دفترچه تکمیل ظرفیت آزاد 97
دفترچه تکمیل ظرفیت آزاد 97

دفترچه تکمیل ظرفیت آزاد 97 در رشته‌های مختلف کنکور هرساله در موقع مقرر اعلام می‌شود. دانشجویانی که موفق به انتخاب رشته در زمان مقرر نشده‌اند و یا از انتخاب رشته خود رضایتی ندارند، اقدام به انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد می‌نمایند. برای انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 97، ابتدا باید دفترچه تکمیل ظرفیت آزاد 97 را دانلود نمایید. دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد با زمان انتخاب رشته اولیه و اصلی تفاوت‌هایی دارند. اگر می‌خواهید از این تفاوت‌ها آگاه شوید، بهتر است با مشاورین سایت ایران تحصیل تماس حاصل نمایید تا به شما این تفاوت‌ها و شرایط را به صورت کامل و جامع توضیح دهند. مشاورین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه‌روز آماده خدمت رسانی به شما داوطلبین محترم می‌باشند. فقط کافیست با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید تا پاسخگوی سؤالات و مشکلات شما باشند.

برای کسب اطلاع بیشتر از دفترچه تکمیل ظرفیت آزاد 97 در تمامی رشته ها با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.  

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره تماس: 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران) 

پاسخگویی : 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

رشته‌های دفترچه تکمیل ظرفیت آزاد 97

در دفترچه تکمیل ظرفیت آزاد 97 تعداد رشته‌های انتخابی شما درج‌شده است. ذکر این نکته ضروری است؛ شما نمی‌توانید چنانچه داوطلب کنکور تجربی هستید، اقدام به انتخاب رشته در رشته های ریاضی و یا علوم انسانی و یا رشته‌های زبان و هنر نمایید. انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت به لحاظ این قانون هیچ تفاوتی بازمان مقرر کنکور ندارد و این نکته را شما در هنگام دانلود دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد متوجه خواهید شد. تعداد انتخاب‌هایی که هر داوطلب در دفترچه تکمیل ظرفیت آزاد 97 می‌تواند انجام دهد، انتخاب 20 رشته محل می‌باشد. سوالاتی که در ذهن داوطلبین هنگام انتخاب رشته تکمیل ظرفیت در حال انجام هستند، مطرح می‌شود. قطعا این مرحله شاید از حساسیت بیشتری نسبت به مرحله اصلی انتخاب رشته برخوردار باشد. زیرا تنها برگ برنده شما برای تغییر رشته خود و اینکه بخواهید به رشته موردعلاقه خود ورود یابید، همین دفترچه تکمیل ظرفیت آزاد 97 می باشد که در دست دارید و باید در انتخاب خود نهایت دقت را به عمل آورید. مشاورین ما به تمام سوالاتی که در ذهن شما داوطلبین محترم ایجاد می‌شود، پاسخگو خواهند بود و به شما کمک می‌کنند تا پاسخ مناسبی برای پرسش‌های خود یابید و به تبع آن، انتخاب درست‌تری را در انتخاب رشته خود بتوانید داشته باشید.

چگونه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت را انجام دهیم؟

هر کاری اصول و قواعد خود را دارد. دانستن این اصول و مهارت و کسب کردن این مهارت‌ها کار آسانی نیست و زمان زیادی را می‌طلبد. ضمن اینکه داشتن مهارت در هر کاری نیازمند کسب تجربه می‌باشد. آیا معقولانه می‌تواند باشد که شما بخواهید برای تنها یک‌بار انتخاب رشته به دنبال کسب این مهارت بروید و یا اینکه بخواهید کسب تجربه نمایید؟ ضمن اینکه کسب این تجربه به چه قیمتی ممکن است برای شما تمام شود؟ آیا بهتر نیست ما در هر کاری به متخصص آن رجوع نماییم و به متخصص کار را بسپاریم؟ برای انتخاب رشته و ثبت نام دانشگاه آزاد همه ما می‌دانیم که باید بر اساس اولویت علاقه و … اقدام نماییم. اما در دفترچه تکمیل ظرفیت آزاد 97 همیشه نکاتی وجود دارد که ممکن است شما متوجه آن‌ها نباشید و یا اینکه از قوانین که در دفترچه تکمیل ظرفیت آزاد 97 وجود دارد بی‌اطلاع باشید و صرفاً بعد از اینکه دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد را دانلود کردید، بدون اینکه به مطالعه دقیق بپردازید و نتیجه و خروجی پشیمانی شما خواهد شد. متخصصین ما در هر ساعت از شبانه‌روز، حتی ایام تعطیل آماده خدمت رسانی به شما داوطلبین محترم می‌باشند. کافیست با شماره‌هایی که در این مقاله قرار داده شده است تماس حاصل نمایید تا به بهترین وجه بتوانید در تکمیل ظرفیت رشته مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

 

برای مشاهده و دانلود دفترچه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد روی عبارت کلیک کنید .

 

تعداد رشته‌هایانتخابی تکمیل ظرفیت آزاد

هرساله رشته‌های مختلفی هنگام تکمیل ظرفیت در دفترچه قرار می‌گیرد. در دفترچه تکمیل ظرفیت آزاد 97 نیز تعدادی کد رشته به این دفترچه افزوده شده است. و ظرفیت برخی رشته‌ها به نسبت دانشگاه تغییراتی یافته‌اند. هرساله تعدادی رشته ثابت را می‌توان جزو رشته‌هایی دانست که حتماً در هنگام تکمیل ظرفیت و در دفترچه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد قرار می‌گیرد. و تعدادی از دانشگاه‌ها در هنگام تکمیل ظرفیت اقدام به پذیرش دانشجو در رشته‌های مختلف می‌نمایند. اما اگر می‌خواهید به صورت دقیق از این رشته‌ها اطلاع یابید و کاملاً با رشته‌هایی که در دفترچه تکمیل ظرفیت آزاد 97 وجود خواهند داشت آشنا شوید، بهتر است با مشاورین ما در تماس باشید تا به شما اطلاعات لازم را در این زمینه ارائه دهند. مشاورین ما همه روزه و در هر نوبت از شبانه‌روز آماده ارائه خدمت به شما داوطلبین محترم می‌باشند. کافی است که با شماره‌هایی که در سایت درج‌شده است تماس حاصل نمایید تا پاسخگوی تمامی سؤالات شما باشند و همچنین به شما کمک نمایند تا در مورد مشکلاتی که در این راه برای شما ممکن است پیش‌آمده باشد و یا تردید و دودلی‌هایی که در انتخاب بین کد رشته محل‌ها ممکن است داشته باشید، پاسخ مناسب و تصمیم درست و اصولی اتخاذ نمایید. هدف ما موفقیت شما و رسیدن به اهداف و آرزوهایتان است. ما در هر مرحله با شما همراه خواهیم بود تا به شما در جهت رسیدن به این اهداف کمک نماییم.

برای دانلود رشته های تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 98 – 97   اینجا کلیک کنید .

برای کسب اطلاع بیشتر از دفترچه تکمیل ظرفیت آزاد 97 در تمامی رشته ها با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.  

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره تماس: 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران) 

پاسخگویی : 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

کانال اطلاع رسانی دفترچه تکمیل ظرفیت آزاد 97
کانال اطلاع رسانی دفترچه تکمیل ظرفیت آزاد 97

مطالب مرتبط : 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.