رتبه های قبولی پزشکی بین الملل

رتبه های قبولی در پزشکی بین الملل یا همان پزشکی دانشگاه پردیس خودگردان از جمله موارد ای است که داوطلبان و متقاضیان محترمی که جهت ثبت نام کنکور سراسری 98 ثبت نام نموده اند این روزها از ما مشاوران سوال می کنند و همچنین در گوگل سرچ می کنند امروز قصد داریم در این مقاله به این سوالات مهم پاسخگو باشیم با ما همراه باشید.

رتبه قبولی پذیرش در رشته پزشکی پردیس بین الملل ، آرزوی تمامی داوطلبان کنکور تجربی می‌باشد. خوشبختانه پذیرش در این رشته با توجه پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان ، امکان ورود داوطلبان به این رشته فراهم شده است. پذیرش پردیس‌های بین‌المللی با توجه به شرایط ثبت نام در دانشگاه پردیس قابل پیش‌بینی است. خود صورت می‌پذیرد که داوطلبان باید بتواند رتبه های قبولی پزشکی بین الملل را کسب نماید.

از جمله عواملی که برای انتخاب دانشگاه پردیس بین المملل حائز اهمیت می‌باشد، شهریه دانشگاه پردیس خودگردان می‌باشد. در رابطه با اعتبار مدرک پردیس خودگردان جای هیچ گونه نگرانی برای داوطلبان وجود نخواهد داشت. با توجه به رتبه های قبولی پزشکی بین الملل می‌تواند در رابطه با درصدهای خود و همچنین تلاش کردن در این رابطه برای موفقیت برنامه‌ریزی نمایید.

 

رتبه های قبولی پزشکی بین الملل یا پردیس خودگردان

همان‌طور که می دانید دانشگاه‌های پردیس بین الملل تنها در برخی از رشته‌ها و برخی از دانشگاه‌های خاص دانشجویان را پذیرش می‌نماید. با توجه به رشته‌های مختلفی که این دانشگاه داوطلبان را پذیرش می‌نماید، لیست رشته‌های پردیس خودگردان را می‌توان متفاوت دانست. اما آنچه که در تمامی دانشگاه‌های پردیس وجود دارد، در رابطه با گروه‌های آزمایشی مختلف می‌باشد.

اطلاع از آخرین رتبه قبولی پزشکی پردیس بین الملل موجب می‌شود که شما در رابطه با آخرین رتبه اطلاعات لازم را کسب نما‌یید و همچنین بتوانید به راحتی در رابطه با فاصله خود بارتبه های قبولی پزشکی بین الملل  آگاه شوید و سعی در کاهش و به حداقل رساندن این فاصله نمایید. در ادامه به ارائه جدول مبتنی بر رتبه ها با سهیمه و دانشگاه پذیرفته شده اشاره خواهیم نمود.

داوطلبان عزیز توجه داشته باشید که دانشگاه پردیس بین الملل در رشته‌های گروه علوم انسانی پذیرش ندارند. رتبه های قبولی پزشکی بین الملل در سال‌های مختلف به نسبت سختی و آسانی کنکور و همچنین ظرفیت پذیرش در هر یک از دانشگاه‌ها ، ممکن است رقم متفاوتی را شمال گردد. بنابراین آخرین رتبه قبولی پزشکی پردیس بین الملل به نسبت به سال‌های مختلف ممکن است متفاوت باشد.

 

جهت اطلاع دقیق از رتبه های قبولی پزشکی بین الملل ، آخرین رتبه قبولی پزشکی پردیس بین الملل ، مشاوره موفقیت در کنکور با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

آخرین رتبه قبولی پزشکی پردیس بین الملل

 

آخرین رتبه قبولی پزشکی پردیس بین الملل
آخرین رتبه قبولی پزشکی پردیس بین الملل

 

قبولی در رشته پزشکی در هیچ یک از دانشگاه‌های کشور آسان نمی‌باشد و به همین دلیل نباید انتظار داشت که به راحتی در این رشته پذیرفته شوید. نکته مهمی که باید مدنظر قرار دهید آخرین رتبه قبولی پزشکی پردیس بین الملل می‌باشد. به این نکته مهم توجه داشته باشید که ابتدا باید از شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام به‌خوبی آگاه شوید و پس‌ از آن به انتخاب رشته دست بزنید.

در ادامه به ارائه لیست رتبه های قبولی پزشکی بین الملل خواهیم پرداخت. اما موردمهم در این رابطه ، به موضوع تأثیر سهمیه‌ها و همچنین رتبه‌هایی که هر منطقه برای پذیرش داوطلبان شامل می‌گردد می‌شود. بنابراین بهتر است علاوه بر بررسی آخرین رتبه قبولی پزشکی پردیس بین الملل ، نسبت به تأثیر هر یک از سهمیه‌های دانشگاه‌های مختلف آگاه شوید.

