رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد 98

رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد 98
رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد 98

رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد 98 منتشر شد. کلیه داوطلبانی که واجد شرایط ثبت نام دانشگاه آزاد می باشند می‌توانند در ثبت نام ترم مهر دانشگاه آزاد و یا ثبت نام ترم بهمن دانشگاه آزاد شرکت نمایند. متقاضیان عزیز لازم است واجد شرایط مشخص شده در دفترچه ثبت نام مندرج در سامانه azmoon.org باشند.  داوطلبان عزیز می‌توانند از بین لیست رشته‌های دانشگاه آزاد ، همزمان با ثبت نام  اقدام به انتخاب رشته نمایند.

دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد ، با توجه به ثبت نام ترم مهر و ترم بهمن به صورت جداگانه منتشر می‌گردد لذا متقاضیان محترم لازم است در زمان مقرر از تمامی رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد 98 اطلاع یابند. خوشبختانه تنوع رشته‌های دانشگاه آزاد و همچنین تعداد واحدهای این دانشگاه در مناطق مختلف فراوان می‌باشد. به همین دلیل استقبال از رشته‌های این دانشگاه نیز افزایش یافت است.

با توجه به اینکه هرساله شاهد افزایش برخی از رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد 98 می‌باشیم. لذا داوطلبان گرامی ممکن است در رابطه با رشته‌های افزوده‌شده جدید به این دانشگاه ابهاماتی داشته باشند و یا اینکه در رابطه با ورود و یا انتخاب آن‌ها مردد باشند. بسته به ویژگی‌های هر یک از داوطلبان این مورد متفاوت می باشد و بهتر است ابتدا به بررسی ویژگی‌های شخصیتی و اهداف آنان بپردازیم.

برای کسب اطلاع دقیق در رابطه با رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد 98 و همچنین مشاوره انتخاب رشته ، می‌توانید با متخصصین ایران تحصیل با شماره تلفن‌های 9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9092305587 (تماس از استان تهران) از ساعات 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

جهت اطلاع دقیق از رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد 98 ، لیست رشته های بدون آزمون مهر و بهمن 98 ، انجام انتخاب رشته ، مشاوره و راهنمایی نحوه انتخاب رشته با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

 

انتخاب رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد 98

یکی از تردید ها و نیازهای برخی از داوطلبان در رابطه با انتخاب رشته صحیح به عدم اطلاع کافی متقاضیان از رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد و چارت تحصیلی مربوط به این رشته ها می باشد. در تمامی گروه های آزمایشی لیست رشته های بدون آزمون مهر و بهمن 98 بسیار متنوع می باشد لذا متقاضیان محترم می توانند با کسب اطلاعات کافی در مورد رشته های بدون کنکور ارائه شده در دفترچه ثبت نام بدون کنکور ترم بهمن 97 و مهر 98 و رشته هدف خود را انتخاب نمایند شایان ذکر است در صورتی داوطلبان نیاز به مشاوره انتخاب رشته – مشاوره شغلی رشته ها و تکمیل روند ثبت نام داشته باشند می توانند با شماره های مندرج در جدول بالا تماس حاصل نمایند..

جهت انتخاب رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد توصیه همیشگی ما به داوطلبان عزیز این است که اولویت بندی نمایید و بر اساس اولویت های خود دست به انتخاب بزنند. یکی از اشتباهاتی که برخی از داوطلبان در رابطه با انتخاب رشته دارند، توجه و انتخاب را تنها بر اساس درآمد و یا صرف تازگی و علاقه آن در نظر می گیرند. در صورتی که لازم است همه جانبه به انتخاب رشته توجه شود.

چنانچه قصد انتخاب در رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد 98 جدید را دارید، حتما نکته مهمی را مد نظر قرار دهید. معمولا این رشته ها مشکلاتی از جمله نبود کتاب ، نبود افرادی که بتوانند شما را برای پیشرفت در آن راهنمایی نمایند و … را خواهند داشت اما قطعا و یقینا مزایای را نیز به همراه خواهد داشت که ممکن است همین مزایا موجب شود شما در آینده فرد موفقی در این رشته شوید.

 

 

پذیرش در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 در دو ترم مهر و بهمن صورت می پذیرد و دفترچه هر یک از این زیر گروه ها، به صورت جداگانه منتشر می گردد.

 

 

لیست رشته های بدون آزمون بهمن 97 و مهر 98

 

 لیست رشته های بدون آزمون مهر و بهمن 98
لیست رشته های بدون آزمون مهر و بهمن 98

در ادامه به معرفی لیست رشته های بدون آزمون بهمن 97 و مهر 98 خواهیم پرداخت. اما کلیه داوطلبان عزیز لازم است این نکته را یادآور شویم که این لیست برای رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد ترم مهر و ترم بهمن می تواند متفاوت باشد. لذا در هر ترم داوطلبان می توانند با استفاده از دفترچه انتخاب رشته ، دست به انتخاب در لیست مور نظر بزنند که توصیه می کنیم حتما قبل از اقدام به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد از مشاوران مرکز پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد مشورت بگیرند و جهت عدم برخورد با مشکلات فنی در امور ثبت نام کلیه روند ثبت نام خود را از طریق شماره های 9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9092305587 ( تماس از استان تهران) تکمیل نمایند.

میکروبیولوژی

روانشناسی

زبان و ادبیات فارسی

زبان و ادبیات عربی

آموزش زبان انگلیسی

فلسفه و حکمت اسلامی

فقه و حقوق اسلامی

ادیان وعرفان

علوم سیاسی

اقتصاد

مدیریت بازرگانی

مدیریت بیمه

مدیریت صنعتی

حسابداری

علوم ورزشی

جغرافیا

ریاضیات و کاربردها

فیزیک

زمین شناسی

مهندسی پلیمر

مهندسی نفت

مهندسی صنایع

ایمنی صنعتی

مهندسی بهره برداری راه آهن

مهندسی مواد و متالورژی

رشته کامپیوتر

علوم و مهندسی باغبانی

مهندسی فضای سبز

علوم و مهندسی آب

علوم و مهندسی خاک

نقاشی

مهندسی شهرسازی

ادبیات نمایشی

کارگردانی

در بالا به برخی از لیست رشته های بدون آزمون مهر و بهمن 98 اشاره نمودیم. اما برای اطلاع بیشتر و دقیق تر هر یک از داوطلبان می توانند از رشته های جدیدی که در سال 98 در هر واحد دانشگاهی افزوده شده است با توجه به دفترچه انتخاب رشته آگاهی یابند یا با شماره های مرکز ثبت نام تماس حاصل نمایند ضمنا متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که این لیست می تواند به نسبت واحد دانشگاهی انتخابی شما متفاوت باشد.

برا ی استفاده ازسامانه  بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد روی عبارت کلیک نمایید .

مشاوره انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد

مشاوره انتخاب رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد 98 چندین هدف را شامل می گردد. از جمله شناخت شخصیت داوطلبان یکی از مواردی است که در انتخاب رشته حتما و لزوما بدان توجه می گردد. بنابراین کلیه داوطلبان می توانند با استفاده از شناخت و آگاهی نسبت به خود، به شناخت بهتری در جهت انتخاب رشته های مناسب نائل شوند.

از دیگز وظایفی که مشاوره انتخاب رشته برعهد دارد، به موضوع ارائه لیست رشته های بدون آزمون مهر و بهمن 98 در گروه آزمایشی داوطلب و همچنین واحد دانشگاهی مورد نظر وی مربوط می شود. بنابراین تمامی داوطلبان عزیز می توانند از جزئیات رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد 98 به خوبی آگاه شوند. همچنین ارائه واحدهای دانشگاهی هر رشته نیز، از جمله مواردی است که مشاورین بدان خواهند پرداخت.

برای استفاده از خدمات مشاوره رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد 98 ایران تحصیل ، می توانید همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید، با کمک مشاورین ما به انتخاب در بین لیست رشته های موجود اقدام نمایید. متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید، خواهند توانست به شما عزیزان خدمات لازم را ارائه نمایند.

 

 

جهت اطلاع دقیق از رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد 98 ، لیست رشته های بدون آزمون مهر و بهمن 98 ، انجام انتخاب رشته ، مشاوره و راهنمایی نحوه انتخاب رشته با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

کانال مشاوره انتخاب رشته بدون آزمون آزاد
کانال مشاوره انتخاب رشته بدون آزمون آزاد

 

بیشتر بدانید

مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

دوره های پاره وقت و تمام وقت دانشگاه آزاد

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی

دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

ثبت نام کنکور سراسری 98

مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور 98

فهرست حذفیات کنکور سراسری 98

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

سیستم سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد

لیست رشته های بدون آزمون مهر و بهمن 97

رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد بهمن 97 و مهر 98