دفترچه آزمون تیزهوشان

انتشار دفترچه آزمون تیزهوشان 99

دفترچه آزمون تیزهوشان
دفترچه آزمون تیزهوشان

دفترچه آزمون تیزهوشان 99-1400 منتشر شد. کلیه دانش آموزان و متقاضیان ورود به مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی لازم است قبل از هر گونه اقدامی ابتدا دفترچه ثبت نام تیزهوشان را دانلود و به طور دقیق مطالعه نمایید و در صورت داشتن شرایط و الزامات مربوط به هر یک از پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم می توانید اقدامات لازم جهت ثبت نام را انجام دهید.

جهت دانلود دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان هفتم و دهم – اطلاع از نحوه ثبت نام و شرایط کامل شرکت در آزمون تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

 

دفترچه آزمون تیزهوشان 98 چه زمانی متشر می شود؟

شرایط ثبت نام در مدارس نمونه دولتی چیست؟

شرایط شرکت در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی چیست؟

 

جهت دریافت دفترچه راهنمای آزمون در پایه های هفتم و دهم – اطلاع از برترین منابع و دریافت نمونه سوالات با مرکز مشاوره و ثبت نام سمپاد تماس بگیرید

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

مفاد دفترچه آزمون تیزهوشان 99-1400

با توجه به زمان بندی ثبت نام آزمون تیزهوشان 99-1400 دفترچه راهنمای ثبت نام در زمان مقرر و با استفاده از این جدول زمانبندی در سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی قرار خواهد گرفت.همانطور که در دفترچه ثبت نام ذکر شده است، کلیه داوطلبان لازم است قبل از ثبت نام ابتدا دفترچه راهنما را به خوبی مطالعه نمایند و پس از آن اقدام به ثبت نام نمایند.

دفترچه آزمون تیزهوشان شامل موارد و بندهای متلفی از جمله : سخنی کوتاه با والدین دانش آموزان ، آزمون ورودی مدرس متوسطه و نمونه دولتی ، مهات ثبت نام ، زمان توزیع کارت و تاریخ برگزاری آزمون ، مراحل ثبت نام داوطلبان در آزمون ، ضوابط و شرایط ثبت نام داوطلبان در آزمون، مواد امتحانی، تعداد و ضریب سوالات آزمون، ظرفیت مدارس تیزهوشان ، شرایط پذیرش دانش آموز، ضوابط تصحیح پاسخ برگ ها، اعلام نتیجه و ثبت نام قبول شدگان، ضوابط و نوه نقل و انتقال دانش آموز می باشد.

قبل از ثبت نام در هر یک از مقاطع مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ، ابتدا لازم است به صورت دقیق به مطالعه دفترچه آزمون تیزهوشن بپردازید. همچنین در انتهای دفترچه تیزهوشان نهم به دهم 99-1400 فرم ثبت نام که در سامانه مورد نظر موجود می باشد ارائه گردیه است تا کلیه متقاضیان بر همین اساس بتوانند ابتدا در سامانه بدون خطا اطلاعات خود را وارد نمایند.

 

 

 

دفترچه آزمون تیزهوشان 99-1400 همزمان با ثبت نام در سامانه سمپاد قرار خواهد گرفت

 

 

دفترچه آزمون ورودی مدارس دوره دوم تیزهوشان

 

آزمون ورودی مدارس دوره دوم تیزهوشان
آزمون ورودی مدارس دوره دوم تیزهوشان

مدارس تیزهوشان به منظور جذب دانش آموزان مستعد برای ادامه تحصیل در مدارس تیزهوشان سمپاد اقدام به ثبت نام و همچنین اخذ آزمون ورودی از کلیه داوطلبان می نماید. آزمون ورودی در هر دوره از دانش آموزانی اخذ می گردد که دارای شرایط مندرج در دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان هفتم و دهم باشند. با توجه به تغییراتی که در سال های اخیر در رابطه با مصوبات جدید مدارس تیزهوشان داشته ایم، اطلاع دقیق از کلیه مفاد این دفترچه امری لازم و ضروری به نظر می رسد.

 

دانش آموزان مدارس ایرانی خارج از کشور که متقاضی شرکت در آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان نمونه دولتی می باشند، لازم است در آزمون جداگانه ای که دستورالعمل آن در دفترچه آزمون تیزهوشان که متعاقبا توسط مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور اعلام خواهد شد، شرکت خواهند کرد.

با توجه به تغییرات ایجاد شده در رابطه با زمان ثبت نام تیزهوشان دهم به محض ایجاد تغییرات در رابطه با زمان برگزاری این آزمون و همچنین تغییرات ایجاد شده در دفترچه ثبت نام و ظرفیت مدارس تیزهوشان هفتم و دهم در کانال تلگرامی ایران تحصیل اعلام خواهیم نمود. همچنین با برقراری ارتباط با متخصصین ایران تحصیل می توانید از زمان دقیق برگزاری این آزمون اطلاع یابید.

 

دانلود دفترچه آزمون تیزهوشان 99-1400

داوطلبان و اولیای محترم آنان توجه داشته باشند که دفترچه ثبت نام و ظرفیت مدارس تیزهوشان هفتم و دهم تنها در زمان مقرر بر روی سامانه ثبت نام تیزهوشان قابل مشاهده می باشد. چنانچه شما قبل و یا بعد از آن ، اقدام به دانلود دفترچه آزمون تیزهوشان نمایید، نخواهید توانست دفترچه مورد نظر را دریافت نمایید.
دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام تیزهوشان 99-1400 به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه ثبت نام امکان پذیر خواهد بود. برخی از داوطلبان این سوال ممکن است داشته باشند که آیا می توان در سایر سایت های دیگر اقدام به دانلود دفترچه نمود؟ بله در این رابطه هیچگونه مسئله ای وجود نخواهد داشت. اما با تتوجه به اینکه برخی از سایت ها ممکن است دفترچه آزمون تیزهوشان سال های گذشته را قرار می دهند به همین دلیل نمی تواند به شما کمک نماید.

دفترچه ثبت نام و ظرفیت مدارس تیزهوشان هفتم و دهم

 

دفترچه ثبت نام و ظرفیت مدارس تیزهوشان هفتم و دهم
دفترچه ثبت نام و ظرفیت مدارس تیزهوشان هفتم و دهم

دفترچه ثبت نام و ظرفیت مدارس تیزهوشان هفتم و دهم در سال های مختلف در زمان متفاوت و با ظرفیت متفاوتی همراه می باشد. متاسفانه آنچه در سال های اخیر شاهد بودیم، این است که ظرفیت این مدارس در سال های اخیر رو به کاهش بوده است. به هنگام ثبت نام در azmoon.medu.ir می توانید از ظرفیت هر یک از مدارس اطلاع دقیق یابند.

مطابق با دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان هفتم و دهم زمان ثبت نام برای دوره متوسطه دوم آزمون تیزهوشان از 26 بهمن ماه آغاز و تا اسفند ادامه خواهد داشت. تمامی مراحل ثبت نام ، دریافت کارت ورود به جلسه و… همانطور که ذکر گردید، به صورت اینترنتی و با استفاده از همین سامانه مورد نظر امکان پذیر خواهد بود.

برای کسب اطاعات بیشتر در رابطه با مفاد دفترچه ثبت نام و ظرفیت مدارس تیزهوشان هفتم و دهم و همچنین دفترچه آزمون تیزهوشان می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. بنابراین هر یک از داوطلباتن می توانند برای آگاهی در این رابطه با با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایند.

 

محتویات دفترچه آزمون مدارس تیزهوشان 99-1400

کارت ورود به جلسه آزمون شامل چه اطلاعاتی می باشد؟

نام، نام خانوادگي و ساير مشخصات فردي، عکس داوطلب، مدارس استعدادهاي درخشان و نمونۀ دولتي انتخاب شده به ترتيب اولويت و نشاني دقيق حوزه امتحاني می باشد. این کارت پنج روز قبل از برگزاری آزمون بر روی سامانه sampad.medu.ir مورد نظر قرار خواهد گرفت. چنانچه اطلاعات مندرج در این کارت اشتباهی وجود دارد، حتما با کارشناسان ما برای رفع این نواقص تماس حاصل نمایید.

آزمون ورودی مدارس تیزهوشان چه زمانی برگزار می شود؟

آزمون ورودی برای سال تحصیلی 99-1400 به احتمال بسیار زیاد در صبح روز جمعه ، ساعت 9 صبح برگزار خواهد گردید.

هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی به چه میزانی است؟

آیا برای دانلود دفترچه ثبت نام نیاز به پرداخت وجه می باشد؟

حداقل معدل سالانه برای ثبت نام آزمون تیزهوشان چقدر است؟

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان در پایه های مختلف چه زمانی است؟

مواد امتحانی آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی چیست؟

آیا آزمون تیزهوشان به صورت تستی برگزار خواهد شد؟

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با دفترچه آزمون تیزهوشان  می توانید با مشاورن و متخصصین ایران تحصیل با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

مطالب مرتبط

پاسخ سوالات آزمون تیزهوشان 99-1400

دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان

منابع آزمون تیزهوشان 99-1400

درصد های لازم برای قبولی در تیزهوشان 99

دانلود دفترچه ثبت نام تیزهوشان 99-1400

6 نظر برای «دانلود دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان هفتم و دهم 99-1400»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *