تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
دفترچه آزمون استخدامی ایران خودرو

دفترچه آزمون استخدامی ایران خودرو 1400

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۰
دفترچه آزمون استخدامی ایران خودرو
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

زمان انتشار دفترچه آزمون استخدامی ایران خودرو 1400 به زودی اعلام می شود. داوطلبینی که قصد شرکت در این آزمون را دارند، بایستی قبل از تکمیل فرم تقاضانه ثبت نام، برای دانلود مستقیم دفترچه آزمون استخدام ایران خودرو اقدام کرده و تمامی مفاد و محتوای آن را مطالعه نمایند. چرا که اگر در هر مرحله از آزمون، مغایرتی در اطلاعات وارد شده با واقعیت وجود داشته باشد، فرد از ادامه فرایند محروم و حتی پذیرش وی ملغی خواهد شد.

همچنین، چنانچه متقاضیان به دنبال آگاهی از تاریخ دقیق انتشار دفترچه، زمان نام نویسی، کارت ورود به جلسه، برگزاری و اعلام نتایج می باشند می توانند با کارشناسان ایران تحصیل در تماس بوده و راهنمایی های لازم را کسب نمایند.

 

 

برای آشنایی با زمان و روش دانلود دفترچه آزمون استخدامی ایران خودرو از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل  فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

اهمیت دریافت دفترچه آزمون استخدامی ایران خودرو

 

دانلود مستقیم دفترچه آزمون استخدام ایران خودرو

 

آزمون های استخدامی که گروه صنعتی ایران خودرو که در زمان های خاصی برگزار می کند، دارای روند و قوانین خاص خود است. از آنجا که هدف از اجرای چنین آزمونی، گزینش افراد با صلاحیت و دارای مهارت می باشد، به طور معمول دارای شرایط خاصی است و یک سری رشته محدود را پذیرش می کند.

از این رو، همانند سایر آزمون های دیگر برای آشنایی داوطلبان با تمامی شرایط، چگونگی ثبت نام، رشته های مورد نیاز و نحوه گزینش، یک دفترچه راهنما تدارک دیده شده است. به طوری که افراد متقاضی ابتدا برای دانلود مستقیم دفترچه آزمون استخدام ایران خودرو اقدام و سپس فرایند نام نویسی را تکمیل می کنند.

در ادامه با جزئیات بیشتری به معرفی این دفترچه و نحوه تهیه آن خواهیم پرداخت.

 

 

اگر مایل به آشنایی با شرایط آزمون استخدامی ایران خودرو هستید، وارد لینک قرمز شوید

 

 

زمان انتشار دفترچه آزمون استخدامی ایران خودرو

نکته مهمی که داوطلبان این آزمون باید از آن آگاه باشند، این است که دانلود دفترچه استخدام ایران خودرو چه زمانی امکانپذیر است. به طور معمول، همزمان با انتشار فراخوان و شروع مهلت نام نویسی، دفترچه راهنما نیز در اختیار متقاضیان قرار می گیرد و تا بازه زمانی تعیین شده نیز امکان تکمیل مدارک لازم درج شده در آن نیز وجود خواهد داشت.

به عنوان مثال، سال گذشته متقاضیان توانستند تا از ۹۹/۰۸/۰۸ تا ۹۹/۰۸/۱۸ جهت دانلود مستقیم دفترچه آزمون استخدام ایران خودرو اقدام کنند. البته یک مهلت تمدید نیز برای جاماندگان ثبت نام وهمچنین استفاده از سهمیه ایثارگری نیز در نظر گرفته شده بود که توضیحات آن در دفترچه راهنما ذکر شده بود و افرادی که بهرمندی از این تسهیلات بودند، می بایست از طریق ضوابط مربوطه عمل کنند.

در مورد تاریخ دقیق انتشار دفترچه آزمون استخدامی ایران خودرو هنوز اطلاعیه ایی در دست نیست. اما به محض اینکه آگهی در این مورد متشر شود، مقاله حاضر و سایت ایران تحصیل، جدیدترین اخبار را به اطلاع متقاضیان گرامی خواهند رساند.

 

 

به منظور دریافت راهنمای گام به گام ثبت نام آزمون استخدامی ایران خودرو وارد لینک شوید

 

 

نحوه دانلود دفترچه استخدام ایران خودرو

 

 

دانلود دفترچه استخدام ایران خودرو

 

ازآنجا که سازمان سنجش متولی انجام مراحل ثبت نام، دریافت کارت ورود به جلسه و اعلام نتایج می باشد، دانلود دفترچه استخدام ایران خودرو نیز از طریق وب سایت این سازمان امکانپذیر است. همچنین، سایت ایران تحصیل نیز به زودی لینک دانلود را در سامانه خود درج خواهد کرد. لازم به ذکر است که تمامی مراحل نیز از طریق همین سامانه انجام می پذیرد. برای این منظور لازم است که مراحل زیر طی گردد.

 • وارد شدن به سایت سازمان سنجش به آدرس اینترنتی sanjesh.org و کلیک بر روی گزینه ” سایر آزمون های استخدامی ” که در سمت راست صفحه صلی واقع شده است.
 • انتخاب لینک فعال ” دانلود مستقیم دفترچه آزمون استخدام ایران خودرو “

 

 

برای اطلاع از زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون استخدامی ثبت اسناد و املاک وارد لینک مربوطه شوید

 

 

دفترچه استخدام ایران خودرو از چند بخش تشکیل شده است؟

همانطور که گفته شد، مهم ترین اطلاعات مربوط به نام نویسی می بایست به واسطه دانلود دفترچه استخدام ایران خودرو دریافت نمود. برای آشنایی بیشتر با بخش های مختلف آن، در مورد محتویان چند بخش مهم صحبت خواهیم کرد. اما به طور اجمالی می توان گفت مهم ترین بخش های آن عبارتند از:

 • شرایط عمومی
 • شرایط اختصاصی
 • مراحل ثبت نام
 • نحوه اعلام نتایج
 • تذکرات مهم
 • لیست نیازمندی های تخصصی (کارشناسی ) بر اساس رشته و گرایش های تحصیلی
 • لیست نیازمندی های مهارت محور (کاردانی) بر اساس رشته و گرایش های تحصیلی

 

 

برای مشاهده نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

شرایط عمومی در دفترچه استخدام ایران خودرو

 • برخورداری از تبعیت ایرانی
 • اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان ای که در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران ذکر شده است
 • التزام عملی به قانون اساسی
 • داشتن کارت پایان خدمت هوشمند یا معافیت دائم برای متقاضیان مرد. نداشتن اعتیاد به مواد مخدر یا روانگردان ها
 • نداشتن سوء سابقه کیفری و یا محکومیت جزایی
 • داشتن سلامت جسمی و روانی جهت انجام امور مربوط به شغل آتی
 • داشتن صلاحیتهای عمومی به تایید مراجع ذی صلاح
 • برخورداری از از شرایط احراز شغل متناسب شرایط شرکت در آزمون استخدامی ایران خودرو ذکر شده در دفترچه راهنما
 • نداشتن ممنوعیت های قانونی جهت استخدام به تایید مراجع قضایی و ذی صلاح

 

 

به منظور دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی ایران خودرو  لینک قرمز را انتخاب فرمایید

 

 

شرایط اختصاصی مندرج در دفترچه آزمون ایران خودرو

 

شرایط اختصاصی مندرج در دفترچه آزمون ایران خودرو

 

 • رعایت شراط سنی که در دفترچه آزمون استخدامی ایران خودرو ذکر شده است. معیار سن بر اساس مقطع و گرایش تحصیلی می باشد. در جدول زیر به خوبی این مورد بیان شده است.

 

مقطع تحصیلی کاردانی کارشناسی کارشناسی ارشد

 

حداکثر شرایط سنی مجاز 25 سال 26 سال 29سال

 

حداکثر شرایط سنی با احتساب سابقه کار 30 سال 33 سال 34سال

 

 

نکته: حداکثر سن های قبد شده در جدول بالا در صورت ارائه مدرک و سوابق کاری لازم، قابل افزایش است. البته این مدارک بشرطی قابل قبول خواهند بود که از سوی سوی محل خدمت قبلی صادر شده و دارای گواهی سوابق تلفیقی پرداخت حق بیمه باشند. همچنین، حداکثر سن از تاریخ ثبت نامی که بعد از دانلود مستقیم دفترچه آزمون استخدام ایران خودرو مشاهده می کنید، محسوب می شود.

 • چنانچه داوطلب دانشجوی در حال تحصیل یکی از دانشگاه های کشور باشد، مجاز به ثبت نام نخواهد بود.
 • عبور موفقیت آمیز از همه مراحل استخدامی الزامی است.
 • متقاضی نباید هیچ گونه تعهد خدمتی به سازمان یا ارگان های دولتی یا خصوصی داشته باشد.
 • داوطلبانی که یکی از بستگان درجه یک آن ها در شرکت های زیر مجموعه ایران خودرو شاغل هستندف مجاز به شرکت در این آزمون نخواهند بود.
 • بومی بودن یکی از شروط اصلی جهت ثبت نام به شمار می رود. البته در دفترچه آزمون استخدامی ایران خودرو شرایط لازم جهت اینکه بومی محسوب شوید، ذکر شده است.
 • افرادی که در یکی از شرکت های زیر مجموعه ایران خودرو مشغول به کار می باشند، در این آزمون پذیرفته نمی شوند. البته کارکنان پیمانکار منعی جهت نام نویسی و پذیرش نخواهند داشت.

 

 

برای اطلاع از زمان ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

شرایط سنی ایثارگران و فرزندان بازنشسته طبق دفترچه استخدام ایران خودرو

به دلیل جایگاه خاصی که خانواده ایثارگران عزیز درکشور ما برخوردارد و همچنین ایجاد تسهیل برای بسیجیسان فعال و فرزندان بازنشسته، قوانینی در باب افزایش شرایط سنی به این داوطلبان را می توان با دانلود دفترچه استخدام ایران خودرو دریافت کرد که خلاصه آن به شرح زیر است.

 

 • به داوطلبینی که مشمول اولویت اول امتیازات ویژه ایثارگران هستند، ۴ سال سابقه سنی اضافه می گردد. دارندگان اولویت اول عبارتند از: جانباز، آزاده، فرزندان شاهد، فرزندان جانبازان (۲۵درصدوبالاتر ) براساس درصد جانبازی، فرزندان آزادگان با یک سال اسارت وبیشتر، همسر شهید، همسرجانبازان ۲۵ درصد و بالاتر، همسرآزادگان بایک سال اسارت و بیشتر، خواهر و برادر شهید

 

 • به داوطلبینی که مشمول اولویت دوم امتیازات ویژه ایثارگران هستند، 2 سال به سابقه سنی اضافه می گردد. این افراد عبارتند از فرزندان جانبازان زیر ۲۵ درصد، فرزندان آزادگان کمتر از یک سال اسارت، همسر و فرزندان رزمندگان با سابقه حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها

 

 • شش سابقه به بسیجیان فعال در ازای هر دو سال سابقه فعال، اضافه خواهد شد. حداکثر سابقه سنی سوابق مجاز بر طبق سوابق بسیجی 3 سال می باشد. اگر 12 سال سابقه بسیج فعال با حساب کنیم، 3 سال سابقه سنی به داوطلب اضافه خواهد شد.

 

 • برای فرزندان بازنشستگان 3 سال به سابقه سنی اضافه می شود.

 

 

به منظور آشنایی با مصاحبه آزمون استخدامی بخش خصوصی بر روی لینک کلیک نمایید

 

 

 

نحوه ثبت نام پس از دانلود دفترچه استخدام ایران خودرو

قبلا نیز ذکر کردیم دفترچه آزمون استخدامی ایران خودرو از طریق سایت سازمان سنجش قابل دریافت. مراحل نام نویسی نیز در این سامانه به قرار زیر می باشد.

 • ورود به سایت سازمان سنجش و کلیک بر روی لینک فعال ” ثبت نام آزمون استخدامی ایران خودرو”
 • واریز وجه خواسته شده جهت خرید کارت اعتباری ئ دریافت سریال
 • وارد کردن سریال در کادر مربوطه و کلیک بر روی دکمه شروع ثبت نام
 • تکمیل اطلاعات خواسته شده و بارگذاری عکس بر اساس انداه و حجم مجاز
 • انتخاب دکمه تایید و دریافت کد رهگیری

 

 

برای دریافت مشاوره و برنامه ریزی جهت قبولی در آزمون استخدامی وارد لینک مربوطه شوید

 

 

تاریخ آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدام ایران خودرو

در این قسمت متقاضی می توانند از زمان دقیق نام نویسی قید شده در دفترچه آزمون استخدامی ایران خودرو مطلع شود. البته با شرایط کنونی و شیوع بیماری کرونا، زمانبندی بسیاری از آزمون ها دچار تغییراتی شد، که در مورد آزمون ایران خودرو نیز این احتمال وجود خواهد داشت. بنابراین، توصیه می شود که حتما پیگیر اخبار و اطلاع رسانی های این زمینه باشد.

علاوه بر این، در بخش مذکور، نحوه دریافت کار ورود به جلسه نیز توضیح داده شده است. نکته مهم آن است که محل حوزه امتحانی در همان هنگام ثبت نام قابل تعیین است و بعد از آن امکان تغییر وجود ندارد.

 

 

سرفصل های آزمون استخدامی در دفترچه راهنمای ایران خودور

در مستقیم دفترچه آزمون استخدام ایران خودرو می توان اطلاعاتی همچون مواد امتحانی عمومی و اختصاصی به همراه ضریب را نیز مشاهده نمود. سرفصل های عمومی مربوطه به ترتیب زیر می باشند.

 

منابع عمومی ضریب امتحانی
-فنّاوري اطلاعات (مهارتهاي هفتگانه L.D.C.I)  1
معارف اسلامی  1
زبان انگلیسی ـ عمومی  2
هوش و توانمندي هاي عمومی  3

 

مواد و ضرایب دروس اختصاصی نیز بسته به رشته یا گروه امتحانی متغیر است که برای اطلاع از آن ها می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

 

 

برای مشاهده نتایج نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

شیوه اعلام نتایج آزمون استخدامی ایران خودرو

پذیرش نهایی در آزمون استخدامی منوط به عبور از چند مرحله می باشد.

 • افرادی که در مرحله کتبی پذیرفته شده اند، از طریق ارسال پیامک برای حضور در مصاحبه دعوت می شوند.

 

 • اگر شخص مذکور از شرایط لازم برخوردار باشد، به کانون های جذب تخصصی شرکت معرفی می شوند تا زمان برگزاری آزمون های بعدی و مصاحبه فنی و تخصصی تعیین وقت شود.

 

 • در صورتی که داوطلب از این مراحل با موفقیت عبور نماید، بایستی آزمایشا پزشکی و برخی استعلامات وی مورد تایید قرار گیرد تا به صورت آزمایشی و قرادادی تا سه ماه جذب شرکت شود.

 

 • چنانچه دوره مذکور مورد تایید باشد، فرد به استخدام سازمان در خواهد آمد.

 

 

برای دانلود بهترین منابع آزمون استخدامی دستگاه های دولتی بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید

 

 

رشته های دفترچه راهنمای استخدام ایران خودرو

اگر برای دانلود مستقیم دفترچه آزمون استخدام ایران خودرو اقدام کنید، از رشته های مورد پذیرش آگاهی خواهید شد. در انتهای این دفترچه جداولی تعبیه شده است که در آن ها اطلاعاتی همچون ردیف، کد و عنوان گروه امتحانی، مواد آزمون، عنوان رشته و گرایش تحصیلی، مقطع تحصیلی، جنس پذیرش ذکر شده است.

این جدوال در دو دسته جداگانه ارائه شده اند. یکی از آن ها به نیازمندی های تخصصی (کارشناسی) بر اساس رشته و گرایش های تحصیلی مورد نیاز، و دیگری به نیازمندی های مهارت محور ( کاردانی ) بر اساس رشته و گرایش های تحصیلی مورد نیاز اختصاص یافته است.

 

 

برای اطلاع از زمان و نحوه استخدام مدرس دانشگاه فنی حرفه ای بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید

 

 

خلاصه مطالب

در این مقاله تلاش کردیم تا به معرفی و نحوه دانلود مستقیم دفترچه آزمون استخدام ایران خودرو بپردازیم و محتوای این دفترچه را جهت آشنایی بیشتر شرح دهیم.

اگر شما نیز می خواهید به استخدام این شرکت درآیید، علاوه بر دریافت مشاوره و برنامه ریزی، می توانید نحوه طراحی سوالات آزمون استخدامی و پاسخگویی به آن ها را از کارشناسان ایران تحصیل دریافت کنید. همکاران ما در همه روزهای هفته از ساعت 8 صبح الی 12 از طریق شماره های درج شده در جدول زیر پاسخوی شما خواهند بود.

 

 

جهت دریافت لینک مستقیم دانلود دفترچه آزمون استخدامی ایران خودرو و مشاوره قبولی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل  فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

سوالات مصاحبه استخدام آموزش و پرورش

 زمان و نحوه استخدام مدرس دانشگاه فرهنگیان 

مصاحبه آزمون استخدامی بخش خصوصی 

دفترچه آزمون استخدامی ایران خودرو

دفترچه آزمون استخدامی ایران خودرو چه زمانی منتشر می شود؟

هنوز اطلاعیه ایی این زمینه منشر نشده است. اما به محض اینکه آگهی در این مورد متشر شود، مقاله سایت ایران تحصیل جدیدترین اخبار را به اطلاع متقاضیان گرامی خواهند رساند.

دانلود دفترچه استخدام ایران خودرو را از کجا باید تهیه نمود؟

داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش برای دانلود مستقیم دفترچه آزمون استخدام ایران خودرو اقدام نمایند.

چه بخش هایی در دفترچه آزمون استخدام ایران خودرو گنجانده شده است؟

در این مقاله می توانید همه محتویان و بخش های این دفترچه را مطالعه فرمایید.

آیا با دانلود دفترچه استخدام ایران خودرو  می توان از شرایط ثبت نام مطلع شد؟

بله. یکی از مهم ترین بخش های این دفترچه به شرایط عمومی و اختصاصی پرداخته است.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور