ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

روش محاسبه نمرات برای انتخاب رشته نهم

روش محاسبه نمرات برای انتخاب رشته نهم
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

روش محاسبه نمرات برای انتخاب رشته اعلام شد. کسب اطلاعاتی جامع در رابطه با روش محاسبه نمرات برای انتخاب رشته پایه نهم از جمله موارد ضروری است که هر فرد دانش آموز باید در زمان انتخاب رشته به آن توجه خاص و ویژه ای داشته باشد. البته در این میان آشنایی با تاثیر نمره در انتخاب رشته نهم و تاثیر معدل نهم در انتخاب رشته نهم نیز از اهمیت زیادی برخوردار است.

اطلاع از روش محاسبه نمرات برای انتخاب رشته در پایه نهم تحصیلی و همین طور نحوه محاسبه معدل پایه نهم از جمله مواردی است که می توانید از طریق برقراری ارتباط تلفنی با مشاوران متخصص مرکز مشاوره تحصیلی در مورد آن بیشتر بدانید. 

البته به جز این مورد می توانید در مورد نحوه تاثیر معدل نهم در انتخاب رشته تحصیلی و همین طور نحوه محاسبه معدل پایه نهم نیز اطلاعاتی را در زمان مقرر برای انتخاب رشته پایه نهم از مشاوران تحصیلی خبره و کاردان بدست آورید. ضرایب دروس اختصاصی پایه نهم در زمان محاسبه نمرات در مقایسه با پایه هفتم و هشتم بالاتر است و ضریب سه را به خود اختصاص می دهند.

برای آشنایی با انتخاب رشته کنکور سراسری روی لینک کلیک کنید.

مزایای محاسبه نمرات برای انتخاب رشته پایه نهم

شاید از خود بپرسید که مزیت اطلاع از روش محاسبه نمرات برای انتخاب رشته پایه نهم چه می تواند باشد؟ اصلاً چرا باید از روش محاسبه نمرات برای انتخاب رشته پایه نهم اطلاع داشته باشیم؟

در پاسخ باید خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کنیم که با اطلاع از روش محاسبه نمرات برای انتخاب رشته پایه نهم می توانید نمره خود را برای انتخاب رشته در پایه نهم تحصیلی حساب کنید و در انتها از این موضوع مطلع شوید که آیا حد نصاب نمره را بدست آورده اید یا خیر.

اگر حد نصاب نمره را کسب کرده باشید که هیچ و می توانید اقدامات لازم را برای انتخاب و ورود به رشته تحصیلی مورد نظرتان را انجام دهید.

اما در صورت عدم کسب نمره مورد نیاز برای ورود به رشته مورد نظر مثلاً رشته علوم تجربی و یا ریاضی چند راه پیش رو دارید.

 یا این که در امتحان مجدد جهت افزایش نمره خود شرکت کنید که آن هم با شرایطی برای شما امکان پذیر است یا این که نه کلاً قید ادامه تحصیل در رشته مورد نظرتان را بزنید و برای ادامه تحصیل در رشته دیگری اقدام بفرمایید.

البته این در صورتی است که علاقه و استعداد ورود به رشته دیگری را هم داشته باشید. در غیراینصورت انجام این کار نتیجه ای به جز پشیمانی و یأس و ناامیدی از آینده را برای شما در پی ندارد.

مزایای محاسبه نمرات برای انتخاب رشته پایه نهم

برای اطلاع از تاثیر نمره در انتخاب رشته نهم بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

روش محاسبه نمرات برای انتخاب رشته پایه نهم

آیا اطلاعی از روش محاسبه نمرات برای انتخاب رشته نهم دارید؟ در این بخش با ذکر روش محاسبه نمرات برای انتخاب رشته نهم در خدمت شما دوستان و عزیزان همیشه همراه هستیم.

در رابطه با روش محاسبه نمرات برای انتخاب رشته پایه نهم باید بگوییم که در ابتدا نمرات دروس مربوطه برای هر کدام از دانش آموزان در دو پایه هفتم و هشتم با ضریبی برابر با یک محاسبه می شود.

