ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

حقوق کارت ایثارگری در سال ۱۴۰۳

حقوق کارت ایثارگری
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

حقوق کارت ایثارگری در سال ۱۴۰۳ به افرادی تعلق می گیرد که حداقل یک سال حضور در جبهه داشته باشد. سپس پس از تایید شرایط توسط بنیاد شهید می‌توانند حقوق کارت ایثارگری خود را از طریق اداره پست دریافت نماید و از مزایای آن بهره مند شود.در این مقاله در مورد حقوق ایثارگری ارتش و  حقوق ایثارگری سپاه  و همچنین حقوق ایثارگری ناجا در سال ۱۴۰۳ را شرح داده ایم. در ادامه مقاله ایران تحصیل قصد داریم در مورد مزایای کارت ایثارگری صحبت کنیم با ما همراه باشید.

کارت ایثارگری چیست؟

کارت ایثارگری در برگیرنده اطلاعات و مشخصات ایثارگران می‌باشد که در پشت کارت نیز مشخصات منسوبین فرد ایثارگر قرار دارد.

ایثارگران شامل کارت ایثارگری می شوند و افراد می توانند کد ایثارگری را دریافت نمایند که  جز خانواده معظم شهدا، آزادگان و جانبازان بالای 25 درصد باشند.

افراد ایثارگر با مراجعه به اداره هاتف یا همان اداره ارتباطات و مراجعات مراجعه نمایند ونام کاربری و رمز عبور خود را برای ثبت نام حقوق کارت ایثارگری دریافت نمایند و  سپس در سایت  isaarit.isaar.ir مراجعه و برای ثبت نام حقوق کارت ایثارگری اقدام نمایند.

پس از اتمام ثبت نام از طریق پست کارت برای آن‎ها ارسال خواهد شد. در صورت تاخیر می‌توانید برای پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی به سامانه ایثارگران مراجعه نمایید.

شرایط دریافت حقوق کارت ایثارگری

شرایط دریافت حقوق کارت ایثارگری در سال ۱۴۰۳ به شرح زیر اعلام شد و رزمندگانی که می خواهند از این حقوق کارت بهره مند شوند باید شرایط مد نظر را داشته باشند که ما این شرایط را بیان می کنیم

شرایط زیر به صورت زیر است:

 •  حضور حداقل یک سال سابقه حضور در جبهه هشت سال دفاع مقدس
 • رزمنده باید دارای کارت ایثارگری باشد.
 • رزمنده باید معسر (زندگی را به سختی سپری کند)باشد و دارای منبع درامدی نباشد.
 • رزمنده ای که  بیش از یکسال سابقه در جبهه داشته باشد ولی برای دریافت  کارت ایثار خود اقدام نکرده باشد  وی هر زمان خواست می تواند  مدارک خود را تکمیل نماید و حقوق کارت ایثارگری خود را دریافت نماید.

نحوه دریافت حقوق ایثارگری سپاه

برای دریافت حقوق کارت ایثارگری سپاه  ابتدا باید درخواست خود را از طریق سامانه خدمات الکترونیک ایثار www.isaar.ir بدهید.  پس از ارسال درخواســت پس از طی فرایندهای داخلی سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران کارت ایثارگری چاپ شده و از طریق پست به درب منزل جامعه هدف ارسال می گردد.

