زمان برگزاری کنکور 98

داوطلبان کنکور 98 که برای اولین بار در کنکور شرکت می‌کنند را می‌توان متفاوت‌ترین داوطلبان در سال‌های اخیر دانست. زیرا با توجه به تغییراتی که در سیستم آموزشی این متقاضیان مبنی بر افزودن کلاس ششم، ادغام مقطع راهنمایی و دبیرستان، حذف پیش‌دانشگاهی و… به وجود آمده است ؛ شاید تصور این‌گونه باشد که در زمان برگزاری کنکور 98 نیز شاهد تغییراتی خواهیم بود.

زمان برگزاری کنکور 98 بر اساس ملاک‌های مختلفی قابل تعیین است. مثلاً از ابتدا که ثبت‌نام کنکور سراسری 98  آغاز می گردد، ممکن است آغاز ثبت‌نام امسال ، با سال‌های گذشته دارای تفاوت باشد. و این مراحل و ترتیب آن، و همچنین روزهای تعطیل هفته به دلیل برگزاری آزمون در روزهای همین روزهای هفته می‌تواند در تاریخ برگزاری کنکور سراسری 98 تأثیرگذار باشد.

مشاوره و برنامه ریزی کنکور سراسری 98 که با توجه به بهترین منابع مطالعه کنکور صورت می‌پذیرد، در موفقیت هر فرد ، بسیار تأثیرگذار خواهد بود. قطعاً این برنامه ریزی با توجه به زمان برگزاری کنکور 98 صورت می‌پذیرد و چنانچه داوطلبی نسبت به این تاریخ بی‌اطلاع باشد، نخواهد توانست برنامه دقیقی برای خود تنظیم نماید و همین مسئله موجب عدم نتیجه مطلوب او از برنامه ریزی خواهد گشت.

 

جهت اطلاع از زمان برگزاری کنکور 98 و تاریخ برگزاری کنکور سراسری 98 ، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و انتخاب رشته کنکور سراسری از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

تاریخ برگزاری کنکور سراسری 98

 

تاریخ برگزاری کنکور سراسری 98
تاریخ برگزاری کنکور سراسری 98

 

یکی از سوالاتی که داوطلبان نظام قدیم و جدید دارند، در رابطه با تاریخ برگزاری کنکور سراسری 98 می‌باشد. با توجه به تغییراتی که در سیستم آموزشی شاهد آن بوده ایم، آیا تاریخ برگزاری برای این دو دسته از داوطلبان متفاوت خواهد بود؟ در پاسخ به این سؤال باید بگوییم خیر! زمان برگزاری کنکور 98 برای داوطلبان محترم نظام قدیم و جدید و همچنین متقاضیان دانشگاه آزاد ، یکسان خواهد بود.

تاریخ برگزاری کنکور سراسری 98 را می‌توان همانند سال‌های گذشته در تیر ماه دانست که احتمال قوی در این رابطه برگزاری آزمون در نیمه اول تیرماه خواهد بود. روزهای پایانی آزمون در برنامه ریزی و حتی موفقیت ، بسیار تأثیرگذار خواهد بود و نباید تصور این‌گونه باشد که ما نخواهیم توانست موفقیت را در روزهای پایانی به دست بیاوریم.

برای اطلاع دقیق از زمان برگزاری کنکور 98 و  تکنیک های تست زنی کنکور می‌توانید با مشاورین سایت ایران تحصیل تماس حاصل نمایید تا به صورت دقیق شما را از تاریخ برگزاری کنکور سراسری 98 آگاه گردانند. کافی است با شماره‌های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید تا به کارشناسان مربوطه متصل گردید. همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز، مشاورین ما آماده ارائه خدمات به شما متقاضیان گرامی خواهند بود.

 

 

زمان برگزاری کنکور 98 دانشگاه آزاد و سراسری همانند سال های گذشته برای هر یک از گروه های آزمایشی در یک روز مشخص خواهد بود.

 

 

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری 98

یکی از سوالاتی که متقاضیان در رابطه با کارت ورود به جلسه آزمون خواهند داشت ، مربوط به زمان انتشار این کارت و همچنین نحوه دریافت آن می‌باشد. روال هر ساله سازمان سنجش برای انتشار کارت ورود به جلسه آزمون ، بدین صورت است که یک هفته قبل از زمان برگزاری کنکور 98 کارت ورود به جلسه آزمون قابل مشاهده و دریافت خواهد بود. در رابطه با صدور کارت آزمون دانشگاه آزاد نیز باید بگوییم که هیچ تفاوتی در صدور کارت به صورت مجزا و یا کلاً زمان صدور کارت دانشگاه آزاد و سراسری وجود نخواهد داشت. با توجه به ادغام آزمون سراسری و دانشگاه آزاد، یک هفته قبل از زمان برگزاری کنکور 98 کارت ورود به جلسه آزمون دانشگاه آزاد نیز بر روی سامانه سنجش قرار خواهد گرفت و قابل دریافت خواهد بود.

 نحوه دریافت این کارت به صورت اینترنتی و بدون نیاز به مراجعه حضوری به واحدهای دانشگاه سراسری و آزاد قابل انجام خواهد بود. با توجه به تاریخ برگزاری کنکور سراسری 98 ، متقاضیان علاقه‌مند به دانشگاه سراسری و آزاد می‌توانند با مراجعه به سامانه سنجش و آموزش کشور، پس از وارد نمودن اطلاعات و مشخصات خود ، نسبت به دریافت کارت اقدام نمایند. کارت ورود به جلسه را در زمان برگزاری کنکور 98 باید به همراه داشته باشید. برای استفاده از  مشاوره رایگان کنکور ریاضی 98 و مشاوره رایگان کنکور تجربی 98 و مشاوره رایگان کنکور هنر 98 می توانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل در ارتباط باشید یا در ادامه در قسمت دیدگاه اطلاعات خود را درج نمایید تا با شما تماس گرفته شود .

 

 

رفع نقص کارت آزمون آزمون سراسری

 

رفع نقص کارت آزمون آزمون سراسری
رفع نقص کارت آزمون آزمون سراسری

متأسفانه برخی از مراکز کافی نت‌ها به علت مشغله‌های فراوان مبنی بر تعداد زیاد مراجعه کنندگان به هنگام ثبت نام، بدون توجه و دقت، به ثبت نام داوطلبان اقدام می‌نمایند که همین مسئله موجب وارد نمودن اطلاعات برخی از داوطلبان به هنگام ثبت نام می گردد. قبل از زمان برگزاری کنکور 98 سازمان سنجش مهلتی به داوطلبان برای رفع نقض کارت می‌دهد.

باجه‌های رفع نقص کارت وظیفه دارند که به قبل از تاریخ برگزاری کنکور سراسری 98 به اصلاح ایرادات لازم بپردازند. البته نباید فراموش کرد که گاها و به ندرت ممکن است این ایرادات از طرف سازمان سنجش نیز باشد. به‌هرحال تفاوتی در اصل قضیه ایجاد نمی‌نماید و حتماً باید قبل از زمان برگزاری کنکور 98 این ایرادات برطرف شوند در غیر این صورت آزمون داوطلبان با مشکل روبه رو خواهد شد.

این نکته را نیز باید متذکر شویم که سازمان سنجش پس از ثبت نام آزمون ، معمولاً زمانی را برای ویرایش اطلاعات در نظر می‌گیرد که با توجه به این زمان، کلیه داوطلبان می‌توانند نسبت به ویرایش اطلاعات خود ، اقدام نمایند. تنها موردی که نمی‌توان به هنگام رفع نقص کارت و قبل از زمان برگزاری کنکور 98 رفع نمود، مربوط به معول وارد نموده می‌باشد.

سامانه اطلاع رسانی زمان برگزاری کنکور 98 ایران تحصیل

ایران تحصیل سامانه اطلاع رسانی را برای کلیه داوطلبان و متقاضیان کنکور سراسری و دانشگاه آزاد راه اندازی نموده است که با توجه به آن، تمامی اطلاعاتی که کلیه متقاضیان نیارمند بدان می باشند، را در اختیارشان قرار می دهد. یکی از مواردی که داوطلبان نیازمند دانستن آن می باشند، زمان برگزاری کنکور 98 می باشد.

همانطور که ذکر گردید، اطلاع از زمان برگزاری کنکور 98 برای برنامه ریزی کنکور و جمع بندی کنکور بسیار ضروری می باشد زیرا زمان بندی و توجه به این زمان برای اقدامات لازم صورت می پذیرد. بنابراین افرادی که قصد موفقیت در کنکور را دارند ، لازم است کاملا با برنامه خود پیش بروند تا موفقیتشان تضمین شود.

اطلاع از تاریخ برگزاری کنکور سراسری 98 با استفاده از این سامانه قابل دسترسی خواهد بود. برای ارتباط با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل، و بهرمندی از  مشاوره رایگان کنکور و مشاوره تلفنی کنکور سراسری 98 کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید تا به کارشناسان مربوطه متصل شوید و تمامی اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهند. شماره کارشناسان ایران تحصیل در جداول زیر قابل مشاهده می باشد.

 

جهت اطلاع از زمان برگزاری کنکور 98 و تاریخ برگزاری کنکور سراسری 98 ، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و انتخاب رشته از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

کانال اطلاع رسانی زمان برگزاری کنکور 98
کانال اطلاع رسانی زمان برگزاری کنکور 98

بیشتر بدانید

روش تست زنی pqr5

چگونه رشته پزشکی قبول شویم ؟

اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 98

تاثیر معدل بر کنکور سراسری 98

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 

مشاوره تضمینی کنکور 98

مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور 98

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 98-97

زمان برگزاری کنکور 98 – 99

تاریخ برگزاری کنکور سراسری 98 – 99

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.