برای اطلاع دقیق از نحوه محاسبه رتبه‌های قبولی پزشکی بین الملل و همچنین اطلاع از آخرین رتبه قبولی پزشکی پردیس بین الملل درسال جاری ، می‌توانید با مرکز پذیرش دانشگاه پردیس بین الملل ایران تحصیل با شماره تلفن‌های 9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9099072952 (تماس از استان تهران) از ساعات 8 صبح الی 1 شب تماس حاصل نمایید. ارسال مدارک و ثبت نام در کلیه مقاطع تحصیلی با استفاده از این سامانه قابل انجام می‌باشد.

 

 

رتبه های قبولی پزشکی بین الملل به نسبت سال های مختلف و سختی کنکور و همچنین ظرفیت پذیرش ، متفاوت می باشد.

 

 

جدول رتبه های قبولی پزشکی بین الملل

 

رتبه در سهمیهسهمیه قبولیجنسیتمحل سکونترشته تحصیلیدانشگاه پذیرفته شده
544منطقه 1مردتهرانپزشکی- دکتریدانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
773منطقه 1زنتهرانپزشکی- دکتریدانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
839منطقه 1زنمشهدپزشکی- دکتریدانشگاه علوم پزشکی مشهد
993منطقه 1مردشیرازپزشکی- دکتریدانشگاه علوم پزشکی شیراز
1041منطقه 1مردشیرازپزشکی- دکتریدانشگاه علوم پزشکی شیراز
1230منطقه 1مردشیرازپزشکی- دکتریدانشگاه علوم پزشکی شیراز
1351منطقه 1زنمشهدپزشکی- دکتریدانشگاه علوم پزشکی مشهد
648منطقه 1زنتهرانپزشکی- دکتریدانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
1286منطقه 1مردشیرازپزشکی- دکتریدانشگاه علوم پزشکی شیراز

 

رتبه های قبولی پزشکی بین الملل منطقه 2

 

رتبه در سهمیهسهمیه قبولیجنسیتمحل سکونترشته تحصیلیدانشگاه پذیرفته شده
996منطقه 2زناهوازپزشکی- دکتریدانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
1644منطقه 2زنکرجپزشکی- دکتریدانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
1769منطقه 2مردقمپزشکی- دکتریدانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
1798منطقه 2مردچالوسپزشکی- دکتریدانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
1912منطقه 2زنگرگانپزشکی- دکتریدانشگاه علوم پزشکی شیراز
2207منطقه 2مردبهشهرپزشکی- دکتریدانشگاه علوم پزشکی مشهد
2613منطقه 2مردگنابادپزشکی- دکتریدانشگاه علوم پزشکی مشهد
2340منطقه 2مردشیرازپزشکی- دکتریدانشگاه علوم پزشکی مشهد
2075منطقه 2مردمرودشتپزشکی- دکتریدانشگاه علوم پزشکی شیراز

 

 

برای آگاهی کامل از رتبه قبولی در دانشگاه شریعتی تهران روی عبارت کلیک نمایید .

 

 

مشاوره رتبه های قبولی پزشکی بین الملل

برای پذیرش در دانشگاه پردیس همانند سایر دانشگاه ها، شما نیازمند برنامه ریزی و استفاده از منابع دقیق و بهترین منابع می باشید. داشتن یک مشاور در کنار ما می تواند نقش بسیار پررنگی را در موفقیت شما ایجاد نماید. اطلاع از رتبه های قبولی پزشکی بین الملل موجب می شود تا از این طربق حدودی برای شما مشخص شود و با توجه به آن از آخرین رتبه قبولی پزشکی پردیس بین الملل آگاه شوید.

اطلاع از آخرین رتبه قبولی پزشکی پردیس بین الملل بدین معنا نخواهد بود که شما لازم است به این صورت فاصله خود را با این رتبه کم نمایید. بلکه برای پذیرفته شدن بهتر است نگاهی به درصدهای زده شده در هر درس رتبه های قبولی پزشکی بین الملل بیندازید. فراموش نکنید که این رتبه ها در طی سال های مختلف می تواند متغییر باشد.

یکی از سوالاتی که داوطلبان دارند، مربوط به تاثیر سهمیه ها و میزان آنها در رتبه های قبولی پزشکی بین الملل می باشد که برای این منظور می توانید با متخصصین و مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید متخصصین ما شما را از آخرین رتبه قبولی پزشکی پردیس بین الملل آگاه می گرداند. کافی است با شمراه های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. همه روزه حتی ایام تعطیل متخصصین ما آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند.

 

جهت اطلاع دقیق از رتبه های قبولی پزشکی بین الملل ، آخرین رتبه قبولی پزشکی پردیس بین الملل ، مشاوره قبولی پزشکی پردیس بین الملل  با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

کانال مشاوره قبولی پزشکی پردیس بین الملل
کانال مشاوره قبولی پزشکی پردیس بین الملل

 

بیشتر بدانید

ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه سراسری

پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان 

ثبت نام پزشکی دانشگاه پردیس خودگردان

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان

ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

لیست دانشگاه های پردیس خودگردان

رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن 97

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

دانشگاه های آزاد دارای رشته پزشکی 

آخرین رتبه قبولی پزشکی پردیس بین الملل

رتبه های قبولی پزشکی بین الملل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *