ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

حوزه های برگزاری کنکور سراسری در اصفهان 1403 {آدرس و مسیر}

حوزه های برگزاری کنکور سراسری در اصفهان
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

با توجه به تاثیر بسزای حوزه های برگزاری کنکور سراسری در اصفهان بر کیفیت برگزاری آزمون و ایجاد شرایط مطلوب برای داوطلبان، می‌توان گفت که این حوزه‌ها نقش بسزایی در بهبود کیفیت آزمون داشته‌اند. تعیین تعداد حوزه‌های اصلی و فرعی بر اساس تعداد داوطلبان، امکانات و تجهیزات مناسب برای برگزاری آزمون و ایجاد آرامش و اطمینان برای داوطلبان فراهم می‌کند.

لیست حوزه های برگزاری کنکور سراسری در اصفهان

لیست حوزه های برگزاری کنکور سراسری در اصفهان شامل چندین مکان مختلف و متنوع در نقاط مختلف این شهر است. این حوزه‌ها با دقت و بررسی‌های لازم انتخاب شده‌اند تا بتوانند دسترسی آسان و سریع داوطلبان به محل برگزاری آزمون‌ها را فراهم کنند. هدف از این انتخاب‌های حوزه های برگزاری کنکور سراسری در اصفهان، تسهیل شرایط برای داوطلبان و کاهش استرس و نگرانی‌های مرتبط با پیدا کردن محل آزمون است.

به منظور برگزاری یک آزمون منظم و بدون مشکل، تلاش‌های فراوانی صورت گرفته است تا امکانات لازم در این حوزه‌ها فراهم شود. این امکانات شامل تجهیزات مناسب، فضای کافی برای نشستن داوطلبان، تهویه مناسب، نور کافی و سایر شرایط لازم برای راحتی و تمرکز داوطلبان است. همچنین، نیروهای اجرایی و نظارتی نیز آموزش‌های لازم را دریافت کرده‌اند تا بتوانند در روز آزمون، به بهترین شکل ممکن نظم و انضباط را حفظ کرده و به داوطلبان کمک کنند. در حال حاضر آزمون سراسری در استان اصفهان در شهرستان های زیر برگزار می‌شود:

لیست حوزه‌های برگزاری کنکور سراسری در استان اصفهان

دانشگاه اصفهان
دانشگاه صنعتی
دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان ( خوراسگان)
دانشگاه پیام نور اصفهان و دانشگاه اشرفی اصفهانی

 ایجاد فضاهای آرام و مناسب برای آزمون و ارائه خدمات بهتر به داوطلبان، باعث کاهش استرس و افزایش رضایت آن‌ها‌ شده‌ است. همچنین لیست حوزه‌های تمامی شهرستان‌های استان اصفهان پس از ارائه کارت ورود به جلسه از طریق سازمان سنجش اعلام خواهد شد که برای دریافت این لیست به صورت کامل برای سال جاری و مشاوره تحصیلی می‌توانید با کارشناسان مجموعه ایران تحصیل در ارتباط باشید.

لیست حوزه‌های برگزاری کنکور سراسری در استان اصفهان 

آدرس حوزه های برگزاری کنکور سراسری در اصفهان

تعداد حوزه‌های اصلی و فرعی برگزاری کنکور سراسری در اصفهان بر اساس تعداد داوطلبان این منطقه تعیین می‌شود. این حوزه‌ها شامل دانشگاه صنعتی و دانشگاه اصفهان است که به عنوان مکان اصلی برگزاری این آزمون در نظر گرفته‌ شده‌ است. توزیع جغرافیایی مناسب این حوزه‌ها به داوطلبان امکان می‌دهد که به راحتی به محل آزمون دسترسی پیدا کنند و آن را در شرایط مناسبی انجام دهند.

با توجه به افزایش تعداد داوطلبان گروه علوم تجربی، آزمون این گروه در شهرستان اصفهان به صورت همزمان در پنج حوزه برگزار خواهد شد که شامل دانشگاه اصفهان، صنعتی اصفهان، آزاد اصفهان (خوراسگان)، پیام نور و شهید اشرفی اصفهانی است. مسیر و امکانات هر یک از حوزه های برگزاری کنکور سراسری در اصفهان به شرح زیر است:

 • دانشگاه اصفهان

در شهر اصفهان، آزمون گروه‌های علوم انسانی، هنر و زبان در دانشگاه اصفهان برگزار خواهد شد. این دانشگاه در اصفهان – میدان آزادی قرار دارد. برای شرکت در آزمون سراسری هماهنگی‌های لازم با سازمان اتوبوسرانی اصفهان انجام‌ شده‌ است تا با تقویت ناوگان حمل و نقل، همه حوزه‌های برگزاری آزمون را پوشش دهند که شما می‌توانید از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید. دانشگاه اصفهان میزبان حدود ۱۲ هزار داوطلب و داوطلبان معلول نیز در این حوزه امتحانی حضور خواهند داشت.

 • دانشگاه صنعتی اصفهان

دانشگاه صنعتی اصفهان در رشته‌های علوم تجربی و ریاضی، برای برگزاری آزمون سراسری در پنج حوزه مختلف از جمله دانشکده مهندسی منابع طبیعی، دانشکده مهندسی نساجی، مجتمع خوارزمی، مجتمع ابوریحان و کتابخانه مرکزی آماده‌ی کامل دارد.

مسئول برگزاری آزمون سراسری در دانشگاه صنعتی اصفهان اعلام کرد که تمهیدات لازم برای راحتی و رفاه داوطلبان در نظر گرفته شده است. خدمات اتوبوسی شرکت واحد از میدان جمهوری (دروازه تهران) به دانشگاه از ساعت ۶ و ۱۵ دقیقه صبح در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.

درهای ورودی شمالی و جنوبی دانشگاه از ساعت ۶ صبح روز آزمون باز خواهند بود و امکان حضور داوطلبان به همراه خانواده فراهم شده است. توصیه می‌شود که داوطلبان از درب شمالی دانشگاه به سمت شاهین شهر وارد شوند و ورود خود را به دقایق پایانی آزمون موکول نکنند.

برای داوطلبانی که از قطار شهری استفاده می کنند، قطارها از پایانه متروی قدس به دانشگاه از ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه صبح با فواصل چهارده دقیقه‌ای سرویس می‌دهند.

 • دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان ( خوراسگان)

دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) که در اصفهان-خیابان جی شرقی- ارغوانیه واقع‌ شده‌ است، یکی از حوزه‌های امتحانی آزمون سراسری است. این دانشگاه دارای پارکینگ است و سالن اجتماعات برای استقرار خانواده داوطلبان و پذیرایی از آن‌ها همراه با اجرای برنامه‌هایی درباره دستاوردهای دانشگاه در نظر گرفته است.

 • دانشگاه اشرفی اصفهانی

دانشگاه اشرفی اصفهانی، یکی از مراکز آموزش عالی معتبر و مطرح در جنوب غربی شهر اصفهان واقع‌ شده‌ است. این دانشگاه در منطقه‌ای به نام سپاهان شهر قرار دارد که از لحاظ جغرافیایی در بلوار قائم جنوبی واقع‌ شده‌ است. این دانشگاه با توجه به نیازهای داوطبین و خانواده‌های آنان، تمهیدات و امکانات مناسبی را فراهم کرده است. به منظور رفاه حال دانشجویان و مراجعه‌کنندگان، فضای پارکینگ در نظر گرفته‌ شده‌ است که به راحتی می‌تواند تعداد زیادی خودرو را در خود جای دهد.

آدرس حوزه های برگزاری کنکور سراسری در اصفهان 

آیا امکان تغییر در حوزه های برگزاری کنکور سراسری در اصفهان وجود دارد؟

سازمان سنجش در سال جاری امکان حوزه های برگزاری کنکور سراسری در اصفهان را برای داوطلبان کنکور فراهم کرده است. افرادی که نیاز به تغییر حوزه امتحانی خود به دلیل شرایط خاصی دارند می توانند با با ارائه مدارک و مستندات مناسب درخواست تغییر حوزه امتحانی خود را به سایت سنجش ارسال کنند. برای تغییر حوزه های برگزاری کنکور سراسری در اصفهان پس از مشاهده کارت ورود به جلسه خود باید مراحل زیر را طی نمایید:

وارد سامانه سنجش و آموزش کشور sanjesh.org شوید

گزینه سراسری در صفحه اصلی انتخاب نمایید

عبارت “ویرایش اطلاعات کنکور سراسری” را انتخاب کرده و حوزه امتحانی کنکور سراسری خود را تغییر دهید.

توصیه‌های مهم برای روز آزمون سراسری

لیست حوزه های برگزاری کنکور سراسری در اصفهان هر سال، در سایت سنجش و آموزش کشور به آدرس sanjesh.org اعلام می‌شود. افراد می‌توانند با انتشار کارت ورود به جلسه، از مکان دقیق حوزه های برگزاری کنکور سراسری در اصفهان اطلاع‌ پیدا نمایند تا در روز آزمون، به صورت بهتر و سریعتر به محل امتحانی خود برسند. با توجه به مقررات آموزشی، شرکت‌کنندگان باید حداقل نیم ساعت قبل از شروع آزمون در محل برگزاری حاضر باشند.

در روز آزمون، رعایت توصیه‌های مهم بسیار اهمیت دارد. انتخاب مسیر و دسترسی مناسب حوزه های برگزاری کنکور سراسری در اصفهان، اطلاع از شرایط ترافیکی و زمان‌بندی صحیح برای رسیدن به حوزه های برگزاری کنکور سراسری در اصفهان از جمله توصیه‌های اصلی است. همچنین، حضور به موقع و با آرامش در محل آزمون، داوطلبان را در انجام آزمون بهتر یاری می‌رساند. از این رو، رعایت تمام توصیه‌ها و نکات مهم برای روز آزمون حتما به دانش‌آموزان توصیه می‌شود.

پس از شناسایی مکان حوزه های برگزاری کنکور سراسری در اصفهان و یافتن آدرس دقیق آن، لوازم مورد نیاز خود را مثل مداد و پاک‌کن، کارت ورود به جلسه و خودکار آماده کنید تا در روز آزمون، با استرس و اضطراب کمتری مواجه شوید.

برای دریافت فایل PDF مقاله حوزه های برگزاری کنکور سراسری در اصفهان کلیک نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آیا امکان تغییر حوزه‌های کنکور سراسری وجود دارد؟

بله، داوطلبان می‌توانند درخواست تغییر حوزه‌های برگزاری آزمون کنکور سراسری را پس از مشاهده کارت ورود به جلسه به سنجش ارائه دهند.

چه زمانی باید در حوزه کنکور حاضر شویم؟

داوطلبان باید حداقل یک ساعت قبل از شروع زمان آزمون در حوزه حضور داشته باشند تا بتوانند مراحل ثبت نام و ورود به حوزه را به موقع انجام دهند.

چه مدارکی برای ورود به حوزه کنکور لازم است؟

داوطلبان باید کارت ورود به جلسه، کارت ملی یا شناسنامه عکس‌دار و وسایل نوشتاری مجاز را به همراه داشته باشند.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • سامانه ثبت نام برگه حمایت تحصیلی اتباع 1403 - نوبت دهی تمدید

  سامانه ثبت نام برگه حمایت تحصیلی اتباع 1403 – نوبت دهی تمدید

  از جمله مدارکی که برای ثبت نام دانش آموزان اتباع و مهاجران در مدارس نیاز است، مدارک شناسایی و مدارک مرتبط با اقامت دانش آموزان است. دانش آموزانی که دارای اقامت هستند، با مراجعه به مدارس، می‌توانند روند ثبت نام...
 • نقش کلاس آمادگی تیزهوشان در افزایش شانس قبولی آزمون

    یکی از وظایف مهم کادر آموزشی مدارس، ارزیابی دانش‌آموزان ازنظر علمی و گزینش آن تعدادی است که جزو دانش‌آموز تیزهوش و مستعد شناخته می‌شوند. این دانش‌آموزان به دلیل توانایی ذهنی بالا و قدرت یادگیری قوی که دارند، می‌توانند با...
 • بهترین آموزشگاه کنکور در کشور

  کنکور یکی از مهم‌ترین مراحل زندگی هر دانش آموزی است؛ بنابراین باتوجه‌به رقابت زیاد بین داوطلبان و اهمیت این آزمون در آینده شغلی آن‌ها، پیشنهاد ما شرکت در دوره‌های آموزشی بهترین آموزشگاه کنکور کشور (آکادمی مسگرینو) است که توسط مهندس...
 • قوانین اعتراض به نمره دانشگاه

  نحوه اعتراض به نمره دانشگاه ۱۴۰۳ + تغییر بعد ثبت نهایی

  توجه به قوانین اعتراض به نمره دانشگاه می تواند تاثیر مثبتی در دیدگاه و نظر اساتید به درخواست دانشجویان داشته باشد. در گذشته از نوشتن نامه های رسمی و اداری کاغذی در این خصوص استفاده می شد اما امروزه با...
تماس با مشاور