تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان هفتم و دهم 1400-1401

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

انتشار دفترچه آزمون تیزهوشان 

دفترچه آزمون تیزهوشان

 

دفترچه آزمون تیزهوشان 1400-1401 منتشر شد. کلیه دانش آموزان و متقاضیان ورود به مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی لازم است قبل از هر گونه اقدامی ابتدا دفترچه ثبت نام تیزهوشان را دانلود و به طور دقیق مطالعه نمایید و در صورت داشتن شرایط و الزامات مربوط به هر یک از پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم می توانید اقدامات لازم جهت ثبت نام را انجام دهید.

جهت دانلود دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان هفتم و دهم – اطلاع از نحوه ثبت نام و شرایط کامل شرکت در آزمون تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

 

دفترچه آزمون تیزهوشان چه زمانی متشر می شود؟

شرایط ثبت نام در مدارس نمونه دولتی چیست؟

شرایط شرکت در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی چیست؟

 

جهت دریافت دفترچه راهنمای آزمون در پایه های هفتم و دهم – اطلاع از برترین منابع و دریافت نمونه سوالات با مرکز مشاوره و ثبت نام سمپاد تماس بگیرید

9099072952 تماس از سراسر کشور

تماس فقط از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد و صفر پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

مفاد دفترچه آزمون تیزهوشان

با توجه به زمان بندی ثبت نام آزمون تیزهوشان  دفترچه راهنمای ثبت نام در زمان مقرر و با استفاده از این جدول زمانبندی در سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی قرار خواهد گرفت.همانطور که در دفترچه ثبت نام ذکر شده است، کلیه داوطلبان لازم است قبل از ثبت نام ابتدا دفترچه راهنما را به خوبی مطالعه نمایند و پس از آن اقدام به ثبت نام نمایند.

دفترچه آزمون تیزهوشان شامل موارد و بندهای متلفی از جمله : سخنی کوتاه با والدین دانش آموزان ، آزمون ورودی مدرس متوسطه و نمونه دولتی ، مفاد ثبت نام ، زمان توزیع کارت و تاریخ برگزاری آزمون ، مراحل ثبت نام داوطلبان در آزمون ، ضوابط و شرایط ثبت نام داوطلبان در آزمون، مواد امتحانی، تعداد و ضریب سوالات آزمون، ظرفیت مدارس تیزهوشان ، شرایط پذیرش دانش آموز، ضوابط تصحیح پاسخ برگ ها، اعلام نتیجه و ثبت نام قبول شدگان، ضوابط و نوه نقل و انتقال دانش آموز می باشد.

قبل از ثبت نام در هر یک از مقاطع مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ، ابتدا لازم است به صورت دقیق به مطالعه دفترچه آزمون تیزهوشان بپردازید. همچنین در انتهای دفترچه تیزهوشان نهم به دهم فرم ثبت نام که در سامانه مورد نظر موجود می باشد ارائه گردیه است تا کلیه متقاضیان بر همین اساس بتوانند ابتدا در سامانه بدون خطا اطلاعات خود را وارد نمایند.

 

 

 

دفترچه آزمون تیزهوشان  همزمان با ثبت نام در سامانه سمپاد قرار خواهد گرفت

 

 

دفترچه آزمون ورودی مدارس دوره دوم تیزهوشان

 

آزمون ورودی مدارس دوره دوم تیزهوشان

 

مدارس تیزهوشان به منظور جذب دانش آموزان مستعد برای ادامه تحصیل در مدارس تیزهوشان سمپاد اقدام به ثبت نام و همچنین اخذ آزمون ورودی از کلیه داوطلبان می نماید. آزمون ورودی در هر دوره از دانش آموزانی اخذ می گردد که دارای شرایط مندرج در دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان هفتم و دهم باشند. با توجه به تغییراتی که در سال های اخیر در رابطه با مصوبات جدید مدارس تیزهوشان داشته ایم، اطلاع دقیق از کلیه مفاد این دفترچه امری لازم و ضروری به نظر می رسد.

 

دانش آموزان مدارس ایرانی خارج از کشور که متقاضی شرکت در آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان نمونه دولتی می باشند، لازم است در آزمون جداگانه ای که دستورالعمل آن در دفترچه آزمون تیزهوشان که متعاقبا توسط مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور اعلام خواهد شد، شرکت خواهند کرد.

