و نحوه ثبت نام و حتی شرایط ثبت نام و قبولی در آزمون استخدامی تا حد زیادی مطلع کند.

 

 

آزمون دستگاه خصوصی در تاریخی برگزار می شود؟

در رابطه با آزمون استخدامی دستگاه های خصوصی باید عرض کنیم که این  زمان برای هر یک از گروه های شغلی مورد پذیرش متفاوت است.

به این معنا که آزمون استخدامی مشاغل موجود در گروه هنر، رسانه و آموزش در ششم آبان ماه سال جاری برگزار شد اما آزمون استخدامی رشته های گروه مهندسی در سی ام مهر ماه به صورت اینترنتی برای افراد شرکت کننده اجرا گردید.

البته داوطلبان گروه مدیریتی هم در سی ام مهر ماه می توانستند در این آزمون استخدامی شرکت کنند.

 

 

دفترچه آزمون استخدامی بخش خصوصی ۱۴۰۲

همانطور که در قسمت مقدمه اشاره کرده بودیم تمامی داوطلبان آزمون استخدامی بخش خصوصی، نیاز است دفترچه ثبت نام این آزمون را مطالعه نمایند. این دفترچه به صورت اینترنتی و در سایت گزینش و استخدام بخش خصوصی قرار خواهد گرفت.

دفترچه نیز همزمان با آغاز شدن مهلت ثبت نام منتشر  خواهد شد. برای دانلود دفترچه آزمون استخدامی بخش خصوصی سال گذشته می توانید از این لینک استفاده کنید.

 

 

هزینه ثبت نام در سایت استخدام بخش خصوصی inre.ir

بسیاری از داوطلبان در رابطه با هزینه ثبت نام سوال می پرسند. برای اطلاع از هزینه ثبت نام در این قسمت همراه ما باشید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهیم.

به صورت کلی هزینه ای که از افراد گرفته می شود، همان هزینه کارت ورود به جلسه است که به صورت اینترنتی گرفته می شود. پس هزینه دیگری به عنوان هزینه معرفی، هزینه مصاحبه یا موارد این چنینی دیگر وجود ندارد. هزینه لازم برای دریافت کارت هم خود در دو دسته قرار می‌گیرد که برای یک سری عناوین شغلی مقداری بیشتر بوده و برای دسته دیگری کمی ارزان‌تر است. این هزینه در دوره قبل ۰۰۰و۸۱۳ و ۰۰۰و۳۷۷ هزار ریال برای هر یک از این دو دسته بود که البته ممکن است در دوره های بعدی تغییر کند.

 

 

آخرین اخبار استخدام بخش خصوصی

15 شهریور 1400

به گفته دبیر پنجمین آزمون استخدام بخش خصوصی، به علت شیوع ویروس کرونا تمامی آزمون‌های تخصصی به صورت اینترنتی و آنلاین برگزار می‌شود، کارت ورود به جلسه برای داوطلبان صادر نمی‌شود و داوطلبان می‌بایست با مراجعه به صفحه کاربری خود در سایتwww.inre.ir  نسبت به انجام فرآیند آزمون‌های تخصصی اقدام نمایند. 

9 مرداد 1400

تکذیب مشارکت همراه اول در آزمون استخدامی بخش خصوصی اعلام شده است.

 

برای دانلود pdf مطلب کلیک کنید.

 

خلاصه مطلب

ما در این مطلب سعی کردیم به بررسی جزییات مربوط به سامانه استخدام بخش خصوصی و اطلاعاتی که افراد از این سامانه نیاز دارند، بپردازیم. اینکه ثبت نام در سایت ثبت نام اینترنتی آزمون خصوصی چگونه انجام می شود و افراد به چه اطلاعاتی در رابطه با سامانه استخدام بخش خصوصی نیاز دارند نیز مورد بررسی قرار گرفت. در صورتی که پس از مطالعه این مطلب نیاز به اطلاعات بیشتری در رابطه با سایت ثبت نام اینترنتی آزمون خصوصی داشتید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

5/5 - (3 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

سامانه استخدام بخش خصوصی چیست؟

سامانه استخدام بخش خصوصی inre.ir نام دارد.

چه زمانی می توان برای ثبت نام در سایت ثبت نام اینترنتی آزمون بخش خصوصی اقدام کرد؟

در سال جاری ثبت نام برای استخدام در این سامانه از تیر ماه آغاز شد و تا دوازدهم مرداد ماه نیز ادامه یافت.

شرایط ثبت نام در سامانه استخدام بخش خصوصی چیست؟

از میان این شرایط می توان به مهم نبودن مدرک و یا مقطع تحصیلی اشاره کرد.

نتایج ثبت نام در آزمون استخدامی سامانه استخدام بخش خصوصی چه زمانی اعلام می شود؟

نتایج اولیه این آزمون استخدامی در پانزدهم آبان سال جاری و نتایح نهای احتمالاً در دی ماه اعلام می شود.

نظرات

 1. مسلم
  ۳۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۹

  سلام رشته ام حسابداری چه دسته شغلی میتونم انتخاب کنم

  • mohammadi
   ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام وقت به خیر
   دسته شغلی خود را بر اساس لیست رشته های مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون انتخاب نمایید.

   • زهرا
    ۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۱

    سلام وقت بخیر من آزمون رو ثبت نام کردم ولی لینک آزمون شخصیت شناسی برای من ارسال نشد و حتی اینکه هيچگونه پیامی جهت یاد آوری تاریخ آزمون برای من ارسال نشده

    • maleki
     ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۲

     سلام وقت بخیر
     جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 2. فاطمه هستم.
  ۲۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۷

  سلام،ثبتنام برای امسال آغاز شده است؟ممنونم

  • hedayati
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۳

   سلام وقت بخیر، بله جهت ثبت نام می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)