تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
جواب آزمون تیزهوشان 99-1400

جواب آزمون تیزهوشان 99-1400

جواب آزمون تیزهوشان 99-1400
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

دانش آموزان عزیزی که در آزمون تیزهوشان ثبت نام نموده اند و منتظر جواب آزمون تیزهوشان 99-1400 می باشند، می توانند به صورت الکترونیک پاسخ خود را دریافت نمایند. زمان اعلام نتایج تیزهوشان هفتم و دهم مدتی پس از برگزاری آزمون خواهد بود. لذا کلیه دانش آموزان عزیزی که در ثبت نام این آزمون شرکت نموده اند، می توانند با مراجعه به سامانه مورد نظر و ارائه اطلاعات خود، برای دریافت کارنامه اقدام نمایند.

برای کسب اطلاعات درباره نتایج آزمون تیزهوشان کلیک کنید.

 

برای دریافت جواب آزمون تیزهوشان 99-1400 ، اطلاع از نحوه اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان، اطلاع از زمان ثبت نام در مدارس پذیرفته شده از سراسر کشور با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

نحوه دریافت جواب آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

دریافت کارنامه با استفاده از پشتیبانی آزمون تیزهوشان ایران تحصیل امکان پذیر است. با توجه به اینکه آزمون تیزهوشان در دو مقطع متوسطه اول و دوم برگزار می شود، لذا برای دریافت نتایج تیزهوشان پایه هفتم لازم است به صورت جداگانه به سامانه مورد نظر مراجعه نموده و اطلاعات خود را برای دریافت نتایج وارد نمایند. در زیر به تمامی مراحلی که شما برای انجام ثبت نام لازم است پشت سر بگذارید، اشاره خواهیم نمود.

در مرحله اول برای مشاهده جواب آزمون تیزهوشان 99-1400  وارد سامانه hoosh.medu.ir شوید. در مرحله اول پس از ورود به سامانه مذکور لازم است اطلاعات دانش آموزی خود را وارد نموده تا بتوانید مراحل دریافت کارنامه را مشاهده نمایید. در صورتی که اطلاعات دانش آموز را به درستی وارد نموده باشید، حال در این مرحله با تصویری همانند تصویر زیر روبه رو خواهید شد.

 

نحوه دریافت جواب آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

نحوه دریافت جواب آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

 

پس از وارد نمودن اطلاعات می توانید به صفحه زیر وارد شده و به همراه لینک دانلود ، برای دریافت کارنامه اقدام نمایید. برای دریافت کارنامه می توانید بر روی لینک مربوط به دریافت کارنامه کلیک کنید.

 

مشاهده جواب آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

مشاهده جواب آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

 

جواب آزمون تیزهوشان نهم به دهم 99-1400

برای مشاهده نتایج آزمون نهم به دهم نیز می توانید به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه در نظر گرفته شده اقدام نمایید. برای دریافت نتایج نهم به دهم وارد سامانه azmoon.medu.ir شوید. همانند دریافت نتایج آزمون ششم به هفتم، دانش آموزان لازم است اطلاعاتی همچون کد ملی و رمز عبور خود را وارد نمایید.

 

جواب آزمون تیزهوشان نهم به دهم 99-1400

جواب آزمون تیزهوشان نهم به دهم 99-1400

 

پس از ورود به سامانه لازم است نقش و همچنین نام سازمان خود را وارد نمایید.

 

مشاهده جواب آزمون تیزهوشان 99-1400

مشاهده جواب آزمون تیزهوشان 99-1400

 

پس از وارد نمودن اطلاعات مورد نظر، می توانید از وضعیت پذیرش و یا عدم پذیرش فرزند خود آگاه شوید. ستون مربوط به وضعیت قبولی که با فلش برای شما نشان داده شده است، نشان دهنده وضعیت قبولی می باشد. در صورتی که دانش آموز و یا همان داوطلب در آزمون تیزهوشان پذیرفته شده باشد، در این قسمت می تواند از مدرسه پذیرفته شده خود اطلاع یابد.

 

 

چنانچه موفق به پذیرش در آزمون تیزهوشان شده باشید، با صفحه ای همانند تصویر زیر روبه رو خواهید شد.

 

 

برای برخی از دانش آموزان ممکن است علاوه بر تصاویر ارائه شده ، تصویر دیگری همانند تصویر زیر وجود داشته باشد که این تصویر مربوط به دانش آموزانی است که اولویت مدارس خود را تعیین ننموده باشند.

 

 

با توجه به اینکه جواب آزمون تیزهوشان 99-1400 هنوز منتشر نشده است، لذا تصاویر ارائه شده مربوط به سال گذشته می باشد . برای دریافت نتایج و اطلاع از مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در مدارس تیزهوشان، می توانید با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید.

 

نحوه اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان

برخی از دانش آموزان ممکن است اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان داشته باشند. یک هفته پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان برای کلیه داوطلبان کارنامه ای صادر می گردد که این کارنامه نشان دهنده عملکرد دانش آموز در امتحان می باشد. پس از ارائه کارنامه منتشر شده ، می توانید تعداد پاسخ های درست و غلط را مشاهده نمایید و همچنین از رتبه مورد نظر مطلع شوید.

در صورتی می توانید نسبت به جواب آزمون تیزهوشان 99-1400 اعتراض خود را ثبت نمایید که شامل موارد زیر باشد.

 • در صورتی که پاسخ های ارائه شده در کارنامه با پاسخ برگ تطابق نداشته باشد.
 • چنانچه برای پذیرش دانش آموزان همزاد (دو قلو ، چند قلو ، همجنس یا غیرهمجنس) تفاوت ها منظور نشده باشد.
 • در صورتی که اولویت های ثبت نام در کارنامه رعایت نشده باشد
 • سایر موارد دیگر

چنانچه در زمان اعلام نتایج تیزهوشان هفتم و دهم اعتراض خود را به ثبت برسانند، درخواست داوطلب با استفاده از بررسی کارشناسان بررسی خواهد شد و حدود دو الی سه هفته زمان می برد تا نتایج اعتراضان ارائه شود.

 

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان

زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان تا حدود زیادی به زمان برگزاری آزمون مربوط می باشد. با توجه به اینکه زمان برگزاری آزمون تیزهوشان امسال چهارم اردیبهشت ماه می باشد، در همین فاصله در صورتی که به دلیل ویروس کرونا، برگذاری آزمون به تعویق نیوفتد، حدودا دو ماه پس از اجرای آزمون نتایج آن قابل مشاهده خواهد بود. همانطور که ذکر گردید، تنها در زمان تعیین شده می توانید برای مشاهده نتایج اقدام نمایید.

احتمال منتشر نمودن جواب آزمون تیزهوشان 99-1400 در خرداد ماه بیشتر خواهد بود. در واقع احتمال ارائه نتایج در اواخر خرداد ماه خواهد بود. با توجه به اینکه جابه جایی هایی در رابطه با تعطیلی مدارس به دلیل شیوع ویروس کرونا وجود دارد، لذا ممکن است نتایج این آزمون نیز با توجه به نیازمند بودن مدارک قبولی داوطلبان، کمی متغیر باشد. برای اطلاع از زمان دقیق آزمون اعلام نتایج می توانید در کانال تلگرامی ما عضو شوید.

یکی از سوالات اولیای عزیز که بسیار نگران آینده فرندانشان هستند، خصوصا برای مقطع دبیرستان این است که برای قبولی فرزندمان در دانشگاه های سراسری و رشته پزشکی و مهندسی آیا بهتر است در مدارس تیزهوشان ادامه تحصیل دهند یا در مدارس غیر انتفاعی که دارای مدرسین خوب و ماهری هستند؟؟ کیفیت کدام یک از مدارس با توجه به سابقه قبولی آن در آزمون سراسری بهتر می باشد؟؟ برای دریافت این اطلاعات می توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا در رابطه با نحوه دریافت جواب آزمون تیزهوشان 99-1400 اطلاعاتی را به شما دانش آموزان و اولیای محترم ارائه نماییم. در صورتی که مایل به اطلاع دقیق از زمان اعلام نتایج تیزهوشان هفتم و دهم می باشید، می توانید با مشاوران ما همه روزه ، حتی ایام تعطیل ، در ارتباط باشید. لازم به ذکر است که دریافت مشاوره ثبت نام مدارس با ارتباط با مشاوران ما قابل انجام می باشد.

 

مطالب مرتبط

تخمین رتبه تیزهوشان

پشتیبانی تیزهوشان

روش های تست زنی تیزهوشان

 

4.4/5 - (5 امتیاز)

آیا برای دریافت جواب آزمون تیزهوشان 99-1400 باید به مدارس مراجعه نماییم؟

خیر دریافت نتایج آزمون تیزهوشان به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه این مدارس منتشر می گردد.

 

زمان اعلام نتایج تیزهوشان هفتم و دهم به صورت دقیق چه زمانی است؟

با توجه به اینکه تعطیلات مدارس به دلیل شیوع بیماری کرونا زیاد شده است، ممکن است شاهد تعییراتی به نسبت سال های گذشته باشیم که با استفاده از شماره های می توانید با استفاده از شماره های 9099072952 ( از سراسر کشور ) و 9099072952 ( از استان تهران ) از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب  از آخرین اخبار مطلع شوید.

 

آیا پس از انتشار جواب آزمون تیزهوشان 99-1400 می توان به نتایج اعتراض نمود؟

بله. با استفاده از سامانه مورد نظر می توانید برای ثبت اعتراض خود اقدام نمایید.

 

مطالب مرتبط

نظرات

 1. مخفی
  ۱۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۷

  واقعا براتون متاسفم 4 روزه مدام تلاش می کنیم اما سایت مشکل داره . چرا اینقدر باید بی نظم باشه شماره های که دادین هیچکدام رو جواب نمی دین متاسفم متاسفم…..

  • dr-naqizade
   ۱۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۲۹

   سلام دوست عزیز بخاطر شلوغی شما در صورتی که مجدد تماس بگیرید میتونید به اپراتور وصل بشین

 2. مرتضی اعدادی
  ۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۴۴

  سلام علیکم ثبت نام در اردیبهشت انجام شد اما اعلام زمان و ورود به سامانه انجام نمی شود و حتما باید هزینه تلفنی در کار باشد خوب ان را مستقلا بگیرید نه این که الان بیش از دوهفته است پیگیری میکنم وتلفن هم میزنم جوابی را نمیشنوم

  • dr-naqizade
   ۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۴۷

   سلام و وقت بخیر
   هم اکنون سایت یاز شده میتوانید مراجعه کنید به سایت و نسبت به پرداخت هزینه و دریافت کارت ورود به جلسه اقدام کنید

 3. mm
  ۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۰۶

  زنگ می زنیم یه بار در دسترس نیست یه بار مشغول یه بار خاموشه
  سرکا گذاشتید مردم

  • dr-naqizade
   ۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۱۱

   سلام
   صبح ساعت 8 تا 1 شب فعال مجموعه با شماره 9099072952 با تلفن ثابت بدون پیش شماره

 4. علی آقا
  ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۵

  سلام ظاهرا هنوز نتایج آزمون تیز هوشان پایه هفتم را اعلان نکرده اید چون گفته بودید 21 شهریور

  • مشاور ارشد
   ۲۱ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۳

   سلام وقت بخیر تا ساعاتی دیگر نتایج آزمون مدارس تیزهوشان اعلام خواهد شد

 5. دکتر رجب توحیدیان
  ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۰

  سلام و عرض ادب و ارادت خواهشمند است زمان اعلام نتایج آزمون تیز هوشان پایه هفتم را بفرمایید

  • irantahsil
   ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۱

   سلام زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان پایه هفتم 97 – 98 تو کانال تلگرامی ایران تحصیل گذاشته می شود لذا جهت مشاهده عضو کانال تلگرامی ایران تحصیل شوید

 6. اسی
  ۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۰

  فقط میخواین پول بکشیی از مردم هیچ جوره نمیشه نتایج رو دیید مگر با تماس گرفتن با شماره هایی که دقیقه اش دوهزار تومن پول میندازه واقعا متاسفم براتون

  • irantahsil
   ۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۵

   دوست عزیزشما می توانید جهت مشاهده نتایج مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان 97 – 98 از سایت azmooon.medu.ir مشاهده کنید.

 7. اسی
  ۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۴

  فقط دنبال پول کشیدن از مردم هستین چون هر دقیقه اش ۲هزار تومنه
  خااااااک تو فرق سرتون ینی

  • irantahsil
   ۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۰

   مشکل شما چیه؟؟؟؟؟

 8. نیلوفر
  ۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۹

  سلام من رمز عبور همگامم رو گم کردم از کحا باید بگیرمش

  • irantahsil
   ۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۲

   سلام جهت دریافت رمز ورود همگام مدارس تیزهوشان با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 9. یوسف
  ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۷

  باسلام. هیچ اداره یا سازمانی برای ثبت نام درهر رخدادی رمز عبور نمی خواد یا بصورت رایگانه یا همون پولی که واریز میکنه سریال یا شماره رمز رو میدن . این آموزش وپرورش چرا همش درد سره برای مردم .چرا باید برای ثبت نام باید با فلان شماره تماس بگیری انهم با تلفن ثابت هیچ می دانید دربعضی از مناطق تلفن ثابت وجود ندارد، اونا بایستی چکار کنند؟

  • ایران تحصیل
   ۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۰

   با سلام و وقت بخیر سامانه دریافت رمز ورود همگام مدارس تیزهوشان اماده ارائه خدمات آموزشی – مشاوره ای و … به دانش آموزان می باشد به امید رفع مشکلات دانش آموزان جهت دریافت رمز ورود همگام

   • Z
    ۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۳

    سلام چرا سایت جوابا باز نمیشه همونAzemoon.menu.ir

    • irantahsil
     ۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۸

     سلام
     نتایج ازمون تیزهوشان در سایت azmmon.medu.ir نمایش داده میشود در صورتی که دسترسی ندارید به سایت azmmon.medu.ir می توانید از مشاوران مرکز ایران تحصیل راهنمایی های لازم بگیرید

ایران تحصیل
تماس با مشاور