ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

دریافت کد 12 رقمی ایثارگری + راهنما استعلام و مشاهده Isaar.ir

دریافت کد 12 رقمی ایثارگری
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

تماس با کارشناس برای دریافت کد ایثارگری

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

دریافت کد 12 رقمی ایثارگری ارتش، سپاه، بنیاد شهید و نیروی انتظامی یکی از موضوعاتی است که برای داوطلبان کنکور اهمیت بسزایی دارد. بهره مندی از سهمیه‌ها به خصوص سهمیه ایثارگران می‌تواند در ارتقاء رتبه داوطلبان موثر باشد. شورای عالی انقلاب فرهنگی تسهیلاتی به منظور قدردانی و بزرگداشت رزمندگان و ایثارگران در کنکور سراسری ارائه می‌دهد.

داوطلبان باید پس از دریافت کد ۱۲ رقمی ایثارگری، آن را به درستی در فرم ثبت نام وارد کنند تا از سهمیه ایثارگران و رزمندگان بهره‌مند شوند. اشتباه در وارد کردن کد ممکن است باعث محرومیت از سهمیه شود. بنابراین کلیه مشمولین این سهمیه در زمان ثبت نام باید اقدامات لازم را برای دریافت isaar.ir کد ایثارگری انجام دهند و به هنگام نام نویسی آن را در آزمون سراسری درج کنند.

سهمیه بندی ایثارگران با دریافت کد 12 رقمی ایثارگری

👈 داوطلبانی می‌توانند در کنکور سراسری از سهمیه ایثارگری استفاده کنند که کارت ایثارگری داشته باشند. معمولا هر ساله 30 درصد ظرفیت هر رشته‌ در دانشگاه‌ها مختص به افراد ایثارگر است و براساس آن به نوع سهمیه 5 درصدی و 25 درصدی به داوطلبان تعلق می گیرد.

افراد داوطلب می‌توانند با دریافت کد ایثارگری با کد ملی، از این سهمیه و امتیاز مربوط به آن استفاده کرده و شانس خود را برای قبولی در آزمون سراسری افزایش دهند.

سهمیه بندی با دریافت کد 12 رقمی ایثارگری

دریافت کد 12 رقمی ایثارگری ارتش

👈 کلیه متقاضیان دریافت کد ایثارگری که در ارتش خدمت کرده‌اند، می‌بایست برای ثبت نام آزمون سراسری وارد سایت www.aja.ir شوند.

داوطلبان برای دریافت کد، باید پس از ورود به سایت از طریق منوی سمت راست به بخش شهداء و ایثارگران مراجعه کرده و از این بخش وارد قسمت کد رهگیری ایثارگران و بعد کد رهگیری پایوران وظیفه شوند. پس از طی این مراحل، فرد می‌تواند با درج کد ملی خود کد 12 رقمی ایثارگری ارتش را دریافت کند.

جهت کسب اطلاع در مورد کد پیگیری ایثارگری ارتش روی لینک کلیک کنید.

راهنمای تصویری دریافت کد 12 رقمی ایثارگری ارتش

👈 در صورتی که ایثارگران جزو کارکنان وظیفه هستند، بایستی حداقل ۱۲ ماه در مناطق عملیاتی حضور داشته باشند. همچنین ایثارگران جزو کارکنان پایور نیز بایستی حداقل ۸ ماه در مناطق عملیاتی حضور داشته باشند.

❇️ برای دریافت کد ایثارگری ارتش و ثبت نام کنکور سراسری، به سایت ارتش به نشانی aja.ir مراجعه کرده و گزینه کد رهگیری ایثارگران را از منوی سمت راست انتخاب نمایید.

مرحله اول راهنمای دریافت کد ایثارگری برای ثبت نام کنکور سراسری

❇️ سپس با توجه به وضعیت اعزامی خود یکی از دو گزینه پایوران یا وظیفه را انتخاب کرده و اطلاعات خواسته‌ شده‌ را مطابق با تصاویر وارد نمایید.

مرحله دوم راهنمای دریافت کد ایثارگری ارتش برای ثبت نام کنکور سراسری

❇️ داوطلبان وظیفه بایستی مانند تصویر، کد ملی فرد رزمنده را وارد کنند تا در صورت وجود اطلاعات فرد در این سامانه، موفق به دریافت کد رهگیری خود شوند.

❇️ داوطلبان پایور لازم است مانند تصویر زیر کد ملی، شماره کارگزینی و شماره کارت فرد رزمنده را وارد نمایند تا در صورت وجود اطلاعات فرد در این سامانه، موفق به دریافت کد رهگیری خود شوند.

مرحله سوم راهنمای دریافت کد ایثارگری ارتش برای ثبت نام کنکور سراسری

دریافت کد 12 رقمی ایثارگری سپاه

👈 اخذ کد ایثارگری سپاه از طریق ورود به سامانه isaar.ir برای داوطلبان میسر است. پس از ورود به سامانه isaar.ir کد ایثارگری قابل مشاهده خواهد بود و شما باید اطلاعات فردی خود را ثبت کنید.

اگر پیغام مجاز به استفاده از سهمیه ایثارگری سپاه را دریافت کردید، می‌توانید جهت گرفتن این کد و بعد هم ثبت نام در کنکور اقدام کنید. اما در صورت عدم دریافت این پیغام باید پس از 15 روز به صورت حضوری به سازمان سپاه مراجعه کنید.

از آنجا که دریافت کد 12 رقمی ایثارگری سپاه پیش از ثبت نام کنکور سراسری ضروری است، پس از گرفتن این کد، باید پرینتی از آن تهیه کنید و آن را تا اتمام مراحل ثبت نام کنکور سراسری در نزد خود نگهداری نمایید.

جهت اطلاع از رتبه قبولی پزشکی سهمیه ایثارگران روی لینک کلیک کنید.

بنر کال تو اکشن

راهنمای تصویری دریافت کد 12 رقمی ایثارگری سپاه

👈 افرادی که مایل به استعلام وضعیت ایثارگری خود هستند، می‌بایست به وبسایت isaar.ir مراجعه کرده و از منوی سمت چپ، بخش خدمات پرکاربرد را انتخاب نمایند. استعلام ایثارگری پیش از شروع ثبت نام کنکور، از اقدامات ضروری برای افرادی است که می‌خواهند از سهمیه خود در این آزمون استفاده کنند.

مرحله اول راهنمای دریافت کد ایثارگری سپاه برای ثبت نام کنکور سراسری

❇️ سپس از سمت راست صفحه، گزینه استعلام ایثارگر یا وابسته را بر اساس تصویر انتخاب کرده و با وارد کردن کد ملی خود، اطلاعات مربوط به وضعیت ایثارگری خود را دریافت نمایند.

مرحله دوم راهنمای دریافت کد ایثارگری سپاه برای ثبت نام کنکور سراسری

❇️ برای افرادی که از سهمیه ایثارگری مربوط به سپاه برخوردار هستند، الزامی است به وبسایت تاییدیه ایثارگری سپاه مراجعه کرده و با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز، از ثبت یا عدم ثبت پرونده خود در سازمان مذکور باخبر شوند.

مرحله سوم راهنمای دریافت کد ایثارگری سپاه برای ثبت نام کنکور سراسری

 

دریافت کد ایثارگری بنیاد شهید

👈 داوطلبانی که جز بنیاد شهید هستنند، لازم است پیش از ثبت نام در کنکور سراسری برای دریافت کد 12 رقمی ایثارگری اقدام کنند. سایت ایثارگری بنیاد شهید به آدرس اینترنتی isaar.ir است که به صورت غیرحضوری و آنلاین، پاسخگوی خانواده بنیاد شهید درباره تخمین رتبه ایثارگران هستند.

داوطلبان برای کد 12 رقمی ایثارگری بنیاد شهید، می‌بایست مطابق با مراحل زیر پیش روند:

 • به سایت isaar.ir مراجعه کرده و گزینه خدمات پرکاربرد را انتخاب نمایید.
 • سپس به خدمات الکترونیک عمومی رفته و بر روی گزینه استعلام ایثارگر یا وابسته، اقدام نمایید.
 • کد ملی را در جایگاه مورد نظر وارد کرده و سپس استعلام ایثارگری را به راحتی دریافت کنید.