بخشنامه  کارت حقوق ایثارگری سپاه

 • پیرو ماده (53) قانون خدمت وظیفه عمومی بدین شرح است: افرادی که در حین خدمت وظیفه عمومی در هر یک از دوره‌های ضرورت، احتیاط و ذخیره به سبب انجام وظیفه یا شرکت در عملیات رزمی و یا قیود خدمتی شهید یا فوت یا معلول شوند از لحاظ میزان و نحوه پرداخت حقوق وظیفه و مستمری مشمول قوانین و مقررات مربوط به پرسنل کادر ثابت هم‌درجه می‌باشند و حقوق ایثارگری سپاه و مستمری آنان حسب مورد از بودجه وزارتخانه‌ها یا سازمان‌های مربوطه پرداخت می‌گردد.
 • در صورتی که مشمولین این ماده قبل از ورود به خدمت وظیفه عمومی از کارمندان یا سازمان‌های تابع یا وابسته به دولت بوده و آخرین حقوق دریافتی آنان از سازمان‌های مربوط از میزان حقوقی که برابر این قانون به آنان تعلق می‌گیرد بیشتر باشد حقوق آن ها بر اساس آن حقوق بیشتر پرداخت خواهد شد.
 • افراد تحت تکفل شهید و جانبازان و آزادگان از کار افتاده کلی که در مأموریت نیروهای مسلح شهید و از کار افتاده کلی شده‌اند،‌ همواره همتراز کادر ثابت نیروهای مسلح حقوق و مزایا دریافت خواهند کرد.
 • مطابق ماده (179) قانون مقررات استخدامی سپاه مقرر می‌دارد: پرسنل وظیفه دوره احتیاط و ذخیره سپاه و بسیجیان فعال و عادی که قبل از خدمت از کارمندان دولت بوده‌اند در صورت شهادت، جانباز شدن، فوت و یا معلولیت حقوق مستمری و وظیفه‌ آنان برابر مقررات این قانون در  آخرین حقوق دریافتی از سازمان مربوط و از بودجه همان سازمان پرداخت خواهد شد و چنانچه حقوق آنان در سازمان مربوط کمتر از حقوق پرسنل کادر ثابت همتراز آنان باشد، مابه‌التفاوت آن به افراد پرداخت می شود.
 • مطابق ماده 198 قانون استخدامی سپاه چنین آمده است: تمامی اعضای ارتش در مقابل حوادثی که باعث شهادت، فوت، بیماری، نقص عضو یا از کارافتادگی شوند مشمول ماده 53 قانون خدمت وظیفه عمومی و تبصره‌های آن می‌گردند. در مورد افراد غیرشاغل در سازمان‌ها و دستگاه‌های وابسته به دولت تبصره 1 و 2 ماده (53) قانون خدمت وظیفه عمومی شامل آنان نمی‌گردد، بلکه حسب مورد توسط بنیاد شهید، بنیاد جانبازان یا سازمان‌ تأمین اجتماعی، حقوق وظیفه‌ و مستمری آنان پرداخت خواهد شد.

برای کسب اطلاع از شرایط دریافت وام با کارت ایثارگری روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

نحوه ثبت نام حقوق کارت ایثارگری سپاه از طریق سامانه

برای ثبت نام اینترنتی اولین قدم آن است که یگان سپاه یا مرکز بنیاد شهید نزدیک محل خود مراجعه نمایند و شماره کاربری و رمز عبور دریافت نمایند.

سپس وارد سامانه سامانه خدمات الکترونیکی بنیاد شهید و امور ایثارگران به نشانی isaarit.isaar.ir  شوید.

کارت حقوق سپاه

پس از وارد به سامانه عنوان درخواست صدور کارت را انتخاب نمایید

سپس رمز و نام کاربری که تحویل گرفتید را وارد نمایید و وارد شوید و درخواست خود را ثبت نمایید.

برای اطلاع از سامانه استعلام کسری خدمت ایثارگران کلیک کنید.

نحوه دریافت حقوق ایثارگری ارتش :

حقوق کارت ایثارگری ارتش برای تمام رزمندگان ارتشی که ۳ ماه به بالا سابقه خدمت در جبهه دارند تعلق می گیرد و برای آن ها صادر می شود.

افرادی که هنوز این کارت را ندارند و خواهان دریافت حقوق کارت ایثارگری ارتش هستند باید به آخرین یگان مخل خدمت مراجعه نمایند و پس از طی شدن مراحل اداری این حقوق کارت ایثارگری ارتش برای آنها از تهران صادر می شود.

 • برای دریافت  کارت ایثارگری ارتش به صورت غیر حضوری و اینترنتی باید مراحل زیر را طی نمایید.
 • ابتدا وارد سامانه aja.ir  شده و از منوی سمت راست وب سایت روی گزینه آخر یعنی کارت ایثار ملی کلیک کنید.
 • سپس می توانید در این قسمت اطلاعات مورد نیاز دریافت نمایید و یا فرم درخواست کارت را دانلود و آن را پر کنید.
 • میتوانید برای راهنمایی و مشاوره و دریافت حقوق کارت ایثارگری ارتش با مشاوران ایران تحصیل در ارتباط باشید.

حقوق ایثارگری ناجا

در سال 1399 ابلاغ صدور کارت حقوق ایثارگری ناجا به تمامی ایثارگران صادر شده است و افراد واجد شرایط می توانند اطلاعات خود را در سامانه ایثارگری ناجا بارگزاری کرده و کارت خود را دریافت نمایند. سوابق بعد از کامل شدن وارد دبیرخانه شورای هماهنگی امور رزمندگان ستاد کل نیروهای مسلح شده  و پس از تایید از طریق اداره پست برای آن ها ارسال می شود.

برای دریافت کارت حقوق ایثارگری ناجا مدارک زیر لازم است:

 • از کل صفحات شناسنامه اسکن گرفته شود.
 • از کارت ملی اسکن گرفته شود.
 • 2 قطعه عکس 3*4 جدید که حداکثر تا 2 سال قبل باشد.
 • هرگونه اسناد و مدارکی که حضور در جبهه را تایید نماید.
 • فرم  درخواست کارت حقوق ایثارگری ناجا و امضا مورد  تایید میزان حضور در جبهه که خود افزاد این فرم را در اختیار قرار می دهند.

حقوق ایثارگری ناجا برای افزاد بازنشسته به این صورت است که این عزیزان باید به آخرین یگانی که کارت پایان خدمت خود را دریافت کرده اند مراجعه کنند.

اطلاعیه

اعضای وابسته ناجا که بر اساس برآورد به عمل آمده بیش از 42 هزار رزمنده در بازه سنی 40 تا 90 سال داریم و قرار است برای همه این عزیزان کارت ایثار طراحی شود.

حقوق کارت ایثارگری متعلق به چه افرادی است؟

کارکنان وظیفه
رزمندگان پایور، نیروهای انتظامی حاضر در مناطق جنگی، عملیاتی یا امنیتی.
پاسداران افتخاری، جوانمردان و نیروهای مردمی رزمنده تحت اختیار نیروهای انتظامی وقت در هشت سال دفاع مقدس

مزایای حقوق کارت ایثارگری

حقوق کارت ایثارگری دارای امتیازات زیادی است که ایثارگران می تواندد از آن بهره مند شوند. حقوق کارت ایثارگری تنها مزایا برای خود فرد ندارد بلکه این مزایا شامل همسر و فرزندان ایثارگران نیز می شود

برخی از این مزایا به صورت زیر است:

دریافت حقوق برای ایثارگرانی که درآمد ثابتی ندارند.
از دیگر مزایای کارت ایثارگری می توان به اعطای وام ازدواج به فرزندان ایثارگران اشاره کرد.
امکان بهره مندی از تخفیفات فروشگاه های زنجیره ای یا مجموعه های تفریحی و ورزشی.
امکان دریافت وام خود اشتغالی
امکان بهره مندی از سهمیه مسکن
امکان استفاده از سهمیه ایثارگری در کنکور های سراسری و آزمون های استخدامی برای ایثارگران و فرزندان آنها.
کسری خدمت سربازی فرزندان پسر
استفاده از خدمات بیمه ایثارگران برای افرادی که دارای بیمه نمی باشند.
امکان بهره مندی از وام قرض الحسنه یا وام اضطراری.

مزایای حقوق کارت ایثارگری

✅دریافت وام با کارت ایثارگری

همان طور که از مزایای این کارت ایثارگری صحبت کردیم .یکی از این مزایا دریافت وام است که به دو روش می توانند از این وام بهره مند شوند

با مراجعه به ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های سراسر کشور و درخواست فرم وام و تکمیل این فرم

درخواست دادن وام به صورت الکترونیکی با مراجعه به آدرس اینترنتی به نشانیebshahed.ir

طبق بند 3 ماده 104 لایحه تصویب شده درمجلس دولت سالانه موظف است ده درصد از منابع مالی بانک ها  در اختیار ایثارگران قرار بگیرد و ایثارگران این منابع مالی را به عناوین زیر دریافت می نمایند:

 • وام قرض الحسنه
 • وام مسکن
 • وام خود اشتغالی و غیره

✅یکی دیگر از مزایای مهم این کارت ایثارگری دریافت بیمه پایه و مکمل می باشد به این صورت که افرادی که بیمه در هیچ دستگاهی نداشته باشند می توانند دفترچه بیمه دریافت نمایند.

افراد جانباز 70 درصد و بالاتر به دلیل اینکه شرایط فیزیکی مناسبی ندارند میتواند با تایید بنیاد شهید وام مسکن دریافت و از این تسهیلات بهره مند شوند.

✅کارت ایثارگری و  ثبت نام آزمون های استخدامی

✅وام خرید خودرو ایثارگران

وام خرید خودرو ایثارگران نیز از جمله وام های ایثارگری می باشد که به مشمولین واجد شرایط ارائه خواهد شد مقدار وام خودرو با توجه به نوع خودروی خریداری شده متفاوت است و دارای نرخ 4 درصد سود می باشد. این وام نیز طبق مصوبه مجلس به تمامی ایثارگرانی که واجد شرایط باشند ارائه خواهد شد.

برای دریافت  وام خودرو ایثارگران چه شرایطی لازم است:

 • شخص ایثارگر نباید خودرویی به اسم خود داشته باشد
 • حداقل 6 ماه در جبهه حضور داشته باشد
 • متاهل باشد.
اطلاعیه
بیمه تکمیلی به کلیه ایثارگران از 5 درصد تا 70 درصد تعلق می گیرد . ( به غیر از ایثارگران شاغل و بازنشسته نیروهای مسلح )

نکات مهم پیگیری حقوق کارت ایثارگری

متقاضیان دریافت کارت ایثارگری، باید تمامی اطلاعات را به درستی وارد کنند و به موارد زیر توجه داشته باشند:

اگر شماره ملی مندرج بر روی کارت ایثار اشتباه باشد، برای ورود به سامانه، همان شماره ملی اشتباه را وارد کنید.

اگر با شماره کارت ایثار و شماره ملی مندرج بر روی کارت موفق به ورود به سامانه نشوید، می توانید با شماره ۷۴۵۴۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

اگر اطلاعات هویتی غیر قابل ویرایش با اطلاعات شناسنامه ای ایثارگر مطابقت نداشته باشد، باید گزینه «اطلاعات هویتی درج شده در سامانه با شناسنامه و کارت ملی مغایرت دارد» را انتخاب کنید.

در صورتی که دکمه انتخاب را تایید کنید و پیغام «اطلاعات با موفقیت ثبت شد» نمایش داده نشود، یکی از موارد اطلاعاتی به درستی وارد نشده است؛ بنابراین باید موارد وارد شده را مجددا بررسی و اصلاح کنید.

نکات مهم پیگیری حقوق کارت ایثارگری

اطلاعیه

وام قرض الحسنه توسط صندوق وام ارگان  ارائه خواهد شد. بانک های عامل نقشی در ارائه آن نخواهند  داشت.

اخبار پیرامون حقوق کارت ایثارگری

پرداخت مطالبات ایثارگران در سال ۱۴۰۳

رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی گفت: رشد قابل توجه بودجه بنیاد شهید و امور ایثارگران نشان از اهتمام دولت و مجلس به رفع مشکلات ایثارگران عزیز است و بخشی از مطالبات ایثارگران برای نخستین بار در سال جاری پرداخت خواهد شد.

پرداخت کمک معیشت به ۵۲۰۰ جانباز از پایان خرداد

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: ۵۲۰۰ نفر از جانبازان فاقد شغل و درآمد شناسایی شده‌اند و پرداخت کمک‌معیشت به آنها پایان خردادماه انجام می‌شود.

حقوق جانبازان ازکارافتاده، کم‌تر از حداقل دریافتی کارگران است

گروهی از ایثارگران فقط حقوق کمک‌معیشتی دریافت می‌کنند که قرار بوده این حقوق مبلغی معادل حداقل حقوق کارکنان شاغل دولت باشد، اما این آیین‌نامه به طور کامل اجرا نشده و نارضایتی جانبازان زیر ۲۵ درصد را در پی داشته است.

برای دریافت و مطالعه فایل پی دی اف مقاله کلیک کنید.

خلاصه مطلب

ما در این مقاله در مورد حقوق کارت ایثارگری صحبت شد که از این حقوق کارت ارگان های می توانند بهره مند شود و حقوق دریافت نمایند مانند حقوق ایثارگری سپاه ، حقوق ایثارگری ارتش و  و همچنین حقوق ایثارگری ناجا همچنین مزایای کارت ایثارگری شرح داده ایم. هم اکنون امیدواریم که شما با مطالعه مطالب بالا به جواب سوالات ابهامات خود رسیده باشید. اما اگر باز هم سوالی داشته باشید اگر سوال داشتید می توانید با کارشناسان مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید و یا در زیر مقاله کامنت بگذارید.

3.9/5 - (222 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ایا به افرادی که سابقه 6 ماه حضور در جبهه را دارند حقوقی تعلق خواهد گرفت؟

در صورت دارا بودن شرایط به آنها حقوق تعلق میگیرد.

نحوه دریافت کارت ایثارگری چگونه است؟

دریافت کارت ایثارگری از طریق سامانه خدمات الکترونیک ایثار انجام می شود.

مهم ترین حقوق و مزایای کارت ایثارگری چیست؟

سهمیه ایثارگری در کنکور سراسری، استفاده از سهمیه ایثارگران برای ثبت نام دانشگاه ها و رشته های بدون کنکور، بهره مندی از اولویت های وام اشتغال زایی و... از جمله حقوق و مزایای کارت ایثارگری است.

نظرات

952 دیدگاه دربارهٔ «حقوق کارت ایثارگری در سال ۱۴۰۳»

 1. Avatar photo علی گفت:

  سلام پدر من از سال ۶۱ تا ۶۳ دوران خدمتش رو در پیرانشهر سپری کرده ولی مهر کارت پایان خدمتش ژاندارمری همدان خورده .البته ایشون فوت شدن خواستم ببینم به همسر ایشون حقوق تعلق میگیره یا خیر ؟ پرونده ایثارش رو از کجا باید پیگیری کنیم ؟؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله باید به بنیاد امور ایثارگران مراجعه کنید

 2. Avatar photo ابراهیم گفت:

  سلام و وقت بخیر. تکریم کارت بنده به علت تکرار رمز اشتباه مسدود شده. برای فعال شدن چه مراحلی رو بایستی انجام بدم؟

  1. Avatar photo مشاور امینی گفت:

   سلام دوست عزیز
   باید برید بنیاد ایثارگران مجدد درخواست بدید.

   1. Avatar photo محمد حسین گفت:

    ببخشید، برای ایثارگران، کارت حکمت هم صادر میکنند یا خیر

    1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

     سلام وقت بخیر
     به ارگان مربوطه مراجعه نمایید

 3. Avatar photo منیر نادی گفت:

  سلام وقت بخیر
  پدر من در زمان سربازی در جنگ بودن
  همین کارتی که در سایت قرار داره رو دریافت کرده و حدود ۵۷۹روز حضور در جبهه براش زدن ….می‌خوام بدونم از این کارت میشه برای فرزند ایثار گر پنج درصد در آزمون استخدامی استفاده کرد؟

  1. Avatar photo مشاور امینی گفت:

   سلام دوست عزیز
   اگر پدرتان کد ایثارگری دارند
   بله میتوانید استفاده کنید.

   1. Avatar photo افشاری گفت:

    سلام وقت بخیر
    پدر من از هجده اسفند 1363تا 18 فروردین 1366 خدمت کردن که میشه دوسال و یکماه و در منطقه عملیاتی در کردستان و در مرز خدمت میکردن که در اون زمان هجده سال و نه ماه سنشون بوده یعنی متولد 5 خرداد 1345 بودن،
    در کارت کارگزینی پدرم که که در اموزش و پرورش مستخدم بودن در فیش حقوقیشون حق ایثارگری هم واریز میکردن و در همون کارت کارگزینی ذکر شده که نوع ایثار رزمنده نوشته شده
    میخوام بدونم اگر دنبال کار پدرم بیفتم بهمون کد ایثارگری میدن که برای وام ازدواج که دوبرابریه برای ایثارگران اقدام کنیم؟
    چیکار باید کرد

    1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

     سلام وقت بخیر
     بله اگراقدام کنید برای کد ایثارگریتون 2 برابر وام ازدواج میتونید دریافت کنید

 4. Avatar photo محمد ابراهیم دژبان گفت:

  سلام حدود یکساله فرم کارت ایثار پرکردن وتائید شده رفته برای صدور کارت درناجا ولی هنوز خبری نشده کی میاد لطفا جواب بدهید

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   از ارگان مربوطه خود پیگیری نمایید

 5. Avatar photo جعفر آهنگریه گفت:

  با سلام اینجانب جانباز ۱۰درصد و۲۱ ماه جبهه فرزند اول معاف شده میخواستم ببینم برای فرزند دوم کسری خدمت تعلق میگرد یا نه با تشکر

  1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

   سلام. اگر فرزند اول از تمام امتیاز استفاده کرده باشند خیر فرزند بعدی مجاز به استفاده نخواهد بود.

 6. Avatar photo داود بکاء گفت:

  با سلام و خسته نباشید جانباز ۱۵ % هستم و ۲۸ ماه حضور در منطقه نیز دارم و دارای کارت ایٹار هم هستم و بازنشسته مشاغل آزاد هستم و چون مستمریم خیلی پا یین است وام خودرو نیاز دارم که بتوانم با آن کار کنم لطفا راهنمایی نمایید . ممنونم

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   شما تشریف ببرید بنیاد شهید برای کسب مجوز وام خودرو

 7. Avatar photo علیرضاآقاجانی گفت:

  سلام علیکم.من مدت 4سال هست بیکارم وهم خودم وهم همسرم بیمار هستیم ومدت 17 ماه سابقه جبهه دارم واقعا در شرایط سختی زندگی میکنیم وبه تازگی یک آدم سودجو با همدستی املاکی وفرد یا افرادی در مجتمع شورای حل اختلاف زندگی مارا بالا کشیده اند وما بااین حال بیمار آواره هستیم آنقدر ازاین آن دستی وقرض کردیم دیگر بما کسی قرض نمیدهد بدهی ما از مرز 45میلیون داره میگذره هیچ جایی هم بداد ما نمیرسند به خیلی جاها مراجعه اما بدر بسته میخوریم دیگر برایمان آبرویی نمانده واعتبارمان از بین رفته غصه من بیشتر بدهی که دارم مهم هست که پشت سرمان حرف وسخنی نباشه انشااله

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   به بنیاد شهید و امور ایثارگر مراجعه بفرمایید.

 8. Avatar photo رضا گفت:

  باسلام‌بنده‌رزمنده‌دفاع‌مقدس‌هستم‌وحدود‌۱۹‌سابقه‌جبه‌دارم
  واز‌۷‌اداره‌‌مختلف‌نامه‌برد‌وواسه‌تحقیقات‌محلی‌ام‌مراجعه
  کردن‌والان‌حدود‌۶‌ماه‌میشه‌ولی‌تا‌به‌الان‌حقوقی‌برام
  واریز‌نکردن‌به‌کجا‌دیگه‌‌مراجعه‌کنم؟

  1. Avatar photo مشاور امینی گفت:

   سلام دوست عزیز
   باید به اداره کل ایثار گران مراجعه کنید.

 9. Avatar photo مهدی کریمی گفت:

  سلام سال قبل برای پدر بنده که40ماه جبهه داره و بازنشسته نیروی انتظامی هست کارت ایثار رزمنده اومده بنده یک سوال دارم که آیا با این شرایط پدر بنده ایثارگر 5درصد هست و بنده میتونم با سهمیه5درصد تو آزمون های استخدامی شرکت کنم یا خیر ممنون از پاسخگویی شما

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام برخی آزمون های خاص دارند برخی خیر
   آیین نامه هر آزمون را به دقت مطالعه کنید

 10. Avatar photo بهادر خلیقیان گفت:

  سلام من 15ماه جبهه دارم نزدیک به دوسال هست که کارت ایثار گرفتم ولی هنوز هیچ حقوقی دریافت نمیکنم چندین بار رفتم از پایگاه سپا سوال کردم برای دریافت حقوق بهم میگن بودیجه نداریم ودضمن هیچ شغلی هم ندارم ومریض هم هستم کلیه ام سنگ ساز هست ویکی از کلیهام کوچک شده نه خانه دارم نه ماشین اجاره نشین هم هستم لطفا بنده راهنمای کنید چکار کنم

  1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

   سلام. در این مورد ما راهنمایی برای شما نداریم . باید با مراجعه ی حضوری به بنیاد امور ایثارگران شهرتون پیگیر این موضوع باشید.

 11. Avatar photo مهدی گفت:

  سلام پدر بنده کارت ایثار داره و ۲۰ سال سابقه تامین اجتمایی داره و شش سال هم باید واریز کنه تا با سن ۶۰ سال بازنشسته بشع .
  اولا امکان این هست که تامین رو دیگه واریز نکنه و کمک معیشت بگیره
  دوما مبلغ کمک معیشت بهتره یا همین تامین رو اختیاری واریز کنه و بازنشسته بشه ؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر باید از بنیاد نامه بگیرین

 12. Avatar photo رحمت محمدی گفت:

  باسلام بنده رحمت محمدی متولد ۱۳۴۶ ۲۴ماه جبهه دارم که فقط۱۹ماه وقبل ازقبول قطعنامه ۵۹۸ موردقبول واقع شده وبنده هم اکنون دارای هیچ شغل ودرآمد وبیمه ای نیستم وحدوداً یکسال بیشتره که کارت ایثار گری دریافت نمودم که متاسفانه تاکنون فقط۲۰۰ هزارتومان کالا ازفروشگاه رفاه دریافت نموده ام ودیگر هیچ حقوق ومزایای وبیمه به بنده تعلق نگرفته خواهشمندم دراین خصوص به بنده کمک کنید

  1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

   سلام. شما برای دریافت مستمری باید از طریق بنیاد اقدام کنید.

   1. Avatar photo حنش عباس نصاری گفت:

    من 28ماه جبه دارم وکارت ایثار هم دارم کارم دریا صیادی وکمردرددارم اگریک ماه نرم کار هیچی ندارم بهخدای حق. دیگرخسته شدم 13سال بیمه تامین اجتماعی دارم و56سال سن دارم معاف ازرزم بودم بیستوهشت ماه جبه خودم خاستم ورفتم ممنون

    1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

     دوست عزیز سوال خودتون رو واضح بیان کنید لطفا.

     1. Avatar photo مصطفی گفت:

      سلام ببخشید حقوق کسانی که کارت ایثار رزمندگان دارن چقدره

     2. Avatar photo مشاور امینی گفت:

      سلام دوست عزیز
      حقوق وزارت کار هستش.

   2. Avatar photo قربانعلی جمشیدی راد گفت:

    سلام من دارای ۲۴ ماجبهه دارم وکارت ایثارهم دارم دوسال است ازیگان ارتش ثبت نام کردم برای کمک معیشت تمام پنچ فرم ازتمام ادارات استعلام آوردم تحویل دادم بعداز ۷ ما پرونده فرستادن تهران پارسال خودم رفتم لویزان دنبال پروند گفتن هستی تونوبت برج ۸ ۴۰۲ حقوق برات میریزن ولی هیچ خبری نشده تا امروزشده ۲سال ۴ ماه هنوزهیچ خداوکیلی کمکم کنید خیلی گرفتارم

    1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

     سلام وقت بخیر
     حضوری به بنیاد مراجعه کنید

 13. Avatar photo سهیل گفت:

  سلام…پدرم ۳۱۸روز جبه دارد بیمه تامین اجتماغی هم دارد آیا حقوق ایثارگری بهش تعلق می گیرد

  1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

   سلام. خیر افراد مستمری بگیر شامل دریافت حقوق ایثارگری نخواهند بود.

 14. Avatar photo الهام گفت:

  سلام پدر من فوت کرده
  ۶ ماه اضافه خدمت دارد در جبهه و کارت تشویق هم دارد از ارتش
  کارت ایثارگری هم دارند چگونه میتوانیم از حقوق آن را دریافت کنیم

  1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

   سلام. برای دریافت حقوق ایثارگری باید بصورت حضوری تشریف ببرید بنیاد و فرم درخواست مستمری پر کتید تا استعلامات لازم گرفته شود.

   1. Avatar photo حمید رضا گفت:

    سلام آیا ایثار گری در باز نشستگی وحقوق بازنشتگی تاثیری دارد

    1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

     سلام. خیر تاثیری ندارد.

     1. Avatar photo میلاد 3×3 گفت:

      سلام
      پدرم 28 ماه جبهه بوده که 357 روزش تو کارت ایثارگریش اومده ، الانم 2 ساله که فوت کرده
      مادرم ، حقوق مستمری از بیمه پدرم هم داره دریافت می‌کنه ، خواستم بدونم حقوقی بهش از سمت بنیاد شهید تعلق میگیره دیگه یا خیر
      ممنون

     2. Avatar photo مشاور حمامی گفت:

      سلام وقت بخیر
      تماس بگیرید یا به بنیاد مراجعه کنید

 15. Avatar photo مجید القاصی گفت:

  سلام و درود من ۷ماه و۲۰روز سابقه جبهه دارم کارت ایثار گری هم گرفتم وفاقد شغل و درآمد هستم آیا حقوقی به من تعلق میگیره ممنون میشم پاسخ بدید

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   برای دریافت حقوق ایثارگری از طریق مراکز مربوطه درخواست و پیگیری نمایید

  2. Avatar photo کاهه گفت:

   ایا به رزمندگان دفاع مقدس که ۲۰ ماه بیشترسابقه حضوردرمناطق عملیاتی دادند وامی تعلق میگیرد واگرشخص بنام خودش باشد ودست دوم ازبازار خریده باشد مبلغی بعنوان وام با نرخ قرضالحسنه میدهند ممنون اگر راهنمایی

   1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

    سلام وقت بخیر
    اگر کارت ایثارگری دارید باید به بنیاد شهید حضوری مراجعه کنید

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • سهمیه بسیج فعال در کنکور

  سهمیه بسیج فعال در کنکور سراسری و آزاد

  سهمیه بسیج فعال در کنکور دانشگاه آزاد اثرگذار بود. در دفترچه آزمون کنکور سراسری سهمیه های مختلفی مانند سهمیه مناطق، خانواده شهدا، رزمندگان و ایثارگران برای داوطلبان در نظر گرفته شده است. در دفترچه دانشگاه آزاد علاوه بر این سهمیه‌ها،...
 • تاثیر سهمیه معلولین در کنکور

  تاثیر سهمیه معلولین در کنکور 1403 | نحوه استفاده و محاسبه

  میزان تاثیر سهمیه معلولین در کنکور 1403 اعلام شد. هر ساله در دفترچه ثبت نام آزمون سراسری شرایط استفاده از سهمیه معلولان عنوان می‌شود. افرادی که دارای معلولیت‌های حرکتی، دیداری، شنیداری، اعصاب و روان و غیره هستند، می‌توانند با تأیید...
 • نحوه محاسبه سهمیه حافظان قرآن در کنکور

  نحوه محاسبه سهمیه حافظان قرآن کنکور 1403

  سهمیه حافظان قرآن کنکور 1403 دچار تغییر شد. در سال‌های گذشته حافظان قرآن کریم می‌توانستند در آزمون ورودی این دانشگاه از امتیازات ویژه و تسهیلات خاصی تحت عنوان سهمیه حافظان قرآن کریم در کنکور سراسری، بهره‌مند شوند. این امکان برای...
 • سامانه دریافت کد سوابق تحصیلی

  Dipcode.medu.ir + ورود به سامانه دریافت کد سوابق تحصیلی

  کد سوابق تحصیلی از طریق سامانه دانش آموزی کشور به نشانی my.medu.ir در دسترس کاربران است. در سال های گذشته داوطلبان باید جهت مشاهده کد سوابق تحصیلی به سامانه dipcode.medu.ir یا سایت sahat.medu.ir مراجعه می‌کردند. اما در حال حاضر داوطلبان...
تماس با مشاور