زمان آزمون فراگیر پیام نور 97 طبق اعلام سازمان سنجش در روز جمعه هشتم دی ماه برگزار می شود.

زمان آزمون فراگیر پیام نور 97 همانند سالهای قبل بعد از انتشار دفترچه آزمون فراگیر اعلام می شود و داوطلبان باید بعد از انتشار دفترچه آزمون فراگیر باید به دقت آنرا برسی و مطالعه کنند و دقت در لیست رشته ها و تاثیر ضرایب رشته ها در انتخاب رشته بسیار مهم است در ادامه به زمان آزمون فراگیر پیام نور 97 و شرایط آزمون فراگیر و ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور بهمن ،می پردازیم.

زمان آزمون فراگیر پیام نور 97
زمان آزمون فراگیر پیام نور 97

برای ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور بهمن ۹۶ – اطلاع از رشته های ارشد فراگیر پیام نور – منابع آزمون فراگیر پیام نور – اطلاع از بودجه بندی سوالات – زمان آزمون فراگیر پیام نور 97 و اعلام نتایج با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره 9099072952

پاسخگویی از 8 صبح تا 1 شب حتی ایام تعطیل

 

زمان آزمون فراگیر پیام نور 97

زمان آزمون فراگیر پیام نور 97 طبق اطلاعیه سازمان سنجش در دی ماه برگزار می شوند داوطلبین برای ثبت نام دانشگاه پیام نور باید دقت کنند که اطلاعات دقیقی در نحوه ی ثبت نام و درج مطالب مربوط به رشته ی تحصیلی داشته باشند اگر در وارد کردن اطلاعات ورودی اشتباهی رخ دهد ویرایش این مطالب با مشکل مواجه می شوید شما می توانید برای ثبت نامی درست و صحیح این امر مهم و سرنوشت ساز را به ما بسپارید کافیست با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

 

شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور بهمن 97

ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور بهمن ۹۶ در حالی انجام  می شود که منابع امتحان کارشناسی ارشد فراگیر و کد رشته محل ها در دفترچه راهنمای دوره های فراگیر تحصیلات تکمیلی (دانش پذیری کارشناسی ارشد) درج شده است . ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر نوبت هجدهم با هزینه ۷۰ هزار تومان و از طریق خرید کارت اعتباری از سایت سازمان سنجش پرداخت گردید.ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور بهمن۹۶ طبق روال سال های گذشته از طرف دانشگاه پیام نور انجام می شود و اقدام به پذیرش دانشجو در دوره های کارشناسی ارشد انجام می دهد کارشناسی ارشد پیام نور با سایر دوره های کارشناسی ارشد تفاوت مهمی دارد و آن نحوه برگزاری آزمون است. ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۶ به منزله دانش پذیر تلقی شدن داوطلب است.

 

شرایط قبولی کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور

شرایط تحصیل در دانشگاه پیام نور بسیار متفاوت و منحصر به فرد است مهم ترین تفاوت کارشناسی ارشد پیام نور با دیگر دانشگاه ها در نحوه ی برگزاری و زمان آزمون فراگیر پیام نور 97  منابع آزمون است هر یک از داوطلبان کارشناسی ارشد قبل از قبولی در کارشناسی ارشد با نام دانش پذیر تلقی  می شوند دانش پذیر در واقع همان دانشجو قبل از ورود به دانشگاه است هر یک از دانش پذیر ها باید در آزمونهایی شرکت کنند که منابع این آزمون از دروسی است که در ترم یک کارشناسی ارشد تدریس می شود در واقع ثبت نام و ورود به دانشگاه های پیام نور به صورت بدون کنکور است و داوطلبان فقط با داشتن مدرک کارشناسی می توانند برای تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد ثبت نام کنند برای آگاهی از شرایط تحصیل و شهریه های دانشگاه پیام نور می توانید با مشاوران مرکز ایران تحصیل درارتباط باشید.

مزایای سیستم آموزشی فراگیر – زمان آزمون فراگیر پیام نور 97

  • دانشجویان دوره های فراگیر می توانند علاوه بر تحصیل در دانشگاه پیام نور در دیگر دانشگاه ها همزمان تحصیل کنند
  • هزینه های بسیار کم و شهریه مناسب
  • یکی بودن مدرک فراگیر و با مدرک پیام نور سراسری
  • داوطلبان می توانند تحصیل به صورت غیر حضوری انجام دهند

 

برای ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور بهمن ۹۶ – اطلاع از رشته های ارشد فراگیر پیام نور – منابع آزمون فراگیر پیام نور – اطلاع از بودجه بندی سوالات – زمان آزمون فراگیر پیام نور 97   با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور برای ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور ۹۶ با شماره 9099072952

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل

مطالب مربوط :

کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور 98

نتایج قبولی ارشد فراگیر پیام نور 98

ثبت نام آزمون دکتری 97

شرایط اخذ امریه سربازی

تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97

ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 98

برای اطلاع از شرایط پذیرش پردیس های بین المللی

برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

برای اطلاع از زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

شرایط ثبت نام و زمان آزمون فراگیر پیام نور 97

ارائه مشاوره برای انتخاب رشته علمی کاربردی

برای آگاهی ازدوره های پاره وقت و تمام وقت دانشگاه آزاد

زمان آزمون فراگیر پیام نور 97

 ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور

ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور بهمن

ارائه مشاوره در امر توقف تحصیل و نظام وظیفه

اعتبار مدرک علمی کاربردی بدون کنکور به چه صورت می باشد

منابع آزمون های ورودی علمی کاربردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *