ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی ترم بهمن 97

ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی ترم بهمن  آغاز گردید. کلیه داوطلبان می‌توانند با توجه به علاقه مندی خود ، جهت شرکت در رشته‌های با آزمون و بدون آزمون دانشگاه غیر انتفاعی شرکت نمایند. اطلاعیه زمان و پذیرش بدون آزمون غیر انتفاعی بهمن که از طرف سازمان سنجش در سایت ایران تحصیل قرار می‌گیرد، کلیه داوطلبان می‌توانند از طریق کنکور سراسری و رشته‌های بدون آزمون به دانشگاه غیر انتفاعی راه یابند.

ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی ترم بهمن برای آن دسته از داوطلبانی است که بر اساس سوابق تحصیلی قصد شرکت در لیست رشته های بدون کنکور غیر انتفاعی رادارند. گزینش داوطلبان جهت ثبت نام و پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی صورت خواهد پذیرد. رشته‌های بدون کنکور ترم بهمن در گروه‌های آزمایشی مختلف علوم تجربی، علوم ریاضی و علوم انسانی می‌باشد.

 

ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی ترم بهمن
ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی ترم بهمن

 

جهت اطلاع از ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی ترم بهمن و زمان پذیرش بدون آزمون غیر انتفاعی بهمن از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

نحوه ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی ترم بهمن 

ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی ترم بهمن برای آن دسته از داوطلبانی که واجد شرایط می‌باشند و همچنین علاقه‌مند به شرکت در رشته‌های بدون آزمون می‌باشند امکان پذیر است. کلیه داوطلبان موظف به ثبت نام بر اساس زمان پذیرش بدون آزمون غیر انتفاعی بهمن می‌باشند. آن دسته از داوطلبانی که در ترم مهر موفق به پذیرش یا ثبت نام در رشته‌های بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی نشده‌اند، می‌توانند در ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی ترم بهمن شرکت نمایند.

نحوه ثبت نام همانند سال‌های گذشته به صورت الکترونیک خواهد بود و کلیه داوطلبان می‌توانند در زمان مقرر شده جهت ثبت نام جهت پذیرش بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی، با مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور، نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته در بین لیست رشته‌های موجود در دانشگاه غیر انتفاعی شرکت نموده و انتخاب رشته نمایند. داوطلبان توجه داشته باشند که ثبت نام در هیچ یک از مؤسسات غیر انتفاعی به صورت حضوری صورت نخواهد پذیرفت و داوطلبان تنها از طریق سایت سازمان سنجش می‌توانند ثبت نام خود را انجام دهند.

زمان ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی ترم بهمن با توجه به تغییراتی که هر ساله در روز ثبت نام و اعلام آن داریم، نمی‌توان روز دقیق آن را به صورت همیشگی و همه ساله در یک زمان خاص دانست و با توجه به اینکه مهلت ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی ترم بهمن به صورت محدود می‌باشد و داوطلبان تنها می‌توانند در این زمان ثبت نام خود را انجام دهند، بنابراین برای اطلاع دقیق از ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی ترم بهمن با مشاورین ما در تماس باشید.

 

زمان پذیرش بدون آزمون غیر انتفاعی بهمن

 

زمان پذیرش بدون آزمون غیر انتفاعی بهمن
زمان پذیرش بدون آزمون غیر انتفاعی بهمن

 

با توجه به اینکه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی نیمسال دوم جهت ورود دانشجویان ترم بهمن می‌باشد، بنابراین زمان پذیرش بدون آزمون غیر انتفاعی بهمن ، به صورتی خواهد بود که داوطلبان پذیرفته شده بتوانند برای شروع کلاس‌های ترم بهمن مشکلی نداشته باشند. بنابراین کلیه داوطلبان توجه داشته باشند که ثبت نام را همان روزهای آغازین انجام دهند زیرا چنانچه مشکلی در رابطه با ثبت نام و یا مدارک و… داشته باشند، فرصت برطرف کردن این ایرادات برای آن‌ها وجود نخواهد داشت.

رشته‌های بدون آزمون ترم مهر وترم بهمن دانشگاه غیر انتفاعی دارای تنوع می‌باشند و هر داوطلب می‌تواند بر اساس علاقه و استعداد خود، به رشته‌های مورد علاقه خود راه یابد. و انتخاب رشته را در همان رشته ها انجام دهد. ادامه تحصیل در رشته‌های غیر انتفاعی با توجه به پایین‌تر بودن میزان شهریه دانشگاه غیر انتفاعی نسبت به سایر دانشگاه‌ها، امکان پذیر تر و راحت‌تر می‌باشد. در نتیجه داوطلبان گرایش بیشتری نسبت به رشته‌های این دانشگاه خواهند داشت.

پس از پذیرش در ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی ترم بهمن داوطلبان در رشته‌های بدون آزمون ترم مهر و ترم بهمن، داوطلبان می‌توانند با مراجعه به دانشگاه مورد پذیرش خود، نسبت به ثبت نام به صوت حضوری اقدام نمایند. در نتیجه کلیه داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت دانشگاه پذیرفته شده خود، که زمان شروع کلاس‌ها در هر دانشگاه متفاوت می‌باشد، نسبت به ثبت نام و همچنین حضور در کلاس ها اقدام نمایند.

مراحل پس از پذیرش بدون آزمون غیر انتفاعی بهمن

پس از ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی ترم بهمن که در واقع مرحله اولیه شما برای ثبت نام می‌باشد، شما می‌توانید انتخاب رشته نمایید. فرایند انتخاب رشته در دانشگاه غیر انتفاعی ترم بهمن، همانند انتخاب رشته بدون آزمون ترم مهر و همچنین رشته‌های با آزمون می‌باشد و در این رابطه هیچ تفاوتی وجود ندارد. اما در رابطه با نوع گزینش داوطلبان بر حسب کد رشته محل‌های انتخابی، تفاوت‌های وجود دارد.

پس از اینکه در زمان پذیرش بدون آزمون غیر انتفاعی بهمن پذیرفته شدید، می‌توانید به سایت دانشگاه مورد پذیرش خود مراجعه نمایید. داوطلبان توجه داشته باشند که ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی ترم بهمن  به صورت اینترنتی است و این نوع ثبت نام هیچ ربطی به دانشگاه پذیرفته شده شما نخواهد داشت. پس از اینکه به سایت دانشگاه مورد نظر خود مراجعه نمودید می‌توانید در رابطه با زمان ثبت نام حضوری و همچنین شروع کلاس‌ها اطلاعات لازم را کسب نمایید.

در صورتی که داوطلبان مایل و یا نیازمند به خدمات رفاهی همچون خوابگاه‌ باشند، می‌توانند این موضوع را از طریق قسمت مربوطه به امور رفاهی دانشگاه مورد پذیرش خود، پیگیری نمایند. با توجه بااینکه دانشگاه‌های مختلف سیستم رفاهی متفاوتی را در اختیار دانشجویان خود قرار می‌دهند، بنابراین این موضوع را می‌توانید از طریق دانشگاه خود پس از پذیرفته شدن در ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی ترم بهمن پیگیری نمایید.

 

کانال اطلاع رسانی ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی ترم بهمن
کانال اطلاع رسانی ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی ترم بهمن

سایت ایران تحصیل

ورود شما را به سایت ایران تحصیل خوش آمد می گوییم. اگر جزو افرادی هستید که به تازگی و برای اولین بار به سایت ایران تحصیل وارد شده اید، باید خدمتتان عرض نماییم که این سایت یکی از سایت هایی است که کلیه اخبار و اطلاعات کنکوری و همچنین اطلاعات مفید را برای داوطلبان در جهت موفقیت آنان ارائه می دهد.

سایت ایران تحصیل متعلق به تمامی داوطلبانی است که عزم جدی برای موفقیت دارند. ما در این مقاله در رابطه با ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی ترم بهمن  صحبت نمودیم. اما مباحث ما شامل کلیه دانشگاه ها می باشد و کلیه نیازمندی های کنکوری می باشد. و این مطلب یکی از مطالبی بود که سعی نمودیم در رابطه با زمان پذیرش بدون آزمون غیر انتفاعی بهمن صحبت نمودیم. داوطلبان می توانند سوالات خود را در رابطه با ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی ترم بهمن و اعتبار مدرک دانشگاه غیر انتفاعی را با تماس حاصل نمودن با مشاورین ایران تحصیل پاسخ مناسب رابیابند.

جهت اطلاع از ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی ترم بهمن و لیست رتبه بندی موسسات غیرانتفاعی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

بیشتر بدانید

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 98

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

ویرایش اطلاعات ثبت نام دانشگاه آزاد

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

اعتبار مدرک پردیس خودگردان

کارشناسی ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی

شرایط ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی

پذیرش کارشناسی بدون کنکور

 تفاوت دانشگاه غیرانتفاعی و آزاد 97 – 98

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.