البته نمرات پایه نهم تحصیلی نیز با ضریب سه برای شما به عنوان دانش آموز مشغول به تحصیل در پایه نهم مورد محاسبه قرار می گیرد. به طور مثال، در صورتی که دانش آموز در پایه هشتم نمره چهارده را کسب کرده باشد و همین درس را در پایه های هفتم و نهم به ترتیب شانزده و ده گرفته باشد نمره ملاک وی برابر با 12 است.

به این ترتیب که دو نمره 14 و 16 وی در عدد 1 ضرب شده و نمره 10 وی هم در ضریب 3 ضرب می گردد.

نمرات بدست آمده از ضرب این ارقام در اعدادی مشخص با یکدیگر جمع بسته می شوند و سپس بر عدد 5 تقسیم می شوند.

به همین آسانی توانستید با روش محاسبه نمرات برای انتخاب رشته در پایه نهم آشنایی لازم را پیدا کنید.

نحوه محاسبه هدایت تحصیلی پایه نهم به این صورت است که مجموع نمره های پایه هشتم و هفتم تحصیلی با ضریب یک و نمره های پایه نهم تحصیلی با ضریب سه مورد محاسبه قرار می گیرد.

پس از ضرب نمره های بدست آمده در ضرایب ذکر شده عدد بدست آمده بر مجموع ضرایب یعنی عدد پنج تقسیم می شود و نمره مورد نظر برای دانش آموز مشخص می گردد.

برای استفاده از نرم افزار هدایت تحصیلی نهم روی لینک کلیک کنید.

روش محاسبه نمرات برای انتخاب رشته پایه نهم

تاثیر نمره در انتخاب رشته نهم

در رابطه با تاثیر نمره در انتخاب رشته نهم باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که تاثیر نمره در انتخاب رشته نهم به خصوص نمرات دروس پایه نهم در انتخاب رشته پایه نهم بسیار بالاست.

تاثیر نمره در انتخاب رشته نهم یا همان سوابق تحصیلی شما دوستان عزیز با توجه به اطلاعات ذکر شده در بالا به اندازه ای است که اگر نمرات شما چندان بالا نباشد و نتوانسته باشید آن ها را به حد نصاب برسانید باید قید ادامه تحصیل در رشته مورد علاقه خود را بزنید.

پس ملاحظه می کنید که تاثیر نمره در انتخاب رشته نهم تا چه اندازه بالاست و الزاماً باید در زمان انتخاب رشته های پایه نهم به تاثیر نمره در انتخاب رشته نهم توجه لازم را مبذول داشته باشید.

برای دریافت بهترین مشاوره آنلاین انتخاب رشته پایه نهم وارد لینک مربوطه شوید

در رابطه با تاثیر معدل نهم در انتخاب رشته چه می دانید؟

در مورد تاثیر معدل نهم در انتخاب رشته باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که تاثیر معدل نهم در انتخاب رشته بالاست اما این موضوع هم یک شرط دارد.

آن هم این که ظرفیت پذیرش رشته مورد نظر شما بالا باشد. در غیراینصورت شاید شما با معدل بالا مثلاً 18 هم نتوانید وارد تحصیل در رشته مورد نظرتان شوید.

راستش را بخواهید دانش آموزان زیادی در طول سال های مختلف بوده اند که به دلیل ظرفیت پایین رشته های تحصیلی حتی با معدل بالا هم نتوانسته اند وارد رشته هایی همچون ریاضی فیزیک و یا تجربی در یکی از مدارس شوند.

در نتیجه، در زمان انتخاب رشته در رابطه با تاثیر معدل نهم در انتخاب رشته به این موضوع مهم نیز توجه لازم را مبذول دارید و تصور نکنید که با داشتن معدل بالا هم می توانید در هر مدرسه ای که بخواهید مشغول به تحصیل در رشته مورد نظرتان شوید.

اگر به دنبال کسب اطلاعات بهتر و دقیق تری در رابطه با تاثیر معدل نهم در انتخاب رشته برای ادامه تحصیل در مدارس مختلف هستید می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل در این رابطه تماس حاصل فرمایید.

تیم مشاوره ایران تحصیل می توانند اطلاعات خوبی را در رابطه با تاثیر معدل نهم در انتخاب رشته در اختیار شما دوستان و همراهان عزیز این سایت قرار دهند.

برای اطلاع از زمان و نحوه انتخاب رشته مجدد پایه نهم تحصیلی بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید

در رابطه با تاثیر معدل نهم در انتخاب رشته چه می دانید؟

در رابطه با نحوه محاسبه معدل پایه نهم چه می دانید؟

آیا اطلاعی از نحوه محاسبه معدل پایه نهم برای انتخاب رشته در این پایه تحصیلی دارید؟

اگر به دنبال کسب اطلاعات دقیقی در رابطه با نحوه محاسبه معدل پایه نهم جهت انتخاب رشته هستید می توانید با تیم مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید. مشاوران ایران تحصیل می توانند شما را از نحوه محاسبه معدل پایه نهم به طور دقیق مطلع کنند و فرمول درست نحوه محاسبه معدل پایه نهم را به شما دوستان عزیز دانش آموز عرض کنند.

برای کسب اطلاع در خصوص نحوه محاسبه هدایت تحصیلی پایه نهم روی لینک بزنید.

خلاصه مطلب

نمره ها و معدل پایه نهم بر روی انتخاب رشته و مسیر آینده تمام دانش آموزان موثر است. در نتیجه دانش آموزان باید تلاش خود را به کار بگیرند تا به بهترین نتیجه ممکن دست یابند. در این حالت روش محاسبه نمرات برای انتخاب رشته نیز اهمیت پیدا میکند و آشنایی با آن به شما کمک خواهد کرد تا هوشیارانه در جهت موفقیت قدم بردارید.

نمرات پایه های هفتم، هشتم و نهم هر یک دارای ضرایبی هستند که در محاسبه میزان تاثیر روی هدایت تحصیلی ایشان موثر است. نمرات پایه هفتم و هشتم ضریب 1 دارند و نمرات پایه نهم که از اهمیت بیشتری برخوردار است ضریب 3 خواهند گرفت.

در نتیجه تاثیر نمره یک درس پایه نهم 3 برابر مهم تر از تاثیر آن در همان درس در پایه های هفتم و هشتم است. از این رو باید دقت داشته باشید در محاسبه میانگین هر درس یک سهم برای دروس پایه هشتم، یک سهم برای دروس هفتم و 3 سهم برای دروس پایه نهم در نظر بگیرید.

 

برای دانلود مقاله روش محاسبه نمرات برای انتخاب رشته پایه نهم روی لینک کلیک کنید.

3.3/5 - (77 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

روش محاسبه نمرات برای انتخاب رشته نهم چگونه است؟ 

برای اطلاع از روش محاسبه نمرات برای انتخاب رشته نهم با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

تاثیر نمره در انتخاب رشته نهم چگونه است؟

تاثیر نمره در انتخاب رشته نهم بسیار بالاست. به طوری که، در صورت عدم کسب نمره لازم و مورد نظر نمی توانید برای ادامه تحصیل در رشته مورد نظر خود اقدام کنید.

تاثیر معدل در انتخاب رشته نهم به چه صورت است؟ 

تاثیر معدل در انتخاب رشته نهم بالاست. اما به شرطی که ظرفیت رشته مورد نظر پایین نباشد و تنها افراد کمی پذیرش نشوند.

نظرات

1,187 دیدگاه دربارهٔ «روش محاسبه نمرات برای انتخاب رشته نهم»

 1. Avatar photo mobina گفت:

  سلام وقت بخیر
  من در هفتم نمره ریاضی 17علوم20شدم معدلم 19.64شد
  هشتم نمره ریاضی و علومم هردو 20شد معدلم 20شد
  در نهم ریاضی ترم اول 20 علوم 19شدم و معدلم شد19.93
  ترم دوم ریاضی 20شدم علوم تکوینی رو 17شدم که با مستمرم 19میشه
  آیا میتونم رشته تجربی برم؟؟؟

  1. Avatar photo مشاور امینی گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله شانس بالایی در قبولی دارید.

 2. Avatar photo ۱ گفت:

  سلام من علوم هفتم شدم ۱۳ هشتم شدم ۱۴ نهم هم ۱۲ ریاضی هفتم شدم ۱۸ ریاضی هشتم شدم ۱۸ ریاضی نهم شدم ۱۶ میتونم برم رشته ریاضی

  1. Avatar photo ranjbar گفت:

   سلام وقت بخیر
   در انتخاب رشتهه نهم برای رشته ریاضی علاوه بر نمرات شما معدل های شالانه شما هم میباشد که احتمال قبولی را دارید به منظور برسی تخصصی تر با توجه به شرایط ویژه شما این امکان را دارید با کارشناس ارشد اقای محمدی داخلی ۱۰۱در ساعات ۱۷الی ۲۳روزهای شنبه تا پنج شنبه با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ بدون پیش شماره از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید تا تمامی اطلاعات را در اختیارتان قرار دهند

 3. Avatar photo N گفت:

  سلام من نمره پایه هفتم علوم ۱۳ بوده هشتم ۱۴ بوده نهم هم ۱۲ ریاضی هفتم۱۸ ریاضی هشتم ۱۸ ریاضی نهم ۱۶.۵

  1. Avatar photo ranjbar گفت:

   سلام وقتدلخیر
   برای چه رشته ای در نقطع پایه نهم میخواهید ادامه دهید؟

 4. Avatar photo ریحانه گفت:

  پایه هفتم علوم۱۵وریاضی۱۰
  پایه هشتم علوم ۱۵ و ریاضی۱۵نیم
  پایه نهم علوم۱۳و ریاضی ۱۷
  کار و فناوری توی هر سه پایه۲۰
  ایا رشته هنر فنی حرفه ای رو میارم؟؟؟

  1. Avatar photo ranjbar گفت:

   سلام وقت بخیر
   برای انتخاب رشته نهم در رشته های فنی حرفه ای شانس قبولی را دارید جهت اطلاع از رشته های هنر و دانشگاه های هنر با توجه به شرایط ویژه شما این امکان را دارید با کارشناس ارشد دربخش رشته های هنر خانم رنجبر داخلی 110 در ساعات 8.30 الی 17.30روزهای شنبه تا پنج شنبه با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ بدون پیش شماره از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید تا تمامی اطلاعات را در اختیارتان قرار دهند

 5. Avatar photo Yasamin گفت:

  سلام وقت بخیر من نهم هستم برای رشته انسانی اگر سه درس مهم برای این رشته رو ۱۸ بگیرم ولی درس های دیگرم همش ۱۶ و ۱۵ باشد ایا میتوانم در رشته انسانی الف باشم؟

  1. Avatar photo ranjbar گفت:

   سلام وقت بخیر
   احتمال قبولی را دارید ولی باید نمرات دیگر شما مانند معدل کل و نمرات سالانه شما هم ملاک میباشد به منظور برسی تخصصی تر با توجه به شرایط ویژه شما این امکان را دارید با کارشناس ارشد اقای محمدی داخی 101 در ساعات17 الی 23 روزهای شنبه تا پنج شنبه با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ بدون پیش شماره از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید تا تمامی اطلاعات را در اختیارتان قرار دهند

 6. Avatar photo katrin گفت:

  و یه سوال دیگر نیز داشتم
  آیا فقط نمرات پایانی نهم نوبت دوم فقط برای هدایت تحصیلی مهم هستند یا مستمر نهم نوبت دوم نیز در هدایت تحصیلی تاثیر دارد؟
  مثلاً من امتحان علوم پایانی نوبت دوم شده ۱۷
  مستمر علومم نوبت دوم شده ۲۰
  جمعشون میشه حدود ۱۹
  الان جمعشون مهمه یا فقط نمره پایانی ؟

  1. Avatar photo ranjbar گفت:

   سلام وقت بخیر
   علاوه بر نمرات هفتم و هشتم و نهم برای انتخاب رشته نهم ملاک میبشد نمرات سالانه و معدل شما هم اهمیت دارد به منظور برسی تخصصی تر با توجه به شرایط ویژه شما این امکان را دارید با کارشناس ارشد خانم همامی داخلی 102 در ساعات11 الی 20 روزهای شنبه تا پنج شنبه با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ بدون پیش شماره از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید تا تمامی اطلاعات و درصد قبولی شمارا در اختیارتان قرار دهند

 7. Avatar photo A2 گفت:

  سلام
  من ریاضی هر سه سالم ده یازده بوده
  و علومم ۱۰ بوده
  بقیه نمره هام بد نبوده
  آیا رشته صنعت فنی میارم؟و میتونم برم؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله شما شانس قبولی را دارید

 8. Avatar photo امیرعلی امانی گفت:

  سلام وقت بخیر
  میگم برای انتخاب رشته معدل هفتم هشتم و نهم با هم جمع میشه

  1. Avatar photo مشاور حمامی گفت:

   سلام وقتتون بخیر برای ورود به رشته ی انتخابی باید جنع نمرات هر درس در سه پایه از ۳۰ بیشتر باشد

  2. Avatar photo یه بنده خدا گفت:

   سلام وقت بخیر
   میشه لطفاً جواب بدید
   من نمره ی ریاضی هفتم ۱۱.۵و هشتم۱۲.۵و نهم۱۵.۵هست میتونم رشته ی ریاضی بخونم؟(نمرات علومم بالا هست)

   1. Avatar photo ranjbar گفت:

    شلام وقت لخسر
    احتمال قبولی شما پایین‌میباشد اما باید نمرات سالانه شما هم درنظر گرفت تا بتوانیم دقیق تر تخمین بزنیم برای شمابه منظور برسی تخصصی تر با توجه به شرایط ویژه شما این امکان را دارید با کارشناس ارشد در این بخش خانم طهماسبی داخلی ۱۰۸ در ساعات ۸.۳۰ الی ۱۷.۳۰ روزهای شنبه تا پنج شنبه با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ بدون پیش شماره از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید تا تمامی اطلاعات را در اختیارتان قرار دهند

 9. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

  سلام وقت بخیر
  بله شانس قبولی خواهید داشت

 10. Avatar photo Dylan گفت:

  سلام
  هفتم عربی رو ۱۲ شدم فارسی ۱۷ و اجتماعی ۲۰
  هشتم ۱۸ عربی فارسی ۱۸ اجتماعی ۲۰
  نهم عربی ۱۸ فارسی ۲۰ اجتماعی ۲۰
  میتونم الف بیارم با ظرفیت بندی منطقه ای؟

  1. Avatar photo ranjbar گفت:

   سلام وقت بخیر نمرات شما جهت ورود به این رشته شرایط خوبی دارد اما فرم هدایت تحصیلی شامل امتیازات دیگری می‌باشد که در قبولی شما در رشته مدنظر مورد تاثیر واقع می شود با توجه به شرایط ویژه شما این امکان را دارید با کارشناس ارشد در این بخش خانم محمدی داخلی105 در روز های شنبه الی پنج شنبه با شماره 9099075307 بدون پیش شماره و صفر از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید تا تمامی اطلاعات را در اختیارتان قرار دهند

 11. Avatar photo Nila گفت:

  سلام من پایه هفتم تکوینی : ۱۹.۹۳ پایانی:۱۸.۸۳
  در هفتم علوم شدم ۱۹ و ریاضی ۱۳
  پایه هشتم معدل تکوینی:۲۰ پایانی: ۱۹.۶۸ شدم
  علوم ۲۰ و ریاضی ۱۸
  پایه نهم نوب اول رو معدلم شد ۱۹.۵۰
  علوم ۱۹ و ریاضی ۱۸
  نوبت دومم هم که فعلا در شرف امتحانات هستم
  خواستم بدون می تونم رشته تجربی رو انتحاب کنم؟؟؟

  1. Avatar photo ranjbar گفت:

   سلام وقت بخیر نمرات شما جهت ورود به این رشته شرایط خوبی دارد اما فرم هدایت تحصیلی شامل امتیازات دیگری می‌باشد که در قبولی شما در رشته مدنظر مورد تاثیر واقع می شود با توجه به شرایط ویژه شما این امکان را دارید با کارشناس ارشد در این بخش خانم رنجبر داخلی105 در روز های شنبه الی پنج شنبه با شماره 9099075307 بدون پیش شماره و صفر از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید تا تمامی اطلاعات را در اختیارتان قرار دهند

 12. Avatar photo Fatemeh گفت:

  سلام وقت بخیر
  برای به دست آورد تراز نمرات برگه امتحانی حساب میشه یا جمع تکوینی و برگه ؟؟؟

  1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

   سلام. لطفا سوال خودتون رو واضحتر بیان کنید. اما اگر منظورتون نمره ی کل برای انتخاب رشته میباشد بله کل نمرات تراز خواهد شد.

 13. Avatar photo Fatemeh گفت:

  سلام وقت بخیر
  برای به دست آورد تراز نمرات برگه امتحانی حساب میشه یا جمع تکوینی و برگه ؟؟

  1. Avatar photo مشاور رضایی گفت:

   سلام وقت بخیر
   نمرات پایانی ملاک قرار داده می شود

   1. Avatar photo S گفت:

    سلام روزبخیر برای به دست اوردن تراز مثلا اگر ما ۱۹ و نیم داشته باشیم ضبدر ۳ میشه یا گرد میشه بعد ضبدر ۳ میشه.

    1. Avatar photo moshaver3 گفت:

     سلام وقت بخیر
     محاسبه معدل فرمولی داره به علت اینکه اماکن ذکر این مطالب در کامنت امکان پذیر نیست می تونید
     با کارشناس ارشد واحد کنکور سراسری سرکار خانم همامی داخلی 102 از ساعت11 صبح تا 8 شب در روز های شنبه تا چهارشنبه از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره و کد شهر و بدون صفر با شماره 9099075307 تماس حاصل فرمایید.

 14. Avatar photo ^^ گفت:

  سلام من نمره ریاضی هر سه سالم شدم ۱۰ و علوم هم ۹ ۱۰ ۱۳ شدم، و بقیه نمره هام بالا بوده، آیا می توانم رشته صنعت فنی حرفه برم؟

  1. Avatar photo ranjbar گفت:

   سلام وقت بخیر فرم هدایت تحصیلی شما علاوه بر نمرات شما امتیازات دیگری نیز داردبه منظور برسی تخصصی تربا توجه به شرایط ویژه شما این امکان را دارید با کارشناس ارشد در این بخش اقای رضایی داخلی 109 در ساعات17.00 الی 23.00در روز های شنبه الی پنج شنبه با شماره 9099075307 بدون پیش شماره و صفر از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید تا تمامی اطلاعات را در اختیارتان قرار دهند

 15. Avatar photo Fatemeh گفت:

  سلام وقت بخیر
  برای به دست آوردن تراز نمرات برگه امتحانی حساب میشه یا جمع تکوینی و پایانی؟؟

  1. Avatar photo مشاور رضایی گفت:

   سلام وقت بخیر
   نمرات پایانی ملاک قرار میگیرد

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • مشاوره انتخاب رشته نهم

  مشاوره انتخاب رشته نهم 1403 – راهنما اولویت و نکات مهم

  دریافت مشاوره انتخاب رشته نهم می تواند در موفقیت تحصیلی شما تاثیر بسزایی داشته باشد. از آنجا که انتخاب رشته یکی از تصمیمات مهمی است که دانش آموزان در طی فرایند تحصیل اخذ می کنند. در مشاوره انتخاب رشته نهم...
 • تکمیل فرم هدایت تحصیلی

  تکمیل فرم هدایت تحصیلی 1403 + نحوه دریافت و نمونه پر شده!

   نحوه و زمان تکمیل فرم هدایت تحصیلی مشخص شد. کلیه دانش آموزان و متقاضیان ورود به رشته های مختلف تحصیلی از جمله رشته های نظری، کارودانش و فنی حرفه ای الزاماً باید در زمان تعیین شده نسبت به تکمیل فرم...
 • معرفی رشته های تحصیلی

  معرفی رشته های تحصیلی و شغل های پردرآمد + اپدیت 1403

  معرفی رشته های تحصیلی از جمله اقدامات مهمی است که هر فرد مشاور تحصیلی در جلسات مشاوره با دانش آموز و داوطلب کنکور باید به آن توجه ویژه ای داشته باشد. معرفی رشته ها و شغل ها توسط مشاور می...
 • دستیاری دندانپزشکی

  رشته های دستیاری دندانپزشکی + لیست جدید 1403

  دستیاری دندانپزشکی، به صورت کلی باید گفت هر دندانپزشکی برای اینکه به کار خود سرعت ببخشد به افرادی فعال در این حوزه نیاز دارد که مهارت لازم را برای کمک کردن در امور دندان پزشکی داشته باشند.  باید افزود که Dentist...
تماس با مشاور