زمان اعلام نتایج کنکور ارشد 97

پیرو اطلاعیه سازمان سنجش مبنی بر زمان اعلام نتایج کنکور ارشد 97 کلیه داوطلبان محترم می‌توانند با توجه به تاریخ اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد 97 و مراجعه به سایت سازمان سنجش ، نتایج نهایی خود را دریافت نمایند.

به اطلاع کلبه متقاضیان محترمی که در انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد آزاد و سراسری 97 – 98 شرکت نموده‌اند می‌رسانیم؛ پذیرش در این مرحله به معنای پذیرش نهایی خواهد بود و داوطلبان پس از این مرحله، دانشجو محسوب می‌گردند. داوطلبانی که موفق به قبولی در هیچ یک از کد رشته محل‌ها نشده‌اند، می‌توانند در تکمیل ظرفیت ارشد 97 – 98 شرکت نمایند.

کلیه داوطلبان توجه داشته باشند که تکمیل ظرفیت منحصر به داوطلبانی است که در کارنامه اولیه ، مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی گردیده‌اند. لذا داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته نشده‌اند، می‌توانند در ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور و یا در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد شرکت نمایند.

 

زمان اعلام نتایج کنکور ارشد 97
زمان اعلام نتایج کنکور ارشد 97

 

جهت اطلاع از زمان اعلام نتایج کنکور ارشد 97 و تاریخ اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد 97 از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

تاریخ اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد 97

با توجه به اینکه داوطلبان یک سال برای پذیرفته شدن در رشته‌های مورد علاقه خود تلاش نموده‌اند، لذا منتظر زمان اعلام نتایج کنکور ارشد 97 می‌باشند. با در نظر گرفتن تغییراتی که هر ساله سازمان سنجش و آموزش کشور مبنی بر زمان قرار دادن کارنامه نهایی داوطلبان در سایت به وجود می‌آورد، تاریخ اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد 97 از پرتکرارترین سؤالات داوطلبان می‌باشد. بنابراین امکان اطلاع از زمان اعلام نتایج کنکور ارشد 97 به صورت دقیق برای داوطلبان با برقراری تماس با شماره‌های مندرج در سایت ایجاد شده است.

 

 تاریخ اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد 97
تاریخ اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد 97

 

داوطلبان محترمی که پس از دریافت کارنامه نهایی در زمان اعلام نتایج کنکور ارشد 98 پذیرفته شده‌اند، لازم است با مراجعه به سایت دانشگاه محل پذیرش خود، نسبت به ثبت نام به صورت الکترونیک و همچنین در زمان مقرر شده جهت ثبت نام حضوری در دانشگاه محل پذیرش، اقدام نمایند. زمان ثبت نام حضوری و غیر حضوری دانشگاه‌ها، با توجه به جدول زمان‌بندی هر دانشگاه ، متفاوت می‌باشد.

 

نحوه مشاهده نتایج کنکور ارشد 97

دریافت نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد سراسری، طبق زمان اعلام نتایج کنکور ارشد 97 منحصراً در سایت سازمان سنجش و آموزش کشور امکان‌پذیر می‌باشد و همانند سال‌های گذشته، نتایج به صورت اینترنتی در سایت سازمان سنجش قابل دریافت خواهد بود. شایان ذکر است که دریافت نتایج تنها در بازه زمانی تاریخ اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد 97 امکان‌پذیر می‌باشد.

داوطلبان طبق مدارک و اطلاعات دریافت شده در ثبت نام ، انتخاب رشته و همچنین اطلاعات هویتی خود، با مراجعه به سایت سنجش و کلیک بر روی لینک مشاهده کارنامه نهایی کنکور ارشد نتیجه نهایی خود را می‌توانند دریافت نمایند. داوطلبان توجه داشته باشند این لینک تنها در زمان اعلام نتایج کنکور ارشد 97  قابل مشاهده می‌باشد.

متأسفانه برخی از داوطلبان به اطلاعات ثبت نامی و یا داوطلبی خود دسترسی ندارند و برای دریافت کارنامه نهایی خود دچار مشکل می‌باشند. با توجه به اینکه دریافت کارنامه پس از پایان زمان اعلام نتایج کنکور ارشد 97 امکان‌پذیر نخواهد بود، و همچنین مؤسسات آموزش عالی ثبت نام اینترنتی و حضوری خود را در بازه زمانی خاصی انجام می‌دهند، لذا پذیرفته شدگان لازم است در اولین فرصت با مرکز ایران تحصیل برای دریافت راه حل اخذ نتیجه، تماس حاصل نمایند.

 

به اطلاع می رسانیم زمان اعلام نتایج کنکور ارشد 97 برای دانشگاه های آزاد و سراسری متفاوت خواهد بود

 

تاریخ اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد 97 آزاد

زمان اعلام نتایج کنکور ارشد 97 آزاد با توجه به اطلاعیه مرکز سنجش و آموزش دانشگاه آزاد آغاز می‌گردد. با توجه به اطلاعیه دانشگاه آزاد اسلامی، داوطلبان می‌توانند در صورت عدم پذیرفته شدن در زمان نتایج نهایی، در تکمیل ظرفیت این دانشگاه شرکت نمایند. همانند دانشگاه های سراسری، پذیرفته شدگان مراحل ثبت نام و انتخاب رشته را لازم است در دانشگاه محل پذیرش خود پیگیری نمایند.

تاریخ اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد 97 با توجه به جدول زمان بندی دانشگاه آزاد خواهد بود و زمان اعلام نتایج در دانشگاه آزاد و دانشگاه سراسری ممکن است در یک روز صورت نپذیرد. با توجه به اینکه امسال تعداد داوطلبان نسبت به سال‌های گذشته با کاهش روبه رو بوده است، بنابراین شانس پذیرفته شدن داوطلبان در این مقطع بالاتر خواهد بود.

 

داوطلبان محترم می توانند جهت اطلاع از نتایج نهایی آزمون ارشد 97 با شماره های مرکز تماس بگیرید

 

 

مشاهده نتایج کنکور ارشد 97 از سامانه ایران تحصیل

هدف ما در سایت ایران تحصیل ارائه اطلاعات و خدمات لازم به کلیه داوطلبان در مقاطع مختلف می باشد. با توجه به اینکه داوطلبان در صورت عدم مراجعه به سایت های مربوطه جهت دریافت نتایج نهایی در زمان اعلام نتایج کنکور ارشد 97 در آینده امکان دریافت نتیجه خود را نخواهند داشت، و همچنین با در نظر گرفتن این نکته که سازمان سنجش و مرکز دانشگاه آزاد برای پذیرش تاریخ اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد 97 متفاوتی دارند و همچنین در راستای سهولت امر ثبت نام و انتخاب رشته و مشاهده نتایج کنکور ارشد 97 بنابراین تماس با مشاورین ایران تحصیل از خدمات ما برای اطلاع دقیق داوطلبان خواهد بود.

سایت ایران تحصیل با متخصصین و مشاورین مرتبط با کنکور، در تلاش برای موفقیت و کمک به تحقق هدف های داوطلبان می باشد. بنابراین متخصصین و مشاورین در زمینه های مختلف مطالب مورد نیاز داوطلبان را به صورت تلفنی و همچنین حضوری ارائه می دهند. برای اطلاع دقیق از زماناعلام نتایج کنکور ارشد 98-99 می توانید با مشاورین این مرکز تماس حاصل نمایید.

 

جهت اطلاع از زمان اعلام نتایج کنکور ارشد 97 و تاریخ اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد 97 از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

کانال اطلاع رسانی زمان اعلام نتایج کنکور ارشد 97
کانال اطلاع رسانی زمان اعلام نتایج کنکور ارشد 97

 

بیشتر بخوانید

لیست رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون

پذیرش ارشد بدون آزمون دانشگاه آزاد

ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

زمان برگزاری کنکور ارشد

تاریخ اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد 97

زمان اعلام نتایج کنکور ارشد 97

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.