ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

درباره ما

مجموعه ایران تحصیل (باتاب برتر شریف) یک مرکز مشاوره تحصیلی آنلاین است که فعالیت خود را از سال 1386 آغاز کرده تا پاسخگوی طیف گسترده‌تری از نیازهای کاربران خود باشد.

هدف اصلی مجموعه ایران تحصیل سهولت برگزاری جلسات مشاوره و حذف فرایندهای غیرضروری در طی این امر میباشد. درحال حاضر دفتر مرکزی ایران تحصیل با حضور مشاوران حرفه‌ای از ساعت 8 صبح تا 12 شب  آماده پاسخگویی به کاربران است.

ماموریت ما در دسترس قرار دادن خدمات مشاوره‌ای، برنامه ریزی، انتخاب رشته و… بصورت یکپارچه و عادلانه در سراسر کشور است. در واقع در حال حاضر بیش از 67% از تماس‌های ایران تحصیل از شهرستان ها میباشد.

ارائه بهترین مشاوره توسط روانشناسان و مشاوران برگزیده، جلوگیری از اتلاف زمان و انرژی در مراجعات حضوری، شفاف‌سازی و تعدیل هزینه‌های دریافتی مشاوره و… بخش دیگری از رسالت ما در حوزه مشاوره تحصیلی و کنکور است.

تمامی مشاوران ایران تحصیل با حساسیت زیاد گزینش میشوند و قبل از آغاز فعالیت خود در دوره‌های مرتبط با تخصص خود شرکت کرده تا ارائه خدمات در زمینه مربوطه را به بهترین نحو ممکن انجام دهند. برای سنجش مشاوران پیش از شروع کار نیز بطور دوره‌ای آزمون‌هایی برگزار میشود تا روند پیشرفت ایشان پیگیری شود و صلاحیت آنان برای ارائه مشاوره تایید گردد.

در وبسایت irantahsil.org نیز وظیفه ما تولید محتوای ارزشمند جهت رفع نیاز کاربران است. ما بر این باوریم محتوای غنی و مقالات مفید سایت ایران تحصیل یکی از دلایل اعتماد و اعتباری است که امروزه نام ایران تحصیل بین دانش‌آموزان، والدین، دانشجویان و… دارد.

برخی از مهم‌ترین حوزه‌های فعالیت ایران تحصیل از قرار زیر است:

  • مشاوره تحصیلی در تمامی مقاطع از دبستان تا دکتری
  • انتخاب رشته کنکور سراسری، کارشناسی ارشد، لیسانس به پزشکی و آزمون سراسری دکتری
  • برنامه ریزی تحصیلی
  • مشاوره آزمون‌های وکالت، نظام مهندسی،
  • انجام تست‌های هوش، شخصیت‌شناسی، رغبت‌سنجی و…
  • مشاوره و راهنمایی معافیت خدمت سربازی
  • برگزاری آزمون‌های دوره‌ای آمادگی کنکور
  • و…

تمامی عزیزانی که در هر زمینه تحصیلی نیاز به راهنمایی و مشاوره دارند میتوانند از طریق تلفن ثابت با شماره 9099075307 تماس گرفته و یا در صورتی که دسترسی به تلفن ثابت ندارند با توجه به نیاز خود یکی از بسته های مشاوره ایران تحصیل را خریداری کرده تا مشاوران ما در اسرع وقت با ایشان تماس بگیرند.

 

 

 

تماس با مشاور