ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

سامانه ثبت نام مدارس شاهد اهر ۱۴۰۳-۱۴۰۴

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۰
 • تاریخ بروزرسانی: ۹ آبان ۱۴۰۲
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید
ثبت نام مدارس شاهد اهر

ثبت نام مدارس شاهد اهر

سامانه شاهد و امور ایثارگران اهر 99-۱۴۰۳

ثبت نام مدارس شاهد اهر مقطع ششم به هفتم

ثبت نام مدارس شاهد اهر در مقاطع نهم به دهم و میان پایه

 

جهت ثبت نام مدارس شاهد در اهر و سراسر در کلیه مقاطع تحصیلی ، اطلاع از شرایط پذیرش مدارس شاهد اهر و تضمین قبولی در مدارس شاهد اهر از طریق تلفن ثابت با مرکز ثبت نام مدارس شاهد اهر تماس بگیرید

9099075307 (تماس از اهر و سراسر کشور) و 9099075307 (تماس از استان تهران)

پاسخگویی 24 ساعته

 

آغاز ثبت نام مدارس شاهد اهر 99-۱۴۰۳

پیرو اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش کشور ثبت نام مدارس شاهد در تمامی مقاطع به صورت همزمان در اهر و سراسر کشور آغاز شد پیرو این اطلاعیه مدارس شاهد راهنمایی دخترانه شاهد اهر و همین طور مدارس راهنمایی پسرانه شاهد اهر و سراسر کشور از امروز نسبت به جذب دانش آموزان واجد شرایط اهر اقدام خواهند نمود.

ثبت نام مدارس شاهد اهر در تمامی مقاطع ابتدایی راهنمایی و دبیرستان (پسرانه و دخترانه) به صورت هماهنگ کشوری از طریق سایت پذیرش مدارس شاهد اهر به نشانی saja.medu.ir به صورت 24 ساعته انجام خواهد گرفت شایان ذکر است پذیرش مدارس شاهد اهر در مراحل سه گانه زیر انجام خواهد گرفت.

1- پیش ثبت نام مدارس شاهد اهر 99-۱۴۰۳

2-ثبت نهایی اطلاعات دانش آموزان در سایت مدارس شاهد اهر همان سامانه سجا.

3-مراجعه حضوری دانش آموزان پذیرفته شده به مدارس شاهد اهر به منظور تکمیل مدارک در مدارس اهر.

شایان ذکر است پرداخت هزینه ورودی مدارس شاهد اهر فقط از طریق سامانه سجا خواهد بود و هیچ مبلغی جهت ثبت نام به صورت حضوری در مدارس شاهد اهر اخذ نخواهد شد.

 

توجه توجه : پذیرش مدارس شاهد اهر امسال در تمامی مقاطع خواهد ضمنا ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی اهر و همچنین ثبت نام میان پایه مدارس شاهد اهر از سامانه سجا مذکور انجام خواهد گرفت.

 

شرایط ثبت نام مدارس شاهد اهر 99-۱۴۰۳

ثبت نام مدارس شاهد در اهر نیز همانند سراسر کشور پیرو قوانین و امتیازبندی پذیرش مدارس شاهد اهر می باشد همان طور که می دانید مدارس شاهد اهر از بین دانش آموزانی که دارای سهمیه می باشند صورت می گیرد که این سهمیه در اهر همان سهمیه فرزند شهدا – فرزند جانبازان – فرزندان ایثارگران و همین طور نوه های وی در اهر مشمول استفاده از این سهمیه خواهند بود.

شرایط پذیرش مدارس شاهد اهر تفاوت بسیاری با شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان اهر دارد یکی از مزیت های مدارس شاهد اهر سهولت در پذیرش دانش آموزان در این مدارس نسبت به ثبت نام نمونه دولتی اهر نیز می باشد به اطلاع می رسانیم پذیرش مدارس شاهد علاوه بر اینکه مشمول دانش آموزان شاهد اهر می باشد دانش آموزان غیر شاهد اهر نیز می توانند در این مدارس پذیرش شوند.

ثبت نام دانش آموزان غیر شاهد اهر در مدارس شاهد دارای شرایط خاصی خواهد بود که از جمله شرایط آن حفظ کردن چند جزء قرآن کریم توسط دانش آموزان اهر خواهد بود دیگر شرایط پذیرش در مدارس شاهد اهر نیز به طور کامل در قسمت امتیازبندی پذیرش مدارس شاهد اهر آمده است که توصیه می کنیم دانش آموزانی که قصد پذیرش در مدارس شاهد اهر را دارند حتما قبل از اقدام جهت پیش ثبت نام مدارس شاهد اهر اقدام نمایند.

 

جهت اطلاع از شهریه مدارس شاهد اهر روی لینک مربوطه کلیک نمایید

 

 

نحوه ثبت نام مدارش شاهد اهر 99-۱۴۰۳

با توجه به عدم اطلاع دانش آموزان و اولیا محترم اهر نسبت به روند ثبت نام امروز راهنمایی های لازم را نسبت به نحوه پذیرش در مدارس شاهد اهر را به شما آموزش می دهیم تا امسال با مشکلاتی که در روند ثبت نام دانش آموزان اهر بوجود آمد رو به رو نشویم.

کلیه دانش آموزان و اولیا گرامی دقت داشته باشید جهت پذیرش در مدارس شاهد اهر ابتدا می بایست وارد سایت ثبت نام مدارس شاهد اهر به نشانی saja.medu.ir شوید و در مرحله بعدی از قسمت پیش ثبت نام مدارس اهر وارد شوید پس از ورود می بایست تمامی اطلاعات شناسنامه ای دانش آموزان اهر را در قسمت تکمیل مشخصات وارد نمایید.

