ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

راهنمای ثبت نام آزمون آیلتس 2021

راهنمای ثبت نام آزمون آیلتس
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

کسب اطلاعاتی در رابطه با راهنمای ثبت نام آزمون آیلتس 2021 برای هر یک از افراد متقاضی ثبت نام در این آزمون مهم الزامی است. هر یک از داوطلبان ثبت نام در آزمون آیلتس قبل از هر کاری برای ثبت نام در این امتحان مهم الزاماً باید با چگونگی ثبت نام آزمون آیلتس مطلع باشند و اطلاعاتی را در رابطه با نحوه ورود به سامانه ثبت نام آزمون آیلتس و کار با آن به دست آورند.

 

از آن جایی که کسب اطلاعاتی در رابطه با زمان، شرایط و نحوه ثبت نام در آزمون آیلتس برای هر یک از افراد متقاضی الزامی و مهم است از این رو کمک گرفتن از مشاوری آگاه و خبره در این رابطه بسیار مهم و ضروری به نظر می رسد. برای سهولت کسب اطلاعاتی در رابطه با چگونگی ثبت نام آزمون آیلتس و دریافت راهنمای ثبت نام آزمون آیلتس می توانید با تیم مشاوره ای حرفه ای و کاردان در این زمینه تماس حاصل فرمایید.

 

 

جهت دریافت کامل ترین و جامع ترین راهنمای ثبت نام در امتحان بین المللی آیلتس و آشنایی با جزئیات مربوط به آن از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

با دریافت راهنمای ثبت نام آیلتس از مشاوری خبره می توانید از زمان، نحوه، شرایط و موارد مرتبط دیگر با این امتحان مهم اطلاعات لازم را پیدا کنید

 

 

لزوم دریافت راهنمای ثبت نام آزمون آیلتس چیست؟

افراد بسیاری به دنبال مهاجرت تحصیلی و کاری به یکی از کشورهای خارجی از جمله کانادا و یا هر کشور دیگری هستند. اما دقت کنید که لازمه خروج موفقیت آمیز آن ها از کشور داشتن مدرک آیلتس و گرفتن نمره بالا در این امتحان مهم است.

اما هر فرد داوطلب شرکت کننده در آزمون آیلتس الزاماً باید قبل از هر چیز اطلاعاتی به روز و دقیق را در رابطه با زمان، شرایط و همین طور نحوه ثبت نام در آزمون آیلتس به دست آورد تا بدین ترتیب مشکلی برایش پیش نیاید.

بهترین راهکار برای اطلاع از تمامی این موارد دریافت راهنمای ثبت نام آزمون آیلتس است. البته این راهنمای ثبت نام آزمون آیلتس الزاماً باید جامع و کامل باشد و اطلاعات خوبی را در اختیار فرد داوطلب قرار دهد.

 

 

برای اطلاع از زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون آیلتس بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید

 

 

بهترین راه دریافت راهنمای ثبت نام آزمون آیلتس

شاید این پرسش مهم در ذهن شما نیز ایجاد شود که خب چگونه می توانم به راهنمای ثبت نام آزمون آیلتس دسترسی داشته باشم؟

در پاسخ باید عرض کنیم که بهترین راه دریافت راهنمای ثبت نام آزمون آیلتس و اطلاع از چگونگی ثبت نام آزمون آیلتس و یا شرایط و زمان ثبت نام استفاده از کمک مشاوری خبره و آگاه در این رابطه است.

مشاوری که با ارائه اطلاعاتی دقیق و کاربردی بتواند شما را از نحوه ثبت نام در آزمون آیلتس و همین طور شرایط و زمان آن آگاه کند.

 

 

آیا اطلاعی از زمان ثبت نام آزمون آیلتس دارید؟

از جمله موارد مهم و قابل ذکر در این راهنمای ثبت نام آزمون آیلتس در رابطه با زمان ثبت نام آزمون آیلتس است. ثبت نام آزمون آیلتس برای افراد متقاضی در طول سال ها بارها (چهل و هشت بار) انجام می شود و از این رو دست داوطلبان در انتخاب زمان ثبت نام آزمون آیلتس باز است.

در حال حاضر زمان ثبت نام و برگزاری آزمون آیلتس برای ماه های پیش رو از قبل اعلام شده اما به دلیل شیوع بی رویه ویروس کرونا و حتی لغو شدن کلیه آزمون های آذر ماه نمی توان به این تاریخ ها دل خوش کرد و از مطابق برنامه پیش رفتن آن ها مطمئن بود و همچنان باید منتظر اعلام سازمان و افراد مسئول در این رابطه ماند.

 

 

چه شرایطی برای ثبت نام در آزمون آیلتس اعلام شده است؟

ثبت نام در آزمون آیلتس هم همچون سایر آزمون های مهم برگزار شده در کشور تحت شرایطی برای افراد متقاضی انجام می شود. در ادامه این راهنمای ثبت نام آزمون آیلتس با ذکر شرایط ثبت نام در این آزمون مهم در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

. ارائه دو مورد مهم یعنی کارت ملی و همین طور پاسپورت در زمان ثبت نام آیلتس

. پرداخت وجه درخواستی سامانه ثبت نام در آزمون آیلتس

 

 

برای اطلاع از زمان برگزاری آزمون SAT در کشور ترکیه بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

نحوه ثبت نام در آزمون آیلتس چگونه است؟

به جز کسب اطلاعاتی در رابطه با زمان و شرایط ثبت نام در آزمون آیلتس آشنایی با نحوه و چگونگی ثبت نام آزمون آیلتس نیز برای هر یک از افراد و متقاضیان ثبت نام در این آزمون الزامی است.

در ابتدای این بحث در راهنمای ثبت نام آزمون آیلتس باید عرض کنیم که این امر به جز سایت اصلی ثبت نام آزمون آیلتس از طریق مراجعه به سایت های مؤسسات معتبری در استان تهران نیز برای افراد امکان پذیر است.

از میان این مؤسسات مهم می توان از مؤسسه عصر دین و دانش، ایرسافام، پروشات و همین طور آیلتس تهران یاد کرد. البته دانشگاه آزاد اسلامی نیز نقشی پررنگ و فعال در زمینه ثبت نام داوطلبان در آزمون آیلتس دارد.

البته دقت داشته باشید که در صورت تمایل به ثبت نام آزمون آیلتس در سایت های مؤسسات معتبر قبل از هر اقدامی باید با چگونگی ثبت نام آزمون آیلتس در آن ها آشنایی کافی را پیدا کنید.

 در ادامه این نوشته مرتبط با راهنمای ثبت نام آزمون آیلتس با ذکر آموزش گام به گام ثبت نام IELTS در سایت اصلی ثبت نام ددر خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

 

 

 

نحوه ثبت نام در آزمون آیلتس

 

 

. اولین گام مهم برای ثبت نام آیلتس درج آدرس سامانه ثبت نام یعنی my.ieltsessentials.com در مرورگر گوگل و در ادامه انتخاب گزینه موجود بر روی صفحه اصلی سایت یعنی register for your IELTS test” است.

 

 

چگونگی ثبت نام آزمون آیلتس

 

 

. در گام بعدی با صفحه ای روبرو می شوید که در آن از شما خواسته می شود برای درج موارد مهمی یعنی نام شهر و استان و همین طور نوع آزمونی که قصد شرکت در آن را دارید (جنرال یا عمومی) اقدام بفرمایید. انتخاب نوع آزمون در کادری تحت عنوان test type  برایتان مقدور است.

 

 

آموزش گام به گام ثبت نام آیلتس

 

 

. بعد از درج موارد ذکر شده در بالا در فیلدهای مربوطه نوبت به انتخاب مکانی می رسد که قصد شرکت در آزمون را در آن دارید. 

 

 

هزینه پرداختی آیلتس

 

 

. گام بعدی برای ثبت نام تعیین تاریخ مورد نظر برای شرکت در آزمون آیلتس است. البته در ادامه کلیک بر روی گزینه continue فراموش نشود. در این مرحله باید نکات بسیار مهمی را خدمت شما عرض کنیم و آن هم این که در زمان انتخاب تاریخ شرکت در آزمون باید پارامترهای مختلفی را در نظر داشته باشید که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم:

. کامپیوتری و یا کتبی بودن برگزاری آزمون

. زمان ارسال نمره به دانشگاه مورد نظر

. دستیابی به نمره مورد نظر

. زمان مورد نیاز جهت بالاتر بردن آمادگی در صورت عدم اخذ نمره قبولی

 

 

برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام در آزمون SAT وارد لینک مربوطه شوید

 

 

هزینه ثبت نام آیلتس

 

 

.  گام مهم بعدی برای ثبت نام در سامانه ثبت نام آیلتس انتخاب گزینه new user create و درست کردن پنل کاربری است.

 

 

 

مراکز برگزاری IELTS

 

 

. با انجام تمامی مراحل ذکر شده در بالا نوبت به پر کردن فرم ثبت نام و درج موارد مهمی از جمله نام و نام خانوادگی، سال تولد، شماره موبایل و همین طور آدرس ایمیل می رسد. دقت داشته باشید که بعد از کامل کردن دقیق این فرم نام کاربری شما در قالب ایمیل برایتان ارسال می شود.

. در گام بعدی باید اسکنی از صفحه اول و دوم پاسپورت خود تهیه کرده و برای بارگذاری آن ها در سامانه اقدام کنید.

 . در ادامه روند ثبت نام آزمون آیلتس کلیک بر روی گزینه ای تحت عنوان “Terms & Conditions” کلیک کرده و در پایان گزینه continue یا همان ادامه را بزنید.

. در انتهای مراحل ثبت نام نیز باید با فشردن دکمه pay online برای واریز مبلغ درخواستی جهت ثبت نام اقدام کنید.

 

 

چگونه می توان برای ثبت نام آزمون آیلتس در مؤسسه آیلتس تهران اقدام کرد؟

در صورتی که قصد ثبت نام آزمون آیلتس در مؤسسه آیلتس تهران این مرکز معتبر و شناخته شده را دارید در ابتدا باید وارد سایت این مؤسسه به نام ieltsadd.ir شده و مراحل ثبت نام را با کلیک بر روی گزینه ورود به سایت پیش ببرید.

 

 

چگونه می توان برای ثبت نام آزمون آیلتس در مؤسسه پروشات نوین اقدام کرد؟

در صورت تمایل به ثبت نام آزمون آیلتس در مؤسسه پروشات نوین باید از طریق سامانه این مرکز یعنی proshotielts.com و ساختن اکانت کاربری در آن اقدام فرمایید.

 

 

چگونه می توان برای ثبت نام آزمون آیلتس در مؤسسه پارسیان اقدام کرد؟

برای ثبت نام آزمون آیلتس در مؤسسه پارسیان باید وارد سایت این مرکز به آدرس ielts-parsian.ir شده و با کلیک بر روی عبارت ثبت نام آزمون آیلتس در آن مراحل ثبت نام را پیش ببرید.

 

 

چگونه می توان برای ثبت نام آزمون آیلتس در مؤسسه ایرسافام اقدام کرد؟

جهت انجام مراحل ثبت نام در مؤسسه آیلتس ایرسافام باید نشانی این مؤسسه یعنی ielts.irsafam.com را در مرورگر خود درج کرده و با تکمیل فرم های لازم در آن مراحل ثبت نام آیلتس را در آن جلو ببرید.

 

 

چگونه می توان برای ثبت نام آزمون آیلتس در مؤسسه عصر دین و دانش اقدام کرد؟

لزوم ثبت نام آزمون آیلتس از طریق مؤسسه عصر دین و دانش ورود به سایت این مرکز به نام ieltsadd.ir  است. در گام های بعدی باید با کلیک بر روی گزینه ای به نام ورود به سایت برای وایز مبلغ و طی مراحل دیگر اقدام فرمایید.

 

 

چگونه می توان برای ثبت نام آزمون آیلتس در دانشگاه‌ آزاد اقدام کرد؟

ثبت نام آزمون آیلتس در دانشگاه آزاد اسلامی از طریق سامانه ای به آدرس my.ieltsessentials.com برای داوطلبان شرکت کننده در آزمون انجام می شود.

 

 

چه مدارکی را باید برای ثبت نام آزمون آیلتس آماده کرد؟

در بخش های بالا به طور مفصل راهنمای ثبت نام آزمون آیلتس را خدمت شما ارائه کردیم و توضیحاتی را در رابطه با چگونگی ثبت نام آزمون آیلتس عرض کردیم. 

اما باید عرض کنیم که ثبت نام در آزمون آیلتس به تهیه و آماده سازی مدارکی از جمله کارنامه آزمون های آیلتسی که قبلاً در آن شرکت داشته اید، عکس و همین طور پاسپورت معتبر نیز نیاز دارد.

 

 

چه مقدار هزینه برای ثبت نام آیلتس باید پرداخت کرد؟

از دیگر سؤالات مهمی که شرکت کنندگان در آزمون آیلتس معمولاً از مشاوران می پرسند در رابطه با هزینه ثبت نام آیلتس است.

باید عرض کنیم که متأسفانه از چند سال قبل تاکنون هزینه ثبت نام آیلتس افزایش قابل ملاحظه ای پیدا کرد و در حال حاضر داوطلبان باید هزینه هنگفتی برابر با شش میلیون و یکصد و پنج هزار تومان را برای شرکت در این آزمون پرداخت کنند.

 

 

برای اطلاع از نحوه و چگونگی و آموزش گام به کام ثبت نام IELTS با دریافت راهنمای ثبت نام از مشاوری خبره از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

شرایط ثبت نام آزمون آیلتس

زمان ثبت نام آزمون آیلتس

ثبت نام آزمون آیلتس

راهنمای ثبت نام آزمون آیلتس

شرایط شرکت در آزمون تافل

ثبت نام آزمون تولیمو

5/5 - (2 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

چگونه می توانم به راهنمای ثبت نام آزمون آیلتس دسترسی داشته باشم؟

برای دسترسی به راهنمای ثبت نام آزمون آیلتس و اطلاع از چگونگی ثبت نام در آزمون آیلتس با تیم مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

نحوه ثبت نام در آزمون آیلتس چگونه است؟

برای ثبت نام در آزمون آیلتس باید به سامانه my.ieltsessentials.com  مراجعه کرده و مراحل لازم را در آن طی بفرمایید.

چه زمانی می توان برای ثبت نام آزمون آیلتس اقدام کرد؟

ثبت نام در آزمون آیلتس در هر سال به میزان 48 بار برای افراد متقاضی انجام می شود.

شرایط در نظر گرفته شده برای ثبت نام در آزمون آیلتس شامل چه مواردی می شود؟

از میان شرایط مهم برای ثبت نام در آزمون آیلتس می توان از داشتن کارت ملی و همین طور پاسپورت نام برد.

نظرات

  1. حسامزاده ای
    ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۳

    آیلتسم7خوبه نمره آزمونم

مطالب مرتبط

تماس با مشاور