ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

حوزه‌ های برگزاری کنکور سراسری در تبریز 1403 {آدرس و مسیر}

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۰
 • تاریخ بروزرسانی: ۱۸ تیر ۱۴۰۳
حوزه‌ های برگزاری کنکور سراسری در تبریز
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

لیست حوزه های برگزاری کنکور سراسری در تبریز هر سال بعد از اعلام مهلت ثبت نام آزمون سراسری در سنجش اعلام می‌شود. در واقع داوطلبان رشته‌های تجربی، ریاضی فیزیک، انسانی، زبان و هنر با دریافت کارت ورود به جلسه خود می‌توانند به اطلاعات مندرج بر روی کارت مثل شماره صندلی، تاریخ برگزاری آزمون و محل برگزاری آزمون دسترسی پیدا کنند.

پس در جواب این سوال که حوزه امتحانی من کجاست؟ داوطلبان باید برای دریافت کارت ورود به جلسه به سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه کنند تا متوجه حوزه برگزاری کنکور سراسری و آدرس آن در تبریز شوند. همچنین متقاضیان می‌توانند بعد از مشاهده آدرس حوزه امتحانی خود در صورت تغییر و ویرایش آن مجدد به سایت سنجش مراجعه کنند.

حوزه‌ های برگزاری کنکور سراسری در آذربایجان شرقی 1403

داوطلبان کنکور سراسری در گروه‌های آزمایشی علوم انسانی، ریاضی فیزیک، علوم تجربی، هنر و ریاضی باید ابتدا مراحل ثبت نام در آزمون را انجام دهند تا بتوانند در موعد مقرر شده که از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور اعلام می‌شود، به محل برگزاری کنکور سراسری مراجعه کنند. تنها راه قبولی و پذیرش در رشته‌های دانشگاهی گروه‌های آزمایشی نام برده شده، شرکت در آزمون به همراه راهنما حوزه امتحانی کنکور سراسری است.

داوطلبان بعد از ثبت نام کنکور سراسری در سایت سنجش، باید منتظر انتشار کارت ورود به جلسه باشند تا بتوانند از اطلاعاتی مانند زمان برگزاری آزمون، شماره صندلی، شماره داوطلبی و محل برگزاری آزمون در استان آذربایجان شرقی مطلع شوند. حوزه های برگزاری کنکور سراسری در تبریز از جمله اطلاعات مهم و ارزشمندی است که کلیه شرکت‌کنندگان باید برای اینکه به موقع در محل برگزاری آزمون باشند، از آن باخبر شوند.

سازمان سنجش و آموزش کشور به عنوان مجری برگزارکننده کنکور سراسری و آزاد، هر سال بعد از شروع ثبت نام و چند روز قبل از برگزاری آزمون، لیست حوزه‌های امتحانی به همراه کارت ورود به جلسه داوطلبان را منتشر می‌کند تا افراد با اطلاع از محل برگزاری آزمون، به موقع در سر جلسه حضور پیدا کنند. افرادی که با تاخیر زیاد در جلسه کنکور حاضر شوند، نمی‌توانند در آزمون شرکت نمایند.

به همین خاطر معمولا لیست حوزه های برگزاری کنکور سراسری در تبریز و حتی استان‌های دیگر، پیش از برگزاری آزمون در سایت سنجش قرار می‌گیرد. اطلاع از محل برگزاری می‌تواند به داوطلبانی که به دنبال تغییر و جابه‌جایی حوزه‌های امتحانی هستند، کمک‌کننده باشد. در ادامه به لیست حوزه‌های کنکور در آذربایجان شرقی اشاره خواهیم کرد.

حوزه های برگزاری کنکور سراسری در آذربایجان سرقی

لیست حوزه‌ های برگزاری کنکور سراسری در تبریز 1403

بسیاری از داوطلبان رشته‌های تجربی، ریاضی فیزیک، انسانی، زبان و هنر با این پرسش مواجه هستند که حوزه امتحانی در تبریز کجاست؟

در حال حاضر لیست دقیقی از حوزه‌ های برگزاری کنکور سراسری در تبریز 1403 اعلام نشده است. به محض اعلام حوزه‌های کنکور سراسری تبریز، در این مقاله اعلام خواهد شد.

