ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

ثبت نام مدارس تیزهوشان 1402 + ورود سایت سمپاد my.medu.ir

ثبت نام تیزهوشان
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

تماس با مشاوران مدارس تیزهوشان

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ثبت نام مدارس تیزهوشان در سامانه my.medu.ir به منظور ورود دانش‌آموزان پایه ششم به هفتم و نهم به دهم، هرساله در فروردین ماه انجام میگیرد. دانش‌آموزان و والدین برای نامنویسی باید منتظر انتشار دستورالعمل مربوطه از سوی سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان باشند.

زمان ثبت نام مدارس سمپاد برای هر دو مقطع هفتم و دهم برای سال 1403 هنوز تعیین نشده است اما بازه ثبت نام تیزهوشان در سال 1402 از 15 فروردین ماه الی 25 فروردین ماه بوده‌است و پیش بینی میشود برای سال آینده نیز حدود همین دوره برای نامنویسی اعلام شود.

برای اطلاع از آخرین اطلاعیه‌ها، شرایط و مفاد ثبت‌نامی می توانید با برقراری تماس با شماره 9099075307 ضمن دریافت مشاوره، ثبت نام خود را به صورت تلفنی به مشاورین ما در ایران تحصیل بسپارید.

اطلاعیه: طبق اعلام مرکز ملی استعدادهای درخشان در تاریخ 1401/12/23 ثبت نام مدارس تیزهوشان فقط از طریق سایت my.medu.ir انجام می شود.

سایت ثبت نام تیزهوشان

اولین مرحله برای ثبت نام تیزهوشان ورود به سایت سمپاد است. در سالهای گذشته انجام فرایند ثبت نام سمپاد از طریق سامانه pada.medu.ir و azmoon.medu.ir بوده‌است. با یکپارچه سازی سیستم اینترنتی آموزش و پرورش این سایت از دسترس خارج شده و سامانه my.medu.ir برای داوطلبان شرکت در این مدارس در دسترس است.

برای ورود به سایت ثبت نام سمپاد میتوانید بطور مستقیم با رمز عبور و کد ملی دانش‌آموز یا والدین اقدام کرده و یا از طریق «دولت من» بدون در دسترس داشتن رمز عبور وارد سامانه شوید. همچنین برای ثبت نام ضروری است برای احراز محل سکونت دانش آموزان در سامانه اقدام کنید.

خرجش یک زنگه؟

زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان 1403

زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان 1403 هنوز از سوی سازمان ملی پرورش استعداد‌های درخشان اعلام نشده است. اما با توجه به زمان آزمون‌های سالهای گذشته میتوان احتمال داد مهلت نام‌نویسی این آزمون نیز نیمه دوم فروردین 1403 باشد.

در سال گذشته مهلت در نظر گرفته شده برای ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم و ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم از تاریخ سه‌شنبه مورخ 1402/01/15 آغاز و تا جمعه مورخ 1402/01/25 نیز ادامه داشت.

توجه داشته باشید که ثبت نام سمپاد سال 1402 برای دو مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم در یک بازه زمانی یکسان صورت گرفته و پیش‌بینی میشود این روند برای سال جدید نیز تکرار شود.

اطلاعیه: توجه داشته باشید که با توجه به الگو سال‌های قبل در فرآیند ثبت‌نام مدارس تیزهوشان به احتمال قوی پس از بازه در نظر گرفته شده برای ثبت نام (از 15 الی 25 فروردین) این مهلت با تصمیم سازمان سمپاد با تمدید همراه خواهد بود.

زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان

برای پاسخ به سوال چرا سایت تیزهوشان باز نمیشه؟ روی لینک بزنید.

شرایط ثبت نام تیزهوشان هفتم و دهم 1403

مانند هر آزمون دیگری، ثبت نام اینترنتی تیزهوشان نیز در صورت داشتن برخی شرایط مجاز خواهد بود. به ویژه که هدف از ایجاد چنین مدارسی، جذب دانش آموزان مستعد و دارای هوش بالا است و ورود به آن ها مستلزم گذر از یک فیلتر خاص می باشد.

برخی از پیش‌نیازهای ذکر شده در سایت تیزهوشان بین تمام شرکت کنندگان متوسطه اول و دوم یکسان است. اما تعدادی از آنها نیز در میان متقاضیان آزمون ورودی ششم به هفتم و نهم به دهم اختصاصی می باشند. شرایط ثبت نام تیزهوشان هفتم و ثبت نام تیزهوشان دهم شامل موارد زیر می باشند.

دانش آموزان و والدین دقت فرمایند کلیه شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان دقیقا با بررسی کارنامه دانش آموزان احراز می‌گردد. شایان ذکر است در صورت هرگونه مغایرت با پیش‌نیازهای مذکور ثبت نام مدارس تیزهوشان برای دانش آموز کان لم یکن تلقی خواهد شد.

شرایط ثب نام مدارس تیزهوشان

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام آزمون سمپاد 1403

متقاضیان عزیزی که قصد ورود به مدارس استعدادهای درخشان را دارند، لازم است که قبل از مراجعه به سایت ثبت نام تیزهوشان مدارک خود را تهیه کنند تا در هنگام بارگذاری، دچار مشکل یا وقفه نشوند. گفتنی است که این مدارک برای هر دو دوره اول و دوم متوسطه یکسان می باشد. داوطلبان باید پس از ورود به سایت مذکور، موارد زیر را جهت ثبت نام به همراه داشته و به درستی در سایت وارد نمایند.

 • اطلاعات فردی همچون: نام و نام خانوادگی، نام استان یا محل سکونت، استان یا شهرستان مورد تقاضا، رشته تحصیلی مورد تقاضا، لیست بهترین مدارس تیزهوشان و… (شناسنامه داوطلب برای وارد کردن سریال شناسنامه مورد نیاز است)
 • بارگذاری جدیدترین عکس متقاضی با کیفیت و وضوح لازم ( سایز عکس بایستی 200 در 300 و یا 300 در 400 پیکسل باشد. همچنین، حجم عکس باید کمتر از 70 کیلوبایت باشد)
 • پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان از طریق درگاه اینترنتی. (داشتن رمز دوم و کارت بانکی عضو شتاب ضروری است)

مدارک ثبت نام مدارس تیزهوشان

راهنمای ثبت نام مدارس تیزهوشان 1403

واجدان شرایط ورود به مدارس سمپاد در سال تحصیلی 1402 – 1403 می بایست در بازه زمانی از پیش اعلام شده، به سایت ثبت نام سمپاد مراجعه کرده و پس از مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون سمپاد فرآیند درج اطلاعات و پرداخت هزینه را جهت شرکت در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان به انجام برسانند.

اگرچه تاکنون ثبت نام در این آزمون ها از طریق مراجعه به سایت azmoon.medu.ir انجام می شود اما با توجه به این که اعلام نتایج آزمون در دوره گذشته از سامانه پادا به نشانی اینترنتی my.medu.ir اعلام شد، ازین پس ثبت نام این آزمون نیز از طریق این سایت صورت می گیرد.

ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم

 

 • در ابتدا، وارد سایت my.medu.ir شده و از بخش انتخاب نقش گزینه “دانش آموز” را انتخاب کرده و با وارد کردن اطلاعات دانش آموز وارد سامانه شوید. در صورتیکه این اطلاعات را در دست ندارید روی گزینه ورود کلیک کنید.

ورود به سایت ثبت نام تیزهوشان

 • در پنل کاربری و در بخش “ثبت نام و دریافت گواهی ها” روی گزینه “آزمون سمپاد” کلیک کنید.

انتخاب گزینه آزمون سمپاد در مای مدیو

 • در صفحه جدید تمامی اطلاعات هویتی و اولویت بندی مدارس را وارد نمایید. در این مرحله نیاز است هزینه ثبت نام را نیز پرداخت نمایید.

ورود اطلاعات ثبت نام تیزهوشان

در این مرحله ثبت نام شما به پایان می‌رسد و باید منتظر انتشار اطلاعیه مبنی بر دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان کنید.

توجه به اولویت بندی در ثبت نام آزمون تیزهوشان

دانش آموزان و اولیا گرامی دقت داشته باشند در مرحله تعیین اولویت ثبت نام سمپاد حتما با توجه به تعداد ظرفیت پذیرش هر مدرسه اولویت بندی نمایید یعنی ترجیحا مدارسی انتخاب شود که ظرفیت پذیرش آن ها پیرو دفترچه بیشتر از اولویت های دیگر باشد.

نکته بعدی که هنگام ثبت نام سمپاد باید رعایت شود محدوده قرارگیری مدرسه است با توجه به شرایط ویژه و سخت مدارس تیزهوشان در رابطه نقل و انتقال دانش آموزان، حتما دقت داشته باشید رفت و آمد دانش آموز را در نظر بگیرید.

دفترچه راهنمای آزمون سمپاد 1403

متقاضیانی که قصد ثبت نام مدارس تیزهوشان را دارند، می بایست از جدیدترین شرایط و ضوابط پذیرش، نحوه و زمان ثبت نام، برگزاری و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان، ظرفیت های پذیرش و اطلاعاتی از این دست آگاهی داشته باشند. به همین دلیل سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان، دفترچه آزمون تیزهوشان را به طور معمول دو تا سه روز قبل از شروع تاریخ ثبت نام، در سایت تیزهوشان اختیار متقاضیان قرار می دهند تا این عزیزان بتوانند با آگاهی کامل برای نام نویسی اقدام نمایند.

دفترچه ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم
دانلود دفترچه راهنما ثبت نام تیزهوشان 1403

زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 1403

پس از مشحص شدن زمان ثبت نام، زمان توزیع کارت نیز مشخص خواهد شد. در سال گذشته زمان توزیع کارت خرداد ماه بوده است. عموما کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 4-7 روز پیش از زمان برگذاری آزمون در دسترس قرار می‌گیرد.

دانش آموزان گرامی دقت نمایند حضور در جلسه آزمون منوط به همراه داشتن پرینت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان با وضوح استاندارد و شامل مشخصات فردی دانش آموز، تصویر پرسنلی و اولویت مدارسی که در سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان وارد نموده اید خواهد بود.

منابع مهم و سوالات آزمون سمپاد

پذیرش و قبولی در آزمون ورودی سمپاد، با کسب درصدهای بالا و نمره مناسب امکان پذیر است. به همین دلیل، اطلاع از منابع اصلی و مهم از اهمیت بالایی برخوردار است. بنابراین، بهتر است تا داوطلبان با منابع آن ها به طور کامل آشنا شوند. در ادامه مقاله تمامی منابع هر دو آزمون را بیان خواهیم کرد.

کال تو اکشن تماس

کال تو اکشن تماس

منابع و سوالات پایه ششم به هفتم

نکته قابل توجه این است که شیوه طرح سوالات در آزمون پایه ششم به هفتم از سال 97 دچار تغییراتی شد. در سال های گذشته سوالات به دو صورت ” استعداد تحلیلی ” و ” استعداد تحصیلی ” مطرح می شدند. اما، به تازگی حوزه سوالات تنها به بخش تحلیلی اختصاص یافته و دیگر از کتب درسی سوالی طراحی نمی شود و دانش آموزان تنها باید به پرسش های هوش و استعداد پاسخ دهند.

این آزمون دارای دو دفترچه و 100 سوال است که داوطلبان باید به دفترچه اول، در 60 دقیقه پاسخ دهند و به دفترچه دوم در 40 دقیقه پاسخ دهند. بنابراین، داوطلبان می بایست به مطالعه کتب کمک آموزشی بپردازند که در عین بالا بردن مهارت، سرعت آن ها را نیز افزایش دهد. مشاورین با تجربه ایران تحصیل که آگاهی کاملی به همه منابع آزمون تیزهوشان دارند، می توانند شما را در برنامه ریزی و آشنایی با نمونه سوالات نیز یاری رسانند. برخی از این کتاب‌ها، شامل موارد زیر می باشند:

 • کتاب هوش و خلاقیت و استعداد تحلیلی ششم تا نهم انتشارات کاهه
 • هوش و خلاقیت ریاضی ششم انتشارات مبتکران
 • کتاب 33 آزمون دقت و تمرکز انتشارات پویش
 • کتاب سنجش iQ هوش و استعداد ششم گاج
 • آموزش هوش استعداد غیرکلامی 9 × 9 انتشارات مهر و ماه
 • کتاب هوش جامع نیترو پویش اندیشه خوارزمی
 • کتاب 20 ازمون شبیه ساز تیزهوشان ششم انتشارات مرشد مبتکران
 • هوش و استعداد تحلیلی ششم ابتدایی اندیشمند

برای دانلود سوالات آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم روی لینک کلیک کنید.

منابع و سوالات پایه نهم به دهم

سوالات پایه نهم به دهم، برخلاف آزمون پایه ششم به هفتم، هم از کتاب های درسی و هم از بخش هوش و استعداد است. بنابراین، داوطلبان این آزمون باید منابع زیر را با دقت مطالعه نمایند.

 • کتاب فارسی تیزهوشان نهم – انتشارت اندیشمند
 • کتاب هوش و استعداد تحلیلی نهم سری IQ – انتشارات گاج
 • علوم تجربی هشتم و نهم
 • کتاب 100 نکته فیزیک تیزهوشان نهم – انتشارات مهر و ماه
 • قرآن و پیام‌های آسمانی پایه نهم و هشتم
 • مطالعات اجتماعی هر دو پایه
 • ریاضی هشتم و نهم
 • کتاب ریاضی تیزهوشان نهم – انتشارات خیلی سبز
 • هوش و استعداد تحلیلی نهم – انتشارات اندیشمند
 • هوش و خلاقیت و استعداد تحلیلی – انتشارات کاهه

برای دانلود سوالات آزمون تیزهوشان نهم به دهم روی لینک کلیک کنید.

به طور کلی برای آزمون این پایه، 100 سوال آورده می شود که 50 سوال آن تحصیلی و 50 سوال آن تحلیلی می باشد. همچنین نصف سوالات به کتب درسی پایه های هشتم و نهم اختصاص دارد. برای اطلاع از ضریب و اهمیت هر درس، به جدول زیر توجه نمایید.

نام درس تعداد سوالات ضریب گروه تحصیلی میزان ضریب مهارتی
علوم تجربی 10 ریاضی فیزیک: 2 3
علوم تجربی: 4
علوم انسانی: 2
تجربی: 1
انسانی: 1
مطالعات اجتماعی 10 ریاضی : 1 1
علوم تجربی: 1
علوم انسانی: 1
زبان و ادبیات فارسی 10 ریاضی فیزیک: 2 2
علوم تجربی: 2
علوم انسانی: 4
ریاضیات 10 ریاضی فیزیک: 4 3
علوم تجربی: 2
علوم انسانی: 2
قرآن و پیام های آسمانی 10 ریاضی فیزیک: 1 1
علوم تجربی: 1
علوم انسانی: 1

سوالات آزمون تیزهوشان در بخش دین و زندگی برای دانش آموزان اقلیت های مذهبی شامل مسیحیت، زرتشتیان و کلیمی ها از منبع کتاب تعلیمات ادیان الهی پایه هشتم و نهم با کد اختصاصی 820 و 920 مطرح خواهد شد.

آیا آزمون ورودی مدارس تیزهوشان نمره منفی دارد؟

دانش آموزان گرامی ملاحظه فرمایند که آزمون حتما دارای نمره منفی است لذا در صورتی که صحت پاسخی کاملا برای شما احراز نشده پاسخ ندهید ضمنا توجه داشته باشید در صورتی که برای سوالی دو پاسخ علامت زده شده باشد حتی اگر یکی از پاسخ ها صحیح باشد سوال به عنوان پاسخ اشتباه درنظر گرفته شده و نمره منفی لحاظ خواهد شد.

هر پاسخ صحیح 3 امتیاز مثبت و هر پاسخ اشتباه 1 امتیاز منفی در کارنامه شما خواهد داشت.

سوالات آزمون ثبت نام تیزهوشان به صورت تستی و چهار گزینه ایی مطرح می گردند و سطوح شناختی، مهارتی و هوش دانش آموزان را محک می زند شایان ذکر است کلیه سوالات از کتب درسی بوده و امکان دارد به صورت تلفیقی سوال طرح شود.

اعلام نتایج ثبت نام مدارس تیزهوشان 1402

به طور معمول دفترچه سوالات آزمون در روزهای پس از برگزاری آن در اختیار داوطلبین قرار می گیرد تا پاسخ های خود را ارزیابی نمایند. اعلام نتایج آزمون ورودی استعدادهای درخشان نیز به طور معمول حدود 4 الی 6 هفته پس از آزمون، در سایت ثبت نام تیزهوشان قابل مشاهده خواهد بود. البته تاریخ های مشخص شده برای هر کدام از پایه های ششم به هفتم، و نهم به دهم متفاوت خواهد بود..

دانش آموزان عزیز می توانند برای دریافت کارنامه خود به سایت ثبت نام سمپاد به آدرس my.medu.ir مراجعه کنند. همچنین، چنانچه داوطلبی در این آزمون پذیرفته نشده باشد، می تواند تا حداکثر یک هفته بعد از آزمون، اعتراض خود را به ثبت برساند. قابل ذکر است که برای پذیرفته شدگان، کارنامه صادر نمی شود.

جهت اطلاع از نحوه اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان، کلیک کنید.

نکات مهم قبولی و ثبت نام آزمون تیزهوشان سمپاد

با توجه به آن که بخش بزرگی از آینده روشن افراد هر جامعه به تحصیل و کسب موفقیت های علمی آن ها بستگی دارد، بنابراین، اشتیاق حاکم برای ورود و ثبت نام سمپاد منطقی خواهد بود. از آن جا که آزمون های ورودی و معیارهای نسبتا دشواری که بر سر راه ورود به این مدارس وجود دارد، شاید بهتر باشد که چند نکته را خدمت متقاضیان عزیز یاد آور شویم.

 • داوطلبان، باید سعی کنند که شیوه مطالعه خود را متناسب با سوالات آزمون شکل دهند. برای عنوان مثال: همان طور که گفته شد سوالات آزمون تیزهوشان ششم به هفتم به صورت تحلیلی است؛ بنابراین، دانش آموزان نباید وقت خود را با خواندن کتاب های درسی تلف کنند.
 • داوطلبان، باید کتاب ها را تا حد امکان، عمقی بخوانند و فقط کتاب ها را حفظ نکنند.
 • متقاضیان باید اعتماد به نفس بسیار بالایی داشته باشند. زیرا، اغلب داوطلبینی که در سایت تیزهوشان مشخصات خود را وارد می کنند، از نفرات برتر مدارس می باشند. به همین دلیل، داوطلبان باید اعتماد به نفس بالایی داشته باشند تا در زمان رویارویی با آن ها دچار استرس و اضطراب نشوند.
 • متقاضیان بهتر است که در زمان ثبت نام و در کل روند این آزمون از یک مشاور کمک بگیرند.
 • مبلغ ثبت نام تیزهوشان 70 هزار تومان می باشد که باید از طریق سامانه my.medu.ir پرداخت شود.
 • برای ورود به سایت my.medu.ir و ثبت نام تیزهوشان نیازی به وارد کردن رمز همگام نیست و فقط کدملی دانش آموز به همراه سریال شناسنامه برای ثبت نام کافی است.

نکات ثبت نام مدارس تیزهوشان

مشاوره موفقیت در آزمون تیزهوشان

همان طور که بیان شد داوطلبان ثبت نام و شرکت در آزمون تیزهوشان، بهتر است که از یک فرد متخصص و مشاور کمک بگیرند. زیرا، مشاوران در تمامی جنبه های مختلف دانش آموزان را آماده می کنند. جنبه های مختلفی همچون: نحوه صحیح مطالعه و استراحت، بهترین منابع، شیوه تست زدن، افزایش سرعت پاسخ دهی، تخمین رتبه، کاهش استرس و … مواردی هستند که یک مشاور به راحتی می تواند در مدیریت آن ها به دانش آموزان یاری رساند.

آخرین اخبار پیرامون مدارس تیزهوشان

 • 39 دانش آموز نخبه و مدیر مدارس سمپاد در البرز تجلیل شدند.

سالار قاسمی، مدیر کل آموزش و پرورش البرز، در سالن سپاه امام حسن مجتبی(ع) از 39 دانش آموز نخبه و مدیر مدارس سمپاد تجلیل کرد.

 • محتوای درسی مدارس استعدادهای درخشان، در اختیار تمام دانش آموزان قرار می گیرد.

الهام یاوری، رئیس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان، با اشاره به عمومی سازی محتوای مدارس استعدادهای درخشان اعلام کرد: به زودی محتوای درسی مدارس استعدادهای درخشان، از طریق بستر مجازی در اختیار تمامی دانش آموزان قرار می گیرد.

 • مدارس استعدادهای درخشان فارس در کشور اول شدند.

یونس غلامی، رئیس اداره مدارس استعدادهای درخشان آموزش و پرورش فارس، بیان کرد: خوشبختانه در آزمون پیشرفت تحصیلی دوره اول و دوم متوسطه، دانش آموزان سمپاد فارس حائز مقام اول کشوری شدند.

 

پادکست صوتی مقاله


خلاصه مقاله ثبت نام مدارس تیزهوشان

در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را به طور کامل و مفصل در مورد زمان و نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان، شرایط ثبت نام و … آشنا کنیم. اگر می خواهید در این آزمون، احتمال قبولی خود را دو بالا ببرید، می توانید از راهنمایی ها و مشاوره همکاران ما در ایران تحصیل بهره ببرید.

کارشناسان ما تا به امروز توانسته است در زمینه مشاوره ورود به مدارس استعدادهای درخشان، عملکرد چشمگیری را داشته باشد. شما عزیزان می‌توانید در تمامی روزهای هفته از ساعت 8 صبح الی 12 شب از طریق شماره 9099075307 با ما همراه باشید و همچنین، می توانید برای ما کامنت بگذارید تا همکاران ما به شما کمک کنند.

برای دانلود PDF کلیک کنید.

4.9/5 - (37 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

تماس با مشاوران مدارس تیزهوشان

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

زمان بندی و تاریخ دقیق ثبت نام آزمون تیزهوشان ۱۴۰۲-۱۴۰۳ چه روزی است؟

زمان احتمالی 15 اسفند 1402 و یا نیمه دوم فروردین 1403 آغاز ثبت نام تیزهوشان خواهد بود. به محض انتشار اطلاعیه در این خصوص، از طریق وبسایت ایران تحصیل مطلع خواهید شد.

مدارک لازم برای ثبت نام آزمون سمپاد چیست؟

کلیه دانش آموزان جهت ثبت نام نیاز به رمز ورود همگام و مدارک هویتی و یک قطعه عکس خواهند داشت.

ثبت نام تیزهوشان در چه پایه هایی انجام می گیرد؟

آزمون سمپاد برای ورود دانش‌آموزان پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم می باشد. استثنائا در برخی سالها پذیرش هفتم به هشتم نیز صورت میگیرد که هنوز اطلاعاتی مبنی بر برگزاری این آزمون در سال 1403 در دست نیست.

نظرات

282 دیدگاه دربارهٔ «ثبت نام مدارس تیزهوشان 1402 + ورود سایت سمپاد my.medu.ir»

 1. Avatar photo Narjes گفت:

  سلام وقت بخیر
  ایا مدارس تیزهوشان خوابگاه دارد؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   با سلام
   بعضی از مدارس تیزهوشان دارد با خود مدرسه در ارتباط باشید

 2. Avatar photo احسان گفت:

  سلام وقت بخیر
  من امسال نهم به دهم پذیرفته شدم ولی میخواستم بدونم کی میتونیم برای ثبت نام بریم؟

  1. Avatar photo مشاور امینی گفت:

   سلام دوست عزیز
   هم براتون پیامک میشه
   هم میتونید با مدرسه تماس بگیرید

 3. Avatar photo دادگر گفت:

  سلام جواب آزمون تیزهوشان ششم به هفتم کیه ؟باتشکر

  1. Avatar photo tahmasebi گفت:

   سلام. بصورت دقیق مشخص نمیباشد.

 4. Avatar photo ستاره گفت:

  با سلام و وقت بخیر من در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم شرکت کردم و ۱۲ غلط و ۷۸ تا درست زدم به نظرتون چند درصد میشه و آیا ممکن است قبول بشم؟؟؟؟
  ممنون میشم پاسخ بدید

  1. Avatar photo مشاور سیدی گفت:

   سلام وقت شما بخیر
   قبولی در مدارس تیزهوشان به موارد مختلفی بستگی دارد و صرفا بر اساس درصد نمی توان نتیجه را تعیین نمود

 5. Avatar photo Eslam گفت:

  سلام وقت بخیر
  مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در قبولی رشته های خوب کنکور تاثیر دارند؟
  با تشکر.

  1. Avatar photo مشاور امینی گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله صدرصد مدرسه و محیط در قبولی تاثیر گذار است.

 6. Avatar photo یاسین گفت:

  سلام وقت بخیر
  در آزمون دهم به یازدهم فقط سوالات تحصیلی در آزمون می آیند یا تحصیلی و تحلیلی؟
  باتشکر.

  1. Avatar photo tahmasebi گفت:

   سوالات با رویکرد هوش و خلاقیت خواهد بود. ضمن اینکه آزمون برگزار شده است.

  2. Avatar photo مشاور حمامی گفت:

   سلام وقتتون بخیر هر دو

 7. Avatar photo درسا گفت:

  با سلام وقتتون بخیر باشه
  آیا با ۴۵ درصد امکان قبولی هست؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   به ظرفیت پذیرش،شرایط دیگر داوطلبان و … بستگی دارد.

 8. Avatar photo آنیسا گفت:

  سلام من ۳۸ درصد زدم ممکنه قبول بشم؟
  امسال خیلی سخت بود

  1. Avatar photo tahmasebi گفت:

   دوست عزیز نمیشود نظر قطعی داد.

 9. Avatar photo امیری گفت:

  سلام من امروز امتحان دادم 6 تا غلط و 50 تا درست که شد 46 درصد بنظرتون در میام

  1. Avatar photo tahmasebi گفت:

   سلام. احتمال قبولیتون بالاست.

 10. Avatar photo جگ گفت:

  سلام آزمون ورودی تیزهوشان ششم به هفتم 1 مرحله داره یا 2 مرحله ای انجام می شه؟ اگه و مرحله ای برگزار می شده زمان آزمون دوم کی و کجاست؟

  1. Avatar photo مشاور اقازاده گفت:

   وقت بخیر
   دریک مرحله انجام میشود

 11. Avatar photo محمد گفت:

  تیزهوشان میناب چقدر ظرفیت داره؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   ظرفیت پذیرش ها زمان ثبت نام داخل سایت قید می شود.

 12. Avatar photo ستاره گفت:

  سلام وقت بخیر
  در آزمون دهم به یازدهم فقط کتاب های دهم در آزمون از آنها سوال می آید یا دهم و نهم؟
  باتشکر.

  1. Avatar photo tahmasebi گفت:

   سلام دوست عزیز فقط دروس پایه ی قبلی منابع امتحان خواهد بود.

 13. Avatar photo Eslam گفت:

  سلام وقت بخیر
  در ثبت نام دهم به یازدهم معدل بیشتر تاثیر دارد یا آزمون؟
  باتشکر.

  1. Avatar photo rezai گفت:

   سلام وقت بخیر . هردو موثر میباشند

 14. Avatar photo Micha گفت:

  ظرفیت مدارس تیزهوشان برای رشته تجربی چقدره؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   در زمان ثبت نام تعداد پذیرش برای هر مدرسه داخل سایت مشخص شده است.

 15. Avatar photo پریناز گفت:

  دیگه ثبت نام تمدید نمیشه؟؟‌‌؟

  1. Avatar photo rahdar گفت:

   سلام وقت بخیر .
   فعلا خبری از تمدید مهلت ثبت نام نیستش.

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • آمادگی تیزهوشان علامه حلی

  آمادگی تیزهوشان علامه حلی

  آمادگی تیزهوشان علامه حلی از دغدغه‌های اصلی دانش آموزانی است که جز استعدادهای درخشان هستند، آن‌ها برای اینکه بتوانند به این مدارس راه پیدا کنند باید آمادگی لازم را داشته باشند. داوطلبان آزمون تیزهوشان برای ورود به مدارس حلی، باید...
 • کلاس‌ های آمادگی تیزهوشان واله

  کلاس‌ های آمادگی تیزهوشان واله + شرایط ثبت نام 1403

  شرکت در کلاس‌ های آمادگی تیزهوشان واله دارای مزیت‌های زیادی است. موسسه واله سابقه کاری درخشانی در زمینه تحصیلی و استعدادهای درخشان دارد و از همین رو ممکن است با نام آن به عنوان مرکز آموزشی که در حال حاضر...
 • آمادگی تیزهوشان ششم

  آمادگی تیزهوشان ششم + مشاوره قبولی 1403

  شرکت در کلاس‌ های آمادگی تیزهوشان ششم و دریافت مشاوره تحصیلی برای دانش آموزان بسیار اهمیت دارد و آن دسته از افرادی که در این کلاس‌ها شرکت می‌کنند، در آزمون سمپاد شانس موفقیت بیشتری دارند. از سوی دیگر دانش آموزان...
 • کلاس های آمادگی تیزهوشان

  کلاس های آمادگی تیزهوشان قلم چی + شرایط ثبت نام 1403

  کلاس های آمادگی تیزهوشان قلم چی نهم از دو بخش تشکیل می‌شود. این بخش‌ها شامل استعداد تحصیلی و تحلیلی است. توجه به مباحث درسی اهمیت زیادی در گرفتن امتیاز برای قبول‌ شدن در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان دارد. بنابراین برای...
تماس با مشاور