پس از تکمیل اطلاعات اولیه دانش آموزان اهر در مرحله بعدی می بایست محدوده سکونت دانش آموز در اهر مشخص شود شایان ذکر است صحت کلیه موارد وارده از جانب متقاضی توسط بازرسی مدارس شاهد اهر بررسی و در صورت عدم تطابق پذیر دانش آموز خاطی در مدارس شاهد اهر ملغی خواهد شد.

در مرحله بعدی دانش آموزان شاهد اهر می بایست اولویت پذیرش در مدارس را به ترتیب از نزدیک به دور نسبت به محل سکونت خود در اهر انتخاب کنند پس از تکمیل این قسمت در مرحله سوم پذیرش مدارس شاهد اهر باید تصویر دانش آموز متقاضی پذیرش را وارد نماییم لازم به ذکر است در صورتی که تصویر دانش آموزان اهر هنگام ورود در سامانه ثبت نام به وضوح وارد نشود بروز هر گونه مشکلی در ثبت نام مدارس شاهد اهر به عهده شخص متقاضی ثبت نام خواهد بود.

در مرحله آخر ثبت نام اینترنتی مدارس شاهد اهر می بایست هزینه پذیرش مدارس شاهد اهر را پرداخت نمایید و پس چک کردن تمامی موارد وارد شده تایید نهایی را بزنید حالا ثبت نام شما در مدارس شاهد اهر تکمیل شده رسید ثبت نام خود را پرینت گرفته و تا روز مراجعه به مدارس شاهد اهر نگهداری نمایید.

 

اعلام نتایج ثبت نام مدارس شاهد اهر

پس از تکمیل مراحل ثبت نام شاهد اهر سازمان امور شاهد و ایثارگران اهر با همکاری آموزش و پرورش کشور مطابق امتیازبندی های اعلام شده شاهد اهر با در نظر گرفتن اطلاعات مربوط به هر یک از دانش آموزان اهر که در سامانه وارد شده نسبت به مشخص کردن قبولی یا عدم قبولی هر یک از دانش آموزان در مدارس شاهد اهر اقدام می نمایند و در موعد مقرر در اهر که معمولا اوایل شهریور ماه هر سال می باشد نسبت به اعلام نتایج مدارس شاهد اهر اقدام می نمایند.

اعلام نتایج مدارس شاهد اهر از طریق سامانه سجا صورت می پذیرد ضمنا کلیه دانش آموزان از اهر و سراسر کشور می توانند جهت تکمیل امور ثبت نام خود در مدارس شاهد اهر و سراسر کشور از طریق تلفن ثابت اهر با شماره تلفن های 9099075307 (تماس از اهر و سراسر کشور) و 9099075307 (تماس از استان تهران) تماس بگیرند.

 

مطالب مرتبط شاهد اهر :

azmoon.medu.ir

azmoon.org

sampad.medu.ir

hoosh.medu.ir

مدارک ثبت نام مدارس شاهد اهر

کانال تلگرام مشاوره تحصیلی اهر

لیست آدرس مدارس نمونه دولتی اهر

ثبت نام مدارس نمونه دولتی اهر

سامانه ثبت نام مدارس شاهد اهر 

پذیرش دبیرستان دخترانه شاهد اهر

پذیرش دبیرستان پسرانه شاهد اهر

 

به این پست امتیاز دهید
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • امتحانات مدرسه بزرگسالان چگونه است

  امتحانات مدرسه بزرگسالان چگونه است؟ + نمره قبولی 1403

  امتحانات مدرسه بزرگسالان همزمان با سایر پایه‌ها انجام می‌شود. با این‌حال، این امتحان شرایط و قوانین خاصی دارد که باید حتما دانش‌آموزان همه آنها را رعایت کنند. در غیر این صورت، نتیجه امتحان آنها مردود اعلام خواهد شد. ما در...
 • ثبت نام در مسابقه هوشیار

  ثبت نام در مسابقه هوشیار + مراحل و چیستی

  سازمان برگزار کننده آزمون تیزهوشان، با هدف برقراری عدالت آموزشی یک مسابقه تلویزیونی به نام مسابقه هوشیار را برگزار می‌ کند. موضوع سؤالات این مسابقه، هوش هستند و دانش‌ آموزانی که در چند سال اخیر در آزمون تیزهوشان قبول شده‌...
 • بهترین مشاوره تحصیلی در شیراز

  بهترین مشاور انتخاب رشته شیراز 1403 + الان رزرو کن | ایران تحصیل

  هر دانش آموزی با نزدیک شدن به سالی که باید در کنکور سراسری شرکت کند، حداقل یکبار به فکر مشاور تحصیلی افتاده است. مشاور تحصیلی خبره می تواند نقش کاربری و مهمی را در مسیر آمادگی شما برای کنکور سراسری...
 • ثبت نام در دوره پیش از دبستان

  ثبت نام پیش دبستانی 1403 + {سن و مراحل پذیرش} | ایران تحصیل

  ثبت نام پیش دبستانی آغاز شده است. ما در این مطلب قصد داریم به بررسی نحوه ثبت نام پیش دبستانی در سال جدید بپردازیم.ثبت نام برای مقطع پیش دبستانی به صورت اختیاری بوده و والدین جهت آمادگی فرزند خود می...
تماس با مشاور