کال تو اکشن تماس

کال تو اکشن تماس

 

دریافت کد 12 رقمی ایثارگری نیروی انتظامی

👈 افراد مشمول سهمیه ایثارگری نیروی انتظامی به دو دسته‌ ایثارگران وظیفه نیروی انتظامی و ایثارگران دوران جنگ تحمیلی تقسیم می‌شوند. گروه اول افرادی هستند که در حال خدمت زیر نظر نیروی انتظامی قرار دارند و براساس شرایط مشخصی مشمول دریافت سهمیه ایثارگری 5 درصد می‌شوند.

این افراد در زمان ثبت‌ نام در آزمون کنکور باید علاوه بر انتخاب سهمیه، کد 12 رقمی ایثارگری را نیز وارد کنند. برای دریافت کد ایثارگری، افراد می‌بایست به صورت حضوری به معاونت نیروی انسانی استان مراجعه نمایند.

گروه دوم مشمول دریافت سهمیه 5 درصد آزمون کنکور سراسری، افرادی هستند که در زمان جنگ تحمیلی به عنوان رزمنده در جبهه فعالیت داشته‌اند. این نیروها معمولاً به عنوان نیروهای ژاندارمری به جنگ اعزام می‌شوند.

این افراد می‌توانند کد ایثارگری خود را دریافت کرده و با وارد کردن آن در فرم ثبت‌ نام کنکور، از سهمیه مربوطه بهره‌مند شوند، با این تفاوت که باید حداقل سه چهارم مدت حضورشان در جبهه، بیش از 6 ماه باشند. داوطلبان این گروه نیز برای دریافت کد ایثارگری باید به دفتر معاونت نیروی انسانی استان خود مراجعه کنند.

شرایط استفاده از سهمیه ایثارگران

👈 تنها داوطلبانی که فرزند و یا همسر خانواده بنیاد شهید، رزمندگان و جانبازان هستند، می‌توانند با استفاده با داشتن کارت ایثارگری از سهمیه کنکور سراسری، فقط یک مرتبه استفاده کنند. از این رو، این افراد با دریافت کد 12 رقمی ایثارگری می‌توانند از مزایای در نظر گرفته شده در آزمون بهره‌مند شوند.

☑️ در حال حاضر isaar.ir کد ایثارگری هر ساله و برای هر کنکور سراسری متفاوت است. به علاوه، داوطلبانی که در دوره‌های روزانه یک بار از سهمیه خود استفاده کرده‌اند دیگر به هیچ وجه امکان اخذ کد 12 رقمی ایثارگری و استفاده از آن را ندارند.

☑️ پنج درصد از ظرفیت کل هر رشته در هر دانشگاه مختص به داوطلبان دارای سهمیه پنج درصدی ایثارگران است.

☑️ سهمیه پنج درصدی ایثارگران شامل جانبازان با درصد توانایی کمتر از بیست و پنج درصد و همسر و فرزندان آنها می‌شود. در ضمن، همسر و فرزندان رزمندگان با حداقل شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه می‌توانند از این سهمیه استفاده کنند.

☑️ بیست و پنج درصد ظرفیت هر رشته مختص به داوطلبان دارای سهمیه بیست و پنج درصدی ایثارگران می‌باشد.

☑️ سهمیه بیست و پنج درصدی ایثارگران شامل همسر و فرزندان شهدا، آزادگان همسر و فرزندان آن‌ها است.

☑️ داوطلبان برای استفاده از سهمیه خود در ابتدا باید کد ایثارگری ارتش و سپاه را دریافت و در فرم ثبت نام درج کنند. سپس در جلسه کنکور شرکت کرده تا برای آن‌ها رتبه جداگانه‌ای با عنوان رتبه در سهمیه ایثارگران اعلام شود.

☑️ داوطلبان دارای سهمیه ایثارگران، حداقل باید هفتاد درصد نمره آخرین فرد پذیرفته در هر رشته و دانشگاهی را کسب کرده تا مجاز به استفاده از سهمیه ایثارگری شوند.

نکته: شما علاوه بر سهمیه ایثارگری می‌توانید از سهمیه‌های دیگری مانند رزمندگان، خانواده شهدا، بهیاری، مناطق محروم و مناطق در کنکور سراسری استفاده کنید.

جهت اطلاع از شرایط استفاده مجدد از سهمیه ایثارگری روی لینک کلیک کنید.

شرایط استفاده از سهمیه ایثارگران

خلاصه مقاله دریافت کد 12 رقمی ایثارگری

یکی از مهمترین بخش‌هایی که در قبولی کنکور و آزمون‌های سراسری تاثیر گذار است، سهمیه ایثارگری و دریافت کد 12 رقمی ایثارگری می‌باشد. به طوری که داوطلبان با گرفتن کد ایثارگری می‌توانند از این امتیاز استفاده کنند.

داوطلبانی که دارای سهمیه ایثارگر سپاه، ارتش، بنیاد شهید و نیروی انتظامی هستند، قبل از ثبت نام در آزمون سراسری باید این کد را به صورت آنلاین دریافت کرده و در فرم نام نویسی آزمون سراسری درج کنند.

جهت دانلود PDF مقاله دریافت کد 12 رقمی ایثارگری کلیک کنید.

 

پادکست صوتی مقاله

 

4.2/5 - (26 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

تماس با کارشناس برای دریافت کد ایثارگری

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

دریافت کد ایثارگری 12 ایثارگری شامل حال چه کسانی میشود؟

دریافت کد 12 رقمی ایثارگری مختص همسران و فرزندان شهداء،‌ جانبازان و آزادگان است.

دریافت کد 12 رقمی ایثارگری نیروی انتظامی تاثیری در کمتر شدن رتبه داوطلب دارد؟

بله. داوطلبان می توانند به صورت حضوری از سازمان نیروی انتظامی دریافت کرده و از مزایای آن بهره مند شوند.

برای دریافت کد ایثارگری ارتش به چه سایتی باید مراجعه کرد؟

دریاقت کد ایثارگری ارتش از طریق سایت www.aja.ir انجام می‌شود.

نظرات

237 دیدگاه دربارهٔ «دریافت کد 12 رقمی ایثارگری + راهنما استعلام و مشاهده Isaar.ir»

 1. Avatar photo غلامرضاافسرده‌بعد گفت:

  سلام‌چراجواب‌پرونده‌های‌کمک‌مشعتی‌رزمندگان‌رانمیدین‌بنده‌توهرسایت‌میرم‌جوابی‌دریافت‌نمیکنم‌شما‌که‌دست‌بالتان‌باز‌هست‌لطفن‌راهنمایم‌کنید‌به‌چی‌سایت‌برم‌تاجواب‌دریافت‌کنم‌چب‌کسی‌جواب‌مارامیده‌خاهشن‌جواب‌بدین‌ممنون‌میشم‌مگر‌ارتش‌باسپا‌فرقی‌داره‌کسانی‌که‌توسپابودن‌همه‌دارن‌حقوق‌دریافت‌مبکنن‌ولی‌ارتش‌جواب‌سربالا‌میدن

  1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

   سلام. دوست عزیز وارد سایت آجا بشید و درخواستتون رو در سایت ثبت کنید.

 2. Avatar photo اسماعیل گلی گفت:

  با سلام و تشکر

  پدرم 549 روز جبهه از سوی ارتش در دوران وظیفه دارد. برای استخدام آموزش و پرورش ثبت نام کرده ام و می خواهم از سهمیه 5 در صدی ایثارگران استفاده کنم. برای دریافت گواهی می گویند باید از تهران انجام گیرد. آیا کارت ایثار و کد رهگیری سایت کافی است یا مستقیما باید مراجعه کرد؟

  تشکر

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   برای اعمال سهمیه کدرهگیری ایثارگری کفایت می کند.اما باید اطلاعات شما از سوی بنیاد امورایثارگران به عنوان ایثارگر تایید شود.

 3. Avatar photo محمد علی گفت:

  سلام ببخشید من میخواستم مطمئن شم سهمیم تایید شده از طرف سنجش چیکار باید بکنم؟

  1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

   سلام دوست عزیز راهی برای این مورد وجود ندارد فقط باید از طریق پیرینت ثبت نامتون متوجه بشید.

 4. Avatar photo علی گفت:

  سلام ببخشید من پدرم ایثارگر هست اما کارت ایثارگری نداره اما به صورت حضوری مراجعه کردیم و کد ۱۲ رقمی برا کنکور رو گرفتیم و ثبت نام کنکور رو انجام دادیم و برگه ارسال سهمیه هم موجوده اما توی سایت ایثار که کد ملی پدرم رو برای استعلام وارو میکنیم میزنه شخص رزمنده نیست یعنی توی سامانه ثبت نشده به نظر شما برا ثبت نام کنکور مشکلی پیش نمیاد؟ (یعنی استعلام سنجش)

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلاموقت بخیر
   خیر مشکلی ندارد

 5. Avatar photo حسین گفت:

  سلام پدر بنده ۶۳ روز در جنگ حضور داشتن اهواز خدمت میکردن کارت ایثارگری صادر شد ولی کد ایثارگری نه باید چکار کنیم ک کد دریافت کنیم

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   برای چه ارگانی خدمت کذده اند؟

 6. Avatar photo v گفت:

  سلام آیا بعد از اعلام رتبه و قبل از انتخاب رشته میتوان کد ایثارگری را وارد کرد؟

  1. Avatar photo مشاور ارشد ذوالنورنیا گفت:

   سلام بله باید از طریق سنجش درخواست خودرا ارائه دهید

 7. Avatar photo زهرا گفت:

  سلام پدرم۶سال جبهه داشت نوه اش میتونه از سهمیه ایثارگری درکنکور استفاده کنه

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   خیر نمی توانید از سهمیه مورد نظر برای نوه استفاده کنید صرفا مختص فرزندان می باشد

   1. Avatar photo لطفا سریع پاسخ بدید فوریه گفت:

    سلام .من پدر من ۶ ماه جبهه بوده . میگن ۲ ماهش مال سربازی بوده و امکان گرفتن کد ایثارگری برای کنکور وجود نداره. امکانش هست اگر حضوری برم بتونم کد رو بگیرم یا نه

    1. Avatar photo ranjbar گفت:

     سلام وقت بخیر
     بله شما باید حضوری تشریف ببرید و کد رهگیری را دریافت کنید به منظور برسی تخصصی تر با توجه به شرایط ویژه شما این امکان را دارید با کارشناس ارشد در این بخش خانم طهماسبی داخلی 108 در ساعات ۸.۳۰ الی ۱۷.۳۰ روزهای شنبه تا پنج شنبه با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ بدون پیش شماره از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید تا تمامی اطلاعات را در اختیارتان قرار دهند

 8. Avatar photo فائزه گفت:

  سلام. ببخشید، یعنی کسی که تو فرم ثبت نام کنکور کد ایثارگری رو ثبت کرده باشه ولی بعد اعلام نتایج، انتخاب رشته نکنه سال بعد نمیتونه از سهمیه اش استفاده کنه؟

  1. Avatar photo مشاور حمامی گفت:

   سلام وقتتون بخیر خیر در صورتی که انتخاب رشته انجام ندهید میتوانید استفاده بفرنایید

 9. Avatar photo شکیبا گفت:

  سلام وقت بخیر من پدرم ۶ ماه سربازی رو در جبهه گذرونده و جزو ارتش بود بعد الان هرچی میخوام کد ۱۲ رقمی رو بگیرم میاره تو سایت وجود نداره چیکار کنم؟؟؟؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   حضوری تشریف ببرید یکی از پایگاه های ارتش

   1. Avatar photo امین صیدی گفت:

    سلام وقت بخیر من متولد1347هستم در استان سنندج شهرستان بیجار در زمان جنگ حضور داشتم چطوری کارت ایثار گری خود را دریافت کنم

    1. Avatar photo مشاور حمامی گفت:

     سلام وقتتون بخیر به اخرین یگانی که خدمت کردید مراجعه کنید و مدارک خدمت را به ایثار یگان تحویل و درخواست کارت بدهید

 10. Avatar photo عباس گفت:

  سلام وقت بخیر سهمیه ۵ درصد برا خاهر زاده یا برادر زاده هم تعلق میگیره؟

  1. Avatar photo مشاور ارشد ذوالنورنیا گفت:

   سلام وقت بخیر
   خیر

 11. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

  سلام وقت بخیر
  بستگی به ارگان محل خدمت ایشان دارد. از طریق مراجعه حضوری به ارگان مربوطه می توانید کد را دریافت کنید.

 12. Avatar photo نسیم گفت:

  سلام پدر من در سال ۶۱ به مدت ۶ ماه در جبهه (ژاندارمری نیروی انتظامی) حضور داشتن آیا سهمیه ۵ درصد تعلق میگیره ؟؟ آخه من شنیدم ژاندارمری یه چیز دیگس و به سختی میشه
  و اگر میشه رتبه کشوری رو تقسیم بر چند میکنه

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله ایثارگری تعلق میگیرد و شما باید تشریف ببرید یکی از یگان های نیرو انتظامی

 13. Avatar photo نریمان شکوهی 09197024016 گفت:

  العالم
  سلام علیکم
  برایم حضور در مناطق عملیاتی شمالغرب یعنی مریوان و بوکان به مدت ۵۱۹ روز ثبت شده اما می گویند چون در تاریخ سال ۷۰ تا ۷۵ و بعد از سال ۶۷ هست تعلق نمی گیرد پس طرح امام حسن مجتبی چیه؟ مگر ابلاغ نیامده که این مناطق جز مناطق عملیاتی بوده و بعنوان جبهه منظور می گردد لطفا پاسخ دهید هیچ جایی جوابگوی ما با این شرایط ما نیست

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   برای سال های 70 تا 75 کسری لحاظ نمیشود

 14. Avatar photo عادل بیگ گفت:

  سلام خسته
  نباشید
  من فرزند ایثارگرم و قصد دریافت کد دوازده رقمی خودم رو دارم به نهاد مربوطه رفتم گفتن در خواست دادیم تهران تا کدت بیاد ولی یک ماهه خبری نیست و کدی نیومده خیلی هم پیگیری کردم ولی جوابی ندادن
  چطوری میتونم خودم از تهران پیگیری کنم
  چون فرصت ویرایش اطلاعات تموم میشه میترسم نتونم از سهمیه ام استفاده کنم

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   صدور کد مربوطه حدود دو تا سه ماه زمان می برد.

 15. Avatar photo مرادی گفت:

  سلام ببخشید کد ایثارگری پارسال با امسال متفاوته؟یعنی همون ۵۳ به علاوه کد ملی خودمه؟؟

  1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله ثابت است

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • اعتراض به نمرات در سایت هم آوا

  راهنما جامع اعتراض به نمرات در سایت هم آوا – ایران تحصیل

  یکی از بحث‌انگیزترین سوال های دانشجویان علمی کاربردی نحوه اعتراض به نمرات در سایت هم آوا می‌باشد. به طوری که آن‌ها قصد دارند بدانند چگونه به نمرات دریافتی خود در آزمون‌های پایان ترم اعتراض کنند تا استادان در نمرات آن‌ها...
 • عواقب مشروط شدن در دانشگاه

  عواقب مشروط شدن در دانشگاه 1403 {دولتی، آزاد و پیام نور}

  از عواقب مشروط شدن در دانشگاه در سال 1403 شامل محدودیت در انتخاب واحد نیمسال تحصیلی بعد است. به این ترتیب طبق قانون در همه دانشگاه‌های سراسری، آزاد، پیام نور و علمی کاربردی کشور اگر معدل کل پایان‌ ترم یک...
 • ثبت نام سایت مای سنجش + ورود پروفایل شخصی my.sanjesh.org

  ثبت نام سایت مای سنجش 1403 + ورود پروفایل my.sanjesh

  ثبت نام در سایت مای سنجش و ورود به پروفایل سازمان سنجش از طریق آدرس my.sanjesh.org یکی از مراحل مهم برای داوطلبان کنکور و آزمون‌های سراسری در ایران است. با ثبت نام و ورود به این سایت، کاربران می‌توانند به...
 • کارت ورود به جلسه آزمون عملی فنی حرفه ای

  دریافت کارت ورود به جلسه آزمون عملی فنی حرفه ای portaltvo

  دریافت کارت ورود به جلسه آزمون عملی فنی حرفه ای ۱۴۰۳ برای داوطلبانی که در مرحله آزمون کتبی نمره حد نصاب را کسب نموده اند، الزامی می باشد. بر این اساس، متقاضیان گرامی بایستی در زمان های مقرر و قبل...
تماس با مشاور