ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

راهنمای ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی آغاز شد. در این مقاله از سایت ایران تحصیل قصد داریم به سوالاتی که در ذهن شما دانش آموزان گرامی در رابطه با ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی ، سامانه ثبت نام تیزهوشان ، زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی و نتایج تیزهوشان می باشد، بپردازیم و کلیه سوالات شما عزیزان را پاسخگو باشیم.

 

ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی  از چه زمانی آغاز می گردد؟

نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی چگونه است؟

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی چیست؟

 

جهت انجام ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در سامانه ثبت نام تیزهوشان با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی 

 

مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی از جمله مدارسی هستند که به دلیل امکانات بسیار مناسب و همچنین اساتید با تجربه، دانش آموزان زیادی را راغب و علاقه مند به ادامه تحصیل در این مدارس را ثبت نام می نمایند. مدارس تیزهوشان در تمامی استان های کشور وجود دارند. اما بسته به تعداد جمعیت هر شهر و استان، تعداد این مدارس می تواند متفاوت باشد. مدارس تیزهوشان نیز به دلیل سطح بالای اساتید آن بسیار مورد استقبال دانش آموزان و اولیای محترم آنان قرار می گیرد.

جهت ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی می توانید به سامانه azmoon.medu.ir مراجعه نمایید. ثبت نام برای کلیه داوطلبان به صورت الکترونیک و با استفاده از همین سامانه امکان پذیر می باشد. زمان سامانه ثبت نام تیزهوشان به احتمال بسیار زیاد تا اواخر بهمن ماه می باشد. به همین دلیل کلیه داوطلبان لازم است با توجه به زمان ثبت نام تیزهوشان دهم در سامانه مورد نظر اقدامات لازم را انجام دهند.

داوطلبان متقاضی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی لازم است قبل از ثبت نام، نسبت به دریافت رمز عبور همگام تیزهوشان اقدام نمایند. ثبت نام تنها برای آن دسته از داوطلبانی که این رمز عبور را به همراه داشته باشند امکان پذیر خواهد بود. آن دسته از داوطلبانی که رمز عبور همگام خود را فراموش نموده اند نیز، می توانند نسبت به تغییر رمز عبور و دریافت مجدد آن اقدام نمایند.

 

 

 

 

 

ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی  برای پایه های ششم به هفتم و نهم به دهم با استفاده از سامانه سمپاد و به صورت الکترونیک صورت خواهد پذیرفت.

 

 

 

 

 

 

نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

 

نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی تهران

نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

 

همانطور که ذکر شد، ثبت نام برای کلیه داوطلبان و متقاضیان شرکت کننده در مدارس تیزهوشان در تمامی مقاطع با استفاده از سامانه سمپاد صورت خواهد پذیرفت. لذا به متقاضیان شرکت کننده در آزمون نهم به دهم توصیه می شود که قبل از ثبت نام ، جهت اطلاع از کلیه مفاد و شرایط ثبت نام ،دفترچه تیزهوشان نهم به دهم  را مطالعه نمایید تا به هنگام ثبت نام و یا در زمان پذیرش دچار مشکل نشوید.

پس از ورود به سامانه ثبت نام تیزهوشان همانند راهنمای ثبت نام لازم است هزینه آن را از طریق کارت های عضو شبکه شتاب و به صورت الکترونیک پرداخت نمایید. پس از پرداخت شماره سریالی در اختیار شما قرار داده خواهد شد که لازم است به هنگام ثبت نام آن را وارد نمایید. داوطلبان عزیز توجه داشته باشند که پرداخت تنها به وسیله کارت های عضو شبکه شتاب و تنها در همین سامانه امکان پذیر خواهد بود.

امکان ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی و همچنین پذیرش داوطلبان ، تنها در صورت دارا بودن شرایط ثبت نام در این آزمون وجود خواهد داشت. لذا واجد شرایط بودن، اصل اولیه و ابتدایی برای قبولی در این آزمون خواهد بود. چنانچه با سوال و یا مشکلی به هنگام ورود به سامانه ثبت نام تیزهوشان روبه رو می باشید می توانید با شماره های 9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

برای دریافت دفترچه آزمون تیزهوشان  کلیک کنید.

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی 

 

با توجه به شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی  امکان ثبت نام و مجوز آن برای داوطلبان تعیین می گردد. کلیه داوطلبانی که تابعیت ایرانی دارند، می توانند در سامانه مورد نظر اقدام به ثبت نام نمایند. همچنین امکان ثبت نام با توجه به شرایط خاصی برای آن دسته از متقاضیانی که تابعیت ایرانی ندارند، وجود خواهد داشت.

متقاضیان شرکت در آزمون ششم به هفتم در صورت دارا بودن شرایط معدلی و یا همان معدل توصیفی که هر ساله تعیین می گردد، حق شرکت در آزمون را خواهند داشت. همچنین برای داوطلبان پایه های نهم به دهم نیز، دارا بودن معدل کافی و لازم برای این ثبت نام الزامی می باشد. در هر دو مقطع داوطلبان لازم است در همان پایه مورد نظر برای آزمون مشغول به تحصیل باشند در غیر این صورت نخواهند توانست در آزمون شرکت نمایند.

ظرفیت مدارس تیزهوشان با توجه به هر منطقه متفاوت می باشد بنابراین تعیین کننده شرایط قبولی شما در این آزمون ، تراز و رتبه هر داوطلب نسبت به سایر رقبای خود خواهد بود. همچنین معدل داوطلبان شرکت کننده نیز تعیین کننده ثبت نام در این آزمون خواهد بود. میزان تاثیر این معدل می تواند به نسبت معدل داوطلب متغییر باشد.

 

جهت اطلاع از زمان ثبت نام تیزهوشان دهم کلیک کنید

سامانه ثبت نام تیزهوشان 

 

سامانه ثبت نام تیزهوشان تهران

سامانه ثبت نام تیزهوشان

 

همانطور که اشاره شد، سامانه ثبت نام تیزهوشان امکان ثبت نام را بدون نیاز به مراجعه حضوری به مراکز و مدارس تیزهوشان و یا مدارس تحصیل دانش آموزان فراهم نموده است. لذا در زمان مقرر دفترچه راهنمای هر یک از دبیرستان های متوسطه اول و دبیرستان متوسطه دوم بر روی سامانه قرار خواهد گرفت. پس از دانلود دفترچه ثبت نام می توانید از کلیه شرایط قبولی و تعداد ظرفیت مدرسه مورد نظر اطلاع یابید.

خوشبختانه کارنامه آزمون تیزهوشان  نیز در سامانه ثبت نام تیزهوشان قابل دریافت و مشاهده می باشد. لذا همانند انجام مراحل ثبت نام ، هیچ یک از داوطلبان نیازی به مراجعه حضوری برای دریافت کارنامه نخواهند داشت. محل پذیرش و همچنین رتبه و تراز داوطلب با استفاده از این سامانه قابل دریافت می باشد.

با توجه به اینکه انجام ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بسیار حائز اهمیت می باشد، لذا آن دسته از داوطلبانی که در مراکز کافی نت ها برای ثبت نام مراجعه می نمایند، گاها با مشکلاتی دست به گریبان می شوند که برای پرهیز از این مشکلات توصیه می نماییم با کارشناسان مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید تا همه روزه ، حتی در ایام تعطیل، خدمات لازم را به شما عزیزان ارائه نمایند.

 

من در سامانه ثبت نام تیزهوشان هزینه را پرداخت نموده ام اما کارت اعتباری و شماره سریال را دریافت نکرده ام، علت چیست؟

برای پرداخت هزینه ثبت نام، ابتدا لازم است در سامانه مورد نظر با توجه به کارت های عضو شبکه شتاب اقدام به ثیت نام نمایید اما آنچه بسیار حائز اهمیت می باشد این است که این میزان هزینه باید به حساب آموزش و پرورش واریز شود. بنابراین سایت های مشابه ای که ممکن است این پرداخت را انجام دهند، نمی توانند شماره سریال را در اختیار شما قرار دهند. اما چنانچه در همین سامانه اقدام نموده اید ، ممکن است به دلیل مشکلات تراکنشی که در برخی از موارد صورت می پذیرد، این مشکل به وجود آمده باشد که در این صورت ظرف 48 ساعت آینده این هزینه به حساب شما باز گردانده خواهد شد.

ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی چه مدت قبل از برگزاری آزمون صورت خواهد پذیرفت؟

با توجه به اینکه مدارس تیزهوشان و ثبت نام این مدارس در سال های اخیر دچار تغییراتی گشته است، به همین دلیل نمی توان با قطعیت در رابطه با این میزان فاصله سخن نمود. اما آنچه بدیهی به نظر می رسد این است که برای قبولی در این آزمون ها برنامه چند هفته ای یا یک ماهه نخواهد بود. اما به صورت کلی در برخی از موارد ممکن است تنها یک هفته فاصله و در برخی موارد دیگر، یک تا چند ماه فاصله بین ثبت نام و زمان برگزاری آزمون وجود داشته باشد.

 

آیا زمان ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در سال جدید تغییر خواهد کرد؟

آیا پس از ثبت نام در سامانه تیزهوشان برای ثبت نام حضوری هم لازم است اقدام نماییم؟

کدام یکی از مدارس تیزهوشان امکانات بیشتری دارا می باد؟

آیا می توان در سایر شهرستان های استان تهران برای ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی تهران شرکت نمود؟

چنانچه در وارد نمودن اطلاعات خود اشتباهی داشته باشیم آیا مهلت ویرایش پس از اتمام ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی خواهیم داشت؟

 

 

برای دریافت پاسخ سوالات مطرح شده و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل با استفاده از شماره های 9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

 

مطالب مرتبط :

نتایج تیزهوشان پایه هفتم

ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

3.7/5 - (3 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نظرات

2 دیدگاه دربارهٔ «ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی»

 1. Avatar photo طاهره توحیدلو گفت:

  نمی دانم

  1. Avatar photo drnaqizade گفت:

   سلام و وقت بخیر سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان سمپاد 99-1400 azmoon.medu.ir است که وارد سایت میشین نام کاربری رمز عبور وارد میکنید و مراحل ثبت نامتونو تکمیل میکنید در صورتی که موفق نشدین با مشاوران مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرد تا براتون راهنمایی کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • سوالات تیزهوشان هفتم به هشتم

  سوالات تیزهوشان هفتم به هشتم

  برای قبولی در آزمون تیزهوشان، یکی از موارد بسیار مهم، مطالعه سوالات تیزهوشان هفتم به هشتم می باشد. پس از دانلود نمونه سوالات آزمون سمپاد هشتم به صورت دقیق تمامی نکات را یادداشت نمایید و برای مطالعه به کار ببرید....
 • دانلود نمونه سوالات تیزهوشان

  دانلود نمونه سوالات تیزهوشان 1403 + پاسخ {pdf} | ایران تحصیل

  تمامی دانش‌ آموزانی که به دنبال قبولی در آزمون تیزهوشان هستند، از اهمیت نمونه سؤالات و آشنایی با نحوه طراحی سؤالات این آزمون آگاه بوده و می‌ دانند که هرچه تسلط بیشتری روی سؤالات و منابع داشته باشند، می‌ توانند...
 • بهترین کتاب‌ها برای قبولی در آزمون سمپاد

  بهترین کتاب‌ها برای قبولی در آزمون سمپاد | بهترین منابع استعداد تحلیلی تیزهوشان

  بهترین کتاب‌ها برای قبولی در آزمون سمپاد معرفی شد. برای قبولی در آزمون سمپاد، اطلاع از لیست بهترین منابع استعداد تحلیلی تیزهوشان بسیار ضروری است. نحوه مطالعه بهترین کتاب ها برای استعداد تحلیلی تیزهوشان به نوبه خود از اهمیت بالایی...
 • سوالات تیزهوشان نهم به دهم

  سوالات تیزهوشان نهم به دهم 1403

  سوالات تیزهوشان نهم به دهم  منتشر شد. قبل از شرکت در آزمون حتما برای دانلود پکیج کامل سوالات و پاسخنامه سمپاد نهم به دهم اقدام نمایید. با توجه به اینکه سوالات سمپاد نهم به دهم هر ساله با تغییراتی همراه...
تماس با مشاور