دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان

دانش آموزانی که مایل به ثبت نام در آزمون وردی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی می باشند، ابتدا لازم است قبل از ثبت نام ، نسبت به دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان اقدام نمایند. در این مقاله از سایت ایران تحصیل قصد داریم تا در رابطه با نحوه دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان ، دریافت گذرواژه از سایت همگام ، رمز ورود همگام دانش آموزان ، دریافت رمز عبور در سایت همگام مطالب کاملی را به شما عزیزان ارائه نماییم.

 

جهت اطلاع از نحوه دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان و دریافت گذرواژه از سایت همگام با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

نحوه دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان

 

نحوه دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان
نحوه دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان

 

دانش آموزانی که مایل به شرکت در سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان می باشند، ابتدا با مراجعه به سامانه  azmoon.medu.ir  نسبت به انجام مراحل ثبت نام  اقدام نمایند. دریافت گذرواژه و انجام مراحل آن برای کلیه والدین و دانش آموزان گرامی به صورت الکترونیک و با استفاده از مراجعه حضوری صورت خواهد پذیرفت. لذا نیازی به مراجعه حضوری به هیچ یک از مراکز و مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی نخواهد بود.

شایان ذکر است که ثبت نام آزمون تیزهوشان به صورت الکترونیکی می باشد و دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان به صورت حضوری صورت خواهد پذیرفت. نکته قابل توجه برای کلیه دانش آموزان عزیز این است که پس از دریافت رمز ورود همگام مدارس تیزهوشان ، در حفظ و نگهداری آن کوشا باشند تا بتوانند در زمان مقرر این رمز را وارد نمایند.

 

 

 

 

جهت دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان در مرحله اولیه باید به مدرسه فعلی خود مراجعه نمایید.

 

 

 

 

دریافت گذرواژه از سایت همگام

 

برخی از دانش آموزان پس از دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان ممکن است رمز عبور ورود همگام خود را فراموش و یا به هر دلیلی از دست دهند. در این شرایط  آیا می توان دوباره نسبت به دریافت گذرواژه از سایت همگام استفاده نمود؟ خوشبختانه بله . این امکان برای کلیه دانش آموزان و یا اولیای محترمی که اقدام به ثبت نام دانش آموزان خود نموده اند وجود دارد.

 

جهت اطلاع از منابع آزمون تیزهوشان 99-98 کلیک کنید.

 

با استفاده از مراجعه به سامانه همگام و کلیک بر روی لینک “رمز عبور خود را فراموش نموده ام ” می توانید نسبت به دریافت گذرواژه از سایت همگام اقدام نمایید. چنانچه در این سامانه مجددا اقدام به دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان نمایید، شماره شناسنامه را به عنوان رمز عبور در نظر خواهند گرفت. اطلاعات مورد نیاز برای ورود داوطلب به سامانه نیز، شماره ملی وی خواهد بود.

 

جهت برنامه ریزی قبولی در مدارس نمونه دولتی نهم کلیک کنید.

 

چنانچه در دریافت رمز عبور در سایت همگام دچار مشکل شدید و یا به هر دلیلی نمی توانید مجددا نسبت به دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان از سامانه hamgam.medu.ir اقدام نمایید، می توانید با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

مشاوره قبولی در آزمون تیزهوشان

 

مشاوره قبولی در آزمون تیزهوشان
مشاوره قبولی در آزمون تیزهوشان

مشاوره قبولی آزمون مدارس تیزهوشان را می توان بسیار سخت و بسیار آسان دانست. سخت بودن آن به این دلیل است که دانش آموزان در صورت نا آشنا بودن با مباحث و تکنیک های لازم برای قبولی در این آزمون ، ممکن است نتوانند موفقیت لازم را کسب نمایند. و آسان بودن آن نیز در صورتی است که یک مشاور را در کنار خود داشته باشید تا در تمامی مراحل شما را راهنمایی نمایند.

برخلاف کنکور و یا برخی از آزمون های دیگر، شما همانند مدارس نمونه دولتی ، تنها یکبار امکان حضور در آزمون برای هر مقطع را خواهید داشت. بنابراین در ابتدا لازم است که از منابع لازم برای آزمون تیزهوشان به صورت دقیق اطلاع یابید و پس از آن ، به مطالعه نمونه سوالات آزمون تیزهوشان بپردازید. مطالعه و تحلیل نمونه سوالات به شما کمک خواهد نمود تا بتوانید تجربه ای همانند تجربه شرکت در آزمون را کسب نمایید.

با توجه به اینکه دانش آموزان عزیز همزمان در حال تحصیل می باشند و لازم است علاوه بر مطالعه منابع اصلی آزمون ، و کتب درسی خود، بر منابع کمک آموزشی نیز تسلط یابند، لذا برخورداری از یک برنامه ریزی دقیق همان چیزی است که می تواند به شما کمک نمایند تا بدون اتلاف وقت ، بهترین نتیجه را کسب نمایید. برای انجام مشاوره می توانید با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

 

 

برای تغییر رمز عبور همگام تیزهوشان روی عبارت کلیک نمایید .

 

 

 

آیا بدون رمز ورود همگام دانش آموزان می توان در ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان شرکت نمود؟

ثبت نام در مدارس تیزهوشان منوط به دارا بودن رمز همگام می باشد. در واقع رمز همگام در حکم معرفی شما به عنوان یک دانش آموز خواهد بود. بنابراین در وهله اول چنانچه این مرز عبور را به همراه نداشته باشید، نخواهید توانست در سامانه مورد نظر ثبت نام نمایید.

 

حداقل تراز لازم برای قبولی در آزمون تیزهوشان چند است؟

این موضوع بستگی به رقبای شما در آزمون خواهد داشت و همچنین عامل دیگری که می تواند در این زمینه تاثیر گذار باشد، موضوع ظرفیت مدرسه ای است که شما در آن اقدام به ثبت نام می نمایید.

 

چه مدت زمان برای دریافت رمز عبور همگام فرصت داریم؟

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان چیست؟

چگونه در مدرسه می توانم انتخاب رشته نمایم؟

آیا مدارس تیزهوشان برای تحصیل دانش آموزان هزینه دریافت می نمایند؟

آیا امکان انتقالی در مدارس تیزهوشان در قوانین دفترچه آزمون ورودی تیزهوشان 98-99 مندرج است؟

من پس از دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان باز هم رمز عبور را فراموش نموده ام ایا امکان دریافت مجدد آن وجود دارد؟

 

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین اطلاع از پاسخ سوالات مطرح شده می توانید با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

مطالب مرتبط :

نتایج ثبت نام مدارس تیزهوشان

ثبت نام مدارس شاهد

بهترین کتاب ها برای آزمون تیزهوشان

دفترچه آزمون تیزهوشان 98

ثبت نام نمونه دولتی هفتم

saja.medu.ir

hoosh.medu.ir

دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان

دریافت گذرواژه از سایت همگام

رمز ورود همگام دانش آموزان

دریافت رمز عبور در سایت همگام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *