ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

سامانه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1403 + رشته ها | sanjesh

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

دانشگاه علمی کاربردی یکی از برترین مراکز علمی آموزشی ایران است که بیش از هزار واحد آموزشی در سراسر کشور دارد که به دو صورت بدون کنکور در مقطع کاردانی و کارشناسی دانشجو می‌پذیرد. داوطلبان برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی لازم است لیست رشته‌های موجود در آن‌ها را از طریق سایت ثبت نام علمی کاربردی تهیه کنند و از شرایط ثبت نام و پذیرش ترم بهمن دانشگاه علمی کاربردی مطلع شوند. سپس در صورت تمایل جهت خرید کارت اعتباری ثبت نام، اطلاعات هویتی خود را درج کنند.

متقاضیان محترم جهت پذیرش در مقاطع کاردانی و کارشناسی واحدهای دانشگاهی علمی کاربردی سراسر کشور می‌توانند با ورود به سامانه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی به نشانی sanjesh.org، دفترچه آن را مطالعه نمایند و سپس از میان رشته‌های ارائه شده، دست به انتخاب رشته بزنند.

داوطلبان مقطع کاردانی و مقطع کارشناسی ناپیوسته برای پذیرش ورودی نیمسال دوم علمی کاربردی می‌توانند با مراجعه به سایت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی نام نویسی کنند. داوطلبان گرامی دقت داشته باشند که قبل از ثبت نام، اطلاعات خود را از طریق مطالعه دفترچه تکمیل کنند. در صورت وجود هرگونه مغایرت در اطلاعات وارده توسط داوطلب با اطلاعات حقیقی ثبت نام، از ادامه ثبت نام متقاضی جلوگیری به عمل خواهد آمد.

 

 

زمان ثبت نام علمی کاربردی 1403

زمان ثبت نام علمی کاربردی برای دوره‌های کاردانی و کارشناسی در ترم بهمن از ۱۶ تا ۲۰ بهمن ادامه خواهد یافت. تمام متقاضیان تحصیل در این دانشگاه می‌توانند پس از مطالعه دفترچه ثبت‌نام و شناخت رشته‌های موجود، در این بازه زمانی نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته خود اقدام کنند.

پذیرش ترم بهمن دانشگاه علمی کاربردی

پذیرش ترم بهمن دانشگاه علمی کاربردی، در مقاطع کاردانی و کارشناسی تا ۲۴ بهمن ماه تمدید‌شده‌است.

برای ثبت‌نام در دوره کارشناسی علمی کاربردی و یا در دوره کاردانی علمی کاربردی، می‌توانید بر روی لینک‌های مربوطه کلیک نمایید.

زمان ثبت نام علمی کاربردی
پذیرش ورودی نیمسال دوم علمی کاربردی برای مقطع کارشناسی
پذیرش ورودی نیمسال دوم علمی کاربردی برای مقطع کاردانی

زمان ثبت نام علمی کاربردی

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1403

دانشگاه علمی کاربردی در 2 مقطع کاردانی و کارشناسی دانشجو می‌پذیرد. داوطلبان برای ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی ناپیوسته در صورت برگزاری آزمون باید مدرک کاردانی یکی از دانشگاه‌های وزارت علوم و آموزشگاه‌های مورد تایید آن را ارائه دهند.

این داوطلبان تا پایان شهریور ماه مهلت دارند مدرک کاردانی خود را بگیرند و ثبت نام خود را تکمیل کنند. البته آن‌ها باید شرایط دیگری را نیز برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی داشته باشند که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم. شرایط لازم در زمان ثبت نام علمی کاربردی به شرح زیر است:

شرایط عمومی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
اعتقاد به دین اسلام از شرایط ثبت نام علمی کاربردی است.
نداشتن دشمنی با نظام جمهوری اسلامی
نداشتن اعتیاد به هر گونه مواد مخدر
داشتن وضعیت جسمانی متناسب با رشته انتخابی
نداشتن کارهای غیراخلاقی در دوران تحصیل و کار

 

شرایط اختصاصی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
داشتن مدرک دیپلم نظام جدید یا قدیم در کلیه رشته‌های نظری، فنی و حرفه‌ای و یا کاردانش
داوطلبان برای ثبت نام در  ورودی نیمسال اول ترم مهر، باید تا شهریور مدرک خود را بگیرند.
دانشجویانی که در مقطعی به غیر از رشته خود، قصد ادامه تحصیل دارند باید دروس جبرانی رشته مد نظر خود را بگذرانند.
دارا بودن کارت معافیت یا پایان خدمت برای آقایان از شرایط ثبت نام علمی کاربردی است.
پذیرش در این دانشگاه بر اساس معدل کل و سهمیه‌های شهدا، جانباز و ایثارگر انجام می‌گیرد.

نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی و کارشناسی 1403

کلیه داوطلبان ثبت نام رشته‌های بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی، می‌توانند به سایت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی یا همان سامانه هم آوا علمی کاربردی ثبت نام اینترنتی به آدرس edu.uast.ac.ir مراجعه نمایند و فرآیند نام نویسی خود را تکمیل کنند.

شایان ذکر است شرط حداقل معدل در ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تاثیرگذار خواهد بود. در ضمن منظور از شرط معدل در دانشگاه علمی کاربردی، تاثیر معدل کتبی دیپلم در پذیرش داوطلب در دانشگاه علمی کاربردی است. پذیرش علمی کاربردی ترم مهر و بهمن  فقط از طریق سایت سنجش و یا تماس با مرکز امکان پذیر خواهد بود.

امسال نیز فرایند اسم نویسی مانند روال سال‌های گذشته بصورت اینترنتی بوده، اما گاها سابقه ثبت نام حضوری در مواردی هم وجود داشته است. فرآیند ثبت نام به این شکل است که در طول زمان ثبت نام علمی کاربردی تعیین شده با خرید کارت اعتباری، فرم ثبت نام  را تکمیل نموده و انتخاب‌های خود را مشخص نمایید.

منظور از انتخاب، همان رشته‌ها و دانشگاه‌هایی است که داوطلبان علاقه‌مند به تحصیل در آن‌ها هستند. تعداد این انتخاب‌ها برای داوطلبان ورودی نیمسال دوم، بیست انتخاب خواهد بود. برای خیلی‌ها اولین بار است که درباره ثبت نام بدون کنکور می‌شنوند. این طرح به منظور از میان برداشتن کنکور سراسری از مسیر رسیدن به دانشگاه انجام شده است و تا از میان رفتن کامل کنکور سراسری ادامه می‌یابد.

پس نتیجه می‌گیریم که ثبت نام بدون کنکور به اندازه آزمون سراسری دارای اهمیت و حساسیت است. اگر در روند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی سهوا مرتکب اشتباهی شوید، ثبت نام شما لغو خواهد شد. پیشنهاد می‌شود قبل از هر چیز دفترچه و فرم ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را به دقت مطالعه کنید و در صورت وجود هرگونه ابهام یا نیاز به راهنمایی، با ایران تحصیل تماس حاصل کنید.

جهت اطلاع از زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

کال تو اکشن راهنمای تلفنی

 

سایت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1403

سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1403 در واقع همان سایت سازمان سنجش و آموزش کشور sanjesh.org می‌باشد. داوطلبان می توانند به این سامانه مراجعه نمایند. در این حالت وارد صفحه جامع علمی کاربردی شده و پس از پرداخت هزینه ثبت نام شان می توانند رشته خود را انتخاب کنند.

پس از طی این مرحله، پروسه ثبت نام شان تکمیل خواهد شد و برای این کار باید دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۳ را نیز از سایت سازمان دریافت نمایند. با مطالعه دفترچه داوطلبان می‌توانند کد رشته‌های بدون کنکور و صرفا مطابق سوابق تحصیلی دانشگاه علمی کاربردی برای مقطع و رشته مورد نظرشان استخراج نمایند.

پس افراد می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش، کد رشته‌های مورد نظر برای نام نویسی‌شان را تکمیل نمایند. در این صورت همه رشته‌ها را می‌توانند در دفترچه انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی را به همراه کدشان مشاهده کرده و سپس بر اساس آن انتخاب کنند. این سامانه در زمان انتخاب رشته تحصیلی و ثبت نام برای داوطلبان قابل دسترسی بوده و به راحتی می‌توانند نام نویسی شان را انجام دهند.

هزینه پذیرش ورودی نیمسال دوم علمی کاربردی

تمامی متقاضیان برای حضور در فرآیند ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۳، موظف به پرداخت هزینه مربوط به ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۳ هستند.

پس از دانلود و مطالعه دفترچه و بررسی رشته‌های موجود در دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۳، افراد باید در زمان ترم بهمن ۱۴۰۳ به پرداخت هزینه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ۱۴۰۳ اقدام کنند.

به طبق اطلاعیه منتشر‌شده‌ در سایت سازمان سنجش، هزینه پذیرش ترم بهمن دانشگاه علمی کاربردی به مبلغ ۱۴۳/۰۰ هزار تومان است و افراد می‌توانند این مبلغ را از قسمت خرید کارت اعتباری پرداخت نمایند.

راهنمای ورود به سامانه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1403

در این قسمت همراه ما باشید تا نحوه انجام عملیات تکمیل فرم ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی و راهنمای تصویری آن را ارائه دهیم. در ابتدا مراحل را به صورت کلی بررسی کرده و سپس جزئیات را شرح می‌دهیم. مراحل کلی نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به شرح زیر است:

ابتدا در زمان ثبت نام علمی کاربردی با مراجعه به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org وارد سامانه شوید. سپس با دانلود دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شرایط را با دقت مطالعه کنید. در مرحله بعد نیاز است مدارک ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را آماده کنید. با خرید کارت اعتباری و پرداخت هزینه ثبت نام، فرم ثبت نام  دانشگاه علمی کاربردی در سایت مربوطه برای شما نشان داده می‌شود. در مرحله آخر نیز برای تایید مراحل و دریافت رسید ثبت نام باید اقدامات لازم را انجام دهید.

✔️ برای شرح مراحل نیز ابتدا طبق تصویر زیر وارد سایت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سنجش شوید. سپس گزینه ” دانشگاه جامع علمی کاربردی ” از منوی سمت راست سایت سنجش انتخاب نمایید.

 

مراحل ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

✔️ حالا کارت اعتباری ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی را خریداری کنید.

خرید کارت اعتباری ثبت نام

✔️ بعد از آن که سریال کارت اعتباری خود را از سایت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی دریافت کردید با کلیک بر روی گزینه ورود به سیستم وارد سامانه شوید.

وارد به سامانه ثبت نام

✔️ در اینجا لازم است اطلاعات هویتی و تحصیلی خود را درج کنید.

✔️ بعد از آنکه اطلاعات شما ثبت و تایید شد، لازم است شماره پرونده 6 رقمی و کد پیگیری ثبت نام 16 رقمی خود را از سایت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی دریافت کنید تا مراحل پیگیری خود را به کمک این سامانه بعدا انجام دهید.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی 1403

برای اینکه داوطلبان بتوانند ثبت نام خود را در این دانشگاه تکمیل نمایند باید مدارک خود را در سامانه آپلود کنند یا به صورت حضوری مراجعه نمایند تا اطلاعات هویتی آن‌ها تائید شود. ما در ادامه مدارک مورد نیاز برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی علمی کاربردی را برای شما ذکر می‌‎کنیم.

مدارک مورد نیاز ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی علمی کاربردی

✔ ارائه کارت ملی و شناسنامه

✔ ارائه کارت معافیت یا پایان خدمت برای آقایان

✔ ارائه اصل آخرین مدرک تحصیلی دریافت شده (برای داوطلبان ثبت نام کاردانی مدرک دیپلم و برای داوطلبان ثبت نام کارشناسی مدرک کاردانی لازم است.)

✔ ۶ قطعه عکس 4*3

✔ کپی از صفحه اول دفترچه بیمه

✔ فرم تاییدیه معدل برای افرادی که تازه فارغ‌التحصیل شدند و هنوز گواهینامه پایان تحصیلات خود را نگرفتند.

✔ ارائه اصل گواهی اشتغال به کار با امضای مسئول مربوطه

✔ داوطلبانی که شاغل هستند باید آخرین فیش حقوقی یا قرارداد خود را ارائه نمایند.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی

بازیابی رمز عبور در سامانه دانشگاه علمی کاربردی

از سوالات مهم دانشجویان علمی کاربردی، بازیابی رمز عبور است. بسیاری از افراد در شرایط مختلف رمز عبور و نام کاربری خود را فراموش می‌کنند. بنابراین لازم است در اولین فرصت رمز عبور و یا نام کاربری خود را بازیابی کنند تا در ورود به سامانه دچار مشکل نشوند. مراحل بازیابی رمز عبور در سامانه دانشگاه علمی کاربردی به شرح زیر است:

✔ابتدا آدرس اینترنتی سایت سنجش را در مرورگر گوگل جستجو کنید.

 

سایت-سنجش

✔ سپس وارد بخش ورود به سیستم پاسخگویی شوید.

ورود به سیستم پاسخگویی

✔ اگر عضو سامانه سنجش کشور نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کرده و اطلاعات خود را وارد کنید.

عضویت-در-سامانه-ورود-به-سیستم

✔ در صورتی که از قبل ثبت نام کرده باشید، بر روی گزینه ورود به سیستم کلیک کنید.

عضویت-در-سامانه-ورود-به-سیستم

✔ در صفحه باز شده برای بازیابی رمز عبور و نام کاربری از بین امکانات مختلف سامانه، درخواست جدید را انتخاب کرده و رمز عبور و نام کاربری خود را بازیابی کنید.

ثبت-درخواست-بازیابی-رمز-عبور-در-سامانه-ثبت-نام-دانشگاه-علمی-کاربردی

نحوه ویرایش اطلاعات در سامانه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1403

داوطلبان می توانند پس از ثبت نام در صورت نادرست بودن اطلاعات ثبت شده خود، برای ویراش فرم ثبت نام خود اقدام کنند. در این شرایط می توانند مطابق با مراحل زیر عمل کنند:

 •  ابتدا باید به سامانه سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کرده و بر روی بخش “جامع علمی کاربردی” ضربه بزنید.

 

گام اول ویراش اطلاعات در سامانه ثبت نام علمی کاربردی

 • پس از ورود به مرحله بعد، باید گزینه “ثبت نام پذیرش دوره مهندسی و کارشناسی حرفه ای دانشگاه علمی کاربردی” را انتخاب کنید.

 

گام دوم ویراش اطلاعات در سامانه ثبت نام علمی کاربردی

 • با ورود به صفحه ذیل باید بخش “ویرایش اطلاعات” را انتخاب کنید.

گام سوم ویراش اطلاعات در سامانه ثبت نام علمی کاربردی

 •  با وارد کردن اطلاعاتی ندرخواستی و انتخاب بخش ورود به سیستم اطلاعات نادرست ثبت نامی خود را ویرایش کنید.

 

گام چهارم ویراش اطلاعات در سامانه ثبت نام علمی کاربردی

نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1403

داوطلبان برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نیمسال اول در تمامی رشته‌های موجود باید به دفترچه ثبت نام آن مراجعه و سپس رشته‌های مد نظر خود را انتخاب کنند. ضمنا با توجه به عدم امکان ویرایش لازم است داوطلبان محترم دقت لازم را در انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی داشته باشند و موارد را به دقت وارد نمایند. به منظور تسهیل در امور ثبت نام اینترنتی علمی کاربردی، داوطلبان می‌توانند کلیه امور ثبت نامی خود را از طریق تماس با مرکز مشاوره ایران تحصیل انجام دهند.

شایان ذکر است کلیه داوطلبان می‌بایست شرایط مندرج در دفترچه را دارا باشند تا ثبت نام خود را انجام دهند. بدیهی است در صورتی که داوطلبی شرایط ثبت نام را  نداشته باشد ثبت نام او باطل خواهد شد و دانشگاه علمی کاربردی هیچ مسئولیتی در قبال آن‌ها ندارد. جهت اطلاع از رشته‌های دانشگاه علمی کاربردی در شهر خود می‌‌توانید به سایت دانشگاه علمی کاربردی edu.uast.ac.ir مراجعه کنید.

جزئیات دفترچه ثبت نام اینترنتی علمی کاربردی 1403

در دانشگاه جامع علمی کاربردی تنوع رشته‌ها بسیار است و داوطلبان ثبت نام رشته‌های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی می‌‌توانند در مجموعه زبان‌های خارجی، انگلیسی، فرانسوی و در گروه هنر، هنرهای تجسمی، طراحی و دوخت لباس، صنایع دستی، سینما و رشته موسیقی را انتخاب کنند. همچنین گروه صنعت جامع علمی کاربردی نیز دارای رشته‌های پرطرفداری است که شامل تمام رشته‌های فنی و مهندسی مهم نیز می‌شود، ثبت نام ورودی نیمسال دوم نیز شامل این رشته‌ها خواهد بود.

 

جزئیات دفترچه ثبت نام اینترنتی علمی کاربردی 

در ثبت نام امسال برای لیست رشته‌ها در گروه صنعت می‌‌توانید کلیه رشته‌های مهندسی اعم از مهندسی برق، مهندسی عمران، مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی، مهندسی مواد (متالوژی)، مهندسی کامپیوتر و مهندسی IT را نیز پیدا کنید.

شما جهت دانلود دفترچه راهنما ثبت نام علمی کاربردی برای هر کدام از مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی به همراه کد رشته محل های آن‌ها می‌توانید به مقاله تمدید مهلت نام نویسی دانشگاه علمی کاربردی مراجعه کنید.

رشته های بدون کنکور علمی کاربردی 1403

همان‌گونه که اشاره شد ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در مقاطع مختلف در دو نوبت مهر و بهمن ماه انجام می‌شود. داوطلبان گرامی باید علاوه بر اطلاع از ضوابط دانشگاه، از لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی نیز مطلع باشند. همه اطلاعات مربوط به رشته‌های قابل پذیرش در دفترچه راهنمای ثبت نام ارائه شده است. در ادامه نیز به تعدادی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور در مقاطع کاردانی و کارشناسی اشاره خواهیم کرد.

لیست رشته‌های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مقطع کاردانی 1403
کاردانی فنی ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT) کاردانی فنی اویونیک هواپیما کاردانی فنی برق _ الکتریک نیروگاه کاردانی فنی برق _ انتقال
کاردانی فنی برق _ برق صنعتی کاردانی فنی برق – برق ماشین آلات سنگین کاردانی فنی برق – برق مترو کاردانی فنی برق – تاسیسات الکتریکی ساختمان
کاردانی فنی برق – تعمیر و نگهداری ماشین های الکتریکی کاردانی فنی برق – توزیع کاردانی فنی ربات کاردانی فنی رسانه – ارتباطات فنی
کاردانی فنی کنترل کاردانی فنی مخابرات – ارتباطات داده ها کاردانی فنی مخابرات – کابل و فیبرنوری کاردانی فنی الکترونیک صنعتی
کاردانی فنی سیستم های ارتباط و ناوبری هوایی بالگرد کاردانی فنی انرژی های تجدیدپذیر کاردانی فنی اتوماسیون صنعتی کاردانی فنی بازرسی جوش
کاردانی فنی جوشکاری کاردانی فنی طلا و جواهر – ریخته گری کاردانی فنی طلا و جواهر – زنجیرسازی فلزات قیمتی کاردانی فنی طلا و جواهر – ورقکاری
اردانی فنی متالورژی – آزمون فلزات کاردانی فنی متالورژی – تولید آلومینیوم  کاردانی فنی متالورژی – ریخته گری کاردانی فنی متالورژی – نورد فولاد
کاردانی فنی آسانسور و پله برقی کاردانی فنی ابزار دقیق کاردانی فنی تعمیر و نگهداری هواپیما کاردانی فنی صنایع چاپ – ماشین آلات
کاردانی فنی کنترل کیفیت خودرو کاردانی فنی کنترل کیفیت قطعات مکانیکی کاردانی فنی گازرسانی کاردانی فنی لوازم خانگی
کاردانی فنی مکانیک – تاسیسات مکانیکی ساختمان  کاردانی فنی مکانیک – تعمیرات ماشین آلات صنعتی کاردانی فنی مکانیک – ساخت و تولید قالب های پلاستیک کاردانی فنی مکانیک – ساخت و تولید قالب های فلزی
 کاردانی فنی مکانیک – ساخت و تولید قالب های فورج کاردانی فنی مکانیک – ماشین افزار کاردانی فنی مکانیک – مکانیک تاسیسات صنعتی کاردانی فنی مکانیک – مکانیک ماشین های راهسازی
 کاردانی فنی مکانیک – نیروگاه حرارتی کاردانی فنی مکانیک خودرو  کاردانی فنی نقشه کشی صنعتی کاردانی فنی مکانیک – مکانیک خودروهای زرهی
کاردانی فنی مکانیک مترو کاردانی فنی مکانیک – پمپ و کمپرسور  کاردانی فنی مکانیک – تجهیزات ثابت فرآیندی کاردانی فنی روانکاری ماشین آلات
کاردانی فنی نگهداری و تعمیر بالگرد کاردانی فنی نصب و نگهداری جرثقیل کاردانی فنی مکانیک – تولید گیربکس کاردانی فنی مکانیک – تعمیر و نگهداری گیربکس
کاردانی فنی تعمیر و بهره برداری دستگاه های آب شیرین کن کاردانی فنی بازیسازی رایانه ای کاردانی فنی فناوری اطلاعات – اینترنت و شبکه های گسترده کاردانی فنی فناوری اطلاعات – اینترنت و شبکه های گسترده
کاردانی فنی فناوری اطلاعات – خدمات الکترونیکی شهر کاردانی فنی فناوری اطلاعات – رسانه کاردانی فنی کامپیوتر – سیستم های کامپیوتری کاردانی فنی نرم افزار – برنامه سازی کامپیوتری
کاردانی فنی نرم افزار – برنامه سازی کامپیوتری کاردانی فنی توسعه دهنده وب – (Back End) کاردانی فنی توسعه دهنده وب – (Front End) کاردانی فنی کسب و کارهای دیجیتالی
کاردانی فنی تعمیر موبایل کاردانی فنی اینترنت اشیا کاردانی فنی برنامه سازی بازی کاردانی فنی برنامه سازی موبایل
کاردانی فنی بصری سازی داده کاردانی فنی پایگاه داده کاردانی فنی پشتیبانی سیستم های رایانه ای کاردانی فنی پشتیبانی وب و شبکه های اجتماعی
کاردانی فنی تجهیزات شبکه کاردانی فنی تست سامانه های نرم افزاری کاردانی فنی تست نفوذ شبکه های رایانه ای کاردانی فنی تولید محتوای دیجیتالی
کاردانی فنی تولید واقعیت مجازی کاردانی فنی داده کاوی – کاردانی فنی رایانش ابری کاردانی فنی شبکه های رایانه ای
کاردانی فنی تعمیر کامپیوتر و لپتاپ اردانی فنی مرکز عملیات امنیت شبکه های رایانه ای کاردانی فنی بهره برداری راه آهن کاردانی فنی شهرسازی
کاردانی فنی عمران – امور پیمان ها کاردانی فنی عمران – ترافیک شهری کاردانی فنی عمران – تونل سازی کاردانی فنی عمران – حمل و نقل شهری
کاردانی فنی عمران – خط و ابنیه مترو کاردانی فنی عمران – راهسازی کاردانی فنی عمران – سازه های آبی کاردانی فنی عمران – سازه های پیش ساخته
کاردانی فنی عمران – سازه های مترو کاردانی فنی عمران – شبکه و تصفیه خانه آب کاردانی فنی عمران – شبکه و تصفیه خانه فاضلاب کاردانی فنی عمران – نقشه برداری مسیر
کاردانی فنی عمران – نگهداری و مرمت ساختمان کاردانی فنی معماری – معماری شهری کاردانی فنی عمران – بتن کاردانی فنی نقشه برداری کارگاهی
کاردانی فنی ممیزی انرژی – ساختمان کاردانی فنی ممیزی انرژی – صنعت کاردانی فنی صنایع سرامیک – خط تولید – کاردانی فنی صنایع سرامیک – آزمایشگاه
کاردانی فنی معدن – استخراج کاردانی فنی معدن – اکتشاف کاردانی فنی معدن – حفاری کاردانی فنی معدن – فرآوری سنگ های تزئینی
کاردانی فنی معدن – فرآوری مواد معدنی  کاردانی فنی مواد – تولید سیمان کاردانی فنی ایمنی زمینی فرودگاهی  کاردانی فنی ایمنی کار و حفاظت فنی
کاردانی فنی ایمنی مترو کاردانی فنی ایمنی پرواز و زمینی بالگرد کاردانی فنی ایمنی، بهداشت و محیط زیست در معادن کاردانی فنی تجهیزات پزشکی اتاق عمل
کاردانی فنی تجهیزات پزشکی – تجهیزات آزمایشگاه تشخیص پزشکی کاردانی فنی تجهیزات پزشکی – تجهیزات کنترل عفونی و استریلیزاسیون کاردانی فنی صنایع دارویی – کنترل کیفیت کاردانی فنی صنایع دارویی – تولید دارو
کاردانی فنی تجهیزات تصویربرداری پزشکی – رادیوگرافی کاردانی فنی تجهیزات دندانپزشکی کاردانی فنی هوانوردی – خلبانی PPL کاردانی فنی دیسپچری پرواز
کاردانی فنی لجستیک و تامین قطعات خودرو کاردانی فنی پلیمر – قطعات پلاستیک، لاستیک و تزئینی خودرو کاردانی فنی شیمی آزمایشگاهی – شوینده ها، آرایشی و بهداشتی کاردانی فنی شیمی آزمایشگاهی – صنعتی
کاردانی فنی صنایع پلاستیک کاردانی فنی صنایع شیمیایی – پالایش گاز کاردانی فنی صنایع شیمیایی – رنگ خودرو کاردانی فنی صنایع شیمیایی – رنگ سازی
کاردانی فنی صنایع لاستیک کاردانی فنی نفت – عملیات تولید و فرآورش کاردانی فنی تصفیه آب و پساب صنایع غذایی کاردانی فنی گاز طبیعی فشرده (CNG)
کاردانی فنی صنایع شیمیایی – خط تولید کلر آلکالی کاردانی فنی شیمی آزمایشگاهی – غذایی کاردانی فنی صنایع غذایی – آرد کاردانی فنی صنایع غذایی – روغن خوراکی
کاردانی فنی صنایع غذایی – شیرینی سازی کاردانی فنی صنایع غذایی – قند کاردانی فنی صنایع غذایی – نان کاردانی فنی صنایع غذایی – ذخیره سازی محصولات کشاورزی
کاردانی فنی کنترل کیفیت مواد غذایی کاردانی فنی تولید کفش کاردانی فنی صنایع چوب – تولید مبلمان – کاردانی فنی صنایع نساجی – ریسندگی
کاردانی فنی صنایع خمیر و کاغذ کاردانی فنی صنایع مبلمان صفحه ای – کاردانی فنی صنایع نساجی – بافندگی تاری – پودی – کاردانی فنی صنایع نساجی – رنگرزی و تکمیل پارچه
کاردانی فنی صنایع دخانی اردانی فنی ساخت عدسی و قطعات اپتیکی کاردانی فنی ساخت فریم عینک و محافظ های چشمی کاردانی فنی راهبری لکوموتیو
کاردانی فنی راهبری قطار شهری کاردانی فنی منابع طبیعی – احیا مناطق بیابانی – کاردانی فنی منابع طبیعی – جنگلداری کاردانی فنی منابع طبیعی – حفاظت و حمایت منابع طبیعی
کاردانی فنی منابع طبیعی – مرتعداری کاردانی فنی امور زراعی – تولید دانه های روغنی کاردانی فنی امور زراعی – تولید گندم و جو کاردانی فنی امور زراعی – تولید نیشکر
کاردانی فنی امور زراعی – تولیدات زراعی کاردانی فنی باغبانی – تولید قارچ های خوراکی  کاردانی فنی باغبانی – تولید و پرورش نهال کاردانی فنی باغبانی – تولید و فرآوری پسته
کاردانی فنی باغبانی – تولید و فرآوری خرما کاردانی فنی باغبانی – تولید و فرآوری زعفران کاردانی فنی باغبانی – تولیدات باغی کاردانی فنی باغبانی – تولیدات گلخانه ای
کاردانی فنی باغبانی – گل و گیاهان زینتی کاردانی فنی باغبانی – گیاهان دارویی و معطر – کاردانی فنی گیاه پزشکی کاردانی حرفه ای بهداشت یاری دامپزشکی
کاردانی حرفه ای علوم آزمایشگاهی دامپزشکی  کاردانی فنی دامپروری – پرورش اسب کاردانی فنی دامپروری – پرورش زنبور عسل کاردانی فنی دامپروری – پرورش صنعتی طیور
کاردانی فنی دامپروری – پرورش صنعتی گاو کاردانی حرفه ای بهداشت آبزیان کاردانی فنی شیلات – تکثیر و پرورش ماهیان سردآبی کاردانی فنی شیلات – تکثیر و پرورش ماهیان گرمآبی
کاردانی فنی شیلات – تکثیر و پرورش میگو کاردانی فنی شیلات – تکثیر و پرورش آبزیان زینتی کاردانی فنی شیلات – فرآوری محصولات شیلاتی  کاردانی حرفه ای ترویج کشاورزی – توسعه روستایی
کاردانی فنی آب و خاک – انتقال و توزیع آب کشاورزی کاردانی فنی آب و خاک – عمران اراضی کشاورزی کاردانی حرفه ای بهداشت محصولات دامی کاردانی فنی صنایع غذایی – شیر و فرآورده های لبنی
کاردانی فنی صنایع غذایی – گوشت و فرآورده های گوشتی کاردانی فنی مکانیزاسیون کشاورزی کاردانی حرفه ای امور تعاون کاردانی حرفه ای امور حج و زیارت
کاردانی حرفه ای امور دهیاری و شوراها کاردانی حرفه ای خدمات پس از فروش خودرو کاردانی حرفه ای خدمات مشترکین صنعت آب و برق کاردانی حرفه ای مدیریت – امور اداری
کاردانی حرفه ای مدیریت – امور تشریفات کاردانی حرفه ای مدیریت – بهره وری واحدهای صنفی کاردانی حرفه ای مدیریت – سرپرستی تشکل های صنفی کاردانی حرفه ای مدیریت – سرپرستی مجتمع های تجاری
کاردانی حرفه ای میهمانداری هواپیما کاردانی حرفه ای تاکسیرانی کاردانی حرفه ای امور دفتری کاردانی حرفه ای سرپرستی کارگاههای مبلمان
کاردانی حرفه ای اتوبوسرانی درون شهری کاردانی حرفه ای حقوق – حقوق ثبتی کاردانی حرفه ای دستیاری حقوقی دستگاه های اجرایی کاردانی حرفه ای دستیاری حقوقی امور قضایی
کاردانی حرفه ای دستیاری مشاغل حقوقی کاردانی حرفه ای حقوق حمل و نقل کاردانی حرفه ای حقوق خدمات مالی کاردانی حرفه ای حقوق کارگزاری خدمات عمومی
– کاردانی حرفه ای اصلاح و تربیت کاردانی حرفه ای کودک یاری کاردانی حرفه ای مددکاری اجتماعی – اورژانس اجتماعی کاردانی حرفه ای مددکاری اجتماعی – مددکاری خانواده
کاردانی حرفه ای مددکاری اجتماعی – مددکاری کودک کاردانی حرفه ای مددکاری اجتماعی – مراقبت سالمندان  کاردانی حرفه ای مشارکتهای مردمی کاردانی حرفه ای تسهیل گری توانبخشی مبتنی بر جامعه
کاردانی حرفه ای خدمات هتلداری بیمارستان کاردانی حرفه ای تربیت مربی آموزش های شهروندی  کاردانی حرفهای تربیت مربی پیش دبستانی کاردانی حرفه ای تربیت مربی خانه کودک و نوجوان
کاردانی حرفه ای تربیت مربی کودکان با نیازهای ویژه کاردانی حرفه ای تربیت مربی کودکان کم توان ذهنی کاردانی حرفه ای تربیت مربی مهدکودک کاردانی حرفه ای تربیت مروج سیاسی
کاردانی حرفه ای تکنولوژی آموزشی کاردانی حرفه ای اطفای حریق شهری کاردانی حرفه ای امداد سوانح کاردانی حرفه ای امداد و نجات شهری
کاردانی حرفه ای ایمنی و حفاظت تصرفات ساختمانی کاردانی حرفه ای توانمندسازی آسیب دیدگان در حوادث کاردانی حرفه ای مدیریت – خدمات بندری کاردانی حرفه ای مدیریت – خدمات بندری
کاردانی حرفه ای مدیریت – سرپرستی توزیع کالا و خدمات کاردانی حرفه ای مدیریت – لجستیک و زنجیره تامین کاردانی حرفه ای آمادگی دفاعی سازمان های مردم نهاد کاردانی حرفه ای امور ایمنی و حفاظت سازمانی
کاردانی حرفه ای تامین فیزیکی اطلاعات کاردانی حرفه ای جمع آوری اطلاعات نظامی کاردانی حرفه ای امور حفاظت اطلاعات سازمانی کاردانی حرفه ای عملیات ویژه انتظامی
کاردانی حرفه ای جمع آوری اطلاعات سیگنالی کاردانی حرفه ای انتظامات و حراست فیزیکی کاردانی حرفه ای پیشگیری انتظامی کاردانی حرفه ای عملیات مرزبانی (زمینی)
کاردانی حرفه ای کشف و پیجویی سرقت کاردانی حرفه ای کنترل ترافیک کاردانی حرفه ای امور بانکی کاردانی حرفه ای امور بورس
کاردانی حرفه ای امور بیمه کاردانی حرفه ای بازاریابی کاردانی حرفه ای بازرگانی – امور گمرکی کاردانی حرفه ای بازرگانی – امور نمایشگاهی
کاردانی حرفه ای بازرگانی – انبارداری کاردانی حرفه ای بازرگانی – خدمات مشاوره املاک  کاردانی حرفهای خدمات مشاوره معاملات خودرو کاردانی حرفه ای مدیریت کسب و کار
کاردانی حرفه ای تکنیک های فروش کاردانی حرفه ای حسابرسی کاردانی حرفه ای حسابداری امور مالی کاردانی حرفه ای حسابداری بهای تمام شده
کاردانی حرفه ای امور فروشگاه کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه تیراندازی کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه آمادگی جسمانی کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه بسکتبال
کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه بوکس کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه پرورش اندام کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه تکواندو – کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه جودو
 کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه دو و میدانی کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه دوچرخه سواری کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه ژیمناستیک کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه سنگ نوردی و صعودهای ورزشی
کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه سوارکاری کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه شطرنج کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه شنا کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه غواصی
کاردانی حرفهای تربیت بدنی – مربیگری پایه فوتبال کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه فوتسال کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه کشتی – کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه هندبال
کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه واترپلو کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه والیبال کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه ورزش پهلوانی و زورخانه ای کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه ورزش رزم ملی ایران
کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه وزنهبرداری کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه کاراته کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه کوهپیمایی و کوهنوردی کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری ورزش معلولین
کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری ورزش سالمندان کاردانی حرفه ای خبرنگاری ورزشی کاردانی حرفه ای مدیریت کسب و کار ورزشی کاردانی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری پایه کانگ فوتوآ- 21
کاردانی حرفه ای مربیگری پایه دفاع شخصی – کاردانی حرفه ای مربیگری پایه ووشو کاردانی حرفه ای مربیگری پایه بدمینتون کاردانی حرفه ای مربیگری پایه تنیس
کاردانی حرفه ای مربیگری پایه تنیس روی میز کاردانی حرفه ای مربیگری پایه یوگا کاردانی حرفه ای مربیگری پایه ورزشهای رزمی کاردانی حرفه ای مربیگری پایه نجات غریق
کاردانی حرفه ای مربیگری پایه ورزش های سه گانه کاردانی حرفه ای آرایش زنانه کاردانی حرفه ای پیرایش زنانه کاردانی حرفه ای پیرایش مردانه
کاردانی حرفه ای امور فرهنگی کاردانی حرفه ای امور فرهنگی کاردانی حرفه ای امور فرهنگی – امور موزه کاردانی حرفه ای امور کتابداری و اطلاع رسانی
کاردانی حرفه ای تبلیغات کاردانی حرفه ای خبرنگاری کاردانی حرفه ای روابط عمومی کاردانی حرفه ای تربیت مربی امور فرهنگی کودک و نوجوان
کاردانی حرفه ای تربیت مربی قرآن کریم کاردانی حرفه ای مدیحه و مرثیه سرایی کاردانی حرفه ای مروج اندیشه و تربیت اسلامی کاردانی حرفه ای مترجمی زبان انگلیسی – آثار دیداری و شنیداری
کاردانی حرفه ای مترجمی زبان انگلیسی – آثار مکتوب و متون رسمی کاردانی حرفه ای مترجمی زبان فرانسوی – آثار دیداری و شنیداری  کاردانی حرفه ای مترجمی زبان چینی – آثار مکتوب و متون رسمی کاردانی حرفه ای چاپ – چاپ پوشاک
کاردانی حرفه ای چاپ – طراحی چاپ کاردانی حرفه ای چاپ و نشر کاردانی حرفه ای صنایع دستی – سفال و کاشی سنتی کاردانی حرفه کاردانی حرفه ای صنایع دستی – مصنوعات چوبیای صنایع دستی – فرش دستباف
کاردانی حرفه ای صنایع دستی – مصنوعات چوبی کاردانی حرفه ای طلا و جواهر – تراش سنگ های قیمتی کاردانی حرفه ای طلا و جواهر – ساخت زیورآلات با دست کاردانی حرفه ای طلا و جواهر – گوهرنشانی
 کاردانی حرفه ای زیلوبافی کاردانی حرفه ای عکاسی خبری کاردانی حرفه ای معماری – معماری داخلی کاردانی حرفه ای خوشنویسی
کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – عکاسی کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – نقاشی کاردانی حرف های هنرهای تجسمی – نقاشی ایرانی کاردانی حرف های طراحی گرافیک
کاردانی حرف های دوخت و تکنولوژی لباس کاردانی حرف های طراحی لباس کاردانی حرف های آشپزی کاردانی حرف های قنادی
کاردانی حرف های گردشگری کاردانی حرف های هتلداری کاردانی حرفه ای انیمیشن کاردانی حرفه ای بازیگری
کاردانی حرفه ای سینما – تدوین فیلم کاردانی حرفه ای سینما – تصویربرداری کاردانی حرفه ای سینما – تهیه و تولید فیلم کاردانی حرفه ای سینما – فیلم سازی
کاردانی حرفه ای سینما – فیلم نامه نویسی کاردانی حرفه ای کارگردانی هنری بازی های رایانه ای کاردانی حرف های کمک کارگردانی کاردانی حرفه ای گریم
کاردانی حرفه ای هنرهای نمایشی – دستیاری کارگردان کاردانی حرفه ای تربیت مربی نمایش کودک کاردانی حرفه ای موسیقی – آواز ایرانی کاردانی حرفه ای موسیقی – نوازندگی ساز ایرانی
کاردانی حرفه ای موسیقی – نوازندگی ساز ایرانی کاردانی حرفه ای نوازندگی ساز کلاسیک کاردانی حرفه ای موسیقی نواحی ایران کاردانی حرفه ای موسیقی – نوازندگی ساز زهی
کاردانی حرفه ای موسیقی – نوازندگی ساز بادی کاردانی حرفه ای موسیقی – نوازندگی پیانو کاردانی حرفه ای موسیقی – نوازندگی ساز کوبهای کاردانی حرفه ای موسیقی – آواز تلفیقی

 

بنر کال تو اکشن

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی 1403
مهندسی فناوری ارتباطات و اطلاعات ICT – بهره برداری از سیستمهای مخابراتی مهندسی فناوری ارتباطات و اطلاعات ICT – مخابرات سیار – مهندسی فناوری ارتباطات و اطلاعات ICT – مخابرات نوری مهندسی فناوری الکترونیک صنعتی
مهندسی فناوری اویونیک هواپیما مهندسی فناوری برق مترو مهندسی فناوری شبکه های انتقال برق مهندسی فناوری شبکه های توزیع برق
مهندسی فناوری کنترل – ابزار دقیق  مهندسی فناوری کنترل – فرآیند مهندسی فناوری مکاترونیک صنعتی مهندسی فناوری انرژی های تجدیدپذیر
مهندسی فناوری شبکه های هوشمند برق مهندسی فناوری برق صنعتی مهندسی فناوری بازرسی جوش مهندسی فناوری جوش
مهندسی فناوری فرآوری مواد معدنی فلزی مهندسی فناوری متالورژی – ذوب فلزات مهندسی فناوری تولید صنعتی زیورآلات مهندسی فناوری معدن – استخراج معادن زیرزمینی
مهندسی فناوری بهره برداری کارخانجات سیمان مهندسی فناوری سرامیک – کاشی و چینی مهندسی فناوری آتشکاری مهندسی فناوری بهره برداری نیروگاه
مهندسی فناوری ساخت و تولید – قالب سازی مهندسی فناوری طراحی و نقشه کشی صنعتی مهندسی فناوری ماشین های کنترل عددی (CNC) مهندسی فناوری مکانیک – ماشین آلات راهسازی و راهداری
مهندسی فناوری مکانیک خودرو مهندسی فناوری مکانیک خودرو مهندسی فناوری مکانیک هواپیما مهندسی فناوری مکانیک – تاسیسات حرارتی و برودتی
– مهندسی فناوری مکانیک – ماشین افزار مهندسی فناوری عیب یابی و بازسازی پهپاد مهندسی فناوری آسانسور و پله برقی مهندسی فناوری مکانیک – طراحی و ساخت گیربکس
مهندسی فناوری اطلاعات – آنالیز ورزشی مهندسی فناوری اطلاعات – امنیت اطلاعات مهندسی فناوری اطلاعات – تجارت الکترونیک مهندسی فناوری اطلاعات – خدمات رایانه ای در شهرداری
مهندسی فناوری اطلاعات – فناوری اطلاعات مهندسی فناوری معماری و مدیریت امنیت اطلاعات مهندسی فناوری اینترنت اشیا مهندسی فناوری رایانش ابری
مهندسی فناوری شبکه های رایانه ای مهندسی فناوری مراکز داده و مجازی سازی مهندسی فناوری امنیت اینترنت اشیا مهندسی فناوری ارزیابی امنیتی فناوری اطلاعات و ارتباطات
مهندسی فناوری امنیت رایانش ابری مهندسی فناوری امنیت و دفاع سایبری مهندسی فناوری برنامه سازی وب مهندسی فناوری تضمین کیفیت نرم افزار
مهندسی فناوری تولید و توسعه سخت افزار مهندسی فناوری تولید و مدیریت محتوای دیجیتالی مهندسی فناوری سامانه های نرم افزاری مهندسی فناوری طراحی و مدیریت پایگاه داده
مهندسی فناوری طراحی وب مهندسی فناوری علوم داده مهندسی فناوری کسب و کار دیجیتالی مهندسی فناوری مدیریت و پشتیبانی فناوری اطلاعات
مهندسی فناوری محیط زیست – بازیافت پسماند مهندسی فناوری محیط زیست – کنترل آلاینده ها مهندسی فناوری معماری – طراحی فضاها و اماکن ورزشی مهندسی فناوری بهره برداری راه آهن
مهندسی فناوری عمران – آب و فاضلاب مهندسی فناوری عمران – حمل و نقل شهری مهندسی فناوری عمران – راه سازی مهندسی فناوری عمران – ساختمان سازی
مهندسی فناوری عمران – نقشه برداری مهندسی فناوری معماری – طراحی و نوسازی بافت های فرسوده مهندسی فناوری شهرسازی – مهندسی فناوری صنایع غذایی – صنعت آرد
مهندسی فناوری صنایع غذایی – صنعت روغن خوراکی مهندسی فناوری صنایع غذایی – صنعت شیرینی و شکلات مهندسی فناوری صنایع غذایی – صنعت قند مهندسی فناوری صنایع غذایی – صنعت قند مهندسی فناوری صنایع غذایی – تضمین کیفیت
مهندسی فناوری پلیمر – رنگ سازی مهندسی فناوری صنایع شیمیایی مهندسی فناوری صنایع لاستیک مهندسی فناوری صنایع شیمیایی – تولید کلر آلکالی
 مهندسی فناوری لجستیک و زنجیره تامین خودرو مهندسی فناوری تجهیزات آزمایشگاه تشخیص پزشکی مهندسی فناوری تجهیزات پزشکی – اتاق عمل مهندسی فناوری هوانوردی – خلبانی (IR&CPL)
مهندسی فناوری ایمنی، سلامت و محیط زیست (HSE) مهندسی فناوری حریق مهندسی فناوری جنگلداری تلفیقی مهندسی فناوری منابع طبیعی – جنگل کاری و پارک های جنگلی
مهندسی فناوری باغبانی – تولیدات گلخانه ای مهندسی فناوری باغبانی – گل و گیاهان زینتی مهندسی فناوری باغبانی – گیاهان دارویی و معطر مهندسی فناوری زراعت – تولید ذرت
مهندسی فناوری گیاه پزشکی – مدیریت تلفیقی آفات مهندسی فناوری دامپروری – پرورش اسب مهندسی فناوری دامپروری – پرورش صنعتی طیور مهندسی فناوری دامپروری – پرورش صنعتی گاو
مهندسی فناوری دامپروری – پرورش زنبور عسل و فراوری محصولات آن  مهندسی فناوری آبیاری – شبکه های آبیاری و زهکشی کارشناسی حرفه ای بهداشت مواد غذایی با منشا دامی مهندسی فناوری زیستی مواد غذایی
مهندسی فناوری صنایع بسته بندی – محصولات کشاورزی مهندسی فناوری صنایع غذایی – شیر و فرآورده های لبنی مهندسی فناوری صنایع غذایی – گوشت و فرآورده های گوشتی  مهندسی فناوری شیلات – تکثیر و پرورش آبزیان
کارشناسی حرفه ای آسیب شناسی اجتماعی – پیشگیری از اعتیاد کارشناسی حرفه ای اصلاح و تربیت کارشناسی حرفه ای مددکاری اجتماعی – کودک کارشناسی حرفه ای مددکاری اجتماعی – مراکز اورژانس اجتماعی
کارشناسی حرفه ای مددکاری اجتماعی – خانواده کارشناسی حرفه ای مدیریت سلامت – خانواده و مراقبت سالمندان  کارشناسی حرفه ای مدیریت آموزش های شهروندی کارشناسی حرفه ای توانبخشی افراد کم توان ذهنی
کارشناسی حرفه ای مدیریت رفاه اجتماعی کارشناسی حرفه ای مددکاری روانی – اجتماعی در بحران (سوانح طبیعی) کارشناسی حرفه ای دیپلماسی بشردوستانه کارشناسی حرفه ای مدیریت بورس
کارشناسی حرفه ای مدیریت بیمه – بیمه اشخاص کارشناسی حرفه ای مدیریت بیمه – بیمه اموال کارشناسی حرفه ای مدیریت شعب بانک کارشناسی حرفه ای مدیریت تجاری سازی
کارشناسی حرفه ای امور گمرکی کارشناسی حرفه ای مدیریت کسب و کار کارشناسی حرفه ای مدیریت بازاریابی بیمه کارشناسی حرفه ای مدیریت کسب و کار اینترنتی
کارشناسی حرفه ای طراحی و استقرار محیط های کسب و کار کارشناسی حرفه ای حسابداری بانکی کارشناسی حرفه ای حسابداری امور مالی کارشناسی حرفه ای حسابداری بهای تمام شده
کارشناسی حرفه ای حسابداری بخش عمومی کارشناسی حرفه ای حسابداری مالیاتی کارشناسی حرفه ای حسابرسی کارشناسی حرفه ای مدیریت فروشگاه های زنجیرهای
کارشناسی حرفه ای مدیریت تعاون کارشناسی حرفه ای مدیریت امور نمایشگاهی کارشناسی حرفه ای مشاوره املاک و مستغلات کارشناسی حرفه ای مدیریت دفتری
کارشناسی حرفه ای مدیریت امور اداری و منابع انسانی کارشناسی حرفه ای مددکاری قضایی کارشناسی حرفه ای خدمات حقوقی ارشاد و معاضدت قضایی کارشناسی حرفه ای حقوق ثبت اسناد و املاک
کارشناسی حرفه ای خدمات حقوقی امور قضایی کارشناسی حرفه ای خدمات حقوقی امور ورزشی کارشناسی حرفه ای حقوق اصناف کارشناسی حرفه ای حقوق بازار سرمایه
کارشناسی حرفه ای حقوق تجاری بین المللی کارشناسی حرفه ای حقوق داوری کارشناسی حرفه ای حقوق شرکت های تجاری کارشناسی حرفه ای حقوق گردشگری
کارشناسی حرفه ای حقوق بیمه کارشناسی حرفه ای حقوق ساختمان کارشناسی حرفه ای حقوق فناوری اطلاعات کارشناسی حرفه ای حقوق مالیاتی
کارشناسی حرفه ای حقوق معماری و شهرسازی کارشناسی حرفه ای تربیت مربی پیش دبستانی کارشناسی حرفه ای هدایتگری سیاسی کارشناسی حرفه ای کوچینگ شغلی
کارشناسی حرفه ای کوچینگ کسب و کار کارشناسی حرفه ای روانشناسی ورزشی کارشناسی حرفه ای مدیریت اماکن ورزشی کارشناسی حرفه ای مدیریت امور فرهنگی – ورزشی
کارشناسی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری تکواندو کارشناسی حرفه ای تربیت بدنی – مربیگری آمادگی جسمانی کارشناسی حرفه ای مربیگری شطرنج کارشناسی حرفه ای مربیگری فوتسال
کارشناسی حرفه ای مربیگری ژیمناستیک – کارشناسی حرفه ای مربیگری شنا کارشناسی حرفه ای مربیگری تیراندازی – کارشناسی حرفه ای مربیگری ورزش رزم ملی ایران
کارشناسی حرفه ای مربیگری بوکس کارشناسی حرفه ای مربیگری کوهپیمایی و کوهنوردی کارشناسی حرفه ای مربیگری سنگ نوردی و صعودهای ورزشی کارشناسی حرفه ای مربیگری ورزش پهلوانی و زورخانه ای
کارشناسی حرفه ای مربیگری جودو کارشناسی حرفه ای مربیگری کاراته کارشناسی حرفه ای مربیگری والیبال کارشناسی حرفه ای مربیگری بسکتبال
 کارشناسی حرفه ای مربیگری پرورش اندام کارشناسی حرفه ای مربیگری وزنه برداری کارشناسی حرفه ای مربیگری ورزش معلولان کارشناسی حرفه ای مربیگری فوتبال
کارشناسی حرفه ای مربیگری کشتی کارشناسی حرفه ای مربیگری سوارکاری کارشناسی حرفه ای مربیگری هندبال کارشناسی حرفه ای داوری ورزش های میدانی
کارشناسی حرفه ای داوری ورزش های توپ و تور کارشناسی حرفه ای داوری ورزش های راکتی کارشناسی حرفه ای داوری ورزش های رزمی کارشناسی حرفه ای داوری ورزش های آبی
کارشناسی حرفه ای داوری ورزش های تیراندازی کارشناسی حرفه ای داوری ورزش های قدرتی کارشناسی حرفه ای داوری ورزشی آمادگی جسمانی کارشناسی حرفه ای داوری ورزشی پیست و کوهستان
کارشناسی حرفه ای حفاظت و پیشگیری از حریق و حوادث کارشناسی حرفه ای مدیریت امداد سوانح طبیعی کارشناسی حرفه ای مدیریت امداد سوانح غیرطبیعی کارشناسی حرفه ای مدیریت عملیات امداد و نجات
کارشناسی حرفه ای مدیریت و فرماندهی عملیات در حریق و حوادث کارشناسی حرفه ای مدیریت بحران در اماکن کارشناسی حرفه ای آماد و پشتیبانی در سوانح کارشناسی حرفه ای پدافند غیرعامل
کارشناسی حرفه ای اطلاعات نظامی کارشناسی حرفه ای حفاظت اطلاعات سازمانی کارشناسی حرفه ای عملیات روانی کارشناسی حرفه ای مدیریت بحران در عملیات انتظامی
کارشناسی حرفه ای مدیریت آماد و کنترل اموال در نیروی انتظامی کارشناسی حرفه ای مدیریت ترابری در نیروی انتظامی – کارشناسی حرفه ای مدیریت لجستیک بنادر کارشناسی حرفه ای مدیریت لجستیک و زنجیره تامین – گرایش بازرگانی
کارشناسی حرفه ای مدیریت خدمات حمل و نقل بین المللی کارشناسی حرفه ای مدیریت تامین و فروش محصولات غذایی کارشناسی حرفه ای خدمات بازرگانی بین المللی کارشناسی حرفه ای تکنولوژی آموزش های فرهنگی و هنری
کارشناسی حرفه ای خبرنگاری – اجتماعی و فرهنگی کارشناسی حرفه ای خبرنگاری – ورزشی کارشناسی حرفه ای خبرنگاری – سیاسی و اقتصادی کارشناسی حرفه ای روابط عمومی – امور رسانه
کارشناسی حرفه ای روابط عمومی – الکترونیک کارشناسی حرفه ای روابط عمومی – رفتار اجتماعی و افکارسنجی کارشناسی حرفه ای علوم کتابداری و اطلاع رسانی کارشناسی حرفه ای مدیریت اسناد و مدارک
ارشناسی حرفه ای مدیریت امور فرهنگی – امور همایش ها و جشنواره ها – کارشناسی حرفه ای مدیریت امور فرهنگی – برنامه ریزی فرهنگی کارشناسی حرف های مدیریت امور فرهنگی – برنامه ریزی فعالیت های قرآنی و مذهبی کارشناسی حرفه ای مدیریت تبلیغات تجاری
کارشناسی حرفه ای مدیریت تبلیغات سیاسی کارشناسی حرفه ای مدیریت تبلیغات فرهنگی کارشناسی حرفه ای مربی هنر کودک کارشناسی حرفه ای تربیت مربی – امور فرهنگی کودک و نوجوان
کارشناسی حرفه ای طراحی و توسعه برند – کارشناسی حرفه ای تربیت مبلغ قرآن کریم کارشناسی حرفه ای تلاوت و قرائت قرآن کریم کارشناسی حرفه ای چاپ – طراحی و آماده سازی
کارشناسی حرفه ای مدیریت امور چاپ کارشناسی حرفه ای آشپزی – آشپزی ایرانی کارشناسی حرفه ای آشپزی – آشپزی ملل کارشناسی حرفه ای مدیریت گردشگری
کارشناسی حرفه ای مدیریت هتلداری کارشناسی حرفه ای بازاریابی گردشگری کارشناسی حرفه ای گردشگری سلامت کارشناسی حرفه ای گردشگری دفاع مقدس
کارشناسی حرفه ای صنایع دستی – صنایع چوبی کارشناسی حرفه ای فرش – طراحی کارشناسی حرفه ای طراحی پوشاک – کیف و کفش کارشناسی حرفه ای طراحی زیورآلات
کارشناسی حرفه ای طراحی مبلمان  کارشناسی حرفه ای عکاسی – تبلیغات کارشناسی حرفه ای عکاسی – مد و پوشاک کارشناسی حرفه ای عکاسی خبری
کارشناسی حرفه ای معماری – طراحی محیط بیرونی کارشناسی حرفه ای معماری – طراحی محیط بیرونی کارشناسی حرفه ای معماری – طراحی محیط داخلی کارشناسی حرفه ای نقاشی – نقاشی
کارشناسی حرفه ای نقاشی – نقاشی رایانه ای کارشناسی حرفه ای خوشنویسی کارشناسی حرفه ای طراحی گرافیک – تصویرسازی کارشناسی حرفه ای طراحی گرافیک – طراحی محیطی
کارشناسی حرفه ای طراحی گرافیک – رسانه های چاپی کارشناسی حرفه ای طراحی و الگوسازی پوشاک – لباس اجتماعی و مشاغل کارشناسی حرفه ای طراحی و الگوسازی پوشاک – لباس اقوام کارشناسی حرفه ای طراحی و الگوسازی پوشاک – لباس کودک و نوجوان
کارشناسی حرفه ای طراحی و الگوسازی پوشاک – لباس مجلسی و خانگی ارشناسی حرفه ای طراحی و تکنولوژی دوخت کارشناسی حرفه ای سینما – تصویربرداری کارشناسی حرفه ای انیمیشن – کارگردانی
کارشناسی حرفه ای سینما – فیلمسازی  کارشناسی حرفه ای سینما – کارگردانی کارشناسی حرفه ای فیلمنامه نویسی کارشناسی حرفه ای گویندگی و دوبله
کارشناسی حرفه ای هنرهای نمایشی – تئاتر کاربردی کارشناسی حرفه ای سینما – تدوین فیلم کارشناسی حرفه ای بازیگری کارشناسی حرفه ای هنرهای دیجیتال – گرافیک متحرک
کارشناسی حرفه ای موسیقی – آهنگسازی ایرانی کارشناسی حرفه ای موسیقی – نوازندگی ساز ایرانی کارشناسی حرفه ای موسیقی – نوازندگی ساز کلاسیک کارشناسی حرفه ای نوازندگی پیانو ایرانی
– کارشناسی حرفه ای موسیقی – آواز ایرانی کارشناسی حرفه ای تربیت مربی موسیقی کارشناسی حرفه ای مترجمی – خبر انگلیسی کارشناسی حرفه ای مترجمی همزمان انگلیسی
کارشناسی حرفه ای گریم – آرایش و پیرایش مو کارشناسی حرفه ای گریم – چهره پردازی ___ ___

برای کسب اطلاع از شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی روی لینک آبی رنگ کلیک نمایید.

شهریه دانشگاه علمی کاربردی 1403

کلیه داوطلبان موظف‌اند شرایط مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را داشته باشند تا ثبت نام نهایی آن‌ها انجام شود. در ادامه جدول شهریه هر کدام از گروه رشته‌های این دانشگاه ارائه شده است. لازم به ذکر است این ارقام نسبت به سال گذشته حدود 20 الی 25 درصد افزایش داشته است، همچنین قابل ذکر است که شهریه دانشگاه علمی کاربردی از دانشگاه‌های غیرانتفاعی و آزاد کمتر، در برخی موارد بیشتر  یا برابر با شهریه دانشگاه پیام نور می‌باشد.

برای انتقال از دانشگاه علمی کاربردی به آزاد کلیک نمایید.

شهریه قابل پرداخت از سوی داوطلبان ثبت نام کاردانی علمی کاربردی 1403
گروه آزمایشی شهریه
صنعت 2 میلیون تومان الی 2 میلیون و 500 هزار تومان
کشاورزی 1میلیون و 800 هزار تومان الی 2 میلیون و 200 هزار تومان
مدیریت و خدمات اجتماعی 1میلیون و 500 هزار تومان الی 2 میلیون تومان
فرهنگ و هنر 1 میلیون و 800 هزار تومان الی 2 میلیون و 400 هزار تومان

 

شهریه قابل پرداخت از سوی داوطلبان ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی 1403
گروه آزمایشی شهریه
صنعت 2 میلیون و 500 هزار تومان الی 3 میلیون تومان
کشاورزی 2 میلیون و 300 هزار تومان الی 3 میلیون و 800 هزار تومان
مدیریت و خدمات اجتماعی 2 میلیون و 200 هزار تومان الی 2 میلیون و 700 هزار تومان
فرهنگ و هنر 2 میلیون و 300 هزار تومان الی 2 میلیون و 500 هزار تومان

 اطلاعیه

اگر در مراحل ثبت نام کارشناسی علمی کاربردی یا مقطع کاردانی آن دچار مشکل شدید، می توانید با شماره 9099075307 تماس گرفته و از کارشناسان ما درخواست ثبت نام نمایید.

 

پزشک شوید

خلاصه مقاله ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

در این مقاله تلاش نمودیم تا شما را با زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر و بهمن 1403 – 1403 آشنا کنیم. به صورت کلی برای ثبت نام علمی کاربردی کافی است اطلاعات لازم را در مورد زمان شروع ثبت نام به دست بیاورید و طبق مراحل گفته شده، ثبت نام خود را انجام دهید. از آنجا که ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در دو بازه زمانی مهر و بهمن صورت می‌گیرد، لذا لازم است در جریان جدیدترین اخبار ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی باشید.

زمان ثبت نام علمی کاربردی برای پذیرش ترم بهمن دانشگاه علمی کاربردی تا 24 بهمن 1403 بوده است که افراد برای قلت نام و پذیرش ورودی نیمسال دوم علمی کاربردی می توانستند از طریق سامانه سنجش و یا لینک های داخل مقاله برای ثبت نام علمی کاربردی اقدام نمایند.

توصیه می‌‌شود فرآیند انتخاب رشته خود را با دقت لازم انجام دهید، زیرا وارد کردن حتی یک کد اشتباه می‌تواند شما را به رشته‌‌هایی غیر از رشته‌های انتخابی هدایت کند. البته می‌توانید برای این کار از کارشناسان متخصص نیز کمک بگیرید تا در وارد نمودن کد انتخاب رشته خود، نهایت دقت عمل را داشته باشید. اگر در این زمینه سوالی دارید یا به کمک مشاوران ما نیاز داشته باشید، می‌توانید با مشاوران مجرب آکادمی ایران تحصیل تماس حاصل نمایید تا پاسخگوی سوالات شما عزیزان باشند.

برای دانلود فایل PDF مقاله کلیک کنید.

 

پادکست صوتی مقاله ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

 

 

4.4/5 - (27 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آیا امکان ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی قبل از اخذ مدرک دیپلم وجود دارد؟

چنانچه بتوانید مدرک خود را تا پایان شهریور ماه دریافت نمایید، امکان ثبت نام را خواهید داشت.

مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی بهمن ماه ۱۴۰۳ چقدر است؟

متقاضیان محترم ثبت نام کاردانی علمی کاربردی می توانستند تا 21 بهمن ماه برای ثبت نام اقدام کنند.

پس از ثبت نام اینترنتی در دانشگاه علمی کاربردی چه اقدامی انجام دهیم؟

اولین مرحله پس از ثبت نام، ارسال مدارک هویتی و تحصیلی به دانشگاه و دریافت شماره دانشجویی است. برای راهنمایی بیشتر مقاله را مطالعه فرمایید.

نظرات

308 دیدگاه دربارهٔ «سامانه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1403 + رشته ها | sanjesh»

 1. Avatar photo معصومه گفت:

  سلام وقتتون بخیر، نتایج علمی کاربردی بهمن ماه ۱۴۰۲ چه زمانی اعلام میشه؟ اخرای اسفند هست؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر بله احتمالا

 2. Avatar photo خانم ساداتی گفت:

  سلام چرا برای تکمیل اطلاعات کارشناسی در سامانه سنجش وقتی شماره تلفن رو وارد میکنم ثبت نمیشه؟

  1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

   سلام وقت بخیر
   ایراد از سایت است

 3. Avatar photo امیرحسین گفت:

  سلام برای ثبت نام ورودی بهمن اول باید از سنجش انجام بدیم بعد حضوری مدارک به دانشگاه بدیم؟ الان مهلت ثبت نام تو سنجش برای ورودی بهمن تمام شده؟

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   در حال حاضر ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شروع نشده است

 4. Avatar photo معصومه گفت:

  سلام زمان تمدید مهلت مجدد دانشگاه علمی کاربردی چه تاریخی هست؟

  1. Avatar photo مشاور حمامی گفت:

   سلام وقتتون بخیر ثبت نام هنوز اغاز نشده است

 5. Avatar photo زهرا کول گفت:

  سلام خسته نباشید ثبت نام بدون کنکور ترم بهمن برای کارشناسی ناپیوسته کی شروع میشه

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر تا اواخر دی ماهع لینک ثبت نامی در سایت قرار خواهد گرفت

   1. Avatar photo پیام گفت:

    سلام دانشگاه علمی کاربردی عسلویه بهمن1402رشته کاردانی برق آیا دارد یا نه

    1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

     سلام وقت بخیر
     رشته مورد نظر شما در بوشهر پذیرش دارد

 6. Avatar photo ‌‌محمد گفت:

  سلام وقت بخیر
  ثبت نام بدون آزمون بهمن ۱۴۰۲ حضوری هم انجام میشه؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر ثبت نام اولیه به صورت اینترنتی میباشد و باید از طریق سایت سازمان سنجش به نشانه sanjesh.org ثبت نام کنید

 7. Avatar photo سیدحسین گفت:

  سلام وقت بخیر
  من درحال حاضر رشته گیاهان دارویی وکاشت نهال رو تونستم دیپلم بگیرم برای تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی میشه با معدل ۱۵به سایر رشته ها بجز رشته کشاورزی ورود کرد یا حتما باید کشاورزی ادامه بدم ،ممنون اگر پاسخ گو باشید

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   با سلام
   بله این امکانرودارید و محدودیتی برای ثبت نام در رشته های دیگر ندارید

 8. Avatar photo تمنا گفت:

  سلام وقت بخیر
  میتونم با معدل کاردانی ۱۶ رشته گیاه پزشکی توی دانشگاه علمی کاربردی کارشناسی رشته تربیت بدنی رو بخونم؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   مانعی ندارد.

 9. Avatar photo Atena گفت:

  سلام میشه با معدل 13/42 در دانشگاه علمی کار بردی ثبت نام کرد و رشته کودکیاری رو برداشت

  1. Avatar photo مشاور راهدار گفت:

   سلام بله امکان قبولی در دانشگاه علمی کاربردی را دارید

 10. Avatar photo سارا گفت:

  سلام من سال ۸۲ دیپلم کامپیوتر کارو دانش گرفتم و پیش دانشگاهی ندارم الان میخوام کاردانی مدیریت کسب و کار در دانشگاه علمی کاربردی بخونم آیا بعد گرفتن مدرک کاردانی میتونم در دانشگاه آزاد در رشته مدیریت بازرگانی کارشناسی بخونم مدرک کاردانی مدیریت کسب و کار رو براژ ادامه تحصیل در رشته مدیریت بازرگانی قبول میکنن

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله امکان پذیر است

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • انتقالی دانشگاه علمی کاربردی

  انتقالی دانشگاه علمی کاربردی + شرایط آیین نامه 1403

  انتقالی دانشگاه علمی کاربردی بحث مهم این روزها میان دانشجویان است. دانشگاه علمی کاربردی تحت نظارت وزارت علوم، رشته‌های بدون کنکور در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته را از طریق سایت هم‌آوا ارائه می‌دهد. دانشجویان این دانشگاه ممکن است در...
 • فراخوان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی

  جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی 1403 + ورود jam.uast.ac.ir

  این روزها بسیاری از افراد به دنبال استخدام در دانشگاه علمی کاربردی هستند تا بتوانند در این دانشگاه تدریس کنند. توجه داشته باشید برای این که بتوانید جذب دانشگاه علمی کاربردی شوید و به تدریس بپردازید، باید منتظر فراخوان جذب...
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

  رشته های دانشگاه علمی کاربردی مهر 1403 + واحد دانشگاهی

  لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی دوبار در سال اعلام می‌گردد. معمولا رشته‌ها به چهار گروه صنعت، مدیریت، کشاورزی و هنر و فرهنگ دسته‌بندی می‌شود و پس از تایید وزارت علوم کشور اعلام می‌شوند؛ بنابراین شما قبل از انتخاب رشته...
 • ثبت درخواست مهمان شدن دانشگاه علمی کاربردی

  ثبت نام مهمانی علمی کاربردی 1403 + زمان، شرایط و مراحل

  ثبت درخواست مهمان شدن دانشگاه علمی کاربردی از طریق سامانه جامع این دانشگاه امکان پذیر است.  بسیاری از افراد به دلایل مختلف همچون ازدواج، فوت پدر یا مادر و غیره تصمیم میگیرند محل زندگی خود را تغییر دهند که این...
تماس با مشاور