ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور ۱۴۰۲ + شرایط، هزینه و رشته ها

ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

پذیرش در دانشگاه مجازی به دو صورت با آزمون و بدون آزمون صورت می پذیرد. افراد برای ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور باید در زمان مقرر برای انجام این فرایند اقدام نمایند. دانشگاه مجازی، یکی از دانشگاه هایی است که تحت نظارت وزارت علوم تحقیقات و فناوری می باشد. دانشگاه مجازی در مقاطع تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد دانشجو می پذیرد. تمامی داوطلبان برای ثبت نام دانشگاه غیرحضوری باید از شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام برخوردار باشند. این افراد علاوه بر شرایط دانشگاه غیرحضوری، باید مدارکی را نیز دارا بوده و با تمامی رشته های این دانشگاه به خوبی آشنا شوند.

زمان ثبت نام دانشگاه غیرحضوری از سوی سازمان سنجش تعیین می شود و داوطلبان می توانند در دو ترم مهر و بهمن جهت انجام ثبت نام اقدام نمایند. اگر شما هم جز افرادی هستید که می خواهید برای ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور اقدام کنید، باید قبل از انجام ثبت نام، ابتدا از زمان و شرایط پذیرش دانشگاه مجازی بدون آزمون اطلاع یابید تا بتوانید انتخاب درستی را داشته باشید. برای اطلاع از شرایط و زمان ثبت نام دانشگاه مجازی می توانید از طریق شماره 9099075307 با همکاران ما در ارتباط باشید.

معرفی دانشگاه مجازی

دانشگاه مجازی یکی از دانشگاه هایی است تحت نظارت وزارت علوم تحقیقات و فناوری است و در مقاطع تحصیلی مختلف دانشجو می پذیرد. این دانشگاه تمامی کلاس های خود را به صورت غیر حضوری و آنلاین برگزار می کند.

دانشجویان می توانند هم با شرکت در کنکور و هم بدون شرکت در کنکور، در این دانشگاه پذیرفته شوند. اما رشته های با آزمون و بی آزمون این دانشگاه یکسان نیستند و افراد پیش از ثبت نام دانشگاه غیرحضوری باید با رشته های بدون آزمون آشنا شوند.

تحصیل در دانشگاه مجازی رایگان نیست و دانشجویان این دانشگاه ها باید شهریه پرداخت کنند. امکان تحصیل همزمان در دو رشته در دانشگاه مجازی و یا یک رشته به صورت حضوری و رشته دیگر به صورت مجازی وجود ندارد و کلیه داوطلبان مجاز به ثبت نام در یک رشته خواهند بود. برای آشنایی بیشتر با این دانشگاه، می توانید مقاله زیر را مطالعه نمایید.

معرفی دانشگاه مجازی 

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور 1402

اگر تصمیم دارید اطلاعاتی را در مورد زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور به دست بیاورید بهتر است ذکر کنیم به طور کلی ثبت نام دانشگاه غیرحضوری در دو ترم مهر و بهمن انجام می شود. توجه داشته باشید برای ثبت نام به صورت الکترونیکی، باید وارد سامانه سازمان سنجش شوید.

لازم به ذکر است بدانید کلیه داوطلبان با داشتن شرایط دانشگاه غیرحضوری می توانند برای انجام ثبت نام دفترچه را در این سایت دانلود نموده و از شرایط مورد نظر آن اطلاع یابند. برای انجام ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور ترم بهمن در تمام مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد در ترم بهمن، می توانید از اواخر دی ماه، اقدام نمایید.

متقاضیان عزیز ثبت نام دانشگاه مجازی کارشناسی ارشد، توجه داشته باشند که به طور عمده رشته های تحصیلی ارائه شده در ترم بهمن، تنوع کمتری نسبت به رشته های ترم مهر خواهند داشت.

یکی از تفاوت های مشاهده شده در ثبت نام ترم بهمن، انجام ثبت نام به صورت حضوری در محل دانشگاه می باشد. دانشگاه های دارای پذیرش مجازی بدون کنکور غیر انتفاعی، ممکن است طی اطلاعیه ای به صورت جداگانه برای هر یک از دانشگاه ها منتشر شود. برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام در این دانشگاه، می توانید با همکاران ما در ایران تحصیل ارتباط برقرار کنید.

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور

شرایط دانشگاه غیرحضوری 1402

مطمئنا قبل از این که برای ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور اقدام کنید، باید از شرایط دانشگاه غیرحضوری کارشناسی ارشد و مقاطع دیگر مطلع شوید. لازم به ذکر است بدانید خوشبختانه امکان ثبت نام برای تمامی داوطلبان در هر یک از مقاطع تحصیلی وجود دارد.

یکی از مزایای انتخاب رشته و ثبت نام دانشگاه مجازی کارشناسی ارشد این است که امکان انتخاب رشته بدون کنکور غیر مرتبط با مدرک تحصیلی شما را در پذیرش بدون کنکور می دهد.

متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که در صورت مغایرت اطلاعات داوطلبی با شرایط تعیین شده دانشگاه، حتی در صورت پذیرش در این دانشگاه، از ادامه و طی نمودن سایر مراحل متقاضی جلوگیری به عمل خواهد آمد. بنابراین حتی در صورت مشخص شدن تخلف صورت گرفته در زمان ارائه مدرک، دانشگاه مورد پذیرش، از ارائه مدرک فارغ التحصیلی امتناع خواهد نمود.

✔️ یکی از شرایط دانشگاه غیرحضوری برای آن دسته از داوطلبانی که مایل به ثبت نام در مقطع کاردانی هستند، این است که حتما باید دارای مدرک دبپلم باشند.

✔️داوطلبان نظام قدیم در صورت دارا بودن مدرک پیش دانشگاهی ، می توانند برای انجام ثبت نام اقدام نمایند.

✔️دارا بودن مدرک 4 ساله نظام قدیم برای تمامی داوطلبان الزامی خواهد بود.

✔️آن دسته از فارغ التحصیلان هنرستان و همچنین فنی و حرفه ای که مایل به انجام ثبت نام می باشند، در صورت دارا بودن مدرک کاردانی می توانند برای انجام ثبت نام اقدام نمایند.

✔️آن دسته از دانشجویان دانشگاه های روزانه، که مایل به ثبت نام دانشگاه مجازی کارشناسی و کاردانی می باشند، لازم است از رشته فعلی خود انصراف دهند.

✔️دانشجویان دانشگاه های پیام نور، غیر انتفاعی و … در وهله اول نیازی به انصراف از تحصیل ندارند. اما در مرحله دوم لازم است درخواست انصراف خود را ثبت نمایند.

✔️انجام ثبت نام در مقطع کارشناسی نیز با توجه به شرایط ذکر شده امکان پذیر است.

✔️دانش آموزان پایه دوازدهم، در صورتی می توانند برای ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور اقدام نمایند که تا قبل از پذیرش در این دانشگاه، مدرک خود را دریافت نموده باشند.

✔️ از دیگر شرایط دانشگاه غیرحضوری برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد، داشتن مدرک کارشناسی است.

✔️برخورداری از معدل لازم برای پذیرش در این دانشگاه، از شروط لازم می باشد.

👈 برای اطلاع از شرایط ثبت نام دانشگاه مجازی ایرانیان، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 👉

مدارک لازم جهت ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور

مدارک لازم جهت ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور 1402

آیا از مدارک مورد نیاز برای ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور مطلع هستید؟ شایان ذکر است با توجه به الکترونیکی بودن ثبت نام دانشگاه غیرحضوری، کلیه مدارک مورد نیاز برای این دانشگاه نیز باید به صورت الکترونیکی بارگذاری شود. مدارک تعیین شده باید به صورت فایل های اسکن شده و با حجم و اندازه مشخص بارگذاری شوند. برای انجام ثبت نام داشتن مدارک زیر الزامی است.

✅ ارائه یک قطعه عکس 4*3 که مربوط به سال جاری داوطلب بوده و همچنین بدون خط خوردگی و مخدوش شدن باشد. (فرمت عکس باید jpg ) باشد.

✅ خرید کارت اعتباری برای ثبت نام و ذخیره شماره کارت مورد نظر برای تمامی داوطلبان در هر یک از رشته های مورد علاقه خود

✅ آن دسته از داوطلبانی که اتباع غیر ایرانی می باشند، لازم است به هنگام انجام ثبت نام، کد رهگیری 13 رقمی را وارد نمایند.

✅ رزمندگان و همچنین ایثارگران، لازم است برای انجام ثبت نام کد 12 رقمی را وارد نمایند.

✅ وارد نمودن آخرین معدل مدرک تحصیلی مربوطه برای هر یک از داوطلبان الزامی می باشد. (در صورت مغایرت مدارک وارد شده، از ادامه تحصیل پذیرفته شدگان جلوگیری به عمل خواهد آمد.)

لیست دانشگاه های مجازی بدون کنکور 1402

در این بخش از مقاله تصمیم داریم لیست دانشگاه های غیرحضوری که در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشجو می پذیرند را به شما ارائه کنیم. افرادی که دارای شرایط دانشگاه غیرحضوری می توانند در دانشگاه های مجازی در مقاطع مختلف در رشته های ارائه شده از سوی این دانشگاه ها تحصیل کنند.

لیست دانشگاه های مجازی در مقطع کارشناسی

اگر تصمیم دارید در یکی از دانشگاه های مجازی در مقطع کارشناسی تحصیل کنید، دانشگاه های موجود در لیست زیر می توانند گزینه مناسبی برای شما باشند.

🏢دانشگاه های مجازی کشور در مقطع کارشناسی🏢
دانشکده آموزش ­های الکترونيکی دانشگاه شيراز  دانشگاه بین المللی ایران
تحصيلات تکميلی آموزش ­های مجازی ـ دانشگاه صنعتی اميرکبير دانشگاه غیر انتفاعی قرآن و حدیث – قم
دوره­ های الکترونيکی دانشگاه شهيد بهشتی موسسه آموزش عالی مهر البرز
سيستم آموزش مجازی دانشگاه فردوسی مشهد موسسه آموزش عالی غيرانتفاعی مجازی نور طوبی
مرکز آموزش الکترونيکی دانشگاه علم و صنعت ايران دانشکده مجازی فرهنگ و معارف اسلامی
مرکز آموزش های الکترونيکی دانشگاه تهران واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی
مديريت آموزش های آزاد و الکترونيکی دانشگاه صنعتی خواجه نصيرالدين طوسی دانشستان جامعه المصطفی العالميه
دانشگاه مجازی صنعتی اصفهان دانشگاه اينترنتی ايرانيان
دانشگاه مجازی امام خمينی(ره) موسسه آموزش عالی غيرانتفاعی رايان های تهران
دانشگاه صنعتی سهند پايگاه آموزش الکترونيکی انجمن بيوتکنولوژي ايران
آموزش مجازی دانشگاه علوم پزشکی مشهد سيستم آموزش مجازی نوين

 

دانشگاه های مجازی در مقطع کارشناسی ارشد

افرادی هستند که دوست دارند در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه غیرحضوری تحصیل کنند، در این بخش از مقاله شما می توانند با دانشگاه های مجازی آشنا شوند که امکان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد را برای دانشجوها فراهم می کنند.

دانشکده آموزش ­های الکترونيکی دانشگاه شيراز دانشکده مجازی فرهنگ و معارف اسلامی
تحصيلات تکميلی آموزش ­های مجازی ـ دانشگاه صنعتی امير کبير دانشگاه غیر انتفاعی قرآن و حدیث – قم
دانشگاه بين­ المللی ايران موسسه آموزش عالی مهر البرز
سيستم آموزش مجازی دانشگاه فردوسی مشهد موسسه آموزش عالی غيرانتفاعی مجازی نور طوبی
مرکز آموزش الکترونيکی دانشگاه علم و صنعت ايران دوره­های الکترونيکی دانشگاه شهيد بهشتی
مرکز آموزش های الکترونيکی دانشگاه تهران واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی
دانشگاه پيام نور دانشستان جامعه المصطفی العالميه

 

لیست دانشگاه های مجازی بدون کنکور

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه های مجازی 1402

در این بخش از مقاله تصمیم داریم لیست رشته های کنکور دانشگاه های مجازی را در اختیار شما قرار دهیم. توجه داشته باشید در قسمت زیر نام دانشگاه و رشته ای که توسط هر دانشگاه ارائه می شود را به صورت مجزا در قالب یک جدول ارائه کرده ایم.

نام دانشگاه نام رشته
دانشکده آموزش ­های الکترونيکی دانشگاه شيراز مهندسی برق، مهندسی کامپیوتر، حقوق، گردشکری
تحصيلات تکميلی آموزش ­های مجازی ـ دانشگاه صنعتی اميرکبير مهندسی کامپیوتر، مهندسی معماری، مهندسی برق- مخابرات، فناوری اطلاعات و مدیریت، مدیریت فناوری اطلاعات پزشکی، هوش مصنوعی، مهندسی پزشکی
دانشگاه بين­ المللی ايران دوره گرافیک دیجیتال، دوره سخت افزار و شبکه، دوره مهندسی شبکه
سيستم آموزش مجازی دانشگاه فردوسی مشهد حدود 176 رشته ارائه می شود
مرکز آموزش الکترونيکی دانشگاه علم و صنعت ايران مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار و فناوری اطلاعات، مهندسی صنایع گرایش تولید و تجزیه و تحلیل سیستم ها
مرکز آموزش های الکترونيکی دانشگاه تهران علوم اقتصادی، تجارت الکترونیک، مدیریت مالی، مدیریت کسب و کار، حسابداری
مديريت آموزش ­های آزاد و الکترونيکی دانشگاه صنعتی خواجه نصيرالدين طوسی مهندسی فناوری اطلاعات، مهندسی کامپیوتر، مهندسی پزشکی
دانشگاه مجازی صنعتی اصفهان مهندسی کامپیوتر،ریاضی کاربردی، مدیریت سیستم و بهره وری
دانشگاه اينترنتی ايرانيان علوم تربیتی و مدیریت آموزشی از زیر گروه علوم آموزشی، نرم افزار، ریاضی کاربردی و آمار در زیر گروه ریاضی و کامپیوتر
دانشگاه غیر انتفاعی قرآن و حدیث – قم روانشناسی، علوم حدیث، علوم قرآن و حدیث
موسسه آموزش عالی مهر البرز مدیریت صنعتی، مدیریت حرفه ای PBA
موسسه آموزش عالی غير انتفاعی رايان های تهران مهندسی فناوری اطلاعات
موسسه آموزش عالی غير انتفاعی مجازی نور طوبی مدیریت صنعتی، مدیریت مالی، حقوق ، دوره های تخصصی تک درس در مدیریت استراتژیک و ICDL
دوره ­های الکترونيکی دانشگاه شهيد بهشتی حسابداری، دوره های کوتاه مدت آموزش مدیریت استراتژیک
دانشگاه مجازی امام خمينی(ره) معارف اسلامی، معارف اسلامی و اخلاق، معارف اسلامی و علوم تربیتی
دانشگاه صنعتی سهند مهندسی پزشکی، مهندسی مواد- متالوژی صنعتی، مهندسی شیمی
پايگاه آموزش الکترونيکی انجمن بيوتکنولوژي ايران فناوری اطلاعات برای زیست فناوران، استفاده از داده های پروژه ژنوم در زیست فناوری
آموزش مجازی دانشگاه علوم پزشکی مشهد حدود 90 درس الکترونیکی از رشته های مختلف دانشگاه علوم پزشکی مشهد
دانشستان جامعه المصطفی العالميه فقه و معارف اسلامی، دوره آزاد آموزش زبان فارسی
دانشگاه پيام نور کارشناسی کامپیوتر
سيستم آموزش مجازی نوين ارائه برخی دروس الکترونیکی مربوط به گروه کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد، گروه مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد، دانشگاه غیرانتفاعی خراسان، واحد سما

 

لیست رشته های مجازی در مقطع کارشناسی ارشد 1402

برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد باید بدانید چه دانشگاهی چه رشته ای را ارائه می کند. در ادامه رشته هایی که می توانید از طریق آنها برای ثبت نام دانشگاه غیرحضوری اقدام کنید، ارائه شده اند.

نام دانشگاه نام رشته
دانشکده آموزش ­های الکترونيکی دانشگاه شيراز مهندسی فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیک، حقوق گرایش جرم شناسی و جزا، مهندسی برق گرایش کنترل
تحصيلات تکميلی آموزش ­های مجازی ـ دانشگاه صنعتی اميرکبير علوم کامپیوتر گرایش سیستم های هوشمند، مهندسی صنایع گرایش مدیریت سیستم و بهره وری، مهندسی فناوری اطلاعات گرایش شبکه های کامپیوتری، مهندسی پزشکی گرایش بیومتریال
دانشگاه بين­ المللی ايران مدیریت فناوری اطلاعات، مدیریت اجرایی MBA
سيستم آموزش مجازی دانشگاه فردوسی مشهد  آموزش زبان فارسی، فناوری اطلاعات گرایش امنیت، مهندسی نرم افزار، مدیریت فناوری اطلاعات، مهندسی فناوری اطلاعات گرایش شبکه
مرکز آموزش الکترونيکی دانشگاه علم و صنعت ايران مهندسی شیمی گرایش شبیه سازی و کنترل فرآیندها، شیمی گرایش شیمی فیزیک، معماری گرایش شهرسازی، مدیریت صنایع گرایش مدیریت اجرایی، مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار
مرکز آموزش های الکترونيکی دانشگاه تهران مدیریت بازرگانی، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی در بخش عمومی، مدیریت مالی، حسابداری، مدیریت کسب و کار های کوچک
دانشکده مجازی فرهنگ و معارف اسلامی اخلاق اسلامی با همکاری دانشگاه پیام نور و مرکز تحقیقاتی AICTC دانشگاه شریف
دانشگاه غیر انتفاعی قرآن و حدیث – قم علوم حدیث گرایش نهج البلاغه
موسسه آموزش عالی مهر البرز مدیریت فناوری اطلاعات، مدیریت پروژه های نرم افزار (SPM)، مدیریت بانکداری، مدیریت کسب و کار
موسسه آموزش عالی غير انتفاعی مجازی نور طوبی تجارت الکترونیک، مدیریت کسب و کار
دوره ­های الکترونيکی دانشگاه شهيد بهشتی مدیریت فناوری اطلاعات IT
واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی مدیریت فناوری اطلاعات
دانشستان جامعه المصطفی العالميه تفسیر و علوم قرآن، اخلاق
دانشگاه پيام نور مدیریت اجرایی MBA، اخلاق

 

مزیت‌های آموزش الکترونیکی در دانشگاه مجازی

همان طور که می‌ دانید مزایای آموزش الکترونیکی در دانشگاه های مجازی بسیار زیاد است. به همین دلیل تصمیم داریم به چند نمونه از مهمترین مزیت های آموزشی الکترونیکی اشاره کنیم.

در وهله اول بهتر است بدانید که شما بعد از ثبت نام دانشگاه غیرحضوری نیاز نیست در کلاس حاضر شوید.

از سوی دیگر سرعت مطالعه دست خودتان است ارزیابی ها را می توانید به صورت آنلاین انجام دهید، مسیر تحصیل برای شما هموارتر است.

برای یادگیری محدودیت زمانی و مکانی نخواهید داشت. با ثبت نام دانشگاه غیرحضوری هزینه های شما کاهش پیدا می کند. لازم به ذکر است به دلیل پارامتر های زیادی وجود دارد اما این چند مورد که ذکر کردیم از تمامی پارامترهای اهمیت بیشتری داشتند.

مزیت‌های آموزش الکترونیکی در دانشگاه مجازی

شهریه ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور 1402

یکی از شرایط دانشگاه غیرحضوری برای ادامه تحصیل پرداخت هزینه هر ترم تحصیلی است. در قسمت زیر یک جدول قرار داده ایم تا شما از شهریه پذیرفته شدگان ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور مطلع شوید در نتیجه پیشنهاد می کنیم در ادامه با ما همراه باشید.

💰 شهریه دوره های کارشناسی 💰
 شهریه ثابت هر نیمسال (تومان) 480/000

الی

515/000

380/000

الی

410/000

شهریه هر واحد پروژه (تومان) 80/000 75/000
شهریه متغیر (تومان) هر واحد درسی پایه نظری 35/000 30/000
هر واحد درسی اصلی تخصصی 38/000 30/000
هر واحد درسی عمومی 20/000 18/000
هر واحد درسی عملی 30/000 25/000

 

💵 شهریه دوره های کارشناسی ارشد 💵
شهریه ثابت هر نیمسال (تومان) 475/000

الی

495/000

385/000

الی

400/000

شهریه متغیر (تومان) هر واحد پروژه 78/000

الی

85/000

75/000

الی

80/000

هر واحد درسی عمومی 19/000 18/000
هر واحد درسی پایه نظری 29/000 28/000
هر واحد درسی اصلی تخصصی 36/000 30/000
هر واحد عملی 30/000 24/000

 

جدیدترین اخبار ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور 1402

📝 تمدید مهلت ثبت نام ثبت نام و انتخاب رشته های پذیرش با سوابق تحصیلی آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ۱۴۰۲

پیرو اطلاعیه‌های مورخ ۵ تیرماه و ۴ مرداد ماه سال ۱۴۰۲ سازمان سنجش آموزش کشور، به اطلاع داوطلبان شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته در رشته های دارای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی می‌رساند، به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر و مساعدت برای آن دسته از متقاضیانی که تاکنون برای ثبت نام هیچ اقدامی ننموده اند، از روز سه شنبه یک شهریور الی جمعه ۴ شهریور ماه ۱۴۰۲ می توانند بر اساس موارد زیر نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام نمایند.

📝 اینترنت رایگان به دانشجویان و دانش‌آموزان جهت آموزش مجازی

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص احتمال برقراری اینترنت رایگان در صورت مجازی شدن برخی آموزش‌ها در مدارس و دانشگاه‌ها گفت: اگر قرار باشد هرگونه اینترنت رایگان در اختیار دانش آموزان، فرهنگیان و دانشجویان قرار گیرد، باید منابع و بودجه آن پیش بینی شده باشد.

 


خلاصه مطلب

ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را به طور کامل و مفصل با ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور و زمان ثبت نام دانشگاه مجازی کارشناسی ارشد به خوبی آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که برای ثبت نام دانشگاه غیرحضوری در هر یک از مقاطع تحصیلی همچون: ثبت نام دانشگاه مجازی کارشناسی ارشد، اطلاعات کاملی از رشته های آن ها به دست آورید. شما عزیزان برای پذیرش دانشگاه مجازی باید از تمامی شرایط ذکر شده در مقاله برخوردار باشید.

همچنین، شما عزیزان برای پذیرش دانشگاه مجازی و ثبت نام دانشگاه مجازی کارشناسی ارشد باید از شرایط دانشگاه غیرحضوری برخوردار باشید. اگر در این زمینه سوالی دارید و یا در زمان پذیرش دانشگاه مجازی با مشکلی رو به رو شدید، می توانید با همکاران ما در ایران تحصیل ارتباط برقرار کنید. همکاران ما تمامی سوالات شما را پاسخ داده و شما عزیزان را یاری خواهند کرد.

📥 برای دانلود پی دی اف مقاله ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور، کلیک کنید. 📥

3.7/5 - (12 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

چگونه می توانیم برای انجام ثبت نام دانشگاه مجازی کارشناسی ارشد اقدام نماییم؟

انجام ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور برای تمامی داوطلبان در سایت سازمان سنجش صورت می پذیرد.

ورود به دانشگاه مجازی در چه مقاطعی امکان پذیر است؟

انجام ثبت نام در مقاطع کاردانی ، کارشناسی و کارشناسی ارشد امکان پذیر است.

زمان ثبت نام دانشگاه مجازی برای رشته های مختلف چه تاریخی می باشد؟

برای انجام ثبت نام می توانید در دو ترم مهر و بهمن اقدام به ثبت نام نمایید. ثبت نام ترم مهر از مردادماه و ترم بهمن از دی ماه آغاز می شود.

 

نظرات

151 دیدگاه دربارهٔ «ثبت نام دانشگاه مجازی بدون کنکور ۱۴۰۲ + شرایط، هزینه و رشته ها»

 1. Avatar photo الیاس گفت:

  افرادی که دیپلم نظام قدیم دارند حتما باید مدرک پیش دانشگاهی داشته باشند؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   بدون مدرک پیش دانشگاهی صرفا میتوانید در مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد و علمی کاربردی شرکت کنید.

 2. Avatar photo نازنین گفت:

  سلام من دیپلم انسانی دارم و علاقه زیادی به شغل معلمی دارم ۲۵ سالمه
  چه رشته ای رو بخونم در چه دانشگاهی که مرتبط با پذیرش آموزش و پرورش باشه؟(امکان حضور ندارم)و همینطور بدون کنکور باشه
  برای پذیرش بهمن

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   رشته علوم تربیتی در دانشگاه‌های پیام‌نور یا الکترونیکی آزاد را مدنظر قرار دهید.

 3. Avatar photo میترا گفت:

  سلام دانشگاه غیر حضوری به جز پیام نور دیگه چیا هست؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   دانشگاه های ازاد و همین طور دانشگاه های غیرانتفاعی دانشکده های مجازی دارند و این امکان را دارید ثبت نام انجام دهید

 4. Avatar photo بیجاری گفت:

  من متاسفانه نرسیدم به ثبت نام دانشگاه آزاد امکانش وجود داره که قبل برگذاری امتحانا یه سری رو قبول کنن که بتونه فقط امتحان بده؟ مثل قبلا ها رزرو کنه؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   شما این امکان را دارید برای ورودی بهمن ماه که از اواخر اذر ماه تا اوایل دی ماه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های مجازی اغاز میشود که صرفا بر اساس سوابق تحصیلی شما میباشد که در سایت azmoon.orgمیتونید ثبت نام کنید

   1. Avatar photo ز ساجد گفت:

    سلام کارشناسی رشته طراحی دوخت مجازی داره و از هر استانی میتونیم ثبت نام کنیم

    1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

     سلام وقت بخیر
     این رشته در واحد الکترونیکی ازاد به صورت مجازی ارائه نشده

 5. Avatar photo قرابیان گفت:

  سلام ثبت نام دانشگاه آزاد برای سال 1403 و 1404 کی شروع قراره بشه؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   ثبت نام بدون کنکور صرفا بر اساس سوابق تخصیلی نیم سال دوم بهمن ماه از اواخر اذر تا اوایل دی ماه میباشد

 6. Avatar photo مهسا گفت:

  سلام من دانشجوی کارشناسی معماری دانشگاه ازاد واحد قزوین هستم
  و در حال تحصیل
  میخواستم بدونم امکان مهمان گرفتن از دانشگاه ازاد واحد قزوین به دانشگاه ازاد واحد الکترونیکی هست؟
  و اینکه اگر نیست من چطور میتونم واحدهای پاس شده این دانشگاه رو به دانشگاه ازاد واحد الکترونیکی انتقال بدم و تطبیق بدم که در دانشگاه الکترونیکی درسم رو تموم کنم ؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر اگر به صورت بدون ازمون قبول شده اید نقل و انتقال و مهمانی نخواهید داشت اما اگر بدون ازمون هستید میتوانید انصراف بدهید و ادامه تحصیلتونو در دانشگاه ازاد واحد الکترونیک بدهید و واحد هایی که گذراندید را تطبیق بدهید

 7. Avatar photo پوریا گفت:

  سلام و درود من کاردانی حقوق از دانشگاه علمی کاربردی داریم آیا میتونم برای کارشناسی معدن ثبت نام کنم مدرک دیپلمم هم ریاضیه و ساکن یزد هستم

  1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

   سلام بله میتوانید کارشناسی پیوسته مهندسی معدن رو انتخاب کنید

 8. Avatar photo ملیکا گفت:

  با سلام .بنده کارشناسی مهندسی کامپیوتر را در دانشگاه ازاد با معدل هفده گرفتم .ایا با این معدل امکان شرکت برای کارشناسی ارشد دانشگاه بهشتی در رشته مدیریت فناوری ای تی به صورت مجازی و دانشگاه های خوب دیگر وجود دارد؟

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   می توانید ثبت نام کنید اما شانس پذیرش تان پایین خواهد بود

 9. Avatar photo هستی گفت:

  سلام وقتتون بخیر. من کاردانی آی تی دارم اما علاقمند به تحصیل در رشته روانشناسی هستم.میخوام بدونم برخی دروس قابل تطبیق هستند یا خیر؟، چون در هر صورت از ابتدا باید شروع کنم یعنی دوره کاردانی. و همچنین برای ثبت نام دوره کاردانی روانشناسی چه ‌‌زمانی میتونم ثبت نام کنم؟ خیلی ممنون از راهنماییتون.

  1. Avatar photo مشاور حمامی گفت:

   سلام وقتتون بخیر فقط دروس عمومی قابل تطبیق دادن هستن

 10. Avatar photo خدیجه دلفی گفت:

  سلام وقت بخیر من سامن عمان هستم امکان داره در رشته بهیاری یا پرستاری بصورت محازی شرکت کنم سپاس

  1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

   سلام. این امکان وجود دارد اما امتحانات پایان ترم بصورت حضوری خواهد بود.

 11. Avatar photo Samane گفت:

  سلام وقتتون بخیر من دیپلم کاردانش دارم میخواستم بدونم رشته های بدون کنکور مقطع کاردانی رو میشه به صورت مجازی گذروند؟

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله شما می توانید در دانشگاه به صورت مجازی تحصیل کنید

 12. Avatar photo مهدیه گفت:

  سلام چه زمانی برای کاردانی میتونم ثبت نام کنم؟

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   ثبت نام دوره های کاردانی فنی حرفه ای معمولا در مرداد ماه صورت می گیرد

 13. Avatar photo سپید گفت:

  سلام من دیپلم دارم و میخوام رشته گرافیک بدون کنکور و دانشگاه مجازی ثبت نام کنم حداقل معدل برای قبولی چند هست

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام میتونید از پذیرش بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی استفاده کنید که معدل کتبی نهایی شما لحاظ میشود و رنج معدلی خاصی ندارد

 14. Avatar photo M گفت:

  سلام
  من سال 97کارشناسی روتمام کردم امسال میتونم بدون کنکورمجازی برا ارشدثبت نام کنم؟

  1. Avatar photo مشاور رضایی گفت:

   سلام وقت بخیر
   خیر فرصتش تموم شده

 15. Avatar photo صابر گفت:

  با سلام
  احتراما من دیپلم دارم
  میخوام در دانشگاه مجازی ثبت نام کنم…
  در کدوم دانشگاه ثبت نام کنم که مدرکش معتبر باشه؟
  از چه طریقی ثبت نام کنم؟

  1. Avatar photo مشاور راهدار گفت:

   سلام دانشگاه ازاد واحد الکترونیکی پذیرش دانشجو بدون کنکور داره که میتونید تماس بگیرید انتخاب رشته تون انجام بشه

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تماس با مشاور