تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 98

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 98
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

پیرو اطلاعیه سازمان سنجش و آموزش کشور، ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناس  آغاز شد. کلیه داوطلبان متقاضی می‌توانند با استفاده از سامانه سنجش به نشانی  sanjesh.org  مراجعه نموده و بر روی لینک مربوط به ثبت نام کلیک نمایند. متقاضیان لازم است نسبت به دریافت دفترچه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی اقدام نمایند.

تمامی اطلاعات و همچنین جداول مربوط به ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی  در این دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی قابل دریافت و مشاهده خواهد بود. داوطلبان عزیز توجه داشته باشند که شرکت در رشته‌های کارشناسی علمی کاربردی با توجه به سوابق تحصیلی صورت می‌پذیرد. بنابراین آن دسته از داوطلبانی که مایل به شرکت در رشته‌های بدون کنکور می‌باشند، می‌توانند در دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام نمایند.

 

نحوه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 

 

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی  همانند سال‌های گذشته به صورت الکترونیکی خواهد بود. لذا متقاضیان عزیز می‌توانند با مراجعه به آدرس  sanjesh.org  نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. اطلاع از شرایط و همچنین ضوابط موجود در رابطه با ثبت نام و مدارک لازم امری ضروری برای ثبت نام می‌باشد. توصیه ما به کلیه داوطلبان عزیز مطالعه دقیق دفترچه ثبت نام می‌باشد.

با توجه به دفترچه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی  ، اطلاع دقیقی در رابطه با زمان آزمون و همچنین انتشار کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی به کارشناسی اطلاع خواهید یافت. ثبت نام در سامانه   sanjesh.org تنها منحصر به آن دسته از داوطلبانی خواهد بود که مدرک کاردانی خود را دریافت نموده‌اند و یا اینکه در پایان شهرویور ماه ، فارغ‌التحصیل خواهند شد و موفق به اخذ مدرک خود می‌گردند.

 

جهت اطلاع دقیق از ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ، sanjesh.org ، استفاده از سامانه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

سامانه sanjesh.org

سامانه sanjesh.org

 

ثبت نام در تمامی مقاطع تحصیلی برای دانشگاه های دولتی و نیمه دولتی و همچنین غیر انتفاعی با استفاده از سامانه sanjesh.org امکان پذیر می باشد. بنابراین برای ثبت نام کنکورکاردانی به کارشناسی نیز ، داوطلبان عزیز می توانند با استفاده از همین سامانه در زمان مقرر برای ثبت نام اقدام نمایند. دارا بودن شرایط و ضمیمه کردن مدارک برای تمامی داوطلبان الزامی می باشد.

برای ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی پس از دانلود دفترچه که تمامی جداول مربوط به ثبت نام در آن قرار داده شده است، لازم است نسبت به پر کردن فرم ثبت نام در سامانه sanjesh.org اقدام نمایید. توصیه همیشگی ما به تمامی داوطلبان عزیز پر کردن فرم انتهایی دفترچه ثبت نام قبل از فرم اینترنتی می باشد و پس از آن اقدام به ثبت در سامانه نمایید. زیرا در صورت هر گونه مغایرت با مدارک موجود، برابر با قوانین تخلف محسوب می گردد.

با توجه به مشکلاتی که داوطلبان در رابطه با ثبت نام  در سال های اخیر داشته اند، سامانه sanjesh.org ایران تحصیل در دسترس تمامی داوطلبان قرارداده شده است تا با استفاده از آن به راحتی به انجام ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی  خود بپردازند. برای برقراری ارتباط با سامانه مذکور می توانید با شماره های شماره تلفن های 9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9099072952 (تماس از استان تهران) از ساعات 8 صبح الی 1 شب تماس حاصل نمایید.

 

 

 

شرکت در ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی با توجه به دارا بودن شرایط امکان پذیر خواهد بود.

 

 

 

 

شرایط ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 

 

شرایط ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 98

شرایط ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی

 

  • ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی برای آن دسته از داوطلبانی که مدارک آنها مورد تائید وزارت علوم و تحقیقات می باشد، امکان پذیر خواهد بود.
  • آن دسته از داوطلبانی که دانشجوی مقطع کاردانی می باشند، در صورتی که در شهریور ماه فارغ التحصیل گردند، خواهند تواست نسبت به ثبت نام در سامانه sanjesh.org  شرکت نمایند.
  • شرکت کنندگان پسر که در این آزمون تصمیم به شرکت دارند، حتما باید وضعیت نظام وظیفه آنان حل شده باشد و یا اینکه از معافیت تحصیلی استفاده نمایند.
  • دارندگان مدارک کاردانی پزشکی ، در صورتی که 5 سال سابقه خدمت (پیمانی و یا قراردادی) در رشته تخصصی خود را داشته باشند، می توانند در آزمون کارشناسی ناپیوسته پزشکی شرکت نمایند.
  • فارغ التحصیلان رشته کاردانی که در رشته های پزشکی مدرک خود را اخذ نموده اند، مطابق با قوانین و آئین نامه های اجرایی ، لازم است نسبت به خدمت پزشکی در محل خدمت اقدام نمایند و پس از گذراندن زمان لازم، می توانند در این ازمون شرکت نمایند.

شرایط مذکور برای کلیه داوطلبانی که در رشته های مختلف می باشند شامل می گردد. شایان ذکر است که این آزمون با استفاده از سایر شرایط نیز قابل بررسی خواهد بود که داوطلبان عزیز لازم است نسبت به این شرایط اطلاع یابند. ازجمله این موارد می توان به شرایط ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی  و نحوه ی انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی  برای رشته های فنی و ریاضی اشاره نمود.

 

سامانه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی

 

همانگونه که ذکر گردید، برای ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی کلیه داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه sanjesh.org  اقدامات لازم را جهت ثبت نام انجام دهند. سامانه ایران تحصیل سازمان سنجش ، در اختیار تمامی داوطلبان عزیز می باشد که با استفاده از آن، می توانند به راحتی در این سامانه ثبت نام نمایند و به امور مختلف بپردازند.

برای اطلاع دقیق از شرایط ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی در رشته های مختلف می توانید با استفاده از سامانه مذکور نسبت به کلیه شرایط اطلاعات لازم را کسب نمایید. کارشناسان ما تمامی اطلاعات مورد نظر را در اختیار شما قرار خواهند داد. همچنین با استفاده از این سامانه ، می توانید از تمامی مفاد مذکور اطلاع دقیقی را کسب نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در ابطه با نحوه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی  و همچنین نحوه مراجعه به سامانه sanjesh.org می توانید  با متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. همچنین ما برای داوطلبان گرامی با استفاده از سامانه مذکور تمامی امور را امکان پذیر نموده ایم. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید . متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما خواهند بود.

 

کانال اطلاع رسانی ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 98

کانال اطلاع رسانی ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی

مطالب مرتبط :

نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 

کاردانی به کارشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد 

کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال اول

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 

برای ثبت نام  کنکور کاردانی به کارشناسی، به کدام سایت مراجعه کنیم؟

sanjesh.org  سایت مورد نظر است.

چگونه در سایت sanjesh.org  ثبت نام کنیم؟

داخل مقاله کامل توضیح داده شده است.

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1400 چه زمانی است؟

از تاریخ 23 لغایت 30 آذر ماه 1400

آیا امکان تصحیح و ویرایش اطلاعات بعد از ثبت نام وجود دارد؟

بله

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور