ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی 98 - 97
ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی 98 – 97

سامانه ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی 97 – 98

جهت اطلاع از ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی 98 – 97 و زمان و شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی 98 – 97

پیرو انتشار اطلاعیه ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی 98 – 97 در سایت سنجش قرار می‌گیرد ، داوطلبان پس از انتشار این خبر می‌توانند با مراجعه به سایت سنجش و یا تماس با مرکز مشاوره ایران تحصیل جهت ثبت نام اقدام نمایند. پذیرش کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی صرفاً از طریق سوابق تحصیلی امکان پذیر می‌باشد و داوطلبان با توجه به دوره‌های نیمسال اول و نیمسال دوم ، نسبت به ثبت نام خود اقدام می‌نمایند. شرایط ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی 98 – 97 با شرایط مقطع کاردانی متفاوت می‌باشد و داوطلبان با توجه به شرایط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام علمی کاربردی ، می‌توانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. هم‌زمان با ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی 98 – 97 داوطلبان می‌توانند دفترچه انتخاب رشته کارشناسی را دانلود نمایند. بنابراین داوطلبان گرامی می‌توانند جهت اطلاع از قوانین و ضوابط ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی 98 – 97 و همچنین نحوه محاسبه سوابق تحصیلی جهت پذیرش بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی و اطلاع از زمان و شرایط پذیرش کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی به صورت دقیق ، با مرکز ثبت نام مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ایران تحصیل با شماره‌های 9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) تماس حاصل نمایند. همچنین در رابطه با انتخاب رشته دانشگاه جامع علمی کاربردی داوطلبان می توانند از بین لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی جهت ورود به دانشگاه، مشاورین ایران تحصیل با توجه به استعداد یابی شغلی و تحصیلی از بین رشته‌های موجود در ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی 98 – 97 بهترین رشته را به شما معرفی خواهند نمود. لازم به ذکر است که کلیه امور مربوط به ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، توسط مشاورین ایران تحصیل امکان‌پذیر می‌باشد.

 

 

زمان و شرایط ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی 97-98

کلبه داوطلبانی که مشمول شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی می‌باشند، با توجه به زمان وشرایط کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی ، با مراجعه به سایت سازمان سنجش، می‌توانند جهت ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی 98 – 97 اقدام نمایند. همانند سال‌های گذشته ، ثبت نام به صورت اینترنتی و منحصراً در سایت سازمان سنجش امکان پذیر می‌باشد.

کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی 98 – 97 لازم است ابتدا با مراجعه به سامانه ثبت نام اینترنتی دانشگاه علمی کاربردی و همچنین خرید کارت اعتباری از طریق کارت‌های عضو شبکه شتاب ، نسبت به خرید، اقدام نمایند. داوطلبان توجه داشته باشند که سایت‌های مشابه با آدرس سایت سازمان سنجش و یا چنانچه سایتی غیر از سایت سازمان سنجش آموزش کشور اقدام به فروش کارت اعتباری نماید، مورد تائید این سازمان نخواهد بود و در این مورد، سازمان سنجش هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت لذا دقت لازم را را در خرید خود به عمل آورید.

لذا به داوطلبان توصیه می‌گردد تنها به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org جهت ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی 98 – 97 مراجعه نمایند. بدیهی است پرداخت هر هزینه‌ای در سایت‌های غیره، مربوط به سازمان سنجش نمی‌باشد. پس از خرید کارت اعتبار، شماره سریالی در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد که با استفاده از این شماره سریال، ادامه فرایند ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی 98 – 97 امکان پذیر خواهدبود.

لازم به ذکر است که داوطلبان لازم است این شماره را نزد خود، تا زمان اعلام نتایج ثبت نام علمی کاربردی مهر 97 ، نگهداری نمایند. فرم ثبت نام به صورت پیوست در قسمت انتهایی جدول مربوط به ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی 98 – 97 درج گردیده است. به داوطلبان توصیه می‌شود که قبل از پر کردن فرم ثبت نام در سایت ، ابتدا در دفترچه بندهای موجود را پر نموده و یا اطلاعات خود را در برگه‌ای جداگانه یادداشت نمایند ، با این کار از هدر رفتن زمان ، به هنگام ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی 98 – 97 و همچنین از بروز اشتباهات و خطاهای احتمالی جلوگیری به عمل می‌آورند.

زمان و شرایط پذیرش کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی در این دوره همانند دوره های گذشته نخواهد بود ، با توجه به تغییراتی که در جدول زمان بندی دانشگاه علمی کاربردی شاهد آن می‌باشیم، زمان پذیرش کارشناسی علمی کاربردی97 را متغیر می‌نماید. بنابراین و با توجه به اینکه ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در دو دوره صورت می‌پذیرد ، لازم است داوطلبان در هر دو دوره نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. همچنین جهت اطلاع از زمان و شرایط پذیرش کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی ، با تماس به مشاورین ایران تحصیل ، اطلاعات کامل و جامعی را در این زمینه کسب نمایید.

 

رشته های کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی 97

زمان و شرایط پذیرش کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی همان‌گونه که خدمتتان عرض نمودیم، نسبت به دوره ثبت نامی (ترم مهر و ترم بهمن) متفاوت می‌باشد. دانشگاه علمی کاربردی دانشجویان خود را فقط از طریق بررسی سوابق تحصیلی و شرط معدل دانشگاه علمی کاربردی پذیرش می نماید شایان ذکر است ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ترم مهر نیز بر اساس معدل از بین 20 اولویت انخاب شده توسط داوطلب انجام خواهد گرفت لذا داوطلبان جهت انتخاب رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بر اساس ترتیب اولویت انتخاب نمایند.

رشته های کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی در دفترچه راهنمای انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی که داوطلبان قبل از ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی 98 – 97 می بایست مطالعه نمایند موجود است ، لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی در هر واحد دانشگاه علمی کاربردی موجود می‌باشد و با توجه لیست مندرج در دفترچه که هر ساله با تعداد پذیرش مشخص در هر رشته و واحدهای دانشگاه علمی کاربردی صورت می‌پذیرد، دانشجویان می‌توانند در دانشگاه علمی کاربردی جذب شوند.

ذکر این نکته به نظر ضروری می‌رسد که مبنای انتخاب برای هر داوطلب، دفترچه ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی 98 – 97 می‌باشد و انتخاب کد رشته‌ها تنها از طریق کد رشته‌های موجود در دفترچه دانشگاه علمی کاربردی می‌باشد. داوطلبان توجه داشته باشند که تفاوتی ندارد شما مدرک کاردانی خود را در کدام دانشگاه اخذ نموده باشید و در رابطه با تطبیق رشته کاردانی با کارشناسی، محدودیتی برای داوطلبان متقاضی شرکت در مقطع کارشناسی وجود نخواهد داشت. توصیه می‌نماییم که فرایند انتخاب رشته را با توجه به اینکه موضوع حساس و بسیار نیازمند دقت عمل می‌باشد، به کارشناسان متخصص در این زمینه بسپارید و در وارد نمودن کد انتخاب رشته خود، نهایت دقت عمل را داشته باشید. زیرا وارد نمودن حتی یک کد اشتباه، منجر به هدایت شما در رشته‌هایی غیر از رشته‌های انتخابی خود می‌شود.

 

جهت اطلاع از نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 97 اینجا کلیک کنید

 

جهت اطلاع از ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی 98 – 97 و زمان و شرایط پذیرش کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

کانال اطلاع رسانی ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی
کانال اطلاع رسانی ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی

 

مطالب مرتبط :

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

آیا دانشگاه علمی کاربردی رشته داروسازی دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.