ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 97 آغاز شد. داوطلبان محترم میتوانند از روز 16 آذرماه 96 به صورت الکترونیکی ثبت نام خود را تکمیل کنند.

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 97 برای کلیه رشته ها و دانشگاه های کشور انجام می شود.به اطلاع کلیه متقاضیان میرساند ثبت نام از روز پنجشنبه شانزدهم آذرماه آغاز شده و تا چهارشنبه بیست و دوم آذرماه نود و شش پایان میپذیرد.

لذا متقاضیان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 97 موظف اند تا مورخ 16 آذرماه نسبت به تکمیل مدارک و آمادگی برای ثبت نام اقدام کنند.هنوز تصمیمی مبنی بر تمدید آزمون گرفته نشده است به منظور تسهیل مراحل بهتر است داوطلبان محترم آمادگی لازم را برای ثبت نام داشته باشند.

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سراسری 97

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 97
ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 97

متقاضیان محترم میتوانند برای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 97 – آگاهی از منابع کنکور کارشناسی ارشد سراسری 97 – لیست رشته ها و بودجه بندی کنکور کارشناسی ارشد سراسری 97 با مرکز مشاوره سازمان تماس بگیرند.

شماره تماس از سراسر کشورفقط از طریق تلفن ثابت با شماره : 9099072952 پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب.

 

زمان و نحوه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97

به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد 97 می رساند زمان ثبت نام آزمون از پنجشنبه 96/9/16  آغاز شده و تا  چهارشنبه 96/9/22 ادامه خواهد داشت لذا برای ثبت نام در آزمون آمادگی های لازم را داشته و مدارک پذیرش را آماده کنید. ضمنا  ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سراسری 97 بصورت کاملا الکترونیکی بوده و شما میتواند از طریق مرکز مشاوره سازمان – ایران تحصیل با شماره تماس 9099072952 نیز ثبت نام خود را انجام دهید و از رشته های موجود – رتبه قبولی – منابع آزمون – بودجه بندی سوالات و… نیز آگاه شوید.

ورود به مقطع  کارشناسی ارشد سراسری 97 صرفا از طریق ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 است و داوطلبان باید اطلاع کامل از شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 را داشته باشند تا بتوانند در آزمون شرکت کنند و همچنین آگاهی از رتبه قبولی در کنکور کارشناسی ارشد 97  لازمه ی موفقیت در این آزمون می باشد.

به اطلاع کلیه داوطلبان گرامی می رساند به منظور تسهیل در امور کلیه امور ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 97  بصورت الکترونیکی انجام می شود و متقاضیان ثبت نام کنکور ارشد 97 موظف اند برای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 97 کارت ثبت نام خریداری نموده و ادامه روند ثبت نام را انجام دهند ضمنا ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد صرفا برای دانشگاه های سراسری نیست و منقاضیان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد آزاد 97 نیز میتوانند در این آزمون شرکت کنند.

در ضمن داوطلبانی که قصد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد را دارند نیز میتوانند با خرید کارت اعتباری برای این رشته ها نیز اعلام تقاضا کنند.

کلیه داوطلبان پس از پرداخت هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 مجاز به انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 97 هستند.

به کلیه داوطلبان محترم توصیه می شود در هنگام وارد کردن اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 97 دقت لازم را به عمل آورند و در صورت اشتباه وارد کردن اطلاعات باید به قسمت ویرایش ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 97 بروند و اطلاعات وارده را تصحیح کنند.

شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 97

کلیه داوطلبان متقاضی ورود به مقطع کارشناسی ارشد 97 ملزم به رعایت قوانین و شرایطی هستند که سازمان سنجش برای آزمون و متقاضیان آزمون کارشناسی ارشد تعیین کرده هستند.

کلیه داوطلبانی که دارای مدرک کارشناسی معتبر از دانشگاه هایی که تحت نظر وزارت علوم هستند می باشند می توانند در کنکور کارشناسی ارشد سراسری 97 شرکت کنند.

داوطلبانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری حرفه ای هستند نیز میتوانند در ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری شرکت کنند .

کلیه داوطلبان باید تابع تمامی شرایط نظام وظیفه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 97 باشند در غیر این صورت ثبت نام آن ها کم لن یکن تلقی خواهد شد و مراتب به سازمان نظام وظیفه معرفی میشوند.

ثبت نام داوطلبانی که یک بار در آزمون کنکور کارشناسی ارشد شرکت کرده اند و در دوره های روزانه قبول شده اند در این آزمون مجاز نمی باشد.

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد برای داوطلبانی که در آزمون سال قبل شرکت کرده اند و در آزمون روزانه قبول شده اند (در صورت ثبت نام و حتی انصراف ) در این آزمون مجاز نمی باشد و همه ی متقاضیان ملزم به رعایت قوانین تحصیل مجدد می باشند.

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 97 نیز مانند سال های گذشته هماهنگ است.ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 97 شامل دانشگاه های آزاد و سراسری و پیام نور می باشد.

امکان ثبت نام بدون کنکور نیز در ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 97 بصورت استعدادهای درخشان وجود دارد.

با توجه به متعدد بودن قوانین شرکت در آزمون امکان شرح کلیه قوانین در این صفحه نمی باشد و داوطلبان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 97 می توانند برای آگاهی کامل از قوانین و شرایط با مرکز مشاوره سازمان تماس برقرار کنند و ثبت نام را نیز انجام دهند.

متقاضیان محترم میتوانند برای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 97 – آگاهی از منابع و ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 97 – لیست رشته ها و بودجه بندی کنکور کارشناسی ارشد سراسری 97 با مرکز مشاوره سازمان تماس بگیرند.

شماره تماس از سراسر کشورفقط از طریق تلفن ثابت با شماره : 9099072952 پاسخگویی 8 صبح الی 1 شب.

 

زمان اعلام نتایج آزمون -ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 97

با توجه به آزمون های سال های گذشته زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد سراسری 97 در دهه اول اردیبهشت ماه سال 97 خواهد اگر تغییری در برنامه آزمون ایجاد شود در اطلاعیه های بعدی حتما اعلام خواهد شد.

داوطلبان گرامی میتوانند در هفته اول اردیبهشت ماه با مرکز مشاوره سازمان تماس گرفته و نتایج آزمون کارشناسی ارشد 97 را دریافت کنند.

با آرزوی موفقیت در آزمون کارشناسی ارشد 97 برای داوطلبان گرامی.

 

مطالب مفید :

ثبت نام رشته ی پرستاری بدون کنکور

ثبت نام بدون کنکور ارشد 97

انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 97

ویرایش ثبت نام کارشناسی ارشد 97

شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 97

شرایط نظام وظیفه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97

رتبه قبولی در کنکور کارشناسی ارشد

ثبت نام کنکور ارشد 97

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد آزاد 97

نظام وظیفه

هزینه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

پذیرش بدون کنکور

تکنیک های تست زنی کنکور

روش های مطالعه کنکور

3 نظر برای «ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری 97 – سراسری و آزاد»

  • سلام خسته نباشيد گروه ايرانتحصيل
    ببخشيد من ي سوالي داشتم ميخوام بدونم زمان ثبت نام كنكور كارشناسي ارشد ٩٧ كي هست
    ممنون

  • برای اطلاع دقیق از زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 97 می توانید عضو خبرنامه ایران تحصیل و یا کانال تلگرامی ایران تحصیل شوید .

  • سلام زهرا خانوم زمان ثبت نام کنکور سراسری کارشناسی ارشد 97 به پایان رسیده ولی ثبت نام کنکور سراسری کارشناسی ارشد 98 درنیمه اول ابان ماه هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.