دفترچه بدون آزمون کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد

 

جهت اطلاع از دفترچه بدون آزمون کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 98 – 97 و دانلود دفترچه کارشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

دفترچه بدون آزمون کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 98 – 97

دفترچه بدون آزمون کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 98 – 97 با توجه به جدول زمان بندی دانشگاه آزاد اسلامی در رشته‌های مختلف بر روی سایت سنجش دانشگاه آزاد azmoon.net  قرار می‌گیرد. آن دسته از داوطلبانی که متقاضی شرکت در رشته‌های  پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد می‌باشند، طبق اطلاعیه دانشگاه آزاد پس از مراجعه به سایت دانشگاه اقدام به دانلود دفترچه کارشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد نمایند. دانشگاه آزاد اسلامی در هر سال دو بار اقدام به جذب دانشجو می‌نمایند. داوطلبان با توجه به تمایل خود، می‌توانند در ترم مهر و یا ترم بهمن ثبت نام نمایند. آن دسته از داوطلبانی که مایل به شرکت در رشته‌های بدون کنکور کارشناسی پیوسته می‌باشند، انتخاب رشته خود را تنها بر اساس دفترچه انتخاب رشته و پس از دانلود دفترچه کارشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد انجام دهند.

لیست کامل رشته‌ها و همچنین ظرفیت واحدهای مختلف را در جدول مربوط به دفترچه بدون آزمون کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 98 – 97 به صورت کامل و به همراه کد هر رشته محل گردآوری گردیده است. لازم به ذکر است که پذیرش در رشته‌های بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد تنها بر اساس سوابق تحصیلی امکان پذیر می‌باشد. داوطلبان گرامی می‌توانند جهت اطلاع از قوانین و ضوابط دفترچه بدون آزمون کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد و همچنین نحوه محاسبه سوابق تحصیلی جهت پذیرش بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد می‌توانند با مرکز انتخاب رشته مقطع کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد ایران تحصیل با شماره‌های 9099072952 و در صورت شلوغی9099072952 تماس حاصل نمایند. مشاورین ایران تحصیل با توجه به استعداد یابی شغلی و تحصیلی از بین رشته‌های موجود در دفترچه بدون آزمون کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد بهترین رشته را به شما معرفی خواهند نمود. لازم به ذکر است که کلیه امور مربوط به ثبت نام دانشگاه آزاد و انتخاب رشته، توسط مشاورین ایران تحصیل امکان پذیر می‌باشد.

 

 

دانلود دفترچه کارشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد

با در نظر گرفتن افزایش تعداد رشته‌های هر ساله به دانشگاه آزاد اسلامی در هرسال در لیست رشته‌های دانشگاه آزاد ، تعداد رشته‌های جدیدی که در واحدهای مختلف دانشگاه آزاد به آن‌ها افزوده می‌شود در حال افزایش می‌باشد. جهت ثبت نام داوطلبان در هر یک از مقاطع و رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی، داوطلبان واجد شرایط می‌توانند جهت ثبت نام اقدام نمایند. فرم ثبت نام در رشته‌های بدون کنکور دانشگاه آزاد همان‌گونه که در سایت Azmoon.org موجود می‌باشد، در قسمت پیوست ها و در قسمت انتهایی دفترچه بدون آزمون کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد موجود می‌باشد. با توجه به این موارد داوطلبان می‌توانند با استفاده از جداول مربوط به کدهای استان محل سکونت، کدهای مربوط به مکان تحصیل و… می‌باشد و می‌توانند با استفاده ازدفترچه بدون آزمون کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد به صورت کامل به این اطلاعات دسترسی داشته باشند. به کلیه داوطلبان توصیه می‌نماییم که قبل از پر کردن فرم ثبت نام حتماً به صورت کامل دفترچه بدون آزمون کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد مطالعه نمایند.

چنانچه هرگونه اشتباه عمدا و یا سهواً با موارد و ضوابط قانونی ملاحظه شود، به دلیل قید شدن تمامی قوانین مندرج در دفترچه عواقب آن به عهده دانشجو می‌باشد و دانشگاه آزاد و همچنین مرکز دانشگاه آزاد در این مورد هیچ گونه مسئولیتی به عهده نخواهد داشت. در صورتی که داوطلبی پس از برخورد مطابق با قوانین و ضوابط، جهت اعتراض و پیگیری مراجعه نماید، به هیچ عنوان به درخواست داوطلبان رسیدگی نخواهد شد. لذا به کلیه داوطلبان متقاضی توصیه می‌نماییم که ابتدا به صورت کامل از قوانین و ضوابط آگاهی یابند. توجه ویژه : با توجه به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی هزینه‌های مربوط به دانشجویان را از طریق شهریه دانشگاه کسب می‌نماید و شهریه در رشته‌ها و گرایش‌های مختلف با توجه به تعداد واحدهای اخذ شده توسط دانشجو و همچنین با توجه به واحدهای عملی هر رشته، توجه ویژه به این امر لازم و ضروری می‌باشد. با توجه به اینکه فرایند وارد نمودن اطلاعات ثبت نامی زمان بر می باشد، لذا توصیه می نماییم که برای جلوگیری از هرگونه خطا در هنگام وارد نمودن اطلاعات و همچنین صرفه جویی در وقت، ابتدا در قسمت پیوست دفترچه بدون آزمون کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد تمامی اطلاعات را وارد نمایید و پس از چک کردن تمامی اطلاعات در دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 98 – 97 در ثبت نام الکترونیکی اطلاعات خود را ثبت نمایید. لازم به ذکر است داوطلبین دانشگاه آزاد برای ثبت نقل و انتقالات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی وارد سامانه monada.iau.ac.ir شوند .

کانال اطلاع رسانی دفترچه بدون آزمون کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد
کانال اطلاع رسانی دفترچه بدون آزمون کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد

 

 

انتخاب رشته کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد

پس از دانلود دفترچه کارشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد، نوبت به انتخاب رشته دانشگاه آزاد می‌رسد. حساسیت انتخاب رشته در تمامی مقاطع تحصیلی و تمامی رشته‌ها بسیار بالا می‌باشد و بنابراین دقت در انتخاب رشته بسیار لازم و ضروری می‌باشد. لیست کامل رشته‌ها در دفترچه بدون آزمون کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 98 – 97 موجود می‌باشد. با توجه به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی دانشجویان خود را از طریق سوابق تحصیلی در رشته‌های مختلف پذیرش می‌نماید، رشته‌های انتخابی داوطلب باید منطبق با سوابق تحصیلی آنان باشد. همچنین در انتخاب واحد دانشگاهی داوطلبان باید دقت لازم را داشته باشند زیرا در صورت انتخاب محل اشتباه و بی‌توجهی به این مورد، نیازمند انتقالی و میهمانی می‌باشد که با توجه به شرایط سخت و تقبل هزینه های اضافی، به نظر می‌رسد دقت ابتدایی را لازم و ضروری می‌نمایید. لذا داشتن مشاوره در این مورد بسیار ضروری است. مشاورین سایت ایران تحصیل با توجه به رعایت تمامی ضوابط مندرج در دفترچه بدون آزمون کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد و علایق و استعداد شما، اقدام به انتخاب رشته برای داوطلبان گرامی می‌نمایند. با مشاوره های مندرج در سایت جهت ثبت نام و انتخاب رشته تماس حاصل نمایید.

 

جهت اطلاع از دفترچه بدون آزمون کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد و دانلود دفترچه کارشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

مطالب مرتبط :

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال اول 97

رشته های کاردانی بدون کنکور آزاد

کاردانی به کارشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته های کاردانی به کارشناسی بدون کنکور

مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی

دفترچه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 

دانلود دفترچه بدون آزمون کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.