با توجه به تغییرات ایجاد شده در رابطه با زمان ثبت نام تیزهوشان دهم به محض ایجاد تغییرات در رابطه با زمان برگزاری این آزمون و همچنین تغییرات ایجاد شده در دفترچه ثبت نام و ظرفیت مدارس تیزهوشان هفتم و دهم در کانال تلگرامی ایران تحصیل اعلام خواهیم نمود. همچنین با برقراری ارتباط با متخصصین ایران تحصیل می توانید از زمان دقیق برگزاری این آزمون اطلاع یابید.

 

دانلود دفترچه آزمون تیزهوشان 

داوطلبان و اولیای محترم آنان توجه داشته باشند که دفترچه ثبت نام و ظرفیت مدارس تیزهوشان هفتم و دهم تنها در زمان مقرر بر روی سامانه ثبت نام تیزهوشان قابل مشاهده می باشد. چنانچه شما قبل و یا بعد از آن ، اقدام به دانلود دفترچه آزمون تیزهوشان نمایید، نخواهید توانست دفترچه مورد نظر را دریافت نمایید.
دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام تیزهوشان به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه ثبت نام امکان پذیر خواهد بود. برخی از داوطلبان این سوال ممکن است داشته باشند که آیا می توان در سایر سایت های دیگر اقدام به دانلود دفترچه نمود؟ بله در این رابطه هیچگونه مسئله ای وجود نخواهد داشت. اما با توجه به اینکه برخی از سایت ها ممکن است دفترچه آزمون تیزهوشان سال های گذشته را قرار می دهند به همین دلیل نمی تواند به شما کمک نماید.

دفترچه ثبت نام و ظرفیت مدارس تیزهوشان هفتم و دهم

 

دفترچه ثبت نام و ظرفیت مدارس تیزهوشان هفتم و دهم

 

 

دفترچه ثبت نام و ظرفیت مدارس تیزهوشان هفتم و دهم در سال های مختلف در زمان متفاوت و با ظرفیت متفاوتی همراه می باشد. متاسفانه آنچه در سال های اخیر شاهد بودیم، این است که ظرفیت این مدارس در سال های اخیر رو به کاهش بوده است. به هنگام ثبت نام در azmoon.medu.ir می توانید از ظرفیت هر یک از مدارس اطلاع دقیق یابند.

مطابق با دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان هفتم و دهم زمان ثبت نام آزمون از مورخ 1400/01/11 آغاز شده و تا 14 روز لغایت 1400/01/25 ادامه خواهد داشت. تمامی مراحل ثبت نام ، دریافت کارت ورود به جلسه و… همانطور که ذکر گردید، به صورت اینترنتی و با استفاده از همین سامانه مورد نظر امکان پذیر خواهد بود.

برای کسب اطاعات بیشتر در رابطه با مفاد دفترچه ثبت نام و ظرفیت مدارس تیزهوشان هفتم و دهم و همچنین دفترچه آزمون تیزهوشان می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. بنابراین هر یک از داوطلبان می توانند برای آگاهی در این رابطه با با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایند.

 

محتویات دفترچه آزمون مدارس تیزهوشان 

کارت ورود به جلسه آزمون شامل چه اطلاعاتی می باشد؟

نام، نام خانوادگي و ساير مشخصات فردي، عکس داوطلب، مدارس استعدادهاي درخشان و نمونۀ دولتي انتخاب شده به ترتيب اولويت و نشاني دقيق حوزه امتحاني می باشد. این کارت پنج روز قبل از برگزاری آزمون بر روی سامانه sampad.medu.ir مورد نظر قرار خواهد گرفت. چنانچه اطلاعات مندرج در این کارت اشتباهی وجود دارد، حتما با کارشناسان ما برای رفع این نواقص تماس حاصل نمایید.

آزمون ورودی مدارس تیزهوشان چه زمانی برگزار می شود؟

آزمون ورودی برای سال تحصیلی 1400-1401 به احتمال بسیار زیاد در صبح روز جمعه ، ساعت 9 صبح برگزار خواهد گردید.

هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی به چه میزانی است؟

آیا برای دانلود دفترچه ثبت نام نیاز به پرداخت وجه می باشد؟

حداقل معدل سالانه برای ثبت نام آزمون تیزهوشان چقدر است؟

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان در پایه های مختلف چه زمانی است؟

مواد امتحانی آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی چیست؟

آیا آزمون تیزهوشان به صورت تستی برگزار خواهد شد؟

 

شرایط ثبت نام در آزمون تیزهوشان – دفترچه ثبت نام و ظرفیت آزمون تیزهوشان

دانش آموزان پایه ششم ابتدایی : دانش آموز باید نمرات کل دروس پایه پنجم او خیلی خوب باشد و یا نمره یک درس خوب و نمره باقی دروس خیلی خوب باشد. تابعیت ایرانی هم شرط دیگری است البته دانش آموزان غیر ایرانی با در نظر گرفتن یک سری شرایط خاص می‌توانند مجوز شرکت در آزمون تیزهوشان را داشته باشند.

دانش آموزان پایه نهم متوسطه : کلیه دانش آموزان علاقمند به شرک در آزمون تیزهوشان می‌بایست معدل سالانه پایه هشتم آنها بالای 19 باشد. باید تابعیت ایرانی داشته باشند و دانش آموزان غیر ایرانی با شرایط خاص می‌توانند در آزمون ثبت نام کنند.

 

زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان – دفترچه ثبت نام و ظرفیت آزمون تیزهوشان

به اطلاع داوطلبان متقاضی ثبت نام آزمون تیزهوشان می‌رسانیم که زمان ثبت نام آزمون از مورخ 1400/01/11 آغاز شده و تا 14 روز لغایت 1400/01/25 ادامه خواهد داشت. ثبت نام بصورت اینترنتی و با مراجعه به سامانه ثبت نام آزمون استعدادهای درخشان به نشانی Azmoon.medu.ir انجام می‌گیرد. دانش آموزان می‌توانند با وارد کردن کد ملی دانش آموزی و شماره سریال شناسنامه وارد سامانه شوند و اطلاعات دانش آموزی خود رادر صفحه مربوطه وارد نمایند و ثبت نام اولیه را تکمیل کنند.

لازم به ذکر است که داوطلبانی که مرحله اول ثبت نام را انجام داده‌اند می‌بایست در فروردین ماه به سایت ثبت نام سمپاد مراجعه نمایند و هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان را از طریق کارت عابر بانک که دارای رمز دوم می‌باشد پرداخت نمایند تا کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان برای آنها صادر شود. یک هفته مانده به آزمون کارت ورود به جلسه آماده تحویل است و داوطلبان از طریق سامانه می‌توانند کارت ورود خود را دریافت و چاپ نمایند.

 

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان – دفترچه ثبت نام و ظرفیت آزمون تیزهوشان

کلیه داوطلبان شرکت در آزمون تیزهوشان لازم است با به همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون، پس از امتحانات خرداد تا اواسط تیر شرکت نمایند. سوالات آزمون تیزهوشان بصورت چهار گزینه‌ای خواهد بود. هر پاسخ صحیح سه امتیاز مثبت، هر پاسخ غلط یک امتیاز منفی برای داوطلب در پی دارد.

 

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان – دفترچه ثبت نام و ظرفیت آزمون تیزهوشان

داوطلبان گرامی توجه داشته باشید که پنج الی شش هفته بعد از برگزاری آزمون، نتایج آزمون تیزهوشان در سامانه ثبت نام سمپاد به نشانی Azmoon.medu.ir منتشر خواهد شد. داوطلبانی که پذیرش شده‌اند نام مدرسه انتخابی خود را در سامانه می‌توانند مشاهده نمایند.
به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون تیزهوشان می‌رسانیم که کارنامه آزمون تیزهوشان  برای آن دسته از دانش آموزان که در آزمون پذیرش نشده‌اند حداکثر ظرف یک هفته در سامانه منتشر می‌شود.

 

جهت مشاوره شرکت در آزمون تیزهوشان از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور 

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد و صفر همه روزه از ساعت 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

پاسخ سوالات آزمون تیزهوشان 

دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان

منابع آزمون تیزهوشان 

درصد های لازم برای قبولی در تیزهوشان 

دانلود دفترچه ثبت نام تیزهوشان 

2.7/5 - (4 امتیاز)

دفترچه آزمون تیزهوشان از چه سایتی قابل دانلود است؟

دفترچه آزمون تیزهوشان از سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان قابل دانلود است که لینک مستقیم دانلود داخل مقاله موجود است.

ثبت نام آزمون تیزهوشان از چه زمانی آغاز میشود؟

مطابق با مقاله زمان ثبت نام آزمون از مورخ 1400/01/11 آغاز شده و تا 14 روز لغایت 1400/01/25 ادامه خواهد داشت

کارت ورود به جلسه آزمون شامل چه اطلاعاتی می باشد؟

نام، نام خانوادگي و ساير مشخصات فردي، عکس داوطلب، مدارس استعدادهاي درخشان و نمونۀ دولتي انتخاب شده به ترتيب اولويت و نشاني دقيق حوزه امتحاني می باشد.

زمان دریافت کارت ورود به آزمون تیزهوشان چه زمانی است؟

این کارت پنج روز قبل از برگزاری آزمون بر روی سامانه sampad.medu.ir مورد نظر قرار خواهد گرفت.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور