دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد 97
دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد 97

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سراسری 97

جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سراسری 97 و مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد سراسری 97

پیرو اطلاعیه سازمان سجنش و آموزش کشور در مورد برگزاری آزمون کارشناسی ارشد 97 به اطلاع کلیه داوطلبان محترم می رسانیم ، کلیه داوطلبانی که در بهمن ماه نسبت به ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری اقدام نموده اند می توانند از امروز سوم اردیبهشت ماه سال 97 نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سراسری 97 اقدام نمایند.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد 97 همانند سال های گذشته به صورت اینترنتی از طریق سامانه ثبت نام و اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد سراسری سنجش به نشانی sanjesh.org انجام خواهد گرفت ضمنا با توجه به مشکلات احتمالی که ممکن است در سیستم الکترونیکی دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد بوجود بیاید کلیه داوطلبان محترم می توانند جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد سراسری 97 از سراسر کشور با شماره های 9099072952 و 9099072952 ( استان تهران) تماس حاصل نمایند.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سراسری از الزامات شرکت در آزمون خواهد بود ضمنا شایان ذکر است فقط داوطلبانی که کارت ورود به جلسه آزمون را همراه داشته باشند حق شرکت در آزمون را خواهند داشت از ورود کلیه داوطلبانی که کارت ورود به جلسه را همراه نداشته باشند و یا مغایرت مشخصاتی داشته باشند جلوگیری خواهد شد.

 

برای دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد سراسری از طریق سیستم تلفنی از سراسر کشور با شماره های مذکور تماس بگیرید

 

زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد 97

مطابق اطلاعیه سازمان سنجش و آموزش کشور زمان دریافت کارت حضور در جلسه آزمون ارشد مطابق زمان بندی های اعلام شده امروز سوم اردیبهشت ماه نود و شش آغاز می شود و کلیه دوطلبان می بایست در زمان تعیین شده نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سراسری 97 اقدام نمایند ضمنا زمان اعلام نتایج آزمون ارشد سراسری نیز متعاقبا از همین درگاه اعلام خواهد شد و داوطلبان محترم می توانند پس از اعلام نتایج نسبت به انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 97 اقدام نمایند.

 

تذکراتی در مورد دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد سراسری

1– اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه آزمون ارشد 97 می بایست مطابق مشخصات فردی دانشجو باشد و در غیر این صورت از ورود داوطلبان به حوزه مربوطه جلوگیری خواهد شد و مطابق آیین نامه های مربوطه با متخلفان برخورد صورت خواهد گرفت.

2- ویرایش اطلاعات آزمون کارشناسی ارشد سراسری در هنگام دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد امکان پذیر خواهد بود لذا داوطلبان گرامی می توانند جهت ویرایش اطلاعات آزمون با شماره های 9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) از سراسر کشور در ساعات 8 صبح الی 1 شب تماس حاصل نمایند.

3- در صورتی که سهمیه پذیرش داوطلبی با مشخصات و سهمیه اصلی وی مغایرت داشته باشد داوطلب می تواند به منظور تصحیح سهمیه یا به ارگان مربوطه مراجعه نماید و در غیر این صورت می تواند به واحدهای مستقر در حوزه امتحانی آزمون مراجعه نماید.

4- به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که نسبت به انتخاب رشته های شناور در هنگام ثبت نام اقدام نموده اند می رسانیم که هنگام دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سراسری 97 برای هر یک از رشته های انتخابی شناور و اصلی می بایست یک کارت ورود به جلسه جدا دریافت نمایند.

5- برای برخی کدرشته ها که ثبت نام وی با هماهنگی ارگان های مربوطه انجام گرفته است امکان دریاف کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سراسری از طریق سایت برای داوطلبان این کد رشته ها ممکن نخواهد بود لازم به ذکر است آزمون این کدرشته ها مطابق اطلاعیه های صادره از سازمان های ذیربط در تهران برگزار خواهد شد ، کد رشته های مذکور عبارتند از : 1147 ، 1149‌،‌1150‌، 1154،  1155، 1157 ،1158 و‌ 1159 .

6 – کلیه داوطلبان محترم می توانند جهت اطلاع از جداول معدل – نشانی حوزه های برگزاری آزمون برای شهرستان ها و اطلاعات تکمیلی در مورد محل حوزه های ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون از اینجا اقدام نمایند.

 

جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سراسری 97 و زمان برگزاری کنکور ارشد 98  مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

کانال دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سراسری
کانال دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سراسری

جهت اطلاعات بیشتر و اطلاع از جزئیات بیشتر و آخرین اخبار عضو کانال تلگرام ایران تحصیل شوید جهت عضویت روی تصویر بالا کلیک کنید

 

مطالب مرتبط :

ثبت نام ارشد بدون كنكور دانشگاه آزاد 96

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

قبولی در آزمون فراگیرپیام نور

زمان برگزاری آزمون ارشد فراگیر پیام نور

پذیرش پردیس های بین المللی

برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

برای اطلاع از زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سراسری 97

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *