تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی ترم بهمن 97

ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی ترم بهمن 1400-1401

ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی ترم بهمن 97
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی ترم بهمن  آغاز شد. کلیه داوطلبان می‌توانند با توجه به علاقه مندی های خود جهت ثبت نام در رشته‌های با آزمون و بدون آزمون دانشگاه غیر انتفاعی اقدام کنند. براساس اطلاعیه زمان و پذیرش بدون آزمون غیر انتفاعی بهمن که از طرف سازمان سنجش در سایت ایران تحصیل قرار می‌گیرد، کلیه داوطلبان می‌توانند به صورت بدون آزمون به دانشگاه غیر انتفاعی راه پیدا کنند.

 

ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی ترم بهمن در دوره بدون آزمون برای آن دسته از داوطلبانی است که براساس سوابق تحصیلی قصد شرکت در لیست رشته های بدون کنکور غیر انتفاعی را دارند. رشته‌های بدون کنکور ترم بهمن در گروه‌های آزمایشی مختلف علوم تجربی، علوم ریاضی و علوم انسانی است.

اما دقت داشته باشید که ثبت نام غیر انتفاعی برای ترم بهمن جهت رشته های با آزمون این دانشگاه نیز انحام می شود و تنها مختص دوره های با آزمون نیست. 

 

 

برای آشنایی با بهترین مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی ترم بهمن

 

 

نحوه ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی ترم بهمن 

ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی ترم بهمن برای آن دسته از داوطلبان واجد شرایط و همین طور علاقه‌مند به شرکت در رشته‌های بدون آزمون امکان پذیر است.

کلیه داوطلبان موظف به ثبت نام براساس زمان پذیرش بدون آزمون غیر انتفاعی بهمن می‌باشند.

آن دسته از داوطلبانی که در ترم مهر موفق به پذیرش یا ثبت نام در رشته‌های بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی نشده‌اند، می‌توانند در ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی ترم بهمن شرکت نمایند.

نحوه ثبت نام به صورت حضوری است و کلیه داوطلبان می‌توانند در زمان مقرر شده جهت ثبت نام پذیرش بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی به دانشگاه موردنظر خود جهت ثبت نام مراجعه کنند. 

 

زمان پذیرش بدون آزمون غیر انتفاعی بهمن

زمان ثبت نام غیر انتفاعی بهمن

 زمان در نظر گزفته شده برای ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی و همچنین دوره با آزمون برای نیمسال دوم جهت ورود دانشجویان به دانشگاه در ترم بهمن است. البته این زمان برای سال جاری هنوز به طور دقیق مشخص نشده است و همچنان باید منتظر اعلام سایت سنچش برای ثبت نام ترم بهمن غیرانتفاعی در رشته های با آزمون و بدون آزمون ماند. 

کلیه داوطلبان توجه داشته باشند که ثبت نام را همان اولین روزهای ثبت نام انجام دهند. زیرا چنانچه مشکلی در رابطه با ثبت نام و یا مدارک و غیره داشته باشند فرصت برطرف کردن این ایرادات برای آن‌ها وجود ندارد.

رشته‌های بدون آزمون و با آزمون و ترم بهمن دانشگاه غیر انتفاعی متنوع هستند و هر داوطلب می‌تواند بر اساس علاقه و استعداد خود رشته ای را انتخاب کند. 

 ادامه تحصیل در رشته‌های غیر انتفاعی با توجه به پایین‌تر بودن میزان شهریه دانشگاه غیر انتفاعی نسبت به سایر دانشگاه‌ها آسان تر است.

 

 

رشته های ارائه شده در دانشگاه غیر انتفاعی از تنوع زیادی برخوردار هستند و در نتیجه دست شما در انتخاب باز است

 

مراحل پس از پذیرش بدون آزمون غیر انتفاعی بهمن

پس از اینکه در زمان پذیرش بدون آزمون غیر انتفاعی بهمن پذیرفته شدید، می‌توانید به سایت دانشگاه مورد پذیرش خود مراجعه کنید.

پس از این که به سایت دانشگاه مورد نظر خود مراجعه کردید می‌توانید در رابطه با زمان ثبت نام حضوری و همچنین شروع کلاس‌ها اطلاعات لازم را کسب کنید.

در صورتی که داوطلبان مایل و یا نیازمند به خدمات رفاهی همچون خوابگاه‌ باشند، می‌توانند این موضوع را از طریق قسمت مربوط به امور رفاهی دانشگاه مورد پذیرش خود پیگیری کنند.

 

 

کانال اطلاع رسانی ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی ترم بهمن

 

 

 

 

برای آشنایی با بهترین مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

نحوه ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی ترم بهمن برای رشته های بدون آزمون چگونه است؟ 

ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی ترم بهمن برای رشته های بدون آزمون به صورت حضوری برای داوطلبان انجام می شود.

آیا پذیرش ترم بهمن دانشگاه غیر انتفاعی در دوره بدون آزمون به صورت اینترنتی انجام می شود؟ 

خیر. ثبت نام در این دوره به صورت حضوری و از طریق مراجعه به دانشگاه مورد نظر انجام می شود.

زمان ثبت نام غیر انتفاعی ترم بهمن در سال جاری چه زمانی است؟ 

زمان ثبت نام غیر انتفاعی ترم بهمن برای سال جاری هنوز مشخص نشده است و همچنان باید منتظر اعلام سایت سنجش در این رابطه ماند.

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور