تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از کل کشور
ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای نظام جدید 98-99

ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای نظام جدید 1400-1401

ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای نظام جدید 98-99
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

آغاز ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای نظام جدید 1400

 

جهت ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای نظام جدید 1400-1401 ، اطلاع از رشته های کاردانی فنی حرفه ای  و نحوه ثبت نام کاردانی نظام جدید  از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای نظام جدید 1400-1401 در  خرداد ماه سال 1400 آغاز خواهد شد و  دفترچه ثبت نام کاردانی نظام جدید  بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت. مطالبق با اطلاعیه سازمان سنجش مبنی بر پذیرش ثبت‌نام کاردانی نظام جدید صرفا بر اساس سوابق تحصیلی یا همان معدل کل دیپلم می‌باشد.

ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای نظام جدید به‌ صورت اینترنتی صورت خواهد پذیرفت. شرایط ثبت‌نام منحصر به داوطلبینی می‌باشد که شرایط عمومی و اختصاصی که در ادامه ارائه می‌شود را دارا باشند. ضمنا داوطلبین عزیز می توانند جهت انجام امور انتخاب رشته و ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای نظام جدید با مشاورین ایران تحصیل تماس حاص نمایند تا علاوه بر آن، از مشاوره انتخاب رشته کنکور کاردانی نیز، بهره مند گردید.

شرایط ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای نظام جدید 

داوطلبانی که قصد شرکت در دوره‌های کاردانی نظام جدید را دارند، ابتدا باید دفترچه ثبت‌نام را به دقت مطالعه نمایند. داوطلبینی که واجد شرایط اختصاصی و عمومی در دفترچه ثبت‌نام می‌باشند، تنها در یک رشته امتحانی و رشته متناسب با رشته خود می‌توانند شرکت نمایند. جهت ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای نظام جدید لازم است کد رایانه‌ای دیپلم خود را به عنوان متقاضی ادامه تحصیل ثبت نمایند.

 

ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای نظام جدید 97

ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای نظام جدید

 

نحوه ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای نظام جدید 

 

  1. داوطلبین لازم است ابتدا به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند.
  2. دفترچه راهنمای ثبت‌نام را که در سایت سازمان سنجش قرار داده شده است را دانلود نمایید.
  3. مدراک لازم جهت ثبت‌نام را آماده و فراهم نمایید.
  4. مبلغ 22 هزار تومان را به‌صورت اینترنتی و به وسیله کارت‌های عضو شبکه شتاب برای پرداخت وجه ثبت‌نام و شرکت در کاردانی فنی نظام جدید اقدام نمایید.

نکته : چنانچه مایل به شرکت در رشته‌های آموزش عالی غیردولتی هستید، علاوه بر مقدار ثبت‌نام اولیه که در مراحل قبل پرداخت نموده‌اید، مقدار 5.500 تومان برای شرکت در این دوره‌ها باید پرداخت نمایید.

دریافت پیام کوتاه : داوطلبینی که مایل به دریافت پیام کوتاه در هنگام تکمیل و انجام فرایند ثبت‌نام می‌باشند، لازم است مبلغ پانصد تومان را به عنوان هزینه‌ای که برای ارائه خدمات پیام کوتاه در نظر گرفته شده است، پرداخت نمایند.

 

 

جهت اطلاع از سهمیه های خانواده شهدا ، ایثارگران و رزمندگان در ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای نظام جدید با مرکز ثبت نام کنکور کاردانی تماس بگیرید.

 

 

مراحل ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای نظام جدید

 

داوطلبینی که قصد شرکت در ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای نظام جدید را دارند. قبل از ثبت‌نام بهتر است ابتدا فرم تقاضانامه‌ای که در پایان دفترچه ثبت‌نام قرار داده شده است را تکمیل نمایند تا به سرعت و دقت بالاتری را در هنگام ثبت‌نام کاردانی نظام جدید  دارا باشند.

 در هنگام ثبت‌نام نیز، نهایت دقت را جدیت را در تکمیل اطلاعات خود داشته باشید. زیرا چنانچه اطلاعات داوطلب با مدارک او مغایرتی داشته باشد، داوطلب از ادامه تحصیل در لیست رشته های کاردانی فنی و حرفه ای پذیرفته شده محروم می‌گردد.

تذکرات

  • داوطلبینی که هنوز موفق به دریافت مدرک دیپلم خود نشده‌اند. در این مرحله نیازی به درج معدل دیپلم نمی‌باشد. در تاریخ 8 مرداد ماه 1400 زمان ویرایش اطلاعات  در قسمت ویرایش اطلاعات که در سایت سازمان سنجش در زمان مقرر قرار خواهد گرفت می توانند اطلاعات خود را ویرایش نمایند.
  • پذیرش در کلیه رشته‌های کاردانی نظام جدید صرفا و منحصرا بر اساس سوابق تحصیلی انجام خواهد گرفت.

 

کانال اطلاع رسانی ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای نظام جدید 97-98

کانال اطلاع رسانی ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای نظام جدید

توصیه‌های مهم ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای نظام جدید 1400-1401

  • در وارد نمودن کد رشته‌های محل انتخاب رشته نهایت دقت را داشته باشید. زیرا چنانچه در این مرحله اشتباهی رخ دهد، پس از دریافت کد پیگیری شانزد رقمی سازمان سنجش امکان اطلاح و تغییر آن وجود نخواهد داشت.
  • پس از تکمیل ثبت‌نام حتما کد پیگیری و پرینت ثبت‌نام خود را تا زمان اعلام نتایج نگهداری نمایید.
  • چنانچه تغییراتی اعمال شود، حتما از طریق سازمان سنجش و پیک سنجش اعلام خواهد شد.
  • چنانچه سوالات و مشکلاتی به هنگام ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای نظام جدید 1400-1401 برای شما پیش آمد می‌توانید از طریق سامانه ایران تحصیل با شماره های 9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9099072952 (تماس از استان تهران) تماس حاصل نمایید.

 

مطالب مرتبط

حذف کنکور فنی حرفه ای

ثبت نام کنکور سراسری

مشاوره کنکور فنی حرفه ای 

 شرایط ورود به دانشگاه فنی و حرفه ای

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور 

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد

ثبت نام کاردانی بدون کنکور علمی کاربردی

ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای نظام جدید 

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

زمان ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای نظام جدید 1400-1401 از چه سایتی اعلام خواهد شد؟

زمان ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای نظام جدید 1400-1401 از سایت sanjesh.org قابل مشاهده است..

شرایط ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای نظام جدید 1400-1401 به چه صورت است؟

داوطلبینی که واجد شرایط اختصاصی و عمومی در دفترچه ثبت‌نام می‌باشند، تنها در یک رشته امتحانی و رشته متناسب با رشته خود می‌توانند شرکت نمایند.

نحوه ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای نظام جدید 1400-1401 در سایت سنجش چگونه است؟

نحوه ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای نظام جدید 1400-1401 در سایت سنجش در مقاله بصورت کامل شرح داده شده است.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور