رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد
رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد

معرفی رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد 97-98

جهت اطلاع از رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد و لیست رشته های کاردانی دانشگاه آزاد با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد 98 -97

رشته‌های کاردانی دانشگاه آزاد بدون کنکور 98 -97 طبق دفترچه منتشر شده در سایت دانشگاه آزاد اسلامی جدول تمامی رشته‌ها موجود می‌باشد. کلیه داوطلبانی که قصد ثبت نام در رشته‌های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد را دارند، لازم است در زمان ثبت نام به سایت دانشگاه آزاد مراجعه نموده و از بین لیست رشته‌های کاردانی دانشگاه آزاد کد رشته محل‌های انتخابی خود را بر اساس سوابق تحصیلی انتخاب نموده و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. داوطلبان توجه داشته باشند که پر کردن تمامی بندهای مندرج در دفترچه رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد 98 -97 مطابق با فرم ثبت نام رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد می‌باشد و لازم به ذکر است که کلیه داوطلبان باید تمامی فیلدهای مربوط به ثبت نام و انتخاب رشته را در سایت دانشگاه آزاد به هنگام انتخاب رشته و ثبت نام وارد نمایند. داوطلبان گرامی می‌توانند جهت اطلاع از رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد با مرکز ثبت نام دانشگاه آزاد ایران تحصیل به شماره‌های  9099072952 و در صورت شلوغی خطوط با شماره‌های 9099072952 ( استان تهران) تماس حاصل نمایند. مشاوران مرکز ایران تحصیل از طریق استعداد یابی شغلی و تحصیلی از بین رشته‌ های بدون کنکور دانشگاه آزاد بهترین رشته را برای شما معرفی می‌کنند لازم به ذکر است کلیه امور ثبت نام از طریق مشاوران ایران تحصیل صورت می‌پذیرد.

 

لیست رشته های کاردانی دانشگاه آزاد

به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که مایل به شرکت در رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد می‌باشند می‌رسانیم که با توجه به تغییراتی که هر ساله در رابطه با کم و زیاد شدن رشته‌های دانشگاه آزاد و همچنین تغییراتی که در لیست رشته‌ های کاردانی دانشگاه آزاد شاهد آن هستیم، داوطلبان گرامی با عنایت به این نکته باید توجه داشته باشند که استخراج رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد تنها در بین رشته‌های مندرج در دفترچه انتخاب رشته و از بین لیست رشته‌ های کاردانی دانشگاه آزاد امکان پذیر می‌باشد و در این زمینه به هیچ عنوان نباید از کد رشته محل‌هایی غیر از کد رشته‌های مندرج در دفترچه انتخاب رشته استفاده نمایند. داوطلبان می‌توانند از بین رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد تعداد مجاز انتخاب رشته را در بین رشته‌های مورد علاقه و انتخابی خود انتخاب نمایند. مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته لازم و ضروری می باشد و کلیه داوطلبان باید به درستی از شرایط مندرج در دفترچه و آئین نامه‌ها و ضوابط آن به خوبی اطلاع لازم را کسب نمایند. به دلیل قید تمامی ضوابط در دفترچه ، داوطلبان به هیچ عنوان نمی‌توانند چنانچه از قوانین تخلف نمایند و برابر یا قوانین و مقررات با آن‌ها برخورد شود، هیچ گونه اعتراضی داشته باشند. در زیر برخی از رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد را برای شما گرداوری نموده ایم.

 • کاردانی فنی مکانیک خودرو
 • کاردانی فنی انتقال برق
 • کاردانی فنی نقشه کشی صنعتی
 • کاردانی فنی آسانسور پله برقی
 • کاردانی فنی شیمی صنایع غذایی
 • کاردانی حرفه ای مربیگری پایه شنا
 • کاردانی فنی سنگ های ساختمان
 • کاردانی معدن – استخراج معدن
 • کاردانی نقشه برداری
 • کاردانی اسیسات
 • کاردانی فنی ربات
 • کاردانی ابزار دقیق
 • کاردانی مدیریت دولتی
 • کاردانی حرفه ای فوتبال
 • کاردانی فنی برق صنعتی
 • کاردانی تربیت بدنی
 • کاردانی حسابداری
 • کاردانی  فنی برق
 • کاردانی فنی توزیع برق

 

دانلود رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد

داوطلبان توجه داشته باشند همان‌گونه که ذکر شد، لیست رشته های کاردانی دانشگاه آزاد هر ساله تغییراتی در نوع ارائه رشته های آن‌ها مشاهده می‌گردد. بنابراین داوطلبانی که قصد انتخاب رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد را دارند، لازم است با در نظر گرفتن تغییرات موجود به خوبی از لیست تمامی رشته ها مطلع گردند و انتخاب خود را در رشته‌هایی انجام دهند که مورد علاقه آن‌ها می‌باشد و همچنین به لحاظ شرایط و قوانین و همچنین شرط معدل توانایی انتخاب این رشته ها را دارا می‌باشند. بنابراین با توجه به شرایط موجود و حساسیت مشاوره انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد برای داوطلبان به دلیل تأثیری که رشته انتخابی در بین رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد 98 -97 در سرنوشت و آینده داوطلبان دارد، توجه به این مساله امری بسیار ضروری و مهم می باشد. بنابراین توصیه ما مشاوره و سپردن این کار به افراد خبره می‌باشد. چنانچه علاقه مند به شرکت رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد می‌باشید، می‌توانید با برقراری ارتباط با مشاورین ایران تحصیل، از خدمات ارائه‌شده جهت انتخاب رشته درست و اصولی مطلع گردید و در این زمینه با توجه به معدل و سوابق تحصیلی شما، انتخاب از بین رشته های ارائه شده امکان پذیر می‌باشد.

از شرایط انتخاب رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد برای کلیه داوطلبان محترم که در مقطع کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد تصمیم به انتخاب رشته دارند، دارا بودن مدرک پیش دانشگاهی در سیستم نظام آموزشی قدیم در رشته های نظری همانند (رشته های ریاضی و فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی) می‌باشد. همچنین کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد نیز می‌توانند در بین لیست رشته های کاردانی دانشگاه آزاد انتخاب رشته نمایند. داوطلبان متقاضی این مقطع، که از ضروریات آن، دارا بودن مدرک دیپلم برای این رشته از داوطلبان می‌باشد. ولی در رابطه با گواهینامه پیش دانشگاهی، منعی در این مورد وجود نخواهد داشت. همچنین رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد که داوطلبان انتخاب می‌نمایند، باید مرتبط با رشته و دیپلم آنان باشد. برخی از دانشگاه‌ها مانند دانشگاه علمی کاربردی هیچ گونه محدودیتی در رابطه با انتخاب رشته های داوطلبان برای مرتبط بودن با رشته دیپلم آنان وجود ندارد. اما در دانشگاه آزاد یکی از الزامات برای انتخاب رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد مرتبط بودن رشته انتخابی با گروه آزمایشی و مدرک دیپلم می‌باشد..لازم به ذکر است داوطلبین دانشگاه آزاد برای ثبت نقل و انتقالات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی وارد سامانه monada.iau.ac.ir شوند .

 

جهت اطلاع از رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد و لیست رشته های کاردانی دانشگاه آزاد با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

کانال اطلاع رسانی رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد
کانال اطلاع رسانی رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد

مطالب مرتبط : 

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97-98 

 سیستم ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.