با این حال برای اینکه داوطلبان با لیست حوزه‌های امتحانی آشنا شوند، لیستی از سال گذشته را آماده کرده‌ایم تا سازمان سنجش و آموزش کشور، مجدد لیست حوزه‌های کنکور سراسری در آذربایجان شرقی اعلام کند.

معمولا بعد از انتشار کارت ورود به جلسه یا هم‌زمان با آن، لیست حوزه‌های برگزاری کنکور سراسری اعلام می‌شود. افراد باید اطلاعات مندرج بر روی کارت را بادقت بررسی کنند تا در صورتی که با محل برگزاری آزمون مشکلی داشتند برای تغییر آن، درخواست خود را با مدارک و ادله به سایت سنجش و آموزش کشور sanjesh.org ارسال کنند. در ادامه برای اطلاعات بیشتر در اینباره، لیست حوزه‌‌های برگزاری کنکور سراسری در تبریز 1403 را جمع‌آوری کرده‌ایم:

لیست حوزه‌ های کنکور سراسری در تبریز
دانشگاه تبریز
دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز
دانشگاه فنی حرفه‌ای در تبریز
دانشگاه علمی کاربردی واحد ماشین سازی در تبریز
دانشگاه شهید مدنی آذربایجان
دانشگاه فنی حرفه‌ای الزهرا
آموزش و پرورش ناحیه 1 تبریز

لیست حوزه های برگزاری کنکور سراسری در تبریز

ویرایش حوزه امتحانی کنکور سراسری در تبریز 1403

داوطلبان کنکور سراسری رشته‌های تجربی، ریاضی فیزیک، انسانی، زبان و هنر؛ بعد از انتشار کارت ورود به جلسه باید وارد سایت سنجش شوند تا از کارت برای ورود به جلسه امتحان، پرینت بگیرند. اطلاعات مندرج بر روی کارت از اهمیت بالایی برخودار است. زمان برگزاری آزمون، شماره صندلی و محل برگزاری کنکور بر روی کارت درج شده تا داوطلبان با استفاده از این اطلاعات بتوانند به موقع، نیم ساعت پیش از شروع آزمون در حوزه امتحانی حضور پیدا کنند.

در این بین برخی افراد به دلیل وجود یک‌سری شرایط خاص باید از زمان حوزه امتحانی کنکور سراسری در تبریز مطلع شوند تا برای تغییر آن و جابه‌جایی محل برگزاری آزمون اقدامات لازم را انجام دهند. لیست حوزه‌های درون استانی و برون استانی، هر سال با انتشار کارت ورود به جلسه در سایت سنجش منتشر می‌شود.

داوطلبانی که در استان آذربایجان شرقی هستند، بعد از مشاهده لیست حوزه‌های امتحانی کنکور سراسری می‌توانند برای تغییر آن، درخواست خود را با مدارک و مستندات محکم و قانع‌کننده در سایت سنجش ارسال کنند. معمولا یک الی دو هفته قبل از برگزاری آزمون، کارت ورود به جلسه و حوزه های برگزاری آزمون سراسری قابل دانلود و مشاهده است.

نحوه تغییر حوزه امتحانی کنکور سراسری در تبریز

داوطلبان کنکور سراسری در هر رشته و گروه آزمایشی که باشند، می‌توانند حوزه‌های برگزاری کنکور سراسری در تبریز را باتوجه به شرایطی که دارند، تغییر دهند. البته برای این کار بازه زمانی در نظر گرفته شده است. داوطلبان باید بلافاصله بعد از انتشار کارت ورود به جلسه، محل برگزاری آزمون خود را مشاهده کنند تا در صورتی که نیاز به تغییر داشت، درخواست خود را طبق مراحل زیر به سنجش و آموزش کشور ارسال کنند:

 • ورود به سایت سنجش و آموزش کشور sanjesh.org
 • ورود به بخش سراسری در صفحه اصلی سامانه
 • انتخاب عبارت “ویرایش اطلاعات کنکور سراسری”
 • تغییر حوزه امتحانی کنکور سراسری در تبریز

نحوه تغییر حوزه امتحانی کنکور سراسری در تبریز

نکات تکمیلی درباره حوزه های برگزاری کنکور سراسری در تبریز

لیست حوزه‌ های برگزاری کنکور سراسری در تبریز هر سال یک الی دو هفته قبل از برگزاری آزمون در سایت سنجش و آموزش کشور sanjesh.org گذاشته می‌شود. متقاضیان با انتشار کارت ورود به جلسه می‌توانند آدرس محل برگزاری آزمون را دربیاورند تا در روز کنکور، زودتر به طرف حوزه امتحانی حرکت کنند. چراکه طبق قوانین آموزش‌‌وپروش، داوطلبان باید نیم ساعت پیش از شروع آزمون در محل برگزاری کنکور حضور داشته باشند.

داوطلبان بعد از مشاهده محل برگزاری آزمون و پیدا کردن آدرس دقیق آن، باید وسایل مورد نیاز خود را مثل مداد و پاک کن، کارت ورود به جلسه و خودکار را آماده کنند تا در روز موعود با مشکل استرس و اضطراب مواجه نشوند. در ضمن، به این نکته باید توجه کنید برای مشاهده و تغییر حوزه امتحانی باید شماره پرونده و کدملی خود را داشته باشید تا بتوانید لیست محل برگزاری آزمون در سایت سنجش و آموزش کشور دسترسی پیدا کنید.

برای دانلود PDF حوزه‌ های برگزاری کنکور سراسری در تبریز روی لینک کلیک کنید.

به این پست امتیاز دهید
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

سایت حوزه‌ های برگزاری کنکور سراسری در تبریز چیست؟

سامانه مشاهده حوزه‌ های برگزاری کنکور سراسری در تبریز، سنجش و آموزش کشور sanjesh.org است.

امکان تغییر حوزه‌ های کنکور سراسری در تبریز وجود دارد؟

بله داوطلبان می‌توانند برای ویرایش و تغییر حوزه‌ های برگزاری کنکور سراسری در تبریز، درخواست خود را در سنجش ثبت کنند.

لیست حوزه‌ های امتحانی در تبریز چه زمانی منتشر می‌شود؟

لیست حوزه‌ های برگزاری کنکور سراسری در آذربایجان شرقی، هم‌زمان با کارت ورود به جلسه اعلام می‌گردد.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • ثبت نام سایت مای سنجش + ورود پروفایل شخصی my.sanjesh.org

  ثبت نام سایت مای سنجش 1403 + ورود پروفایل my.sanjesh

  ثبت نام در سایت مای سنجش و ورود به پروفایل سازمان سنجش از طریق آدرس my.sanjesh.org یکی از مراحل مهم برای داوطلبان کنکور و آزمون‌های سراسری در ایران است. با ثبت نام و ورود به این سایت، کاربران می‌توانند به...
 • کارت ورود به جلسه آزمون عملی فنی حرفه ای

  دریافت کارت ورود به جلسه آزمون عملی فنی حرفه ای portaltvo

  دریافت کارت ورود به جلسه آزمون عملی فنی حرفه ای ۱۴۰۳ برای داوطلبانی که در مرحله آزمون کتبی نمره حد نصاب را کسب نموده اند، الزامی می باشد. بر این اساس، متقاضیان گرامی بایستی در زمان های مقرر و قبل...
 • کارت ورود به جلسه کنکور

  دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۳ + sanjesh.org

  دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری سال ۱۴۰۳ از طریق وارد کردن اطلاعات کارت ملی خود در سایت سنجش انجام می‌شود. تاریخ تحویل کارت عموماً چند روز قبل از زمان‌های مقرر برای برگزاری آزمون اعلام می‌شود و داوطلبان می‌توانند...
 • کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای

  دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای 1403 | sanjesh

  دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای برای متقاضیان این آزمون الزامی است. برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور فنی حرفه ای با کد ملی باید از طریق سایت sanjesh.org اقدام کنید. شرکت کنندگان این آزمون...
تماس با مشاور