تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

آیا قصد دارید در کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت کنید؟ توجه داشته باشید سازمان سنجش هر سال در فصل تابستان یک کنکور به صورت جداگانه برای متقاضیانی که قصد دارند در مقطع کارشناسی ناپیوسته تحصیل کنند برگزار می کند.  بعد از انتشار اطلاعیه توسط سازمان سنجش زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی و مابقی موارد مربوط به آن مشخص میشود و اطلاعات کاملی در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

به همین دلیل ما تصمیم گرفته ایم در این مقاله اطلاعات دقیقی نسبت به ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی در اختیار شما قرار دهیم. در واقع شما با مطالعه این مقاله از موارد مهمی همچون زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی، نحوه ثبت نام، هزینه ثبت نام و شرایط ثبت نام مطلع خواهید شد. در نتیجه پیشنهاد می کنیم اگر قصد دارید در کنکور کاردانی به کارشناسی سال ۱۴۰۱ شرکت کنید تا پایان این مقاله با ما در وب سایت ایران تحصیل همراه باشید.

 

 

اطلاعیه

بر اساس اعلام سازمان سنجش، ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۱ از 29 خرداد شروع خواهد شد و تا 5 تیر ماه ادامه خواهد داشت

 

نحوه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی  همانند سال‌های گذشته به صورت الکترونیکی خواهد بود. به همین دلیل متقاضیان می‌توانند با مراجعه به وب سایت رسمی سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. توجه داشته باشید اطلاع از شرایط و همچنین ضوابط موجود در رابطه با ثبت نام و مدارک لازم امری ضروری برای ثبت نام می‌باشد. توصیه ما به کلیه داوطلبان عزیز مطالعه دقیق دفترچه ثبت نام می‌باشد. با توجه به دفترچه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی، ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته در سال ۱۴۰۱ از 29 خرداد ما آغاز می شود و تا 5 تیر ماه ادامه خواهد داشت. لازم به ذکر است بدانید ثبت نام در سامانه sanjesh.org تنها منحصر به آن دسته از داوطلبانی خواهد بود که مدرک کاردانی خود را دریافت نموده‌اند و یا اینکه در پایان شهرویور ماه، فارغ‌التحصیل خواهند شد و موفق به اخذ مدرک خود می‌گردند.

ثبت نام در تمامی مقاطع تحصیلی برای دانشگاه های دولتی و نیمه دولتی و همچنین غیر انتفاعی با استفاده از سامانه sanjesh.org امکان پذیر می باشد. بنابراین برای ثبت نام نیز، داوطلبان می توانند با استفاده از همین سامانه در زمان مقرر برای ثبت نام اقدام نمایند. دارا بودن شرایط و ضمیمه کردن مدارک برای تمامی داوطلبان الزامی می باشد. برای ثبت نام پس از دانلود دفترچه که تمامی جداول مربوط به ثبت نام در آن قرار داده شده است، لازم است نسبت به پر کردن فرم ثبت نام در سامانه sanjesh.org اقدام نمایید. در نهایت بهتر است به تمامی داوطلبان اعلام کنیم که پر کردن فرم انتهایی دفترچه ثبت نام قبل از فرم اینترنتی می باشد و پس از آن اقدام به ثبت در سامانه نمایید. زیرا در صورت هر گونه مغایرت با مدارک موجود، برابر با قوانین تخلف محسوب می گردد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیست رشته های کنکور کاردانی به کارشناسی وارد شوید.

 

مراحل ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی

در این قسمت از کار تصمیم داریم مراحل ثبت نام  را با استفاده از متن و تصویر به شما اموزش بدهیم. لازم به ذکر است بدانید در گام اول باید وار وب سایت رسمی سازمان سنجش شوید تا بتوانید گام به گام مراحل را با ما پیش بروید.

وارد بخش کاردانی به کارشناسی شوید

در گام اول باید بر روی دکمه کاردانی به کارشناسی کلیک کنید. این دکمه در سمت راست تصویر زیر با یک فلش قرمز رنگ نشانه گذاری شده است.

وارد بخش کاردانی به کارشناسی شوید

وارد بخش کاردانی به کارشناسی شوید

در این بخش از کار باید بر روی گزینه دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش مقطع کاردانی به کارشناسی ناپيوسته سال 1400 که در تصویر زیر با عدد شماره یک نمایش داده شده است کلیک کنید. در ادامه باید ثبت‌نام و انتخاب رشته دوره‌های کاردانی به کارشناسی ناپیوسته – سال 1400 را انتخاب نمایید.

 

مراحل ثبت نام کنکور

مراحل ثبت نام کنکور

 

 

اطلاعیه

هزینه ثبت نام در کنکور کاردانی به کارشناسی سال 1401 مبلغ 94500 تومان است.

 

این مرحله از کار برخی از اطلاعات آزمون را در اختیار شما قرار می‌دهد و شما با کلیک بر روی گزینه تایید و ادامه می توانید وارد مرحله بعد شوید این نکته را هم در نظر داشته باشید که باید کارت اعتباری خریداری نمایید در ادامه با استفاده از شماره ثبت نام دوازده رقمی که خریداری کرده اید باید از مراحل ثبت نام بگذرید.

 

چگونه کنکور ثبت نام کنیم

چگونه کنکور ثبت نام کنیم

 

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید در این قسمت از کار باید تصویر خود را در سایت سازمان سنجش بارگذاری کنید برای انجام این کار تنها کافی است بر روی گزینه ارسال عکس که در تصویر زیر مشخص شده است کلیک کنید و عکس را آپلود نمایید در ادامه باید به سراغ دکمه تایید و ادامه بروید و بر روی این دکمه کلیک کنید.

 

نحوه ثبت نام در کنکور

نحوه ثبت نام در کنکور

 

اخرین مرحله مربوط به تکمیل فرم زیر می باشد که دارای 36 بند می باشد. توجه داشته باشید تمام موارد باید به صورت دقیق تکمیل شود، در پایان حتما لیست را یک با چک کنید که در هنگام تکمیل ان قسمتی را به اشتباه وارد نکرده باشید.

 

تکمیل فرم

تکمیل فرم

 

شرایط ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 

تمامی متقاضیانی که قصد دارند در کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت کنند در گام اول باید شرایط ثبت نام رشته های بدون آزمون و با آزمون کارشناسی ناپیوسته که توسط سازمان سنجش قید شده است را داشته باشند. زیرا تنها داوطلبانی که دارای شرایط درج شده توسط سازمان سنجش هستند می توانند در محلی که قبول شده‌اند ثبت نام نهایی را انجام داده و به تحصیل بپردازند. به همین دلیل ما تصمیم گرفته ایم در ادامه مقاله شرایطی که سازمان سنجش برای داوطلبان در نظر گرفته است را ذکر کنیم. در این صورت شما متوجه خواهید شد که آیا شرایط مندرج را دارید یا خیر.

  • ثبت نام  برای آن دسته از داوطلبانی که مدارک آنها مورد تائید وزارت علوم و تحقیقات می باشد، امکان پذیر خواهد بود.
  • آن دسته از داوطلبانی که دانشجوی مقطع کاردانی می باشند، در صورتی که در شهریور ماه فارغ التحصیل گردند، خواهند تواست نسبت به ثبت نام در سامانه sanjesh.org  شرکت نمایند.
  • شرکت کنندگان پسر که در این آزمون تصمیم به شرکت دارند، حتما باید وضعیت نظام وظیفه آنان حل شده باشد و یا اینکه از معافیت تحصیلی استفاده نمایند.
  • دارندگان مدارک کاردانی پزشکی ، در صورتی که 5 سال سابقه خدمت (پیمانی و یا قراردادی) در رشته تخصصی خود را داشته باشند، می توانند در آزمون کارشناسی ناپیوسته پزشکی شرکت نمایند.
  • فارغ التحصیلان رشته کاردانی که در رشته های پزشکی مدرک خود را اخذ نموده اند، مطابق با قوانین و آئین نامه های اجرایی ، لازم است نسبت به خدمت پزشکی در محل خدمت اقدام نمایند و پس از گذراندن زمان لازم، می توانند در این ازمون شرکت نمایند.

شرایط مذکور برای کلیه داوطلبانی که در رشته های مختلف می باشند شامل می گردد. شایان ذکر است بدانید که این آزمون با استفاده از سایر شرایط نیز قابل بررسی خواهد بود که داوطلبان لازم است نسبت به این شرایط اطلاع یابند. ازجمله این موارد می توان به شرایط ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی  و نحوه ی انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی  برای رشته های فنی و ریاضی اشاره نمود.

 

سامانه ثبت نام در کنکور کاردانی به کارشناسی

همانگونه که ذکر گردید، برای ثبت نام کلیه داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه sanjesh.org  اقدامات لازم را جهت ثبت نام انجام دهند. سامانه ایران تحصیل سازمان سنجش ، در اختیار تمامی داوطلبان عزیز می باشد که با استفاده از آن، می توانند به راحتی در این سامانه ثبت نام نمایند و به امور مختلف بپردازند.

برای اطلاع دقیق از شرایط ثبت نام  در رشته های مختلف می توانید با استفاده از سامانه مذکور نسبت به کلیه شرایط اطلاعات لازم را کسب نمایید. کارشناسان ما تمامی اطلاعات مورد نظر را در اختیار شما قرار خواهند داد. همچنین با استفاده از این سامانه ، می توانید از تمامی مفاد مذکور اطلاع دقیقی را کسب نمایید.

 

اطلاعیه 

برای ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی باید کارت اعتباری خریداری کنید

 

میزان هزینه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ۱۴۰۱

میزان هزینه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی برای بسیاری از افراد از اهمیت زیادی برخوردار است. به همین دلیل ما تصمیم گرفته ایم یک بخش از این مقاله را به میزان هزینه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی اختصاص دهیم. لازم به ذکر است بدانید که سازمان سنجش مجری ثبت نام و برگزاری کنکور کاردانی به کارشناسی می باشد. به همین دلیل هزینه ثبت نام کنکور هم توسط این سازمان تعیین می گردد. در نتیجه هر سال سازمان سنجش اطلاعیه را به داوطلبان ارائه می دهد که در آن هزینه ثبت نام مشخص شده است.

شاید برای شما سوال پیش بیاید که هزینه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی در سال 1401 به چه میزان است؟ در پاسخ به این سوال بهتر است ذکر کنیم میزان پرداخت به تصمیم دانشجو بستگی دارد. برای مثال هزینه ای که برای ثبت نام در کنکور کاردانی به کارشناسی سال ۱۴۰۱ در نظر گرفته شده است 94500 تومان می باشد. البته داوطلبانی که تصمیم دارند در رشته های با آزمون ثبت نام کنند یا در دانشگاه های غیرانتفاعی به تحصیل بپردازند باید هزینه ای برابر با ۲۰ هزار تومان بیشتر از مابقی داوطلبان پرداخت نمایند.

راهنمای خرید کارت اعتباری

در این قسمت از مقاله تصمیم داریم مراحل خرید کارت اعتباری از سایت رسمی سازمان سنجش را به شما آموزش دهیم. این نکته را در نظر داشته باشید تمام مراحل با استفاده از متن و تصویر به شما توضیح داده خواهد شد در نتیجه پیشنهاد می کنیم برای خرید کارت اعتباری گام به گام با آموزش زیر پیش بروید.

 

جهت اطلاع از شرایط ثبت نام دانشگاه بدون کنکور بر روی لینک قرمز رنگ کلیک کنید

 

وارد سایت سنجش شوید

اولین کاری که یک داوطلب برای خرید کارت اعتباری باید انجام دهد وارد شدن به وب سایت رسمی سازمان سنجش است. بعد از انجام این کار باید بر روی گزینه کاردانی به کارشناسی که در تصویر زیر مشخص شده است کلیک کنید تا بتوانید برای خرید کارت اعتباری اقدام نمایید.

وارد سایت سنجش شوید

وارد سایت سنجش شوید

 

در این قسمت از محتوا باید بر روی گزینه ثبت نام و انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۱۴۰۱ که در تصویر زیر در کادر نارنجی قرار دارد کلیک کنید.

 

 ثبت نام و انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۱۴۰۱

ثبت نام و انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۱۴۰۱

 

حال که به این قسمت از کار رسیده اید مطمئنا میدانید که باید بر روی گزینه خرید کارت که در تصویر زیر در کادر سبز رنگ قرار دارد کلیک کنید.

 

چگونه کارت اعتباری بخریم

چگونه کارت اعتباری بخریم

 

در انتها باید فرم مورد نظر که در تصویر زیر مشاهده میکنید را تکمیل کنید، درگاه مورد نظر خود را انتخاب نمایید و برای پرداخت هزینه کارت اعتباری اقدام کنید.

 

 کارت اعتباری چه کاربردی دارد

کارت اعتباری چه کاربردی دارد

 

اخبار پیرامون کنکور کاردانی به کارشناسی

بر اساس اعلام سازمان سنجش داوطلبان میتوانند از تاریخ لازم به ذکر است بدانید  برای ثبت نام اقدام کنند.

طبق اعلام سازمان سنجش هزینه ثبت نام 1401 در کنکور کاردانی به کارشناسی 94500 تومان می باشد.

داوطلبان برای ثبت نام می‌توانند از سایت سنجش کارت اعتباری خریداری کنند. 

 

خلاصه مطلب

در این مقاله موارد بسیار مهمی در مورد ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی در اختیار شما قرار داده شده است و مطمئنا شما در حال حاضر تمام مراحل ثبت نام را فرا گرفته اید زیرا تمامی مراحل با استفاده از متن و تصویر آموزش داده شده است. در ادامه شرایط ثبت نام، میزان هزینه برای ثبت نام و حتی سامانه ای که باید ثبت نام در آن صورت بگیرد را هم به شما معرفی کرده‌ایم. در ادامه یک راهنمای کامل برای خرید کارت اعتباری در اختیار شما قرار دادیم که این آموزش هم با استفاده از متن و تصویر انجام شده است. در نهایت امیدواریم محتویات موجود در این مقاله توانسته باشد نیاز شما را برطرف کند.

 

 

برای دانلود فایل PDF ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی بر روی لینک قرمز رنگ کلیک کنید

 

5/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

برای ثبت نام  کنکور کاردانی به کارشناسی، به کدام سایت مراجعه کنیم؟

باید به سامانه سنجش که لینک آن در مقاله وجود دارد مراجعه کنید

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1401 چه زمانی است؟

لازم به ذکر است بدانید 29 خرداد ماه 1401 الی 5 تیر ماه 1401 زمانی است که سازمان سنجش برای ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی در نظر گرفته است.

آیا امکان تصحیح و ویرایش اطلاعات بعد از ثبت نام وجود دارد؟

بله، سازمان سنجش زمانی را برای ویرایش اطلاعات در نظر گرفته است و شما باید در زمان مشخص این کار را انجام دهید.

مطالب مرتبط

نظرات

  1. افسریان
    ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۶

    ذوق خوندن رشته روندارم بازارکارنداره رشتم

ایران تحصیل
تماس با مشاور