ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 - 97
ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 – 97

برای اطلاع از ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 – 97

با مرکز مشاوره دانشگاهی ایران تحصیل تماس بگیرید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت شماره تماس: 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران)

  پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98-97 طیق اعلام سازمان سنجش ثبت نام برای مقطع فوق الذکر معمولا از نیمه دوم مهرماه سال 97  آغاز و تا پایان مهر ماه به طول می انجامد.شایان ذکر این که داوطلبان گرامی می بایست با مراجعه به سایت سازمان سنجش دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته ارشد فراگیر پیام نور را دانلود نمایند. هدف این نوشته بیان و اطلاع زمان ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98-97 می باشد که این مهم یکی از دغدغه های داوطلبان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد می باشد.

ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 – 97 با توجه و اهمیت و توصیه بر کسب روز افزون علم و دانش در منابع دینی و اخلاقی بسیار خرسندیم که در این راستا و در جهت تحقق این مهم قدمی برداشته و امید است مورد استفاده داوطلبین عزیر قرار گیرد. آزمون کارشناسی ارشد پیام نور در دی ماه بر گزار می گردد . شروع ترم تحصیلی از نیمه دوم سال می باشد . ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 – 97 طبق روال سال های گذشته به صورت اینترنتی و در سایت قید شده مستلزم و همراه با پرداخت هزینه می باشد.

 

شرایط  ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 – 97

 

ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98-97 هزینه ثبت نام ار 60 تا 90 هزار تومان متغیر است بنا بر بیانیه سازمان سنجش داوطلبین ابتدا می بایست در زمان ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98-97 با پرداخت مبلغ 70 هزار تومان برای خرید کارت اعتباری اقدام به ثبت نام نمایند. بدیهی است ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 – 97 بدون خرید کارت اعتباری میسر نخواهد بود.

خاطر نشان می گردد ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 – 97  فرآیندی متفاوت با سایر موسسات و دانشگاه ها می باشد. در این فرآیند داوطلب می بایست ابتدا با انتخاب یک گروه آموزشی کار خود را شروع کرده سپس 20 رشته محل  دانشگاه مورد علاقه خود را انتخاب نماید . داوطلبان می توانند جهت اطلاع از شهریه مقطع کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور  با مرکز مشاوره تماس حاصل نمایند.

 

ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 – 97 – دفترچه ثبت نام

 

مواردی که در دفترچه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 قید شده به شرح ذیل می باشد دروس مهم برای آزمون فراگیر پیام نور و منابع مورد نیاز برای هر رشته ، زمان ثبت نام ، نام رشته های تحصیلی و امتحانی ،نحوه ثبت نام و زمان آن محل و نحوه اعلام نتایج آزمون ، سهمیه ها و کد رشته ها می باشد.

 

ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 – 97 – شرایط پذیرش

 

پیش زمینه و شرط اول برای ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 – 97  داشتن مدارک کارشناسی پیوسته یا ناپیوسته و نیز دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی بودند به شرط فارغ التحصیل شدن قبل از آزمون.حائز اهمیت این که برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور می توان به رشته های غیر از رشته کارشناسی خود به استثناء رشته های معماری و طراحی شهری به ادامه تحصیل بپردازند که البته مستلزم گذراندن واحد هایی مازاد بر واحد های خود رشته تحصیلی معمولا تا 12 واحد می باشد.

دوره های فراگیر یکی از متدوال ترین و رایج ترین راه های جذب و پذیرش دانشجو در این دانشگاه می باشد.در این رویه داوطلب پس از گذراندن مراحل اولیه و ثبت نام که در فوق به تفصیل آمده و نیز پس از کسب شرایط لازم دانشجوی رسمی تلقی می گردد. این دوره را می توان دوره ی پیش از دانشجویی یا دوره تبدیل دانش پذیر به دانشجو نیز نامید .که گفتنی است علاوه برمقطع کارشناسی ارشد در مقطع کارشناسی نیز پذیرش انجام می گیرد.

 

ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 – 97 – غیر حضوری

با این متد که برای دانشجویانی که فاصله زمانی و مکانی با دانشگاه دارند بر خلاف کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور عادی که حضور دانشجو الزامی است.امکانی تعبیه شده که حضور دانشجو در دانشگاه الزامی نمی باشد و دانشجو می تواند مطالب درسی را از طرق مختلف کسب نموده سپس توسط دانشگاه برای آزمون پایان ترم به مراجع زیر صلاح نزدیک به محل زندگی معرفی می گردد . در این رویه برای سهولت در تغییر رشته و انتخاب واحد چهار ترم اول رشته یکسان بوده که سبب نام گذاری طرح نیز همین است . رشته های کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور که زیر مجموعه این طرح هستند به شرح ذیل می باشند : فناوری اطلاعات – مهندسی کامپیوتر سخت افزار و نرم افزار – مهندسی فتاوری اطلاعات و علوم کامپیوتر و…

 

برای اطلاع از ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 – 97

با مرکز مشاوره دانشگاهی ایران تحصیل تماس بگیرید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت شماره تماس:  9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران)

  پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل. 

کانال ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98-97
کانال ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98-97

مطالب مرتبط :

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.